Rustige stoker door snelle auto op kruispunt geschept DE APEN VAN DE WIENER ZIJN GEK OP BORRELS KVP-kring Leiden hield „politiek-café" in Alp hen Hercules-turnsters als klimspecialisten opgenomen in de Alphense kernploeg BIOSCOPEN 'OENSDAG 21 JANUARI 1970 DE LEIDSE COURANT PAGINA JfjÊ 1/ n een onzer verslaggevers) IDEN Men had het niet meer n de lach gistermiddag in de bar n de Groenoordhal, toen tijdens voorstellen van de ijssterren n de Wiener Eisrevue aan het idse college van b. en w. de /itser Lucien Meyer met zijn twee mpansees Jacky en Joe met veel appen en grollen binnenkwam. n enorme sprong ging Jacky nelijk direct op de drankjes en hap- af, die op de bar stonden en begon h daaraan goed te doen. Vervolgens ig hij eens op zijn gemak op de arm wethouder Harmsen. maakte bij de rry van wethouder Menken meester liet hij een hele partij borrelhapjes ed smaken. Niet alleen de wethouders, oenoorddirecteur Daey Ouwens. vee- rktdirecteur Weima en de persver- eavwoordigers lachten zich een spreek- ordelijke aap, maar ook de ijssterren Emmerich Danzer, Fernand Leemans, imi Puzinger, Alena Augustova en \e Paul, die toch bijna dagelijks in gezelschap verkeren van de twee ïaatsbehendige chimpansees vermank- zich opperbest met de twee, die in den ongetwijfeld een groot gedeelte de show gaan stelen, naf morgen tot en met 1 februari at schaatsster nummer één Emme- h Danzer 14 maal op de ijspiste in Groenoordhal. oe vindt u de hal," vroegen wij hem. antastisch," kwam onmiddellijk als twoord. „Er kunnen in deze hal des- oda nog twee shows gegeven worden." verigens," voegde de drievoudige we- dkampioen eraan toe „de hal is wel tig te bereiken nu men bezig is met rkzaamheden aan het Stationsplein, zit in een hotel ln Scheventogen en s vorige week al een keer geweest, en kon ik gemakkelijk via de rotonde het Stationsplein naar de hal komen. heb ik wel vijf keer moeten vragen ir de omleidingsweg. Gek was dat, fmand wist bijna» hoe ik by de hal »eat komen." klaagden meer sterretjes over. Paul, die bij particulieren is onder bracht in de stadswijk De Kooi, („We •kken niet altijd gezamenlijk met taar op. Ieder heeft een ander con- ,ct en moet voor zijn eigen kost en woning zorgen.") had ook moeite om de immense hal te vinden. voor gemeentewerken: Is het t raadzaam, zolang de reconstructie- werkzaamheden aan het stationsplein voortduren, een bewyzering naar de Groenoordhal in de stad aan te brengen. De belangstelling voor de Wiener Eis revue blijft overweldigend. Er is con stant druk op de kassa, om met een vakterm te spreken. Tot en met zondag zijn de voorstellingen vrywel uitver- Verkeer^veiligheid in Alpben verbeterd AUPHEN A.D. BUN In de inleidende beschouwingen by de gemeentebegro tingen 1970 constateren b. en w. van Alphen a.d. Rijn met voldoening, dat de In 1969 gereedgekomen reconstructie van liet kruispunt Pieter Doelmanstraat/ Julianastraat, evenals de verkeerslich teninstallaties op de kruispunten Oranje Nnssausingel/Willem de Zwijgerlaan/ Pres. Kennedylann en W. do Zwijger- laan/Pr. Iïornharlaan/Pr. Irenelaan, de capaciteit en de verkeersveiligheid op I deze wegkruissingel aanzienlijk verlie- I terd hebben. De voorbereiding van de verbreding van het weggedeelte Conradstraat-Hefbru.u gaat, in overleg met de Rijkswaterstaat, voort. Het mag verwacht worden dat ln 1970 met deze werkzaamheden een aan vang zal worden gemaakt. Anders staat het met de verbetering van het wegdek van de Pr. Bernhard- laan, alsmede de reconstructie van het kruispunt van deze laan met de W. de Zwygerlaan. Het eerste heeft de bijzon dere aandacht van het college, het andere wordt technisch voorbereid. Het is echter niet te voorspellen of met deze voor zieningen ln 1970 een aanvang kan worden gemaakt. Kap. Den Boer verlaat ambt wegens huwelijk ALPHEN AAN DEN RIJN. Kapelaan C. den Boer, die enkele jaren ln de St.- Bonifaciusparochie te Alphen aan den Rijn werkzaam was, heelt het besluit genomen zyn priesterlijke taak neer te leggen. Dit besluit stoelt op het celibaats-voor- schrift der katholieke kerk. Kapelaan Den Boer bereidt zich voor op het hu welijk. Van het vorenstaande is namens hem mededeling gedaan tijdens de H.H. Missen in de parochiekerk. Jacky van de Wiener Eisrevue is gek Op de nog lege tribunes in de Groe- op borrels. Onze fotograaf Dirk Ket- noordhal poseerden vele schaatssterren ting schoot zijn plaatje, toen de chim- van de Wiener Eisrevue voor onze foto- pansee net bezig was „de jonge" van graaf Dirk Ketting. De apen Jacky en wethouder Harmsen soldaat te maken. Joe waren het vrolijke middelpunt. Laat een fietser toch rustig oversteken rechtbankmedewerker WARMOND. Een 48-ja- rigc stoker uit Warmond be zorgde destijds een automobi list „de schrik van zijn le ven" door per fiets pardoes een kruispunt op de Heren weg in zyn woonplaats over te steken. De stoker werd door de auto geschept, doch kwam desondanks met de schrik vry. Hij vond het niet billijk, dat hij schuldig werd verklaard. Zijn verdediging kwam hier op neer: „Die auto's razen maar wat aan en gunnen een fietser niet eens even de tijd om rustig over te steken". De kantonrechter: „Maar u moest die auto toch voorrang verlenen?" De stoker: „Hij reed veel te hard, anders zou er niets zijn gebeurd". De of ficier zei in zjjn requisitoir dat hij even had overwogen om verdachte een verkeerscursus te laten volgen. Hij beperkte zijn eis ditmaal echter tot een boete van 15,- subs 3 dagen. „Ach, ik deed het ongemerkt" ildus verdachtes laatste woord. Na verdachte te heb ben aangeraden voortaan aan snelverkeer voorrang te ver lenen en niet met zijn leven :e spelen, liet de kantonrech ter het bij 10,- subs 2 dagen. „Die ander" WASSENAAR. De Leidse kantonrechter, mr. W. de Ko ning en de officier van Justi tie, mr. J. Wessel Ronden wei nig waardering opbrengen voor de wyze, waarop een 27- jarige automibilist uit Wasse naar het verkeer op Rijksweg 4 onder Sassenheim in gevaar had gebracht. Na een voor haar rijdende auto te hebben ingehaald stuurde zij namelijk te vroeg eens. Haar lezing van het ge val kwam hier op neer: „Er was ruimte genoeg tussen on ze auto's en ik kon dus ge woon naar rechts gaan. Hij ging echter ineens harder lijden en bezorgde aldoende zichzelf de gevolgde moeilijk heden". Desgevraagd zeiden de getuigen nog, dat de des betreffende automobilist ab soluut niet harder was gaan rijden toen verdachte hem in haalde en de schuld geheel bij haar lag. Op grond van deze verklaringen achtte de offi- Leidse Kantonrechter naar rechts. De bestuurder van de gesneden auto moest door krachtig afremmen en de wegberm in te sturen een fikse botsing verhinderen. Twee getuigen verklaarden o.a.: „zij sneed hem gewoon de weg af en als hij niet zo snel had gereageerd zou er absoluut een ernstige botsing hebben plaatsgevonden". Ver dachte was het met de ten lastelegging absoluut niet cier het wettig en overtuigend bewijs geleverd, dat verdach te zich inderdaad aan een zeer gevaarlijke manoeuvre had sc huldig gemaakt. Ter correc tie eiste hij dan ook een boete van 100,- subs 20 dagen. Ook hierna hield verdachte vol, dat niet zij, maar „die ander" de schuld van alles droeg. De kantonrechter hield zich aan de verklaringen van de getuigen. Verstek RIJPWETERING. Op het moment, dat een Inhalende auto hem al zeer dicht wa»j genaderd, verliet een 25-ja- rige vertegenwoordiger uit. Breda met zijn anto een op Rijksweg 4 onder RUpwete- ring rydende file, teneinde op zyn beurt een voor hem ry dende auto in te halen. Slechts door krachtig af te remmen kon de bestuurder van eerstgenoemde auto een botsing voorkomen. Verdachte liet verstek gaan. Zo niet verbalisant, 'n hoofd agent van de Amsterdamse politie, die toevallig achter verdachte reed en dus de kan tonrechter een ooggetuige- verslag van verdachtes ge dragingen kon geven. Uit dit verslag trok de offi cier de conclusie, dat hij zich destijds zeer afkeurenswaar dig had gedragen en het een wonder kon worden genoemd dat noodlottige gevolgen uit bleven. Ook tegen deze ver dachte eiste hij een boete van 100,- subs 20 dagen. De kan tonrechter kwam tot dezelf de conclusie en vonniste bij verstek conform. HAZERSWOUDE. Het damesteam van de volleybalvereniging Haduard heeft ook zyn competitiewedstrijd (bui ten mededinging) tegen WVC uit Was senaar ln winst weten om te zetten. De setstanden van deze in 3-0 geëindigde wedstrijd: 15-4, 15-1 en 15-8. Aanstaan de dinsdagavond om half acht speelt Haduard in de gymnastiekzaal aan de Ten Katestraat tegen Leython. 7 Nationaliteiten ti Alphen a. d. Rijn jLPHKN a/d RIJN Alphen a/d Ryn 276 Ambonezen en nog 358 buiten- inders, die tezamen 27 verschillende titles vertegenwoordigen. Van de Arn- mezen bezitten velen nog de Indone- che nationaliteit. De overigen heb- ahun oorspronkelijke nationaliteit ver en moeten nu beschouwd worden r nationaliteit te zyn. 26 nationaliteit verliest men volgens Indoneslche nationaliteitswet, indien n vyf achtereenvolgende jaren woon- aatst heeft in het buitenland, zonder a het verlangen kenbaar maakt iatsburger van Indonesië te biyven. ider de andere buitenlanders, die Al- telt, bevinden zich o.a. 90 Marok- i, 81 Turken, 49 Duitsers, 25 Span arden, 31 zonder nationaliteit, 10 Ca- dezen, 10 Joegoslaven, 8 Portugezen, Italianen, 6 Oostenrykers, 5 Zwitsers 4 Hongaren. Nog groot aantal woningzoekenden Alphen a. d. Rijn ,PHEN A.D. RIJN De wonlngvoor- n Alphen a.d. Ryn bedroeg per jannarl 1969 8518. Dit aantal is ln de >p van het afgelopen jaar met 55 ver- nderd wegens afbraak met 21, on- woonbaarverklaring 12, samenvoeging en wegens aan bewoning onttrek- n 19. rmeerderd is het woningbestand door iuwbouw met 634. Per 31 december 69 bedroeg de woningvoorraad 9097. deze woningen zyn er 5198 of ruim na 1945 gebouwd. Per 1 januari TO bedroeg het aantal ingeschreven mingzoekenden in Alphen a.d. Ryn L 81 van de gehuwde woningzoeken- s 35 jaar of ouder; van dezelfde iftyd waren er 47 ongehuwden. Het rtal woningzoekenden steeg met de rlaging van de leeftijden; het hoogste s hun aantal met 82 op 23-jarige tftijd; een jaar jonger waren het e 't generaal-totaal duidt aan, dat deze estand in de na-oorlogse tijd met de verslechterd is. Alphen wacht nog steeds op verkeers- en vervoersplan ALPHEN A.D. RIJN De voorberei ding van het structuurplan „Ryn en Gouwe", waarin de belangen van Alphen in vele schakeringen een belangryke rol spelen, wordt uiteraard verkeerskundig begeleid. In het raam daarvan is op in tuïtieve basis een hoofdwegenstramlen voor het toekomstige Alphen ontworpen. Daarby wordt van enkele zeer globale, met de hand uitgevoerde berekeningen, gebruik gemaakt. Bij de verdere structuurstudie zullen echter vragen aan de orde komen welke niet beantwoord kunnen worden aan de hand van globale berekeningen. Veel van die vragen kunnen alleen in een integraal verkeer»- en vervoersplan wor den behandeld. Dat plan moet aangeven de doelstellin gen, maatregelen en werkzaamheden t.b.v. de voorzieningen, welke in ver schillende fase getroffen moeten worden om enerzijds te voorzien in de toekom stige vervoers- en verplaatsingsbehoeften en anderzijds te voorkomen dat het leef milieu door het verkeer wordt aangetast. De opdracht voor het samenstellen van een compleetverkeers- en vervoersplan mag niet lang meer worden uitgesteld. De opstelling zal aanzienlijke kosten met zich brengen. Financiële steun of mede werking in andere vorm van rijk en provincie zal dan oök niet gemist kun nen worden, zo merken b. en w. op in hun inleidende beschouwingen bij de gemeentebegrotingen 1970. Reeds bij brief van 11 mei 1967 hebben zij de minister van Verkeer en Water staat verzocht om een subsidie krachtens de Beschikking bijdragen voor voorzie ningen t.b.v. het wegverkeer en het openbaar vervoer in en om de steden Ofschoon zij 28 juli 1969 schriftelijk aan het' verzoek hebben herinnerd, hebben zij nog geen geen reactie ontvangen Het provinciaal bestuur heeft zich in tussen tot medewerking bereid verklaard. ALPHEN a/d RIJN De KVP-kring Leiden heeft dinsdagavond in hotel „Toor" te Alphen een slreckbyeenkomst belegd, (lie in het teken stond van de j komende Provinciale Staten- en ge meenteraadsverkiezingen. De bijeen komst had het karakter vnn wat men tegenwoordig populair „Politiek café" pleegt te noemen. De (weinige) aanwe zigen werden in twee groepen verdeeld en zo kon men gesprekken aanknopen met de toegevoegde leidinggevende po litici. Als gespreksleiders waren aanwezig de Leidse wethouder van sociale zaken, de heer S. Menken, die in de Provinciale Staten in het bijzonder is belast met de zaken rond de Volksgezondheid, dr. R. Eijsink, Rotterdam, lid van Gedeputeerde Staten, en drs. M. W. .T. M. Peynenburg, Den Haag, die kortelings als financieel- economisch des kundige in de Tweede j Kamer minister mr. R. J. Nelissen op vol gce. De bijeenkomst stond o.l.v. de heer J. J. van Capel lid van de Alphense gemeen teraad en voorzitter van de plaatseiyke afdeling van de K.V.P. Onder de aan wezigen waren o.m. de loco-burgemees- ter van Alphen, de heer C. M. Deeren-1 berg, en drs. J. Ibelings uit Capelle aan de IJssel, voorzitter van de KVP-kring Leiden. Ook waren er belangstellenden uit andere politieke kringen tegenwoor dig. WARMOND Vrijdag 23 januari zal de harmonie St.-Matthias om 8 in „Het Trefpunt" een populair concert geven. Het programma vermeldt o.r muziek uit: De Kalief van Bagdad, Les Patineurs en The Sound of Music. Ver der zal de avond opgeluisterd worden door de Drumband en de „Bierkau- Geslaagdcn boekhouden LEIDEN - Voor het praktykdiploma boekhouden zijn geslaagd de heren A. van Reeuwijk (Sassenheim), G. v. d. Meer (Roelofarendsveen). R. Kamphues (Leiden), en H. de Boer (Leiden). Allen opgeleid by Prabo. SASSENHEIM In verband met het bereiken van zyn pensioensgerechtigde leeftijd heeft morgenmiddag in het Bruine Paard te Sassenheim tussen 14.30 en 16.00 uur een afscheidsreceptie plaats van de heer K. Bakker, sedert 1942 plaatselijk bureauhouder van het Pro vinciaal Voedselcommissariaat in Zuid- Holland, in de duinstreek van Haarlem tot Den Haag. G. M. van Dongen KVP-wethouder ALPHEN a/d RIJN Architect G. M. Dongen te Alphen aan den Rijn heeft erin toegestemd dat zyn naam op de groslyst van de KVP wordt geplaatst voor de verkiezing van leden voor de gemeenteraad op 3 juni a.s. Met deze toemee van do katholieke po litici is de K.V.P. het vorig jaar gestart, onder het motoo „Contact tussen kiezer en gekozene" en heeft ten doel informele contacten te leggen, waarbij de kiezer wordt voorgelicht en de gekozene zich op de hoogte kan stellen van onder de kiezers levende wensen, verlangens en grieven. In totaal houdt de KVP twaalf van dergelijke z.g.n. politieke „instuif- avonden". De belangrijkste in ons ver- schijningsgebied zijn: Woerden. 3 febr.. Voorburg, 17 febr., Voorhout, 3 maart, Gouda, 16 maart, Leimuiden, 21 april, Hillegom, 12 mei; Schoonhoven 19 mei; de laatste, nog niet gedateerde contact- byeenkomst in de race cm een politieke zetel, zal een Leids appèl zyn, zo rond einde mei. Uiteraard zal deze byeenkomst appele ren op de gemeenteraadsverkiezingen- Deze toernee-avonden zijn uiteraard toe- gankclfjküvaör al») politiek geïnteres seerden, ook voor die van andere poli tieke huize dan de K.V.P. Drechtloop „Kickers '69" LEIMUIDEN Aanstaande zondag organiseert de sportvereniging „Kickers •69" de eerste Drechtloop, die begint om 12 uur precies by café J. Keyxer. Het betreft een prestatieloop over 8% kilometer. Het inschrijfgeld is f 2,50 per persoon aan de start. Inlichtingen zyn verkrijgbaar bij H. Heuzen, tel. 01721- 331, 576 en 348. Voor de 15 eerst aan komenden is een prijs beschikbaar en ieder die de loop volbrengt, ontvangt 'n fraai herinneringsvaantje. Bovendien zijn er voor de vyf eerst aankomenden uit de gemeenten Leimuiden en Rynsater- woude extra prijzen. Microvoetbal in Verkeersveiligheid Boskoop heeft taat goedkeuring goede toekomst wembad in de weg ZESKAMP WORDTEEN RIJNSTREEK-AFFAIRE Persoonlijk kampioenschap THEN Het is zowel voor het col- e van Alphen a/d Ryn ais voor het iclitingshestuur van het zwembad „De ircht" in het gemeentecleel Zwammer- byzonder teleurstellend dat na het erwinnen van de financieringsmoei- kheden met de bouw van het. door do aldaar zo begeerde zwembad >g niet kon worden begonnen. verkeersveiligheid gebaseerde over gingen leidden er toe. ^lat gedeputeer- staten goedkeuring onthielden aan de verleende bouwvergunning, rhandelingen met alle hierbij be ien instanties hebben helaas niet oplossing mogen leiden. In ver- hiermede hebben b. en w. uitgezien andere plaats, zy menen deze te hebben ten noorden van de Ryn. Het stichtingsbestuur heeft daarmee in beginsel verenigd. De (treffende grond is eigendom van de ,ie. Het eerste contact met de iciale instanties heeft bij het col- de hoop gevestigd, dat van die zyde «werking zal worden verleend. Het "llege hoopt dat 1970 ook voor deze irziening een beter perspectief zal De microvoetbalvereni- mag zich de laatste goede belangstelling heugen en telt momenteel een 30-tal le den, verdeeld over drie divisies. Enkele leden komen tevens uit in de landelijke overgangsklasse. In de eerste divisie is de strijd nog geheel open hoewel T. Klijn op de helft van de competitie een grote voorsprong van 6 punten op zijn naaste concurrent heeft. In de tweede divisie is er veel spanning. Doordat een drievoudige competitie wordt' gespeeld kan er echter nog veel gebeuren. In de 3e divisie komt men 4 maal tegen el kaar uit. De standen: le divisie: T. Klijn 11-21: J. v. d. Hoorn 11-15; B. Kramer 11-13; F. van Es 11-13; H. Grootendorst 11-12; J. Hoogendoorn 11-12; J. Robberegt 1-9; W. van Es 11- 9; W. Houtman 11-8: C. Keyzer 11-8; A. Verkley 11-6; K. Verkleij 11-6. 2e divisie: P. Zevenhoven 12-20; D. Groo tendorst 12-18; L. de Gunst 12-18; J. Stigter 11-13; G. van Vliet 11-12; R. Grootendorst 12-5; S. van Vliet 12-4; W. Verkley 12-4. 3e divisie: J. van Es 15-24: R. Vergeer 15-24; R. v. d. Hoorn 15-20; M. F .ae- kooren 15-16; J. Streng 15-15; H. Reas 15-10; G. Verweij 15-7; K. van Zoest 15-4. ALPHEN A.D. RIJN Ten behoeve van het Alphense Zeskampteam, dat in feite de gehele Rynstrcek vertegenwoor digt in de NCRV Zeskamp, lieeft non playing captain de heer A. van Ommen in overleg met de leiding besloten voor een bepaald onderdeel in de wedstrijd die op 31 januari in Barneveld wordt gehouden een beroep te doen op drie damesloden van de Bodegraafse gym nastiek vereniging Hercules. Direct toen hij maandag van een reis naar Canada thuis kwam is de heer Van Ommen in Bodegraven op bezoek ge weest. De dames mevrouw Ria Rietveld- Van Velsen, meervoudig oud-Nederlands kampioen turnen, Piny de Jong, meer dere keren jeugdkampioene turnen van Nederland, en Cora van Aelst eveneens een van de topkrachten van Hercules, stelden zich meteen sportief beschikbaar voor de training. Deze turnsters zijn thans dus opgenomen in de kernploeg waaruit volgende week de definitieve ploeg zal worden samengesteld. Wat de heren betreft is de ploeg op een enkele plaats na al weer samengesteld. Het onderdeel waarvoor speciaal een beroep is gedaan op de Bodegraafse dames betreft wel speciaal het klimmer. langs een hoog boven een enorme water bak opgesteld aantal buizen, waarbij de deelneemsters over een afstand van acht tot tien meter zich naar de over kant van de waterbak moeten begeven Tevoren hebben zij vanaf een plankier met een sprong een klimtouW moetei grypen vervolgens moeten zy langs dl touw naar boven klimmen waarna hu tocht langs de aan elkaar gekoppeld stangen kan beginnen. Een zeer sper taculalre klauterpartij. Tijdens de training gisteravond bleek al spoedig, dat de Bodegraefse meisjes zich op dit nummer beslist wel zullen doen gelden. Smijten mei bordjes Voorts wordt er dit keer enorm met borden gesmeten- Ook weer vanaf een plankier moet een van de meisjes zoveel mogeiyk borden gooien naar een meisje, dat constant ln een originele lucht- schommel van de firma Van der Laan in Korteraar heen en weer schommelt. Zij moet de borden opvangen en weer vervolgens doorgooien naar een der he ren die hoog in de lucht in een soort vdn parachute hangt. Deze op zijn beurt voor LSB-schakers LEIDEN. Het toernooi om het per soonlijk kampioenschap van de LSB zal evenals vorig jaar gespeeld worden in twee groepen: groep één voor de KNSB- en lc klas LSB-spelers en waarvan de winnaar de kampioen 1970 is, en groep 2 voor de 2e en 3e klas LSB-schakers. Het toernooi telt 7 ronden, te spelen volgens Zwitsers systeem op donderdag 5-12-26 februari en 5-12-19-26 maart in hotel „Het Witte Huls", Wllhelmina- park te Oegstgeest. Aanvang der wed strijden 19.30 uur. spceltempo 40 zetten De prijz.enpot: groep 1: le prijs 100,-; 2e prijs 60,-; 3e prijs 40.-; 4e prijs '20,-. groep 2: le prijs 50,-; 2e prijs 30,-; 3e prijs 20.-; 4e prys 10,-. Aanmeldingen dienen schrifteiyk vóór 1 februari in bezit te zijn van de wed- strijdleiding: drs. W. de Haas, Sterre- wacht 3, Lelden, tel. 41341 toestel 227 of 40745 toestel 45; en J. G. L. Ter- vooren. Boshulzerkade 4, Leiden, tel. 43834 of kantoor 32841. plaatst de borden op een meters hoog plankje dat door een der daimes in even wicht wordt gehouden. Vervolgens dra gen deze dames de hoog boven hen balancerende borden naar een volgend platvorm waar de borden geteld worden. Natuuriyk komt er ook weer een spe ciale fiets aan te pas, dit keer een loop- Captain Van Ommen demonstreert de Bodegraafse dames wat de be doeling is; rechts Ria Rietveld Van Velsen, naast haar Cora van Aelst en op de achtergrond Piny de Jong. Films in de week van 15 t.m. 21 januari: Camera: „Riten" (18 jaar). Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Lido: „On her majesty's secret service' (14 jr). Dagelijks: 2.30, 700 en 9.15 uur. Luxor: Wlllst du ewig Jungfrau bleiben (18 jaar). Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Studio: „The Graduate" (18 jr) Prolon gatie. Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: „Easy Rider" Dageiyks: 2.30, 7.00 en 90.5 uur. Re.v: Ontucht op de Reeperbahn (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3