ED FALLAUX BRENGT VAN DER HELM EN BAKKER IN GROTE MOEILIJKHEDEN IMPROVISATIE WAS VER TE ZOEKEN BIJ POVER SPELEND BONA STARS DE DANAÏDEN GREEP DE OVERWINNING OP LUTO IN DE SLOTFASE NIET: 4-4 Reserves Scylla verloren met tien-nul van standaardteam Gerard Bakker: „Het was geen makkie" Casper van Nierop gaf international Reuter weinig kans De Algemene faalde volkomen tegen Vicus SPORTBIJLAGE MAANDAG 12 JANUARI 1970 (Van onze tafeltennismedewerker LEIDEN Wanneer men de uitslag van de tafel tenniswedstrijd tussen Scylla 1 en Scylla 2 (ld bekijkt, dan is men geneigd te veronderstellen dat het een walk-over" is geworden voor de spelers van het standaardteam. Niets is echter minder waar. De reserves speelden zeeF fanatiek en hebben ook in diverse partijen winstkansen gehad. Vooral de vaak voortreffelijk spelende Ed Fallaux bracht zijn op ponenten dlkwyls in zeer grote moeilijkheden. Er was in de week vooraf al een soort „koude oorlog" aan deze match voorafgegaan. Gerard Bakker (van liet eerste): „Steeds vertelden ze tegen iedereen, die het maar horen wilde, dat ze met 48 zouden voor komen en dan zouden verliezen met 6i". Bakker was van mening, dat het beslist geen „makkie" was geweest, de wedstryd tegen het tweede: „Die jongens speelden zeer goed. Het enige wat ze myns inziens n og missen, is de nodige rijpheid. Het is overigens een merkwaardige gewaarwording, dat je je zo moet inzetten om te winnen van zwakker geachte club genoten". Al in de eerste partij ondervond Bakker zelf hoe moeilijk het zou worden. Hy speelde tegen Ed Fallaux en verloor de eerste game na een tussen stand van 1515 met 1521. Ook in de tweede had de felle Fallaux zeer goede winstkansen. Hy kwam met 1819 vóór, maar met 2821 was het toch Bakker, die als eerste finishte. De derde gaf een merkwaardige scoreverloop te zien. 102 voor Bak ker, maar even later was het weer 16 gelijk en Fal laux kwam zelfs aan een voorsprong: 1718. Toen echter vond de geroutineerde eerste-teamspeler het weiletjes en met 219 haalde hij de party naar toe. Hierna kwamen er drie partyen die zeer o tuigend door Scylla l werden gewonnen: Ed van Berg-Anton-WiU van Zoelen (21—14, 21—15), Bert van der Helm-Peter van Schie (2111, 2118) het dubbelspel (2111, 2114). PSV-TOV Toen zorgde Fallaux weer even voor sensatie. Hy verloor de eerste game weliswaar met zestien, maar bouwde ln de tweede een voorsprong op van 13-18. Tegenstander Ed v. d. Berg voor wie In deze wedstryd veel op het spel stond, want hy was immers In het eerste ver kozen boven Fallaux kwam echter weer op gelyke voet: 20-22. Maar na veel spanning w as het toch Fallaux, die met 25-27 de game binnenhaalde. De slotgame gaf een zeer goede v. d. Berg te zien. Alles bracht hy, zeer sterk in de defensie, terug. Hy kwam op een voor sprong van niet minder dan 16-4 en met 21-14 finishte hij onbedreigd. Bakker (tegen Van Schie) en v. d. Helm (tegen v. Zoelent maakten er in twee games 7-0 van (hoewel v. d. Helm het wel even moeilijk had in de eerste game. Hij kwam met 18-20 achter. Van der Helm daarover: „Als ik in Nederland aan het einde van een game een stuk achtersta, dan maak ik me nooit veel zorgen. Ik weet van mezelf dat ik toch kan winnen. In een internationale wed strijd is het echter juits andersom. Dan kan ik bijvoorbeeld een voorsprong van 20-18 hebben en toch nog verliezen. Ik ben dan gewoon niet safe." Ed v. d. Berg zaterdagavond in de militaire sporthal het meest overtuigend maakte er tegen Peter v. Schie 8-0 van en toen was het weer tijd voor span ning. Uiteraard was opnieuw Ed Fal laux erbij betrokken. Ditmaal tegen Van der Helm. De Zoeterwoudenaar pakte de eerste game (21-8) en komt in de tweede met niet minder dan 18-12 vóór. Dan komt Fallaux onweerstaanbaar te rug (zoals we dat ook eens zagen tegen Karei Deken) en kon na 19-21 aan de derde game beginnen. Hierin kwam hij op comfortabele voorsprongen (9-14 en 14-18) en de Nederlandse kampioen leek zijn eerste nederlaag in deze competitie te gaan leiden. Maar nee. hij vocht voor i wat hy waard was en de luide kreten uitende Fallaux werd opnieuw naar een minieme nederlaag gespeeld: 21-19. In de tiende partij had Bak her het ook weer zeer moeilijk. Van Zoelen won de eerste game gemakkelijk (15-21) en in de tweede had hij alle kansen op winst, maar de wat grieperige Bakker redt hel wéér: 28-21. Van Zoelen, aangeslagen, kon in de slotfase geen vuist meer ma- ken en met 21-14 was het 10-0 voor j Scylla 1. l£en geflatteerde 10-0, dat wel, maar het tekent toch wel de goede men taliteit van de landskampioenen. De Treffers-LUTO Het zag er vóór de wedstrijd tegen Luto somber uit voor De Treffers. Kopman j Jacques v. Ruiten was immers ziek en In de twee voorgaande ontmoetingen j tegen dit Tllburgse team was men steeds niet verder kunnen komen dan 5-5. Maar zie: Jos v.d. Veer ook bij de club kampioenschappen al sterk spelend ontpopte zich tot een meer dan waar- dlge remplacenl van Van Ruiten en won j drie partijen, hiermede de basis leggend j voor de winst met de cyfers 8-2. De Treffers stond na de eerste partij echter achter. Bert Akerboom verloor j met het kleinst mogelijke verschil van i de Luto-kopman Van Dijk: 21-16. 9-21. i 26-28. In de tweede partij bracht Van der Veer via 20-22. 21-10, 21-17 de stand op 1-1 en Kees Vesseur overklaste zijn tegenstander Leenhouwers vervolgens volkomen: 21-10, 21-8 en 2-1. De com binatie Vesseur/Akèrboom behaalde een eigenlijk niet verwacht puntje (3-1) en nadat de schitterend spelende Van der Veer zijn eveneens met „plank" opere rende tegenstander Van Dijk met 21-17 had geklopt, kon met een gerust hart aan de pauze worden begonnen. Na deze pauze speelde Akerboom een spannende partij tegen Leenhouwers, die hij notaan in zijn voordeel besliste: 14- 21, 22-20, 21-15. Ook Vesseur droeg zijn steentje bij: drie-games winst tegen Schuurman, de prikker. Aan Jos v. d. Veer de beste van de avond de „plicht" om er 7-1 van te maken. Hy deed dit zeer gedecideerd: met 17 en 14 leit hy Leenhouwers kansloos. Van Dijk maakte er nog 7-2 van, hij klopte Ves seur met 20 en 12, maar door een ter nauwernood (13-21, 21-19, 21-15) behaal de overwinning op Schuurman werd het door Akerboom 8-2. Een goed begin van De Treffers in de degradatiecompetitie, waarin ze zich ongetwijfeld in Ce kop groep gaan nestelen. Het Noordwykse TOY is sterk begon nen in de degradatiecompetitie hoofd klasse. Het toch verre van zwakke PSV moest met 3-7 capituleren. Hierdoor is de tevoren verkondigde hoop po 'n hoge positie in deze klasse niet beschaamd. Rudi Alkemade bleef ongeslagen tegen Matthieu van Vroenhoven, Jo Hand- graaf en Willie van Vroenhoven. Peter Turk kwam tot twee zeges; hij verloor alleen van Matthieu van Vroenhoven. Ook Ted v. d. Ploeg boekte twee keer winst en ook hij verloor van Matthieu van Vorenhoven. Tegen Jo Handgraaf was hij echter ook in grote moeilijkhe den. Na een verloren eerste game (21- 14) kon hij Slechts met respectievelijk 23-25 en 19-21 zegevieren. Uitslagen Ereklasse A: Hunter 25-Steeds Hoger/ TSB 7-3 (protest ingediend door St. H./ TSB), Scylla 1-Scylla 2 10-0. Erekl. B: Hunter 25/2-Wibats 7-3, Irene-Maasbree 5-5, Belcrum-SVE 6-4. Hoofdkl. A: Ne ver Despair-Hunter 25/3 6-4, Maasvo- gels-Eendracht 4-6, Docos-Victory '55 3-7. B: Quick-JSV 2-8, 21 Up-TSF 2-8, Phoenix-NedLloyd 2 Ó-10. C: Wilskracht- VVibats 2 3-7, Xerxes-Ons Vermaak 1-3 (gest.), PSV-TOV 3-7.D: Wibats 3-STV/ Eoot-Wibats 4 7-3, Victory '55/2-SVE 2 Climax 2-8. Overgangski. J: ATTC/ 4-6. L: Steeds Hoger/TSB 2-Hunter25/4 8-2, NOAD-Scylla 3 4-6, Vriendenschaar- NedLloyd 3 4-6. M: Wibats 5-US 4-6, De Treffers 3-TOGB. N: Wibats 6-Wils- kracht 2 2-8, 21 Up 2-Scylla 4 5-5, Im puls-Reactie 5-5. P: UBTV-Treffers 2-8, Scylla 5-Elna 6-4, Bloemendaal-Les Amis 4-6. Hoog reiken de handen van Pieter van Tuyl van Serooskerken, minder lioog reikte de score van Bona Stars, althans niet hoog genoeg om Rotterdam-Zuid van de zege af te houden. LEIDEN De Danaïden is gisteren geslaagd het sterke Luto te bedwingen. De scholieren kwamen met Frans Pasman in plaats van Wim Brugman, hetgeen "gisteren duidelijk meer stootkracht aan de aanval gaf dan woensdag tegen Ons Eibernest. In de tweede minuut gaf Gerard Nap de Lei denaars al een voorsprong, maar twee minuten later kwam Luto via Emmy Gildemeester langszij (11). Wederom kwam De Danaïden aan een voorsprong via een doorbraak van Casper van Nierop, die international Wil Reuter bitter weinig kans gaf. In de 11e minuut kreeg Jan Soeverein van Luto tot twee maal toe een unieke kans op de gelijk maker, maar beide malen miste hij vanaf de viermeterstip. Een minuut later gelukte het Jaap de Haas wèl wat zijn clubgenoot niet kon (22), maar voor de derde maal nam de Leidse formatie de leiding door een ver schot van Gerard Nap (32). Met de pauze was de balans echter weer in evenwicht door een verre bal van Robby Dort en ook omdat Sander van l'nen een strafworp miste (33). De tweede helft gaf aanvankelijk een beter draaiend Luto te zien, dat veel beweeglijker was en bijzonder aantrekkelijk spel vertoonde. De Lutisten kregen echter weinig kansen en de weinige kansen, die zjj kregen, werden door slecht schieten om zeep gebracht. In de 10e minuut strafte C-orrie van Soest een ver- dedigingsfout af en gaf haar club voor het eerst de leiding (34). Het zou tenslotte toch weer gelyk worden, maar daar was heel wat voor nodig. Eerst miste Sander van Unen opnieuw een strafworp, even later miste Casper van Nierop onder de korf een opgelegde kans. Met nog 9 minuten te spelen gingen de Amsterdammers min of meer op balbezit spelen, wat zij voortreffelijk deden. In de laatste 6 minuten verspeelde De Danaïden de zege, want nadat Casper van Nierop eindelijk de verdiende gelijkmaker had ingeschoten, faalde Gerard Nap vanaf de strafworpstip en miste Frans Pasman tenslotte nog twee doorloop- ballen achter elkaar. Nn werd het 44 en daarmee mocht Luto nog bly zijn! Vicus op 4-9 door een treffèr van Co Vavier, waarna Wim Meier en Wim van Vliet ieder nog een vier meterworp mis te. Vier minuten voor tijd bepaalde Wim van Vliet handig de eindstand van deze derby op 5-9, waarmee Vicus een ver diende zege behaalde en zodoende nu op de ranglijst gelijk staat met De Alge- Vieus versloeg gisteren in de derby een volkomen falende ploeg van De Alge mene, dat met 9-5 haar meerdere moest erkennen in een beter spelend Vicus. Vicus bezat in haar damesviertal een doorstastender kwartet dan dat van de blauw-witten. Vicus kwam nogal gelukkig aan de lei ding, toen Tinie Perfors een goed ver dedigd bal, die door de korf ging, door de veel pratende arbiter v d. Rovaart tot doelpunt zag goedgekeurd (0-li. Een minuut later was het weer gelijk toen Wim van Vliet op onreglementaire wijze werd afgestopt en de toegekende strafworp feilloos inschoot (1-1). Hier na werd Vicus sterker en drukte dat uit in doelpunten van Bram Westbroek na een goede combinatie en van Lenie Link (1-3). Ko Vavier en Wim Meier zorgden er met de rust voor dat De Alge mene nog meer met de neus op de fei ten gedrukt werd (1-5). In de tweede helft miste Bram West broek voor Vicus een strafworp, waar na enige opleving in het spel van de blauw-witten viel te bespeuren. Vicus viel wat terug en zodoende konden Ruud van Vliet en Wim Iterson de thuis club iets dichterbij schieten (3-5). De Algemene leek zich te gaan herstellen, maar kreeg meteen de genadeklap. In valster Nandi de Vink schoot de eerste de beste bal, die zij in haar handen kreeg, in en toen Wim Meier even later Wim van Iterson te snel af was, was de strijd beslist (3-7). Zeker toen Bram Westbroek Vicus naar 3-8 schoot, al vorens Ruud van Vliet in samenwerking met dc voor Wim van Iterson ingeval len Aad Rusman uit een vrije worp tegenscoorde (4-8). Vervolgens kwam HSV-KNS KNS heefl het met drie invallers niet kunnen redden tegen het Haagse HSV, waardoor de I.eidenaars de laatste plaats hebben moeten overnemen. Toen Hen Brakel een strafworp benutte, keek KNS al tegen een 2-0 achterstand aan. waarna HSV op 3-1 kwam alvo rens Wim Brakel "uit een doorloopbal 3-2 scoorde. Daarmee hadden De Leide- naren het voor de eerste helft gehad, want de Haagse ploeg leidde op de helft van de wedstrijd met 5-2. KNS heeft in de tweede helft geen kans gezien om dichterbij te komen. Steeds als aan KNS zijde een doelpunt was gevallen, scoor den propt ook de Hagenaars, waardoor zij lange lijd een voorsprong van twee tot drie punten hebben gehad. In de slotfase bleek de achterstand van drie punten een te grote opgave voor de oranje-witten. Op een doelpunt van Mieke Hasselbach had de thuisclub meteen haar antwoord klaar (6-3) en via een strafworp werd het zelfs 7-3. KNS kwam echter lerug en via tref- •fers van Hen Brakel en Mieke Hassel bach was er weer iets mogelijk (7-5). HSV kwam echter opnieuw op een voor sprong van drie punten, wat onze stad genoten niet meer konden goedmaken. De gebroeders Brakel sdhoten KNS naar 8-7, maar de gelijkmaker bleef uit. Bij KNS werd Siem Hamerling in de tweede helft vervangen door Bram Zie- Tjoba-Zuiderkwartier Wederom heeft Zuiderkwartier de volle winst binnengehaald, maar ook nu weer was het met uiterst miniem verschil, nl. leidde bij het ingaan van de rust met 3-2 door treffers van Lenie en Louis Kok (2x). In de tweede helft namen de gastheren aanvankelijk het spel in han den en namen na de gelijkmakèr zelfs een 5-3 voorsprong. Met nog een kwar tier te spelen zou Crescendo de verdien de zege toch gaan behalen., Eer^t zorg den Louis Kok en Frans Cornelissen voor gelijke stand, waarna Aad Schou ten ineens op schot was. Met een door braak en een afstandschot gaf hij Cres cendo opnieuw de leiding, die niet meer werd afgestaan. De Leidenaren zouden zelf nog een ruime zege gaan bevechten. Louis Kok wederom tweemaal en zijn zuster Lenie schoten Hoogvliet 5 minu ten voor het einde naar een kansloze •-- 5-10 nederlaag. Crescendo had daarmee in tien minuten een 5-3 achterstand in een 10-5 zege omgebouwd, hetgeen een goede prestatie genoemd mag worden. Hou Stand- Noorderkwartier Een in de tweede helft veel kansen mis send Noorderkwartier heeft onnodig beide punten in Den Haag moeten laten. Het was een harde en slechte wedstrijd waarin onze stadgenoten nog voor de rust een aanvankelijk 3-0 opgelopen ach terstand geheel ongedaan maakten. Eerst was het Bas Noordervliet die de rood-broeken tot 3-1 terugbracht, en vlak voor rust waren het Tineke Ba- rends en Jan Reyken, die met gelyke stand lieten rusten (3-3). Na de hervatting zette Noorderkwartier het offensief door en nam na 10 minu ten de leiding via een doelpunt van Bas Noordervliet, die een strafworp benutte 3-4Daarna heeft de Leidse ploeg vele kansen om de voorsprong te vergroten laten liggen, waarvan Hou Stand uit eindelijk kon profiteren. Vlak voor tijd kwamen de Hagenaars op 5-4, welke voorsprong niet meer uit handen werd gegeven. Uitslagen 8-9. Het was een vrij harde wedstryd waarin onze stadgenoten met de rust een 3-0 voorsprong hadden opgebouwd via treffers van Sari de Vink, Gijs Kloos en Jopie Weimar. In de tweede helft schoot Nico van Leeuwen zijn club eerst naar 0-4 alvo rens Tjoba terugkwam tot 2-4. Toen Zuiderkwartier opnieuw een voorsprong van vier punten had genomen, kwamen de Zeeuwen sterk opzetten. Via zuivere schoten hadden zij in no-time de ach terstand volledig goedgemaakt (6-6). Zuiderkwartier schrok wakker uit de (zege)droom en nam het heft weer in handen. Door succesvolle afstandscho ten werd de thuisclub opnieuw op een achterstand gezet (6-8), maar ook deze achterstand konden de stugge Zeeuwen goedmaken. Het leek erop dat beide ploegen met een gelukspel genoegen moesten nemen. Zuiderkwartier zette in de slotfase echter alles op alles. Nadat een strafworp was gemist, was het Jim- Moment uit de korfbalderby tussen Vicus Oriëntis en De Algemene. mie van Daim die uit een doorbraak 8-9 op het scorebord bracht en zodoende zijn club naar een toch nog hard be vochten overwinning schoot. De reste rende doelpunten in de tweede helft kwamen op naam van Joep van Dam (2x), Gijs Kloos en Jimmie van Daim. Hoogvliet-Crescendo Opnieuw is Hoogvliet voor Crescendo duidelijk te zwak gebleken. Met een 10-5 zege werd nog eens benadrukt dat de Leidenaars hard op weg zijn het kampioenschap te gaan behalen. Hoofdklasse A: ZKC-W. Kwiek 14-9; W. Kwiek-AKC 5-6; ZKC-Archipel 10- 10; Deetos-Swift 12-10; Westerkwartier -HKV 7-6. Hoofdklasse B: De Danaiden-Luto 4-4; Blauw Wit-Ons Eibernest 10-10; Rohda- Luto 6-10; Asko-Het Zuiden 5-7; Rohda- Die Haghe 5-6. Overgangs klasse: De Algemene-Vicus 5-9: DKC-Fortuna 6-7; Fortuna-DKC 5- 4: Regenboog-Ready 8-7; Spangen-Trek vogels 4-7. IA: Phoenix-Rozenburg 5-3; Kwiek-Ons Huis 6-11; HSV-KNS 8-7. 1B: Tjoba-Zuiderkwartier 8-9; Quick- Sperwers 7-9; OSCR-Pams 3-9. 2A: Olympiaan-HPV 5-2; Dubbel Zes- Terheyden 6-6; Hoogvliet-Crescendo 5- 10. 3B: Hou Stand-Noorderkwartier 5-4; Ten Donck-Vlaardingen 9-2. Res. IA: Vicus 2-Trekvogels 2 5-7; 1B: Zuiderkwartier 2-De Danaiden 2 8-3; Fluks 2-Het Zuiden 2 7-5; 2A: Fluks 3- Rozenburg 2 5-10; 3A: De Algemene 2- Achilles 2 11-3; 3B; Trekvogels 4-KNS 2 3-11. LEIDEN In de 5 Meihal hebben de Bona Star» het zaterdagavond in hun derde wedstrijd in de kampioenspoule niet waar kunnen maken. Zonder Peter de Jong en Rob Wallaart moesten de Leidenaren toch ook in staat zyn het nodige aanvalsgeweld te ontplooien. Zo veronderstelde men. Het werd een te leurstelling voor coach Kallenberg. Na een veelbelovend l»egin werd het spel van de Stars een klasse minder dan dat van het effectief draaiende Rotterdam- Zuid. Met drie lange mannen, Ruysse- naars, Van Tuyll en Maassen en 2 snelle voorspelers, Stol en Van Cleef, trachtten de Leidenaren de beide Harrewijnen en seherpafstandssehutter Van Eek het scoren te beletten. Het ging de Stars niet voor de wind. De rebound driehoek bleek niet dicht genoeg voor Hugo Har rewijn, die vele keren de rebound wist te bemachtigen en door betere dribbel techniek en enige schijnbewegingen kans zag de basket te vinden. Daarnaast en dat was uiteindelijk fataal voor de Stars, kon Van Eek vrijuit schieten. Zijn eerste schot ketste af op de ring. Het bleef bij deze ene misser. Hij scoorde 21 punten en bepaalde vooral voor de rust de aanvalskracht van Rot terdam-Zuid. De Leidenaren startten in een snelle 1-2-2 aanval, waarin Van Tuyll de eerste punten voor zijn rekening nam. Ook Harry Stol slaagde erin te scoren nadat hij' zijn persoonlijke verdediger Welch op het verkeerde been had weten te zetten. Verrassing en raffinement misten wij echter in de Leidse aanval. De mogelijkheden voor het afstands schot waren legio tegen de Rotterdamse zone. Helaas was er geen enkele Star speler, die met zekerheid de basket trof van afstand. Incidenteel scoorden Van Cleef en Stol. Alles bij elkaar geen tegen wicht vormend voor de Rotterdamse score. Ruststand 2229. Veel „P's" Kansen derhalve nog genoeg voor de Stars. Zeven punten waren al eerder in deze competitie geen onoverkoombare handicap geweest. Het had er aanvanke lyk alle schijn van dat de Stars zouden zegevieren. In een groots offensief scoor den Maassen en Pley. Het offensief sor teerde uiteindelijk weinig effect. Door een te grote inspanning in de aanval lieten de Leidenaren in de verdediging een steekje vallen, hetgeen ze zich niet konden permitteren. Het slechte verdedigen leverde tevens een schrikbarend aantal persoonlijke fouten. Stol en Ruysenaars slaagden er in de gehele tweede helft met 4 persoon lijke fouten door te komen, echter «Uaen< door voorziqjitig te verdedigen. Rot terdam-Zuid greep dan ook na vijf mi nuten zijn kans. Welch, de beide Harre- wijnen en wederom Van Eek droegen hun punten bij na eenvoudige combinaties. Na 10 minuten was het duidelijk dat de Stars geen aanspraak op de zege meer konden maken. Bij een stand van 41 31 zonk de moed in de schoenen van de ver moeide Leidenaren. Slechts bij vlagen kwamen zij tot constructief basketbal. Door balverlies en weinig trefzekerheid hail Rotterdam-Zuid de mogelijkheid de voorsprong geleidelijk uit te breiden, hetgeen resulteerde ln een ruime zege van 6048. Pover basketbal van de Leidenaren die over te weinig impro visatietalent beschikken en te weinig Inzet opbrachten tegen dit Rotterdam- Zuid dat beslist niet superieur behoeft te zijn. Voor de verrassing van het weekend zorgde S.V.E. door Blue Stars met 89 85 te kloppen. Ook Flamingo's onder vond de nodige problemen. Niettemin werd Punch net van de zege afgehou den: 78—76. Scorers: Van Tuyll 12 p.; H. Stol 9 p.; J. Maassen 7 p.; P. Ruysenaars 7 p.: W. Stol 3 p.; B. van Cleef, A de Jong 2 p. Kampioenspoule: stand: Flamingo s 3-2-1 p p.; Rotterdam-Zuid 3-2-1 4 p.; Blue Stars 3-2-1 3 p.; Bona Stars 3-1-2 2 p.; S.V.E. 3-1-2 2 p.; Punch 3-0-3 0 p. Uitslagen degradatiepoule: Harlgm Car dinals—D.E.D. 74—82; Agon Landlust 69102. Stand: Landlust 3-3-0 6 p Suvrikri 2-2-0 4 p.; Agon 2-1-1 2 p.; D.E.D. 2-1-1 2 p.; Wilskracht 2-0-2 0 p.; Harlem Cardinals 3-0-3 0 p. Uitslagen heren le klas, reserve: Argus 2Jumpers 2 5842; Bona Stars 3 Bona Stars 2 42-^8 na verl.; Punch 2— Bona Stars 4 5047. Heren 2e klas: LUSV 1Blitz 1 4136. Heren 2e klas: Sigi I—Essor 2 46—32; Punch 4—Achilles 2 27—37; Jumpers 4—Bona Stars 5 32—31; Jumpers 3— Vodo 2 4749; TCL 1— Esso 1 5838. Heren 3e klas: Vodo 4Sigi 2 4518; Stoi'ks 2Vodo 3 2843; LUSV 2 Essor 3 78—39; LUSV 3—Bona Stars 6 53_18; vodo 4—Alphia 2 40—16; Esso 2—TCL 2 3822; Bona Stars 6Blitz 3 35—21. Dames le klas: Bona Stars 2Esso 1 23—24. Dames 2e klas: Vodo 3Blitz 2 1426 Argus 1—Bona Stars 4 196; Storks 1 —Esso 2 4—12; Alphia 1—DAS 1 23— 20: Blitz 2—Blitz 1 52—2; LUSV 1— Vodo 3 4136; Bona Stars 4Essor 1 18—35. Juniorenklasse: Argus aJumpers b 3518; Argus bDAS a 3260; Jum pers a—DAS b 127—12. IC: Top 2-Vicus 3 6-8: Madjoe l-Ons Eiland 3 4-3; Crescendo 2-De Algemene 3 6-7; Crescendo 2-KNS 3 7-8; 2C: Zui derkwartier 3-Top 3 5-1; Pernix 4-KNS 4 3-5; De Danaiden 4-Crescendo 3 6-12; 3D: Warmond 2-Zuiderkwartier 4 9-2; Top 4-Vicus 4 2-9; Fluks 4-Ons Eiland 4 4-10; 4D: Fiks 3-Vicus 5 4-4; Fiks 3- KNS 5 12-6; Top 5-Vicus 5 0-9; Madjoe 2-Noorderkwartier 2 5-3; Jun. A2: Fluks a-Noorderkwartier a 11-5; Pernix -Danaiden 4-10; Fluks-Datiaiden 11-5. Zuiderkwartier-Vicus 4-4; Jun. B: Al- gemene-Fiks 8-6; Jun. C: Ons Eiland- Madjoe 9-1; Crescendo-De Danaiden B 6-2.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 12