antenne Geen sneeuwstorm op dag van Mozarts begrafenis In hoger beroep voor aanslag Israëlische ambassade t.b.r. geëist Kapers van vliegtuig gedood tijdens vlucht RADIOPROGRAMMA SPORT VIA RADIO EN TELEVISIE Watersnood in Maleisië PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 13 DECEMBER 1969 Lijsttrekker bij de KVP laten kiezen lyiET het idee van de K.V.P.- „Duidelijkheid" om in de partij een nieuwe soort groslijststemming in te voe ren voor de aanwijzing tot lijsttrekker, hebben we al onze instemming betuigd- Of die persoon dan ook partijvoorzitter dient te worden, is een heel andere vraag waarop we binnenkort nog eens hopen terug te komen. Maar de bevoegdheid van het aanwijzen van de lijsttrekker verplaatsen van partijbestuur naar alle leden kan een goede zaak zijn. mits aan bepaalde voorwaarden wordt voldaan. Eerste voorwaarde is. dat het program en dan met name het urgentieprogram voor de komende parlementaire periode, vast staat. De K.V.P. dient het eerst via een democratische procedure binnen de eigen partij eens te zijn geworden over het program. Daarna komt aan de orde het aantrekken van de man in wie men het meeste vertrouwen heeft voor de uitvoering van dat program en voor het aantrekken van kiezers die door hun stem de mogelijkheid moeten scheppen, dat de K.V.P., hetzij als regeringspartner hetzij als oppositie, aan de verwezenlij king van het program kan gaan werken. Daarom onderschrijven we niet de uit spraak van de „Duidelijkheid"-commissie dat de persoon van de lijsttrekker-partij voorzitter de richting van de partij wel licht nog beter kan aangeven dan het program. Wel als het program een vage zaak blijft; maar eerste voorwaarde waaraan de Katholieke Volkspartij thans moet voldoen, is dat ze een krachtig, duidelijk en voor iedereen begrijpelijk program op tafel legt. Bij „krachtig en duidelijk" tekenen we dan nog aan, dat het in zijn consequenties zoveel mogelijk te overzien moet zijn. Liever „x-y" eisen en duidelijk maken dat dit haalbaar is, dan „x" proclameren en erbij denken dat de realisering hiervan een gok blijft". T.v. weekeinde: Rust noch duur kiezingsstrijd" tussen de kandidaten voor de lijsttrekkersfunctie. Deze kandidaten zullen altijd personen zijn die hun sporen op politiek terrein verdiend hebben. De commissie-„Duidelijkheid" somt zeer zelf de voor- en nadelen van een interne loop •erkiezingsstrijd op; wij vinden het voor- 1 sprekingen deel (levendigheid dynamiek Het reisbureau waar Thomas werkt, organiseert een tiendaagse all-inreis naar New York, in samenwerking met een dagblad. Het idee voor deze reis is van Thomas zelf afkomstig, en het welslagen van het project is uiteraard belangrijk voor het verdere ver- Na talrijke be- Deventer. partij) heel wat kleiner dan de nadelen: interne spanningen tussen groepen en personen, mogelijk zelfs afsplitsingsver schijnselen. Een nadeel dat de commissie niet noemt, is nog de mogelijkheid dat uit electorale overwegingen dan kandida ten het program gaan interpreteren op een wijze waarvan ze later het ongelijk zullen ontdekken. Ook is het niet louter denkbeeldig, dat zo'n interne verkiezingscampagne tot per soonlijke tegenstellingen leidt bij politici wier samenwerking juist voor de uitvoe ring van het program van het juiste be lang kan zijn. Is er de mogelijkheid van kandidaat stelling dan wordt via aanbevelingen een zekere groepsvorming toch voor-de-hand liggend. Maar de hieruit voortvloeiende tegenstellingen moeten van voorbijgaan de aard zijn; dat is beslist mogelijk, wan neer de kandidaatlijsttrekkers zich zelf buiten het „strijdgewoel" houden en zich beperken tot een afwachtende belangstel ling voor de keuze van de partijleden. AVERIGENS ziet de commissie-„Duide- lijkheid" het verkeerd, wanneer ze aan de verwachte belangstelling bij de kiezers voor de persoon die als politiek leider „het gezicht" van de K.V.P. gaat bepalen de conclusie verbindt, dat er slechts in geringe mate bij de ledenkie zers belangstelling bestaat voor de „staart" van de lijst. Na de keuze van de lijsttrekker blijft ook de weging van de rest van de kan didatenlijst een zaak die meetelt. Maar wat dit betreft kan de van regeringswege overwogen kieswetwijziging wellicht uit komst brengen, met meer invloed voor voorkeurstemmen komt de democratie aan haar trekken en wordt de traditio nele groslijststemming wat minder be langrijk. Pijn en napijn blijven niet uitgesloten. Maar hoe kan dat, in de politiek, anders? de zijn contactman bij het dagblad, is de TEGEN 16-JARIGE JORDANIËR: „DEZE JONGEN HOORT NIET THUIS IN EEN HOK" DEN HAAG (ANP) De procu- renr-generaal bij het gerechtshof in Den Haag heeft gisteren terbeschikking stelling (TBR) van de regering ge- eist tegen de 16-jarige Jordanier Tay- sir Ali-el-Attar, die op 8 september een handgranaat naar de Israëlische ambassade in Den Haag gooide. De jongen was op 28 oktober door de Arrondissements-Rechtbank in Den Haag veroordeeld tot drie maanden tuchtschool met aftrek van voorarrest. De officier van Justitie, mr. E. van der Schans, die bij de rechtbank terbe schikkingstelling bad gevorderd, was ATHENE (AP) Twee jonge Arabie ren zijn gedood bij een mislukte poging een Ethiopisch lijnvllegtuig te kapen, dat een vlucht van Madrid naar Addis Abeba maakte. Het toestel is met dc beide doden in Athene geland. De tv/ee kapers, een 24-jarige Jeme- nlet en een 19-jarige Senegalees, had den in de lucht getracht de piloot onder bedreiging van een pistool en een mes te dwingen koers (e zetten naar Aden in de republiek Zuid-Jemen. Zij werden echter door Ethiopische veiligheidsa genten aan boord gedood. Alle 25 pas sagiers en de bemanningsleden bleven ongedeerd. Het toestel voerde een vlucht uit van Madrid naar Addis Abe ba, met tussenlandingen in Rome, Athe ne en Asmara. Volgens de luchthaven- politie te Athene stonden kort na het opstijgen uit Madrid de twee jongeman nen op, de wapens in de vuist, en beva len de passagiers kalm te blijven. Daar na drong de Jemeniet de cockpit bin nen en gaf de gezagvoerder opdracht koers te zetten naar Aden. Op weg naar Athene, drong eén van de Ethiopische veiligheidsagenten die aan boord wa ren, de cockpit binnen en trachtte de Jemeniet het pistool* te ontfutselen. In het gevecht ging het pistool af. De ka per werd door het schot in de borst ge troffen en stierf. Tezelfdertijd overviel een tweede veiligheidsagent de Senega lees. Volgens de politie gaf hij hem van achteren een karateslag en stak hem vervolgens met een mes in de keel. hoger beroep ge- In zijn requisitoir zette de proc.- gen. mr. F. J. barqn van Voorst tot Voorst, uiteen hoe de door hem ge vorderde „jeugd-tbr", die slechts geldt tot de 21ste verjaardag van verdachte, volgens hem het beste uitgevoerd zou kunnen worden. Hij wil de Jordanier geplaatst in de rijksinrichting „op de Berg" in Amersfoort en hem als op voedkundige maatregel vervolgens in en pleeggezin ondergebracht zien, zo spoe dig als een geschikt gezin in een vei lig te achten omgeving zal zijn gevon- De proc.-gen. betoogde, dat de Jor- daniër maar een „willoos werktuig" was geweest in handen van de werke lijke aanstichters voor de aanslag op de ambassade, „die ik hier veel lie ver had zien terechtstaan". Hij vond dat de jongen „niet in een hok thuis hoort" en dus niet in het huis van be waring dient te blijven. Ook zag hij geen heil in tuchtschoolstraf. De raadsman van de Jordaniër, mr. H. H. Barendrecht, zei in zijn plei dooi dat de jongen in het huis van be waring bepaald niet zo slecht zat als de proc-generaal had gesteld en dat hij er in een tamelijk beschutte omge ving zit, doordat hij inmiddels ande ren heeft leren kennen. Het gerechtshof zal volgende week in deze zaak arrest wijzen. zaak vrijwel in kannen en kruikei Thomas heeft besloten met Millii Martha de eerste reis te maken. Het was eerst de vraag of Millie mee zou kunnen, omdat ze in het kernhuis moest worden opgenomen voor een kleine operatie, maar gelukkig, de dokter geeft toestemming. Millie heeft echter in het iekenhuis vriendschap gesloten met Frieda Strijbos, een vrouw met een helderziendenpraktijkje. Op Millies verzoek probeert Frieda klaar heid te verschaffen over het eventue le succes van de reis. Wat er uit de bus komt, is niet bepaald hoopgevend. Rolverdeling: Millie Vink, Jasperina de Jong; Martha Vink, Sylvia de Leur; Thomas Vink, Eric Herfst, Frieda Stijbos, Conny Stuart en Leo van De venter, Paul van Vliet. De teksten zijn van Guus Vleugel naar ideeën van Guus Vleugel en Eric Herfst. De muziek sohreef Joop Stok- kermans. (Nederland II, 21.00—21.45) Riskante Kerk In de derde aflevering van het maga zine RisKante Kerk wordt een inter view uitgezonden met dr. M. Klompé, het Nederlandse lid van de pauselijke commissie „Justitia et Pax". Deze commissie werd na het Vaticaans con cilie opgericht. Ze bestudeert hoe ge stalte kan worden gegeven aan de zorg van de Kerk voor de wereld, vooral m.b.t. de vraagstukken van sociale gerechtigheid en oorlog en vrede. In samenhang hietmee wordt aandacht besteed aan de groep rond het nieuwe tijdschrift ..Tegenspraak", dat pleit voor een radicaal-politieke stellingna- me van de Kerk, en aan enkele min of meer willekeurig gekozen „veld werkers": een jonge verpleegster in Drachten en een groepje zusters in Buenaventura, aan de kust van Co lumbia. (Nederland II, 21.45—22,25) Tot de dood ons scheidt... Na de succesvolle start van „Tot de dood ons scheidt", geschreven door Johnny Speight en vernederlandst door Jaap van der Merew. vanavond de tweede aflevering onder de titel „Over de werkloze z'n rug". Schoonzoon Aad (VVim Zomer) staat bij het Ge westelijk Arbeidsbureau ingeschreven en probeert op slinkse wijze geld te verdienen. Natuurlijk gebeurt dit via de rug van zijn schoonvader Herman Hanekam. een voortreffelijke vertolking van Hans Tiemeyer. Het bezoek van een controlerend amb tenaar, gespeeld door Herbert Joeks, brengt ook bij de andere leden van het gezin moeder Bets (Mieke Ver- straete) en dochter Rie (Trudy Labij) de nodige verwarring. (Nederland II, 22.25-22.50) De kleine zielen Van het televisiefeuilleton ,,De kleine zielen" zijn reeds vier afleveringen uitgezonden, morgenavond brengt de NCRV het vijfde deel op het scherm. Na de heftige scene tussen Henry ba- NOS: 18.50 uur: Fabeltjeskrant 19.00 uur: Journaal AVRO: 19.07 uur: Vaders tegen wil 19.32 uur: Mireille Mathieu 20.00 uur: Journaal (NOS) 20.20 uur: Mounties 21.20 uur: Salto mortale, serie 22.20 uur: Poets, candiid-camera 22.40 uur: Televizier 22.50 uur: Journaal (NOS) NEDERLAND II N.OS: 18.50 uur: Fabeltjeskrant 19.00 uur: Journaal 19.03 uur: Scala KRO: 19.30 uur: Hij en zij, serie 20.00 uur: Journaal (NOS) 20.20 uur: Brandpunt 21.00 uur: Rust noch duur 21.45 uur: Riskante kerk 22.25 uur: Tot de dood ons scheidt|| 22.50 uur: Journaal (NOS) 15.00 uur: Journaal 15.02 uur: Weekjournaal 15.22 uur: Verkeersinformatie 15.25 uur: Skippy 15.50 uur: De verrekijker 16.00 um: Openbaar Kunstbezit 16.15 uur: Floris, toelichting 16.20 uur: Wielrennen, zesdaagse 16.55 uur: Voetbaluitslagen 18.20 uur: Schaken (Teléac) 18.55 uur: Fabeltjeskrant CVK-IKOR-RKK 19.00 uur: Woord voor woord CVK-IKOR 9 19.05 uur: Teken voor de vrede NCRV: 19.30 uur Scheepsjongens van Bontekoe 19.40 uur: Het bos komt tot lever natuurfilm 20.30 uur: Journaal (NOS) 20.35 uur: De kleine zielen 21.50 uur: Solocantates van Bach 22.17 uur: Journaal (NOS) NEDERLAND II NOS: 18.55 uur: Fabeltjeskrant 19.00 uur: Journaal 19.05 uur: Floris 19.35 uur: Studio Sport (1) 20.20 uur: Panoramiek 20.45 uur: Bill Cosby show 21.10 uur: Studio Sport (2) 21.35 uur: Vrede door angst, documentaire 22.25 uur: Journaal De met aangegeven programma's zijn kleurentelevisieprogramma's. ron van der Welcke en diens zwager Van Naghel, de minister van Koloniën, in dieel 4, waarbij Paul van Lowe tus senbeide moest komen om een ordi naire vechtpartij te voorkomen, volgt in deel 5 een even emotionele scene tussen Constance en Henry. Constance is namelijk verre van dankbaar voor Henry's optreden. Zij vertrekt naar Pas enkele weken later is de situatie weer in zoverre opgeklaard, dat dank zij Addy een verzoening tussen Con stance en Henry, en tussen Van Na ghel en Henry gerealiseerd kan wor den. Er doet ook een nieuwe figuur zijn intrede in dit kleine Haagse we reldje: Max Brauws (Julien Schoe- naerts), een studievriend van Van der Welcke. Brauws wordt beschouwd als De Mounties Binding Rechts. VARA: weg het weekeinde: Niei luzlek, achtergronden en amusement. leuws). 21.00 Herfstjeugdfestlval HILVERSUM II Het oproer Piet Bambergen als Duits officier in een scene uit de Mountiesshow. die hedenavond wordt uitgezonden. Gasten in dit programma zijn het Amerikaans- Duitse zangeresje „Little" Peggy March, hit de Engelse zanger Marty Wilde (Aber- 24 ««uw=> gavanny) en de jongleur Cardenas (Ne- HILVERSUM li derland I, 20.20—21.20)- 18.30 Nieuws. 18.41 Actualiteiten. Eucharistieviering. 19.30 Stereo: Sjook: loderne muziek, r arbeid: radio-de- Mededelinger lello Dolly. 23.55- lezing. KRO: 12.21 Voor de boer beert haar Studio Sport 'n man Hij houdt lezingen over de vrede. Van der Welcke en Van deren. 22.00 De Troubadour: lu Vreeswijck gaan naar hem luisteren 22.25 Avondgebed. 22.30 Nieuws. 2 en nemen contact met hem op. Zij zijn onder de indruk van Brauws op- nieuwtjes. 23.55-24.00 Nieuws, treden en weten Constance en Paul eveneens te interesseren voor Brauws. ^M^iJiws (*18 os*JongeDmens Constance raakt erg gecharmeerd van tijd. 18.30 Franse les. 18.32 Interi Brauws, die haar zijn merkwaardige sport. 18.52 Taaiwenken. 18.55 Gi levensgeschiedenis vertelt. Brauws pro- te overtuigen nationaal Festival vande lichti tuinbouw: 12. 14.05 Schoolra j 50 klassieke nAt irin middagdien: prlieriieT herland: in Stereo* wlsseld met muziek. (16.00—16.02 Nws. Over- heidsvoorlichting: 17.20 Suriname en de Ne- ïrlandse Antillen. 15 jaar Statuut. Spreker: mill. NCRV: 17.30 Voor de kleu- 1 5 Voor de kinderen. HILVERSUM Hl Fit: licht pla- tenprogramma. 10.00 Nieuws, station. (11.00 Nieuws). TROS: 12.00 Nieut 12.03 Lynx (of Los). KRO: 13.00 Nieuws. 13.03 Actualiteiten. 13.08 TNT: Licht muziek programma. 14.00 Nieuws. 14.03 Pop-in 15.00 pop- en countrymu- IKOR: e lied. 10.30 .30 Vraag en uzlkaal Onthaal: bonte muzikale show. 13.00 Nieuws. 13.10 De toestand ln de wereld, lezing. 13.19 Radiojournaal. 13.35 Knipper- Koninklijke Marinlerska- KOEALA LOEMPOER (Reuter) Tienduizend mensen hebben hun wonin gen moeten verlaten als gevolg van overstromingen, die door zware moes sonregenval zijn veroorzaakt. Gister be droeg het aantal doden 31. Verscheide ne mensen worden vermist. Vele weg en spoorwegverbindingen zijn verbro- de minister bekijken of deze groep wei ken en in de plaats Kota Tinggi stond j licht alsnog in aanmerking kan komen het water drie meter hoog. I voor een jaarlijkse uitkering. Vissers die in oorlog bij marine voeren krijgen wellicht uitkering DEN HAAG Het ministerie van Defensie bekijkt of de vissers, die in de tweede wereldoorlog in dienst waren van de Koninklijke Marine alsnog een uitke ring kunnen krijgen krachtens de vaar- plichtbelong. Dit heeft minister Den Toom meegedeeld in antwoord op vragen van het PvdA-Tweede-Kamerlid Egas. De minister stélt, dat de vissers, die tijdens de oorlog in dienst waren van de koninklijke marine niet onder de zoge naamd vaarpldoht vallen. Deze vissers hebben gedurende hum diensttijd militaire bezoldiging ontvangen. Zij komen daar om niet in aanmerking voor een jaarlijk se uitkering krachtens de vaarplicht. Maar omdat de meesten van hen, omdat hun diensttijd te kort was, aanspraak kunnen maken op militair pensioen zal In het sportprogramma van dc NOS- televisie, „Studio Sport" kan men mor gen van 19.35 tot 20.20 uur via Neder land II weer kijken naar beelden van die dag gespeelde voetbalwedstrijden. Ln deel II, dat van 21.10 tot 21.35 uur eveneens via Nederland II, wordt uit gezonden, komen aan de orde: de basketbalwedstrijd Flamingo's SVE in Haarlem; de volleybalwedstrijd Vredestein Bekkersveld te Enschede de ijshockeywedstrijd Nederland Denemarken in Heerenveen. Populaire Mededelingen VPRO: 19.30 Niet luzlek. VARA: uziekshow met VARA- en. 17.50 Nieuws. NOS: Langs de lijn gramma „Scala" (19.03—19.30 Uur via Nederland II) een reportage van dit wielerevenemnt zien. Voorts is het programma „Passepar tout" dat morgen van 16.20—16.55 uur sp0rtreportages 'en via Nederland I wordt uitgezonden, 18.30 Audacitas '21, geheel aan de Zesdaagse gewijd. In stereo: lichte gra een rechtstreekse uitzending kan men VPRO: dan ziem hoe de situatie tijdens de mid- sleke dagkoers is. Van onderop- Raden democratie. Op woendsag 17 december tenslotte kan men van 10%10 an eteico. in de Kaart gespeeld, gevarieerd Kan men van „3.20„3.50 uur via Ne- verzoekplatenprogramma. 22.30 Nieuws. 22.40 derland I de finale volgen. Mededelingen. 22.43 Radiojournaal 22.55 Ste- reo: 't Mag geen naam hebben: licht geva- Commentaar bij deze uitzendingen rl«erd platenprogramma. 23.55-24.00 Nieuws, wordt gegeven door Theo Koomen. h.lversum n KRO: 8.00 Nieuws. 8.10 Stereo: Badlnerl en waterstanden. 9.15 Stereo: Laudate: oud klassieke en moderne gewijde muziek (gt 10.00 Eucharistieviering. 11.00 Nieuws. 11. schippers). 12.55 Buitenlands I lededelingen, dagklapper en' SOS-berichteri I oor schippers. 13.20 Tafelmuzlek. 14.00 I lieuws. 14.03 Symfonische muziek. 15,00 1 ieuws. 15.03 Casinomuziek. 16.00 Nieuws. >-03 Beursberichten. 16.09 Voor de zieken. 00 Nieuws, weerbericht mededelingen en lues. negrospirituals en gospelsongi. HILVERSUM r In „Langs de lijn", het sportprogram ma van de NOS-radio, wordt morgen (14.30 tot 17.00 uur en 18.10 tot 18.30 uur via Hilversum I) behalve aan het betaalde voetbal aandacht besteed aan: de Zesdaagse in de RAI te Amster dam; de paarden koersen in Hilversum; amateurvoetbal, hockey, microkrof- bal, rugby en zaalhandbal (overzichten en uitslagen. croniek. 13.00 Niev De eersteling van de nieuwe NOS*6" op wereldreis, poëzieprogi Omroeporkest en solis Psycho***, èetód door Ted <1.^™*; progrémm"", Sis is ons gisteravond niet meegevallen, bewaakster van de consumentenbelang! - En het slachtoffer Thérèse Stein- Gemeente°°] metz had er eigenlijk ook niet van over en uit terug. Dit is weer typisch zo'n pro- Centraal Ar Zesdaagse De NOS-televisie zal in een aantal uitzendingen aandacht schenken aan de wielerzesdaagse. die momenteel in de Amsterdamse RAI wordt verreden. Nieuwe studie ongunstig voor echtgenote run de componist WENEN (AP) Een Tsjecho- Slowaakse geleerde heeft het mysterie rondom het graf van Wolfgang Amadeus Mozart vergroot. Jan Munzar van het geografisch instituut te Brno betoogt, dat er geen sneeuw storm heeft gewoed op 6 de cember 1791. de dag waarop Mozart werd begraven. Het weer was op die dag goed. Er stond een lichte oostelijke wind en het was vermoedelijk wat nevelig. romantiek, toen De sneeuwstorm werd tot dus- niet konden schrijven verre beschouwd als de reden houding waarom Mozarts vrouw Con- stanze en vrienden zich zijn conclusi op de dag va: fenis door 2 het grote hoeveelheden historisch de begrafenis juist blijkt te de St.-Marcusbegraafplaats zijn leven in afhaastten voordat materiaal en meteorologischi waarnemingen in het obser vatorium van Wenen. Oostenrijkse Mozartkenner zijn geneigd het feit, dat het legd. graf van Mozart onbekend is een gevolg toe te schrijven aan.de hou- •an de sneeuwstorm, de wind ding van Mozarts vrouw. Zij paalde, dat de doden n de regen zijn oorsprong zeggen, dat zij lange tijd geen massagraven dienden te 'indt in de periode van de belangstelling voor het graf den bijgezet. Individuele gra- biografen toonde en toen zij er tenslotte v de wel belangstelling voor kreeg, n de heersende bleek de doodgraver, die haar s man in het massagraf had I; ;n van neergelegd, overleden te zijn. leefde. Er staat thans een Mozart- bekostigen. de tombe op de St-Marcusbe- Het keizerlijke voorschrift weipt dit een ongunstig licht op Constanze. De reden dat Mozart ln een issagraf te ruste werd ge- eerste plaats n voorschrift keizer Joseph II, die be- alleen langs de iren van de begraafplaat- toegestaan. Mozarts fami- en vrienden konden een dergelijk graf blijkbaar niet Munzar, die werkt doodgraver Mozart te afdeling Brno van de Tsjecho- graafplaats, maar het is i i massagraf. Slowaakse Akademie bekend of de stoffelijke i werd t Munzar zegt, dat het verhaal Wetenschappen, kwam tot ten onder deze tombe gramma, dat veel denkwerk vergt, want je moet er maar opkomen, maar waar aan men vooraf in gedachte meer ple- klassieke en n zier beleeft dan aan de uiteindelijke Amsterdams^ realisering. Aan Thérèse werden ted- 20.05 zondagav kens drie mogelijkheden tot reageren KRO:20:50 Sl( geboden, aan de hand waarvan een Se" volksmond1- karakterdeskundige haar inborst be- magazine mei schreef Wij persoonlijk kennen Thé- *»kN?n sa" rèse onv oldoende om te kunnen vast- tiê voor kenn stellen in hoeverre men tot een juiste Nieuws, analyse kwam, maai- Thérèse zelf viel van de ene verbazing in de andere. Een A fout in dit programma is misschien, plat dat men het te serieus opzet. Men zou °p hel eens op de badinerende toer moeten jJJet proberen De enige terechte badinage, grai welke Ted de Braak rich permitteerde, kwam aan het slot, toen hij vaststelde, mo' dat van Thérèse in elk geval gezegd R^b kan worden, dat rij een goede zangeres Voor de rest van de avond stond men ivos weer enkele malen voor de keuze. Moest plal men op Faroe Majeure afstemmen om te ervaren of het geroemde niveau 12 gehandhaafd bleef na alle hulde we «agen schakelend twee Pietjes over de 13.2c hekel halen (Romeijn en De -long) of Van moest men kiezen voor de tv-registratie r"k van de Man en Muismusical? We be- en sloten tot het laatste en konden aldus |ra' als indruk noteren, dat dit spel van (23.o Annie M. G. Schmidt, dat van de schrijfster geen bepaalde karakteristiek: meekreeg behalve dan die van moge lijk t mislukken kunstvorm, wel bijna 7 2^' voor de tv geschreven en geschapen g'ês. leek. 7.54 Daarna de keus tussen de visuele hom- muz ma-ge aan Sonie Gaskell en de econo- J_av' ml6che macht en onmacht van het perswezen in AhN- De knop klikte omi voor de hommage. In het scherpe be- semi-klassieke Kerkdienst van de Baptisti .00 Convent: wekelijks half u> 3e Kerk. IKOR: 18.30 Kerk erika. programma in het kader sang: geestelijke I Muziek A Go Go: licht HILVERSUM I :k Mozaiek. VARA: 12.00 vriendelijke groeten: ver AMSTERDAM (ANP) Het aanbod van. aandelen N.V. American Hotel Is zodanig geweest, dat het door Vermeer en Co namens de Caransagroep uitge- brachte bod van 665 procent gestand 1 zal worden gedaan. Het American Ho tel zal in de Caransagroep worden op genomen, aldus een communiqué van de Bankiers Vermeer en Co. SOS-berichten de voorpagina). VPRO: Stereo: moder mmofoonmuzlek. NOS: 15.00 Operette- i (gr). AVRO: 15.30 Stereo: Alt en Latijns-Amerika. 16.30 Voor de jeugd. J.O. Lichte orgelmuziek (opn). Overheids' Wij delen U mede dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der zieken, nog geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn echt genoot. onze vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom- PETRUS LEONARDOS VAN DER HAM 1 de ouderdom an der Hulst, Wassenaar: C. G. VAN DER HAM- van der Hulst W. G. P. VAN DER HAM. H. H. VAN DER HAM- van Schooten en kinderen Canada: G. P. J. VAN DER HAM C. E. VAN DER HAM- en kinderen N. W. VAN DER HAM A. Th. VAN DER HAM- Onderwater J. C. VAN DER HAM- Onderwater en kinderen Nieuw Zeeland: P. Th. VAN DER HAM C. A. M. VAN WINDEN- van der Ham W. J. J. VAN WINDEN en kinderen Wassenaar: A. C. P. VAN DER HAM en verdere familie Maandag 15 december a.s. te 7.30 uur avondmis in de parochiekerk Maria Middelares van Aller Gena de, Rijndijk (Haag'sche Schouw). De plechtige H. Mis van Requiem zal worden gehouden dinsdag 16 december a.s. te 11 uur in boven genoemde kerk, waarna de begra- fenenis zal plaatshebben op het R.-K. Kerkhof aan de Kerkstraat, circa 12.15 uur.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 2