mening D. B. Gewestraad vreest dat langs Leiden elkaar en Katwijk heen werken Prins Janus dook nieuw Kaninefaaten-seizoen in Pretty Things vanavond in de Stadsgehoorzaal Castellum rukt op naar tweede plaats BIOSCOPEN WOENSDAG 12 NOVEMBER DE LEIDSE COURANT Katwijks vuilverhrandingsplan Werkgroep om plannen te coördineren LEIDEN Het voornemen van de. ge meente Katwyk om in samenwerking met Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijns burg, Valkenburg en HiUegom een plan voor een gemeenschappelijke vuilver brandingsinstallatie te ontwikkelen, heeft de nodige activiteiten ontwikkeld in het Gewest Leiden. Parallel met de Kat- wijkse plannen loopt het plan van Lei den om de Leidse vuilverbrandingsin- Studieavonden over agrarische structuur HAZERSWOUDE Op initiatief van de agrarische commissie van de stands- organisaties is bij de pi-ovinciale directie voor de bedrijfsontwikkeling in de land bouw een rapport verschenen, getiteld „Agrarische Structuur Rijnstreek". Hierin staat beschreven de landbouw kundige en sociaal-economische situatie in de Rijnstreek, alsook de noodzakelijk geachte voorzieningen mede in verband met de geplande rijks- en provinciale wegen, stadsuitbreidingen en recreatie gebieden. De Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting „Rijnstreek West" en de standsorgani saties LTB, CBTB en Hollandse Maat schappij van Landbouw organiseren aanleiding van het verschijnen var rapport studie-avonden, welke worden Ingeleid door ir. P. H. J. Everts, rijks- landbouwconsulent te Gouda. De bijeenkomsten vinden plaats: 17 nov 20.00 uur, Leiden, Antonius Clubhuis; 24 nov. 20.00 uur, Alphen aan de Rijn, Hotel Centraal: 25 nov. 20.00 uur, Aar, Dorpshuis. stallatie met een derde oven uit te brei den. De gemeenteraad van Leiden heeft reeds een krediet van 34.000.- beschikbaar gesteld om een onderzoek te laten in stellen naar de uitbreidingsmogelijkhe den. Het onderzoek in Leiden heeft be trekking op een oven met een verbran dingscapaciteit van 25.000 ton afval- stofen per jaar als op een oven met een capaciteit van 50.000 ton. Gelijktijdig met het technische onderzoek- wil Leiden op bestuurlijk niveau na laten gaan wel ke gemeenten mede van de inlichting gebruik zouden gaan maken als de Leidse verbrandingsinstallatie uitgebreid zou worden met een oven, die een ca paciteit van 50.000 ton heeft. Op het ogenblik maken behalve Leiden ook de gemeenten Leiderdorp, Oegst- geest, Sassenheim, Voorhout, Voorscho ten en Zoeterwoude gebruik van de in stallaties in Leiden. Het dageljjks bestuur van de Gewest raad, kennelijk van de noodzaak over tuigd, dat voorkomen moet worden, dat twee verbrandingsinstallaties een eigen 50-jarig bestaan KLP kring Leiden LELDEN. Een dezer dagen heeft de Ned. Katll. Bond van Leidinggevend en toezichthoudend Personeel kring Leiden op feestelijke wijze hel feit herdacht, dat 4 oktober 1919 de kring werd op gericht. Op het programma stond onder meer een feestavond in de Kleine Burcht. Daar heette voorzitter W. Donders de afgevaardigden van het hoofdbe stuur, de heren Dé Bruin (voorzitter) en Commandeur (secretaris) alsmede 't bestuur van het NKV afd. Leiden be staande uit de heren De Wilde en De la Riviere welkom. De heren Schmidt en Van Schaik, die reeds een halve eeuw lid zijn van de kring, kregen een gouden speld, terwijl de heren Bovenlander, Juffermans, Kluts, Lagerberg, Vogelzang, Vork en Kopper, die resp. 40 en 25 jaar lid zijn, zilveren speldjes kregen aangeboden. f120 BOETE Huisvrouw schuldig aan kruimeldiefstal DEN HAAG/ALPHEN A. D. RIJN Een 49-jarige. huisvrouw uit Alplien aan den Rijn hield vol zich niet te hebben schuldig gemaakt aan diefstal van een pakje vlees, een pak koffie en mogelijk aan textiel uit een warenhuis in haar woonplaats. En toch waren er twee ge tuigen voor de Haagse politierechter, die even beslist in hun verklaringen wa ren, dat de diefstal wel was gepleegd, tot welke conclusie zowel officier als rechter eveneens kwamen. De winkelchef had verwachte een poosje in het oog gehouden en zag, dat zij de I goederen in haar tas deed. Daarop ver- De gedachten van het dagelijks bestuur ]je^ zy de zaap Een collega van .getuige gaan daarbij uit naar een werkgroep, j volgde haar om na te gaan waar zij waarin alle gemeenten kunnen deelne- i woonde. Later werd de politie in de men, die betrokken zijn bij het provin- affaire betrokken. ciale vuilafvoerplan. Dat zijn: HiUegom, De officier en ook de rechter vonden Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Lisse, het merkwaardig, dat verdachte niets Noordwijk, Noordwijkerhout, Oegstgeest, over het gebeurde aan haar echtgenoot Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, had gezegd. De officier eiste een geld- Voorhout, Voorschoten, Warmond, Was- boete van f 150. De politierechter ver- senaar en Zoeterwoude. oordeelde tot f 120 boete. leven gaan leiden en op enige wijze me elkaar in concurrentie zouden komen i liggeu, heeft nu aan de leden van d Gewestraad laten weten, dat men voor stander is van de nodige coördinatie. LEIDEN Het is de jongerenbeweging „Prova- dya" gelukt om de bekende Engelse beat-under- groundformatie „The Pretty Things" naar Lelden te krygen. Hedenavond zullen zij een concert geven in de Stadsgehoorzaal. Aanvang 20.00 uur. The Pretty Things waren al eerder in Neder land. Zij gaven concerten in Blokker. Groningen, Utrecht en Scheveningen. Begin 1964 werd hun eerste plaat opgenomen, hun laatste produkt Is een zgn. „pop-opera", „F.S. Sorrow" getiteld. De formatie bestaat uit zanger Phil May, solo gitarist: Victor Unitt, bassist: Wally Allen, drum mer; Skip Alan en organist John Povey. Wegens doodslag in Bodegra ven Van D. tot zijn 21ste ter beschikking gesteld Lakenhal dicht Binnenkort zal de Leidse binnenstad en met name het Stedelijk Museum „De Lakenhal," vereerd worden met het be zoek en diner van H.M. Koningin Juliana, de Franse premier Pompidou en verder vele ministers van de E.E.G. Het staat verder vast, dat „De Lakenhal," enige dagen voor het publiek gesloten zal zijn, iets, waartegen ilc, als lid van de ver eniging „Vrienden van de Lakenhal", moet protesteren. Immers, de Lakenhal heeft het altijd moeten hebben van het publiek dat de Lakenhal bezocht en nog steeds bezoekt. Naar mijn mening wor den deze bezoekers enige dagen gedu peerd, doordat „De Lakenhal" als „res taurant" gebruikt wordt. Ik stel verder voor, om deze officiële diners niet in een Stedelijk Museum te laten doen plaatsvinden, maar b.v. op het Leidse Stadhuis. De Lakenhal, en verder alle Leidse Musea zullen hierdoor bijzonder gebaat zijn! W. H. K. te L. LEIDSCHENDAM/VOORSCHOTEN. Vrijdagavond om 8 uur vindt de jaarlijkse algemene ledenvergadering van de ijsclub „Vlietstreek" plaats in de vergaderzaal van sportcentrum „De Vliegermolen" te Voorburg. De Ijsclub heeft op de terreinen van het recreatie schap Voorburg-Leidschendam aan de Westvlietweg de beschikking over een prachtige baan en de kwakkelende ver eniging wil meer financiële steun en A u row r.ikken probleem Samenwerking tussen Haagse- en Leidse agglomeraties LEIDEN Het dagelijks bestuur van de Leidse Gewestraad vinflt het wen selijk, dat met de Haagse agglomeratie aansluiting wordt verkregen ter oplos sing van 't autowrakkenprobleem. Voor het bestuur van de Gewestraad zijn de autowrakken een probleem geworden na dat G.S. het plan hebben gelanceerd om de wrakken per regio op te slaan. Het opslaan van wrakken wil men uit land schappelijke overwegingen binnen de perken houden. Meer dan naar opslag gaat echter de voorkeur van het bestuur van de Ge westraad uit naar het vernietigen (ma chinaal persen of versplinteren) van on bruikbare auto's. Een rendabele exploi tatie van vernietigingsmachines is even wel alleen mogelijk bij een groot wrak- kenaanbod. Reden waarom men samen werking met Den Haag wil onderzoeken. Behalve de gemeenten van net Gewest zijn ook alle Bollenstreekgemeenten bil dit punt betrokken. In het provinciaal wrakkenplan worden namelijk de Leid se agglomeratie en de Bollenstreek als een geheel gezien. DEN HAAG/BODEGRAVEN De Haagse rechtbank heeft dinsdag een 17- Jarige woonwagenbewoner (Koopman) overeenkomstig de eis van de officier van Justitie veroordeeld tot ter beschik kingstelling van de regering terzake van gepleegde doodslag. Na een ruzie ln een café te Bodegra ven had de jongen met een biljartkeu de 39-jarige chauffeur C. Roor uit Bo- degTaven een klap ln de nek toege diend, waarvan het slachtoffer ter plaatse overleed. De ruzie deed zich voor in hotel Cen traal te Bodegraven, waar het slacht offer, die chauffeur was op het inter nationaal vrachtautovervoer, gedurende weekeinden als kelner werkzaam was. Tijdens muziek van de jukebox ont stond er ruzie, omdat naar het oordeel van andere barbezoekers er teveél la- waal was. Een oudere man kalmeerde de aanwezigen en verliet daarop met enkele kennissen de bar. Bij de deur gooide de verdachte een stoel en een asbak naar de eigenaar van het hotel. Toen hij buiten was. sloeg hij met de hand een ruit en verwondde zich daarbij ernstig. De jongen begaf zich weer naar binnen, greep een biljartkeu en sloeg daarmee de kelner in de nek. met voormeld gevolg. Toen de politie kort daarop arriveerde. was de jongen, v.D., verdwenen. Later werd de jongen door de politie gearres- Voor de rechtbank werden de feiten be kend, waarna de officier van Justitie, mr. E. van der Schans, genoemde eis stelde. Na het pleidooi van ntr. De Clerck uit Leiden veroordeelde de rechtbank, die I de zaak met gesloten deuren had be handeld, vanwege de minderjarigheid van verdachte, hem tot voornoemde straf, zodat verdachte tot zijn 21-jarige leèftijd ter beschikking blijft van de i regering en in een inrichting geplaatst, j N.W.HOUT/NOORDYVIJK. Carna- rijksweg 44 realiseerde de energieke, valland is weer open gesteld. Met een carnevalsvereniging in de. nacht van j ferme sprong door een groot wit doek maandag op dinsdag vrij eenvoudig) j waarop de nieuwe stunt van de Kani- was geprojecteerd, diende de nieuwe nefaaten (waar de Noordwijkerhoutse Prins Carnaval ziel» gisteravond in de gemeenteraad lang over heeft zitten tennisbal van Oostdam aan. dubben, namelijk liet al dan niet toe- - Precies om 11.11 uur op die al even. gekke datum de elfde van de elfde eindigde het éénjarig rijk van Victor t I en kondigde zijn opvolger zich op de muziek van de boerenblaaskapel „De Koetillers" aan. „Janus pak me nog een keer" onthulde reeds zijn naam die dit nieuwe carnavalsseizoen onge twijfeld borg zal staan op UNIVERSITAIR NIEUWS LEIDEN. Aan de Leidse universiteit i zijn geslaagd voor; kand. ex. F YV. en N. de heer C. F. A. Morra (Leiden); de heer M. L. Koen (Leiden); kand. ex. S2 W. en N. de heer F. P. Slotema (Leiden); kand. ex. A' W. en N. mevr. M. Wisse-Schouten (Leiden): kand. ex. B3 W. en N. de heer R. J. v. d. Berg (Leiden); kand. ex. F1 W. en N. de heer D. E. Vos (Wassenaar); doet. ex. Wiskunde mej. Y. E. de Visser (Lei den); de heer M. Rosenthal (Den Haag); de heer H. R. Mondria (Lei den); doet. ex. Sterrckunde mevr. M. Wis3e-Schouten (Leiden); de heer J. W. Pel (Leiden); de heer T. A. Th. Spoelstra (Katwijk aan Zee); doet. ex. Biologie de heer C. D. N. Bai'el c:l. (Oegstgeest): doet. ex. Scheikunde de heer C. M. P. de Jonge van Ellemeet (Leiden). Geslaagd in Elisabeth ziekenhuis LEIDEN. Geslaagd voor het examen diploma A ziekenverpleging in het St- Eltsabethziekenhuis de dames: H. F. W. J. M. van Beusekom; E. F. M. Böge- mann; Y. M. Douwes; W- H. A. M. Duy- vesteijn; A. W. C. E. Hollen; M. C. Horrée; M. L. de Guchteneire; C. P. Th. Kuhlmann; M. F. J. P. Meijs: G. W. M. Moorcn; L. M. Ruygrok; A. M. van der Wejjden en J. A. C. v. d. Wulp. Ook In NOORDWIJK vierde me gisteren de elfde van de elfde, Hele drommen plaatselijke carna valvierders schaarden zich om en kele feestneuzen, die niet wilden Prins Janus. Nadat zijn adjudanten waren voorgesteld barstte het feest, dat tot dan toe slechts by vlagen car navalesk had aangedaan pas goed. De tafels werden aan de kant geschoven en de nieuwe Prins kon zijn taak, het feest naar een climax te leiden, aanvat- heren teams. Als 'geboren Rotterdammer, die zijn aandacht niet zoder enige reden zo nu en dan heeft laten afleiden door de deze middag plaats hebbende verwikkelingen Ln San Siro, stond Prins Janus deze avond niet alleen. Naast de 750 geno digden trad een gezelschap op, van voornamelijk Maasstedelijke origine, waarvan de opvouwbare Maurice del Monte, die zich in kastjes van 49:49 best schijnt thuis te voelen, het meeste respect wist af te dwingen. Het „Hand in hand" was best toever trouwd aan artiesten als Sjakie Schram I .T5.5 LEIDEN Dankzij een zwaar bevoch- 12-15, 9-15 en 11-15 kwam de 3-0 zege ten 3-2 zege op het Amsterdamse Arma- I van Argos 2 tot stand, cla veroverde het Alphense Castellum do De thuiswedstrijd tegen het ongeslagen tweede plaats in de overgangsklasse 2. 1 aMVJ/RC ging gisteravond met 0-3 ver- Met slechts twee punten achterstand op joren. Juist in de beslissende fases van leider Zaan '69 hebben Koolstra c.s. nog e)ke set kwam Argos 2 net iets te kort steeds volop kans om het kampioenschap om naar een setzege door te drukken, te behalen. Deze zege van Castellum, be- maar desondanks kunnen de Leidse da- haald in een bijna twee uur durende, op mes toch terugzien op een goede wed- behoorlyk peU staande wedstrijd, waarbij strijd. Cijfers: 12-15, 12-15 en 11-15. de cijfers 14-16, 15-13, 9-15, 15-13 en 1 15-7, v-oor zich spreken, was overigens deL... enige, zege behaald door een der „Leidse" J KlJIlSDUfg DIJll.l VClllg Ook de Rijnsburgse-dames wisten zich PTT en Sinterklaas LEIDEN. Vrijdag 5 december aal de avondopenstelling van 19.00-20.30 u. van het postkantoor Gerestraat verval len. In plaats daarvan zal het kantoor op donderdag 4 december tot 20.30 uur geopend zijft. 1 de Pico's Kangeroes verloren door twee opeenvolgende nederlangen het con tact met de kopgroep. In een spannen de wedstrijd tegen het Amsterdamse U.S. 2 verloren Kwestro c.s. zaterdag met 3-2 met de setstanden 2-15, 15-13, 12-15 en 15-6, terwijl de belangrijke wedstrijd tegen lijstaanvoerder Zaan '69, gisteravond gespeeld in de Vijf Meihal, •lies uitdraaiende: 5-15, 8-15. Alleen in de derde ■door een fel omstreden 2-3 zege in uitwedstrijd tegen Radius/MVC in Gouda voorlopig veilig te stellen. Lange tijd heeft het er naar uitgezien dat Rijnsburg niet tot winst zou weten te komen, maar na eerst een 1-0 en later nog eenseen 2-1 achterstand weg te heb ben gewerkt, zette Rjjnsburg een fel slot- offensief in, waarop het Goudse team het antwoord schuldig moest blijven. j Camera: "Z", 18 jaar. Nachtvoorstellingen: "8^" (otto j mezzo), 18 jaar. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uu: Lido: Battle of Brittain, 14 jaar (3e week) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Het wonder der liefde (II), 18 j. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: Isadora, 14 jaar. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2,30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. tex: Spel der Hartstocht, 18 jaar. Nachtv.: Griezelsex in Hollywood, 18 J. Dagelijks: 2.30. 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. l de Kaninefaaten, Tu»en de bedrijven tor U ran deM w8drtrfla wist Kangernee ■den nog enkele konijnen, het ,ym- 2 „ch Mn de voortdure„de druk van dt Amsterdammers te onttrekken en door alles op de aanval te zetten tot een ver- - j diende en royale setzege t.e komen. J Het studententeam van L.U.S.V. raakte j nog verder achterop door twee nedérla- gen. In de uitwedstrijd tegen Tyfoon, j toch ook een van de zwakkere teams uit de overgangsklasse 12, bleek weer eens duidelijk de onvoldoende aanvalskracht van L.U.S.V., hetgeen naast het gebrek aan routine de hoofdoorzaak was van de I 3-1 nederlaag. Setsstanden: 15-7, 15-12. 13-15 en 15-11. Automobilist met verkeerszonden voor rechter Philidor 3 wacht ruime overwinning LEIDEN Er is weer verwoed strijd geleverd aan het Leidse schaakfront. In de eerste klasse van de L.S.B. wer den drie matches gespeeld. Philidor Hl was te gast by Bodegraven I. Deze bleek echter niet opgewassen tegen het ge weld van de Leidenaren en moest een voorlopige 26 nederlaag incasseren. Bovendien bieden de twee afgebroken partyen Philidor goede kansen. De voorlopige eindstand bij Noordwijk I tegen Sassenheim Is 6S: de te arbitre- ren stelling levert Noordwijk minstens half puntje op. Tenslotte werd voor de promotie naar de K.N.S.B. voor al gevoerd zal worden tussen Noord wijk I, Philidor HI en L.S.G, n, die tot nu toe alle door hen gespeelde matches gewonnen hebben. In klas m B won Leithen HI van Re vanche met 6-4. In deze klasse maakt Leithen Hl nu een goede kans op de eerste plaats. In IH C werden twee 7- 3 overwinnin gen geboekt, resp. door Koudeikerk te gen Alphèn IH en Boskoop n tegen Roelof ar endsveen. Koudekerk staat met drie overwinningen duidelijk aan kop em zal slechts met de grootste moeite van de promotie afgehouden kunnen worden. DEN HAAG/LEIDEN Het verkeer bestaat tegenwoordig alleen uit regels, regels en nog eens regels", zo consta teerde de Haagse politierechter en de 23-jarige automobilist, die terecht stond, bleek het met al die regels niet zo nauw te nemen. Hij stond terecht, omdat hij op de Lam- menschans in Leiden met de door hem bestuurde auto was geslipt en Loen in LU VS laatste Ook het gevecht om de onderste plaats j tussen L.U.S.V. en K.V.A. uit Amster- dam, gisteravond in de Vijf Meihal, kon- I den de Leidse studenten niet tot winst j komen. De le set leverde hen wel een kleine zege op. maar in de 2e en 3e -set ging het snel bergafwaarts. Een kleine botsing was gekomen met een gepar* I oplevin^lï® L.U.S.V. bezorgde de Lei-! keerde auto. Daarna was hij doorgere- denaars nog wel een zege in de 4e set,' den. Verdachte bleek bovendien niet in maai. zij „besten, ondanks fel verzet, het bezit te zijn van een rijbewijs, de de 5e set afstaan, waardoor zij ook 1 slechte staat verkeerde rem werkte niet. waarme legging nog niet teneinde kwam nog bij, dat verdachte ln Voor schoten met een auto had gereden, ter wijl de rijbevoegdheid hem voor de tijd van een jaar was ontzegd. De officier eiste zes maanden intrekken van het rijbewijs, f 50 boete en voor waardelijk vier weken gevangenisstraf, met verbeurdverklaring van de inbe- slaggenomen auto. deze wedstrijd •Hore Cijfers: 15-13, DEN. Prinses Beatrixfonds. De rechter de wedstrijd Alphen IL.S.G. II beslist 1 De collecte die van 13 tot en met 18 okt. j van f 300 hoi in een 3','s6Vj zege voor de Leidse j.l. is gehouden heeft In Leiden bijna j van het rybi club. Het laat zich aanzien dat de strijd j 5300 gulden opgebracht I van de auto. Met twee punten achterstand op Molen wiek 2 en vier punten achterstand op K.V.A. en K.D.O. is L.U.S.V. nu toch wel duidelijk drager van de rode lantaarn. Bij de dames wisselde Argos 2 winst met verlies af. De uitwedstrijd tegen K.D.S. leverde de Argos reserves een verdiende 3-0 zege op, waardoor zij zich wat verder uit de gevarenzone wisten te werken. Door een voortdurende concen- dcelde lol een totaal i tratie van de Argos-speelsters. zowel bij s maanden Intrekkingde aanval als in de verdediging, kreeg en verbeurdverklaring j K.D.S, geen moment de gelegenheid al I te gevaarlijk te worden. Met de cijfers POMPEUS JUBELCONCERT 50-JARIG EX ANIMO IIET GOUDEN bcstaansfeest van de Chr. Oratorium Vereniging. „Ex Animo" is gisteravond voor een grote bewonderende schare van tóe hoorders im de Stadsgehoorzaal met veel jubel gevierd. Het programma was oecumenisch en pompeus: Vivaldi's meesterlijke Gloria, het Dettinger Te Deum van Handel en tenslotte de blijdschap en edele versieringen van Mozarts Krönungsmesse. Herman de Wolff, zo'n 42 jaar lang al de animator van Ex Animo, was hersteld weer terug in de grote vriendenkring die dit koor altyd geweest is. Hij hanteerde nog niet de dirigeerstok, maar had deze in vol vertrouwen overgelaten aan Henk Briër, die met de drie werken ze zaten er geheid Ln geen enkele moeite had. In tegendeel: Briër ging er fris tegenaan en zorgde voor levendige impulsen, wat ons vooral bij de Kroningsmis opviel. Herman de Wolff, die aan het einde een sympathiek dankwoordje had voor dirigent en zijn „Ex Animo", doelde in de bloemenhulde, die aan dirigent en solisten gebracht werd; een eerbetoon, dat krachtig en ovationeel met. applaus werd onderstreept. ZANGERESSEN ver in de meerderheid) en zangers hebben met veel enthousiasme hun jubel massaal in klanken omgezet. Het enigszins logge koorlichaam raakt niet gemakkelijk tot verfijning, maar in de barokke weelde van deze avond werd daar niet om gevraagd. Mozart werd ge schraagd door uitstekend solistisch werk van de sopraan Nelly v. d. Spek en Marco Bakker, bas, als uitblinkers (bij Bakker's zeer fraaie kraohtlg en helder timlbre komt de expressie nog steeds op de tweede plaats) en Diet Kloos en Cornells Kalkman die de zieke Jan Waayer moest vervangen als resp. verdienstelijk zingende alt en wat geforceerde tenor. De orkestpartij van het Radio Bach Orkest (leden van het gerenommeerde Radio Philharmonisch Orkest) was van een uitstekend gehalte. Er werd doorzichtig gemusiceerd in de bewegelijke orkestrale begeleiding, met name in Vivaldi's Gloria. Ada v. d. Bent was weer zeer betrouwbaar in haar aandeel met clavecimbel en orgel. T. P.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3