Kessler verbaasd over Bulgaarse opstelling Bestuur clubs èn betaald voetbal uit spelers samenstellen 7 Boskov dacht aan truc-special Judocoach rekent op drie gouden medailles Blok van Kangeroes reageerde te laat Nederlaag Poulidor, Magne ontslagen FBO en YVCS willen leden aanwijzen WOENSDAG 22 OKTOBER 1969 DE LEIDSE COURANT (Van onze s\ ROTTERDAM Dr. Boskov haalde de schouders op. Zijn houding drukte de grootst mogelijke twijfel uit, ongeloofwaardigheid zelfs. De coach van het Bulgaarse voetbalelftal had vernomen van het Italiaanse schoe- nenavontuur van Johan Cruyff, dat wel. Hij had zich eveneens laten vertellen, dat het omstreden idool door zijn collega Georg Kessler uit de selectie was verwijderd niet was opgesteld in het Nederlands elftal. Maar dr. Boskov wenste uit die mededeling vooralsnog geen Nederland moet aanvallen, er is geen andere uitweg De Bulgaarse coach toonde zich erigens weinig spraakzaam.-Reeds op t vliegveld Zestienhoven bleek zijn jenzin om een gesprek aan te gaan. et geheel onbegrijpelijk want het vliegtuig van de BULAIR arriveerde gisteren op de Rotterdamse luchthaven omstreeks het middaguur, anderhalf later dan volgens het tijdschema was aangegeven. Dr. Boskov had in de kleine aankomsthal slechts oog voor zijn spelers, waakte over hen als een kloek over haar kuikens. Waardoor het hem tevens ont ging hoe de heer H. Burgwei, de secre- enningmeester van de KNVB, twee koffers naar de bus sjouwde die dreigden achter te blijven. Onbeantwoord =ct dienstbetoon van de heer Burgwal, die ons even later evenwel toe vertrouwde: „Ik zou nu toch langzamer- wel eens willen weten hoeveel in op de eretribune ik voor de Bulgaren moet laten reserveren. Want de minister-president (De Jong) komt, en veel ministers en staatssecretarissen en gemeester van Rotterdam natuur lijk ook. 't Is bijzonder moeilijk corres ponderen geweest met de Bulgaren. Brieven bleven onbeantwoord en slechts door een enkel telefoontje heb ik over bepaalde zaken enig uitsluitsel kunnen krijgen. Normaal heb ik bij de voor zekerheid te putten. Hij vermoedde, zo kon men aan zijn gezichtsuitdrukking en uit zijn schaarse woorden opmaken, een tactisch snufje, een truc-special van zijn Nederlandse ambtsgenoot. „Cruyff wordt misschien op het laatste moment opgesteld", vatte hij in hotel „At lanta" te Rotterdam waar het grote Bulgaarse ge zelschap is ondergebracht zijn twijfels samen. De Nederlandse journalisten vermochten hem niet van het tegendeel te overtuigen. MEXICO CITY Wlm Ruska, wereld kampioen judo in het zwaargewicht, wil geen lafaard worden genoemd. „Twee jaar geleden, in Salt Lake City, trok ik mij terug uit de klasse alle categorieën na zwaargewichtkampioen te zijn gewor den. Nu, in Mexico City, doe ik in beide klassen mee. Misschien verlies ik, maar dan, elk i sval vochten te hebben". Wim Ruska's poging twee keer goud te (winnen een pres tatie die in de judowereld uniek kan worden genoemd heeft de steun van :oach Koos Henneveld. „Ik heb grote verwachtingen van Ruska en Peter Snüders. Ze komen beiden uit in twee klassen en drie gouden medailles liggen volgens mij binnen bereik: twee Voor Ruska en een voor Snijders in het half- swaargewioht". Ruska zal zijn tegenstanders van Salt Lake City niet meer ontmoeten. Toen schakelde hij achtereenvolgens de West duitser Klaus Glahn en de Japanners Takeshi Matsusaka en Noboyoki Maejima (finale) uit. De Duitser heeft zich uit de actieve sport teruggetrokken en twee andere Japanners nemen de plaatsen van Matsusake en Maejima icnSuma Shijl en Matsunuga Misuo. In alle categorieën zal Japan zijn vertegen woordigd door Sato Nubuyuki en Shino- maki Masatoshi. Ruska hoeft deze Japanners, volgens de Koreaanse trainer Tong Sup Hyun, niet te vrezen. „Wim Ruska heeft in Mexico geen werkelijke rivalen. Als hij in het zwaargewicht en in alle catego rieën aantreedt, zal bijna niemand hem van deze titels kunnen afhouden", ver klaarde de Koreaan. „Wim Ruska is beter dan zijn legendarische landgenoot Anton Geesink, die in 1964 olympisch kampioen werd", zo voegde Tong Sup Hyun eraan toe. Afgezien van de aanpassing heeft de Nederlandse ploeg geen moeilijkheden gekend. De verandering van het eten heeft ploegarts B. Maas niet voor pro blemen gesteld. ,,Ik heb een lijst op gesteld van wat wel en niet mocht en daar hebben ze zich goed aan gehouden. Een van de jongens heeft last van de ingewanden gehad, maar dat was met een dag over". Van blessures is nog geen sprake geweest. Maas: „De een stoot zijn teen wel eens, de ander snijdt zich bij het scheren, Weinigheden waar je je niet druk over hoeft te maken" Het zesde toernooi om de wereld kampioenschappen mag zich in Mexico in grote belangstelling verheugen. Als vanavond op 2200 meter hoogte de wed strijden beginnen, precies een jaar na de Olympische Spelen, zullen opgetogen officials kunnen spreken van het grootste succes van him sport in de geschiedenis. Niet minder dan 37 landen schreven met totaal 192 judoka's in. Niet alleen van de zijde van de aotieve sportbeoefenaars echter is de interesse overweldigend. De organisatoren verwachten iedere avond (woensdag, donderdag, vrijdag en zater dag) hi de arena, waar ten tijde van de Olympische Spelen het boksprogramma werd verwerkt, meer dan tienduizend toeschouwers. Deze hoge verwachtingen baseren de organisatoren op de aan geboren liefde van de Mexicanen voor vechtsporten. NEDERLAND Treytel Suurbier Eykenbroek Israël Renders Veenstra Wery Van der Kuylen Van Hanegem Wisselspelers: Schrijvers, Komijn, Drost, Jansen, Van Dijk. Strik Moulijn Georgiev Asparuchov Dermendjiev Boncv Kolev Jetchev' Aladjov Penev Sjalamanov Dimitrov Simeonov sselspelers: Filippo, Gaganelov, Gaidarski, Ivkov, Davidov, Yakimov, tvkov, Michailov BULGARIJE bereidingen van een heel dik dossier". Ook goed interland wedstrij d de lunch, en niet meer gestoord konden worden. Vooral niet omdat tot het vroege avonduur ver volgens nog slechts de woorden „vol strekte rust" op het programma stonden. Daarna zou om half negen, op precies hetzelfde tijdstip waarop vanavond de wedstrijd aanvangt een lichte training volgen. Pas dan zou dr. Boskov zijn op stelling aan de openbaarheid prijsgeven. Niet eerder. Niettemin wenste dr. Boskov don kerblond haar, donkerblauwe regenjas, lichtblauw kostuum hoffelijk op te merken „dat naar zijn ervaring Neder land over veel goede voetballers beschikt" en dat, als Johan Cruyff dan tóch niet Niet opgeven In dezelfde geest liet zich ook de lieveling van het Bulgaarse voetbal publiek, Gèorgi Asparuchov, uit. „Cruyff een goede voetballer", zo zei hij, „maar individualist. En da: huidige voetbal niet zo v _.s vroeger. Je moet r ten dienste stellen van het gehele elftal. Maar Holland heeft een goed elftal, het geeft het niet op. Dat heb ik onlangs nog niet verbleekt. Na een korte periode, waarin betrekkelijk weinig van hem werd gehoord, viert hij dit seizoen weei grote triomfen op de Bulgaarse voetbal velden. Zijn club Levski-Spartak Sofi£ in januari ontstaan uit een fusie tus sen de twee clubs uit de Bulgaarse hoofdstad, Levski en Spartak leidt de competitie met grote voorsprong op CSKA en Asparuchov nam van het aantal doelpunten het leeuwendeel zijn rekening.. Asparuchov is in vaderland zelfs zo populair dat men hem met de koosnaam „Gundi" heeft getooid. Een koosnaam die in Bulgarije tot de verbastering van een Latijns spreek woord heeft geleid: „Sic transit gloi' Mundi, non gloria Gundi". cht dat dr. Boskov aaar i oümerkte: ..Met een zijn. Hol land moet aanvallen, Holland heeft geen andere uitweg". Verbaasd Toen dr. Stefan Boskov na de training gisteravond zijn elftal bekend had maakt, toonde Kessler zich daaro' nogal verbaasd. „Het zijn de tien ve spelers, die in de eerste helft hebben gespeeld in de oefenwedstrijd Radnicki. Fillpov stond in Sofia doel ln plaats denveldspelers had genomen, namelijk Kolev, Bonev en Yakimov en dat hij slechts met twee aanvalers, Dermendjiev en Asparuchov zou spelen, waarbij de Volleybal Hoofdklasse LEIDEN De met veel spanning te gemoet geziene wedstryd tegen Sigi is voor Kangeroes-heren op een enorme teleurstelling uitgelopen. Met 3-0 werd Kangeroes gisteravond in de Vijfmeihal door de Delftenaren verslagen. Ook de dame-s van Kangeroes konden geen winst behalen. Thuis tegen het Haagse PVC verloren Ans Vrlelink o.s. iterdag gespeelde met 3-1, terwyl de uitwedstrijd tegen 1 oplm In de wetenschap dat tegen 't Delftse Sigi alle registers moesten worden open getrokken om tot winst te kunnen ko men, betrad Kangeroes gisteravond in de Vijfmeihal het speelveld. De laatste instructie voor aanvang van de wedstrijd van coach Jacues de Vink luidde: „De eerste set is de belangrijk ste; win je deze set, dan heb je een be hoorlijke kans op de eindzege." Met deze raad in gedachten trok Kan geroes direct na het beginsignaal fel van leer, maar ook de Delftenaren, ge- coached door de ervaren Jan Boven, lie ten zich niet onbetuigd. Vooral het su blieme aanvalsspel van international Jan-Willem Mulder bracht Kangeroes herhaaldelijk in moeilijkheden. Uit de zeer spannende slotfase kwam Sigi ten slotte als overwinnaar te voorschijn: 15-17. Een wat teleurgesteld Kangeroes maak te in het begin van de 2e set vooral in de achterveld-verdediging fout op fout en hiervan profiteerde Sigi direct door een ruime voorsprong te nemen: 9-15. Bijzonder fel streden beide teams in de 3e set voor de winst. Nadat Kangeroes eerst een 1-7 achterstand geheel had weggewerkt, ging de strijd gelijk r de i s werd toch wel duidelijk dat Kangeroes bijzonder veel geluk zou moeten hebben om deze set in winst om te zetten. Naast de slechte achterveld verdediging bleek ook nu het blok van Kangeroes telkens een fractie te laat te reageren, waardoor Sigi de aanval steeds doeltreffend kon afronden. Broersma, Van Zwieten en Oudemans gaven aan vallend weliswaar ook blijk van hun aanwezigheid, maar de hiervoor genoem de fouten in de verdedignig deden ten slotte ook in deze set de balans door slaan in het voordeel van Sigi: 15-17. PERU GEEN GELD VOOR REIS TRAINER bondscoach Waldir Perreira, beter bekend als Didi. De vroegere Braziliaanse international, die Peru verrassend naar de eindronde van het wereldkampioenschap heeft ge leid, wilde de wedstrijd West-Duitsland— Schotland bezoeken en verder nog een aantal ontmoetingen in Europa gaan be kijken waar hij mogelijke tegenstanders van zijn elftal aan het werk zou kunnen zien. De voetbalbond plaatste zich echter op het standpunt dat een dergelijke oriënteringsreis, zeven maanden vóór de wedstrijden in Mexico beginnen, weinig nut heeft en te kostbaar is omdat de sportieve successen van de laatste maan den de kas van de bond niet voldoende hebben gevuld, waardoor de financiële positie nog steeds niet overmatig roos kleurig is. Ha/rtelijke Rotterdamse vliegveld Zestienhoven: de heer H. Bwrgwal, secretaris penningmeester van de K.NV.B., verwelkomt drStefan Boskov, de Vier over Van het Nederlandse elftal, dat in Sofia aan de wedstrijd begon, zijn nog slechts vier spelers over: Suurbier, Eykenbroek, Israel en Van Hanegem. De beginopstel ling van Nederland in de uitwedstrijd tegen de Bulgaren was: Van Bev Suurbier, Eykenbroek, Israel en Van Duivenbode (vervangen door Laseroms) Groot en Muller; Bouwmeester (vervan gen door Van der Kuylen), Klijnjan, Van Hanegem en Rensenbrink.. Als er een derde komt. ZEIST Bondscoach Kessler zal va afloop van de wedstrijd Nederland Bulgarije de mogelijkheden hebben met behulp van een videorecorder de spelers de ontmoeting in het Rotterdamse sta dion nogmaals te laten beleven om hen op fouten te wijzen. Kessler krijgt op zijn verzoek de beschikking over de apparatuur van de Nederlandse Sport Federatie teneinde bij een eventuele beslissingscompetitie met Polen en Bul garije zijn voordeel te doen bij de voor de derde ontmoeting PARIJS De nederlaag, die Poulidor zondag in de „Prix des Nations" leed, heeft nog een staartje. De directie van zyn ploeg, Mercier, heeft ploegleider Antonin Magne gisteren per aangetekende brief bericht, dat hy van zijn functie is ontheven. De manier waarop dit ontslag werd aangezegd, is allesbehalve hoffelijk, om het maar zacht te zeggen. Met Magne is tevoren geen enkel overleg gepleegd. Hij kreeg de aangetekende brief in de bus en daarmee was de kous af. In zijn plaats is Louis Caput benoemd. Antonin Magne is 23 jaar „trainer" geweest en onder zijn handen zijn zeer grote renners vooï het voetlicht gekomen, onder meer Louis Bobet en, niet te vergeten, Poulidor. Magne en Poulidor kenden elkaar bijzonder goed en waren vrienden. Beiden komen van het platteland en begrijpen elkaar zonder veel woorden te gebruiken. Magne stond in de wereld van de wielersport bijzonder goed aange schreven en hij had een uitstekende naam. Men keek hoog tegen hem op en er waren maar zeer weinig renners die hem met „jij en jou" durfden aanspreken. Als Mercier hem verantwoordelijk stelt voor de nederlagen die Poulidor dit jaar heeft geleden, zal dat in de sportwereld worden opgevat als een grove onrecht vaardigheid. Poulidor was over het ontslag „pijnlijk geschokt". NOORDIERSE VOETBALBOND WOEDEND OP ENGELAND MOSKOU. De Voetbalbond van Noord-Ierland is woedend op Manchester United. De voorzitter van de Noordicrse bond, Harry Cavan, heeft gisteren in Moskou zyn woede geuit over de Engelse voetbalorganisatie waarvan de andere Britse landen het slachtoffer zijn. Oorzaak van de uitlatingen van Cavan is dat. Georgie Best van Manchester1 United maandagavond met zijn club een competitiewedstrijd tegen Burnley heeft moeten spelen, geblesseerd raakte en niet met de Noordierse ploeg naar Mos kou kon reizen voor de beslissende \yed- strijd uit de voorronden van het wereld kampioenschap. Harry Cavan noemde het een bescha mende toestand dat een international 48 uur vóór een interlandwedstrijd voor zijn club moest uitkomen. Cavan zei onder meer: „Als Best toevallig Engels man was geweest en voor het Engelse elftal had moeten spelen, was hij maan dagavond niet opgesteld in het elftal van Manchester United. Maar ook wij hebben een waterdichte afspraak voor onze internationale wedstrijden. Er is overeengekomen dat het kampioenschap van de home countries (Engeland, Schot land, Wales en Noord-Ierland) buiten de competitie zou worden gehouden en dat alle Britse spelers, uitkomend in de Engelse competitie, vrij zouden krijgen voor kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap, zeker voor een wedstrijd als die van woensdag in Mos kou, waar wij bij een overwinning zeker t van een plaats in a Mexico. Het is een tionale belangen op anier ondergeschikt zouden zijn gewee het eindtoernooi v; schande dat de n een dergelijke n worden gemaakt a enlglng". Wielerfederatie krabbelt terug GENEVE. In het komende wielerseizoen rullen de nieuwe maatregelen van de Internationale Wieier Federatie (U.C.I.) betref fende de beperking van afstand en tijdsduur van meerdaagse wed strijden, niet absoluut bindend zijn. Het U.C.I Genève maakte in een rondschrijven bekend dat vrijstelling mogelijk is van de maatregelen die op 4 oktober ver plicht werden gesteld omdat de veran deringen in het reglement de organi satoren in de betrekkelijk korte periode tot het komende seizoen voor grote moeilijkheden zouden kunnen plaatsen. Zowel de sectie van het amateur- wielrennen (de F.I.A.C.) als die van de professionals (de F.I.C.P.) heeft het recht vrijstelling te geven van de nieuwe voorwaarden van de U.C.I. Daarin werd bepaald dat meerdaagse wedstrijden voor profs gemiddeld geen langere etap pes mochten hebben dan 180 km en dat per dag maximaal 200 km gereden mocht worden. Voor amateurs liggen die af standen op 140 en 170 km. Er was ook bepaald dat de Ronden van Frankrijk en Italië uit ten hoogste twintig etappes mochten bestaan. Een lichte training van de Bulgaren in het Feijenoordstadion: laatste voorbereiding op de grote strijd, die antwoord moet geven op de vraag of het (gehandicapte) Nederlandse team in staat zal zijn een beslissings- rohde te forceren. Drie renners in plaats van Zoetemelk AMSTERDAM Ter compensatie van het verities van Joop Zoetemelk, die een prof contract tekende bij Mars-Flamdria, heeft ploegleider Herman Krott van AmsteJ drie in zijn team opgenomen: de wereld kampioen achtervolging. de Zwitser Xavier Kurmamn, Piet Kleine uit Hol- landsoheveld en Jos Schipper uit Baarn. De ploeg zal verder bestaan uit: Den Hertog, De' Koning, Nanno Bakker, Van Lachterop, Jans Vlot, Wicher Vlot, Huizebosch, Voogt, Keybeck, Piet vam Katwijk, Hordijk en Neeskens. W.k. judo 1971 in West-Duitsland MEXICO CITY De Internationale Judobond heeft gisteren in Mexico City besloten de volgende wereldkampioen schappen judo in Ludwigshaven (West- Duitsland) te houden. Het is voor het eerst stads tien jaar (Pa-rijs 1961), dat de strijd om de wereldtitels op Europees grondgebied plaatsvindt. PARIJS Voor de eerste divisie van de Franse voetbalcompetitie is gister avond een wedstrijd gespeeld, St— Etienne won op eigen veld met 31 van Ise Federatie van Betaald Voctbalorganisaties) op zaterdag 27 septem ber had genomen, misten hun uitwerking niet. Spe ciaal uit de hoek van de hoogste Nederlandse bestu rende voetbalinstantie kwam een tamely k felle reactie. Nu ts de FBO zo ver dat men die besluiten, destijds schematisch opgesteld, in een definitieve vorm heeft gegoten. De FBO is gereed om op 1 no vember tijdens de algemene vergadering betaald voet bal de „eisen" op tafel te leggen. In het kort komt het hierop neer dat er bij de contractspelers toe nemende ontevredenheid heerst over de wijze waarop het sectiebestuur, verantwoordelijk voor de gang van zaken in die sectie, rekening houdt met de belangen van de contractspeler. Met deze conclusie' als uit gangspunt gaat de FBO, sprekend namens de clubs, aan deze situatie het een en ander veranderen. Heit bestuur van de FBO heeft vooral met de visie op de toekomst een aantal besluiten genomen die voort vloeien uit de positie die de clubs ln de toekomst zullen gaan innemen. De meest kardinale punten, structuur en toekomst, werden gisteren tijdens een persconferentie in Utrecht door de FBO toegelicht. Over de huidige structuur: „De eerste fout die ls gemaakt", lichtte bestuurslid Van Zandvliet toe, „is <b» «bellen dat de s betaald voetbal vormen, worden gekozen door de clubs in het betaalde voetbal. Het betaalde voetbal is namelijk veel meer dan de clubs alleen. Wat willen wij? Het toekomstige bestuur van het betaalde voet bal zal moeiten bestaan clubs en van de spelers. Let op de a „Dat betekent in de praktijk dat het bestuur betaald voetbal te zijner tijd ten minste zal worden gevormd door vertegenwoordigers van de clubs, aan te wijzen door de FBO en spelers, via de WCS. Dit alles komt voort uit de condusies die wij hebben getrokken uit het rapport van de studiecommissie-Zon. Er is op het moment sprake van een arbeidsovereenkomst. Die is op de algemene vergadering betaald voetbal van 8 februari aanvaard en sindsdien hebben de spelers „Het gevaar is dan niet denkbeeldig dat groeperingen zich gaan bezig houden mat problemen die uitslui tend een andere groepering in het betaald voetbal raken, met andere woorden, het is niet uitgesloten dat werknemers zich gaan bezig houden met zaken die uitsluitend de. werkgevers raken en omgekeerd. Wij gaan nu nog verder dan alleen inspraak voor clubs en spelers. Wij zouden op een betrekkelijk korte ter mijn ook graag vertegenwoordigers van de scheids rechters en de oefenmeesters in het dan te vormen bestuur willen zien. De verwezenlijking hiervan is sterk afhankelijk van een aantal factoren 1. Wanneer wordt die zelfstandigheid een feit; 2. Wanneer wondt die inspraak een feit". Toto en N.O.S. „Die inspraak overigens is een onderdeel van het pak ket waarover wordt onderhandeld tussen FBO en WCS. Wij willen uiteraard proberen zo spoedig mo gelijk rond te zijn. Zodra zelfstandigheid (commissie- Zon) een feit is geworden, kan de nieuwe structuur verwezenlijkt worden". Concluderend vatte de heer Van Vloten (voorzitter FBO) de toekomst samen. „Wij menen dat er gewaakt moet worden voor de bronnen van inkomsten voor de clubs: toto en NOS. Deze instituten moeten in stand worden gehouden. De clubs hebben recht op deze gelden en dat zal door ons, de FBO, worden ver zorgd. Het is niet de bedoeling dat wij op de stoel van een ander gaan zitten, maar wij waken nu een maal graag yoo* da belangen van da olubs". W eekoverzicht Volleybal Castelkum nog steeds ongeslagen ALPHEN Ook in hun vijfde wed strijd van dit seizoen behaalde het Al- phense Castellum weer de volle winst. Met duidelijke cijfers15-7, 15-6 en 15-9 werd het Amsterdamse KVA met lege handen naar huis gestuurd. verbazen als dit team een hartig woordje gaat meespreken in de strijd om het kampioenschap van de overgangsklasse. Bij de dames herstelde Argos 2 zich uit stekend na de misstap van vorige week. Uitspelend tegen het Haarlemse Allian ce '22 behaalden de Argos dames een ruime 0-3 overwinning met de cijfers 8-15, 13-15 en 10-15. Vooral Coby Hoo- genboom, die helaas niet in elke wed strijd constant speelt, had een groot aandeel in de Leidse overwinning, ter wijl ook het weer meespelen van Joke Kleingeld de nodige rust in het sterk verjongde Argos team bracht. Rijnsburg dames tenslotte kreeg in de thuiswedstrijd tegen Syrena uit Den Haag geen enkele kans om gevaarlijk te worden. De Haagse aanval was zon der meer de beste en daar ook de ver dediging van Rijnsburg menig steekje liet vallen, was de 0-3 zege van de Haagse dames beslist geen verrassing. saai Flevo speelt namelijk met spe- siale toestemming van de techn. com missie van de NeVoBo nog steeds in een gymnastiekzaal was voor de Kange roes-dames, die gewend zijn te spélen in de ruime sporthallen, een bijzosider grote overgang. Bepaald slecht werd t zaal bracht hen steeds weer lijkheden. Het nipte verlies van de le set 16-11/wos beslist aan deze om standigheden te danken. In de 2e set waren Ans Vrielink c.s. op alle onderdelen sterker en dit serulteer- de ln een ruime 5-15 setzege. De Enkhuizense ploeg diende echter uit stekend van repliek en bracht met 15-3 de 3e set op haar naam. Door goed aanvalsspel van Wil Goed hart en A dry Smit nam Kangeroes in de 4e set al spoedig een voorsprong en door goed verdedigen van de gehele Leidse ploeg werd deze voorsprong tot het einde bewaard: 10-15 en dus 2-2. In de 5e set kwam Kangeroes helaas wat adem tekort. Flevo had dit uitste kend in de gaten en speelde in hoog tempo. Met 15-8 verloren de Leidse da mes en daarmede de wedstrijd met 3-2,

Leidse Courant | 1969 | | pagina 7