Vroom Dreesmann's meest veeleisende clientèle moet nog geboren worden Cof komt pas kijken) DE LE1DSE COURANT DONDERDAG 25 SEPTEMBER Ongelooflijk hoeveel eisen iemand kan stellen als hij (of zij) nog niet eens geboren is. Of als hij of zij nog te klein is om al van toeten en blazen te weten. Bijna even ongelooflijk is de manier waarop Vroom Dreesmann daarop ingespeeld is. Elke dag weer kan ieder zich komen overtuigen van de hoogst ongewone omvang van Vroom Dreesmann's baby-assortiment. Dat loopt van de fles tot de eerste vaste voeding. Van navelbandjes tot de eerste schoentjes. Van trappelzak tot wandelpak. Van schommelwieg tot wandelwagen. Ook als de aanstaande of jonge moeder iets voor zichzelf nodig heeft, komt ze bij Vroom Dreesmann nooit tevergeefs. Nogal logisch. Want je bent een warenhuis of je bent het niet. Als niemand weet of 't- een hij of een zij is, 't Heeft zwart haar, blauwe ogen en weegt nu 8 pond en 3 ons, 't heeft al ontelbare luiers vuil gemaakt en gaat daar onverdroten mee door. Nog eventjes en het kan al in de leuke box met telraam (vanaf 29.95). 't Lacht al een beetje tegen moeder als 't in het schommelledikantje (79.95) ligt. 't Kruipt onvervaard door de kamerzegt „mama", „pappa" en „poes' 't Is al lekker levenslustig. Als 't niet in zijn warme slobbroek (11.50) door de kamer scharrelt, zit 't in de box (vanaf 69.95) en gooit alle speelgoed buiten handbereik op de grond. staat het ledikantje (99.50 en 119.50) al lang klaar. Liggen de luiers (6 voor 6.75) nog netjes opgevouwen in de gekleurde kommode (vanaf 149.50). Een kommode die nu nog wat doelloos naast de eveneens gekleurde bergkast (169.50) in de kinderkamer staat. Vader heeft reeds gedacht aan het bescherming biedende traphekje (vanaf 9.95) dat overal te plaatsen is. En iedereen vindt de baby om „op te vreten" in het jasje met dat eigenwijze mutsje (vanaf 18.95). Moeder heeft zelfs al een luiertruitje (vanaf 1.95) en een leuke pullover met col (vanaf 7.50) v.«n oma gekregen. 't Is geen baby meer, maar ook nog net geen kleuter: een peuter Er begint al een echte garderbbe voor de kleine spruit te groeien, zoals een vlotte tuinbroek van tinneroy (vanaf 11.95), een Terlenka wollen jurkje (vanaf 16.50), een Draion skibroekje (vanaf 3.95) en een hespakje (vanaf 16.50). Aan tafel zit 't prinsheerlijk in de kinderstoel (49.95) van zijn „maaltijd" te smullen. In de slobovergooier met slobbroek (3.95 en vanaf 4.95) kan 't naar hartelust stoeien. In zijn brassièrepakje (9.95) voelt 't zich op z'n zondags. En-moeder vindt 't niet erg dat de vistram overgooier (9.95) vuil wordt. Het is al een paar maal buiten geweest in zijn eigen reiszak met mouw en leuke pompoenen (35.95) en 't heeft al een eigen bontmuts (vanaf 5.95). 't Begint al wat te lijken in een teddy-manteltje (vanaf 27.95) of een loden manteltje (vanaf 29.95) en in het jasje van euro acryl (vanaf 13.95) is zij „om te stelen". De baby is peuter geworden. De peuter wordt onherroepelijk kleuter. Ook voor kleuters heeft Vroom Dreesmann vrijwel alles wat er te wensen valt. Maar dat is weer een ander hoofdstuk. LEIDEN—ALPHEN VROOM DREESMANN

Leidse Courant | 1969 | | pagina 4