„Viermaal Anders Van Boogaerts Gemert in en de hoek Paul Steenbergen in 4 fraaie komedierollen MIJNS «INZIENS Tito kondigt zuivering aan EDGAR VOS houdt mantels boven de knie CIA ontkent t^t moord op dubbelagent Ons Eibernest wil gouden jubileum extra luister bijzetten Prof. Soeteman onderscheiden DB LEIDSE COURANT Vijf minuten kater Haagse Comedie opent seizoen met lichte kost De Franse auteurs Barillet en Gredy, die samen een ihele reeks vrolijke toneelstuk ken schreven, beginnen ook in Nederland groot publiek te krijgen, door de [succesvolle voorstellingen die de Haagse \Comedie van dee estukken uitbrengt. We hebben „Cactusbloem" gehad en „Veertig Karaat" en in beide gevallen hadden we doen met eenvoudige spelletjes over liefdesproblemen in „betere kringen", die zonder verder tot iets te verplichten ge speeld en gezien konden worden. Daar is nieuwe voorstelling bijgekomen: Viermaal Anders", die gisteren in de [Koninklijke Schouwburg zijn première [beleefde- Deze opening van het seizoen ierd door het publiek bijzonder gewaar deerd, hetgeen uiteraard te verwachten geweest. Viermaal Anders" ging in het begin jaar in Parijs in première. Het (biedt een vijftal acteurs de gelegenheid breeduit aan het „jongejannen" te Jpaan. ze spelen samen zestien rollen. De oorstelling bestaat uit vier eenakters, die dezelfde kamer afspelen. Lente, zomer, herfst, winter, in alle vier de taferelen staan de verhuiskisten op het toneel, zijn de bewoners weg aan het gaan an het aankomen, hun appartement het verkopen of op een andere i het zetten. En ook hier weer steeds liefdesproblemen, ook hier weer steeds de betere kringen". In het eerste geval is de kern een ge- spiek van een vrouw met haar gewezen echtgenoot, temidden van de inboedel die ['-door de verhuizers wordt weggehaald- (Even lijkt er nog een toenadering te ko- ar dat loopt mis. De tweede een- akter toont een oudere man. die verliefd i heel jong meisje en in moeilijk- heden raakt, als hij haar hippe moeder [ontmoet. Dan volgt de geschiedenis van i teleurgestelde vrouw, die een moment werkelijk spontane erotiek beleeft een schilder. Na de pauze volgt dan I nog het tafereel „Vrolijk Kerstfeest" over mislukte kerstavond van een sochiety- [lady. die haar minnaar uit Canada heeft vervliegen, maai* de 6chim van Ihaar vermoorde echtgenoot met hem ziet (binnenkomen, bij wijze van spreken. Vier weliswaar niet bijster originele, dan |toch wel bruikbare gegevens, waar Baril- Gredy alle kansen mee gehad zou- Iden hebben. Maar het schort er toch een ■beetje aan. omdat ze de meest voor de ■hand liggende mogelijkheden hebben ge- Jnomen. die een theaterbezoeker met enige dan oqjs-tijden ,vaji tevoren zelf dokteren en voel en aan komen, werken, zijn deze eenakters be- fpaald niet. Maar het feit dat de optredende acteurs tteeds in nieuwe personificaties ten tonele verschijnen is al voldoende impuls om de aandacht gevangen te houden. Speciaal i het geval van Paul Steenbergen, die de tukken ver boven hun beperkingen uit- ilt door weergaloos knappe, erg slim be- ekende en bovendien vaak ook nog dol vermakelijke typeringen. Zijn grandioze ■erste opkomst zonder tekst, maar edig aanwezig en herkenbaar die iele seconden duurt, geeft het peil uaarop hij de hele avond, werkt, met als •Umax een heel knap staaltje va ïelegd pandoer komedie spelen in het aatste stuk, dat in zijn brutaliteit adem benemend is. ,s niet te verwonderen dat zijn Imedespelrs dit hoge peil niet halen. Myra BrVard is het dolst en vermakelijkst ■tweede stukje, waar ze de moeder op wuppe toer speelt. Verder liggen haar Om een ding althans blüft de VPRO myn sympathie behouden: eenmaal per week stelt zy dominee Kater in de gelegenheid vyf minuten lang eindelijk eens vergeleken bij de bandjir van loze praat die de radio over onze luisterhoofden uitstort iets zinnigs te zeggen. Hij doet dat met heel het gezag van zijn innemende persoonlijkheid en met heel de autoriteit van zijn beheer ste beoordeling van mensen en dingen. Jongstleden zaterdag u zult het allicht ook hebben gehoord had hij het over de kopmicrofoon die hij zich had aangeschaft: de enige kans om ongestoord door hel immense lawaai van builen, dal ook hem kennelijk dag en nacht een normaal leven onmogelijk maakt, eens naai wat goede grammofoo-nmuaiek te luist'Ten. Dat een of andere interferende radiogolf hem zelfs daarbij nog kwam storen, zodat er ineens (waar vandaan in 's hemelsnaam?) de stem van een Engelse nieuwslezer door Mozart heen- klonk, is een andere kwestie. Mij trof in hoofdzaak de bijna onbeheerste wanhoopskreet van een anders zo beheerst man, dat de kwelling van met name Neèrlands oermanente bromfietsgerucht zo langzamerhand ais nationale plaag en onophoudelijke aanslag op ons zenuw gestel niet meer te harden is. Dominee Kater had het over het woord ..brommer", dat naar iets betrekkelijk onschuldigs verwijst, maar de gierende en knallende werkelijkheid is heel wat erger. De Denen, voeg ik hieraan toe, hebben dan ook een realistischer naam voor de bromfiets bedacht; met de benaming „Knallert" schoten zij precies in de roos. Overigens zal het in Denemarken wel net zo zijn als hier: tegen de niets en niemand ontzienende overtreding van het nauwkeurig voorgeschreven maximumgeluid dat de „Knal- lerts" mogen maken, staat de politie, voorzover nog aan wezig en disponibel, kennelijk machteloos. Dominee Kater zei het duidelijk: welke jongere zal er nog respect opbren gen voor een gezag dat in dit opzicht de dingen zo schou derophalend over zijn kant laat gaan? algemeen verbreide gebrek aan respect voor de mede- mens dat zo kenmerkend is voor onze tijd. \K ik lees over de geluidsoverlast waarmee jonge oa bezoekers by nacht en ontij In de stad Wel.»» wijk. ook al onbestraft, treiteren, en als ik het trieste verhaal verneem van die alleenwonende oude vrouw, die in haar wanhoop de Haagse burgemeester schreef dat zy vanwege het ongegeneerd gerucht van haar elke avond feestelijk tierende bovenburen - jeugdige verpleegster nota bene - „uit elkaar lag tc vallen dan stuit ik op een epidemische onwellevendheid, die wy hoe lange hoe stelliger tol ons nationale geestesmerk verheffen. 250.000 En nu? Het Is dus. dit keer door dominee Kaler, weer eens flink gezegd En nu? Speenhoff, in ziin tijd wist het al. ..Ze dronken een glas en ze deden een plas. en lieten de zaak zoals het was" Misschien - en daar mag de man van de vijf minuten VPRO dan een volgende keer eens over praten ligt ae oorzaak van de bromfietsoverlast dieper dan alleen maar in de puberteitsbravour van de knallende en gierende gasgevers. Misschien is hun strafbaar-onbestrafte gedoe alleen maar een uitvloeisel het zoveelste van da. Terug naar ce „Knallerts". Ik lees dat er dit jaar zon 250.000 by gekomen zullen zijn. Onvoorstelbaar de knal, die dit kwart miljoen motoren met elkaar teweeg zou kunnen brengen! Even onvoorstelbaar afs de laksheid van een overheid, die blijkbaar niet in staat is het kwaad der overdadig-omnodige bromdecibcllen in de kiem te smoren. Want wat moet het eenvoudig zijn om gegeven de almacht waarover een alles bedisselend en dirigerend staatsgezag dan toch maar beschikt - de betrokken fabrikanten eenvoudig de aanmaak te verbieden en onmogelijk te maken van bromfietstypes die behalve (hoogst nuttig) vervoermiddel ook nog zenuwslopend Wel'k'vermeend belang verhindert dit ingrijpen dan toch? Mocht dominee Kater het missahien weten, laat hy het zeggen! Voorlopig ben ik hem alvast dankbaar voor zijn indruk wekkende ..getuigenis" En zo n kopmicrofoon, of hoe zo n ding heten mag, schaf ik mij ook aan. het risico van die interferende nieuwslezer in 's hemelsnaam dan maar begrePe"! JOHAN WINKLER. rollen tamelijk dicht, bij elkaar, maar dat s in het stuk ad enigszins gegeven. Bo- rendien zag men Daria Mohr in twee frisse rolletjes en waren Wiebe Brandsma en zeker Roelof den Ambtman veel min der in staat dit werk redelijk te doen- van Dijk had het stuk in scene gezet zoals het hoorde, maar weinig verrassend Paul IRodenko had het leuk vertaald en van Delft had een aardig decor ge- maakt, dat voor het totaal van de avond echter tekort bleek te schieten. JAN VERSTAPPEN I Husak praat Sovjetinvasie goed PRAAG, (A.P.) De Tsjecho-Slowaak- le partyleider, Gustav Husak, heeft [klaard, dat de So-vjetinvasie van r geleden „in geen geval een vijandige id was tegen het Tsjecho-Slowaakse k cn de staat. Het was een. daad die neegeven werd door een verlangen de sjeclio-Slowaakse arbeidersklasse te De verklaring van Husak ter recht- aardiging van de invasie is ongeveer elijkluidend aan die welke destijds egeven werd door de invasielanden. In Praag is bevestigd dat tijdens de Betogingen op de verjaardag van de ussische invasie twee Tsjecho-Slowaak- e verslaggevers zijn gearresteerd. IHet zijn Vacalav Novotny, de vroe- 're correspondent van de Tsjecho- lowaakse radio ln Bonn en Ludek lobman, schaakgrootmeester, rubriek - brijver en aanhanger van de hervor- ingen van 1968. BELGRADO (.AP) President Tito ;eft een zuivering van de Joego-Slavi- 'the communistische party aangekon- Kd om de discipline te herstellen. ..Zij die niet voor hun taken berekend lijn, ongeacht wie zij zijn, zullen hun fricties moeten verlaten. Wij moeten energiek te werk gaan bij de zui vering van de partij", zo zei Tito gister- vond in een redevoering in Zadar aan kt eind van zijn reis langs de Adriati- pbe kust. „Ik moet zeggen dat er niet pnoeg discipline onder de communisten speciaal niet onder de leidende bmmunisten". Tito vond dat de partij peciaal krachtig moest optreden tegen elementen „die door hun geschriften op andere manieren handelen tegen belang van het socialistische Joego- AMSTERDAM. Couturier, boutiquier en confectioneurdat zijn de drie kaarten die, in één hand, goede kansen geven in het modespel. Edgar Vos, een van de jongere Amsterdamse namen op dit gebied, heeft ze alle drie stevig vast. Gisteren legde hij zijn proef van couturier op tafel in een show voor genodigden, onder wie een belangrijk aantal actrices. Aangezien de presentatie opende met een zeer lange mantel (zwart barathea met lakleer en bont), eerst iets over de roklengte. Twee van onze prinsessen moeten reeds maxl-jassen bij Edgar Vos hébben besteld; dat kan iedereen een couturier opdragen. Maar op deze show voor 1970 zagen wij bij hoge uitzondering een vüoerenveger, voorts een enkele rok van 24 cm boven de grond en tenslotte, afgezien van huis- en avondjaponnen, slechts rokzomen 10 tot 12 om boven de knie. Er zijn in deze collectie wel pittige jasjes van 22 cm boven de knie. maar dan maken ze deel uit van een broek- pak, dat naar onze smaak in dit. huis wel een heel sterk punt is. ofwel ze zorgen samen met plooirokje en hes van andere stof of structuur, voor een gecoördineerd geheel. Het hes, dat in zo'n geval nauwelijks korter is dan het jasje, speelt ook boven pantalons een grote rol in verschillende materialen, onder andere in een jersey waarvan de coupe is ingeperst en niet met naden gestikt. De rok van mantels en japonnen wap pert koket in panelen of met splitten waaronder iels anders is te zien: de violabroek zoals een bloesende plus four heet, een bloomer (kortere pof broek), bermuda-shorts, een rokje van kanten volants of (onder lange gewa den) een zijden pantalon, ja zelfs een viola onder de witte wapperpanden van de bruid. Naast v-halzen en vrij grote kragen, die over een kraagloze mantel kunnen vallen, stelt Vos een kelk-lijn op de voorgrond: liöht-afstaand, hoog op lopend zodat de hals als een steeltje eruit oprijst. Bij de kleuren merken wij een voor keur op voor roestbruin tot abrikoos, marron, veel zwart voor het geklede uur en een liefde voor Perzisch aan doende imprimés (voorbeeld: de viola- broek met Nehroe-jas compleet met tulband in jersey van perzisch blauw dessin). Bij de materialen prevaleren dulbfoele crêpes, glanzende barathea, geschoren velours, corduroy, wollen laken en tweed. FOREST HILLS Mark Cox had het gemakkelijk FOREST HILLS Op de derde dag van het open tennistoernooi om de kam pioenschappen van de Verenigde Staten bleven verrassingen uit. By de dames bereikten de meeste geplaatsten zonder moeite de laatste zestien. Titelverdedig ster Virginia Wade (GB) rekende binnen het uur af met de 18-jarige. onbekende Amerikaanse Connie Capozzi (61, 61). Okkersbedwinger Mark Cox had het in de tweede ronde gemakkelijk. De Brit moest aantreden tegen zijn landgenoot Peter Curtis en besliste dit duel met 7—9, 6—3, 6—3, 6—3. Voor Owen David son, die op de eerste dag de Zuidafrikaan Cliff Diyshale had verslagen, was de Zweed Ove Bengtsson een onoverkome lijke hindernis (108, 16, 36, 4I Korfbalploegen aan de start Lu to kreeg er internationals bij lelspel (twee (VS)Fi (Van onze correspondent WASHINGTON De Amerikaanse geheime dienst, de CIA, heeft gegevens en details verschaft waaruit moet bly- ken, dat zy geen deel heeft gehad in de samenzwering om Thai Khac Chuyen, Zuidvietnamese dubbelagent om het le ven te brengen. De speciale strijdkrachten (Groene Baretten) in Saigon, hebben getracht de CIA daarvan de schuld te geven. Vol gens de CIA hebben de „Groene Baret ten" reeds in begin van juni aan de CIA gevraagd wat zij met Chuyen moes ten doen, aangezien zij hem een groot veiligheidsrisico vonden. De CIA heeft toen gezegd, dat zij hem niet moesten doden. De zaak werd op z'n beloop ge laten tot 16 juni, toen de „Groene Ba retten" besloten om Thai Khac uit zijn „baan te ontheffen", hetgeen betekent dat hij vermoord zou worden. Thai Khac werd zogenaamd op een geheime missie naar Noord-Vietnam gestuurd. In wer kelijkheid lag zijn lijk in een verzwaar de zak op de bodem van de Zuidchinese zee, waar hij door leden van de Groene Baretten ingegooid was. Jelsma (Storks) naar H. Nicols (GB)—Connie (Peru) 6—2. 6—3; FrancoUe J3ui cheyA'vS)—Joyce Wil- (GB)— 6—1, Lesly Hunt (Austr.)—Wendy Tomlinson (Z.-Afr.) 6—2, legenfuss (VS)Linda -nkelspel (twee Davidsson (Austr.) a Stolle (Austr.)—Bilt 6—1; John Newcoml 6—4; Roger Taylor (GB)— (VS) 4—6, G—1, 2—0 (Graeb- itrljd wegens een geblef"""*- :och (Braz.) 63. (Van onze korfbalmedewerker )-- DEN HAAG. Het ügt in de lijn der verwachtingen dat ook dit seizoen de strijd om de hoogste plaatsen op de ranglijst van de korfbalcompetitie, die morgen be gint, zeer spannend zal worden. Gevoegd bij het feit dat dit jaar maar liefst drie van de elf hoofd klassers zullen moeten degraderen en de onderlinge krachtsverhou dingen steeds geringer zijn ge- Jelsma moeten mis Haarlem werken e huwelijk, ook wone vine aangevraagd i Jelsma gaat ia zyn aanstaand heeft overschry- r Haarlem Nicols. te komen Nixon benoemt Shirley Temple SAN CLEMENTE (Reuter) President Nixon heeft de vroegere filmster Shirley Temple nu mevrouw Black be noemd tot lid van de Amerikaanse af vaardiging naar de zitting van de alge mene vergadering van de V.N., die op 16 sptember begint. Zij krijgt de rang van ambassadeur. De delegatie wordt ge leid door Charles Yost, de permanente vertegenwoordiger van Washington bij de vol kerenorganisatie. Shirley Black-Temple heeft als repu blikeinse kandidaat vorig jaar vergeefs getiacht in het Huis van Afgevaardigden KNVB straft scheidsrechters Olympische film in roulatie MEXICO-CITY Tien maanden na de sluitingsceremonie van de Olympische Spelen 1968 is in Mexico-City de olympische film in première gegaan. Meer nog dan zijn Japanse collega Kon lchikawa, die de film Tokio '64 regisseerde, heeft de Mexicaan Alberto Isaac de nadruk gelegd op het menselijk gebeuren in en om de sport De tweeëneenhalf uur durende kleurenfilm is geen spor(reportage- Van slechts weinig evenementen wordt gedetailleerd verslag gegeven. De sfeer de strijd om centimeters en seconden, de menselijke triomf en teleurstelling heeft Isaac echter op vaak gevoelige humoristische wijze getroffen. worden, mag een zeer interessant seizoen worden verwacht. Favoriet voor de titel zijn ook ditmaal landskampioen Blauw Wit (Amsterdam) en ftet Haagse Ons Eibernest, dat zijn gouden jubileum in 1970 graag extra-luister wil bijzetten. Beide topploegen zijn bij na ongewijzigd, het geen niet kan worden gezegd van twee van de grootste concurrenten van het vorige seizoen: Rolidia en Westerlcwartier. Deze Amsterdamse verenigingen hebben belangrijk spelersverlies geleden. Vooral het roemruchte Westerkwartier zag door onderlinge twisten vier topspelers verdwijnen ten gunste van Luto en Archipel, die daarmee tot de gevaarlijkste outsiders zijn gaan behoren. Vooral Luto, dat behalve over Emmy Giildemeester, Will Klomp en Wil Reuter door de komst van Henny en Leo Borghols ineens over vijf internationals beschikt, kan zeer hoge ogen gooien- De andere twee Haagse representanten. Die Haghe en HKV. zijn nagenoeg onveranderd en moeten een redelijke plaats in de middenmoot kunnen Voor degradatie komen in aanmerking de beide promovendi Het Zuiden en Stanfries Deetos, dat international Jacques Schipper zag vertrekken, het sterk W esterkwartier kracht gereduceerde Wereldrecord 200 m rugslag OOST-BERLIJN De Oostduitser Roland Mattes verbeterde gisteren het wereldrecord 200 meter rugslag tijdens de Oostduilse zwemkampioenschappen in Oost-Berlijn. Hij zwom de afstand in 2 min. 6.4 sec. Het oude record stond sedert vijftien dagen op naam van de Amerikaan Gary Hall met 2 min. 6.6 sec. Tsjech, rugby'ers vroegen asiel NORRKOEPING Vier Tsjecho- Slowaakse rugbyspelers hebben verzocht in Zweden te mogen blijven, zo heeft de politie in Norrkoeping meegedeeld. Zij hehoorden tot de Praagse club Soarta. De andere leden van de ploeg zijn in middels naar Praag teruggekeerd Fritsen (GVAV) staat er naast GRONINGEN De Deen Ole Fritsen. aanvoerder van de Groningse eredivisie club GVAV. staat voorlopig geschorst. Fritsen protesteerde gisteravond na afloop van de training tegen de vervan ging van Piet Fransen en Martin Koe man door jongere krachten. Het bestuur van GVAV was bijzonder gebelgd over de recalcitrante houding van de Deen cn besloot om ook hem buiten het elftal te houden. GVAV zal morgen tegen NAC zonder Fritsen, Fransen en Koeman aantreden Tuuja draagt een creatie ran Edgar Vos De jas is van boven afgezet mei lakleer en beneden van binnen en van buiten met roek-sabel. De creatie bevat voorts een stolpplooi en losvallende panden Het materiaal is van crêpe van Menko. Duaronder wordt Edgars Violabroek 12th Nightvan zwarte wollen jersey gedragen, zes centimeter over de knie vallend. Dan zien we een Art Decocashemire hes in wiebervormige grijs/zwarte blokken, waarvan de coupelijnen in de stof geperst zijn. „Platgeslagen koksmuts" van roek-sabel komt in de hele collectie in verschillende materialen voorDe hoeden zijn van Edgar Vos. De laarzen van Dc Lange (Pierre Ca rdinj. ZEIST De aanstellingscommi» heeft de internationale arbiters Ad Boogaerts cn Arie van Gemert voorlopig non-actief gesteld. Tot deze maatregel werd besloten naar aanleiding vs interview met beide scheidsrechters in het weekblad „Voetbal International", in kleinerend werd gesproken over de heer .1. (Joop) Marlens, een van de lcd> de aanstcllingscommissie. DEN HAAG (A.N.P.). De Duitse scheidsrechters in het betaalde voetbal ambassadeur in ons land. di Hans Arnojd hêefli aan prof. dr. C, Soeteman, hoogleraar in de Duitse taal en middel eeuwse literatuur aan de Leidse univer siteit, de gouden Goethemedaille uitge reikt, die hem dooi* hel Goethe-Lnstituut te Münöhen was toegekend voor zijn Arie van Gemert had morgen de wedstrijd Feijenoord—DWS zullen leiden. In buitengewone verdiensten op het gebied zijn plaats is Joop Vervoort aangewezen. Ad Boogaerts zou als scheidsrechter op- van het onderzoek naar en het onder- I treden bij de Limburgse derby VVVLimburgia. Hij wordt vervangen door Lau ripht in de Duitse taal. I van Ravens. De gestrafte scheidsrechters waren gisteravond niet voor commentaar bereikbaar. De voorzitter van de scheidsrechtei'scommissie, de heer H. J. van Dalen uit Enschede, evenmin. Hij vertrok gisterochtend naar Leipzig om de Leipziger Messe te bezoeken. De heer J. Martens was niet bereid commentaar te geven. „We hebben de héren j Boogaerts en Van Gemert voorlopig van hun aanstellingen ontheven", zei hij. j Of de affaire ten aanzien van beider plaatsen op de internationale lijst gevolgen I zal hebben, kon de heer Martens niet zeggen. „Ik denk het niet. Het is een tijde lijke maatregel", was zijn antwoord. I Overigens hielden dc heren Boogaeils en Van Gemert er kennelijk rekening mee. dat hun uitlatingen door de aanstellingscommissie een onderdeel van de scheids- rechterscommissic niet zouden worden geaccepteerd. In het interview J- heer Boogaerts: „Ik denk dat we nooit nemen we afscheid. Dat zit er dik in_w BLESSURE NOOPT MARIA GOMMERS TOT RUSTEN SITTARD De Limburgse atlete Maria Gommers. een van de Nederlandse troeven voor de' Europese kampioen schappen in Athene, heeft haar training moeten onderbreken. De ex-wereldrecordhoudster op de 1500 meter kreeg maandag plotseling last van haar voet en was zelfs niet in staat een klein gedeelte van haar nor male programma te verwerken. Aan vankelijk vreesde men voor een breuk van het middenvoetsbeentje, maar de gisteren geraadpleegde artsen De Joneste cn Strikwerda constateerden een inwen- dinge kneuzing en schreven vijf dagen absolute trainingsrust voor. Dit betekent, dat Maria Gommers. die in Athene zowel op de 800 als od de 1500 meter wil uitkomen, in totaal tien dagen is uitgeschakeld; een gedwongen rustperiode die, met de kampioenschap pen in het zeer nabije vooruitzicht (16 tot en met 21 september) wel uitermate ongelegen komt. fluiten na dit interview. Zondag Kunst en kunstenaars De stichting Stadsontspanning in Utrecht houdt, evenals vorige jaren, van 2 tot en met 4 september een kunstmarkt op het Janskerkhof. Er werken ruim 30 kunstenaars mee uit stad en pro vincie. Voorts staan demonstraties op het programma van o.m. spinnen, we ven, smeden, lassen, beeldhouwen en houtdraaien. Nieuwe chefs d'équipe schaatskernploegen AMSTERDAM Voor het schaats seizoen 19691970 heeft de Kon. Ned Schaatsenrijders Bond zowel bij de heren als bij de dames nieuwe chef d'equlpes aangewezen. Bij de herenkernploeg is Jacques de Koning uit Purmerend de opvolger van Charisius en Jan Koelman uit Ter Aar is benoemd tot chef d'equipe van de dame9kernploeg.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 11