Eerste paal in Hillegom voor nieuwe bloembollenbeurs ..Ooenoordhar Noordwijk in alarm voor vermist jongetj( BIOSCOPEN MARKTEN DE LElDoE COURANT Waardgracht De IneidsM» Radikalen zijn verontrust over het resultaat van het debat in de ge meenteraad naar aanleiding van de Waardgracht Ze zijn er niet zeker van. dat alle frac tie®. helaas ook die van de PvdA. zich voldoende de ernst van de situatie re- De Leidse PPR is gelukkig met het feit, dat b. en w. nu binnen de financiële grenzen alles wil doen wat mogelijk is om een oplossing te vinden. Met name zijn wij blij niet de proiriteit van de sanering van de binnenstad bo ven de oplossing van het verkeerspro- Ook de Radikalen menen, dat de oplos sing landelijk gezocht moet worden. Zij zullen daartoe de groep Aarden In de Tweede Kamer benaderen om de nodige stappen hiertoe te doen. Namens het bestuur van de PPR-Leiden, MEVROUW OTTEN. TENNIS VOORSCHOTEN Bij de jeugdkam pioenschappen van de Voorschotense tennisvereniging ..Forescate" heeft Hen- ny Koemans zrjn kampioenschap van vorig jaar geprolongeerd zonder ernstig bedreigd te zijn. Kampioene bij de meisjes werd Tineke de Beer, die met zeer constant spel Marleen van der Rijn in de finale op af stand wist te houden. Aan deze kampioenschappen namen ruim 60 junioren deel. DINSDAG 19 AUGUSTUS 19i sportevenement in de HILLEGOM De voorzitter van de Stichting Bloembollenbeurs, de Hillegommer D. van Egmond, heeft vanmorgen omstreeks half elf op het terrein aan de Paarklaan achter Treslong in Hillegom de eerste paal geslagen voor het nieuwe complex dat de Haarlemse bloembollen beurs gaat vervangen en met Tres long, eigendom van de Stichting, één geheel zal gaan vormen. De hal van deze beurs va nde Kon. Al gemene Vereniging voor Bloembollen cultuur z.al tevens als sporthal gaan fungeren. De NOS heeft voor radio en televisie - uitzendingen belangstelling voor het nieuwe complex getoond en by de bouw geadviseerd. Het project, dat enkele miljoenen gaat kosten is ontworpen door het architec tenbureau Ruitens, Sytsma en Ooster- baan in Hillegom. Hoofdaannemer is de Nedam uit Den Haag, bouwer van het roemruchte Haagse Congresgebouw. Veel parkeerruimte NNaast het complex zal een tweemaal zo grote parkëérruimte worden aange legd. De beurszaal die slechts ander halve dag in de week voor bloembol lenaangelegenheden gebruikt zal wor den, zal verder voor sportbeoefening beschikbaar zijn. Achter deze zaal komt een exportgalerij, waar het zakenleven handel kan drijven. Een koffiekamer zal de beurszaal met het restaurant van Treslong verbinden. Aan de noordzijde van het complex komt een vijf verdiepingen tellend kan toorgebouw voor de Kon. Algemene V ereniging voor Bloembollencultuur. Daarin zal naast vergaderzalen een bibliotheek worden gevestigd. Concentratie Alle belangrijke instanties op bloembol- lengebied zullen zich in dit gebouw ves tigen. Verwacht wordt dat de Bond van Bloembollenhandelaren in de nabije toe komst ook van Haarlem naar Hillegom zal verhuizen. Het gehele complex moet in 1971 voltooid zijn. De zaal in Treslong, die nu voor de beurs wordt gebruikt zal dan als theater dienst gaan doen. Aan fruit geen gebrek bij bemanning Henri Dunant LEIDEN. De passagiers van de Hen ri Dunant zijn door veiling Flora in Rijnsburg in de bloemetjes gezet. De dames van UW (Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers I boden een fruitschaal aan en bovendien werden de opvaren den nog verrast met tien krentebroden, die beschikbaar werden gesteld door de Meelfabriek. Na een voorspoedige tocht meerde de Henri Dunant aan de IJsselkade in Gou da aan. De scholen van Waddinxveen boden zelfgemaakte geschenken aan en om het „fruitfeest" compleet te maken zorgde de Welfare-aföeling opnieuw voor fruit. De Waddinxveens fanfare „Voorwaarts" kwam aan boord en zorgde voor een feestelijke voortzetting. Om half negen werd het sein gegeven „klaarmaken voor de nacht". Autoralley in Katwijk a/d Zee KATWIJK/VOORSCHOTEN. Ter ge legenheid van de sluiting van het zomer seizoen 1969, organiseert de Auto- en Motorclub Voorschoten op zaterdag middag 6 september een grote puz/.le- rlt In Katwijk aan Zee. De rit wordt gereden volgens een eenvoudig eigen reglement met een aangepaste gemid delde snelheid. Er wordt gereden in twee klassen. A- klasse voor geroutineerden; B-klasse voor hen die nog nimmer een rit reden j en voor beginners. Het inschrijfgeld be- j draagt bij voorinschrijving, welke sluit op 3 september, 10,- per equipe. Als het maximum aantal deelnemers nog niet is bereikt kan men ook nog aan de start inschrijven: het inschrijf geld wordt dan echter met 1,- ver hoogd. Het startbureau is geopend van af 12.30 uur en is gevestigd ir het res taurant van de nieuwe sporthal aan de Stadhoudersdreef. Dienstplichtige soldaat in overtreding Agent, ga in de houding staan! NOORD WIJK. Een Noord- wijkse hoofdagent kreeg heel wat te stellen met een 21-jarige jon geman, die zyn auto op het voet pad van de Koningin Wilhelmina wagen stond «laar reeds enkele uren en toen de bestuurder ein delijk arriveerde, werd hij door de politieman op «le overtre«ling geattendeerd. Dit was blijkbaar in het geheel niet naar de zin van het zeer uit de hoogte doende jongmens. Hij weigerde zyn naam op te. geven en verlangde van de agent, dat deze in de houding zou gaan staan, want anders zou hij hem eens voor de krijgsraad sle- Toen de politieman zich niets blgek aan te trekKe.n. van de ge produceerde „koude drukte" en verder ging met het opmaken van een proces-verbaal, gaf het heerschap vol gas en reedmet grote snelheid weg. Het op het voetpad verzamelde publiek moest snel opzij springen om het vege lijf te redden. De hoofdagent, die inmiddels ver sterking had gekregen van een surveillerende patroiulle, signa leerde de auto daarna op het ter rein van „Huis ter Duin", doch de chauffeur bleek inmiddels te zijn verdwenen. Bij informatie was intussen vastgesteld, dat de jon geman met een ongeldig kente ken reed. Even later kon hij op de boulevard worden aangehouden. Daar het een dienstplichtig sol daat bleek te zijn, werd hij aan de militaire politie overgegeven. Te zijner tijd zal hij zich nu voor de verschillende overtredingen voor de krijgsraad moeten verantworden. Ambtswoning voor burgemeester in muziekbuurt VOORSCHOTEN Sedert enige tijd heeft beraad plaats gehad omtrent de bouw van een ambtswoning voor de bur gemeester van Voorschoten. Met de ste- debouwkundige zyn b. en w. van oor deel, dat voor de realisering van dit bouwplan in aanmerking komt een ge deelte van het terrein gelegen aan de Van Beethovenlaan-Baehlaan-Grieglaan. j Het ontwerpen van een schetsplan kan I in eigen beheer worden uitgevoerd. De i kosten bedragen f3.000,--, waarvoor b. I en w. een krediet vragen. OVERDRACHT WONINGWETWONINGEN VOORSCHOTEN Er zijn een zestal verzoeken ontvangen van Voorschote- naren om de door hen bewoonde wo- nnigwetwoning te mogen kopen. Ten aanzien van deze verzoeken is de vast stelling van de Overdrachtsprijs ge- I schled op de wijze bepaald in een cir- I culaire van de Ministèr van Volkshuis- vesting. Met de overdracht van deze I woningen is een bedrag gemoeid van f 124.950.29. B. en w. verzoeken de Voor schotense raad met deze overdracht ak- koord te gaan. Viswedstrijd MMO HOOGMADE Waarschijnlijk waren de zware regenbuien in de morgen er de oorzaak van dat een aantal inschrij-1 vers voor de jaarlijkse viswedstrijd welke 1 voor zaterdagmiddag door de voetbal-j vereniging MMO was georganiseerd, het af lieten weten. De 69 deelnemers zorg den niettemin voor een goede stemming, waardoo rmede dank zij de goede orga nisatie de wedstrijd een vlot verloop had. Er werd gevist langs de achterdijk van de Hoogmadese polder. De vangst was redelijk te noemen. De prijzen wer den als volgt toegekend: le prijs: W. Schouten, Leiden (ook win naar 1968)j 2e prijs: J. Vos, Leident 3e prijs: Cl. v. d. Ploeg, Hoogmade; 4e prijs: G. Iterson, Leiden; 5e prijst J. de Ruiter, Roelofarendsveen: 6e prijst J. Jansen. Hoogmadet 7e prijs: J. de Win ter, Warmond. Verbindingsweg in Noordwijk wordt later aangelegd NOORDWIJK Vorig jaar besloot de Noordwykse raad enkele stukken grond bij de Brongeesterweg te kopen. Deze grond was nodig voor de realisering van de aanleg van een verbindingsweg Van de Mortelstraat-Lageweg. Men ging j er van uit, dat in 1970 met de aanleg van deze weg een begin zou worden ge- I maakt. Intussen is echter ook 't werk- I schema voor de aanleg van de nieuwe j provinciale weg bekend geworden en j daaruit moet worden geconcludeerd, «lat l met aanleg van de verbindingsweg zeker I niet vóór 1971 behoeft te worden be gonnen. Voorgesteld wordt de destyds I genomen besluiten te wyzigen, zodat de grond niet per 1 januari a.s., maar eerst op 1 augustus 1970 behoeft te worden opgeleverd. Voor dezelfde verbindingsweg tussen de Van de Mortelstraat en de nieuwe pro vinciale weg kan de gemeente nóg on geveer 1326 m2 grond kopen van de N.V. Bloembolenhandel en -Kwekerij voorheen Konijnenburg Mark. 't Tijd stip van oplevering is verschoven naar 1 augustus 1970, «laar de gemeente voor die datum de grond zeker nog niet nodig heeft. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Daniel Sebastl- aan, z.v. D. J. de Ridder en C. Ooste- rom; Jacob, z.v. A. Vrolijk en P. G. H. Marsé; Sylvia, d.v. A. J. Bouwmeester en E. Siebert; Johannes, z.v. W. J. Hol- verda en S. van Hooven; Hendrik Sa muel, z.v. S. Teunissen en M. Schouten; Michel, z.v. C. Boom en E. O verdijk; Nicolaas Gijsbert Johannes, z.v. N. P. van Schouwenberg en H. oosten; Ro- bertus Jacobus Petrus, z.v. J. N. M. Pont en C. C. J. Kraan; Peter Maarten, z.v. M. Stijger en J. van der Plas, Iris, d.v. J. Sjaardema en A. M. de Bock; Edwin. z.v. P. C. Hansen en E. S. Nop pen; Ilona Jacqueline, d.v. C. D. O. Goedhart en N. de Groot; Joost Corne- lis, z.v. K. A. Moulijn en L. Joustra; Jo- lanthe Christina, d.v. J. Neuteboom en A. P. Bontje; Harald Alexander, z.v. N. H. Veldhuijzen en C. .T. van Raaij; Derk Johan, z.v H. Prinsen en W. Kos ter: Pauline, d.v. R. p. Lm.ioingdong en N. Plug; Monique Alexandra, d.v. J Noordhoek en A. M. P. de Graaf f; In- grid Christina, d.v. G. G. T. Burger hout en W. E. Oppelaar; Patrick Corne lls Bernardus, z.v. J. w. M. van der Zijden en H. B. M. Abbing. Gehuwd: R. M. de Zwaan en M. van Venetien; J. A. Bergman en G. J. Strijk* O. Smelt en J. J. T. van As; J. van Ton geren en J. V. M. Kuipers. LEIDEN - Geboren; Georg D. z.v G K. Zauner en H. C. T. de Graaf: Michael i M„ z.v. D. C. Melissant en E. de Boer; Cynthia, d.v. H. Distelvelt en C. J. Ben- ning; Saskia, d.v. A, H. Slofen J. C. van Tol; Kelly J. H.. z.v. M. Koome en H. Selier; Sebastiaan J. F., z.v. R. A. Noest en F. A. M. LL. Baeten; Jannetje, d.v. B. van der Meer en M. J. van Hooidonk; Bianca. d.v. D. Krol en P. Wassink; An dreas J., z.v. A. J. M. Trip en C. de Mooij. Getrouwd: W. L. de Koning en M. Koud- rjzer. Overleden: F. W. M. J. van der Hulst. 23 jr m.; L. C. van Tol. 81 jr m.; J. J. de Jong, 77 jr m.; C. Meijvogel, 50 jr, echtgeri. van M. van Duijn; J. de Roode, 84 jr nu; J. Voorzaat 84 jr vr.; J. van de Groep, 50 jr m.; S. K. Stel. 4 Jitenen trein holste in Hoofdstraat Sassenheim SASSENHE1M De Hoofdstraat in Sassenhehn is vanmorgen een half uur gestagneerd geweest, toen twee zwaar beladen vrachtwagens niet aanhanger, opgetast met stenen, met elkaar in bot sing kwamen. Het gebeurde vanmorgen om half acht. toen de beide vrachtwagencombinaties achter een landbouwtrekker door de hoofdstraat reden. Bij de Gouverneur laan sloeg de trekker linksaf. De voor ste vrachtwagen moest hiervoor stop pen. De chauffeur van de tweede had dit niet in de gaten en knalde op de eerste. Beide auto's werden zwaar be schadigd en de achterste moest door een kraanwagen weggesleept worden. De stenen bleven echter op de wagens liggen. Wegdek noch winkeletalages werden bescha«ligd en de politie had geen moeite met het omleiden van hol LEIDEN De immense veemarkt-sport- I hal heeft gisteren het eerste sporteve- ment onder zijn «lak gehad. Op zes vel den werd nameiyk druk gt^oefend voor I het be drijf svoetbaltoernooi dat. volgende j maand (15-16-17 en 18 september) j wordt gehouden. Om de liefhebbers al- I vast vertrouwd te manen met deze I vrjj nieuwe tak van sport werden wat oefenwedstrijdjes gespeeld. Daarbij viel direct op dat dit spel heel wat meer conditie vergt dan het veldvoetbal. De zweetdruppeltjes parelden dan ook al snel over het gezicht. Jammer was het dat de ventilatie niet toereikend was en voor enige afkoeling te zorgen. Voor het overige hadden de spelers echter nauwelijks te klagen of het moest zijn dat een val op deze harde vloer, die niet veert, bijzonder pijnlijk kan zijn. Ofschoon de velden elkaar vrij wel begrenzen behoefden de wedstrijden niet te worden onderbroken, omdat de ballen vuldig over naburige velden dan sen. Er werd 2x25 minuten gespeeld, een fase waarin de score tot ongekende hoogten werd opgevoerd. Ieder team bestond uit vijf man, die aan vankelijk het tempo hoog opschroefden, maar al gauw tot de ontdekking kwa men dat wilden zij de finish halen, ge dwongen werden om wat in te tomen, j Aangezien er echter rwi&elqp|f\érs f kan worden gewerkt behoeft niet al te I veel gas terug te worden genomen en kan «voor vlot» «Spel worden 'gezorgd» Om het ook aantrekkelijk te maken moe- ten de spelers over de nodige technische kwaliteiten beschikken eh vooral ook over spelinzicht. Al met al is deze eerste sportieve con frontatie met de „Groenoordhal" in zeer j goed aarde gevallen. De accommodatie is i geweldig en de restaurants bieden na af- loop volop gelegenheid tot ontspanning. Overdreven te stellen dat «lit sporthome de sportliefhebbers de nodige actieve en ook passieve recreatie zal verschaffen. WARMOND De Warmondse Vol leybalclub, waarvoor de belangstelling toeneemt, begint woensdagavond om 7 uur met de training in het gemeentelijke gymnastieklokaal. Met de gemeente wordt onderhandelt om ook de dames in de gelegenheid te stellen te kunnen Woord en beeld LEIDEN In de grote kantine van de Boaventuraeollege aan de Mariënpoelstraat vindt van maan dag 18 t/m vrijdag 22 augustus onder het motto „Woord en beeld" een unieke expositie plaats. Te be zichtigen zijn o.a. speciaalstudies van leerlingen van het Fioretticol- lege uit Lisse, die vaak zeer diep gaand de eigen visie van een leer ling op een moderne roman tonen. Deze beschrijvingen zrjn niet alleen - voorzien van een statistisch overzicht in woord gebracht, maar bovendien rijkelijk geïllu streerd. Het voordeel van een der gelijke nieuwe onderwijsmethode is wel de eigen overdenking en werkzaamheden van de leerlingen. Beschrijvingen van één boek ge tuigen ervan, dat meerdere leerlin gen een zelfde boek totaal ver schillend ervaren. Deze uiterst in teressante resultaten van een nieuwe methode vah onderwijs zijn te bezichtigen'van 3-6 en van 7-10 Evenementen in Katwijk KATWIJK Hedenavond is er in de Nieuwe Kerk aan de Voorstraat een orgelconcert, te geven door Jan Wel- mers. Aanvang 20.00 uur. Woensdag 20 augustus is er van 20.00 lot 21.00 uur een carillonbespeling in de Oude of St.-Andreaskerk (Boulevard) door Hessel H. de Harder. Vrijdag 22 augustus organiseert de bridgeclub „De Brug" een bridgedrive, waarvan de finale in het kader van de visserijdrives wordt gespeeld op 13 sep tember 1969. Inschrijven bij sigarenma gazijn D. Parlevliet. Zuidstraat 38. Tel. 2594. Zaterdag 23 augustus organiseert Lyons International een wandeltocht door het prachtige gebied van de waterleiding, langs de duinmeértjes en het strand. Start tussen 14.00 en 15.00 uur vanaf Strandpaviljoen Fock de Best, t/o hotel „Noordzee." Op diezelfde dag is er tus sen 20.00 en 21.00 uur eveneens weer een carillonbespeling door Hessel H. de Harder in de Oude of St.-Andreaskerk Boulevard). Wielerronde in gaat niet door NOORDWIJK De wielerronde, die op vrijdag, 22 augustus door de wieler sportverenging Swift" in samenwerking met de Evenementeneommissie Noord- wyk in de villawijk De Zuid georgani seerd zou worden, gaat niet door. De afzetting van de Boerhaaveweg, de Rembrandtweg en een gedeelte van de Koningin Astrid Boulevard en de daar op uitkomende wegen, komt daardoor te vervallen. De bewoners, die per circulaire van de voorgenomen afzetting op de hoogte gesteld waren, zullen dus vrij dagavond normaal op genoemde wegen kunnen parkeren. Volleybal: Hoofdbestuur MSV heeft bezwaren tegen fusie DTO NOORDWIJK. De Noordwijkse vol leybalvereniging DIO begint woensdag* om zeven uur met de training van de senioren-dames; dan worden de speel sters van het derde en vierde team verwacht, terwijl om acht uur de dames van het eerste en tweede verwacht wor den. Helaas schijnt de fusie met MSV op losse schroeven te staan. In principe was men reeds in juni over eengekomen dat de dames van MSV en DIO samen zouden worden gevoegd. Eerst nu heeft het hoofdbestuur van is best te begrijpen dat de sportvereni- MSV bezwaren tegen deze fusie. Het ging MSV een onderafdeling volleybal wil hebben, maar of deze versnippering gunstig voor het Noordwijkse volleybal genoemd mag worden moet sterk wor den betwijfeld. Bij de heren vangt de training vrijdag om acht uur aan. Voor de junioren worden de trainingsuren nog nader vastgesteld. Effect '54 vergaderde ZOTERVVOUDE Op jle gehouden le denvergadering van de tafeltennisver eniging Effect '54 is het bestuur ver nieuwd en thans als volgt samengesteld: H. v. d. Berg jr. voorzitter, J. Hulsbos secretaris en A. de Jonge pennigmeester. De eerste trainingsavond is op donder dag 21 augustus. Voor de bekercompeti tie, «iie reeds eind augustus aanvangt, is ingeschreven met 2 senioren en 1 ju niorenteam. Aan de competitie zal ver moedelijk met. drie senioren en even- zaveel juniorenteams worden deelgeno men wat iets nieuws voor Effect zou zijn. Er wordt opnieuw naar gestreefd tot de vorming van een meisjesteam te komen, maar de animo bij het vrouwelijk geslacht blijkt nog niet groot te zijn. Parkeermeters bij Consumarkt LEIDEN De raad stelde gisteravond 12 mille beschikbaar voor het plaatsen van 30 parkeermeters op het Levendaal en de Hogewoerd in verband met de situatie rond de consumentenmarkt. PSP'er Amptmejjer waarschuwde het college er echter voor, de greep op wat in de stad gebeurt niet te verliezen. „Iedereen kan zomaar zijn gang gaan", waarmee hij op de. florerende markt doelde. Ook KVP-fractievoorzitter Lam- bermont wees er nog eens op. dat hij de ligging van de markt onjuist vond en ongewenst met als gevolg moeilijke verkeerssituaties. Volgens de bouwver- j Op fietsje naar Zwanenburg NOORDWIJK Hansje Koelewijn - een 6-jarig Noordwijks jongetje - heeft gisteren familie en bekenden urenlang in angst laten zitten, door in z'n eentje de wijde wereld in te gaan. Om twaalf uur had men hem nog gezien.'rijdend op zijn rode kinder fietsje, zonder' voorspatbord. Xoen.hy middags niet kwam opdagen, werd overal naar Hans gezocht, dóch zonder resultaat. Ten einde raad waar schuwden de ouders de politie, die di rect de omliggende genieenten niet de vermissing van hei jongetje in kennis slclde en een zoekaktie organiseerde. Er viel van het ventje echter geen spoor te ontdekken. Vanzelfsprekend vreesde men het ergste tot 's avonds tegen negen uur er een telefoontje binnenkwam van de po litie te Zwanenburg bij Halfweg, dat Hansje daar fietsend was aangetroffen. In één stuk had de jeugdig? avonturier de afstand afgelegd. Opgeluchte fami lieleden haalden nem op. ordening zou de consumentenmarkt par keerruimte moeten scheppen op de be gane grond: de verkoop zou dan naar boven moeten opschuiven. Wethouder Piena antwoordde, dat Ge meentewerken had gemeend, op grond van de bouwverordening eisen te kun nen stellen. Maar wegens de geringe interne veranderingen kon men deze eisen stallinggelegenheid i niet hand- Tafeltennis: Teams van TOV samengesteld NOORDWIJK. De traming bij tafel tennisvereniging TOV in Noordwijk is reeds in volle gang. Voor de bekercom petitie zijn 3 senioren-, 2 meisjes- en 7 juniorenteams opgegeven. Voor de se nioren zijn de volgende spelers geselec teerd: R. Alkemade, Th. v. d. Ploeg, P. Turk (1), P. Petrovics, A. van den Wollenberg (2), Hans Stark. P. Stark (jr. en sr.). Reserve: N. Zuidhoek (3). Bij de meisjes zijn geselecteerd: M. Caspers, W. Groenewoud en L. de Haas (1), J. Groenewoud, I. de Croock en A. Turk (2). Bij de punioren: p. v. d. Berg, G. van der Hoorn, A. Wijnands (1), A. Boogaards, J. de Haas en H. Petrovics (2), H. Groenewoud, R. Hoogeveen en W. de Haas (3). H. Buyze. R. de Haas en W. Duindam f4), P. de Haas. N. v. d. Hoorn. C. Steenvoorden (5). J. v. d. Berg, S. Schoot en J. v. d. Weijden 16), C. Duindam. R. Reuzen kamp en L. Zonneveld (7). Reserves zijn: H. Cas pers, S. Heikens en P. Kreuzekamp. Vuurwerk in Noordivijk NOORDWIJK Vanavond om 10 uur zal op het strand bij de Koningin Wil- helmina-boulevard in Noordwijk het grootste en laatste vuurwerk van het deze badplaats worden ont stoken. De 6-jarige Hansje Koelewijn het fietsje waarmee hij gisteren he lemaal naar Zwanenburg reed zijn nietsvermoedende ouders grote onrust bracht. Camera: Barbarella (18Jr.i Dagelijks: 2.30, 7.00. pn 9.15 uu-, Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur.' Lido: Zoek een plaats om te sterv (14 jaar). Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uu Luxor; Sissi (a. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: Samen uit, samen thuis (a. Dagelijks: 2.30. 7.15 en 9.15 uur Zondag: 2.30. 4.45, 7.00 en 9.15 ui Trianon: Sound of music (a.l.) Dagelijks: 2 en 8 uur. Zondag: 2, 5 en 8 uur. Rex: Sexyrella (18 jaar Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uu Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.1! Hoordstra cht 'rij. LEIDEN. 18 augustus. Groente: apj len 14-18; aardappelen 12-28; andij\ i 8-40; augurken 13-24; pronkbonen .r j 61; snijbonen 55-1,03; stambonen 1,1 1,27; kroten 20-24; kroten gekookt f I rode kool 11-28; spitskool 26-28; post I lein 12-45; prei 29-59; rabarber 24; j nazie 6-43; spruiten A 1,20; spruiten I 1,15; komkommers 16-43: tomaten 3.10-3,20; B 2,90-3,10: C 2.60-2,70; 2,60; uien 25-36; waspeen 13-14; meloj nen 48-2,44; bloemkool 33-66; s peterselie 7-11; selderij 8-13. KATWIJK A/D RIJN, 18 aug. Grw te Waspeen p. kist: AI 4.40-6: A II 2.60-5.00, B I 5.80-9.10, kroten p. t j 11, id. p. kist 3.80-4.00, Prinsessebon I 50-70. bospeen 54-95, andijvie 20-.' -bloemkool: 6st. p. bak I 56-94, id. 117-62, 8 st. p. bak 1 54-78, di. II 16-ó 12 st. p. bak I 34-50, id. II 18-29, pel* j selie 6-7, krulpeterselie 8-19, selderij 12, raabrbèr 28. rode kool 13-28, sla 1 33, snijbonen I 90, id. II 45-50, spina" 7 11-50. spitskool 19-34. tomaten: AI3..I B II 3.40, C I 2.60. uien p. kist 5.50-6.W Aanvoer: 65.000 kg waspeen; r" kloemkolen. BODEGRAVEN, 19 aug. Kaas - voer 49 partijen. Prijs le soort 400-41 2e soort 370-399. extra kw. 409-425, z re soorten tot 466. Handel flauw.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 4