S^ftzidóeiSotmnt Radio en t.v. dit weekend MIJNS INZIENS Mode wil leven in pijpen Reservaten voor Europese recreatie Naast reportages Apollo-11 ook opera en amusement mmmm me VAN ZOMER NAAR WINTER DE LETOSE COURANT ZATERDAG 19 JULI 1969 EZE week is in de radiorubriek ..Mens en Samenleving" van over heidswege de aandacht gevestigd op de betekenis van de Nederlandse bossen voor de recreatie in ons dichtbevolkte land. Een hoofdambtenaar gaf een op somming van wat er in Nederland de laatste jaren gebeurt om de bebossing aan te passen aan de stijgende behoefte aan recreatiegebieden, maar hij voegde er terecht aan toe, dat juist deze vorm van recreatie-ontplooiing vele jaren vergt vóór de resultaten ervan zichtbaar zijn. Van meer direct belang is dan ook het ..bruikbaar" maken van reeds bestaan de bossen. Mede door initiatieven van de overheid zijn reeds 67.000 hectaren bosgrond door particuliere eigenaren voor de recreatie opengesteld en met de bossen die eigendom van de staat zijn, komt de Nederlandse natie aan ongeveer 146.000 hectaren voor het publiek open gesteld bosareaal. Geen slecht resultaat, wanneer men bedenkt dat slechts zeven procent van Nederlands totale oppervlakte met bos bezet i6; Nederland behoort in dit op- zioht met Denemarken tot de Europese landen die door moeder natuur wat ka rig bedeeld zijn. Misschien is dit laatste ook wel een reden, dat Nederland vergeten is bij het uitdelen van „diploma's voor natuur bescherming" aan nationale parken van wege de Raad van Europa. P initiatief van de Verenigde Naties is enige tijd geleden een wereldlijst op gesteld van nationale parken en daar mee vergelijkbare reservaten. Om er kend te kunnen worden, moest het be treffende gebied voldoen aan bepaalde eisen terzake van grootte, onderhoud, toezicht en dergelijke. De lijst ontdekte in de wereld in totaal 1.205 geschikte ge bieden, waarvan er 349 in Europa liggen en daarvan weer 83 in de landen van de Gemeenschap van de „Zes". Het maandblad van de voorlichtings dienst der Europese Gemeenschappen wijst erop, dat van de „Zes" slechts Ne derland en Italië beschermde gebieden hebben die volledig beantwoorden aan de definitie van nationale parken, zoals die door de Internationale Unie van Na tuurbescherming is opgesteld, waarbij Nederland nog typerend is voor een par ticuliere aanpak tot het oprichten van zulke reservaten. De Raad van Europa heeft bij het uitreiken van zijn diploma's wat ande re normen aangelegd en daarbij voor Italië en Gran Paradiso in de Alpen, voor Frankrijk de Camargue en voor Duitsland de Lüneburger Heide aange wezen; in België viel het reservaat de Hautes Fagnes in de prijzen, maar Ne derland kreeg geen bekroning. Met het blad van de Europese Ge meenschappen vinden we dit merkwaar dig, maar we kunnen de veronderstel de reden, „misschien omdat de keuze zo moeilijk is", weinig serieus nemen. Ook in Italië en Duitsland zijn er re servaten die maar weinig voor de be kroonde onderdoen. In ons land zijn Terschelling, de reservaten in de Zuider zeepolders. de Veluwe, grote stukken van het duingebied zeker een bekroning waard. PEELT ook een rol het feit, dat de in aantal geringe Nederlandse reser vaten ergens net te weinig spectacu lair zijn om bij een globaal onderzoek de vergelijking met andere gebieden te kunnen doorstaan? Of weegt misschien mee dat het Nederlandse toerisme zelf te weinig aandacht aan het eigen na tuurschoon besteedt? Het blijft gissen naar de ware rede nen. Belangrijker is evenwel een andere opmerking in het blad van de Europe se Gemeenschappen: namelijk de alle bestaande reservaten en parken voor re creatie in West-Europa tezamen te klein gaan worden om aan de toenemende be hoefte van ontspanning in de natuur te gemoet te kunnen komen. Conclusie? Er moet, gecoördineerd, veel meer aan ruimtelijke ordening worden ge daan en dan op Europese schaal. Geen land kan meer aan zijn eigen behoefte denken, want recreatie is een internatio nale zaak geworden. Alle Nederlanders die deze vakantieweken erop uitgetrok ken zijn, zullen dit kunnen onderschrij- Heden overleed gesterkt door de genademiddelen der H. Kerk o: e lieve man, vader en grootvader JACOBUS PETRUS DAMEN echtgenoot van CHRISTINA ELIZABETH VAN DIJK W. J. DAMEN Noordwijkerhout E. C. VAN STEIJN—Damer C. M. VAN STEIJN en kinderen Sassenheim: P. J. VAN REISEN—Diimt.i A. C. VAN REISEN en kinderen Noordwijkerhout: P. A. DAMEN J. M. DAMEN—Verhoevei en kinderen De H. Eucharistievieringen zullen plaatsvinden in de parochiekerk van St. Victor te Noordwijkerhout op maandagavond R uur en dins dagmorgen om 10. uur de plech tige uitvaart, waarna hij ter ruste zal worden gelegd in het familie graf op het kerkhof aldaar. Brits agentschap bood acht miljoen voor Mireille (Van onze correspondent PARIJS Volgens welingelichte krin gen in Parijs zou de manager van Mi reille Matbieu, Johnny Stark, geweigerd hebben zijn pupil voor acht miljoen gul den te verkopen. Een management in Londen, die ook de belangen va nRoger Moore (The Saint), Frankie Vaughn en Norman Wisdom behartigt, had het as- tronomisch hoge bedrag geboden om de zakelijke leiding van dit wereldberoemde zangeresje in bezit te krijgen. De directeur van het agentschap was van mening, dat talent van het kaliber Mireille Mathieu niet iedere dag gevon den wordt. „Je mag in je handjes knij pen als je zo iemand toevlliig ontdekt. Mireille Mathieu wordt een geweiddg grote artiest. Onze koopsom zou er binnen de kortste keren uit zijn, omdat de gages van de topartiesten op (üt moment ei hoog liggen". Johnny Stark gaf al6 commentaar: geef Mireille nooit op. Het zou zijn alsof ik mijn dochter verkocht". Oe Thant uit ziekenhuis NEW YORK (AP) De secretaris generaal van de Verenigde Naties Oe Thant heeft vrijdag het Le Roy zieken huis verlaten na een operatie. Oe Thant. die 8 juli geopereerd werd. zal de ko mende tien dagen voor herstel thuis doorbrengen. Vanavond zendt de A.V.R.O.-televisie een kleurendocumentaire uit onder de titel „Ook een stukje Israël". Deze produktie. die in samenwerking met Red Bullet tot stand is gekomen, om vat volgende onderdelen: een abstract ballet van de Jerusalem Group of Contemporary Dance, een gesprek met een bekende radio- en televisie- presentator, een optreden van Jan Go- rissen. de moeilijkheden die Willem van Kooten ondervond in de woestijn, de aanmoedigingen, die hij gaf bij een kamelenrace en het feit. dat hij zich tot slot liet meeslepen door het nacht leven van Jerusalem. (Nederland II - 19.30 uur) „La ultima moda", oftewel de laatste mode is de titel van de inzending van de Spaanse televisie naar het Festi val van Montreux 1969. De Spaanse te levisie heeft met dit programma let terlijk en figuurlijk een handstandje gemaakt, want in het verhaal propa geert een meisje niet alleen het op handen lopen om een betere blik op de wereld te krijgen, ook de Spaanse televisiemensen hebben groots werk laten zien om deze produktie te reali seren. Voor hen, die genoeg hebben van de alledaagse aanblik van deze wereld, blijkt het op handen lopen van het meisje enige invloed te heb ben gehad. (Nederland II - 21.05 uur) ZIEZOZOMER Vanavond zendt de NCRV het pro gramma „Ziezozomer" uit. Dit kreeg de ondertitel mee: een programma dat nergens op slaat, behalve op de zomer. Aan deze uitzending werken vele onbekende Nederlanders maar ook tal van bekende artiesten mee. Voor dit programma werden onder meer opnamen gemaakt op het Zand- voortse strand waar werd gesproken met de secretaris van de vereniging „Strandgenoegen" en verder is een gesprek te zien en te horen met een campinghouder uit Voorthuizen, die zijn gasten vermaakt met onderlinge bokswedstrijden. Van de artiesten noemen we: Willeke Alberti, Gert en Hermien, Edwin Rut ten, Ted Easton en zijn orkest, Conny van Bergen, Rob de Nijs, Rita Deneve en de Butlers. Dit programma wordt in kleur uitgezonden. (Nederland 1-21.20 uur) DE BRUILOFT VAN FIGARO Zondagavond zendt de KRO-televisie de opera „De bruiloft van Figaro" uit. Aan deze kleurentelevisie-opnamen werkten mee: de Hamburgse Staats- opera onder leiding van Hans Schmidt- Isserstadt, het koor van de Hamburgse Staatsopera onder leiding van Günther Schmidt Bohlander. De komedie der vergissing begint in het huis van graag Almaviva waar het be- diendenpaar Suzanne en Figaro de laatste voorbereidingen treft voor de bruiloft. Bij 't opmeten van de kamer die de graaf hem heeft toebedacht, stelt Figaro vast dat de kamer niet al leen veel deuren heeft maar tevens dat zij dicht in de buurt ligt van de grafe lijke vertrekken. Figaro heeft het al gauw begrepen. Het is de graaf om Suzanne te doen. De page Cherubin. door de graaf wegens z'n vele amou reuze avontuurtjes ontslagen, dringt er bij Suzanne op aan voor hem bij de gravin een goed woordje te doen. Cherubin verstopt zich als de graaf bin nenkomt en ziet hoe de graaf Suzanne het hof maakt. Als de muziekleraar Basilio verschijnt moet de graaf zich op zijn beurt verstoppen. Inmiddels heeft Figaro een plan bedacht om toestem ming voor zijn bruiloft te krijgen en te gelijkertijd de graaf een poets te bak ken. De graaf wordt uitgenodigd voor een afspraakje. Cherubin die ter uit voering van het plan Suzanne's kleren moet aantrekken sluit zich op in een zijvertrek als plotseling Almaviva ver schijnt. De graaf en gravin die tot de ontdekking komen dat zij zó de kamer niet binnen kunnen, gaan gereedschap Komende roes Natuurltyk doe ik mijn best om niet aan die maanroes mee mee te doen. „Nou, en wat dan nóg?" schamper ik dan, of Ik brom edelaardig dat „ze" dat geld beter aan iets nutti gere kunnen besteden. En daarnaast heb ik ook mijn angstige momenten: zou mijn goede vriend Den Doolaard nog gel(jk krijgen? In zijn jongste roman voorspelde hij dat maanreizigers ooit nog een een afschuwelijk virus van dc maan naar de aarde zouden meenemen een virus dat ons allen met een soort onverschillige waanzin zou besmet ten en daaraan zouden wU dan collectief ten onder gaan. Ik doe dus mijn best niet aan de roes mee te doen, die straks nóg erger uit zal pakken dan dóe andere collectieve bezetenheid, toen Mies Bouwman ons „het" dorp liet bouwen. Maar ik ken mijzelf; aanstonds die ik óók mee en dan wordt het weer eens dagen lang kijkkastje kijken naar zowaar de hevigste gebeurtenis sinds Adam en Eva merkten dat ze naakt waren- Als het allemaal goed gaat, zal ik met eigen ogen zien hoe de astronauten straks onder meer dat vriendelijke briefje van onze eigen koningin ergens op de maan onder een steen neerleggen; misschien vindt een maanbewoner het daar nog eens om het vervolgens aan zijn kinderen te spelen te geven. Ik heb mij voorgenomen om op dat cgenblik aan dat andere moment terug te denken, toen ik als klein jongetje Fokker-himself zomaar rond de toren van de Haarlemse Bavo zag vliegen, of aan dal andere ogenblik in 1909 toen vader mij van school haalde: we liepen over dat inmiddels verdwenen paadje door dat inmiddels verdwenen plantsoen en opgewonden vertelde vader dat Blériot het Kanaal over was. „Gezwommen?", vroeg ik. „Nee, nee", zei vader, gevlogen!" En dat was toen hel onwaarschijnlijke, dat toch werkelijkheid was geworden. Ik zal mijn best doen mij dat allemaal nog eens voor de geest te halen op het komende historische ogenblik, dat de oomputers reeds op de seconde nauwkeurig hebben vastgelegd, maar ik vrees dat ik daar op het moment zelf niet aan toe zal komen. Omdat de rillingen mij dan over het lijf zullen lopen: dat d i t allemaal mogelijk was! En het „Nou wat dan nóg?", waarmee ik me r tegen de komende roes verzet, zal dan niet r opkomen. Al zal de eeuwige mopperaar i~ eenmaal die roes voorbij zoiets mopperen als: iiAls ze al dat geld nu eens gebruikt hadden om Alpenwraak Inmiddels bet aapje Bonny gestorven: hij heeft niet kunnen verduren wat de maanreizigers straks natuurlijk w e 1 zullen verduren. Het is allemaal onmannelijk en on zakelijk, Ik weet het wel, maar toch kan lk mU maar moei lijk tegen 2 medelijden met het a dier t Zou Bonny's dood ook in de apenwereld bekend en ruchtbaar worden? Ja, waarom niet, want wat weten wij mensen eigenlijk van de geheimzinnige communicatie tussen dier en dier? En èls ze het allemaal te weten komen, de apen in de Afrikaanse oerwouden, in de Indonesische bossen, in Japan en op de rots van Gibraltar, zouden ze dan niet massaal in opstand moeten (en kunnen) komen, om zich eindelijk eens op ons mensen te wreken? Wat een verhaal zou daarover geschreven kunnen worden die horden van duizenden en duizenden apen, van overal 'vandaan optrekkend, met stokken en dolje woede gewapend, op weg naar de steden, de dorpen, alles .verwoestend, alles dodend vanuit hun begrijpelijke Citaat van de week Dit keer prof. dr. B. V. A- Röling uit Groningen in een interview met „Trouw". Over West-Irian. de Papoea's en de volksraadpleging en hoe verontwaardigd wij daar volgens sommigen over zouden moeten zijn: „De hele volksraadpleging is een overbodige en belachelijke zaak. Wanneer je over zelfbeschikking praat, heb je eerst een volk nodig. Maar van de bewoners van West-Irian kun je moeilijk zeggen, dat ze één volk vormen Zij hebben geen gevoel van saamhorigheid, niet dezelfde taal, geen gemeenschappelijke geschiedenis of cultuur. De bevolking bestaat uit een groot aantal afzonderlijke stammen, die onderling in volstrekte vijandschap leven. Hoe kunnen deze mensen zelf kiezen wat de toekomstige politieke status van hun land moet zijn? Vergeet niet, dat een groot deel van de bevolking nog ln het stenen tijdperk leeft"- Een nuchter oordeel. Waarschijnlijk is nog niet leder „eraan toe" JOHAN WINKLER halen om de deur open te breken. Dan springt Cherubin uit het raam en in zijn plaats sluit Suzanne zich op in het zijvertrek. Als de tuinman komt mel den dat er iemand uit het raam ge springen is en Marzelinne, de huishoud ster Figaro komt aanklagen wegens gebroken trouwbelofte is de komedie rond. Suzanne stelt Almavivia 'n tête a tête in het vooruitzicht. Zij en Figa ro denken het pleit gewonnen te heb ben maar de graaf verzint een nieu we intrigue om 'n bruiloft te verhinde ren. Bij de behandeling voor rechter Don Curzio blijkt dat de vondeling Fi garo van adellijke afkomst is. Om de ontrouw van de graaf te bewij zen dicteert de gravin Suzanne een briefje, waarin zij de graaf om een nieuwe afspraak vraagt. De speld, waarmee het briefje is dichtgemaakt, moet het teken van instemming zijn. De gravin is van plan haar man in de kleren van Suzanne te ontmoeten. Fi garo die van dit plan niets afweet wordt wild van jaloezie, als hij Suzanne het briefje ziet overhandigen. In het nach telijk duister gehulde park bereikt de komedie der verwisseling haar hoogte punt. De graaf meent Suzanne in zijn armen te hebben, maar het is zijn eigen vrouw. Maar uiteindelijk komt alles toch weer goed en niets staat dan Figaro's bruiloft in de weg. (Nederland II - 19.05 uur, zondag) STUDIO SPORT In verband met de reportages van de maanvlucht van de Apollo-11 op zondag 20 juli wordt het N.O.S.-programma „Studio-Sport" niet in het gebruikelijke uur van 19.30 tot 20.30 uur via Neder land I uitgezonden, maar van 20.20 tot 21.00 uur. Aangezien rekening moet worden ge houden met de mogelijkheid, dat ook „Studio Sport" nog onderbroken kan worden voor Apollo-nieuws, kan niet met zekerheid worden gezegd aan wel ke sportevenementen aandacht zal wor den besteed. In ieder geval ziet men beelden van de finish van de Tour de France, de Nederlandse wielerkam pioenschappen voor dames en amateurs NEDERLAND I (STER- reclameuitzcndingen om 18.56, 19.03, 19.56, 20.16) NOS: 18.15 uur: Tour de France 18.50 uur: Pluimpje 19.00 uur: Nieuws in het kort NCRV: 19.07 uur: Dier en vriend, rubriek 20.00 uur: Journaal (NOS) 20.20 uur: Apollo-11 NEDERLAND I NOS: 8.45 uur: Apollo-11 15.00 uur: Apollo-11 15.02 uur: Nieuws in het kort 15.05 uur: Week journaal 15.27 uur: V erkeersinf orm atie 15.30 uur: Apollo-11 16.40 uur: Tour de France 17.45 uur: Apollo-11 21.20 uur: Ziezozomer, amusementsprogramma 22.20 uur: Hier en nu, actualiteitenrubriek 22.45 uur: Apollo-11 NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen om 18.56, 19.56, 20.16) NOS: 18.50 uur: Pluimpje 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.30 uur: Studio Sport 21.00 uur: Apollo-11 NEDERLAND II NOS: 18.55 uur: Pluimpje 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.05 uur: De bruiloft van Figaro, komische opera 21.50 uur: Frost op zondag, amusementsprogramma 19.03 uur: Scala, magazine AVRO: 19.30 uur: Ook een stukje Israël, reportage 20.00 uur: Journaal (NOS) 20.20 uur: Peyton Place, tv-serie 21.05 uur: De laatste mode. t v-show 21.50 uur: The Modern Jazz Quartet 22.40 uur: Journaal (NOS) MAANDAG Apollo-11 6.15 uur: Apollo-11, maanwandeling 12.45 uur: Apollo-11 15.55 uur: Apollo-11 17.30 uur: Apollo-11 De met aangegeven programma's i kleurentelevisieprogramma's. op de weg in Limburg (Beek), de Ne derlandse kampioenschappen waterski en op de Amsterdamse Bosbaan en de Nationale Zwemkampioenschappen in Breda. (Nederland I 20.20 uur, zondag) LANGS DE LIJN In het sportprogramma „Langs de lijn" wordt aandacht besteed aan: de laatste etappe van de Tour de France; verslag van het verloop van de tijdrit Créteil- Paris; de nationale wielerkampioen schappen op de weg voor amateurs in Beek; de nationale wielerkampioen schappen op de weg in Breda; de na tionale motorraces op het circuit van Zandvoort; de zeslanden-ontmoeting at- liek voor heren in Madrid. (Hilversum II 14.30 en 18.10 uur.) (zondag) SCALA In de sportrubriek van het N.O.S.-t.v.- programma „Scala", komen de volgen de sportgebeurtenissen aan de orde: de autoraces om de Grand Prix van Sil- verstone, de Nederlandse kampioen schappen zeilen (regenboogklasse) en de Tour de France. (Nederland II 19.03 uur) TOUR DE FRANCE Zondag, de laatste dag van de Tour de France, zendt de N.O.S.-televisie een rechtstreekse reportage uit van de in dividuele tijdrit van Créteil naar Parijs over een afstand van 36.8 km en van de aankomst in het Pare des Princes in (Nederland I 16.30, zondag) (Van onze moderedactrice) ROME. vrijdag Bijna gelijktijdig met de Apolloastronauten 'hebben w ijhet (vader)land verlaten en ongeveer ter- zelfdertijd als zij zullen we weer onge veer thuis aanlanden. Daar houdt de vergelijking op. Wel hebben ook wij een hele tijdruimte overspannen: van de zomer naar de winter. Vergeten de lichte jurkjes, de luchtige bloezen en open sandalen. Wij worden geconfron teerd met warme wollen pakken, lange broeken en daarover een minijurk met een bijkomende mantel of een bolero en liefst nog een bontstola er overheen. Gebleven is de witte kleur: de eerste collecties hebben ons reeds veel wit getoond, lichtgrijs, en ook vanzelf sprekend zwart. Zelfs bij de manne quins. Naast de gewone gebruinde blankemodellendragers waren er ook donker huidig en: niet enkel bij de dames maar ook bij de heren. Zij defileren met een gratie die ze hebben overgeërfd van hun voorouders die zich een weg baan den door de oerwouden, en de presen tatie lijkt eerder op een ballet dan op de gewone ..show van modellen". Voor heren en dames De heren hebben de spreekwoordelijke spits afgebeten bij deze collectieweek. De eerste dag waren liet inderdaad alle maal heren-ontwerpers die hun model len op het podium lieten brengen, en daarbij rekenden op de bijval van de dames. Nieuw op de herenmode-markt zijn pon cho's in allerlei weefsels en gedragen j voor sportbeoefening of op een avond- kostuum: om er de mannen heel veel elegantie en soepelheido bij te doen aanleren. Nieuw zijn ook het zij u gezegd, mijne heren zeer brede hoe den uit plulsweefsels. of sombreros uit gekleurd leder, om Baskische mutsen uit kleurig weefsel niet te vergeten Het wordt een wintermode die voor iedereen past: voor de nog niet talrijke vooruitstrevend en. maar ook voor wie het klassieke wil getrouw blijven, doch gespijsd met weefsels dat op zich reeds een avontuur van kleur en verweving wordt. Benen in pijpen Uit de eerste collecties dameskleding zouden we reeds een les kunnen trekken de damesbenen zullen volgende winter schuil gaan. ofwel in pijpen van lange broeken (niet te breed ofwel gehuld in niet-doorschijnend al dan niet ge breide kousen: Wit of zwart. Een tikje ondeugend scans, die kousen. En de rokzoom zelf blijft kort. Mini is minigedragen boven pantalons of warme kousen. De Barentzen houdt het bij de navolging van St. Laurent, zoals voorheen. Een zeer korte collectie, v tunieklange kleren en mantels overdag over rokken worden gedragen, terwijl •s avonds de fluwelen, zijden en brokaat pantalons opgang maken. Die was er bij. Kon niet anders. Zo hebben we een collectie maanmodellen gezien van Bottoni, waarop Jules Venae in zijn tijd jaloers zou geweest zijn: hoge fluwelen bulsmutsen met schitter- stenen, nauwe pantalons onder fluwelen mini's of witte krulwollen manteltjes over dij hoge witte laarsjes. De maan was er ook voor bepaalde motieven op herenko6tuums: lichtblauw op witte grond. En voor halsuitsnijdingen: diep. zoals de uitsnijding van de ruimtepak- ken om het aan- en uitrekken te ver gemakkelijken bij de astronauten. Pittige noot. Ook (misschien» afgekeken van d Jules Verne-geschiedenis: bak- Kort model in crêpe!chiffon van De Barentzen. De turban met aan hangende sjaal is van dezelfde stof gemaakt kebaarden voor de mannen. Ruige, ge- krude. tot onder de neus reikende bak kebaardjes. Voor iedere man die er van houdt en het kan verdragen van tijd tot tijd dergelijke haarstukjes op zijn wangen te kleven. „Vrijetljds" haarstuk- ken noeimt Baldan ze. Echt een geamu seerde glimlach waard. En is dat nip reeds een winstpunt? We geloven h wel. HILVERSUM I (402 m) KRO: 1B.24 K: jer Koning Kompetitie 1969. 18.30 Nieu< 18.41 Aktualiteiten. 19.00 Verslag IBM-Schai toernooi te Amsterdam 19.03 Musicerende lettanten: Haimonie-orkest. 19.30 Ster zondag: licht gevarle. ia. 23.45 Zomergoal: repor HILVERSUM II (298 m) 20.00 Akkoord - een prograi in te stemmen. 21.15 Een dagje oi hoorspel. 22,00 Stereo: Jan Hls moderne muziek. 22.30 Nieuws. Walsen van Parjs (gr.) 22.55 N HILVERSUM I luziek. 1L02 Stereo: te grammofoonmuziek. 11.55 Mededeli NCRV: 12.00 Kerkorgelconcert: klassieks ziek. 12.40 NCRV-vocaal ensemble me gelbegeleiding: geestelijke liederen. Nieuws. 13.10 Verzoekplatenprogramma terair programma. N.O.S.: 14.30 Rottere isch orkest en solist: klas de pauze: 15.20-15.40 Tei terair-muzlkaal programma. vlak van "kerk en cultuur. NCRV: Nieuws. 19.07 Slotbijeenkomst Duitse Ev< gelische Kerkendag te Sutugartgai Maatschappij-kritiek, lezing. 19.45 Stei Oude muziek (gr.). 20.00 Viool en o klassieke en moderne muziek. KRO: Stereo: Stereoclub: muzikale en technts^ tips voor stereofans. 22.00 Nieuw zicht: tuele godsdienstige en maatschapDelljke k niek. 22.25 Overweging. Audio: muzikale li HILVERSUM II (29 strijdlied. 8.13 of geen weer. gevarieerd programma. Sportmededelingen). 9.45 Humanistisch :t: lezingen, pence mentaren en muziek. AVRO: 12.00 Muzi: onthaal: bonte muzikale show. 13.00 Nlei 13.10 De toestand ln de wereld, lezing. Radiojournaal. 13.35 Radar: Radioperiodi 14.05 Biels Co: radlofeuületon. N.O.S.: Langs de lijn: sportreportages. nieuws grammofoonmuziek, met onder andere Na nale Zwemkampioenschappen ln Breda. V 17.00 Stereo: 't Is allemaal show: melodi uit films en musicals. 17.50 Nieuws. N.C i Mededelingen. 18.10 Langs de lijn ma op zondag 20 juli: om 19.30 Nieuws: 22.30 Nieuws: om 22.40 AVRO's Radioji naai; om 23.55 Nieuws; op maandag 21 8.00 Nieuws: Muziek Mozaiek. VARA: Met vriendelijke groeten. 15.02 Rabat-Athe: gramma voor de gastarbeidi Nieuws. 16.02 Muziekkanl) ïrd muziekprogramma. (Dit gramma zal onderbroken worden vooi Ronde van Frankrijk). 17.00 Nieuws. Radiojournaal. 17.05—18.00 Popparty. N( 18.00 maandag 21 juli 9.00 uur De vlucht directe_overname van het arbeiders. 15.00 Nieu' trol en de Apollo-com MAANDAG HILVERSUM 1 (402 m) Nieuws. 7.10 Het levende woord. 7.18 Badi rlcklassieke muziek (gr). (7.30 Nieuws. "M -eging). 8.00 Nle> (9.00 Gymnastiek terstanden). NOS: .1.96 Mededellnger klassieke liederen. 15.00 1 vormde mlddagdienst. N.O.S.: 15.30 Zc licht op Nederland: informatief prograri over Limburg afgewisseld met muziek. —16.02 Nieuws.) 17.20 Overheidsvoorlicht De bevolkingsgroei van Suriname. Sprei NCRV: 17.30 Voordracht. taal kwintet. J reportages, i :el -adio-orkesten: Radiophllhar J ,Ce> klassieke en moderne muzi :pdubbelkwartet: - - teln/rammSnrnuz>k12 00 ARent 0001 ÜdÏ w~- "T.ll Informatie: ontwlkkeüngswf trdag Moderne kamer: rts 14.45 Gevarieerd' progr Stereo: Militair orkest (gr). AVRO: 15.30 nuzikale ballades van Macedonië I, net muziekfragmenten. 16.00 Nieuw Jeatrix „Feest", Oord, gevarieerd pi na. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Braban ïaal. Plusminus 17.56 Mededelingen. HILVERSUM lil (240 m en FM-kanalenlIX^^ NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Fit: licht platenp gramma. 10.00 Nieuws. 10.03 Popstation, ft .ETDI Nieuws.) TROS: 12.00 Nieuws. 12.03 Lynx Los) KRO: 13.00 Nieuws. 13.03 Actualitel 13.08 T.N.T.: muziek van één tot twee. - Nieuws. 14.03 Pop-In: gezellig sanplaten. i olign i. 15.03 Holster: pop- en countrymu?: r 'i~'jjjfil 16-03 lORRRrrrr...: pop-mal Actualiteiten. 17.' n( 'erzoekplatenprogri

Leidse Courant | 1969 | | pagina 2