/Am Voorman-stoker K. Huizinga van Sikkens onderscheiden Donderdag aanbesteding van Schuttersveld en Oegstgeesterweg Bloemen en défilé einde 22e Laura-rit Geslaagden Mathesis PAGINA 4 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 5 JULI 1969 LEIDEN Ir. H. H. Vos, directeur van de Dienst Gemeentewerken, houdt volgende week donderdag in het stadhuis de openbare aanbesteding van de „Schuttersveldwerken": de aanleg van de Oegstgeesterweg j tussen Willem de Zwijgerbrug en Stationsplein, de verdubbeling van de Schuttersveldweg en de reconstructie van de Rijnsburgerrotonde van het Stationsplein. Reconstructie is aan tijd gebonden ALPHEN A. D. RIJN Met de 21-jarige Alphense Marjan Couvee als de kersverse Miss-Laura 1969, vrolijk wuivend in een auto aan de kop, trok de kilometers lange fietsende karavaan van de Laura-rit rijk met bloemen beladen en muzikaal begeleid vrijdagmiddag Alphen a. d. Rijn binnen. Dat was het einde van de 22e tocht. De karavaan défileerde voor het gemeentebestuur en werd vanaf het bordes van het raadhuis gadegeslagen door burgemeester mr. R. M. Gallas, de wethouders C. M. Deerenberg en M. Paats, gemeentesecretaris mr. H. v. d. Top en mevrouw Gallas. Organisatoren willen nu ook avondvierdaagse in het voorjaar De meeste deelnemers moesten in Laura- centrum „Naby" op de vloer hurken, zo vol was het. De veelsoortige yels wa ren niet van de lucht en er heerste een aanstekelijke vrolijkheid. Miss Laura 1968, een agente van het Haagse politie korps, was ook aanwezig en stond haar versierselen af aan de nieuwe wieler- misB. Organisator Groenliart deelde mee, dat intern in de Laura sterk wordt gedacht aan een avondvierdaagse, te houden in het voorjaar; ook een reiiniebyeenkomst wordt voor de volgende Laura weer belegd. Ale grootste deelnemende Alphense groep verwierf de R.K. St. Bonifacius- school de wisselbeker. De St. Bonifacius- school won ook de wisselprijs. Zij ver sloeg met de hakken over de sloot, (met één leerling verschil) de groep va: IchtU8school. Haagse politie De grootste groep buiten Alphen Rijn was die van de Haagse politie; ook zjj kregen een wisselbeker, die werd uit- Burgerlijke stand LEIDEN Geboren: Anna M. B., d.v. S. J. M. Wicks en L. E. Rigorini; Tinette N., d.v. P. J. Holzscherer en G. R. van Veen; Hilde M., d.v. B. J. A. Pol en H. L. Vast; Paulus N. M., z.v. L. Q. M. Peschier en J. M. van den Berg; Cornelis R., z.v. Y. Kuipers en P. Ouwehand; Dennis, z.v. F. Marquenie en J. van der Velden; Teuntje J., d.v. J. Pardon en T. J. Brandhorst: IIja E., d.v. H. E. de Zeeuw en I. O. Verdoorn; Dennis, z.v. C. B. van den Heuvel en M. V, Toornend; Hester S., d.v. N. J. G. Fernhout en M. V. Spreij; Michel, z.v. J. F. Otgaar en H. P. Diersman; Patrick, z.v. J. Riet hoven en Y. S. G. de Wit; Wendelina H. M.. d.v. A. J. van Marwijk en M. W. van Wieringen; Roelof W., z.v. F. Em- men en L. von Mansfeldt; Cax-la E. L., d.v. L. de Winter en H. E. Been. Gehuwd: A. Baart en N. E. Brugman; J. C. Wegman en M. B. L. Vogelezang; H. Lozer en A. van den Boogaard; A. Homan en H. J. Bergman; J. M. Bre- kelmans en R. van Creveld; S. Platteel en J. N. Overdevest; R. van Schoonder- woerd den Bezemer en G. T. M. Meeu- wissen; A. Bodrij en C. Hillebrand; D. E. H. de Boer en G. A. Holl; R. F. .1. Grauwmeijer en A. Witteman; W. A. Siere en A. M. Voortman. Overleden: A. J. G. van Vucht, 8 jaar, zoon; J. A. de Best, 60 jaar, man; W. Parlevliet, 72 jaar, echtgenote van D. Schonenberg; A. Geers, 8 jaar, dochter. Ondertrouwd: W. Bodrij en A. Warners; D. Plug en L A. Janssens; R. W. J. Visser en W. J. van Houten; R. van Leeuwen en H. G. A. M. van West broek; L. P. C. Smit en M. J. M. Eradus; T. N. Kerkvliet en M. A- Joziasse; O. Ullmann en G. A. M. de Lange: J. I. Eradus en M. W. van Hofe; P. de Lijster en A. P. M. Koster; L. C. M. Kallen berg en H. M. A. de Vries: C. L. Krul en P. H. de Leeuw; F. Brickmann en W. van der Visch; A. H. Vreulink en J. F. Philippo; J. A. W. van Dodewaerd en J. M. Roseleur; M. A. van Leeuwen en A. J. Janssen; G. Hoppe en J. E. M. van Deuzen. gereikt aan de agente, die het vorig jaar tot Miss-Laura was gekozen. Anja Rood, een 10-jarig Alphens meisje, dat onder de hoede van haar moeder de hele Laura in de kampioensploeg had uitgereden, kreeg van het bestuur een bijzondere vermelding, een extra onder scheiding en een geschenkje. Omleidingen bij Stationsweg LEIDEN In verband met het leggen van hoogspanningskabels van het Sta tionsplein voor het Schuttersveld zal de Stationsweg maandag 7 juli en dinsdag 8 juli van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur worden afgesloten voor het ver keer uit de richting van het Rijnsbur ger-viaduct. Dit verkeer zal dan worden omgeleid via Stationsplein, Plesman- rotonde en Morssingel. Van vrijdag 11 juli, 19.00 uur, tot zater dag 12 juli, 7.00 uur, wordt de Stations weg afgesloten voor het verkeer in de richting van het station. Dan wordt het verkeer omgeleid via Morssingel, Plesman-rotonde en Sta tionsplein. Pensionprijzen asyl verhoogd OEGSTGEEST De afdeling Oegst- geest-Sassenheim van de Nederlandse Vereniging tot bescherming van dieren besloot gisteravond tijdens de ledenver gadering in Het Witte Huis te Oegst- geest de pensionprijzen voor het asyl Postbrug te verhogen. Voor een hond moet per 1 oktober 4 en voor een kat 3 worden betaald. In 1968 brachten 181 honden 1593 dagen in het asyl door, tegen 99 katten 1343 dagen. Daarbij kwamen nog 23 zwerf honden en 22 zwerfkatten, die alle elders een onderdak vonden. Het beheerders echtpaar Dijkema werd in december op gevolgd door het echtpaar Pas. De vereniging heeft, ondanks een exploi tatietekort op het asyl van 4013, een voordelig saldo van 2030. Er zijn 600 leden. Voor verbeteringen aan het aayl en het beheerdershuis moet ongeveer 8.000 worden uitgetrokken. Uit een nalatenschap van mevrouw Van Eck- Kisker kreeg de afdeling ongeveer 20.000 aan panden en waardepapieren. Twee nieuwe bestuursleden moeten nog worden aangezocht, de een als op volger van mevrouw K. Gaykema-Hale- wijn, de ander als plaatsvervanger van strook. De trottoirs worden 2 meter breed. Een gedeelte van het schoolplein ter zijde van de openbare Rijnsburger- singelschool moet voor de wegaanleg worden gebruikt. Aan de zijde van de Rijnsburgersingel worden de trottiors gedeeltelijk verwijderd voor in- en uit- voegst roken. Doorstroming aanleg van de noordwestelijke rijbaan van de Oegstgeesterweg, die op 5 sep tember moet worden opgeleverd en defi nitief in gebruik gesteld. De reconstructie van de Schuttersveld- weg mag i.v.m. het 3-oktobergebeuren niet voor 5 oktober beginnen en moet op 1 november voltooid zijn. Dit houdt in een verdubbeling van de rijbaan i.v.m. het instellen van tweerichtingverkeer tussen Rijnsburgerviaduct en Rijnsbur gersingel. De reconstructie van de Rijnsburgerro tonde, waarvan een rechthoekig kruis punt wordt gemaakt, mag niet beginnen voor 2 januari 1970 en moet in gedeel ten worden uitgevoerd omdat telkens minstens één onderdoorgang van het Rijnsburgerviaduct voor gemotoriseerd verkeer en één voor fietsers en voet ganger beschikbaar moet blijven. sing, waardoor men op dit bijzonder drukke punt een vlotte doorstroming wil bevorderen. In totaal moet circa 10.000 vierkante meter verharding worden opgebroken, ca. 15.100 m2 tegelverharding worden gemaakt. Er komen honderdtachtig straat- en trottoirkolken in lie werk voor en er is ruim 7,5 kilometer aan trottoir- en opsluitbanden nodig. Danstests voor amateurs Afmetingen Het profiel van de Oegstgeesterweg geeft de volgende afmetingen te zien: aan weerszijden van 'n ca. 10 mtr brede mid denberm komen dubbele rijstroken elk 3,5 meter, tussenbennen fietspaden van 3 meter LEIDEN Aan in Dansschool Evert Castelein gehouden dansexamens voor amateurs namen 50 jongelui deel. Er werden 70 examens afgenomen in de diverse graden. De examinator was de heer Hans Oppenraaij uit Arnhem. De geslaagden zijn: Latijns Amerikaanse dansen: Graad Brons: Mej. T. Duindam en de heer F. Kok; de heer D. v. d. Voort (Lisse); 7 meter, I Met lof I. Vroonhof (Sassenheim). Zil- 'oetpaden verde dames M. Kortekaas (Noord- 2.85 meter. De nieuwe weg wordt wijkT. Duindamde heer D. v. d. oneeveer 500 meter lang. Voort (Lisse); Met Lof: mej. I. Vroon- T De Schuttel-veldweg krijgt een betegelde hof I Sassenheim ide heer F. Kok. Goud ZFg-J- de heren J. Verkuyl en H. den Dekker (Alphen aan den Rijn). Moderne Dansen: Graad Brons: De da mes Marjan v. d. Berg (Valkenburg); E. Koek (Warmond); R. v. Klink (Roe- lofarendsveen); N. v. d. Barselaar (Was senaar); F. Peeters (Noordwijkerhout); M. Brandenburg (Rijnsburg); C. Hesse- ling (Lisse). De heren K. Vreeburg ZoeterwoudeT. Starrenburg); H. Kroeze; L. Geerlings; P. Peeters (Noord wijkerhout); H. v. d. Kooy (Warmond); G. Helling HazerswoudeJ. v. d. Voort (Lisse). Met Lof: mej. I. Borst RijpweteringMej. Koster (Voorhout) Mej. Scholtes (Monster); mej. M. Mes- semaker (Oegstgeest); mej. Mieke v. d. Berg (Valkenburg). Zilver: De dames Mieke en Marjan v. d. Berg (Valken burg); C. Hesseling (Lisse); R. van Klink Roelof arendsveenN. v. d. Bar selaar (Wassenaar); F. Peeters (Noord wijkerhout); T. Koster (Voorhout); M. van Brandenburg (Rijnsburg). De he ren S. Bruines; K. Vreeburg (Zoeter woude); G. Helling (Hazerswoude): H. Kroeze; H. v. d. Kooy (Warmond); L. Geerlings; P. Peeters (Noordwijkerhout) Met Lof: de dames E. Koek (Warmond) M. Messemaker (Oegstgeest) P. Schol tes (Monster); I. Borst (Rijpwetering). De heren J. v. d. Voort (Lisse); S. van Swieten (Stompwijk). De heer T. Star renburg: Goud: de dames M. Kortekaas (Noordwijk); E. v. Vliet (Sassenheim); R. Duivenvoorde De Zilk); T. Duindam (Leiden). De heren: L. Zuiderduin (Noordwijkerhout); D. v. d. Voort (Lis se); H. Nota (Leiden). Met Lof de da mes: G. Duivenvoorde (De Zilk); I. Vroonhof (Sassenheim); A. v. Hulst (Warmond); J. Kroone, B. Eelemans (Leiden); mevrouw A. v. Paridon (Kat- Actief jaar van R.K. Bibliotheek LEIDEN. De R.K. Stichting Open bare Bibliotheek aan het Steenschuur kon in het jaarverslag van 1968 over het algemeen een stijgende gang van zaken melden. Een belangrijk feit in 1968 was de ope ning van het gezamenlijke filiaal Zuid- West met de Openbare Bibliotheek „Reuvens". Het mocht zich direkt ver- Benoemingen bij de Universiteit LEIDEN. Eij onderscheiden beslui ten van het College van Curatoren der Leidse Universiteit zijn benoemd; dr. A. L. H. Stols met ingang van 1 mei 1969 tot wetenschappelijk hoofd medewerker in vaste dienst bij de Bio- cheime, drs. A. C. W. Swart voor het tijdvak van 1 april 1969 tot 1 april 1970 tot wetenschappelijk medewerker in tijde lijke dienst bij de Hematologie, drs. E. B. Vermeer voor het tijdvak van 1 mei 1969 tot 1 mei 1970 tot we tenschappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de faculteit der Letteren (In stituut Nieuw China), P. Vio. arts met ingang van 1 juni 1969 tot wetenschappelijk hoofdmede werker in vaste dienst bij de Kinder geneeskunde, drs. H. L. Vos met ingang van 1 mei 1969 tot wetenschappelijk medewer ker eerste klasse in vaste dienst bij de Analytische en Farmaceutische Che mie, R. A. van de Weg, arts voor het tijd vak van 1 april 1969 tot 1 april 1970 tot wetenschappelijk medewerker eerste klasse in tijdelijke dienst bij de Pathologie, mej. I. T. Weterman, arts, voor het tijdvak van 1 januari 1969 tot 1 janu ari 1970 tot wetenschappelijk mede werker eerste klasse in tijdelijke dienst bij de Gastro-Enterologie, mej. drs. E. van der Wijk voor het tijd vak van 1 juli 1969 tot 1 mei 1970 tot wetenschappelijk medewerker eerste klasse in tijdelijke dienst bij de Alge mene Geologie, drs. F. A. de Wolff voor het tijdvak van 1 januari 1969 tot 1 januari 1970 tot wetenschappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de Toegepaste Far macologie, drs. P. J. Worsley met ingang van 14 april 1969 tot 1 mei 1970 tot weten schappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de faculteit der Letteren (ar cheologie en oude geschiedenis van Zuid- en Zuidoost Azië). LEIDEN Aan de Leidse Universiteit is gisteren de heer C. D. Voorhorst tot doctor in de wiskunde en natuurwe tenschappen gepromoveerd op 'n proef schrift, getiteld „Acetylcheline in her senen. Onderzoek naar processen sa menhangend met de centrale cholinerge transmissie in de rat". Promotor was prof. dr. H. Veldstra. F. Kok. H. Post (Leiden); D. Straathof (Wassenaar) L. v. Paridon (Katwijk). Gouden Ster de heer: H. den Dekker Alphen R.; Gouden Bar: mej. J. Karpes (Wassenaar), met lof. LEIDEN. De resultaten van de leer lingen van de Middelbare Technische school v.h. Koninklijk Genootschap „Mathesis Scientiarunr Genitrix" lui den als volgt: Afdeling Bouwkunde: Th. H. J. van Beukering; C. A. W. Boesveld, Heem stede; P. B. Bijl, Alphen aan den Rijn; A. J. P. M. van der Drift, Lisse; W. H. L. R. den Eisen, Zoeterwoude; M. Fie re, Noordwijkerhout; J. M. ter Haar, Voorschoten; J. L. van der Holst, Sas senheim; J. A. M. van den Kerkhof; G. P. Meerburg, Leiderdorp; G. B. de Mooy, Katwijk; H. Noort, Rijnsburg; F. J. M. de Reus, Noordwijkerhout; J. W. van Rooden, Hillegom; J. C. N. M. Schrama, Lisse; N. C. Smit, Noordwijk aan Zee; E. L. H. Strumpel; J. P. M. Verhaal-, Haarlemmermeer;; C. E. P. M. Werkhoven, Noordwijk; H. Boek kooi; M. J. M. Brouwer, Hillegom; J. Dijkhuizen, Katwijk; G. J. Havik, Stompwijk; U. P. L. Hoeve, Alphen a. d. Rijn; C. Korpelshoek, Katwijk; J. G. Kuyt, Katwijk; H. A. C. Maas; W. Minnaard, Bodegraven; A. P. Pex, Voorschoten; J. v. d. Plas, Katwijk aan Zee; N. J. M. Seqsener, Hillegom; L. D. Schöttelndreier; D. van Staden, N. Verra, Oegstgeest; T. Westerhout, Noordwijk. Afdeling Electrotechniek: K. H. Asselen, Wassenaar; B. Baars, Wasse naar; J. E. Ernst, Oegstgeest; H. van Beelen, Katwijk; D. C. Boonekamp, Katwijk; P. J. v. d. Hilst, Voorschoten; J. L. van Kestern, Lisse; H. H. Knot; E. Koudijzer; R. J. Mussche, Heemste de; R. Th. M. v. d. Pluym, Zoeterwoude; Th. C. Prins; Th. M. Slingerland, Sas senheim; H. v. d. Sloot, Leiderdorp; J. C. A. Wassenburg, Langeraar; L. W. Weyhenke, Wassenaar; J. P. M. Witsenburg; F. E. v. od. Zon, Leid- schendam; A. Bender; L. de Boer; M. J. Brand, Zandvoort; D. Buitendijk, Katwijk; E. Th. Faase, Sassenheim; J. Groeneveld, Katwijk; A. H. F. Harmes. Leidschendam; N. D. v. d. Heijden; E. W. Koek, Roelofarendsveen; E. R. de Lange, Leidschendam; E. J. H. van Leeuwen; P. G. M. Olierook, Hazers woude; H. van Ooijen, Lisse; J. v. d. Plas, Katwijk; C. W. Sassen, Langer aar; D. J. Schut, Noordwijk; Th. Smits, Alphen aan den Rijn; C. S. M. van Veen, Leidschendam; M. Wassen- burg, Leiderdorp; D. A. Willemsen; G. W. M. Witteman, Oegstgeest; N. W. C. van Benten. Oegstgeest; A. I. Bol, Ha zerswoude; P. van Borsum Waalkes; M. J. Driessen. Sassenheim; J. F. van Elk, Leidschendam; C. M. v. d. Ham. S. Hamerling; A. A. Havenaar, Sas senheim; J. v. d. Heuvel, Alphen aan den Rijn; E. P. Houwaard, Katwijk; F. A. J. Klein, J. F. Kriek; W. H. Laar mans. Alphen aan den Rijn; A. Lan- geweg, Katwijk; K. M. J. Modderman; S. G. van Osnabrugge, Aarlander; veen; L. P. Rietveld, Hazerswoude; P. van Santé; A. Sitanala, Alphen aan den Rijn; A. M. Th. Warmerdam, Rijp wetering; G. Weizenbach; N. A. Wem- pe; P. J. Winkelman, Alphen aan den Rijn; W. G. A. v. d. Zalm, Noordwijk. Afgewezen: 13. Afdeling Werktuigbouwkunde: A. J. M. Augustinus, Sassenheim; Th. J. M. A. Bergers; J. Guldemond, Koudekerk a. d. Rijn; N. C. den Hollander, Oegst geest; J. C. M. v. d. Holst; A. J. Koens Alphen aan den Rijn; D. J. Lut, M. C. Noort; H. J. v. d. Ploeg, Oud Ade; Th. v. d. Putten; Noordwijkerhout; A. Boskoop; W. J. Roodenburg, Abbenes; J. B. de Ruijter, Katwijk; L. W. U. Schwidder, Katwijk; W: D. Terpstra, Alphen aan den Rijn; C. J. Velthuij- zen; J. H. de Vries; M. C. van Zanten, Hazerswoude; B. W. P. de Zwijger; J. G. de Groot, Hazerswoude; H. C. N. J. Houweling; Joh. Koole, Wassenaar; R. Mulder; H. D. Oostergo. Voorschoten; C. J. Rotteveel, Oegstgeest; J. G. A. Ruiterman, Nieuwkoop: J. G. Schneij- der, Noordwijk; B. Schut. Noordwijk; M. J. M. Splinter, Ter Aar; A. Terp stra, Alphen; H. F. van Tilburg; Joh. van Veen, Voorschoten; C. P. J. Ver- hart, Noordwijk. Afgewezen: 1. Voor waardelijk: 1. Provadya De naam provadya? betekent een voudig „voor muziek". (Vadya is Sanskriet voor muziek). Het vraagteken achter het woord geeft aan dat hiermee ekspirimentele muziek bedoelt wordt. Maar Pro vadya? is niet in de eerste plaats een organisatie voor het houden van beatavonden, maar het gaat meer om het scheppen van sfeer, om het uitdragen van de under ground gedachte, om het propa geren van de betere pop. Prova dya ?-klups bestaan in 46 neder- landse steden, waarvan het Am sterdamse Fantasio het meest be kend is. Overal biedt Provadya? een breed skala aan aktiviteiten zonder daarbij te proberen Iets na te apen of af te breken. Zij wil gewoon een nieuw leefklimaat ontwikkelen waarin de jongeren zich vertrouwd kunnen voelen. Het meest sterke punt van Provadya? is, dat ze niet kommercieel is op gezet, zodat uit haar aktiviteiten geen winst behaald wordt. Het voordeel hiervan is dat zij alle prijzen heel laag kan houden. Bo vendien spelen zeer veel groepen voor Provadya? tegen een lagere prijs. Wat doet Provadya ?-Leiden Proygdya.?rLeiden is uit het ini tiatief van enkele Leidse jonge ren ontstaan en bevindt zich mo- ip^nteei nog in het pre-natale sta dium. Daarom hoopt Provadya?- Leiden de medewerking van de Leidse jeugd te krijgen, opdat ook hier iets aan het uitdragen van de Provadya?-gedachte gedaan kan worden. Als eerste Provadya? aktiviteit is er een avond in de Grote Burcht op 25 juli met een optreden van Cuby and the Bliz zards voor de toegangsprijs van drie gulden, waarvoor je dan te vens een jaar lid bent van Prova dya ?-Leiden. De normale toe gangsprijs tot de verdere aktivi teiten zal twee gulden bedragen. Het lidmaatschap van eën Pro vadya ?-klup geeft tevens recht op toegang tot alle Provadya ?-klups en tot alle aktiviteiten die door hen georganiseerd worden. Voorts zijn er iedere dinsdagavond under- ground-avonden in de twin-bar. Het uiteindelijke doel van Prova dya ?-Leiden is het verkrijgen van een permanent gebouw, waar ie dereen zichzelf kan zijn en waar de sfeer fijn is. Door het organi seren van avonden wil zij het nut van zo-'n gebouw aantonen. Provadya-Leiden, kontaktadres: gert-jan, spaarnestraat 33, Leiden, tel. 01710-22952, heugen in een groot aantal niei vooral jeugdige lezers. Ook het filiaal Alexanderstraat liet enige toeneming in het aantal lezers zien. Helaas is r af 1969 de subsidie hiervoor komen te vervallen, maar teneinde het contact met de lezers in deze stadswijk niet te verliezen, blijft dit filiaal gehand haafd. Ook het aantal lezers en uitle ningen van de Centrale (Steenschuur) bleek te zijn gestegen. De kinderboekenweek werd met veel enthousiasme gevierd, zowel in de Cen trale als in het filiaal Alexanderstraat. De afgelopen winter is begonnen met het voorlezen voor de kleintjes op woensdagmiddagen De voorbereidingen voor het filiaal Zuid-West tenslotte, hebben veel werk met zich meegebracht: 1640 boeken werden hiervoor in gereedheid ge bracht Voor het filiaal Houtkwartier ongeveer 300. P. Bergers 50 jaar bij Raad v. Arbeid LEIDEN De Raad van Arbeid te Leiden, die dit jaar vijftig jaar bestaat, viert woensdag een zeer bijzonder jubi leum. Dan wordt namelijk gevierd, dat de heer P. Bergers vijftig jaar geleden als kantoorjongen binnen kwam stap pen. Door de jaren klom de heer Bergers gestaag op de hiërarchieke ladder by de Raad; de laatste jaren is hy hoofd r de boekhouding en comptabiliteit r de rang van referendaris. Het jubileum wordt woensdag gevierd met een interne huldiging in het ge bouw van de Raad van Arbeid aan de Breestraat om 11.00 uur 's morgens; "s middags wordt de jubilaris een recep tie aangeboden in rest. Van der Heijden van 16.30 tot 18.00 uur. Een bijzonder heid naast het feit, dat het dienstver band van de heer Bergers even lang durig was als de ouderdom van de Raad van Arbeid, is, dat de jubilaris m net zijn gouden jubileum kon halen. Hij kwam „binnen", toen hy veertien jaar was. Hy staat dus vlak voor zijn pen- Na de lasten van de ouderdom gedragen te hebben, overleed in z'n 91ste levensjaar, in Huize „De Wilbert", Overrijn 7 te Katwijk aan den Rijn, onze geliefde oom en oudoom, JOANNES KERKVLIET weduwnaar van Elisabeth Petronella Spruit C. J. Kerkvliet E. M. Kerkvliet-Groenewegen en kinderen Hazerswoude (Dorp), 4 juli 1969 Zuiddijk 5 De overledene is opgebaard in het Mortuarium van Huize „De Wil bert" te Katwijk, waar maandag; 7 juli te 20.00 uur in de kapel een avondmis wordt opgedragen. Dinsdag 8 juli te 10.00 uur zal de Eucharistieviering voor zijn zielerust plaats hebben in de parochiekerk van de H. Michael 't Zwaantje) te Hazerswoude- Rijndijk, waarna de begrafenis op het kerkhof aldaar. SASSENHEIM De heer K. Huizinga (64), voorman in de stokery Sikkens, heeft gisteren de zilveren eremedaille van Oranje Nassau gekre gen uit handen van de Sassenheimse wethouder Westerbeek. De onderscheiding viel hem ten deel vanwege het veertigjarig dienstverband bij Sik kens. In Groningen begon hij zijn loopbaan. Op de feestelijke bijeenkomst werd de jubilaris ook gedankt en gehuldigd voor zijn trouwe en goede taakvervulling door de heren H. van Proojjen, directeur, en A. Gelling, algemeen bedrijfsleider. Fotoa De jubilaris en wethouder W'e«terbeek. Kath. Yakantiebezigheden in Leiden. Programma voor de week van 7 t/m 11 juli HERENSINGEL Maandag 7 juli Dinsdag 8 juli Woensdag 9 juli Donderdag 10 juli Vrydag 11 juli 9 uur Alexanderstraat Linnaeushof Brood en drinken 9 uur Alexanderstraat Noordwijkerhout Brood en drinken Alexanderstraat Avifauna Brood en drinken 9.15 u. Alexand.str. Film Luxor 2 uur zwemmen in de Overdekte Badpak meebrengen 9 uur A lexanderstraat Amsterdamse Duinwaterleiding Brood en drinken HARTEBRUG 9 u. Romanuszaal Linnaeushof Brood en drinken 9 u. Romanuszaal Noordwijkerhout Brood en drinken 9 u. Romanuszaal Avifauna Brood en drinken 9.30 u. Rom.zaal Film 2 uur zwemmen in de Overdekte Badpak meebrengen 9 u. Romanuszaal Amsterdamse Duinwaterleiding Brood «n drinken ST.-PETRUS LODEWIJK 9 uur Petruskerk Linnaeushof Brood en drinken 9 uur Petruskerk Noord wij kerhout Brood en drinken 9 uur Petruskerk Avifauna Brood en drinken 9.15 u. Petruskerk Film 2 uur zwemmen Wedstrijden Brood en drinken 9 uur Petruskerk Amsterdamse Duinwaterleiding Brood en drinken LEONARDUS 9 u. Potgieterlaan Linnaeushof Brood en drinken 9 u. Potgieterlaan Noordwijkerhout Brood en drinken 9 u. Potgieterlaan Avifauna Brood en drinken 9.15 u. Potgieterl. 2 uur zwemmen in De Vliet Badpak meebrengen Brood en drinken 9 u. Potgieterlaan Amsterdamse Duinwaterleiding Brood en drinken ANTONILS 9 u. Churchilllaan Linnaeushof Brood en drinkeD 9 u. Churchilllaan Noordwijkerhout Brood en drinken 9 u. Churchilllaan Avifauna Brood en drinken 9 u. Churchilllaan Film 2 uur zwemmen in De Vliet Badpak meebrengen Brood en drinken 9 u. Churchilllaan Amsterdamse Duinwaterleiding Brood en drinken

Leidse Courant | 1969 | | pagina 4