De Mantelspecialist De Mantelspecialist 19.95 29.95 24/ 19.95 9/ 14/ Zoeterwoudse raad nam afscheid van secretaris H. A. Friebel - „MEDISCHE DIENSTEN Geslaagden technische school „Don Bosco'-Boerhaavelaan Betaling abonnementsgeld per giro UJDAG li. Juni i..ó9 DE LEIDSE COURANT \GINA V Geheimschrijver, die nimmer vertrouwen beschaamde Beëdiging van H. Sieverding U." Om de dank voor de prettige samen werking te onderstrepen bood de heer Van Leeuwen namens de raadsleden een grote plantenbak aan. (Zie bijlage dank woord Visakte Tijdens de drukbezochte receptie, die was een man van groot plichtsbe- j daarop volgde, sprak de heer W. Kal- daarvoor hulde en dank". s kers namens de personeelsvereniging. ?ravond burgemeester J. A. Detmers wij hebben bijzonder in U gewaardeerd het einde van een afscheidswoord tot het meeleven met het wel en wee van scheidende gemeentesecretaris, dejde personeelsleden en hun gezinnen." er H. A. Friebel. In de raadzaal n ook zijn 1 alsmede z Sieverding. tribune \va „Aan deze 1 kinder. 1 opvolger, de heer H. 1 echtgenote. De publie- overhezet. adsvergadering hebben •nig reliëf willen geven", aldus de orzitter. „De stap van het vervroeg- afscheid was niet eenvoudig, maar hebt de konsPkwenties willen aanvaar- n van de minder goede gezondheids- estand." t. 1929 trad U in dienst van de ge- nte Zoeterwoude om na korte tijd, 1933, aangesteld te worden tot eerste Hbtenaar. U bent gekomen in een tijd, ,t Zoeterwoude nog agrarisch was en stig. De oorlog bracht daar verande- ig in en U moest zelfs onderduiken, a de oorlog pakte donkere wolken zich men bij de grenswijziging. _Na uw be- eming tot secretaris is er veel van IJ yraagd. Een opsomming van de wer- jn van een secretaris is niet. eenvou- Ik wilechter bijzonder benadruk- n, dat U een echte secretaris was in zin van geheimschrijver. Het vertrou- ïn is nimmer beschaamd." Namens de d overhandigde Detmers een bedrag er couvert. lIs nestor van de raad sprak de heer J. v. Leeuwen de scheidende secre- is toe. „Wij hebben U leren kennen een goed en behulpzaam mens. Het t niet mee als bij het ouder worden werkzaamheden toenemen zoals bjj oio: Als blijk van waardering werd vrouw Friebel-Smeets een boeket bloe men aangeboden, was er een hengelsport uitrusting waarbij tto algemene hilari teit het bijdragebewijs ofwel „de visak te" niet ontbrak. Tijdens de receptie mochten de heer en mevr. Friebel nog meerdere attenties Beëdiging Tijdens de korte raadsvergadering waarop de heren dr. T. Pley, P. v. Hof wegen en B. C. v. d. Veer wegens va kantie ontbraken is de heer H. J. Sie verding als de nieuwe secretaris beëdigd, terwijl de heer G. R. M. Hartog, chef van de afdeling Financiën, werd be noemd tot loco-secretaris en eveneens beëdigd. ,,U zet hiermede de kroon op "uw ambtelijke loopbaan, dat U nu nog 2% jaar als secretaris zal fungeren", aldus sprak de burgemeester tot de heer Sieverding. „Uw 'benoeming' is geens zins een sprong in het duister voor de gemeente." Aanbesteding voor het Industrieschap In de korte raadsvergadering deed de voorzitter enige mededelingen. G.S. heb ben de grondaankopen in de Westeind- sepolder van A. Th. de Jong en J. J. Paardekooper goedgekeurd. Op 4 juli a.s. zal de aanbesteding plaats vinden van ontsluitingswerken voor het Industrie schap „De Grote Polder" w.o. de recon structie van de Oranjelaan. De heer W. J. Kalkers heeft zijn be- IDEN: Leidse huisartsen: tot za- dag 10 uur dient men de eigen huis- te raadplegen. Na zaterdagmiddag jr belle men voor spoedgevallen de cterstelefoon 22222. otheek: Van Driesum. Mare 110, tel. j^KEMADE dokter Van Haselen, I Crkstraat 91, Oude Wetering, telefoon I ^ti32217; dkt. Heynen, Noordeinde R.'veen 01713—2329. Zr. Bontje, nd esteinde 65, R.'veen, 01713—2451. LPHEN: dokter Veenendaal, Rem- t opgmdtlaan 31, tel. 2073. dkt. Stehouwer Buren laan 5, tel. 2170; Apo- :ek Allart, Raadhuisstraat 206. Tand- Veraart, Smaragdstraat 13; zr. A. 1, Roerdompstraat 34, tel. 3540. IDEGRAVEN: dokter Cats, Noord- lat. tel. 2030; zr. de Groot, Irenestr. a 2599: Apotheek Rond, Kleiweg, tel. J16, Gouda; dierenarts Hofland, Vijver- n, tel. 3798. ISKOOP: dkt. de Goeje, Dorpsstraat Benthuizen, tel. 01790-3636; zuster loymans, Reijerskoop 53, tel. 2805. LLEGOM: dkt. Le Cocq d'Armand- le, Sixlaan 7, tel. 5613. 1TWTJK AAN DEN RIJN: dokter leting, Rijnstraat 42, tel. 2102. lNGERAAR; dkt. Sandkuyl, Langer- tel. 01722-139; zr. Bovenkerk, tel. 729-238. --juSIDERDORP: dkt. van 't Woud, Jtlfiofdstraat 40, tel. 30070; zr. van Maar- Bonifaciusstraat 15, tel. 34673. IIDSCHENDAM: dkt. Schluter, Kon. lianaweg 88, tel. 6611; dkt. Uhl, Pa- islaan 74, tel. 3039; tandarts: telefoon 1-543035; zr. Rotteveel, W. Pijperlaan tel. 4161; apotheek: Herenstraat 148, lorburg, tel. 070-860402; ziekenauto: 3. SSE: dkt. Duymaer van Twist, Heere- 245, tel. 3453; zr. Dubbeldam, Wa- nstraat 40, tel. 3883 b.g.g. 4117. EUWKOOP EN NOORDEN: dokter Nieuwkoop, tel. 01725-1103. DORDWIJK: dkt. Mulder, Nieuwe Zee- tel. 2230; wijkverpleging: Van inhuysstraat. tel. 2907 b.g.g. 2338; )otheek aan Zee, Hoofdstraat 59, telef. DORDWUKERHOUT: dkt. De Groof. ïindoornstraat 1, tel. 02533-2910; zr. inke, Duin en Dal 55, tel. 3368. S BOLLENSTREEK: tandarts: dkt. erman, Hoofdstraat 322, Sassenheim; •otheek Lisse, Vierkant 223. 2GSTGEEST: dkt. Reterink, Terwee- ly§eg 152. tel. 50394; zr. Warmerdam, tel. n9S2 b.g.g. 22222. DORHOUT: dkt. Lempers. Churchill- m 13, Voorhout; zr. Muhlhaus, Dr. yperlaan 3, tel. 02532-8122. OORSCHOTEN: dkt. van Schaik, Jul. Stolberglaan 62, tel. 3344; Voorscho- e Apotheek, Leidseweg 66, tel. 2525; Parmentier, Wijngardenlaan 2, tel. ZWAMMERDAM: dkt. Van der Ent Braat, tel. 01725-1308. SASSENHEIM: dkt. van Nes, Hoofdstr. 155. tel. 7119. WASSENAAR: dkt. Paulides, v. Z. v. Nijeveltstraat 42, tel. 4561; dkt. Jaars- Wittenburgerweg 106, tel. 9676; Apotheek Langstraat 86, tel. 2141; tand arts Bommel, Lange Kerkdam 29, telef. 4312. Een edelachtbare handdruk van bur gemeester Detmers voor zowel de oude als de nieuwe gemeente-secretaris van I Zoeterwoude (rechts) temidden van het i college van b. en w.; naast haar man j mevrouw Friebel-Smeets. noeming tot lid van de woonruimte-ad viescommissie aangenomen. De heer G. R. M. Hartoch werd benoemd tot pl. verv. ontvanger. In een toegevoegd agendapunt besloot de raad de loswal onder de gewone voorwaarden te verhu ren aan de fa. Rook voor de duur van één jaar voor de som van 2.000,— per maand. De heer A. v.d. Poel vroeg naar de bezwaren van sommige eigenaren te gen de verbetering van de Weipoort. In de volgende vergadering komt men hierop terug. DANKWOORD De scheidende secretaris sprak ont roerd een dankwoord. „Persoonlijk heb ik het ambtenaarschap altijd gezien als een dienende taak, de ambtenaar moet altijd voor de mensen klaar staan." De heer Friebel haalde herinneringen aan zijn tijd die hij op het gemeentehuis onder burgemeester Wap, Smeets en Detmers. Hij was dankbaar aan de Miening te kunnen blijven wonen en zegde toe öe óritvffkkeling van Zoeter woude van nabij te blijven volgen. BREBSTRAAT 465 Nieuwe banen voor tennisclub De Munnik ZOETERWOUDE PIT '54 BESLUIT SEIZOEN Zondag 29 juni a.s. worden alle junior led envan PIT '54 om half twee, en niet om half drie, in de gymzaal verwacht. Dit i.v.m. een onderling toernooi bij de afsluiting van het seizoen. Daarna ligt alles stil tot dinsdag 12 augustus. Op 30 augustus beginnen de bekercompe- ties. Over het al of niet meedoen hieraan krijgt een ieder nog een stencil. Bij de gehouden achtkampen meisjes 2e klas kwamen vor PIT '54 Marijke Verdegaal en Corry Rotteveel in het strijdperk. Zij behaalden resp. een vierde en vijfde plaats, toch nog een behoorlijk resultaat. BROOD- EN MELKBEL IN DE VAKANTIE Vanaf a.s. maandag tot over vier weken gaan de Zoeterwoudse melkhan delaren met vakantie. Dit geschiedt op toerbeurt waarbij de wagens van de zaak die geopend blijft hun komst in de straten luid bellend zullen aankondigen waarna men de produkten bij de wagen kan afhalen. Maandag a.s. gaat ook de vakantieregeling in van de bakkers. Gedurende een periode van zes weken zullen steeds twee zaken voor veertien dagen gesloten zyn. Gedurende deze tijd zal men in het grootste deel van het dorp het brood af moeten halen aan de bezorgwagens wiens aanwezigheid even eens met de bel zal worden aangekon digd. VAANTJES RIJWIELTOCHTEN De zeer grote belangstelling die er op 8 juni bestond voor de 18e Zoeter woudse Rijwieltochten was er de oor zaak van dat niet direct voor iedere deelnemer een herinneringsvaantje be schikbaar was. De nabesteling is in middels gearriveerd. Zij die nog geen vaantje hebben ontvangen kunnen deze afhalen vanaf heden op het adres Wa tertje 19. HENGELSPORT De Hengelsportvereniging „Florel" heeft van de week op de Langeraarse plas een viswedstrijd gehouden. Resul taat: 1 J. C. Ooijendijk 5230 gram; 2 an Bohemen 4780 gram; A A. H. N. L. Ooijendijk 4620 gram; 4 J. van Brakel 4120 gram; 5 H. Abspoel 3750 gram; 6 J. Noppe 3360 gram; 7 G. J. Duivcnsteyn 3350 gram; H. Riethoven 3180 gram; 9 J. Mark 3140 gram; 10 J. Beekman 2820 gram. Geslaagden r.k. Avond Mavo propagandist van goede mantelmode kan zich te enen male niet permitteren dat artikelen, een jaar geleden gemaakt, nog in zijn collecties hangen. Hij heeft ze er allemaal radicaal uitgehaald en gaat ze nu nagenoeg cadeau geven. Letwel: stuk voorstuk dragen ze de naam „de Mantelspecialist" met ere. Mantelkostuums en Mantels mode 1968/69 goed en mooi; u bespaart nu 40 a 50 gulden per stuk. De nieuwste modellen en kleuren in astralon „motte" japonnen o A 95 vesten in datzelfde fraaie m~' -*l „Trevira-kuv. vesten zuiver wollen of velicren" pullovers r\ 95 rokken leuke modellen in Terlenka, Boussac coton of zuiver "1 VI QR scheerwol, één prijs OÜ ilfde 14% licre nka, Bol Leiden: Haarlemmerstraat 163 De Leiderdorpse Tennisclub De Mun nik kampt met ruimtegebrek. Het aan- tal banen waarover de club kan beschik- Diploma A jos Wltteman, Cor Bak ken is te gering, met het gevofcdat Groenend(jk Ella Karranum.. nieuwe leden op een wacht^st moeten ïan Hly Moleakamp rrvi°Sè"oi stelt "daarom voorhet1 ™n Oosten Harry de Ridder Nel- terrein, dat is vrijgekomen- sinds de B' v&n Rijn. Ivathy Rotteveel, Wil van naast het tennispark liggende kleuter- Schaick. Anneke Steens, Ria stlg^er- school Klein Duimpje birten gebruik is Cock van Stijn, Hans van elzen, Wim gesteld, te gebruiken voor de verruiming I Vreeburg. Theo de Vnnd. Wil Wansmck, van het tynispark. Zij stelt de raad voor Kees van Appel. een krediet van 34.500.- beschikbaar Diploma aanv. B: A. Bisschop, J. de te stellen voor de aanleg i de banen. Haas en J. Stoute. J. L. C. de Wilde nam afscheid van het onderwijs De heer J. L. C. de Wilde heeft gis termiddag in de toneelzaal van de Ples- man-mavo afscheid van het onderwijs genomen. Negentien jaar had hy de lei ding van de school, eerst als hoofd van de Plesman-ulo, sinds vorig jaar als conrector van de Louise de Coligny- scholengemeenschap. Namens het gemeentebestuur sprak wethouder S. Sannes. De eigenschap die de heer Sannes het meest waardeerde in de heer De Wilde was de manier waarop hij zijn personeel eigen verant woordelijkheid gaf en toch kans zag de touwtjes in handen te houden. Namens het gemeentebestuur overhandigde de heer Sannes het vertrekkende hoofd een boek dat „De grote documenten dei- mensheid" bevatte. Mevrouw N. A. M. Nijweide, rectrix van die scholengemeenschap, zei be wondering te hebben voor de wijze waar op de heer De Wilde de organisatorische verandering had opgevangen. Zy over handigde hem een stereoplaat. Een ca deau dat overigens goed van pas kwam want leerlingen, oud-leerlingen en ouders hadden als geschenk een stereo-instal latie bedacht. Tot slot sprak de heer C. C. Akkerman, opvolger van de heer De Wilde. Hij overhandigde zijn voorganger het begin van een stereo-discotheek. Jeugd-EHBO-toernooi van Roode Kruis in Oegstgeest Het jaarlykse jeugd-EHBO-toernool zal zaterdag 28 juni worden gehouden in het Rynlands Lyceum te Oegstgeest. -Aan dit toernooi, georganiseerd door 't Nederlandse Jeugd Rode Kruis, wordt ook door builenlundse ploegen deelge- De ploegen moeten vier opdrachten uitvoeren, betrekking hebbend op onge vallen, waarbij ze hun theoretische ken nis van de EHBO en hun Rode Kruis- kennis in de praktijk kunnen toetsen. Aan het toernooi nemen 14 Neder landse, 2 Belgische en 2 Duitse ploegen deel, bestaande uit vijf jongeren, in de leeftijd van 14 tot 17 jaar. Uit deze om geving nemen ploegen deel uit Delft, Den Haag, Voorschoten en Wassenaar. De buitenlandse ploegen en hun begelei ders komen vrijdagavond in Delft aan. Zaterdagmorgen om elf uur zullen alle deelnemers in het Rijnlands Lyceum worden geregistreerd. Om kwart over Iwaalf wordt het toernooi geopend en om half één beginnen de wedstrijden, 's Middags om vier uur vindt tenslotte de prijsuitreiking plaats. Leidenaar met bier en whisky achter 't stuur Een 24-jarige chauffeur uit Leiden verkeerde zodanig onder invloed van drank, dat hij nauwelijks kon lopen, zo deelde een politieman mee, die de De prijs van de Kamer van Koophan del (een boekenbon van 50,-) werd toe gekend aan G. J. van Steijn. De prijzen van de Leidse aannemersvereniging, ge combineerd met de gebruikelijke school prijzen, werden toegekend aan J. Lubbe, A. de Munnik, J. Vreeburg, P. Lanzing, T. Elstgeest, T. Gerritsen, M. Hoogen- boom en G. van Steijn. Afd. metaalbewerken 3-jarige cursus: A. A. J. van Bemmelen, Leiderdorp; C. M. de Blok, Zoeterwoude; Th. H. M. Elstgeest, Hoogmade; F. J. van 't Hart, Leiderdorp; C. A. Janson, Stompwijk; C. J. Kneijber, Voorschoten; A. L. J. Kokshoorn. Voorschoten; H. P. M. Lam- mers, Hazerswoude; J. M. J. M. Mimpen, Wassenaar; C. J. T. M. Peters, Noordwij- kerhout; J. W. M. Rodenburg, Wasse naar; H. Stockmann, Leiderdorp; J. Th. P. M. Veel, Voorschoten; P. G. A. Lan zing, Leiderdorp; C. A. de Haas; R. van Haasteren, Oegstgeest; G. M. Versteege, Noordwijk; J. A. C. Wolvers, Sassen heim; P. J. v. d. Berg, Noordwijk; F. Heemskerk, Koudekerk a. d. Rijn; S. A. Juffermans, Oegstgeest; J. J. A. v. d. Putte, Wassenaar; B. J. Remmerswaal. Wassenaar; R. J. Roodakkers, Voorscho ten; M. Th. Wijsman; A. J. C. Korte- kaas, Noordwijk; J. H. Omtzigt, Zoeter woude; A. S. G. Strijk, de Kaag; J. van Wijk, Hazerswoude. Geslaagd; 29. Afge wezen: 10. Afd. Timmeren 3-jarige cursus: G. A. van Amsterdam, Hazerswoude; M. N. J. M. Arnoldy; J. C. v. d. Hulst, War mond; A_ W. van Leyden, Hoogmade j J. J. Lubbe, Oegstgeest; A. H. de Bunnik, Koudekerk a. d. Rijn; H. A. M. Mulder, J. G. C. van Noort, Wassenaari C. Th. Ruigrok v. d. Werve, Wassenaar; Th. M. van Rijn, Noordwijk; J. Splinter, Zoeterwoude; C. A. A. Verhagen, Zoeter woude; J. A. Vreeburg, Hazerswoude; J. Wijfje, Leiderdorp; J. Zoet, Sassenheim; M. C. Lens; S. Disseldorp, Nóordwijker- hout; J. W. J. Boere, Hazerswoude; J. M. C. Bos, Hazerswoude; M. Th. J. van Dijk. Warmond; J. W. van Elk, Oegst geest; J. J. van Leyden, Hoogmade; J. Oostdam. Warmond; F. v. d. Pouvv Kraan, Hoogmade; W. H. M. v. d. Poel, Zoeterwoude; L, v. d. Post, Warmond; E. C. Schouten, Wassenaar; A. Spigt, Noordwijkerhout; M. J. G. v. d. Berg, Noordwijkerhout. Geslaagd; 29. Afgewe- liad aangehouden. Na in botsing Le zijn gekomen met een verkeersgeleider, had de jongeman zijn auto laten staan en liep verder, doch werd door de gewaarschuwde po- litie aangehouden. Voor de Haagse politierechter liet hij verstek gaan. „Hij begrijpt kennelijk al wat zijn straf zal zijn", veronderstelde de rechter. Op het politiebureau bleek verdachte niet in staat te zijn een siga ret te rollen en kon nauwelijks op de stoel blijven zitten. Verdachte had be kend bier en wiskey te hebben gedron ken. „Ik had het beter niet kunnen doen", had hij erkend. De officier had ook met de eis in dit geval geen moeite: twee weken gevangenisstraf en een jaar in trekking van het rijbewijs met aftrek van de tijd waarin het reeds is ingeno men. Dat werd ook het vonDis. J. P. v. d. Meer, Leiderdorp; A. Mieloo* P. Poesist, Wassenaar; Th. J. A. van j Schie. Noordwijk; Th. J. Verdel. Roelof- arendsveenB. A. Walraven, Voorhout? R. V. van Ommen, Oegstgeest; T. J. i Beekhuis, Rijnsburg; B. H. Haasteren. Autoherstellen B II iH. Bultemai ij. Dubbelaar, Katwijk: J. C. van Duyn, Katwijk: H. C. van Dijk. Warmond; J. L. van Gils, Alphen a.d. Rijn; J. A. v. d. Klugt: M. Ligtvoet; Th. J. Mooyekind, Noordwijk/Zee; H. van der Reyd, Noordwjjkerhout; J. A. Wischmeyer. Rijnsburg; L. Zwitser. Katwijk; H. C. de Fey. Timmeren: J. Bekooy; A. v. d. Berg, Noordwijk/Zee; W. Buntsma. Woubrug- ge; A. J. Haastregt. Sassenheim; A. Jon kers; J.. E. A. v. d. Linden, Noordwijk; C. A. Nieuwveen; J R. v. Oosten, Lei derdorp; P. van Rijn, Valkenburg ZH.; R. van Stakenburg; J. Stouten; K. M. Wesseling, Noordw. hout; I. Neuteboom. Metselen: N. C. M. Th. de Haas, Noordwijk: J. v. d. Mey, Voorschoten; A. Pos, Benthuizen; J. de Vries, Lisse; J. W. Zee. Meubehnakeii: W. J. L. M. Wasse naar; J. J. Boere, Rijpwetering; Chr. Koek, Zoeterwoude; P. Moolenaar, Sas senheim; S. C. M. v. d. Salm, Stompwijk; T. Seriier; G. J. Velthorst; F. Verschoor. Voorschoten; N. J. .1. v. d. Zwet, Oude Wetering; J. P. M. Zwetsloot, Wasse- Schilderen: EI. Admiraal. Noordwijk/ Zee; E. Dorsman, Hazerswoude; C. Gort zak, Oude Wetering; A. M. Kruger, Kat wijk a.d. R.; G. van Oord; C. Plokker, Katwijk/Zee; W. Slingerland. Hillegom; A. J. P. Swlnkels; W. D. v. d. Valk; G. P. van Veen, Nieuwe Wetering: J. C. Wittebol, Voorschoten; D. M. Gor dijn; M. van Duyn, Zoeterwoude. Centrale verwarming hulpmonteur: P. J. M. v. d. Berg, Noordwijk; D. van Duy- venbode, Noordwijk/B.; C. M. van Eeden Petersman, Benthuizen; F. Groothedde, Lisse; J. S. van Kleef, Woerden; E. Ko ning, Valkenburg; H. Y. Ransdorp. Lis se; C. A. van der Velden, Alphen a.d. Rijn; J. Slagtveld, Noordwijk/Zee. Waar geen plaatsnaam is vermeld, is deze Leiden. Timmeren: Coster D. Gijsman J. Kuilers J. M. Niet A. v.d. Sassenheim Nouland R. Th. v.d. Voorhout; Rütmensen J. Rijs- kamp R. Diederiks W. J. G. Hogenes H. Koudekerk/Rijn; Hooven P. v. Leek J. v.d. Linden J. C. v.d. Mey J. v.d. Mvihl- man H. W. Lisse; Rhijn W. G. v. Rhijns- burger L. Oegstgeest; Staden D. N. v. Vons J. Leiderdorp; Vermeulen F. H. J. W. Benthuizen; Braam B. H. Sassen heim; Braxhoven G. W. A. Noordwijk; Dozy P. A. Eijgen A. J. v. Haas W. A. M. de Noordwijk; Haarlem L. v. Jong L. de Aarlanderveen; Leuering M. B. Meul- dijk J. J. P. Reijden J. v.d. Vergunst H. Koudekerk/R.; Weeda L. Metselen; Bent W. J. v.d. Noordwyk/Z.; Blanken Th. C. d. Zoeterwoude; Boere J. C. M. Rypwetering (Alk.); Kortekaas Th. A. M. De Zilk (Nht); Onderwater A. Opdam A. A. J. De Zilk (Nht.); Reep Th. J. M. v.d. Hilegom. Meubelmaker: Berg F. M. v.d. Noord wijkerhout; Bouwman J. H. Oegstgeest; Broerse A. C. Büscher S. Lisse; Duiven voorden A. J. Noordw'hout; Friedhoff N. A. Voorschoten; Kampen J. A. v. Ha zerswoude; Kesteren A. J. M. v. Lubbers R. C. Lisse; Munneke A. Warmond; Par- levliel C. Katwijk/R.; Rysdijk O. A. Voorschoten; Strik M. Waveren D. A. v. Lisse; Weijden D. v.d. Juffermans L. M. Oegstgeest; Twiek P. Leimuiden. Schilderen: Ammerlaan L. Sassenheim; Boom J. L. Guyt C. Kutwijk/Z.; Hellen- berg L. Katwijk/Z.; Kerkvliet J. M. J. R'veeu (Alk.); Klink A. P. J. y. Oude Wetering; Luit P. v.d. Pinxteren A. C. J. v. Noordw./hout; Plas J. G. v.d. Kat- wijk/Z.; Schoo A. A. J. R'veen (Alk.j; Verstraten B. Vooys J. Katwijk/Z.; Zwa nenburg H. G. Oegstgeest; Zwetsloot H. J. C. Abbenes (H'meer). Metaalbewerken: Boots J. J. Brugmans G. G. Deroges W. Duyn J. v. Katwijk/Z.; E'luit A. Haas J. d. Hoorn D. G. H. v.d. Marijt A. J. Meer J. G. v.d. Voorschoten; Ouden A. C. d. Peters J. Prie C. du; Schouten P. Smit H. C. Wassenaar; Smits K. J. Lisse; Tas L. v.d. Katwijk/Z. Tisseur J. F. Chr. Twiss R. A. Verstraa- ten T. Waegemakers H. J. M. Kwist R. Burki W. J. Voorschoten; Arends J. J. Beekman W. Boelen L. T. Abbenes; Dias J. E. D. Alphen/R. Giezen F. M. Hertog R. d. Heijden Th. A. v.d. Hoekstra M. M. Sassenheim; Koet W. F. A. Leugering D. Overdevest G. G. Pot L. Rietveld M. Wassenaar; Roefstra J. W. Stoel H. J. Lisse; Ham R. v.d. Elk W. J. v. Oegsl- zen: 7. Waar geen plaatsnaam vermeld, is deze Leiden. Afd. Autoherstellen 4-jarige cursus: G. J. Ammerlaan. Zoeterwoude; J. H. R. Bakker. Noordwijkerhotu; C. Borst, Voorhout; A. F. Datema, Voorhout; G. H. van Delft; J. P. M. Droogh; J. A. Groen, Hazerswoude; J. C. J. Karre- mans, Voorschoten; R. A. Koenen; R. M. van Noord, Warmond; E\ van Schaik, Hazerswoude; C. H. M. Scholtes en Stompwijk; L. J. M. Slingerland, Koude kerk a. d. Rijn; A. J. Sloos. Geslaagd: 13. Afgewezen: 4. Herexamen: 1. Afd. Elektrotechniek 4-jarige cursus: W. F. M. Aartman, Noordwijkerhout; J. J. M. van Brussel: A. B. M. Droogh; L. van Es, Stompwijk; P. J. M. Gerrit sen, Valkenburg ZH; M. L. Hoogenboom, de Kaag; A. C. M. de Jong, Zoeterwoude; L. G. J. Karstens; G. J. N. Mol. Katwijk; R. E. W. Onwezen, Wassenaar; W. P. v. Rijn, Katwijk; F. van Tongeren. War- geest; Hendrikse G. Dijkstra R. Voor mond; P. W. Verhart, Katwijk Veivloet, Hazerswoude; A. Wallaart en A. J. G. v. d. Nieuwendijk, Noordwijker hout. Geslaagd: 14. Afgewezen; 2. Her examen: 2. Afd. Fijnmetaalbewerken (instrument maken) 4-jarige cursus: N. J. H. Alberts. Hazerswoude; C. A. Bos; P. S. C. Hiep, Roelof arendsveen; J. P. v. d. Ing; L. W. M. Koot; W. van Ree; Th. H. P. Ruigrok v. d. Werve, Wassenaar; G. J. van Steyn, G. H. van Veen. Voorschoten; H. A. van Velzen, Warmond; A. J. Verkade. Noord wijk; M. W. de Winter, Warmond; L. M. Vermeulen. Nieuw Vennep. Geslaagd: 11. Afgewezen: 2. Herexamen: 2 Waai geen plaatsnaam vermeld, is deze Leiden I Wassenaar; Burghouvvt L. J. M. Ceder- Auteherstellen (adsp. monteur): M. P.; hout D. Rijnsburg; Hooglander P. d. Ha- E. Augustinus, Noordwijk; P. N. Boekei, zerswoude/D. Linden J. Y. v.d. Wasse- Lisse; B. Th._ Braakman. Wassenaar; M. naar; Loon R. v. Simons A. J. Verlnga A. Helders, Katwijk; J. L. M. Hoogeveen, j J. Leiderdorp; Verpoorten H. Wasse- Noordwijk; M. Kleijbeuker. Aarlander-| naar; Verstraaten A. S. Vooys H. C. L. veen; L. G. van Klink, Roelofarendsveen; Katwijk/Z. schoten; Jong J. J. de Zoeterwoude/R. Autohersteller: Baart I. Berveling Th. Flanderhyn H. J. Gerla G. Bodegraven: Heeften J. C. v. Katwijk; Jong L. de Oegstgeest; Nievaart A. Teterissa F. Alphen a.d. R. Elektrotechniek: Baay E. A. Oude We tering; Berg Th. M. v.d. Voorschoten; Berndsen W. M. Boer S. T. de Broekhof Th. J. M. Noordw .hout; Kleppe J. Leider dorp; Knol H. M. Kokshoorn P. P. Sas senheim; Kuyt C. KatWijk/Z. Nort H. B. L. Voorschoten; Putten J. B. N. Katwijk- /R. Schouten H. Sjardijn J. Velsen A. J. v. Katwijk/R. Wassenaar C. J. Warmond. Abonnees die het abonnementsgeld voor de maand JULI 1969 en 8e kwartaal gireren, verzoeken wij dit vóór 30 juni a.s. te doen, waardoor aanbieding van een kwitantie wordt voorkomen. De abonnees die per kwitantie aan de agent betalen, maken wjj er op attent dat het abonnementsgeld by vooruitbetaling moet worden voldaan. Wij ver zoeken U dan ook beleefd de kwitantie zo mogelijk bjj de eerste aanbieding te willen voldoen. De abonnementsprijzen zijn: per maand 4.70 per kwartaalj 14.10 per kwartaal per post 16,95 Deze prijzen zijn exclusief incassokosten. AUTOMATISCHE G LR ER ING Het bespaart U tyd en moeite, indien U automatisch de betaling van uw abonnementsgeld door de Giro-dienst laat overschrijven. Op aanvraag zen den wij U gaarne een opdrachtformuller toe. Betaalt U voor Iemand anders, dan verzoeken wij U op het girostrookje het bezorgadres van de courant te willen vermelden. De Leidse Courant - Abonnementen-adm. GIRONUMMER: 10 30 08

Leidse Courant | 1969 | | pagina 7