TIMMERMAN AUTO'S Feestelijke afsluiting cursusj. Levensschool 'Kerkbestuur St. Petrus Par. Leidse agenda Kinderoptocht ontsloot leuk oranje-feesten Zoeterw.-HR 3 Voor flinke jongens Prov. weg Noordwijk - Katwijk weer geopend MARKTEN BIOSCOPEN SERVEERSTER herenhuis steno-typiste KAPSTER ASSISTENTE Van der Luit HEFTRUCKCHAUFFEUR een woon winkelhuis DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 21 JUNI 13 Gemma Sociëteit toerde naar Arnhem Dt Gemma Bejaarden Sociëteit der Herensingelparochie had donderdag de jaarlijkse uitgaansdag. De secretaris be richtte ons hierover: „Op het ergste voorbereid door de Bilt, zagen de leden van de Gemma Bejaarden Sociëteit (He rensingelparochie) de donderdagmorgen beter. Na afloop van dit zeer gewaar deerd etentje nam een der bejaarden het woord om namens allen zijn dank uit te spreken voor deze bijzonder ge slaagde uitgaansdag, waarbij hij tevens eveneens namens allen de scheidende voorzitster van het damesbestuur, mevr. Pley een geschenk aanbood. Het staat voor hifl als een paal boven water dat „De Grote Baas" met een glimlach heeft geluisterd naar de woorden van dank die Hem vanuit de harten van vele be jaarden die avond hebben bereikt". De beroering die zich op vele terrei- programma voorgeschoteld, waar nen van het maatschappelijk leven mani- j facetten van hel vormingswerk testeert doet zich nu ook gelden binnen voren kwamen. Begonnen werd met de de kring van de werkende jeugd. Terecht opvoering van de „Drie Musketiers' wordt de laatste tijd In toenemende mate dwaas romantisch spel in drie bedrijven tegemoet* Maar ons aller Grote Baas aandacht gevraagd voor de gediscrimi- dat door een tiental deelnemers van de hierboven bleek daarover een andere me neerde positie van deze jongeren. Ken levensschool en een aantal vrouwelijke ning te hebben, en schijnt te hebben ge- instantie die zich met dit probleem reeds gastspelers ten tonele werd gebracht. dacht: Ik wil die bejaarden, die mij om katholiek Na de inleiding van de heer B. C. goed weer hebben verzocht niet in de ;ende jon- Ruyrok. secretaris van het schoolbestuur steek laten. En aangezien Hij altijd ge- de Levens- lieten de levensscholieren zien ook op het lijk krijgt stapten de dames en heren artistieke vlak van wanten te weten. Wij die morgen onder stralende noteerden gave rolbezettingen van Har- gereedstaande bussen. Die voerden hen ^fd. Leiden ry Hekker. die een olijke waard op de langs prachtige wegen naar Zeist voor kade. planken zette. Marcel Augustinus, als hei ochtend kopje koffie, van daaruit i Bibber de stalknecht en Leny Weijers als naar Elden waar een uitgebreide koffie- I zou een vreugdevolle dag voor hen Olga de Gravin. j tafel gereed stond en toen naar het worden. Via de Zijl, het Kagermeer en de j Openluchtmuseum te Arnhem. Tot aller Ringvaart voeren zij langs de groente- vede jaren bezig houdt is vormingscent run gens in Leiden e Bootreis voor gehandicapten Donderdagochtend om 9 uur vertrok •en rondvaartboot met leden van de Al gemene Nederlandse Invalidenhond Gisteravond gaven deze jongeren e proeve van hun kunnen. Daar zijn tv\ redenen voor: a. de sluiting van het ci susjaar 1968-69 en b. het eerste lustri van de Leidse school. In de Leidse Burcht werd gisteravond de aanwezigen 'n bont RSITAIR UNIVERSITAIR NIEUWS Ambtsaanvaarding prof. mr. A. L. Melai Prof. mr. A. L. Melai heeft gisteren In Lelden z(jn ambt als gewoon hoog leraar in het straf- en strafprocesrecht aan de Leidse universiteit aanvaard met een oratie: „Het strafrecht en de cirkel van de abstractie". Htj vertelde daarin, dat de ste kenmerken van ons strafrecht verband houden met de intellectuele revolutionaire beweging helft van de achttiende sen in Frankrijk „tot het kookpunt" bracht. De Fransen vormden een bur gerlijke democratie, waarbij de burger lijke vrijheid beslissend was voor het ka rakter van het post-revolutionaire recht. Abstractie De smaakvolle decors werden door de tevredenheid bleek dat ook daar versna- I en plantentuinen van Aalsmeer. Na deelnemers zelf gemaakt naar ontwerp j peringen van Schiedanise oorsprong kon- wel het oude als het nieuwe Schiphol te en onder leiding van de heer S. J. de den WOrden genuttigd, zonder dat daar- zi)n gepasseerd, keerden zij via Amster- Ridder, groepsleider aan de levensschool. 1 voor de portemonnee te voorschijn ge- dam en de Brasemermeer terug naar Het spel was voor deze gelegenheid be- haald behoefde te worden. Algemeen Leiden, waar 's avonds werkt door de directeur van de school Vond men de dag tot dan toe geweldig de heer H. van Dalsum, die ook de regie geslaagd, zodat je de tevredenheid van de gezichten kon aflezen. Van Arnhem naar Voorschoten en met name café-res taurant „De Gouden Leeuw" is opzich- zelf al een feestelijk tochtje, maar nog feestelijker wordt het als bijna iedere ki lometer begeleid wordt door vrolijk ge zang en gepraat. Na een welkome di nerinleiding uit glaasjes en flessen werd plaatsgenomen aan een uiterst keurig gedekte tafel waarop een uitgebreid di ner werd geserveerd met als toetje ijs met slagroom en koffie. Het kon niet voerde. Het spel vond zijn waarde in de mengeling van heden en verleden, van humor en echtheid, hetgeen aanleding gaf tot vaak komische dialogen en ver wikkelingen. De zaal liet zich bij voorkomende ge legenheden niet onbetuigd en liet haar waardering blijken voor het gebodene. Na de toneelopvoering volgde een gezel lig samenzijn. Een goed sukses voor de Leidse levensschool, die voor het eerst in het openbaar buiten haar eigen ge bouw voor de dag kwam. Het kerkbestuur van de St. Petrus de tweede Par. heeft deze week afscheid genomen van de heer S. Menken, die sinds 195B zitting heeft gehad in dit college. De heer Menken heeft al deze jaren de belangen van de parochie op zeer verdienstelijk wijze behartigd de Rode Kruiskolonne weer klaar stonden om hen naar huis te bren gen. Namens de Bond hiervoor veel dank aan het Rode Kruis, de Kokschool en de directie van Spido. RECTIFICATIE Rijnsburg. De toekomstige 100- jarige in het Rijnsburgse bejaarden tehuis Avondzon heet niet A. de Monije zoals wij gisteren met een technisch slippertje vermeldden, maar A. de Mo- het recht ^ontstond ,jeze hem bijzonder dankbaar is. Ook de Bisschop heeft de heer Men ken zijn dank overgebracht en hem op de meest eervolle wijze ontslag ver- vooral op het vasteland van Europa, door het nauwkeurig afpalen van de macht tot strafrechterlijk ingrijpen van de overheid. Deze exclusieve functie van de wet heeft bij het recht een ontwik keling in de hand gewerkt, waardoor in een stroom van technische en dogmati sche beschouwingen, het sociaal-politie ke element op de achtergrond werd ge drongen. De dader ging geheel schuil achter het misdrijf. Dit als klassiek MAANDAG, 4S JL Ni. aangeduide strafrecht heeft voet gege- Kantine fa. Stokkernians - Klaverjas- ven aan fundamentele kritiek. toernooi Leiden Zuid-West, 19.30 uur. PROMOTIE DINSDAG, 24 JUNI: Aan de Leidse Universiteit is gisteren Jeugddorp - Volksdansen Zuid-West, de heer A. Tip, wetenschappelijk mede- 19.30 uur. werker bij de Stichting fundamenteel Kerk Oude Vest - Leerlingenconcert onderzoek van de materie, verbonden Leidse Muziekschool, 20.00 uur. aan het F.O.M.-Instutuut voor Atoom- Herensingelkerk - Ziekentridium. en Molecuulfysica te Amsterdam gepro- Ger. Jeugdhuis - VOLA, 20.00 uur. moveerd tot doctor in de wiskunde en natuurwetenschappen op een proef- schrift, getiteld „Some aspects of the influence of a magenetic field en tran sport phenomena in dilute gases". Pro motors waren prof. dr. J. J. M. Been akker en prof. dr. P. Mazur. Noodgebouw voor Louise de Coligny- scholengemeenschap De Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor ateneum, h.a.v.o. en m.a.v.o. beschikt in het schoolgebouw Kager- straat 7 over onvoldoende ruimte. De Staatssecretaris van Onderwijs en We tenschappen verleent in beginsel toe stemming voor uitbreiding van "t school gebouw met tien lesruimten. B. en w. verzochten de staatssecretaris in de toe gestane uitbreiding nog zes kleinere lo kalen op te nemen. Op dit verzoek is nog geen beslissing ontvangen. In afwachting van de totstandkoming van de reeds toegestane uitbreiding heeft de staatsecretaris in beginsel geen bezwaar gemaakt tegen aankoop dooi de gemeente van een noodschool met zes lokalen aan de Eijir.erspoelstraat. -eigendom van de Vereniging voor Chr. -Voortgezet Onderwijs te Leiden. Met de aankoop van het gebouw is een bedrag -gemoeid van rond 81.Q00- Het gebouw dient in een redelijke staat van bruik baarheid te worden gebracht. De kosten hiervan en van enige andere noodza kelijke voorzieningen worden geraamd op 32.300.-. Voor de inrichting van het gebouw met meubilair is naar raming een bedrag nodig van 17.500.-. Het totaalbedrag is 130.800.-. Raadsagenda van Leiden De gemeenteraad van Leiden komt op maandag 30 juni 's avonds te 19.30 uur b\jeen. De agenda bevat o.m. de vol gende onderwei pen: benoeming van een lid van de Commissie voor de Dienst voor Kasbeheer en Kredietwezen (vaca ture de heer H. Amptineijeridem lid van de Commissie bedoeld in «ie Verorde ning, houdende reglement yp het be heer van de Gemeentelijke Dienst voor Kasbeheer en Kredietwezen (vacature de heer H. Amptineijer)idem Commis sie voor de agglom (vacature de heer H. Amplnieijer)be noeming van een conrector van de Loui se de Coligny-scholeugeineenachap; aan koop en inrichting van een noodgebouw ten behoeve van de Louise de Coligm - scholengemeenschap; vaststelling van de exploitatiekosten van het openbaar kleu teronderwijs over het jaar 1967: krediet voor schadeloosstelling en bijkomende kosten wegens onteigening van perceel Hooigracht 1U3; aankoop van het per ceel Groenesteeg 84, hoek l^aangestraat 53; aankoop van de percelen Korevaar- straat 13 en 15; verkoop van een per ceel grond gelegen aan de Roosevelt- straac; instelling van een importmarkt voor slachtvee en tot vaststelling van een nieuwe veemarktverordening; nieuw systeem voor het ophalen van vuil in Jaadkisten; wijziging van de Verordening op de winkelsluiting 1953 (I) (halve- dagsluiting fotodetailhandelarenver hoging van de salarissen van het ge- meenteper8oneel per 1 juli 1969, alsme de tot toekenning van een uitkering in eens over het eerste halfjaar 1969; Interpellatie van de heer M. van Aken inzake de bouw van een nieuwe elek triciteitscentrale. Gisteravond zijn te Zoeterwoude Hoge In een besloten bijeenkomst in het Rijndijk de jaarlijkse Oranjefeesten be- „Vierde Eendje" werd daarna mej. A. gonnen, met een grootse kinderoptoclit, I darijs gehuldigd door de voorzitter. Mej. die vanaf het terrein van De Jong's Ma- I Clarijs maakte vanaf het begin deel uit chinefabrieken langs de drukke Hoge van het Oranje-Comité. Zij moest om ge- Kijndijk trok. De kinderen hadden ook zondheidsredenen haar werk neerleg- ditmaal weer heel erg hun best gedaan gen. De heer Pley liet zijn woorden om zo goed mogelijk voor de dag te vergezeld gaan van een boeket bloemen, komen. De uitslagen In zijn openingswoord dankte de voor- De hierna volgende kinderen wonnen zitter van 't Oranje-Comité, de heer Th. j voor hun werk in de optocht een prqs. Pley, de gemeente voor hun medewer- Wagens: 1. kinderen Verhagen 2. kin king, en de politie voor de begeleiding deren Pley; 3. Jan de Groenteman; 4. van de kinderoptocht. Hij betreurde het kinderen Oudshoorn, dat men zal moeten gaan omzien naar Groepen: 1. kinderen Hockx, de Boer, een ander terrein, nu het huidige feest- Vervoorn, Haastrecht, Grossert, de Win- terrein na een lange reeks van jaren ter. voor een ander doel bestemd zal worden. Fietsen: Ria Schiltwacht, Ylanco Vlas- Burgemeester J. A. Detmers merkte veld, Gonnie Glasbergen. Henk Rrjsdijk, in zijn openinjgswoord op dat zelfs de Riko Zandbergen, kinderen van Fruch- kinderen al aan politiek deden, door 'n ten. miniatuur-eentrale mee te voeren niet Steps: Marjan van Meygaarden, het opschrift, dat zij hem naar Leiden Yvonne Bos, Ineke Bos. Toos Hooger- terug brachten. j vorst, Ineke Engelkens, Marijke van der De burgemeester sprak de hoop uit, I dat het dit jaar ook een echt Oranje- feest zal mogen zjjn. Nadat allen het volkslied hadden r gezongen was het feest geopend. Huldiging mej. Claris WIE WIL ONZE KRANT BEZORGEN IN LEIDEN? een aardig zakcentje Aanmeiden; DE LEIDSE COURANT PAPENGRACHT 32 LEIDEN Verklede kinderen: Ria Brouwer, Mar- ja de Groot. Roland Boers, Evert Teske, Karin van der Werff en Henny van Die- Brug verbreed tot 28 meter Na lange tijd voor het verkeer te zijn gesloten is gistermiddag de provinciale weg vanaf Katwijk a. d. Rijn openge steld. De gebeurtenis geschiedde zonder enig officieel vertoon, eenvoudig door het verwijderen van de hekken, «elke de weggebruikers moesten beduiden dat deze weg wegens werk in uitvoering Door de openstelling is evenals vroe ger een directe verbinding met Noord- wijk mogelijk en behoeft men niet meer via de Hoornespolder-Zwarte weg om te rijden. De in het opengestelde wegvak gelegen basculebrug over het afwate ringskanaal heeft rnen verbreed van 14 tot 28 meter, terwijl ook de doorvaart- wijdte is vergroot. Enige honderden meters noordelijk van de brug (richting Noordwijk) bouw de men een viaduct teneinde het indus triegebied vanuit de Hoornespolder te kunnen bereiken via een weg welke on der de verbeterde provinciale weg door- Vanzelfsprekend werden hoofdbanen, parallelwegen, af- en tueritten aange past aan de nieuwe breedte van de brug. i De lengte van het verbeterde gedeelte van de provincaile weg is ca. 2 km, waarvan ca. 1 op Katwijk en ca. I km ln de gemeente Noordwijk ligt. De feestelijkheden zullen vanavond worden voortgezet met boegsprietlopen over de Meerburgerwetering en morgen met kinderspelen, terwijl er vermake lijkheden te beleven zijn. Zoeterwouds secretaris legt functie neer De voor donderdag 26 juni vastge stelde raadsagenda is kort gehouden in verband met de receptie, die de heer A. H. Friebel is aangeboden bij gelegen heid van het neerleggen van zijn functie. De avond van de raadsvergadering is gesteld op 19.30 uur. De receptie na af loop hiervan zal zijn van 20.30 tot 22.00 uur. De vergadering voor de maand juli is vastgesteld op de 24e, aan vang 20.00 uur. Tijdens de vergadering van a.s. don derdag zal de nieuw benoemde gemeen tesecretaris de heer H. J. M. Sieverding, worden beëdigd. In verband met zijn be noeming zal per 1 juli 1969 moeten wor den voorzien in de vakature waarne mend gemeentesecretaris. Het ligt in de bedoeling van b. en w. twee personen te benoemen tot loco-secretaris en wel: de chef van de afdeling financiën, en de nog te benoemen chef van de afdeling algemene zaken. Aangezien thans nog niet kan worden beoordeeld wie als eer ste en wie als tweede loco-secretaris zal worden aangewezen, stellen b. en w. voor de heer G. R. M. Hartog (chef fi nanciën te benoemen tot loco-secretaris. Burgerlijke stand Ondertrouwd: P. G. J. M. Linnemann en G. Jansen; T. A. Rozier en E. C. I. v.d. Brand; C. W. T. Schuur en M. J. Berg man; H. Folkers en J. G. Wierda; M. F. A. Hollander en J. SlegtenhorstL. Vis ser en G. Oost; W. A. Siers en A. M. Voortman; A. Brodrij en C. Hillebrand; J. C. Wegman en M. B. L. Vogelezang; S. Platteel en J. N. Overdevest; J. van Apeldoorn en E. den Otter; H. C. v.d. Voort en M. Onderwater; F. J. A. Beu- mer en J. C. Smit; P. Blankenstijn en M. Pardon; R. M. de Rijke en F. J. M. de Best; H. P. M. de Leeuw en J. C. Bouwman; J. den Haan en G. H. M. L. Walenkamp; W. A. Rijsdam en A. M. D. Lijsterburg; W. L. de Koning en M. Koudijzer; J. N. Hartman en H. Ju; A. H. J. F. Munninghotf en E. A. M. Dor- meier; C. Roggeveen en G. M. Lambers; P. Tegelaar en M. v.d. Zwart. Geboren: Michael L. z.v. E. Reerink en M. E. Schreuder; Paul z.v. C. Hoek en G. G. Nieuwland; Arie C. z.v. J. B. v.d. Niet en J. v. Duijn; Joanne A. d.v. T. T. Bokma en W. P. Pouwer; Lambertus z.v. F. A. M. Jorna en L. Bouwmeester; San dra d.v. F. v. Ommering en T. E. G. Hoo- gendoorn; Catharina P. d.v. H. Guijt en I. M. J. v.d. Meij; Gerrit z.v. B. J. M. Goedhart en W. v.d. Meer; Julia M. E. d.v. C. A. W. Citteur en F. B. T. Kei lerhuis; Pieter C. z.v. A. M. Verwaijen en A. H. Buurman; Riccardo z.v. C. Schaap en A. H. Kranenburg; Robert z.v. H. Roeloffs en M. de Kier. Gehuwd: T. F. P. Gutteling met W. M. Rosbergen; F. de Ridder met M. H. de Heiden; A. G. v.d. Meel met M. J. R. B. v.d. Roe; H. v. Hove met J. Schuilen- burg; A. Barends met C. G. Baars; J. J. Korenhof met E. C. Heijmans; H. v.d. Kraan met W. Vermeer; R. G. J. van Kommer met C. Braamzeel; D. J. J. Hollebeek met N. H. Oostindie. Overleden: M. de Bruijn 77 jr. e.v. C. v.d. Heijde: J. M. Beenhakker 74 jr. man; T. Pasma 59 jr. man; A. J. Waaijer 54 LEEUWARDEN, 20 juni. Kaas. Commissienotering (in per kg): Goud se kaas 3.23; Edammer kaas 3.00;- brood kaas 3.00; handel redelijk. KATWIJK a.cl. RIJN, 20 juni - Groen te. - Waspeen oude oogst Al' 23-90, A2 7.20-23.20, BI 13.20-13.80, nieuwe oogst A2 13.30, BI 14.00. Zaaisla 5-18, bospeen I 43-99, sla 5-14, slauien 12-20, spitskool 34, selderij 7-11, peterselie 5-14, tuinbo nen 26-37, andijvie 11-22, spinazie 19-22 tomatpn Al 6.40, Cl 5.90, CCI 4.80, All 5.00. Aanvoer waspeen: oude oogst 1000 kg, nieuwe oogst 4000 kg. Aard appelen dorée 42-43, poters 46, kriel 44, peulen 1.70, rabarber 21-22, postelein 12- 13, kervel 7-10, uien 29, krulpeterselie 14, bloemkool (6 p. b.) I 56-80, II 15-34, (8 p.b.) I 53-67, II 29-44, 10 id. 42-47, snijbonen I 2.30-2.50, n 1.60, krombek- ken 2.40, prei Al 69-70, Bïï 35, All 26, Jonge prei A II 2.90, boskroten 29-31. RIJNSBURG. 20 juni Bloemen: witte sim. 8-13; rode 8-14; rose 7-13; crowly 8-14; dusty 10-16; arthum 7-13; Anjers: witte sim. 8-13; rode 8-14; rose 7-13; crowly 8-14; dusty 10-16; arthum 7-13; Gij 8-14; Selecta 10-15; William 9-14; Keever 10-15: Espance 11-17; Freesia: golden yellow 60-125; white swan 100-150; Stockholm 60-120; Balle rina 150-200; Rozen: Baccara 20-45; Carol 5-10; Garnelle 5-10; Zonna 8-13; Div. snijbloemen: Anthurium 75-200; Gerbera 16-25; Violieren 18-23; Pioenen 20-27; Colvilles 20-35; Gladiolen 40-50; Witte Margrieten 200-400; Anthemus 30-50; Duizendschoon 20-60; Ixia 25-50; Lathyrus 50-100; Chrysanten: Indiane Polis 250-275; White Spider 275-300; Golden Christal 250-275. jr. e.v. L. T. de Haas; H. v. Wetten 80 jr. w.v. P. Heemskerk; N. J. Doove 81 jr. man; A. E. A. v.d. Reijden 83 jr. w.v. M. C. Hansen; H. Kanbier 80 jr. man; N. Zekveld 70 jr. w.v. C. v. Aalst, Trianon: De langste dag 14 (Prolongatie) Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur. Zondag: 2.00 en 8.00 uur. Luxor: Andrea (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 ui Studio: Therese en Isabelle (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uu Camera: Mensen ontmoeten elkaar (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag; 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 ui Nachtvoorstelling do vr zat. 23.30 i Rex: Helga Michael (18 jr.) Dagelijks; 2.30. 7.15 en 9.15 uur. Zondag. 2.30, 4.45, 7 15 en 9.15 ui Nachtvoorst, vrij. en zat. 23.30 Lido: Amigos (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uui Korreltje PUNT... Wat men reeds lange tijd van plan was, geschiedde gisteravond. De voet balvereniging Rouwkoop te Voorschoten kreeg een nieuwe naam, welke ónder geruime belangstelling door de heer P. Weduwer (oud-voorzitter), de leider van het eerste elftal, werd onthuld. Vanaf dat ogenblik heette de vereniging „Rand stad-Sport". BIJ DE CANTINESTICHTING CENTRAAL BELASTINGGEBOUW STATIONSPLEIN 7 TE LEIDEN bestaat gelegenheid tot plaatsing van een Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan de secretaris van de commissie van beheer over het centraal belastinggebouw Stationsplein 7 te Leiden. Gevraagd voor spoedig 20 jaar. Hoog loon. Liefst uit Roelofarendsveen of omgeving. FIRMA SCHAKENBOS- DONGELMANS POPULIERSTRAAT 40 - ROELOFARENDSVEEN* J. H. BEYE TANDARTS AFWEZIG tot 30 JUNI Waarneming spoedeisende gevallen tel. 21870. M. M. OLSTHOORN VERLOSKUNDIGE Jac. Llrlusplantsoen 148 AFWEZIG van 23 juni tot 2 juli Te koop te Leiden P. J. BLOKSTRAAT 41 GEVRAAGD: 49K KAPSALON SCHUYT Van Santhorststraat 24 Stonipwijk, Tel. 01715-832 Aangeboden: Thames Truck 4 cyl. benz., banden 750 x 20. Zeer goed. G. VAN VEEN Rijndijk 136, Hazerswoude TE KOOP TE LEIDEN goed onderhouden luxe 3-kamerflat met eigen e.v., op 2e woonlaag, berging ln de onderbouw. Direct leeg te aanvaarden. TE KOOP TE ALPHEN A/D RIJN GOUDEN REGENPLANTSOEN - Modern herenhuis met voor- en achtertuin, woonkamer, keuken met doorgeef- kast, vestibule, 3 slaapkamers, ruime badkamer, grote zolder, balkon over de gehele breedte. VRIJE VESTIGING, direct leeg te aanvaarden. TE KOOP TE LEIDERDORP met minimaal 10.000,EIGEN GEI.D, 4-kamerflat met cv .-blokverwarming. VRIJE VESTIGING, direct leeg te aanvaarden. Gevraagd voor clënt: TE KOOP OF TE HUUR Meisje of jonge gevraagd als in tandheelkundige praktijk. Brieven onder no. 11658 bu reau van dit blad. Begrafenis onderneming LEIDEN, Haagweg 31 Tel. 01710-23574 KATWIJK Boulevard 48 Tel. 01718-3477 WASSENAAR Deylerweg 127 Tel. 01751-2436 R.K. Uitvaartleider: W. J. E. ALBERS Tel. 01717-4982 Transporten Opbaringen FIAT 850 '65-'66-'( FIAT 125 'I SIMCA 1000 V.W. 1200 MORRIS 1100 Al deze auto's zijn van le eigenaar. FINANCIERING ANWB keuringsrapport GEBR. HUISMAN Off. FIAT-dealer Levendaal 80 - Leiden Telefoon 34000 roetten^»' leiden mrnrn VOOR DIREKT KUNNEN WIJ PLAATSEN EEN CONSERVENFABRIEK S. VAN RUITEN N.V. Te huur TE BODEGRAVEN (Zuid) nabij de Dronensingel, spoedig te aanvaarden, royale en comfortabele fraai gelegen 4-kamerflat kosten VRIJE VESTIGING Inl. dag. (ook zat.) van 13.30-16.30 uur op het bouwplan en bij N.V. UMACO. Willielminapark 58, Utrecht, makelaars o.g., telefoon (030)-511321. Na 19 uur: (021501-45982. N.V. DE LEIDSCHE COURANT Jaarlijkse algemene verga I dering van aandeelhoudei op vrijdag 27 juni 1969 de voormiddags 10 uur Hotel-Café Restaurant 't Karrewiel, Steenstraat 5 LEIDEN. Balans en winst- en verliep rekening van onze v« schap alsmede het jaarver Westerpers N n. 27 juni iedei werkdag van 10.00-12.00 14.00-17.00 uur (behalve terdag) op het adres Papei gracht 32 voor aandeelhi ders ter inzage. Te koop te Leiden waarin momenteel een siga renzaak is gevestigd. Ind.: winkel, woonkame 3 slaapkamers, zolder etc Flinke tuin. Vraagprijs 35.000,— Bemiddeling door Mak» laarskantoor ZWAAN, Hoofdstraat 89 te SASSENHEIM tel. 02532-8100 Te koop aangeboden wegens omstandigheden MELKWIJK omzet 4000 ltr. en winkel. Gelegen in een drukke winkelstraat in Den Haag. Eventueel ook huurkoop, zo spoedig moge lijk te aanvaarden. Brieven onder no. 11673 aan het bureau van dit blad.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 4