DINSDAG 3 JUNI 1969 DE LEIDSE COURANT PAGINA 11 Bieden „gewone" Fiats al veel sportief auto- maar sportlef uitziet, maar een die 't werkelijk totaal doordachte conceptie. Helemaal in de kompleet vervult. (En dat geldt ook voor de plezier, uit de veleSpecials en Sport-modellen is. Die ook qua techniek, komfort en veiligheid Fiat traditie. Ongeacht of uw uitgangspunt bij prijs!) Stap eens binnen bij de Fiat agent kunnen echt sportieve rijders 'n wagen naar z'n sportieve uiterlijk op de weg kan waarma- de keuze van 'n auto zakelijk is, sportief of in uw woonplaats, hun hart kiezen. Niet 'n auto die er alleen ken! Dat eist per type en klasse een eigen, „familiair", er is altijd 'n Fiat die uw wensen Fiat/Autobianchi Primula 65C Voor Fiat motortemperament gecombineerd met aandrijving. De Fiat/Primula 65C is er in 4 luxueuss uit voeringen: 2-, 3-, 4- èn 5- deurs. Die Stoere Tijdmetertjes kunt u „passen" bij: Alphen l/d Rijn Fa. J.H. Kelderman, v Boetselaerstr. 1 Bodegraven Dhr. P. v. Dam, Kerkslr. 47 49 Gouda Fa. R.M. v. Deth.Groenendaal 19. Katwijk a. 1 Fa. L. v. Duyn, Prineestr15. Lelden Fa. M. Brinks. Haarlemmerstr. 126, De Goudsmidse, Breestraat 76, Fa. C. d. Kemp, Botermarkt 12, Fa. J.M. Pierrot Maarsman. steeg 21, Fa. P.B. Vreeburg, Herenstr. 15, Fa. S. v.d. Water en Zn., Haarlemmeistr. 181. Langeraar Fa. G. Vale, Geervreg 33. Noordwtjk Fa. Banck an Tissing. Voorstr. 38. Oegilgeest Dhr. i£. Miliken, Tnram». 73. Sassenheim Fa. HJ). Wiebnga, Hootdstr. 196. Voorachoteo Fa. u. Brinks, Schoolste 41.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 11