Koninklijk zilver voor A. Bootsma Koninklijk zilver voor W. van Beek Koninklijk zilver voor Toon van Duyn Leidsche Kunstkring zegt „neen' tegen fusie met Mij voor Toonkunst ASSISTENT adm. medewerker(ster) hoek - Herenhuis Van der Luit Verhuizingen Jan van Duuren BANKET BAKKER typiste-telefoniste CHAUFFEUR TRAILERCHAUFFEUR a. jongere assistenten b. geroutineerde typiste een assistent een adm. medewerkster magazijn-employé ZATERDAG 31 MEI 1969 DE LEIDSE COURANT AMATEURDANSEXAMENS „Martin Visser" in Rijn- Gouwestreek 228 Jongelui hebben ln de graden brons, zilver, goud en goldstar afgelo pen week op vier centrale plaatsen t.w. Berkel Rodenrijs. Woerden. Boskoop en Nieuwveen amateur-dansexamens ge daan onder zeer grote belangstelling van hun ouders. De examens stonden dan ook onder leiding van het Kath. Ver band van Dansleraren „San Filippo Neri". Aangewezen jury: de heren P. Burgemeester Van der Willigen reikte gistermiddag aan de heer J. Bootsma (69) ln diens woning Boshuizerlaan 32 de zilveren eremedaille, behorend bij de in Oranje Nassau uit. Na bijna 42 jaar gaat de heer Bootsma namelijk per 1 juni definitief de N.V. Leidsche Machinefabriek verlaten; het veertigjarig jubileum, waaraan hij in september 1967 toe was, werd toen niet gevierd omdat de heer Bootsma nog niet dacht aan afscheid nemen. Hij begon zijn loopbaan bij genoemd bedrijf in 1927 als metaaldraaier. Dankzij lijn vakmanschap werd hij in 1935 benoemd tot voorman-draaier en tien jaar later zag hy zich benoemd tot chef van de werkplaats. Als zodanig kreeg hij veertig werknemers onder zich. Sinds maart 1967 de heer Bootsma was toen 5 jaar werkte hij op de calculatie-afdeling. Mater Amabilis besloot cursus in Schouwburg Matroos: grappige opvoering van eerstejaars De Mater Amabilisschool heeft gis teravond het cursusjaar 1968/1969 met een feestelijke avond in de Leidsche Schouwburg afgesloten. De scheidende 2e jaars cursisten werden een M. A.-sou- venier uitgereikt. Dit zijn: 2A plus 2B: Marry Berg. Truus Berg, Mieke v.d. Berg, Anneke Devilee. Ineke van Duyn, Anneke v.d. Geest. Elly den Haan. Lia van Haasteren, Ria Ham, Tiny Haver kort, Leny de Jong, Thea Keyzer, An neke Koek, Annelies Koek, Nel Pont, Anneke Raaphorst, Tony van Veen, Greet Vrijburg. 2C: Josephine Baelde, Anneke Brug- mans, Marja Hillenaar, Ludwien v.d. Hulst, Joke v. Kordelaar, Anneke v.d. Krogt, Gretha Loos, Elly v.d. Meer, I Verbiest uit Bakkum en C. Griffioen, uit Haarlem. Deze jongelui hebben naast een be ginners- ook een gevorderde danscursus meegemaakt en daarnaast een speciale training gehad om te komen tot deze sportieve prestaties. Een gedeelte is al enkele jaren bezig om te komen tot een zilveren, gouden en zelfs vijf paren tot het goldstar-insigne. Al deze jonge men sen zijn leerlingen van de bekende dans- leraar in de Rijn en Gouwestreek Mar tin Visser uit Leiden. NIEUWVEEN Voor het bronzen insigne slaagden 45, waarvan 37 met lof. Dames: Anje Re kelhof en Dorien van Assem. Heren: René Stouten en Leendert Uyttewaal uit Nieuwveen. Dames: Annemarie Ba der, Ans Epping, Marion Hassing en Annie Rijneker. Heren: Gé Rossenberg, Kees Jan Bader en Gerard Rossenberg uit Zevenhoven. Dames: Henny en Greet van Velzen, Ivonne en Vera Möllers, Tineke de Graaf, Dickie Möllers en Tonie van Veen. Dhr. Jac. van Veen, allen uit Leimuiden. Dames: Ria van dei Pijl, Corrie v. d. Hoorn en Marijke Was- senburg. Heren: Gert v. d. Pijl en Nico Pieterman, allen uit Langeraar. Mej. Anny Opdam. Irene Paardekooper, Rita van Seggelen, Marja Termeulen en Toos Wolvers. 2D: Corry Berg. Rina Berg. Lia Elfe- ring, Loes v.d. Hoeven, Wil Onderwater, Joke v.d. Salm. Corry van Teylingen, Marijke Zuydwijk. De le jaars cabaretgroep „Maskaret" presenteerde onder leiding van mevr. Jansen-ae Kok de non-stop revue „Ma troos". De teksten die geschreven waren door Margot v.d. Krogt, Ankie de Neef, J. Naburs en mevr. Jansen-de Kok wer den vlot gebracht. De muziek werd ver zorgd door W. G. Dwarshuis, terwijl W. J. Maas zorg had gedragen voor de de- SASSENHEIM Toen hy zestien jaar oud was ging Willem van Beek als klusjesman bij het ichilderbedrijf Van Muiden werken. Gisteravond, precies veertig jaar later, ontving hij als winkelchef by nog steeds hetzelfde bedryf uit handen van burge meester Van der Willigen de zilveren medaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau. 1929 was het toen de oude directeur Van Muiden hem in dienst nam. In de beginjaren was de heer Van Beek onderhoudsschilder maar na 25 jaar moest hij als winkelchef een beetje pionleren in Het Verfhuis aan de Nieuwe Rijn. Dat hy dat uitstekend deed en doet, daarvan getuigde directeur W. van Muiden, die hem gisteravond in restaurant Boerhaave hartelijk feliciteerde met de onder- icheiding. „U bent van klusjesman geworden tot iemand die de doe-het-zelvers adviseert bij hun klusjes." Geslaagden Chr. Techn. school Alphen Aan de navolgende geslaagden van le Chr. Techn. Avondschool te Alphen tan den Rijn werd een diploma of jetuigschrift uitgereikt. Waar geen ilaatsnaam is vermeld is dit Alphen san den Rijn. K Koudekerk. Ifd. Bouwkunde: getuigschrift 5-jange is: T. J. de Bruin, Boskoop; H. Duyn. A. Geers, Boskoop; G. A. len Hartog, P. C. de Jong, P. Lange- eld, Hazerswoude; J. Lekx K.; H. )ppelaar, J. C. Rademaker, P. van loon, Nieuwveen; J. Roos, Woubrugge H. van Rijswijk, W. Th. Schrama, Streefland, Zwammerdam, M. van 'ol, Hazerswoude. P. H. F. Tuinen- lurg, J. W. Vermeulen, Zwammerdam. I Versluis, Bodegraven; J. A. West- ,eest, H. Witte, Bodegraven; J. J. Zui- ema, Nieuwkoop. A. J. M. Goedhart, Groenendijk, A. M. J. Groen in t Vout, Aarlanderveen; N. J. Heemskerk lazerswoude; L. van Kreuningen, C. M. van Rooijen, Hazerswoude; P. ft'. Smit, Nieuw Vennep; B. Versloot, loerkapelle; A. H. de Vos. Leimuiden. Aan de volgende leerlingen werd en getuigschrift uitgereikt dat zij de -jarige cursus „Gezel-timmeren" ge- ieel hebben doorlopen (voor het di- iloma „gezel-timmeren" moeten zij iog examen afleggen t.o.v. de Stich- ing Vakopleiding Bouwbedrijf): 1- W. van Arke. J. L. J. van Dam, Bo- legraven, D. H. Esveldt, Ter Aar, H. i. W. Gorissen, Nieuwkoop; G. A. J. hoen (met lof) Hazerswoude; A. M. de He ij, Th. A. P. Hoppenbrouwer. van der Horst, C. Koopman. Ter lar; A. van der Leede, H. G. Radema ker. F. A. Rietveld. B. M. Stigter, Bo- legraven, J. F. Stolwijk. Bodegraven; van Velde, L. Westmaas, P. J. van Wijngaarden, Nieuwkoop; J. H. Meijer. Afd. Metselen: getuigschrift 5-jar. ursus: W. M. van Dorp, Hazerswou- 'e; C. Koopman, Zwammerdam, L. v. leveren. Afd. Meubelmaken: getuigschrift 5- arige cursus: J. J. Duim, Bodegraven. J. van Greuningen, Zwammerdam. Lascursussen: NVL-diploma voor be ginners: Elektrisch lassen- M. Arbi, Nieuwkoop; J. F. Dagevos, A. C. Del- os, Bodegraven, W. F. Kempenaar, (oorden; J. van Luiing, Woubrugge; Pol, Hazerswoude; P. B. Pijnacker, iodegraven; P. Schellingerhout K; G. Sinke, J. H. J. Verbij, T. Vergunst G. G. Vroege, Bodegraven; K. J. Veber. Autogeen lassen: M. Arbi, Nieuw koop; J. F. Dagevos, J. van Luiing, Woubrugge, C. Pont, Hazerswoude; P. Schellingerhout, G. J. Sinke, T. Vergunst, K; G. G. Vroege, Bodegra- Na de jaarlykse uitgangstocht (gister) van het personeel, directie met hun dames van firma P. van Reisen Zn dit jaar naar het nationaal park „de Hoge Veluwe", vond voor het diner in „de Oude Post" de huldiging plaats van Toon van Duyn, die 40 jaar aan het bloembollenbedrijf is verbonden. Directeur A. van Reisen zei ook zichzelf te kunnen feliciteren met krachten als Toon van Duyn, Hein van Dam en Jan Hilders, die 40 jaar of langer aan het bedrijf waren ver bonden. „Een trio om trots op te zijn." Mede namens moeder, broer en resp. echtgenoten dankte de heer Van Reisen de jubilaris hartelijk voor zijn mede werking en feliciteerde hem met de mijlpaal. Loco-burgemeester Westerbeek las het koninklijk besluit voor, dat aan de lieer Van Duyn de bronzen médaille ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau, was toegekend. Na het opspelden bracht hy de gelukwensen over namens het gemeentebestuur. De directie feliciteerde hem met deze trouwe medewerker. Bedrijfsleider Chris Homan sprak namens het personeel. Deze schetste de jubilaris als een harde werker, die nooit iets teveel was. Na dankwoorden voor de goede samenwerking en collegialiteit, schonk hy namens het personeel een polshorloge met inscriptie. Laatste spreker was vak bondbestuurder L. A. Elferink, die zich gelukkig prees namens de hond weer aan wezig te kunnen zyn, om de gelukwensen van het hoofdbestuur te kunnen over brengen. Spreker wees erop dat de jubilaris al langer dan 40 jaar lid van de vakorganisatie is. Wat gisteren eigenlijk de laatste avond van de Leidsche Kunstkring „Voor Allen" had moeten zijn is een bijna opluchtend begin geworden van een nieuwe Kunstkring-periode, gesterkt door het geloof in eigen kracht. Bestuur en aanwezige leden, bij elkaar een groep van zo'n 25 man, lieten unaniem een krachtig „tegen" horen bij punt 7 van de agenda der algemene jaarvergadering, die in restaurant Van der Hey- den werd gehouden. Het neen betrof het aangaan van een fusie met de Maatschappij voor Toonkunst, min of meer een noodzakelijke band, omdat de gemeente Leiden het volgend jaar geen subsidie meer wil verlenen als beide verenigingen-op-het-muzikale-vlak niet samen zou den gaan. Vijf jaar lang is men met deze fusiegedachte bezig geweest en alles scheen reeds beklonken, totdat bleek, dat de Mij voor Toon kunst een uiterst zwakke positie innam met een weinig rooskleurige financiële situatie (tekort van 900 gulden) en een nogal brokkelig beleid, dat geen duidelijkheid kon verschaffen binnen een gestelde termijn. Financiële positie van partner niet rooskleurig Het bestuursstandpunt van de Kunst- i LIQUIDATIE TOONKUNST? kring werd gisteravond verduidelykt door de voorzitter, dr. J. de Nobel, die het, gezien de situatie op het ogenblik, weinig zinvol achtte om tot fusie met Toonkunst over te gaan. De Mij telt mo menteel 187 leden, van wie een groot deel ook lid is van do Kunstkring. De laatste jaren was er geen rekening en verantwoording meer geweest, hetgeen resulteerde in een tekort van 900 gul den. De voorzitter zag onoverkomelijke bezwaren om een zwaar belaste erfenis over te nemen: ,ik wil in de pauze van elk concert de solisten kunnen betalen en niet, zoals dat bij anderen wel ge beurt, wel eens een keertje later doen". De heer De Nobel wilde als werkkapi taal minstens steeds 2000 gulden achter de hand hebben; het tekort van Toonkunst zou dat onmogelyk Van de zijde van het Toonkunstbe- stuur waren, volgens Kunstkringvoor zitter, stemmen opgegaan die het beter achtten, tot liquidatie van de Mij voor Toonkunst over te gaan. In dat geval zou de Kunstkring de Mij willen verzoe ken, haar leden aan te schrijven om lid van de Kunstkring te worden. In het bestuur van de Kunstkring zouden dan enkele plaatsen kunnen worden gere serveerd voor Toonkunstbestuurders. Secretaris J. H. Th. van Beest gaf te kennen, dat als deze sanering tot stand zal zijn gekomen, de gemeente voort zal gaan met subsidiëren. Tot welke hoogte Is niet bekend. Daar had de wethouder van onderwijs, met wie de heer Van Beest een gesprek heeft gehad, niet op wllen Ingaan. De heer De Nobel zette tijdens het verloop van de vergadering wel een vraagteken achter het subsidie beleid, dat in het geval van de Kunst kring op 60 cent per plaats neerkomt, wat in schrille tegensteling staat tot de subsidiëring van anderen. GOEDE WH, Zowel voorzitter De Nobel als secre taris Van Beest wezen op de prettige sfeer, waarin de onderhandelingen met Toonkunst met het oog op een fusie waren gevoerd. De fusie mocht niet slechts materiële belangen nastreven. Ook was de heer De Nobel overtuigd van de goede wil van Toonkunst-zijde bij het overleg. Ook het Toonkunstbe- stuur is kennelijk niet op de hoogte ge weest van de werkelijke financiële situ atie. Uit de vergadering werd gesteld, dat de Kunstkring nog een behoorlijk aantal leden (562) heeft om voort te gaan met de concerten, die overigens toonaangevend moeten zijn en blijven. Getracht zal worden, dat deze concer ten zichzelf kunnen bedruipen. Na de stemming over het fusievoorstel ging de Leidsche Kunstkring, in 1925 opgericht, gewoon verder met bestaan. Er was niet meer op gerekend, wat merkbaar was aan de agenda, die nu plotseling werd uitgebreid met een bestuursverkiezing, waarbij de heren dr. J. de Nobel, L. Ger- verdinck en A. van Kapel werdeu herko- SOMBERE FINANCIëN Het boekjaar '68-'69 sloot met een na delig saldo van 2210 gulden, hierop was een subsidie toegezegd door de gemeen te van 1850 gulden, zodat 360 gulden in mindering van de reserve (die nu 2330 gulden wordt) gebracht wordt. De be groting vertoont een onplezierig tekort van ruim 4000 gulden. In dit licht bezien werd de contributie, welke het vorig jaar niet was verhoogd, gebracht op ƒ17,50 per jaar voor volwassenen en ƒ10,— voor de jeugd en studerenden. Het handhaven van een niveau van twee, drie jaar geleden bleek niet meer mogelijk. De losse kaarten gaan 5 gul den kosten. Tiny Sassen en de heren Frans Keijzer, Wim Klein. Henk Slof, Henk v. d. Ha ven, Cor Pieterse en Joop Koeleman, allen uit Ter Aar. Dames: Coby van Dam, Barbera v. d. Weijden en Bets Vork uit Nieuwkoop. Mej. Willy en dhr. Peter Goeyenbier uit Rysenhout. Da mes: Roza en Ans Groen in 't Woiul uit .Aarlanderveen. Heren: Kees v. d. Weij den. Nico van Tricht en Kok Baars uit Noorden. Dhr. Adri van Tol uit De Kwa- kel en Ton Zwetsloot uit Warmond. Voor het zilveren insigne slaagden 14, waarvan 13 met lof. Dames: Trees en Ria Cornelisse. Willy Epping uit Zevenho ven. Joke van Dam en Elly Brouwer. Dhr. Kees Nieuwenhuizen uit Nieuw veen. Dames: Henny Vork en Jozé Frei- tag uit Nieuwkoop. Dames: Annie en Marijke Cozijn. Joke Vermeulen en dhr. Ad v. Veen uit Leimuiden. Heren: Mar-^ tien v. d. Weijden uit Noorden en Dirk Buskermolen uit Aalsmeer. Voor het gouden insigne slaagden 2 en beide met lof. Dames: Jelly Hoger- werf en Teunie van Leeuwen uit Nieuw koop. Voor het goldstar-insigne slaag den 8, allen met lof. Dames: Ria v. d. Jagt en Rita de Rijk. Dhr. Leo v. d. Laan uit Langeraar. Mej. Debora v.d. Hoorn en dhr. Jaap Zaal uit Ter Aar. Mej. Margo Beekman uit Zevenhoven. Heren: Martien Pieterse en Ard Hogerwerf uit Noorden. BOSKOOP Voor het gouden insigne slaagden 5, waarvan 16 met lof. Dames: Ria Groe nendijk, Corrie v. d. Hoek, Els Boek raad, Bets Steenkamer. Nel v. d. Hoek, Joke van Vliet en Lia van Rijn. Heren: Klaas Bontekoe en Gé Luiten uit Bos koop. Dames: Corrie en Joke Boere, Ria Kerkvliet, allen uit Hazerswoude. Mej. Elly Groeneveld en de heren Jos Ernst. Fred Bisschop en Ton Voordouw, allen uit Bodegraven. Mej. Ria van Doest en dhr. George Kraan uit Reeuwyk. Dhr. Jan Koeleman uit Ter Aar. Voor het zilveren insigne slangden 2. belde met lof. Mej. Cilia Adegeest uit Hazerswoude en dhr. André Moons uit Gouda. Voor het gouden insigne slaag den 9. waarvan 7 met lof. Mej. Marian van Leeuwen en de heren Nico van Leeuwen en Aad Bontekoe uit Boskoop. Dames: Ria Koeleman. Corry en Marthy van Leijden. Leny Luiten, allen uit Ha- Nog in de vreugde van het 50-jarig huwelijksfeest wat hij samen met zijn vrouw en kinderen heeft mogen vieren is plotseling nog voorzien van de H.H. Sacramenten der Zieken van ons heengegaan mijn lieve man, onze goede vader en grootvader CORNELIS ALOYSIUS VAN PARIDON echtgenoot van Theresia Dora Zwetsloot in de leeftijd van 76 jaar. Noordwijkerhout TH. D. VAN PARIDON-Zwetsloot kinderen en kleinkinderen De H. Eucharistieviering zal voor hem worden opgedragen op maandag 2 juni a.s., des middags om 4 uur in de St.-Jozefkerk, Herenweg 15 te Noordwijkerhout, waarbij wij u uitnodigen om met ons dit mee te komen vieren, daarna zullen wij hem ter ruste leggen in het familiegraf op het parochiële kerkhof aldaar. Tot ons diep leedwezen geven wij kennis van het vrijplotseling overlijden van ons mede-bestuurslid JAN VAN DEN BERG werkend lid van onze afdeling drumband. Door zijn voorbeeld van grote plichtsbetrachting en eenvoud, waardoor hij voor ons een onmisbaar medewerker was, zal hij steeds in onze herinne ring blijven voortleven. Bestuur en leden van de Kath. Leidse Harmonie-Kapel Enige en algemene kennisgeving Voor ons onverwacht, maar zelf niet onvoor bereid ■ging van ons heen onze lieve broer, zwager Arie van Ommering op de leeftijd van bijna Hoge Rijndijk 239 De teraardebestelling zal plaats vinden op dinsdag 3 juni a.s. om 2 uur n.m. op de algemene begraaf plaats aan de Hoogma- deseweg te Leiderdorp. PAGINA 5 zerswoude. Mej. Ineke Kriek uit Zoeter- meer en dhr. P. Verelj uit Oudewater, Voor Goldstar slaagden mej. Corrie de Jong uit Reeuwijk en dhr. Johan Kriek uit Zoetermeer, beiden met lof- BERKEL-PIJNACKER Voor het bronzen insigne slaagden? waarvan 29 met lof. Voor het zilveren insigne slaagden 6, waarvan 3 met lof. Voo rhet gouden insigne slaagden 5, waarvan 3 met lof. Voo rhet bronzen insigne slaagden: Dames: Lia van Haastert en Willv Scholten. Heren: Gerard Zonderop, Chris Bonnekamp. Jaap van Staveren, Sjaak van Haastert uit Zoetermeer. Dhr. Ge rard Vogels uit Leidschendam. Voor 't zilveren insigne slaagde mej. Henny Domburg uit Zoetermeer. WOERDEN Voor het bronzen insigne slaagden 45. waarvan 22 met lof. Voor het zilveren insigne slaagden 8, waarvan 5 met lof. Voor het gouden insigne slaagden 2. waarvan 1 met lof. Uit deze streek slaagden voor het bronzen insigne de heren Cor Langeslag uit Noorden en Martien van Dam uit Nieuwkoop. HET KASTEEL OUD WASSENAAR vraagt met spoed: administratieve werkzaamheden bediening telefooncentrale receptie Op kantoor Bouw- en Aannemersbedrijf Fa. C. Meerburg en Zn. is plaats voor een Vereisten: MULO-diploma Type-diploma en praktijk-dipl. boekhouden Leeftijd 20 jaar. Sollicitaties te richten aan Fa. C. Meerburg en Zn. Hoofdstraat 177 te Leiderdorp. TeL 01710-22374. 's Avonds evt. 01710-24710. A. v. d. Vorst Tandarts AFWEZIG t/ra 27 juni. Te koop - Vrije vestiging TER AAR, PRINSES MARIJKESTRAAT met garage en C.V., woonkamer, 4 slaapkamers, badkamer, grote zolder met vaste trap, incl. stoffe ring, tuin met terras. Gunstig gelegen. Vraagprijs 51.500,— k.k. Inlichtingen: Makelaarskantoor Deerenberg-van Leeuwen Prins Hendrikstraat 156 - Alphen aan den Ryn Telefoon (01720) - 2018 b.g.g. 2215 of 4864 Begrafenis onderneming LEIDEN, Haagweg 31 Tel. 01710-23074 KATWIJK Boulevard 48 Tel. 01718-3477 WASSENAAR Deylerweg 127 Tel. 01751-2436 R.K. Uitvaartleider: W. J. E. ALBERS Tel. 01717-4982 Transporten Opbaringen Beton- schuttingen geplaatst 32,— per meter, 2 meter hoog. Beneden de 10 meter lengte 15 pet. extra. Garages 6.30 x 3.20 met extra zijdeur 1.160,- 4.80x3.20 975,- Schuurtjes vanaf 575,- Alles geplaatst Vraagt vrijblijvend Inlich tingen. Vlotte levering door geheel Nederland. A en B Betonbonw EINDHOVEN Kraayenhofstraat 36 Tel. 040-430871 en 4S4643 in binnen- en buitenland. Onder garantie. MIDDELSTEGRACHT 36 LEIDEN Telefoon 25468 - 24060 GEVRAAGD voor het seizoen. BAKKERIJ F. N. DE WILT Hoofdstraat 66 NOORD WLJK AAN ZEE Telefoon 01719 -2506 N.V. Scheepsbouwwerf „De Dageraad" v/h Weduwe J. BOOT, WOUBRUGGE, vraagt voor spoedige Indiensttreding: enige kennis van vreemde talen U kunt schriftelijk solliciteren of telefo nisch contact opnemen, overdag 01729-101 of 321 's avonds. J. WINDHORST. Steenbergen Autolijndiensten NV. WILLEM DE ZWIJGERSTRAAT 14, BODEGRAVEN TEL. 01726-3940 vraagt voor direct voor stadsbesteldienst in Leiden, en een ervaren Sollicitaties aan bovengenoemd adres. Account.kantoor A. Martijn vraagt ter assistentie voor zijn belastingdeskundigen inzake: INKOMSTENBELASTING VENNOOTSCHAPSBELASTING OMZETBELASTING met interesse voor de opleiding Federatie examens Belastingconsulent. Pensioenrechten. Aantrekkelijk salaris. salaris 600.per maand L.T.C. LEIDSE TEXTIEL CENTRALE Leveranciers van handwerk- en handenarbeid- arti kelen aan scholen en instellingen hebben plaats voor (leeftyd circa 16 jaar) voor afwisselende kantoorwerkzaamheden. Voor afwisselende administratieve werkzaam heden, o.a. factureren, telefoon enz. Aan trekkelijke werkkring. Een prettige werkkring voor een actieve jongeman ln één van onze stoffenmagazijnen. 5-daagse werkweek van 41i/4 uur (zaterdags vrjj). Met vakantie-afspraken zal rekening worden ge houden. Sollicitaties te richten aan: L.T.O. Leidse Textiel Centrale, afd. personeelszaken. Noordeinde 46 - Leiden - Telefoon 01710 - 41841

Leidse Courant | 1969 | | pagina 5