ALPO iro simandra TOYOTA wij hebben ook een warm hart voor onder de twintig IE MANTELSPECIALIST Een hond wil vleeszegt Alpo, VleesGeen beloften. 'n vleeseter wil z'n vlees beter ANAUST(E) of LABORANT(E) PAGINA 10 DE LEIDSE COURANT VRIJDAG 11 APRIL 1969 Hoe spreekt-ie dan? Uw hond zegt: „Vlees wil ik. In grote brokken. In stevige stukken. Zuiver vlees. Onvermengd en on vermalen. Zonder rijst. Zonder meel. Ik ben geen paphond", zegt-ie, „ik ben geen weke vleesbrij-hond. Ik ben een vleesbrokkenhond Alpo komt uit Amerika 1 In Amerika, waar Alpo 1 vandaan komt, mag je 1 alleen maar vlees 1 zeggen als je ook 1 werkelijk vlees geeft. Hier in Nederland zijn ze niet zo streng. Daarom zijn hier zo verbazend veel hondemaaltijden te koop die vlees beloven, puur vlees zelfs en 100% vlees, maar eigenlijk is 't dan een soort goedkoop h'ondengehakt of bevatten ze vrij weinig vlees en een hele flinke portie goedkope maagvulling. Tja... vlees kost meer dan meelkost... Inderdaad, Alpo is duurder Alpo, vers ingeblikt en wel geïmporteerd uit Amerika, móet voldoen aan die zware Amerikaanse Kwaliteits-eisen. Als Alpo dus vlees wil zeggen - en dat wil Alpo, dat doet Alpo - mag er ook alleen maar vlees in zo'n blik zitten. Maar mag Alpo dan niet wat duurder zijn dan die anderen We zeiden het al: vlees kost meer dan meel kost.En als u wil mengen, vindt Alpo, dan doet u dat zelf maar. Van ons krijgt u vlees. Grote brokken vlees Je ziet het meteen als je een blik Alpo open maakt: vlees, eerlijk onvermengd vlees in grote j) brokken. Alpo mengt niet, Alpo maalt niet. Alpo snijdt het vlees, braadt het even aan en vult dan de blikken. Die worden met inhoud en al gekookt. Etiket erop: AlpoDe brokken in Alpo kalfsvlees en Alpo kip zijn klein. Dit soort vlees valt bij het koken uit elkaar. Maar Alpo rundvlees, Alpo paardevlees en Alpo lever bevat brokken, niets dan grote brokken. Eén soort vlees per blik Alpo mengt niet, Alpo maakt geen goedkoop hondengehakt. In elk blik Alpo zit vlees van soort. De soort die erop staat. Er zijn 5 smaken Alpo ((S Een hond wil ook wel eens wat anders. Daarom is er Alpo rundvlees voor 1,30, Alpo paarde- vlees voor 1,35, Alpo lever voor 1,45, Alpo kalfsvlees voor 1,20, Alpo kip voor 1,10. Inderdaad, Alpo is niet goedkoop. Maar vertel 's, wie geeft zoveel kwaliteit en zulk eerlijk vlees voor uw geld? Niemand toch behalve Alpo (Vraag het maar eens aan uw hond). Alpo is een brok vlees in brokken. Uitsluitend, louter en alleen vlees. Allen Products Nederland N.V„ Raadhuisstraat 15, Amsterdam, telefoon (020) 223642-66378 Wit WOM U vryMifwead de oicamstc TOYOTA-wodedeo *969. Vraog grafts prr*4rH aam Mf fchv TOVO^A-deoter Airro umm CARACE HEEMSKERK Instituut voor Reuma Onderzoek te Leiden %t voor spoedige indiensttreding e Reflectanten in het bezit van het eerste deel van de analistenopleiding genieten de voorkeur Schiiftelijke sollicitaties te richten aan dr. W. Hijmans, Instituut voor Reuma Onder zoek, Rijnsburgerweg 10, Leiden; of mon deling na telefonische afspraak onder nr. 01710-47222, toestel 2004. Hotel Hollander NOORDWIJK AAN ZEE TEL. 01719—3441 vraagt voor direkt een leerling-serveerster kamermeisje afwashulp man of vrouw voor de morgenuren vanaf 's avonds 8 uur voor onderhoud de keuken. er zitten liters frisdrank in dR potje Wat een vondst. Zélf frisdrank ma ken. Lekkere sinas. Uit een potje instant-poeder, goed voor drieën halve liter. Dat is handig. En 't kan niet simpeler. U doet twee afgestreken dessertlepels in een glas, voegt water toe, even roe renklaar! (niet koolzuurhoudend) Héérlijk fris! Simandra staat altijd borg voor een koele, verkwikkende dronk. Wéér u maar wilt: thuis of - heel practisch - als u kampeert, picknickt, kortom: wanneer flessen hinderlijke ballast zijn. Simandra, een modern product, uitzonderlijk goed van kwaliteit. Instant frisdrank Slechts f 3.15 (voor mooie dochters dus) Tja, je bent mode-maker of je bent het niet. En als je dat bent, maak je vol liefde ook modelletjes met de laatste tophit in je achterhoofd. Vandaar dat in onze overweldigende kollektie mantels en pakjes ook volop ruimte voor het zogenaamde hippe werk is ingeruimd. Heel fijn is dat. Net zo mooi, net zo goed gemaakt als al onze andere mantels en pakjes, alleen anders. Een tikkeltje jonger, een stukje brutaler een beetje meer kijkkijknounou- welwel dus eigenlijk. En ook wat de prijzen betreft is er geen vuiltje aan de lucht. We hebben net onze zakgeld-besparende voorjaarskollektie opgehangen om dat te bewijzen. de modezaak voor hip-jong tot chique-ietsje-minder-jong. Utrecht: St. Jacobsstraat IS Amersfoort: Langestraat 11 Rotterdam: (Onde) Binnenweg 127 Noordmolenstraat 68 Groene HUlendljk 200 Den Haag: Schoolstraat 24 Lelden: Haarlemmerstraat 168 Haarlem: Grote Houtstraat ISO Breda: Ginnekenstraat29 Tilburg: Heuvelstraat 21 Vrolijke voorjaarspakjee o.a. in zuiver scheer- wollen Jersey of Kam garen. Flannel etc. ook m Chanel model 59,95 li 99,95 Regenmantels (de moo 49,95-54,95 Leiden: Haarlemmerstraat 163

Leidse Courant | 1969 | | pagina 10