'n paasbest ideenaar Kamsteeg voor 'n VW CIJFERTIPS Bij het afscheid van Deken W. Haring Heitje voor een karweitje ofwel: Knaak voor een taak Koopavond debat ook in Burgerzaal te beluisteren Hoofdprijs Kans in Kunst" voor W. Boskamp BIOSCOPEN GELBE ROSE MARKTEN MEDISCHE DIENSTEN ZATERDAG 5 APRIL 1969 DE LEIDSE COURANT PAGINA .3 ZATERDAG of 2e PAASDAG Leiderdorp, v.d. Valk Boumanweg 2 Oegstgeest, Geversstraat 30 scheid gaan nemen van hun deken en pastoor. Dertien jaren heeft Deken Ha ring in Leiden gewerkt en we mogen zeggen, dat hij met de stad en met de parochie vergroeid is. Zijn ambtsperiode heeft zich afgespeeld in een zeer bewogen phase van het ker kelijk leven. In 1956 de evenwichtige rust van een gesetteld dekenaat en de stich ting van een parochie, die weldra een ongekende bloei zou bereiken. In 1969 op dekenaal niveau dezelfde spanningen, die in de gehele Kerk optreden en een parochie, die de terugslag ondervindt van de ontvolking van de Leidse binnenstad en de achteruitgang van het kerkelijk engagement. Het ambt van deken heeft in de loop der jaren een totaal andere inhoud gekregen. Deken Haring groeide met de ze verschuiving mee. Deze deken, die een fijnproever was op het gebied van de kerkelijke en clericale tradities, moest constateren, dat met name onder de jongere geestelijkheid een geheel nieuwe stroming baan brak, een stroming, die enerzijds de nadruk legde op specialisa-, tie en werk in teamverband, maar an derzijds brak met bestaande vormen van priesterlijk contact en priesterlijke saam horigheid. Het valt niet mee te bepalen, waar men precies wil staan temidden van alle stroomversnellingen. Deken Ha ring wist de enig-juiste houding te vin den: Hij wilde zichzelf zijn. Hij was als de huisvader van het Evangelie, die uit zijn schatten oud en nieuw te voor schijn haalde, voorzichtig de kans ge vend aan waardevolle nieuwe vormen van zielzorg en liturgie, respectvol te genover het goede van een vorige perio de. maar bovenal eeriyk en priesterlijk: niet met alle winden meewaaiend, maar voorzichtig laverend, met een grote lief de voor de Kerk en voor zijn priester schap; gastvrij voor de priesters van zijn dekenaat, geïnteresseerd in alles, wat zich in Leiden en omgeving afspeel de, zorgvuldig in zijn contacten met de burgerlijke autoriteiten en met de Uni versiteit, positief reagerend op de groeiende oecumene, vol waardering voor allen, die met hem samenwerkten. Maar by dit alles was Deken Haring ook echt voor honderd procent pastoor. De ,,Lodewijk" was hem intens dierbaar. Samen met zijn eerste kape laans J. v. d. Stap en C. Netten heeft hij in korte tijd een parochiegemeen schap opgebouwd, die voor velen een verrassende inspiratie betekende. Grote financiële zorgen drukte de Pastoor en zijn kerkbestuur, maar samen met de parochianen werd gezorgd voor een kerngezonde exploitatie: de parochie kon altijd haar verplichtingen nakomen. Geestelijk en materieel werd iets groots verricht. Doch ook hier kwamen de pro blemen. Een ontvolking, die niet te stui ten was; de typische problemen van een binnenstadsparochie; een steeds kleinere bemanning van de pastorie, die eerst één en later beide kapelaans moest af staan. Toch blééf de sfeer van „de Lode- wrjk". De kerk behield haar functie en een numeriek kleinere parochie bleef hechte, saamhorige en geïnteresseer de gemeenschap. De vernieuwingen werden op voorzichtige en verantwoorde wijze ingevoerd en bij het vele praten over pluriformiteit, werd de Lode wijk een kerk waar de echte pluriformiteit ook een eerlijke kans kreeg. Pastoor Ha ring probeerde het geknakte riet niet te breken en de walmende pit niet te do ven. Met evenveel interesse en overgave leidde hij de Latijnse en de Nederlandse eredienst. Hij kon met graagte een jon gerenmis vieren, maar met dezelfde over tuiging hield hij 't lof, de uitstelling van het Allerheiligste, rozenhoedje en kruis weg in ere. Niemand behoefde zich bij hem onveilig te voelen. Hij praatte er verder niet over, maar iedereen kreeg zijn kansen. Hij liet zich nooit ontmoe- Basketbalseizoen bijna ten einde Het eerste seizoen in de Leidse sport hal zit er voor de Bona Stars bijna op. Het nog af te werken programma is ech ter bijzonder interessant. Morgen, op eer ste paasdag spelen de Bona Stars tegen dé Engelse kampioenskandidaat Vaux- liall Basketbal Team uit Londen. In het team spelen enige internationals, die we over enige weken in het te Haarlem te houden kwalificatie-tournool voor de Europese kampioenschappen wederom kunnen bewonderen. De wedstrijd begint om 20.30 uur. Vooraf spelen de hockey ers van Siseo, die de vorige week het kampioenschap wisten te behalen, een zaalhockeywedstryd tegen het team van Cartouche. Deze wedstryd begint om 19.30 uur. In de maand mei wacht Bona Stars een byzonder duel. Via een symphatisant van de vereniging hebben zy van de Amerikaanse Ambasade de vererende uitnodiging gehad om tydens een vloot- bezoek van een Amerikaans smaldeel in Rotterdam een wedstrijd te spelen op het daarby behorende Vliegkampschip in een van de hangars. Het ligt in de bedoe ling dat er ook een wedstryd in Leiden Eerste klasse B EBOHLFC 3 RoodenburgDe Musschen 3 Nep tun us-UVS 2 Tweede klasse A LaakkwartierAlphen 3 Blauw ZwartAlblasserd. 1 Derde klasse A TeylingenESDO 1 LugdunumTediro 1 WilhelmusSpel. Lisse2 Van NispenRKAW 1 Vierde klasse A DOCOSWarmunda 1 Alphia—VTL 2 Nic. Boys—SJZ 2 SJC—DOSR 1 RijpweteringConcordia 1 Vierde klasse B HDVWassenaar 2 ASCConcordiia 3 Vierde klasse C DONKBodegraven 1 Waddinxv.BGC. Floreant 1 ESTO—VEP 2 LEIDSE VOETBALBOND Eerste klasse: St.-Bern.Alph. Boys 3 Tweede klasse: MeerburgWet. Boys 3 WO AVN A 3 gespeeld zal worden, tegen ongetwyfeld ier sterke team van dit smaldeel. Ter afsluiting van het basketbal-sei zoen zullen de Stars een trip ondernemen naar Tsjecho Slowakye. Hoewel het pro gramma nog niet helemaal rond is zul len er tijdens deze trip van 2 4 3 weken wedstrijden worden gespeeld in Kosice, Praag en Bratislawa. De organisatie in Tsjecho Slowakye is in handen van de Club Slavia Kosige die januari jl. een trip in Nederland hebben gehad. Het vertrek is ongeveer eind juni. De belangstelling voor basketball in Leiden is de afgelopen maanden aanzien- lijk toegenomen. De vyf-Meisporthal is voor deze sport zonder meer een aan winst gebleken. De wedstryden van de Bona Stars worden zeer behoorlyk be zocht althans voor basketbal begrippen in Nederland. De ongeveer 400 4 500 toe schouwers hebben by elke thuiswedstryd voor een geweldige sfeer gezorgd. De re sultaten van de standaard teams zyn echter minder goed. Het damesteam van de Bona Stars is er net niet in geslaagd de eredivisie te bereiken. Met nog een wedstryd voor de boeg wordt achter het reeds gepromo veerde Juventus (Schiedam) de tweede plaats ingenomen. Het reserve heren team zal voor de derde achtereenvolgen de maal oppermachtig biyken in de re serve le klasse van het Distr. Den Haag van de Ned. Basketbal Bond. Het 4e herenteam wist reeds ongeslagen het kampioenschap in de 2e klasse binnen te digen, behield zyn benydenswaardig goed humeur en verklaarde openlijk by zijn 40-jarig Priesterfeest, dat hij een ge lukkig priester was. Ik moet by zyn afscheid aan een tekst uit St. Paulus denken: „Hy heeft de goede strijd ge streden, hy heeft dit deel van zyn loop baan beëindigd, hy heeft het geloof van zichzelf en van zyn parochie be waard." Deken Haring en Pastoor Haring dwynen, maar W. Haring pr. blyft Helaas niet in Leiden, maar in het Sint Petrus-bejaardenhuis te Berkel. Hy gaat daar niet heen om te rusten, maar zyn capaciteiten in dienst te stellen van degenen, die daar van hun levens avond mogen genieten. Ik kan dezen by zonder feliciteren, zy krijgen een fyne rector, een eeriyk en rechtschapen mens, een gelovig priester. Leiden neemt afscheid van hem, maar niet zonder hem intens dankbaar te zijn voor alles, wat hy voor dekenaat ei rochie, voor priesters en gelovigen heeft betekend. En als Rector Haring op mei in Berkel zijn 65ste verjaardag zal vieren, zou het mij niet verbazen, w neer zijn kamer te klein zal blijken alle Leidenaars te ontvangen, die op zyn eerste verjaardag na zijn Leidse periode, nog even de hand willen komen drukken van hem, die met ere hun deken en pastoor was. Rector Haring, nog heel veel gelukkige en vruchtbare jaren wor den U toegewenst namens allen. DRS. A. M. E. Th. VREEBURG pr. res. le klasse, waarby het volgende sei zoen dan 3 Bona Stars teams zullen ope reren. Het belangrykste kampioenschap zal dat van de junioren zyn, de toekomst van de verenigingen. Het in deze junio ren klasse van het district eveneens uit komende juniorenteam van Blitz zal 2t worden, wat een bewys mag zyn van d€ toenemende kracht van het Leidse bas ketbal, want in de le klasse van het dis trict Den Haag bevechten op dit moment de twee andere Leidse verenigingen het kampioenschap en daarmee verbonden promotie, nl. Essor en LUSV. Aldus wist het Leidse basketball zich in het byna afgelopen seizoen zich zowel in de top als halen, wat promotie betekent naar de in de breedte sterker te maken. Evenals andere jaren zal in de week na Pasen door de jeugd van Nederland, lid van een der padvindersorganisaties, een grote actie worden gevoerd onder het motto: Een heitje voor een kar weitje. Nu echter het heitje minder waard is dan in de begintijd van deze beweging, en ook de jeugd door hech ter samenwerken „groter" werk kan aanpakken, wordt als motto ook graag genoemd: „een knaak voor een taak." De jeugd steekt liever de handen uit de mouwen in aangepaste activi teiten, om dan tegelijkertijd iets gro tere te verrichten, tegelijk dienstbaar- der te zijn, en dus ook misschien meer „grote" klanten te bereiken. Dat houdt niet in, dat de „kleinere" klanten niet welkom zouden zyn. Er zyn en blyven veel karweien, die graag door 1 of 2 welpen of kabouters worden uitge voerd, en die aangepast zijn aan hun leeftyd. Alom bekend zyn het bood schappen doen, het aardappelen schil len, het uitlaten van de hond, het poet sen van schoenen, het poetsen van zilver enz. enz. Nu echter wil men meer de dacht vestigen op het grotere werk. Door de leiding van de organisatie worden de karweien toegedacht aan de groepen, die daarvoor het meest geschikt worden geacht. Gedacht wordt aan zakenlieden en fabrieken, die een archief eens willen wegwerken, maar waartoe zij maar niet kunnen komen, wegens personeelsge brek; een fabriek die zijn hele hal eens een goede beurt met de witkwast laat geven; een firma, die een heel naar sorteerwerk laat doen, omdat zij daar zelf maar niet toe kan komen de zakenman, die een partij circulaires laat vouwen en insteken in envelop pen. Kortom, ook voor 't grotere werk kan men de juiste mensen vinden. In de stad Leiden zal de actie zich afspelen op vrijdag 11 april, a.s. In de plaatsen rond Leiden, afhankelijk van de plaats kan die ook op een andere dag vallen. Telefonische inlichtingen over een karwei kan men krijgen via no. 21212. Op dit nummer worden ook de opdrachten geaccepteerd. ADVERTENTIE Th. J. van der Heijden Het koopavonddebat van de gemeen teraad zal dinsdagavond via een ver sterkerinstallatie ook in de Burgerzaal van het stadhuis te volgen zijn. Dit in verband met de mogelijk grote publieke belangstelling hiervoor, die de capaci teit van de publieke tribune zou kun nen overschrijden. Het publiek, dat van de ingang Visch- markt gebruik moet maken, zal bij de raadszaal op de tweede verdieping naar de Burgerzaal worden verwezen als de publieke tribune vol is. De raadsver gadering begint zoals gewoonlijk om half acht. Voor verstoren van nachtrust Katwijk f 150.- boete In de nog zeer vroege morgen van 26 oktober vond een 20-jarlge bromfietser uit Katwyk het nodig de nachtrust van de burgery te verstoren, door met veel geknetter door de straten te rijden. Toen de kabaaimaker door de politie werd aangehouden begun de narigheid pas goed. „Hy vocht als een leeuw", aldus de mededeling van de politie, „en schold er op los". „Jullie zyn vuile fascisten", kreet hy. „Ach, eigeniyk weet zo'n joch niet waarover hy praat", constateerde de Haagse politierechter. „Hy was nog niet geboren toen de oorlog was afgelopen". Niettemin vond de officier van justitie het zeer ongepast om gezagsdragers uit te schelden. Verdachte kwam wel van een feestje en had meer drank gebruikt dan hy kon verdragen, doctf dat is geen excuus. De eis luidde 150,- boete we gens belediging. „Ik heb eens een teach-in meege maakt, waarin het woord „fascist" werd besproken en waar men het steeds meer met elkaar oneens werd. Het eindigde in een pandemonium, waarby iedereen el kaar verweet fascist te zijn", deelde de politierechter mee. Hy veroordeelde ver dachte overeenkomstig de eis van de of- Lisse geeft subsidie aan Mater Amabilisschool Als de raad van Lisse met het voor stel van b. en w. akkoord gaan, dan gaat de gemeente subsidie voor de Ma ter Amabilisschool met ingang van 1 jan. 1969 voor elke uit Lisse afkomstige leerling 35 pet. van de door het rijk aanvaardbare subsidiabele lasten bedra gen, met dien verstande, dat de gemeente Lisse bevoegd is de subsidie te vermin deren, indien de subsidiëring tot kapi taalvermeerdering leidt. „Eén april-mop" hield duizend gulden in De films in de week van 3 april t/m 9 april zyn door de Katholieke Film Cen trale als volgt gekeurd: Camera: Op vrijersvoeten (a.l.) (prolongatie). Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9 15 uur Beide paasdagen: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Nachtvoorstelling do, vr. en za. 23.30 Lesliaisons dangereues 18 Jr. Lldo: The party a.l. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Beide paasdagen: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. le paaslag 12.15, 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: De zoete zonden van Sexy Su- zanna 18 jaar. Dageiyks: 2.30, 7.00 eD 9.15 uur. le en 2e paasdag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: Matt Helm en de vernielers 14 Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur le en 2e paasdag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: The Big gundoron 18 jaar. Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Nachtvoorst, vrijd. en zat. 23.30 uur Frankenstein schiep een vrouw 18 jr. Korreltje Een goed woord gaat boven een goede gave, maar een welgeaard mens laat beide samengaan. PUNT... „Wij hebben het gezamenlijk gedaan, zoals dat meestal in een huis gezin gaat." In de Voorhoutse Paulus Potterstraat nummer 7 zal het Paasfeest dit jaar een extra feestelijk tintje krijgen. De bedrijfsleider van de Leidse Courant, de heer L. Tekke, overhandigde de heer H. Bos kamp gistermorgen namelijk een briefje van duizend gulden en we dachten zo dat daar wel een bruisend feest mee georganiseerd kan worden. Natuurlijk behoeft het geld niet aan gewend te worden om het huis vol te laden met eieren, hazen en andere lekkernijen. Het kan ook best zyn dat de heer Boskamp geïnteresseerd ge worden na onze beeldraadsels, wel eens met eigen ogen de schoonheid van deze werken wil aanschouwen. Zoals bij de meeste inzenders het geval was vormden de beelden voor de heer Boskamp geen grote puzzel: „We hebben het met z'n drieën ge daan. Mijn vrouw, die nogal veel puz zelt, mijn dochter en ik. Ik had het echt niet verwacht Toen ik opgebeld werd dacht ik dan ook eerst aan een 1-aprilmop. Goed het was 3 april, maar onwillekeurig denk je er toch aan." Toen wij bij de heer Boskamp bin nenstapten keek men ons nog enigs zins ongelovig aan. „Hoe vaak hebben wij geen oplossingen ingestuurd, maar nooit hebben we iets gewonnen en nu opeens duizend gulden." Terwijl de kleinzoon er in moeders armen niets van begrijpt is zijn gezicht één gulle lach. Het werkt aanstekelyk. Het zon licht dringt naar binnen. Er schynt op deze heerlijke lentemorgen niets te ontbreken. Aan werken wordt niet gedacht. Terecht ook. De heer Bos kamp heeft zijn steentje aan de maat schappij al ruimschoots bijgedragen in een Oegstgeests bollenbedrijf. Hoe is de sfeer in het bollenbedryf? Boskamp: „De belangstelling loopt terug. De jon- VOOR BAD OF DOUCHE Het luxe schuimbad tegen normale prijs De luxe van weelderig koesterend schuim. De luxe van flonkerende flacons. De luxe van diep-fonkelende tinten. En de luxe van keus uit uier betoverende geuren en kleuren. Voor wie prijs stelt op de luxe van een in dividueel schuimbad is er nu Gelbe Rose. Kies uw favoriete geur en kleur: 1 roman tische Gelbe Rose, het exquise Orchidee, het delicate Daphne of de frishéid van Citrus. Betaal toch de normale prijs. U weet het nu: 'tis Gelbe Rose. De nieuwe luxe serie individuele badpreparaten van internationaal niveau, tuba 3,95 flacons van 8,75 tot 21,50 Gelbe Rose heeft ook crème-bad (speciaal voor drogehuid), after-bath-lotion, fijne toiletzeep an speciaal babybad. geren voelen er niets meer voor. On danks het feit dat er veel te verdie nen is met overwerk, maar ja, dan wordt het veel nachtelijk werk en dat wal men niet meer." KANS-IN-KUNST UITSLAG 2e RONDE Oplossing cijfercombinatie: „Zo kwa men krant en kunst bijeen." Uitslag beeldraadsels: 1 Brussel, 2 New York, 3 Zwitserland, 4 Kopenhagen, 5 Lon den, 6 Rotterdam, 7 Rome. De prijzen werden aan de volgende deelnemers toegekend: Een duizend gulden: H. Boskamp, Paulus Potterstraat 7, Voorhout. Vijfhonderd gulden: Mevr. Y. M. L. Schagen, Lysterlaan 90, Alphen a/d Ryn; J. Brosse, Lage Rijndijk 12a, Lei- Een honderd gulden: G. P. de Gunst, Middelgeest 24, Leiderdorp; W. S. de Mey, Lindelaan 16, Sassenheim. Vijftig gulden: C. J. Mol, Prinses Irenelaan 6, Oegstgeest; Mej. C. Stuif zand .Corellistraat 38, Leiden; H. Th. Perquin. Haagweg 240, Leiden. Vijfentwintig gulden: Mej. G. M. v. d. Fluit, Scholtenstraat 54, Leiden; J. C. Vermeulen. Jan vossen steeg 21, Lei den; Mevr. Kraayevanger, Rembrandt- laan 13, Voorhout; Marianne v. d. Post, Lijtweg 13, Oegstgeest; Mevr. A. Straathof, Medusastraat 18a, Leiden; Mevr. Verstegen, Pauwenstr. 6, Voor schoten. In de zaal van café-restaurant Vliethof hield de Rynsburgse foto- en filmclub haar vergadering onder voorzitterschap van de heer N. van Niewkoop. De V.V.V. van Rynsburg was zeer In genomen met het voorstel van de verent- „Ik heb de hele morgen aUeen maar aan jou gedacht. Daarby heb ik helemaal vergeten het middageten te koken!" LEEUWARDEN, 4 april, Kaas Commissienoteringen (in per kg): Goudse kaas 3.15; Edammer kaas 2.92; Broodkaas 2.92. Handel kalm. TER AAR. 4 april, Groenten Wit lof A 2.09; idem B 1.99; idem afwij kend 1.48; idem II 1.22; spinazie I 35 60; idem II 2535; uien 25, alles per kg. Radijs I 2433; idem II 21, per bos. Sla I 3240; idem C 1425, per stuk. RIJNSBURG, 4 april, BLOEMEN Anjers: rode Sim 25-40, rose Sim 19-35, Anjers: rode en rose Sim 25-40, witte Sim 19-35, G. J. 22-37, Esperance 30-40, Gerbera 35-40, Orchldé 26-47, Freesla: Golden Yeellow 125-160, Golden Melodie 200-280, witte Freesia's 160-200, Stock holm 125-150, Pimpernel 125-150, Apol lo 275-325, Blauwe Druifjes 85-100, Plu- mosa groen 150-250, Anthurlum 125-325. Tulpen: Apeldoorn 220-250, Lustige Wit- we 200-265, Blenda 210-250, Belona's 200-235, Eddy's 180-210, Ralph 180-220, Pax 425-435, Kennedy 230-250, Prins Charles 180-210, Partis 200-225 Queen 250-275, Pinkatraction 330-360, Promi nence 250-265, Narcissen: Carlton 200- 235, Insebastible 235-275, Flower Record per bos 19-38, per bos 125-135. ging om in het seizoen één avond per week voor de badgasten te verzorgen. Er werd besloten om de film van de heer Van Egmond en dia's van ver schillende leden te vertonen. Ook zal er een permanente foto-tentoonstelling over Rynsburg gehouden worden. De vereni ging doet een beroep op ledereen, die foto's of dia's van Rijnsburg heeft, deze by de heren J. van Zuilen, Brouwerstraat 51a, en Van Kranendonk, Burg. Mey- boomstraat 19 te brengen. De foto's moe ten 18 by 14 cm groot zijn. Na de pauze werden er dia's en enkele films vertoond. Tydens de rondvraag stelde de heer Van Niewkoop voor een collectieve verzekering af te sluiten voor alle camera's van de leden. Leiden Leidse huisartsen: tot za terdag 10 uur dient men de eigen huis arts te raadplegen. Na zaterdagmiddag 12 uur belle men voor spoedgevallen de dokterstelefoon 22222. Apotheek: tot 2de Paasdag, 's morgens 8 uur: Doeza Apotheek, Doezastraat 31, tel. 21313; 2de Paasdag: Apotheek Reyst, Steenstraat 35, tel. 20136. Leiderdorp dkt. Blaauwendraad, Hoge Waard 4, Koudekerk, tel. 01714- 2208; zr. Borsboom, Rijndyk 200, Ha- zerswoude, tel. 01714-2255; apotheek: R. van Breest Smallenburg. Oegstgeest zo.: dkt. Reterink, Ter- weeweg 152, tel. 50394; ma.: dkt. Meiss- ner/Roelants, reap. L. de Colignylaan 20, tel. 53865, en L. de Colignylaan 19, tel. 53865. Voorschoten zo.: dkt. James, Leid- seweg 51, tel. 2520; ma.: dkt. Kooy, J. W. Frisolaan 3-5, tel. 2527; Voorscho- tense apotheek, Leidseweg 66, tel. 2525; zr. Van der Neut, Wyngaardenlaan 2, tel. 2177. Oegstgeest zr. Warmenhoven, tel. 54500 b.g.g. 22222, zr. De Jonge, tel. 54500, b.g.g. 22222. Alkemade dkt. v. d. Werf, Koppoel- laan 2, Rypwetering, tel. 01712-202; dkt. Glansbeek, Popullerenstraat 45, Roelof- arendsveen, tel. 01713-2511; zr. Koot, Spoorstr. 1, Roelofarendsveen, tel. 01713- 2420. Alphen za.: dkt. Zwartendyk, Sta tionsstraat 5, tel. 2472; zo.: dkt. Cornet, Kievitstr. 48, tel. 3697; ma.: dkt Van Kooten, Wilhelminalaan 36, tel. 2079; tandarts: v. Wermeskerken, Javastr. 4 (12.00-12.30 u.); apoth ek Allart, Raad huisetraat 206; zr. Jonker, Hoofdstraat 164, tel. 2340; zr. Weeber, Llndestr. 7, tel. 3940. Bodegraven dkt. Cats, Noordatr. 7, tel. 2030; zr. Borsboom, Pr. Bernhard- straat 2, tel. 2086; apotheek Grendel. Lange Tiendeweg, tel. 2732; dierenarts: dkt. Hofland, Vyverlaan, tel. 3798. Boskoop zo.: dkt. Pompe, Zuidwijk tel. 2038; ma.: dkt. De Wilde, Rozen- laan 1, tel. 2740; zr. Hooymans, Meyers- koop 53. tel. 2805. Hillegom dkt. Van »t Westeinde, Stationsweg 74, tel. 5771. De Bollenstreek: tandarts: dkt. Meule- mans, Laan v. Rijckevorsel 10, Lisse; apotheek; zo.; Hillegomse Apotheek, Hoofdstr. 78; ma.; I ssese Apotheek, Vierkant 223. Katwyk/Ryn dkt. Louwers, Bos- plein 27, tel. 5805; apotheek: Kon Ju- lianalaan 18, tel. 4370. KatwUk/Zee dkt. De Jager, Boule vard 59, tel. 3777. Langeraar dkt. Sandkuyl, telefoon 01722-139; zr. Brouwer, tel. 01723-364, b.g.g. 264. 316, tel. 4486; i 43, tel. 3996. Nieuwkoop Bremer, tel. 01725-1103; i sens, tel. 01724-482. Noordwyk dkt. Mulder. Nieuwe Zeeweg 69, tel. 2230; apotheek Duin rand; groene kruis: tel. 2907; wit-gele kruis: tel. 2338. Noordwtykerhout dkt. De Groof, Duindoornstr. 1, tel. 02533-2910; zr. Lanke, Duin en Dal 55, tel. 2468. Sassenheim dkt. Van Riet, Gou verneurlaan 40, tel. 7777. Voorhout zr. Meyssen, Vermeeretr. 2, tel. 02532-7796. Zwammerdam dkt. P. K. v. d. Ent Braat, tel. 01725-1308.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3