Onze voorjaarscollectie is ontloken. Emissie van Slavenburg Een vrouw kan zichzelf zijn bij Vroom&Dreesmamt irerlaagt drastisch de prijs van deze 2 T.V. apparaten 548.- 1.898r 1969 dinsdag 1 april 1969 de leidse courant r voor de deur. De traditie getrouw zullen vele eiere i kleurig jasjeIn Hongarije worden eieren met oude uit de volkskunst beschilderd. inzage GREBBEDIJK 3 I Kp''palSs^r Civit „Bovema" kocht „Iramac" op BUSSEM-HEEMSTEDE Na lange onderhandelingen heeft grammofoonpla tenmaatschappij „Bovema" de Bussem- se platenfirma „Iramac" opgekocht. Dit houdt op de eerste plaats in, dat alle produktie8 van „Iramac" (klassiek) en „Relax" (populair) met ingang van van daag door „Bovema" in Nederland en door het Engelse moederconcern „EMI" in de rest van de wereld behoudens Frankrijk in roulatie worden gebracht. De regeling houdt tevens in, dat alle buitenlandse merken van „Iramac" over gaan naar „Bovema". De volkomen zelf standige en zich snel ontwikkelende zus termaatschappij, „Iramhc-France" blijft buiten de overeenkomst. Alle lopende acten van „Iramac" met artiesten worden ongewijzigd door „Bovema" over men. Voor de directie en overige personeelsleden van „Iramac" zijn over gangsmaatregelen getroffen. (ADVERTENTIE) 590ste Staatsloterij 1 april 1969 Derde klasse 25,zijn gevallen op nummers eindigende op: 50,zijn gevallen op nummers eindigende op: 81 50,zijn gevallen op nummers eindigende op: 40 50,zijn gevallen op nummers eindigende op: 98 50,zijn gevallen op nummers eindigende op: 22 100,zijn gevallen op nummers eindigende op: 43 200,zijn gevallen op nummers eindigende op: 755 400,zijn gevallen op nummers eindigende op: 042 f 1.000,zijn gevallen op nummers eindigende op: 590 2.000,zijn gevallen op nummers eindigende op: 3893 Een prijs van 5.000,is gevallen op het numm 069649 5.000,is gevallen op het numm 009077 5.000,is gevallen op het numm 081676 5.000,is gevallen op het numm 075511 5.000,— is gevallen op het numm 083664 De prijs van 10.000,is gevallen op het numme 070894 25.000,is gevallen op het numme 023440 50.000,is gevallen op het numme 025919 100.000,is gevallen op het numme 080045 De extra-prijs van ƒ500.000.is gevallen in de serie D op het nummer 037360 en de troostprijs van ƒ5.000.op het num 037360 i de andere series. WEER of geen WEER DE BILT Een depressie boven het zuidelijk deel van de Oostzee verplaatst zich langzaam naar het zuidoostenEen krachtig hogedruk- gebied bevindt zich op de oceaan ten noorden van de Azoren. Tussen k.n.m.i. deelt Opklaringen beide systemen staat een lucht stroming uit noordwest tot noord. Deze stroming verplaatste een bij bovengenoemde depressie behorend koufront over ons land naar het zuidoosten. Dit ging gepaard met veel wind en regen, waarbij plaat selijk in Noord-Brabant meer dan twintig millimeter viel. Achter het front stroomt met noordwestelijke winden koude, onstabiele lucht via de Britse eilanden en de Noordzee geleidelijk verder West-Europa voorkomen. De komende nacht kan vooral in het binnenland de temperatuur plaatselijk tot onder het vriespunt dalen. plaatselijk neerslag en vrij koud. Weersvooruitzichten voor donder dag in cijfers gemiddeld over ons land: aantal uren zon: nul tot normaal tot vier graden onder nor maal; max. temp.: twee tot zeven graden onder normaal; kans op een droge periode van minstens twaalf uur: zeventig procent; kans op een geheel droog etmaal: vijftig pro- Weer in Nederland Weer in Europa Berlijn regenbui ROTTERDAM (ANP) Het besti in Slavenburgs Bank heeft op aandeelhoudersvergadei nieuw tegen een koers iaB procent. Het prospectus zal na Pasen verschijnen. President-commissaris T. Slavenburg deelde de aandeelhouders mee, dat het gezien de regelmatige stijging van de v&n de bank, nodig kan zijn, --- dergelijke emissie nog eens zal voorkomen. Ook achtte hij in de toe komst verdere onderhandse emissies mo gelijk. Bod Telegraaf op Deli AMSTERDAM (ANP) De directie m de NV Deli drukkerij heeft maan dagavond het volgende communiqué uit gegeven: ten vervolge op het bericht van vrijdag 28 maart dat op de aandelen der NV Deli drukkerij en boekhandel door de NV Holdingmaatschappij De Tele graaf een bod is uitgebracht tot een koers van 140 procent deelt het bestuur de NV Deli drukkerij mee dat bin nen enkele dagen het bericht aan aan deelhouders waarin dit bod wordt aanbe volen, tegemoet kan worden gezien. Het is de bedoeling van de NV Holding maatschappij De Telegraaf het bedrijf onder de bestaande leiding voort te zet ten en uit te breiden met behoud van de redactionele onafhankelijkheid van de belangrijkste uitgave der NV Deli druk kerij, het Goois Nieuwsblad. Uit de het personeel geen ontslagen voortvloeie Beter resultaat Veenendaalsche VEENENDAAL (ANP) Commissa rissen en directeuren der NV Koninklijke Veenendaalse Sajet- en Vijfschachtfa- k voorheen wed. D. S. van Schup- en zoon te Veenendaal, fabrikante Scheepjeswol, delen mee dat. ondanks de verder gestegen kosten, in de eerste drie kwartalen van het lopende boekjaar, dat per 30 april 1969 eindigt, opnieuw verbetering van het resultaat werd bereikt in vergelijking met overeenkom stige periodes van de laatste boekjaren. Deze verbetering is voornamelijk te dan ken aan een belangrijk gunstiger bezet ting van de textielfabriek, waarin onder Cneer handbreigarens worden vervaar digd onder het merk Scheepjeswol. Naar het zich thans laat aanzien, behoort het tot de mogelijkheden dat over het boek jaar 1968-1969 een verhoging var het dividend wordt voorgesteld. (Over 1967-1968 werd 6 procent uitgekeerd, ter wijl over 1966-1967 het dividend werd ge- De lente zelf mag misschien nog wat aarzelen, de voorjaarsmode niet. Na een winter lang door ontwerpers in Londen, Parijs en Rome gekoesterd te zijn komt zij in onze collectie tot volle bloei. Dat bewijst dit jeugdige complet van bonded jersey. Een japon en een mantel, in zachte pasteltinten. (119,-) Onze lente-collectie, waarvoor o. a. Shelana-London modellen ontwierp is compleet. Ze is er voor elke leeftijd, in alle stoffen en kleuren. Velona zwart-wït T.V. Grootbeeld, druktoetsen voor automatische zenderaf stemming op 6 verschillende stations. Luidspreker aan de voorzijde. Fraai afgewerkte kast van mat notenhout of hoogglanspolitoer. 1 Jaar volledige garantie. „VELONA" Is een merk van Vroom Dreesmann. Blaupunkt kleuren T.V. (nieuwste type). Overzichtelijke en gemakkelijke bediening. Prachtige heldere kleuren. Een ontvanger met een feilloze geluids- en beeldkwaliteit 1 Jaar volledige garantie. Normale prijs: 2.350.- Aftrak voor Uw oude toestel (hoe oud ook) 452 r Al deze toestellen staan natuurlijk onder volledige garantie en de spreekwoordelijke Vroon Dreesmann Service.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 11