de Bijenkorf Haasje, rep je naar de Bijenkorf. Want daar lééft de traditie van het feestelijke Ei en de sierlijke Paastafel. De chocolade-eieren hebben een nieuw jasje aan - een pop-glinsterend harlekijnjasje van folie dat alléén de Bijenkorf heeft. Ze staan er temidden van lieve hazen, kippetjes en kuiken.v allemaal van erg lekkere chocola. En wat zijn er toch veel dingen die met Eieren te maken hebben! Er is een Alles-rond-het-Ei-stand met alleen al 25 verschillende eierdopjes: houten, metalen, glazen, porseleinen - koddig als mannetje of paasdier verkleed of romantisch, tweepersoons. En er zijn eierkokers (v.a. 6.75}, eierwekkers (v.a. 14.95}, eiersnijders, vier soorten, (v.a. 2.25}, eierborden, eierstelletjes, eierrekjes. Er zijn eierprikkers (0.50} om te zorgen dat de schaal niet stukkookt en er is ook een eierdooier-scheider voor 1.95 Geen ei zonder zout: zoutstrooiers horen er óók bij. Er zijn bijv. erg mooie in rood of groen, v.a. 9.50. Daar zouden we bijna de eierwarmers vergeten: moppige mutsjes, vilten kuikentjes, raffia hoedjes zijn er natuurlijk ook! En om de eieren nog mooier te maken - de Bijenkorf heeft een flinke voorraad eierverf (0.26}, hazeoren (1.10} en transfers (1.-) Dat alles moet op een mooie tafel. Het bestek op de tekening heeft een gekleurd handvat in koper besloten - vork 2.50, lepel 2.75, mes 1.75. Er is ook een 6-delige cassette met modern-gele handvatten voor 39.95 Paaskleden, paaslopers, paasbekers, paasbordjes, paaskaarten en paasbeesten - ziet u inspirerend toegepast op onze tafels-allemaal van papier-dus voordelig en eenmalig. U zet met Pasen niet uitsluitend eieren op tafel. Wat dacht u van een authentieke paasslof, heerlijk krentenbrood met veel spijs èn cashewnoten èn rozijnen voor maar 2.50? Van Ardenner ham, de echte, donkergerookt en héél dun gesneden voor 1.65 per 100 gram, 2.95 per 200 gram? En de beroemde Colmenas Fino Pale Dry sherry kost tijdelijk maar 3.75 per fles - doos van 12 flswtB 4(X- Intussen biedt ons restaurant-café 'La Ruche' op de 2e etage tot 12 april een voor proefje: Pi imeursalade, Lente-eieren, Piepkuiken'Richelieu* en meer van die gewffige Paashapjes.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 6