CsA SUEDE EN LEER VANEEN NIEUWE GENERATIE Let op "de vrouw met de vele gezichten". Zaterdag 22 maart. Ned. 1, voor het nieuws van 8 uur leer koinbineren Steeds meer zien. wij dat er op de inter nationale modemarkt gespeeld wordt met leer in kombinatie met andere stoffen. Dikwijls geeft dit verrassende en goede effecten. Leer met suède: ingezette stukken suède, die bijzonder dekoratief werken. Leer met tricot: mouwen, kraag of andere gebreide onderdelen geven een apart effect. Leer met bont: het nieuwste van het nieuwste. Als U zich herinnert dat bont vaak dekoraties met leer heeft, kunt U zich voorstellen dat het omgekeerde ook erg goed .zal zijn. Leer met leer: andere kleuren leer. Erg leuk. en natuurlijk oneindig veel mogelijkheden. Leer met tweeds: een tweed voorpand of achterpand. Heerlijk apart en toch heel ge kleed. Suède en leer maken een grandioze come-back. Een terugkeer in een verjongde en vernieuwde gedaante. Zo zag U het nog niet eerder. Kijk maar bij C&A, dan begrijpt U wat wij bedoelen. Er is een nieuwe mode in suède en leer ontstaan. Sjiek, elegant en geraffineerd. Modieuze, getailleerde mantels. Suède jassen van een ongekende soepelheid. Er is ook een veel grotere variatie. Van jong modern tot stijlvol gekleed. C&A heeft werkelijk de internationale modewereld afgespeurd om een kollektie bij elkaar te brengen die uitsluitend uit topkwaliteiten bestaat. Jassen die volkomen anders zijn, die verrukkelijk zijn om te dragen, die bewonderende blikken afdwingen. Een nieuwe generatie suède en leer waar elke generatie enthousiast van wordt. mantel met opstaand kraagje en rug ceintuur. De steekzakken zijn in de coupe naden verwerkt en sluiten met een knoopje. In de kleuren: lichtbeige, antilope en appel groen. 36-44. 160.— leer onderhoud Nieuw zijn de jacks van suède met tricot, een ideale kombinatie! Afgebeeld model heeft een zeer originele belijning. Kleur: antilope. 36-42. 90. jacks De sportieve jacks winnen aan populariteit. Ze zijn over het algemeen zeer eenvoudig gehouden. Misschien juist daarom vormen zij zo'n goede combinatie met een broek of minirok en hoge laarzen. De jacks worden gesloten met een rits of drukknopen. De laatste vorm van sluiten zien wij veelvuldig in deze nieuwe mode. Prijzen variëren van 85,tot 120. Zeer moderne getailleerde mantel van cuir jeunesse. Opvallend zijn de opgestikte zak ken, de ceintuur en de garnering op de mouw. In beige, zwart, groen en donker- FOTO BOVEN: Zeer sjieke suède mantel met gepaspel- leerde steekzakken. De bijzonder mooie be lijning is evenals dé reverskraag geaccen tueerd door een fijn stiksel. In beige en grijs/beige. 38-44. 380.Sportief suède man teltje. Door vertikale naden en tailledoor snijding heeft model een perfecte coupe. In beige, goud en lichtbruin. 36-44. 230. accenten op leer en suede De kleine accenten zoals knopen, ceintuurs, stiksels, gespen krijgen alle aandacht. De. knopen zijn over het algemeen iets verfijn der en met zorg bij de jas gekozen. Zo ook de ceintuurs. En vrijwel alle mantels zijn op delicate wijze versierd met stiksels. Dat zijn de kleine puntjes op de i die ertoe bijdragen dat de leren en suède mantels zo'n sjiek en modieus karakter krijgen. Het korte suède jasje is in klassieke stijl, maar met moderne belijning. Dat wil zeggen de beroemde amazonestijl. In middenbruin en beige. 38-46. 180. Bijzonder mooie suède mantel met lang rug- split en grote opgestikte safarizakken. De knopen en de gesp zijn eveneens van suède. In de kleuren: antilope en taupe. 38-44. 230.— Klassiek, maar niet minder modieus is deze mantel van lam-velours. 3/4 model met klepjes en zijsplitjes. In de kleuren: midden bruin en lichtbruin. 40-48. J50. FOTO LINKS: Afgebeeld jack is van nappa agneau, in wijn rood, rood, grijs en bruin. 36-42. 120. De tricot pantalon is in diverse kleuren ver krijgbaar. 38-44. 36.75 In ons landje is een buitje regen haast on vermijdelijk. Maar U hoeft geen angst te hebben dat uw suède jas daardoor bedorven wordt. Suède kan best tegen een buitje, als; het maar rustig de tijd krijgt om te drogen. Forceert U dat beslist niet door uw jas bij de kachel of iets dergelijks te hangen. Hang.uw jas in een koele ruimte tot hij vol komen droog is en borstel hem daarna af met een droog sponsje. U zult er geen spat meer van zien. In geval dat uw jas vuil wordt, adviseren wij" om hem chemisch te laten reinigen. Daarvoor zijn een aantal speciaalzaken. Er. zijn tegenwoordig ook middelen in dé handel waarmee U het zelf kimt. Probeert U het echter nooit met schoonmaakmiddelen die niet speciaal voor dat doel bestemd zijn. A3SL

Leidse Courant | 1969 | | pagina 8