mi pyr Massa Leidenaars kwam op openingsdag in Consumarkt Parkeer- en oversteek- moeilijkheden op Levendaal Fraai en gedegen werk van Hessel de Boer bij v. d. Vlist H. J. M. van Aken verlaat jeugdwerk te Voorschoten h Voor flinke jongens „Meirevolutie in Parijs' DE LE1DSE COU KANT Bromfietsdiefstal met een staart Een al te ondernemende knaap van 14 jaar werd gistermiddag om half vijf op het politiebureau aan de Zonneveld- straat door een agent afgeleverd. De jongeman had een bromfiets gestolen en op het bureau werd hem duidelijk gemaakt, dat dit een kwalijke zaak is. Tegen kwart voor acht werd de jongen naar huis gestuurd, maar een goed uur later belden zijn ouders de politie radeloos op: hun zoon was weggelopen (omdat hij thuis op een zeer hard handige manier gestraft was) en of de politie hem nu maar wilde opsporen. Om tien over tien belandde zoon lief voor de tweede maal op het bureau, maar nu vrijwillig. Hij stelde zich min of meer onder politiebescher ming, want onder deze omstandig heden wilde hij niet naar huis terug. Het slot van het drama wase, dat een politieagent de jongen terug bege leidde en de ouders op het hart bond, voortaan minder drastische tucht maatregelen ten aanzien van hun zoon te nemen. EIM t 18 935 Vanmorgen vroeg, één uur na de openstelling van de Consumarkt aan het Levendaal - „Nee geen officiële opening, we wilden direct met de verkoopslag beginnen" - was het al duidelijk, dat de gemeente ter hoogte van het pand en in de onmiddellijke omgeving verkeers maatregelen zal moeten gaan treffen. De parkeergelegenheid in de nabijheid van het voormalige Van Wijk-gebouw, waarin sinds van morgen een aantal ondernemers op discount-basis met de verkoop gestart zijn, was niet alleen duidelijk tekort, ook de massa's bepakte voetgangers, die het drukke Levendaal bij de ingang van Consumarkt probeerden over te steken, kwamen in moeilijkheden als zij zonder hulp van politie de verkeersstroom probeerden te kruisen. Leiden -V.H.Z. Warenhuis van bescheiden allure Naar de initiatiefnemer, de heer Teekens, hoofdhuurder van het EMS- ns mededeelde hebben e besprekingen met het gemeentebestuur plaats gehad om het parkeerprobleem, rond de Consumarkt te bestrijden. Volgens de directie van de Consumarkt moet op het Levendaal en rond het [ebouw in de zijstraten en ook op de logewoerd minstens een blauwe zone ?orden ingesteld. Als meest ideale op- •c dag- 7 lossing ziet men een uitgebreide zone met parkeermeters. Aanbeveling ver dient echter ook een oversteekplaats voor het pand. Naar de heer Teekens mededeelde zal het college van b. en in de gemeenteraadsvergadering 9 april met een voorstel betreffen de de verkeersmaatregelen komen. Acht ondernemers In de Consumarkt werken in totaal acht ondernemers onder algemene di rectie van de heer J. Kranenburg samen: Gazan N.V. (fabrikant van ■uftpM 'arjaajuooaapinif ua -uareq -saump ders N.V. (meubelen en woningtextiel), Schuitema (levensmiddelen). Telera ma N.V. (elektrische apparaten), Hotel Central (coffeeshop), een ondernemer op het gebied van campinguitrustingen en nog aan te trekken „warme bakker." Alle deelnemende ondernemers zijn op dit moment nog niet aanwezig. Te- lerama komt bijvoorbeeld pas na 1 juli, wanneer het gedeelte van het grote complex, direct rechts naast de ingang door Van Wijk is ontruimd. Verder is de Consumarkt ook nog niet toegerust met een afdeling sterke dranken. De vergunning daarvoor kwam pas giste ren binnen. Ook de afdeling drogisterij heeft nog geen volledig assortiment. Bij een wandeling door het complex (totaal 400 m2) ontkomt men niet aan e 0,1 bilt EN, EEK iY 7,95 d 115 Filmavond VOLA Gisteravond hield de Ver. van- Oud- Leerlingen der Ambachtschool 'n film avond. De films waren in bruikleen af gestaan door de N.V. tot Aanneming van Werken, voorheen H. J. Nederhorst te Gouda. De inhoud van de film „Onder maai veld" geeft een overzicht van de bouw van het eerste gedeelte van de spoor wegtunnel op Schiphol. De lengte van dit gedeelte is ca. 550 meter. Het film pje „Goudankers" behandelt het veran keren van damwanden door middel van speciale, achter de wanden geïnstalleer- in de grond gevormde ankers. ,Brücken aus dem Baukasten" laat de prefabrikage van de bruggenbouw Aanbesteding aanleg Blauwe vogel-weg Uitslag van de op dinsdag 18 maart in het stadhuis te Leiden, namens b. en w. van Leiden, door de directeur der gemeentewerken gehouden openbare aanbesteding van bestek nr. 1. dienst '69: •■het maken van grond-, riolerings- en bestratingswerken ten behoeve van de aanleg van de Blauwe Vogelweg c.a., met bijkomende werken". L. P. v.d. Geer en zonen, Voorschoten 180.320,—; Gebrs. Schouls N.V, Leiden f179.200,N.v. Aannemersbe drijf v/h J. Visscher en zonen, Leider dorp f 178.080,—: fa. J. Stam en zonen, Voorschoten f175.532,—; fa. A. T, H. Stuifzand, Leiden f174.720,—; H. Com- Peer N.V., Voorschoten f 172.816,—; fa. Gebrs. Koolmoes en Struyk, Leiden (153.104,—; fa. J. Bijleveld en zoon, Koudekerk a.d. Rijn f 150.080,—; N.V. Loeve. Rflnacker f 127.680,—. de overtuiging, dat er in de afgelopen weken enorm hard gewerkt moet zijn in het pand, dat twee maanden geleden nog een sombere fabrieksruimte was. Metamorfose Het interieur heeft een volledige metamorfose ondergaan. Elke onder nemer heeft van „zijn gebied" ook iets aantrekkelijks proberen te maken. Wat Een front van kassières (10) van morgen om half negen startklaar op de levensmiddelenafdeling. Zij zaten niet lang „op de plaats de totaalindruk betreft: de Consumarkt heeft de allure van een eenvoudig warenhuis. Geen overdaad, maar toch ruim voldoende comfort voor de be zoekers. Aanwezig zijn toiletten, ver der ligt vrijwel overal vaste vloerbe dekking, er speelt een achtergrond muziekje, de zaak wordt goed warm gehouden enz. Investeringen evenwel, die niet strikt noodzakelijk waren heeft men achter wege gelaten. „De mensen komen hier tenslotte alleen vanwege de prijzen waar we mee werken," zeggen de on dernemers. De deelnemers aan de Con sumarkt zijn allen „grossiers" var filiaalbedrijven. Teekens Slagerijen opende op het Levendaal zijn een-en-twintigste Gazan maakte de twintig vol („dit jaar hopen we de dertig te halen"), Mijnders heeft reeds enkele zaken in de Bollenstreek, Telerama is al actief in Haarlem en Utrecht en Schuitema (Centra heeft zaken in alle delen van Nederland. In de Consumarkt zijn in totaal meer dan 70 mensen werkzaam. fot en met 29 maart is in Galerie v. d. Vlist aan de Botermarkt werk te zien van de schilder Hessel de Boer. Deze in Haarlem geboren thans 48-ja- rige schilder werkt nog steeds op de be proefde figuratieve wijze. Hij ontving zijn opleiding aan de Koninklijke Aca demie in Den Haag. is lid van Pulchri Studio en van de Haagse Kunstkring, Oud-kapelaan wordt predikant te Noordwijk-Binnen Dr J. G. B. Jansen, vicaris herv. gemeente te Noordwijk a heeft het beroep tot predikant herv. gemeente Noordwijk Binnen aan genomen. Dr Jansen werd in 1931 te Groenlo geboren. Hij studeerde o.a. 4 jaar theo logie te Rome, waar hij promoveerde. Hij was voorts vier jaar kapelaan te Al melo, geestelijk verzorger van de bui tenlandse arbeiders, docent aan de Kath. Leergangen te Tilburg en van 1964 tot 1966 r.k. medewerker in het industrie pastoraat. Eind 1966 ging hij over naar de Herv. Kerk en werd sociaal-pedago gisch medewerker voor de rijpere jeugd te Rotterdam. In 1968 werd hij vicaris te Noordwijk aan Zee. De herv. gemeente Noordwijk-Binnen is opgeheven, omdat Noordwijk aan Zee en Binnn zijn sa mengevoegd. De herv. gemeente Noord wijk Binnen is in deze nieuwe constel latie wijk Oost geworden. Dames maakten kennis met Sheherazade Sheherazade komt. Dit bericht was voor de leden van het Katholiek Vrou wengilde en Damescontact Zuid-West voldoende om gisteravond in groten ge tale naar restaurant Van der Heijden te komen om eens te kijken, wie die She herazade nu eigenlijk wel is. Zij kenden haar alleen maai' van naam, als schrijfster uit een van de be kende Nederlandse damesbladen. Nu, de dames zullen niet teleurgesteld zijn na de kennismaking. Zij kennen de vrouw, die zich achter de schuilnaam van Sheherazade ver schuilt nu ten voeten uit. De Haagse journaliste mevrouw M. Racké liet de dames een paar uur genieten van haar verhalen, belevenissen en avonturen. Zoals bekend heeft mevrouw Racké veel akties op touw gezet voor kinder hulp. Voor de pauze vertelde mevrouw Racké hoe zjj in het journalistieke vak terecht was gekomen en over haar er varingen opgedaan tijdens buitenlandse reportages. Na de pauze liet Shehera zade haar publiek alleen maar lachen; lachen over allerlei dolle situaties en voorvallen. Zo zelfs, dat ongetwijfeld geen van de dames er spijt van gehad zal hebben een avond kennis gemaakt te hebben met de vrouw, die haar wekelijks een „Cocktail" voorschotelt in haar geliefde damesblad. woont en werkt dan ook in de hofstad. Het is een verademing tussen het vele van de hedendaagse normale en abnor male kunstbeoefening in allerlei „arts" weer eens het gedegen vakwerk te zien van de oude, helaas door vele jongeren tegenwoordig zo verguisde stijl: het late impressionisme. De Boers werk moge dan invloeden vertonen van de Haagse school on- zentwege mag men zeggen dat het late nabloei daarvan is het getuigt eerlijk vakmanschap, liefde voor net tier, gevoel voor stemming. Er zijn parklandschappen, stad zichten en een aantal goede portre prachtig gebroken wit van de japon, „Bonjour tristesse", een indringend tret van een jonge vrouw, het lii toetste „Meisje aan het strand" beetje in de sfeer van een Israel uitdagende „Vrouw in interieur' wat hautaine conterfeitsel van de ter Victor van Vriesland doch b( het zeer charmante „Meisje met hoed". Sierlijk, doch in strakke b heid geschilderd is „Ezeltje". De over het algemeen wat donker geschilderde stadsgezichten kunnen ons persoonlijk niet altijd bekoren door de min of meer deprimerende sfeer, die ze oproepen, met uitzondering van een mooi doek „Versailles", een blij en zonnig werk. Ook het lente-achtige „Lange Voorhout" kan bekoren, doch „Herengracht" toont een ietwat ge drukte stemming in zijn donkere, grau we kleuren. Het doek „Vijverberg" is naar onze smaak wat erg traditioneel, teveel herinnerend aan het werk in vele z.g.n. kunsthandels, waar men schilderijen kan kopen waarvan er der tien in een dozijn gaan. Maar afgezien daarvan mogen we Hessel de Boer rekenen tot die schil ders. die de traditie van de Hollandse impressionist en nog steeds op goede wijze trachten voort te zetten. En het is goed dal zelfs in onze „pop-a rt- periode" daarvoor de aandacht wordt gevraagd, die het zeker nog verdient. WILLEM PRINS. In Galerie v. d. Vlist: Afscheidstentoonstelling Mathieu Wiegman Van 29 maart tot 30 april wordt in galerie v. d. Vlist aan de Botermarkt een tentoonstelling gehouden van werk van de nestor der Bergense schilder school. de 83-jarige Mathieu Wiegman. Niet minder dan ruim vijftig werken van deze voornaamste der nog levende impressionistische schilders zullen wor den geëxposeerd. Het zal tevens de laatste expositie zijn, die Wiegman van zijn werk houdt. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat ook de T.V. aandacht aan dit ge beuren zal schenken en opnafnen zal maken voor uitzending in het pro gramma Scala. De tentoonstelling zal geopend zijn op dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur en op de zondagen ook van 13 tot 17 uur. Naamgeving van nieuwe straten in Leiden Oegstgeesterweg, nieuw gedeelte, tussen Rijnsburgervia- duct en Haarlemmerviaduct. Willem de Zwijgerlaan, nieuw gedeelte, ten westen van Wil lem de Zwijgerbrug tot Oegstgeester weg. Admiraalsweg, tussen vaarwater Oude Rijn en Nieuwe Rijn langs Rijn- en Schiekade. Besjeslaan, tussen oud gedeelte en Lekstraat. Castellumweg, bij nieuw gedeelte Besjeslaan. Persant Snoepweg, vanaf Leiderdorpsebrug tot Hoge Rijn dijk. Grote Polderweg, Meerburgerpolder, langs spoonveg Leiden-Utrecht. Matiloweg, Meerburgerpolder en Kleine Crone- steinsepolder langs Rijn- en Schiekanaal. „Park Hooghkamer", tussen Voorschoterweg en Appololaan. Bloemfonteinstraat, tussen Transvaalkade en Morssingel, Jan C. Smutsstraat, tussen Paul Krugerstraat en Bloem fonteinstraat. -Jan Luykenstraat. tussen Visscherstraat en Muiderkring. Muiderkring, bij Gerard Brandstraat. Vossiusplein, tussen Gerard Brandtstraat en Mui derkring. Berylstraat, tussen Robijnstraat en Saffierstraat. Carneoolstraat, tussen Smaragdlaan en Saffierstraat. Barnsteenpad, tussen Opaalstraat en Saffierstraat. Kristalstraat, tussen Hoge Morsweg en Carneool- Toermalijnstraat, tussen Robijnstraat en Saffierstraat. VERVALLEN STRAATNAAM Krauwelsteeg, aan het gehele gebied St. Jorissteeg en Krauwelsteeg wordt de naam St. Jorissteeg gegeven. BROMFIETSER GEWOND Gistermorgen omstreeks tien over half tien verleende een 72-jarige brom fietser uit Leiden op het kruispunt Watersteeg-Hogewoerd geen voorrang aan een personenauto. De man botste tegen de auto op en moest met een hoofdwonde en inwendige kneuzingen door de EHD naar het Academisch Ziekenhuis worden vervoerd. De bromfiets werd geheel vernield, de auto kreeg flinke deuken. De heer H. J. M. van Aken zal zondag afscheid nemen van het r.k. jeugdwerk in Voorschoten. Hopman Van Aken is dan twintig jaar verkenners- en jeugd leider geweest. Het begon allemaal in juni 1945. Op de speelplaats van voormalige r.k. jon gensschool kwam een groepje jongens bijeen onder leiding van hopman H. J. Trel. Op een schoen en een slof speelden zij het spel van verkennen, er was ge brek aan alles behalve aan enthousiasme. Uit dat eerste groepje jongens is de Lau- rentiusgroep Voorschoten gegroeid en werd Herman van Aken gevonden als latere hopman. Sedert 1962 is hopman Van Aken tevens afdelings- en groeps leider van het katholieke jeugdwerk. De Voorschotense jeugdbeweging is steeds zeer creatief geweest, niet in het minst door de hopman, die thans „mees- ter-schilder" is en de beide jeugdhuizen verfraaid heeft met houtsnywerk en schilderkunst. Waarschijnlijk is hopman Van Aken de eerste verkennersleider van de ka tholieke jeugdbeweging die in 1960 met een Voorschotense neutrale padvinders- groep, de Prinses Beatrixgroep, op kamp is gegaan. In die tijd miste deze groep een eigen hopman. Zondagmiddag van 4 tot 6 uur be staat in het jeugdhuis „Impeesa" aan de Mozartlaan gelegenheid om afscheid te nemen van hopman Van Aken. Burgerij-avond in Nassauwijk te Voorschoten over verkeer Op uitnodiging van het gemeente bestuur van Voorschoten kwamen enige honderden bewoners van de Nassauwyk naar het culturele centrum om samen te praten over het verkeer In deze wijk. Burgemeester L. de Kool benadrukte de bedoeling van het gemeentebestuur om de bewoners te horen en tot mede- bstuur te krijgen over het moeilijke pro bleem van het verkeer. Verkeersdeskun- digen hebben een advies uitgebracht en voordat het uitgebrachte advies in de gemeenteraad behandeld wordt, krijgt de burger gelegenheid mee tedenken. Het werd een heel vruchtbare avond. Burgemeester De Kool hield een alge mene inleiding en na de pauze kregen de bewoners gelegenheid hun vragen in te dienen, die door het voltallige college van burgemeester en wethouders zoveel mogelijk afdoende werd beantwoord. De Nassauwijk is een na-oorlogse wijk met 626 woningen, de smalste straat, de Dillenburgerweg, is maar 3,50 meter, de breedste straat 7,30 meter is de Prin ses Margrietlaan. In 1967 telde de wijk volgens officiële opgave 446 auto's. Gebleken is dat er inwoners zijn ge weest, die er iets achter zochten en daarom hun autobezit verzwegen heb WIE WIL ONZE KRANT BEZORGEN IN LEIDEN? een aardig zakcentje Aanmelden; DE LEIDSE COURANT PAPENGRACHT 32 LEIDEN ben. Onofficieel telde de wijk eind 1967 ruim 500 auto's, thans wordt gerekend met 1 auto per woning. De gemeente Voorschoten is bereid te bevorderen dat 1 auto per woning parkeerruimte kan vinden. Voor de tweede auto in de woning moet de eige naar zelf parkeerruimte creeëren en liefst niet voor de ramen van zijn buur man, aldus de burgemeester. De wijk telt 214 garages, waarvan er maar 72 gebruikt worden als bergplaats voor auto's, de rest als extra bergruimte. De verkeersmaatregelen welke over wogen worden bestaan uit het invoeren van eenrichting verkeer uitsluitend voor het motorisch voortbewogen verkeer, het verbreden van enige straten, door gebruik te maken van het aanwezigé openbaar groen, het aanleggen van par keerhavens en liet instellen van par keerverboden. Allemaal maatregelen, die dringend noodzakelijk zijn, want het komt than? voor dat sommige straten door de gepar keerde auto's in de avonduren een vrije doorvaart voor o.a. brandweerauto'? zeer moeilijk maken. Het is een geven en nemen in het belang van het alge meen welzijn, besloot de burgemeester zy'n toespraak, waarna zeer vele vra gen loskwamen, die vlot voor zover mogelijk door b. en w. beantwoord werden. Bridge-club VOG Uitslag le en 2e ronde parencompetitie: Rood: 1. Hr en mevr. Smit 199; 2. Da mes Upwlch-Van Berge Henegouwen 175; 3. Planje-De Jong 171; 4. Hr. en mevr. Van der Scheun 163; 5. Mevr. Raar-Terpstra 156. Zwart: 1. Kersbergen-Buys 150; 2. Hr. en mevr. Boogaard 141; 3. Braakman- Jonker 128; 4. Gans-Oudshoorn 127; 5. Slegtenhorst-Van Dieren 126. Tentoonstelling bij Lente-festival In het kader van het door de gezamen lijke studentenverenigingen te Leiden ge organiseerde Lentefestival vindt deze dagen een tentoonstelling plaats, welke geheel gewijd is aan de nog vers in het geheugen liggende Partjse revolutie van vorig jaar mei. Het geheel is opgezet door de Beeldende Kunst-sektie van het Leids Academisch Kunstcentrum. De bezoeker vindt er een keur van foto's, (uiterst links) affiches, kranten en tijdschriften, van welk materiaal het meeste nog nooit in Nederland is ver toond, terwijl men tevens beschikt over een aantal films en dia's, die dagelijks tussen 2 en 3 uur worden vertoond. Deze films zijn afkomstig van La Lig- ne Générale, een groepje in Brussel ver blijvende Franse studenten, dat zich na de revolutie genoodzaakt zag Parijs te verlaten. Het Amsterdamse Fodor-Museum, waar enige tijd geleden een dergelijke expositie werd gehouden, verschafte de grote hoeveelheid foto's. De bedoeling van organisator Willem Lash (25, 6e jaars kunstgeschiedenis) is om aan de hand van al deze beelden een discussie op gang te brengen tus sen allen, die de ernst van deze zaak inzien. Een ieder, die in deze met veel enthousiasme opgezette expositie is ge ïnteresseerd, kan hiervoor t/m 31 maart terecht op de bovenste verdieping van het pand Rapenburg 107, dagelijks van 10.00 tot 17.30 uur. De V>egang is ge heel gratis. LEIDSE AGENDA WOENSDAG 19 MAART Stadsgehoorzaal Ex Animo, Gene rale repetitie met publiek van Mattheua Passion, aanvang kwart over 7 n.m. Camera K O Film v. d. maand: „Accident", 19.00 uur. Rijksherbarium Kon. Ned. Mij. v. Tuinb. en Plantkunde. Ledenvergade ring, 20.00 uur. DONDERDAG 20 MAART Stadsgehoorzaal Ex Animo: Matth. Passion, 19.15 uur. Lakenhal Finale muziekconcours Lentefestival '69, 20.00 uur. Romanuszaal (achter Hartebrugkerk) Kaartverkoop Stille Omgang, 19-20 VRIJDAG 21 MAART Veemarkt VEBO-Paasveetentoon- stelling vanaf 10.00 uur. Schouwburg Cabaret Pepijn, 20.00 Stadsgehoorzaal Modeshow „De Faam", 20.00 uur. Jeugdhuis Breestraat Jaarverga dering Ned. ver. v. Suikerzieken, afd. Leiden en omstr., 20.00 uur. Leidse Broodfabriek - Excursie Kath. Vrouwengilde. 20.00 uur. Antonius Clubhuls Mode beatavond (Gebr. Coster). 20.00 uur. Hotel Centraal Openbare vergade ring Politieke Partij Radicalen. 20.00 O.O. Mess Doelenkazerne Jaarver gadering afd. Leiden Bond v. Mil. Oor logsslachtoffers. 15.00 uur. Contactavond 19.30 uur. AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Herdingh Blanke*!, Hoge- woerd 171, tel. 20502 en Apotheek Zuid- West, Brahmslaan 20, tel. 21522. Bevolkingsonderzoek op tuberculose Volgende week onderzoek in de aula van de School du Rieustraat op: maandag, 24 maart 9.00-1200 en 14.00-16.30 uur Dinsdag, 25 maart 14.00-16.30 en 19.00-21.30 uur woensdag, 26 maart 9.00-1200 en 14.00-16.30 uur donderdag, 27 maart 9.00-1200 en 14.00-16.30 uur vrijdag, 28 maart 14.00-16.30 en 19.00-21.30 uur Burgerlijke stand Geboren: Joyce Simone d.v. E. Tee kens en J. M. T. Goddljn; Franklin An- dries Aboe Arnold z.v. H. J. v.d. Burg en M. Cornet; Nicolaas z.v. N. Dros en G. Kuijt; Catharina Martina d.v. W. Guijt en W. v. Duijn; Elsbeth Johanne d.v. R. J. Kuipers en P. E. Tamminga; Francis Jacoba d.v. W. v. Iterson en J. Penseel; Willem Frederik z.v. W. F. Brokaar en A. v. Vliet. Overleden: C. v. d. Bent 61 j., m.; S. Kulk 18 d., d.; K. Viehoff 49 j.. m.; J. de Jong 83 j., w.v. N. J. Smit; T. Verbiest 55j., m.; J. v.d. Mei 76j., m.; J. Dijk stra 75 j., m.; T. H. Lubbe 49 j., m. GROTE SCHUUR AFGEBRAND Vanmorgen is een grote landbouw- schuur van de firma S. Klaasse en Zoon te Nieuw Vennep geheel afgebrand. De schade kon nog niet geheel worden geschat. Het bedrijf was voor 55.000 gul den verzekerd. De brandweer van Nieuw Vennep kreeg assistentie van de korp sen van Hoofddorp en Rijsenhout. De blussingswerkzaamheden werden be moeilijkt door een grote toeloop van be langstellende toeschouwers. De oorzaak, van de brand is niet bekend. HOOGMADE CONTACTAVOND M.M.O.-JEUGD Jeugdleden van de plaatselijke voet balvereniging MMO hebben een inter essante avond in het vooruitzicht. De Jeugdcommissie, welke reeds geruime t(jd met veel succes doeltreffend werk verricht, heeft voor de jeugd vrijdag avond 21 maart a.s. in Huize v.d. Ploeg een filmavond georganiseerd welk voor een groot deel is gericht op de voetbal» wereld. Vertoond wordt o.a. de voet balwedstrijd Engeland tegen de rest van de wereld, waarin velen prominente ster ren uitkwamen o.a. Jashin, Di Stefano enz. Een leuk filmpje zal de avond be* sluiten. Ook ouderen dio belansteliing hebben voor deze avond z(jn van harte welkom. De toegang is gratis, aanvang 19.30 uur.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 5