WEER of geen WEER 5? 1 Trovatore" Jj 8598 iml EflR i 41 Tnwi MÊM Samenwerking Ph. Morrisen Mignot Minister Udink opende boeken- expositie Varossiau en Vettewinkel gaan samen Investering van Shell in Nigeria 16000 kantjes haring naar Polen Pengel legt functie neer PAGINA 2 de leidse courant ZATERDAG 1 MAART 1969 (Bijna zekere) t.v.-hoogtepunten: Simenons „Maigret en oostelijke stroming. Hiermee werd lucht aangevoerd, waarin veel be wolking voorkwam. Deze loste ech ter in de loop van de dag in het zuiden en westen van het land gro tendeels op. Plaatselijk steeg het kwik hierbij tot acht graden cel- Verdi s „I het land bleef het somber weer met middagtemperaturen van ongeveer twee graden. In deze zachte lucht k.n.m.i. mede; Opklaringen deelt werden in Zuid-Frankrijk en Italië middagtemperaturen van omstreeks 12 graden bereikt. Kouder is het nog steeds in Polen en Scandinavië, waar het overdag licht blijft vrie zen. Ook zaterdag zal een oostelijke wind het weer in ons land bepalen. Er worden flinke opklaringen ver wacht, afgewisseld door wolkenvel den. De temperaturen zullen dezelf-' de zijn als vrijdag of iets hoger worden. Zondag: Zon 07.24—18.21: Maan 16.17—07.10Hoogw. Schev. 0225— 14.40. Maandag: Zon 07.2218.23: Maan 17.36—07.24: Hoogw. Schev. 03.04 —15.14. m 1 r Vooruitzichten voor maandag: Zon nige perioden met overdag ongeveer normale temperaturen maar in de nacht overwegend lichte vorst. Weersvooruitzichten voor maandag ln cijfers gemiddeld over Nederland: Aantal uren zon: 4 of meer; Min. temp.: 0 tot 5 graden onder nor maal. Max. temp.: omstreeks nor maal. Kans op een droge periode van minstens 12 wur: 90 procent. Kans op een geheel droog etmaal: 80 procent. IRH Weer in Nederland Reep.) max.temp. min.temp. neersl. Amsterdam l.bew. 4 -a 0 De Bilt zw.bew. 5 -0 0 Het accent van dit televisieweekeinde ligt op de zondagavond. Dan vervolgt de VARA op Nederland I de „Maigret- serie, terwijl op Nederland-2 de KRO Scène uit het t.v.-spel Maigret en de gangsters". V.l.n.r. Herman Lut- gerink. Jan Teulïngs en Paul Deen. derlandBelgië in Gemert; de nationa le indoor-atletiekkampioenschappen in Amsterdam; de basketbal wedstrijd Fla mingo'sBlue Stars in Haarlem; de Deelen geh.bew. 4-10 Den Helder geh.bew. 2 -a 0 Twente Igeh.bew. 3-10 Vltssingen geh.bew. 5-00 Zuid-Lumburg onbew. 8 -1 0 LucJith. R'dam zw.bew. 4-2 0 tore" voorzet. De laatste omroep sluit zyn programma af met het inmiddels befaamde „Frost op zondag". De VARA laat weer een signalement zien, ditmaal met de Engelse acteur Sir Alec Gulness. deze gevaarlijke affaire tot en goed ein de. Over de acteur Nederlandse biljartkampioenschappen ereklasse kader 47-1 in Noordwijk; de nationale judokampioenschappen alle categorieën in Helmond; de volleyal- wedstrijd Valbovol (Woerden)—Max- mare Latore (Italië), die in het kader Weer in Europa Resp.: max.temp. min.temp. neersl. In verband met ziekte van een van de kandidaten komt het AVRO-program- In de rubriek „Signalement" is op zon dag 2 maart (21.50 uur) de prodyktie. „The Actor" (De acteur), te zien, ge maakt door James Fleming. Over het voor dames wordt gespeeld; en de zaal handbalwedstrijden NederlandWest- Duitsland (dames) en NederlandOos Aberdeen geh.bew. 3 2 S Athene motr. 3 8 3 Barcelona geh.bew. 13 9 3 Belgrado zw.bew. 6-00 Berlijn onbew. a-6 0 Bordeaux ssw.bew. 33 5 0.4 Brussel l.bew. 7 -1 0 ma „Cees de Lange presenteert: A star is born", dat op zaterdag van 20.20 tot 21.15 uur via Nederland II zou worden uitgezonden te vervallen. In plaats van dit programma brengt de wezen van de acteur en alles wat daar mee samenhangt (de regisseur, de schrijver, de criticus) gaat deze produk- tie. In „De acteur" is James Fleming eigenlijk net zo te werk gegaan als in tenrijk (heren) in Voorburg. In het NRU-programma Langs de lijn (14.30—17.00 uur via Hilversum II en 18.10—18.30 uur via Hilversum I) zal verslag worden gedaan van: de interna- GAnève geh.bew. 3 3 0 Grenoble l.bew. oo -1 0 Helsinki h.bew. -6-21 0 Innsbruck l.bew. 33 -4 0 Kopenhagen onbew. ^0-4 0 Locarno geh.bew. i 3 0.2 op 31 augustus van het vorig jaar uit gezonden personality-show in kleur, Willeke International", waaraan onder meer medewerken Henk van Ulsen, Jerry Rix en De Como Brothers. zijn beroemde Afrikadocumentaire: hij heeft alleen Afrika vervangen door Londen, de Afrikaanse landen door de vele Londense theaters en de Afrikaan se bevolking door de acteurs en actri ces. Een belangrijk aandeel in deze pro- voetbalwedstrijden SpartaFC Twente, NACFeijenoord en DosVolendam; de national? judokampioenschappen alle categorieën in Helmond; de natio nale indoor-atletiekkampioenschappen Londen geh.bew. 2 0.1 Luxemburg zw.bew. 8-3 0 Malaga h.bew. 15 9 22 Mallorca geh.bew. 36 3 0 Nice l.bew. 15 ^5 0 Maigret en de gangsters Er Is zeer veel spanning in de Mal- gretaflevering van zondag 2 maart duktie heeft de beroemde acteur Sir Alec Guineas. Hij stelt de vragen die de thema's van dit programma vormen: „Wie zijn de vluchtige geesten die zich ophouden op de grens tussen illusies in Amsterdam; de zaalhandbal wedstrij den NederlandWest-Duitsland (da mes) en NederlandOostenrijk (heren) in Voorburg; de moto-cross Nederland —België in Gemert; de Nederlandse bil jartkampioenschappen ereklasse ka Parijs zw.bew. fi -« 0 Rome regen 15 9 10 Stockholm onbew, -2-15 0 Wenen geh.bew. 2-00 Kürich geh.bew. 200 20.55 uur. Voor die spanning zorgen drie door de wol geverfde Amrikaan- se gangsters, die Parijs nog onveiliger maken. Commissaris Maigret windt zich er erg over op, vooral als de gang sters inspecteurs neerschieten auto's mensen ertoe dwingen in het openbaar op te treden? Wat voor soort mens is de acteur, dat nachtelijk wezen dat zijn eigen leven inzet voor de visioenen van andere wezens?" Een groot aantal voor der 47/1 in Noordwijk; en tenslotte be richten over hockey, korfbal, turnen, badminton en de paardenkoersen in Hil- PPR-voorzitter stelen en meer van dat fraais uitha len. Maigret is wel in de laatste plaats van plan zich de gangsterwet te laten aanstaande figuren uit de wereld van het toneel geeft antwoorden op deze vragen: criticus Alan Brien, acteur Ni- col Williamson, actrice Joan Plowright AjaxHolland Sport In de rubriek „Sport van het weekend" een onderdeel van het programma wil jongeren in P.v.d.A.-bestuur UTRECHT (ANP) Erik Jurgens, voorzitter van de Politieke Partij Radi calen. heeft voor een primeur in de va derlandse politiek gezorgd. Hij beeft in „De Kapitalist", orgaan van de fe deratie van jongerengroepen in de P.v.d.A., de beide F.J.G.-kandidaten voor het nieuwe bestuur van de P.v.d.A. aanbevolen. EINDHOVEN (ANP) Philip Morris Inc. heeft bekendgemaakt dat een over eenkomst te hebben getroffen met de schrijver Harold Pinter, regisseur Pe ter Brook, regisseuze Joan Littlewood. De meningen over het wezen van het toneel en de identiteit van de acteur zijn veelsoortig, zoals uit dit filmes say zal blijken, (zondag 2 maart, 21.50- 22.40 Nederland I). II Trovatore Van vijf over zeven tot kwart over ne gen zendt de KRO-televisie zondag avond via Nederland II de opera „De Troubadour" van Guiscppe Verdi uit. In deze RAI-produktie, die wordt gere gisseerd door Margherita Wallman. „Soala", dat de NTS zaterdag 1 maart van 19.03 tot 19.30 uur via Nederland II uitzendt wordt een korte samen vatting uitgezonden van de wedstrijd AjaxHolland Sport, die in de middag van die dag wordt gespeeld. Ook zal nog aandacht worden besteed aan de wereldkampioenschappen kunstrfjden in Colorado Springs. Het betreft Relus ter Beek en Jan Nagel. Een motivering hiervoor is, dat de P.P.R. de komende tijd in gesprek trieën Mignot en De Block N.V. te Eind hoven. Deze overeenkomst houdt dat door Philip Morris een nieuwe Neder- Plero Cappuccilli, Antonietta Stella, Adrians Lazzarini, Caro Bergenzi, Pli- lin en Glno Calö. Het Symphonic Or- ken met de Partij van de Arbeid over de politieke vernieuwingen langs de weg van de progressieve concentratie liet liefst met de vernieuwende elementen in die P.v.d.A. te maken heeft. Tot die vernieuwende elementen rekent mr. Jurgens de F.J.G., vandaar zijn vraag of de P.v.d.A. Ingedommeld en arrivé is. of dat zij de twee jongeren zal kie- die de sigaren en sigaretten fabricage en distributie van Mignot en De Block en haar dochtermaatschappijen en met name de N.V. tot fabricatie van tabak en sigaretten Crescent Cie. zal voort- De voornaamste handelsmerken die bij de transactie zijn betrokken wor den in de Benelux op de markt ge bracht. onder leiding van Arturo Baslle. Frost op zondag In „Frost op zondag" (Nederland. II, 22,05 uur), ontvangt David Frost de zanggroep The Flirtations, de skiffle- plonier Lonnie Donegan, de actrice Jo sephine Tewson, The Barron Knights (Van een onzer verslaggevers) De minister, belast met de ontwikke lingshulp, drs. Udink, heeft gistermiddag by uitgeverij Nyhoff in Den Haag een tentoonstelling geopend van boeken over AMSTERDAM ALPHEN a. d. RIJN Ronnie Barker treedt ln deze show op onder andere als nieuwslezer in grote moeilijkheden. Ook ontmoeten we hem, samen met Ronnie Corbett, in een sketch over een man die zijn auto te rugbrengt naar de dealer. Sportreportages Van de wereldkampioenschappen kunst- rijden, die in Colorado Springs in de Verenigde Staten worden gehouden, menwerking. De tentoonstelling is inge richt ter gelegenheid van de boekenweek 1969. De minister meende o.m. dat het de eerste keer is, dat in on6 land een derge lijke overzichtstentoonstelling wordt ge houden. Ook al is het nog steeds wellicht waar, wat Horatius eens uitgesproken heeft„Houdt wat gij schrijft tot hel negende jaar in portefeuille". Dit geldt niet voor hetgeen hier te zien is en te (ANP) De besturen van Varossieau en Vettewinkel delen mede dat er prin cipiële overeenstemming is bereikt tot de vorming van een holding maatschap pij, waarin de activiteiten van belde ven nootschappen worden gebundeld. Ver wacht mag worden dat in de maand maart nadere bijzonderheden zullen worden bekend gemaakt. In beginsel, onder voorbehoud van enkele nog te ontvangen gegevens, zal aan fandeel- houders worden voorgesteld een ruil verhouding van 1.800 aandelen nomi naal Varossdeau respectievelijk 1.000 aandelen nominaal Vettewinkel voor 1.000 aandelen nominaal in de holding maatschappij, waarbij rekening is gehou- LAGOS (Reuter) De combinatie Koninklijke/Shellgroep en British Petro leum Company is van plan in Nigeria 45 miljoen (Nigeriaanse) pond uit te geven aan nieuwe produktie-installaties en de opsporing van reserves. Het is het grootste bedrag sedert 1958, het jaar waarin de Shell-BP-produktie be gon. Aan nieuwe pijpleidingen tussen de oliereserves ln het Deltagebied van de Niger rond Port Harcourt zal zes mil joen pond worden uitgegeven. Protest tegen accijns op huisbrandolie 1 DEN HAAG (ANP) De Nederland se organisatie van oliehandelaren heeft aan de minister van Financiën en Eco zendt de NTS drie kleurenreportages uit: zaterdag 1 maart van 22.50 tot 23.35 uur via Nederland II (dames en paren); zondag 2 maart, van 22.55 tot 23.40 uur via Nederland I (heren); za terdag 8 maart van 23.00 tot 23.50 uur via Nederland I (demonstraties). Jean Smits voorziet de uitzendingen van commentaar. In het NTS-Sportprogrmma, dat zon dag 1 maart van 19.30 tot 20.30 uur op Nederland I wordt uitgezonden, wordt wijzigingen voorbehouden aan dacht besteed aan de voetbalwedstrijden SpartaFC Twente en NACFeijen- oord; de internationale schaatswed strijden in Inzeil; dé motorcross Ne- lezen valt, omdat de boeken die hier ge- exposeerd zijn een voorlichtend karakter hebben en informatie geven over hetgeen er verricht wordt en zich voltrekt op hel gebied van de ontwikkelingshulp en 'de internationale samenwerking in het alge meen en meer gespecialiseerd op bepaal de onderdelen daarvan In een week tijd obligatdelening Vettewinkel. Slavenburg neemt v. d. Werff en In een week tijd zullen 16.000 kantjes haring vanuit de Scheveningse haven naar de haven Danzig overgevaren wor den. bestemd voor de Poolse bevolking, Gistermiddag vertrok de eerste coaster met aan boord 3000 kantjes. De komen de dagen zullen nog vier andere coasters Hubrecht over ROTTERDAM (ANP) De directie van N.V. Slavenburg*# Bank deelt mede. dat zij alle aandelen van Van der Werff en Hubrecht N.V. te Amsterdam heeft nomische Zaken en aan de vaste com missies van de Tweede Kamer voor Fi nanciën, Economische Zaken en mid denstandsaangelegenheden een telegram gezonden. In het telegram wordt veront rusting uitgesproken over het voorne men de accijns op gasolie, waaronder huisbrandolie, binnenkort te verhogen. PARAMARIBO (ANP) De demis sionaire minister-president van Surina me, de heer Johan Adolf Pengel, heeft gouverneurr Ferrier verzocht, zijn ont slagaanvrage als minister van Algeme ne Zaken, minister van Binnenlandse Zaken en minister van Financiën, niet jaar werd er eveneens haring naar Polen geëxporteerd, maar in mindere mate. De visserijovereenkomst, die Nederland en kele jaren geleden met Polen tekende, is vanaf gisteren aan de jaarlijkse uitvoe ring toe. verworven, waardoor deze onderneming als volledige dochter van N.V. Slaven- burg's bank kan worden beschouwd. Van der Werff en Hubrecht N.V. zal op hetzelfde adres en onder dezelfde leading haar activiteiten voortzetten. Daarmee zou de bestaande discrimina tie ten opzichte van aardgas nog verder worden vergroot, aldus het telegram, waarin begrip wordt gevraagd door huis brandolie van evantuele accijnsverho ging uit te zondereik langer in beraad te willen houden. Dit bericht Is van officiële zijde be vestigd. Daaraan wordt toegevoegd, dat, zodra de ontslagresolutie gereed is, de ze door de gouverneur zal worden on derteken d. VATIKAANSTAD (Reuter) Gusta vo, kardinaal Testa, voorzitter van de raad van beheer van de Vaticaanse schatkist, is gisteren op 82-Jarige leef tijd in Vatikaanstad overleden. Met een vertraging van enkele dagen kregen we gisteren de eerste aflevering te zien van KRO's nieuwste t.v.-serie „Rust noch dunr". Die vertraging heeft o.m. geleid tot moeilijkheden met regis seur Rob Touber. We hopen vurig dat die moeilijkheden bijgelegd kunnen worden. We vonden deze première na melijk voortreffelijk. Waarbij we nog niet precies weten welk genre hier be oefend werd: we houden het maar op een cabaratesk t.v.-spel-mct-liedjes. Het is een produlctie in samenwerking met Lurelei. De huisschrijver van Lure- lei, Guus Vleugel, leverde de tekst. Dat was van belang. Hij weet zo langzamer hand feilloos welke teksten Jasperina de Jong, Sylvia de Leur en Eric Herfst passen en maakte ook voor Adèle Bloe- mendaal een mooi karakter pasklaar. Het hele geval is naar Jasperina toe geschreven overigens. Haar recente mu- sicalwerk heeft een nieuw facet aan haar kunnen toegevoegd. Zij was nu de heel veelzijdige vedette, zowel zingend, acterend als dansend een lieve lust om te zien en horen. Overigens, als Touber hier inderdaad de totale regie heeft gevoerd, Inclusief een zalige reportage van de Ajax- beeft hij een prestatie van dermate be lang geleverd dat het onverantwoord zou zün de volgende afleveringen door een ander te laten maken. Joop Stok- kermans leverde goed bruikbare mu ziek waar we voorshands nog geen „hit" in onderkenden. Van de KRO zagen we voorts Kopduel, de quiz die ons nog steeds niet tot echt meeleven kan brengen; een quiz is pas geslaagd als je op het puntje van je stoel zit van spanning. Die spanning hebben wij bij Kopduel nog niet erva ren. Sport kwam ook in Brandpunt, met een ealige reportage van de Ajaxe kaartjesmisère. Dat was uit-het-leven- gegrepen, dat was t.v. Dat Brandpunt op het serieuze vlak ook deugdelijk actief was (Indonesië en Suriname) hoeft nauwelijks vermelding. Van de VPRO zagen we Blikopener, de rubriek van Ernst van Altena over on vermoede aspecten van kunst en cul tuur. Van Altena is een meester in ver talingen van poëzie en een wat minder groot poëet op eigen krachten. Hy is bovendien een scherpzinnig tekstschrij ver en hy denkt vrij te zijn van elke vorm van taboe. Dat zijn allemaal eigen schappen die hem tot een bijna-ideaal brenger van t.v.-teksten zouden maken. Maar Van Altena heeft ook minpunten. Hy mint vieze woorden, hoewel hy daar eigenlijk te oud voor is, en hy is op een bijna pathologische wijze anti- De eerste mineigenschap demonstreer de hij gisteren o.m. in enkele limericks die technisch verschrikkelijk slecht in elkaar zaten (hij liet b.v. scharlaken rijmen op laken), de tweede door via een moeizame omweg een (zelf toegege ven) slecht anti-Pausliedje te laten zin gen door Hugo Raspoet. Was het kwet send? Misschien wel voor een argeloze kijker die niet wist welk vlees hij met Blikopener in de kuip heeft. Wij waren niet gekwetst. We vonden het alleen maar dom van het Vlaamse zangertje, van Van Altena en ook van de VPRO, de omroep die van zichzelf zegt dat Ne derland' haar nodig heeft. Zo'n VPRO hoeft voor ons niet Vg. Fleetwood Mac redde concert van ondergang DEN HAAG Het moet de organisa toren van het pollwinnersconcert gister avond in het Haagse Congresgebouw byna zwart voor de ogen zyn geworden, toen bleek dat alles verre van vlekkeloos verliep. Om te beginnen werd er door een technische storing, pas een uur later dan aangekondigd begonnen. Vervolgens bleek, dat de Rotterdamse Free nog by- zonder veel te leren heeft vooral de kopersectie is erg zwak en ook de zang van de Freelations laat veel te wensen over. En tenslotte werd de Engelse gast David Garrick evenals Haagse Bojou- ra zong hy playback door het publiek van het podium gefloten. Enig lichtpunt vormde ex-Joost de Draayer, die hoogst amusant de verschillende bar slechte onderdelen aan elkaar praatte. Wy be treuren het nog steeds, dat hy zyn mede werking aan „Radio Veronica" heeft op gezegd. Het is ondertussen wel gebleken, dat het organiseren van een dergelijk pop- spektakel meer vereist dan het contrac teren van een aantal populaire groepen- Men moet om te beginnen alle mogelijk heden van het theater kennen. Dat was hier duidelijk niet het geval. Het Con gresgebouw heeft toch onnoemelijk veel mogelijkheden om een goede show op te zetten, Men had verder zulks gebeurt bij het jaarlijkse NME-pollwinners-con- cert in Londen wel een aantal goede en handige technici in de arm kunnen nemen om het instrumentarium van de groepen snel te verwisselen- Nu liepen er enkele lieden rond, die alleen wisten, dat uit de versterkers snoeren getrokken moesten worden- Het oponthoud tussen de verschillende orkesten was dien tengevolge bijzonder groot. Het pollwinnersconcert mag dan „de mist in" zijn gegaan, met het optreden van „Fleetwood Mac" was dat geenszins het geval. Peter Green en zijn jongens gaven een blues-show weg, waaraan John Mayall in de verste verte niet kan tippen. Wjj kunnen het Haagse organisatie bureau Paul Acket alleen maar dank baar zijn, dat zy de „Fleetwood Mac" als topattractie op het pollwinnersconcert nieten spelen- Niet alleen omdat deze .jongens voor een onvergetelijk stukje blues zorgden, maar ook omdat zij de wrange smaak van het mislukte voor programma lieten verdwijnen. Han Avöt „palais du pape" Min. Luns sprak met pro-nuntius DEN HAAG (A.N.P.). Minister Luns van Buitenlandse Zaken heeft gisteren de pauselijke pro-nuntius, mgr. Felici, ontvangen naar aanleiding van door hem gemaakte bezwaren tegen voor de Paus en de rooms-katholleke hiërarchie kwet sende afbeeldingen op het schrijversbal te Amsterdam. De minister heeft uiteen gezet waarom door de overheid niet is ingegrepen en daarbij uiting gegeven aan het leedwezen van de reegerlng over het geboord* (STER- reclameuitzendingen oni 18.56, 19.03, 19.56 en 20.16) NTS: 18.50 uur: De fabeltjeskrant 19.00 uur: Nieuws in het kort NCRV: 19.07 uur: Ha die Swiep, tv-serie 20.00 uur: Journaal (NTS) 20.20 uur: Eerste man, tv-serie 20.50 uur: Studio Anno, amusementsprogramma t 21.45 uur: The greatest show on KRO/RKK: 11.00 uur: Eucharistieviering TELE AC: 14.00 uur: Universiteit en hoge school 14.45 uur: Uitzending Stichting SOCUTERA NTS: 15.00 uur: Nieuws in het kort 15.02 uur: Weekjournaal voor- gehoorgestoorden 15.25 uur: Wegeninformatie 15.30 uur Openbaar Kunstbezit 15.45 uur: Matinee 17.00 uur: Ik vind dat, opinieprogramma eart, tv-serie 22.35 uur: Made in Hong Kong, wereldreis van Godfried Romans 23,00 uur: Tweede journaal (NTS) 23.10 uur: Hier en nu, actualiteitenrubriek MFHERLAND II (STER- reclameuitzendingen oni 18.56, 19.56 en 20.16) NTS: 18.50 uur: De fabeltjeskrant 19.00 uur: Nieuws in het kort 18.55 uur: De fabeltpeskrant 19.00 uur: Woord voor woord, bijbelvertelling (CVK/IKOR) 19.05 uur: Via Humana (CVK/IKOR) 19.30 uur: Sport in beeld 20.30 uur: Journaal VARA: 20.35 uur: Maigret en de gangsters, tv-serie 21.50 uur: Signalement, kunstmagazine 22.40 uur: Achter het nieuws, actualiteitenrubriek 22.50 uur: 19.03 uur: Scala, magazine AVRO: 19.30 uur: Dichters dichterbij 20.00 uur: J Journaal (NTS) 20.20 uur: Willeke Albert! Show (herhaling) O 21.15 uur: De Saint, tv-serie 22.05 uur: Jazz-O-Rama, jazzprogramma 22.45 uur: Tweede journaal (NTS) 22.50 uur: Wereldkampioenschap pen kunst rij den in Colorado Springs (NTS) Tweede journaal (NTS) 22.55 uur: Wereldkampioenschap pen kunstrijden Colorado Springs (NTS) NEDERLAND II NTS: 18.55 uur: De fabeltjeskrant 19.00 uur: Journaal KRO: 19.05 uur: De troubadour, opera 21.15 uur: Boeddhisme, documen- 22.05 uur: Frost op zondag, weekendshow 22.55 uur: Tweede journaal (NTS) De met aangegeven progra: i zijn kleurentelevisieprogramma's. HILVERSUM I VARA: 20.25-22.00 uur: Een eigenaardig mens, luisterspel 23.15-23.55 uur: Lui luisteren, grammo- f oonplatenprogra mma HILVERSUM I AVRO: 12.00-13.00 uur: Muzikaal onthaal NRU: 14.30-16.30 uur: Concerten op de zondagmiddag AVRO: 20.30-21.30 uur: Superclean dreammachine 22.55-23.55 uur: Te elfder ure, HILVERSUM II KRO: 20.00-21,50 uur: In antwoord op uw schrijven, verzoek platen 22.45-23.55 uur: Goal, muzikaal sport programma platenprogramma KRO: 10.00-11.00 uur: Eucharistieviering NRU: 14.30-17.00 uur: Langs de lijn, sportreportages KRO: 20.30-22.00 uur: Stereo-club Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 7.00, 8.00, 11.00,13.00. 16.00, 18.00, 19.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM n: 7.00, 7.30, 8.00. 8.30, 11.00, 12.30, 16.00, 18.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 22.45-23.55 uur: Audio, muzikale informatie Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 8.00,13.00, 17.50, 19.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM O: 8.00, 9.00, 11.00, 13.00, 19.00, 22.30, 23.55 HILVERSUM Hl: Elk heel uur vanaf 9.08 RADIO PROGRAMMA 20.25 Een eigenaardige man, hoorspel. 22.00 StereoMetropoleshow. 22.Ï0 Nieuws. 22.40 Mededelingen. 22.42 Loco, een programma zonder motief. 23.15 Stereo: Lui luisteren: licht gevarieerd platenprogramma. 23.55-24.00 HILVERSUM Nieuws. 18.46 Actualiteiten. 19.08 Klassieke grammofoonmuzlek. 19.10 Korte eucharistie viering. 19.30 Sjook: jongerenprogramma. 20.00 In antwoord op uw schrijven: ver- zoekplatenprogramma. 21.50 Vrljbultelingen: muzikale en andere herinneringen. 22.00 Liedjes in hun mars: liedjesprogramma. 22.30 Nieuws. 22.40 Overweging. 22.45 Ste reo: Goalmuzikaal sportprogramma met commentaren, reportages en gekruide nieuwtjes. 23.55-24.00 Nieuws. BRUSSEL NED (324 m) 18.00 Nieuws. 18.03 Literair programma. 18.30 Franse les. 18.32 Lichte muziek. 18.45 Sport. 18.52 Taai- wenken. 18.55 Zang. 19.00 Nieuws, weerbe richt en actualiteiten. 19.40 Voor de jeugd. 21.00 Gevarieerd programma. 22.00 Nieuws en berichten. 22.15 Jazzmuziek. 23,00 Nieuws. 23.10 Popmuziek. 23.40-23.45 Nieuws. de tak de kerk door: De Benedictijnen. 10.30 haal!: bonte 13.07 De toestand in de wereld, lezing. 13.16 '1.25 Radar!: radio-periodiek. ke muziek (opnj, (In de pauze: plm. 15.10- 15.30 Tol beter begrip: een cursus muziek- lulsteren). 16.30 Radiorama: veertiendaags minl-magezlne. VARA: 17.00 Stereo: Rango rumba orkest met zangsollsten. 17.30 Voor cle jeugd. 17.30 Nieuws. NRU: 18.05 Medede lingen. 18.10 Langs de lijn: sportreportages en -beschouwingen. VARA: 18.30 Klatergoud: een muzikaal feuilleton. 19.00 Zin en tegen zin: discussie over een actueel onderwerp. VPRO: 19.30 Nieuws. 19.35 Viool en plano: izlek. 22.30 Nieuws. 5 HILVERSUM m) KRO ziek (gr). 10.00 Eucharistieviering. lj.O Nieuws. 11,02 Promenade-orkest en solist: se mi-klassleke en moderne muziek, 11.47 Bui ten lands commentaar. 11.57 Mededelingci: NCRV-Vocaal ensemble: oude gewijde mu ziek. 13.00 Nieuws. 13.07 Voor de Jeugd. 13.2 Stereo: De psalmen In de nteiiwr muzikale lezing. 12 kwartet: klassiek: I liefdesthema in de wereldliteratuur, literair programma. NRU: 14.30 Langs de Lijn: sport- dienst (Vijgem.) 18,oo Convent: wekelijks halfuur over en uit de kerk. IKOR: 18.30 Men- gesprek. 18.45 Kerk veraf en dichtbij. (gr). 19.30 Kerkewerk ln het geding, lezing. 19.45 Stereo: Weense dansen (gr). 20.05 Kerk liederen. KRO: 20.30 Stereo: Stereoclub: mu zikale en technische tips voor stereofans. 82.00 KrulapunH kerkelijk: magazine, M.30 Lichte grammafoonmuzielë, Nieuwe. 22.40 Overweging. 22.45 Audio: mu zikale informatie voor kenners en liefhebber*. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (240 m en FM-kanalen) AVRO: 9.00 Nieuws. 9.02 DrrrUitl: licht pla tenprogramma. 10.00 Nieuws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nieuws. 11.02 Muziek mozaïek. VARA: 12.00 Nieuws. 12.02 Met vriendelijke groeten: verzoekprogramma. 13.00 Nieuw*. 13.07 NAR: Nederlandse Artiesten Revue. NRU: 14.00 Nieuws. 14.02 Rome-Ankara-Ma- programma voor de gastart *-■— intjes: licht gevarieerd muziekprogramma (op.). 17.02 Radiojournaal met tol •uitslagen. 17.01 i <824 m) 12.00 Licht 13.00 Nieuws, weerberii dedelingen, programma-oi zicht én SÓS-berlchten ken?^5?301Sport~ën tips voor automobilisten. (17.00 en 18.00 Nieuws). 18.30 Katholiek-gods dienstige uitzending. 10.00 Nieuws en weerbe richt. 19.30 Gevarieerd programma (22.00- 22.10 Nieuws en berichten). (23.00-23.10 Neiuw Nieuws en berichten). 23.40-23.45 Nieuws. MAANDAG HILVERSUM I (402 m) VARA: 7.00 Nieuws en ochtendgymnastiek. 7.20 Socialis tisch strijdlied. 7.23 Stereo: Lichte grammo foonmuzlek en reportages. (7.30-7.35 Van de voorpagina). VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nieuws en actualiteiten. 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuzlek en reportages, 9.00 Stereo: Engels kamerorkest en solisten (gr): Lichte grammofoonmuziek. AVRO HILVERSUM H (298 m) Nieuws. 7.10 Het levende w< icrie: klassieke het Nederlandse muziekleven. KRO: 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de zieken. 11.30 Be- jaardenprogranima. 11.55 Mededelingen, NCRV: 12.00 Los-Vast: gevarieerd program ma. (12,21 Voor boer en tuinder; 12.26 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Actualiteiten). 14.05 School radio. 14.30 Bariton en piano: klassieke en semiklassieke liederen (opn). 15.00 Gerefor meerde middagdlenst. NRU: 15.30 Zoeklicht op Nederland: Informatie over Zeeland, af gewisseld met muziek. (16.00-16.02 Nieuws). Overheidsvoorlichting: 17.20 Suriname en de =e Antillen in miniatuurstad Ma- Spreker: G. G. Jungerlus. NCRV; yt.su voor de kleuters. 17.45 Voor de jeugd. HILVERSUM III (240 m en FM-kanalen) platenprogramma. 10.00 Nieuws. 10.03 Pop station (11.00 Nieuws). TROS; 12.00 Nieuws. 12.03 Lynx (of Los). KRO: 13.00 Nieuws. 13.03 Actualiteiten. 13.08 T.N.T.: licht pla- tenpiogramma. 14.00 Nieuws. 14.03 Pop-In. 15.00 Nieuws. 15.03 Holster: Pop- en countrv- muziek. 16.00 Nieuws. 10.03 lORRRrrr. Popmagazine. 17.00 Niéuws. 17.02 Actual i- teilen. 17.07-18.00 Draoijijofdraalik: verzoek- BRUSSEL NED( 324 m) 12.00 Nieuw*. 1203 Gevarieerde muziek. (12.08-12.15 Land- bouwkronlek. 13.40—12.48 Weerbericht, mede- Nieuws. 18.03 Beursberlch- >or de zieken. 17.ao mededelingen. M.is

Leidse Courant | 1969 | | pagina 2