Leidse raad blij met bouw 139 bejaardenflats in Z.W. Leidse kantonrechter over serie duidelijke vonniste rijfouten LELIJK EENDJE" IN DE TUIN Dienstverleningscentrum misschien in de buurt Katwijkse politie rolt jeugdgang van zeven personen (12-16 jaar) op De wagen die u zich altijd gewenst hebt Qg f Carnavalsavond invaliden in Dansschool Castelein Voetgangersbrug over rijksweg bij Maaldrift Uitslagen NeVoBo DINSDAG 4 FEBRUARI 1969 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Vanaf 8 maart Kath. Rijnsburgers in weekeinde eigen kerkdiensten Zuster LEONA in Roelofarendsveen viert gouden kloosterfeest In ruim een uur tijd heeft de Leidse raad gisteravond 21 punten van de agen da afgewerkt. Over het 22ste en laatste onderwerp: de nota van b. en w. inzake het personeelsbeleid van de gemeente deed men meer dan anderhalf uur. Een aantal raadsleden wijdden beschouwin gen aan deze interne gemeentelijke be- leidsaangelegenheid en schonken aan dacht aan tal van detailkwesties. Wet houder Menken beloofde de raad, dat jaarlijks bij de informatieve nota over de begroting een hoofdstuk Personeels beleid zal worden ingepast. De raad ging tenslotte akkoord met een door b. en u). overgenomen suggestie ran de heer hamers (Prof. Chr.), in te stemmen met de „inhoud" (in plaats van de „conclu sies", zoals het college had voorgesteld) van de nota personeelsbeleid. De raad toonde zich verheugd, en deed daartoe graag het bouwterrein aan de César Franckstraat van de handover de voorgenomen bouw van 139 bejaar denflats in 8 bouwlagen door de Stich ting tot Exploitatie van Bejaardencen- j tra te Leiden. De heer Lammers en me- J vrouw Kerling-Simons (P.v.d.A.) dron gen er op aan, dat deze woningen op de i eerste plaats bestemd zullen zijn voor Leidse bejaarden. Dit bevordert even- zeer, aldus de heer Lamers, de door- i stroming. Mevrouw Kerling betwijfelde of er wel plaats zou zijn voor de dienst- i verlening met alle moderne voorzienin gen voor bejaardenzorg. Zij hoopte, dat ondanks de hoge huurprijs urgente en doorstromingsgevallen een plaats in deze flats zullen krijgen. ilfej. Van Buel (KVP) bepleitte, dal I bij een definitieve toewijzing nauw over-1 leg gepleegd zal worden met de G.G. en 1 G.D., opdat de bejaarden die het meest behoefte aan deze huisvesting hebben ook daarmee geholpen kunnen worden. EIGEN VERZORGING Met de bouw van deze flats is er weer een mogelykheid, het tekort aan bejaardenwoningen wat in te lopen, zei wethouder Piena. die toezegde, dat zo veel mogelijk rekening zal worden ge houden met „echte Leidse" bejaarden bij het toewijzen van de flats. Het wordt geen verzorgingsflat. Alle woningen zijn voorzien van een eigen keuken. Het bejaardentehuis „Rijn en Vliet" neemt: de zorg op zich van het bereiden van maaltijden voor hen, die niet voor hun eigen maul kunnen zorgen. Bij „Rijn en Vliet" bedraagt dit aantal on geveer 10 procent van de bewoners. Ook wethouder Menken wees op het zelfstandige karakter van de te bouwen bejaardenflats, die zeer goed genoemd mogen worden en een grote keuken krijgen. De G.G. en G.D. en de Dienst Huisvesting zullen een stevige vinger in de pap hebben bij de toewijzingen. Huis vesting heeft z'n 20 pet. van de wonin gen ter beschikking voor de zeer ur gente gevallen. Er bestaat volgens de heer Menken in elk geval een kans, dat het dienst- verleningscentrum in dit gedeelte van Zuid-West een plaats krijgt. DOORSTROMEN Bij het voorstel tot overdracht van dc gemeentelijke rioolwaterzuiverings in richtingen aan het Hoogheemraadschap van Rijnland zei wethouder Harmsen in antwoord op een vraag van de heer Amptmeijer (PSP), dat Rijnland het recht heeft, de kosten van rioolwater zuivering ook op de Leidse bewoners om te slaan. Een voorstel van de pacifist Koopmans om bij het „doorstromen" minder geld ter beschikking te stellen bij verhuizen van goedkoop naar duur en meer geld hij het verhuizen van groot naar klein werd door B. en w. verwor pen. Wethouder mevrouw Den Haan- Groen gaf te kennen, dat de gemeenten nu eenmaal de middelen niet heeft om verhuisvergoedingen te verhogen. De raad kon zich met de zienswijze van het college verenigen, behalve de PSP- fractie. INSTALLATIE Bij alle goedgekeurde raadsvoorstel len was ook de installatie van de heer H. Zunderman, die de plaats van de heer Molle in de P.v.d.A.-fractie inneemt. De heer Zunderman had reeds 17 jaar, van 1949 tot 1966 in de raad zitting. De ge loofsbrieven van de heer N. van Dee, het nieuw benoemde lid van de Prot. Chr. fractie (vacature de heer G. van der Vliet) werden akkoord bevonden. In het parochiehuis te Oegstgeest heeft gisteravond een bijeenkomst plaats gehad van afgevaardigden van kerkbesturen en parochie-raden in Oegstgeest en Katwijk en een werkgroep uit Rijnsburg. Gebleken is dat een meerderheid van de katholieke Rijnsburgers een eigen kerkgelegenheid verlangt. Besloten is. dat met ingang van het weekeinde 8-9 maart in Rynsburg de eucharistie wordt gevierd 's zaterdag- 's-avonds te 7 uur en 's zondags le 11 De diensten worden verzorgd door de pastorie te Oegstgeest, doch op de le en 3e zondag van de maand (kindermis in Oegstgeest) is de Oegstgeestse gees telijkheid overbezet. Gezocht zal worden naar een pater voor de Rijnsburgse dien- Voorlopig zal men bijeenkomen in een zaal van de Chr. Tuinbouwschool, terwijl uitgezien wordt naar kerkgelegenheid in een protestantse kerk. omdat de tuin bouwschool weer te ver buiten het cen trum ligt. De kerkdiensten worden gehouden met een proeftijd van drie maanden, om te zien of de belangstelling bevredigend is. Na 2 maanden zullen besturen en werk groep opnieuw bijekomen om de situatie te bekijken. Vanmorgen is een 16-jarige Katwyker voorgeleid voor de Officier van Justitie te Den Haag. Hij wordt beschouwd als het hoofd van een uit zeven personen bestaande „jeugdgang", die vorige week maandag, 27 januari, door de Katwijkse politie werd opgerold. Ruim een half ADVERTENTIE MORGEN TE ZIEN BIJ Automobielbedrijf .RIJNLAND" N.V. LAMMENSCHANSPLEIN 6 (ROTONDE) LEIDEN - TELEFOON 42451 jaar is deze jeugdbende, 12-16-jarigen, actief geweest. Ingebroken werd in scholen, een groenteveiling, het jeugd centrum „De Springplank", een rederij- gebouw en de kantine van de voetbalver eniging Quick Boys op het sportcom plex „Nieuw Zuid". Voorts werden uit onafgesloten apto's portemonnees ont vreemd, werd geld gestolen uit de kassa van een apotheker en vormden ook siga retten, sigaren en snoepgoed aantrekke lijke waar voor de jongelui. Enkele hon derden guldens zijn daarmee gemoeid. De zaak is aan het rollen gebracht toen een van de leden in de kraag gevat werd, omdat hij op 1 januari ingebroken had in de Prinses Beatrix School. Na verhoor heeft de jongen doorgeslagen en dat leidde tot de arrestatie van de overige zes. Sonneveld in T reslong-Hillëeom Een 32-jarige therapeut uit Leidschen- dani liet verstek gaan. Zo niet de twee opgeroepen getuigen. Mede daardoor kreeg de zaak, die tegen de Leidschen- damnicr aanhangig was gemaakt, toch een openbare behandeling. Hieruit bleek, dat de afwezige verdachte met zijn auto uit de bocht van de Van Wyngaarden- laan nabij de spoorwegovergang te Voor- schoten was gevlogen om vervolgens via de middenberm en de linkerweghelft te lgen een verkeerspaal op te botsen. ..Hij nam die bocht ons inziens met een veel te hoge snelheid en verloor daardoor de machUiover het stuur", ver- I klaarde de getuigen onder meer una- 1 riiëiii.- - „Ik verloor de macht over het stuur, I omdat er een groot stuk hout op de weg Voor een totaal uitverkochte Treslong- lag en het was dus een kwestie van zaal traden gisteravond Wim Sonneveld overmacht", verklaarde verdachte, al en Ina van Faassen op. De eerste maakte dus het proces-verbaal, destijds de re- zijn entree voor het voetlicht „per bed".1 den van zijn zowel gevaarlijke als scha de laatste „en négligé". Annie M. G. 'lelijke stunt. Schmidt schreef het liedje „*t Is voor je „Dat zei hij wel, maar er was op de bestwil", dat gitarist Jan Blok toon- weg geen enkel stuk hout te ontdek- zette. Het sloeg bij het publiek in. Het leen", spraken de getuigen dit feit met onontbeerijke contact kwam daarna stelligheid tegen. tot stand toen beide artiesten vijf crea- Op grond van de objectieve getuigen- ties gaven van „Anna stond te wachten" verklaringen achtte de officier, mr. J. tot en met het terrein van handeling: de j Wessel, het duidelijk bewezen, dat ver prairie. I dachte 't verkeer destijd in 'n niet slechts denkbeeldig groot gevaar had gebracht. I Hij eiste daarom zowel een geldboete i f75,subs. 15 dagen als de voor- waardelijke ontzegging van verdachtes vierde hoogtij bij het liedje „Josefien" op. ^voejdheid voor de tijd van 6 maan- .«i,- IiT.™ .Cden met een proeftijd van 2 jaar De kantonrechter, mr. W. de Koning, liet de aanwezigen bulderen lach. Michel van der Plas tekende voor „Kun je nog zingen", en de volksliede ren minnaars zongen daarna op volle toeren. Clownesk was „de Aard appelsamba" en na de raad „Laten we lief zijn" ging het doek dicht, nadat de honderen Wim Sonneveld en Ina van Een uitschieter voor de pauze werd i ..De jongens" van Carmiggelt, de vader uitvoerig verslag doet v 21-jarige huwbare dochter. De humor Hugo Verhage. De creatie tekst van Simon Carmiggelt „e^i^artachtes r«kêi<K^h<jd"n'iet zuinig en vonniste bij verstek geheel i conform. Alcohol Rechter en officier wa: I bijzonder slecht te spreken over het ge- Faassen een minutenlange ovatie offreer-1 brek aan verantwoordelijkheidsgevoel den. Hedenavond wordt het zeer geslaag- i van een 20-jarige chauffeur uit Alphen de programma herhaald. I a. d. Rijn. De Alphenaar stond terecht, omdat hy met zijn auto in de Geverstraat te Oegstgeest op de linkerweghelft was gekomen, aldaar in botsing kwam met een tegenligger en vervolgens tegen 'n geparkeerde auto caramboleerde. Drie zwaar beschadigde auto's was 't resul taat. „Ik nam de bocht met een iets te hoge snelheid en kon daardoor m'n auto niet meer op mijn weghelft houden", aldus verdachtes laconieke verklaring van zijn schuiver. „Volgens de getuigen riekte U naar sterke drank én lachte U om de'botsing ^n de gevolgen ervan", merkte de kan tonrechter na raadpleging van het pro ces-verbaal nog met nadruk op. Hier kon verdachte kennelijk niets inbren gen. Hij zweeg althans „in alle talen". De offcier kwam tot de conclusie, dat verdachte vermoedelijk door het ge bruik van alcohol overmoedig was ge weest en daardoor de bocht met een te hoge snelheid had willen afronden. Ge zien de ernst van het feit. eiste h(j in deze zaak eveneens een geldboete van f75.subs. 15 dagen en de voorwaar delijke ontzegging van verdachtes rij bevoegdheid voor de tijd van 6 maanden met een proeftijd van 2 jaar. De kantonrechter zag geen reden tot enige clementie en vonniste derhalve ge heel conform. Verdachte kon zich weinig of niets meer van een en ander herinneren. Dat verklaarde hij althans. Verbalisant daar entegen des te meer. Deze verklaarde ter zitting o.m.: „Hij reed met 'n snel heid van zeker 80 km/u, dus 30 km/u te hard, en kon mede hierdoor een bot sing met een voor hem rijdende auto slechts verhinderen door naai- links te zwenken." „Waarom reed U zo hard en remde U niet af in plaats van af te zwenken", wilde de kantonrechter graag weten. Verdachte kon het antwoord „echt niet- gefeDtio Hij-hield zich .opvallend „van den domme". „Verdachte hoeft .op een bijzonder laakbare wijze gereden en het mag een wonder worden gqpoemd, dat botsingen zijn uitgebleven", aldus de officier in zijn requisitoir, dat resulteerde in de eis tot een geldboete van f 80.subs. 16 dagen en een voorwaardelijke ontzeg ging der rijbevoegdheid voor de tijd van 6 maanden. De kantnorechter liet het ditmaal nog bij vermeld vonnis. Op tegenligger stil- Valkenburg bij het inhalen staande auto op de linkerweghelft terecht gekomen, hetgeen een botsing met een tegenligger tot gevolg had, pro beerde de schuld op de bestuurder hier van te schuiven. „Als hij even had in gehouden zou ik tijdig weer naar rechts hebben kunnen uitwijken en er dus niets zijn gebeurd", zo loste hy het schuld vraagstuk „zonder blikken of blozen" in zijn voordeel op. „Hij had achter die auto moeten wach ten en toen hij dat niet deed zagen wij direct, dat het fout ging", gaven de ge tuigen unaniem te kennen. „U had inderdaad moeten wachten", beaamde de kantonrechter. De officier noemde het een gevaarlijke overtreding, die verdachte destijds be ging en eiste ter correctie ervan een boete van f80,subs. 16 dagen. „Te hoog", vond verdachte temeer, omdat hy van mening bleef, dat de an der tenminste een flinke medeschuld had. Dc kantonrechter laakte verdachtes standpunt weliswaar in hoge mate, maar liet het ditmaal nog bij een boete van subs. 15 dagen. .,Ik ga vast in hoger beroep", kondig- Een 36-jarige technisch opzichter uit j de verdachte aan en ontpopte zich al- Katwijk. die voor de balie stond, omdat doende des te meer als een zeer halsstar- hij met zijn auto in de Hoofdstraat te 1 rige „schuldafschuiver". Zwenking Een 20-jarige bankwerker uit Den Haag werd met dezelfde geldboete en voorwaardelijke intrekking van zijn rij bevoegdheid gevonnist. Hij dankte dit aan het feit. dat hij met zijn auto op 15 oktober jl. het v keer op de Offeuweg te Noordwijk gevaar had gebracht. Hij maakte i melijk onverwacht een zwenking na links en kwam daarbij op de linkerweg helft terecht met alle gevaren voor botsing met tegenliggers van dien. De eerwaarde zusters van de congre gatie van J.M.J. zijn reeds een groot aantal jaren in Roelofarendsveen werk zaam geweest tot zegen van de bejaar den, maar zeer zeker niet in mindere mate voor de jeugd. Wat dit laatste betreft doelen wij dan in hoofdzaak op het kleuteronderwijs en de lagere school voor meisjes, welke onder leiding van deze zusters staan. Vooral laatstgenoemde heeft zich een bijzonder goede naam verworven in de kringen van het voortgezet onderwijs voor wat betreft de leerlingen die van deze school zich voor verdere studie komen melden. Een groot aandeel hiervan mag toe geschreven worden aan zuster Leona, die de opleidingsklas hiervoor onder haar beheer heeft. Iu 1957 kwam zuster I>eona naar Roelofarendsveen waar zij nu reeds 12 jaar dit onderwijs geeft en momenteel is zy daarby zelfs nog waarnemend hoofd. Zelfs als de leerlingen de school verlaten hebben, blyft zij voor hen liaar belangstelling houden, en vele van haar oud-leerlingen komen haar ook nog wel eens opzoeken en met blijdschap een be haald diploma tonen. Morgen woensdag 5 februari hoopt zy haar gouden kloosterfeest te gaan vieren. Ook zuster Leona heeft zich aan de veranderingen en vernieuwingen in het kloosterleven aangepast, want toen wy ons meldden voor een afspraak voor onze courant, moesten wij een andere afspraak maken, want zuster Leona was naar de kapper voor 'n permanent wave. Maandag maakten wij daarom onze opwachting en vernamen dat zuster Leona een geboren Friezin is. Op 14 nov. 1902 aanschouwde zij het levens- Dansschool Castelein opende gister avond op de Hooglandse Kerkgracht om half acht haar gastvrije poort om de katholieke invaliden te ontvangen voor een gezellige avond in earnavalssfeer. Voor half acht reden de auto's reeds af en aan om de leden, ondanks hagel en sneeuw af te leveren. Om acht uur precies opende de heer J. van der Zwet met een hartelijk woord de bijeenkomst en weldra zaten de mees ten reeds met de kaarten in de hand en werd er fel gejast doch ook het ganze- bord kwam op de tafel. Het echtpaar Ooyendijk-Kerkvliet was druk iu de weer om iedereen te voorzien van „elck wat wils", terwijl ook langs de wand op de banken nog velen de belevenissen van de afgelopen weken na de Kerstvie ring zaten te bespreken. Doorsteek bij benzinestation gaat dicht Lourdesfonds Ter hoogte van de vleeswarenfabriek Van der Berg Co. in Wassenaar wordt volgende week een begin ge maakt met de houw van een houten brug over rijksweg 4. De brug komt er in hoofdzaak ten dienste van voet gangers. Op de bouw van de voetgan gersbrug werd door bewoners van hui zen langs de oostelijke parallelweg aangedrongen nadat bekend was ge worden, dat de doorsteek in de rijks Wassenaar. De bouw van de voetbrug over de rijksweg door Rijkswaterstaat noopt volgende week tot een aantal verkeersmaatregelen. Automobilisten op rijksweg 4 dienen er volgende week dinsdag, woensdag en donderdag reke ning mee te houden dat op het traject tussen Maaldrift en de brug over de Rijn over slechts één baan met tege moetkomend verkeer gereden kan wor den. Verder zijn er in haalverboden en snelheidsbeperkingen Bij afsluiting van de oostelijke rij baan van de rijksweg wordt een voor ziening getroffen, zodat het verkeer met bestemming Leiden via de ooste lijke parallelweg kan rijden. die deze avond niet waren, een enveloppe met inhoud te la ten aanbieden. Met dat bedrag zou zij een fopdsje kunnen stichten voor „haar" Lourdesreizen. Dit voorstel werd door i de leden enthousiast ontvangen. ZOETERWOUDE spreekt voor KVP De heer Van der Zwet onderbrak het spei even om de leden te wijzen op het a.s. 20-jarig bestaan van de afdeling. Hij kwam met het voorstel om op de I W» «J-*-—*-.dicht '8tuurslld, haar door ieder lid. ook de. JjjJ geacïu voord.vriUsheid" Burgemeester DetmerS Door het afsluiten van de doorsteek in de rijksweg kwamen evenwel de voetgangers in moeilijkheden. De bus- Het bestuur van de plaatselijke KVP- sen hebben alle haltes op de weste- afdeling heeft burgemeester J. A. Det- lijke parallelweg. Bewoners van huizen merg bereid gevonden om op de bijeen- langs de oostelijke parallelweg en komst morgen, woensdagavond om 20.00 Mevr. Creygliton zelf haakte hierop werknemers van de vleeswarenfabriek uur in het Don Boscohuis, een inleiding nog in door onder luid applaus te ver melden, dat door Dansschool Castelein, onder bezielende leiding van het echt paar Ooyendijk-Kerkvliet dit jaar weer S 2.000,- was bijeengebracht voor Lourdesreizen voor jeugdige gehandi capten. Met recht „voor de jeugd, door licht te Balk in de gemeente Gaaster- land in Friesland. Op 5 febr. 1919 trad zij in het Moederhuis in 's-Hertogen- bosch in de congregatie van Jezus, Ma ria, Jozef. In 1924 behaalde zij het on- derwijzeresdiploma in Hoogerheide. Van 1924 tot 1930 was zij werkzaam in Sneek. Van 1930 tot 1950 was zij ver bonden aan de St.-Leo-school aan de Spaardammerstraat in Amsterdam. Van 1950 tot 1955 in Den Bosch, van 1955 tot 1957 in Kralingen te Rotterdam, en zoals vermeld vanaf 1957 tot heden aan de meisjesschool in Roelofarendsveen. Met plezier vertelt zij dan ook over deze periode in Roelofarendsveen. „Mijn leerlingen hebben het niet altyd ge makkelijk", aldus zuster Leona. „Mijn Friese aard verloochent zich nu een maal niet." Met doorzettingsvermogen worden de leerlingen voorbereid op het vervolg-onderwijs, waarvan zij met trots kan zeggen dat nog nimmer een leer- 1 Irig-1 Hlefvódrifs' afgelezen Feest Uiteraard wordt ook de school nu in de feestviering betrokken. Heden, dins dagavond, is er in de kapel van Huize Jacobus te 7 uur reeds een gezongen H. Mis uit dankbaarheid. Op woensdag 5 febr. begint de eigen lijke feestdag met een Eucharistievie ring te 7.15 uur in de kapel. Des mor gens.te 10 uur is er in de recreatiezaal een feestelijke koffietafel met de be jaarden uit het huis. Des middags van 2.30 tot 4 uur wordt de receptie gehou den. Bij de vele gelukwensen zullen on getwijfeld ook vele oud-leerlingen en ouders van de scholieren zich voegen. Des avonds te 6 uur is er dan feest voor het personeel van de school en mede zusters. Op donderdag 6 febr. is het feest voor de school. Om 9 uur is er een jeugdmis in de parochie-noodkerk van St.-Petrus Banden. Op school wordt er getracteerd en des middags gaat men naar 't Dorps huis „De Alkeburcht". zouden daarom vele honderden meters te houden oVer de „Toekomst van Zoe- van een bushalte komen af te zitten. terwoude". Daarbij zullen aan de orde De bezwaren van omwonenden wer- komen; uitbreidingsplannen, sport- den ook gedeeld door de gemeente commodatie, woningbouw, wegenaanleg enz. De aanwezigen krijgen de gelegen heid tot het stellen van vragen. Deze bij eenkomst is bovendien belegd l.v.m. de i gemeenteraadsverkiezingen in 1970. De avond wordt besloten met prijsjassen. FALLOUT-ENQUéTE Ook in Zoeter- i woude zal de zg. Fallout-enquête worden gehouden. De woningen die hiervoor in aanmerking komen kunnen binnenkort het bezoek van e«Q enquêteur verwach- Op het kruispunt Prins Bernhardstraal-De Ruyterstraat te Noordwijk aan Zee vond gisteravond een aanrijding plaats, IVlCU Vf J ten. Deze is voorzien van een door da die zo hard aankwam, dat een der betrokken wagens, een zogenaamd „lelijk eendje" in de tuin van der aangreugende Rond half elf kwamen de vrijwilligers burgemeester verstrekt legitimatiebe- woningen terecht kwam. De bestuurster, een 21-jarige Noordwijkse, lette onvoldoende op het van rechts komende ver- - voor dit werk kan men zich nog Aan de Rijksuniversiteit te Leiden zijn wijs. keer met het gevolg, dat haar auto in de flank gegrepen werd door een Franse wagen, die over de Prins Bernhardstraat steeds opgeven aan tel. 22917 weer geslaagd voor het kand. ex. Sociologie s.J.Z.-KAAKTAVOND De klaverjas- Liram aanrijden. Het „eendje" botste vervolgens tegen een muurtje op. sloeg over de kop en bleef totaal vernield in de j voorrijden en om elf uur waren allen I de heer P. M. Jansen (Den Haag): mej. I liefhebbers worden morgenavond weer tuin liggen. De onfortuinlijke bestuurster liep een shock en ontvellingen op. Ook de Franse personenauto werd rrjj am- 1 weer op weg naar huls na een echt ge- H. Esseveld (Rotterdam): en de heer E. vofwacht in het clubhuis van SJZ. Aatv- sHg beschadigd. amtoü, 1 J. Dooekamp ZwolleJ. i vang 20.00 uur. Zij gaf ook nog haar gironummer 1307687 als penningmeesteresse van de Ned. Kath. Invaliden Bond. afdeling loeiden in de stille hoop dat ook anderen dit zouden RSITAIR UNIVERSITAIR NIEUWS DAMES Overgangsklasse: Argoa 2-Slotermeer 1-3; KDS-Kangeroes 0-3. lste klas: Nw. Brunhilde 1-DAC 1 2-2; Castellum 2-Argos 3 0-3; KVC 2- Nvv Brunh. 1 0-3; Nw. Brunh. 1-KVC 1 3-1; Valken 1-Castellum 2 3-0; Rijnsburg 2-LUSV 1 0-3; DIO 1-Nw. Brunh. 1 1-3. 3de klas: KVC 5-Meerburg 1 2-2; In up go 1-Catena 1 3-1. 4de klas B; Leython 2-Rijnsburg 5 3-1; KVC 6-In up go 3 3-0; Gemini 1-Argos 7 2-2; Haduard l-Raaphorst 2 3-1. 4de klas A; Donar 3-In up go 5 3-1; LUSV 2-Haduard 2 0-3; Argos 6-DSS 1 3-0. Salvo 1-Donar 3 3-0; DSS 1-WW 2 2-2; Meerburg 2-LUSV 2 2-2; Haduard 2-Argos 6 2-2: WW 2-Salvo 1 3-0. 2de klas: Leython 1-Fioretti 1 1-3; Kangeroes 2-Donar 2-2; DVO l-Argos 5 2-2; Argos 4-KVC 4; Raaphorst 1-Tev- lingen 2 3-1; DAC 2-KVC 3 0-3. HEREN DIO 1-DSS 1 1-3; Valken 1-Kangeroes 4 1-3; DVO 1-Donar 1 2-2; Donar 1-Kan geroes 4 1-3; Valken 1-DSS 1 3-0; DVO 1-Castellum 2 2-2; Valken 1-Catena 1 3-0; KVC 2-Rijnsburg 2 3-1: Kangeroes 4-Kangeroes 5 3-1; Catena 1-Donar 1 0-3. Overgangsklasse: LUSV-VK A'dam 0-3: Castellum 1-DOS S 3-0. 2de klas: Kangeroes 6-LUSV 3 3-0; WW 1-Meerburg 1 0-3; Kangeroes 6- Donar 2 3-1; LUSV 2-Fiorettil 2-2; LUSV 3-Meerburg 1 2-2; Raaphorst 1- WVV 1 3-0; Rijnsburg 3-WW 1 0-3. 3de klas; Catena 2-Kangeroes 8 3-1; Kangeroes 7-Raaphorst 2 (Raaphorst 2 n.o.g.)WVC 1-Fiorettl 2 3-0; DIO 3- Valken 2 0-3; GGV 1-In up go 1 1-3; Ca tena 2-Leython 2 1-3 DVO 2-Catena 2 3-1; Fiorettl 2-KVC 4 2-2. 4de klas A: In up go 2-Haduard 2 3-0; DAC 2-Salvo 1 2-2. 4de klas B; Gemini 1-Rijnsburg 6 3-0; Rynsburg 5-WW 4 (scheidsrechter n.o. g.); WW 2-Augustlnus 2 1-3. 4de klas C: DVO 3-Augustinus 1 0-3; Donar 4-GGV 2 (Donar 4 NOG, uit de oompetitie genomen).

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3