RTSENTARIEVEN E STERK OMHOOG Wegvervoer wil met mes op tafel 3el Minister Polak blijft huiverig iel oor activiteiten homofielenclub Abortus en pornografie ook hete hangijzers :ri Sommige 25 procent gestegen Meisje e in flat vastgehouden Eis van ex-directeur van EMS afg ewezen Tweede artikel Osservatore Nederlandse Kerk onjuist beoordeeld Vrijburg c.s. bepalen zondag hun standpunt Italië blijft onrustig Inbraak in Porto Ercole ZIEK VAN SCHRIK DOOR BRUTEN Oude man voor een beetje grind zevenhonderd gulden afgedwongen 5ÜÜ WOENSDAG 22 JANUARI 1969 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 w gele ad bij deling t. M. gemeei itebest (Van onze parlementaire redactie) EN HAAG Minister Polak (Justi- hecft gisteravond in de Tweede Ka- bij de behandeling van zijn begro- uiteen gezet, waarom hij nog geen uit heeft kunnen nemen over het ver- koninklijke goedkeuring aan Nederlandse vereniging voor homo- ':n C.O.C. Het gaat erom, dat minis- Polak meent de geldende wetgeving iet burgerlijk wetboek te moeten op- ;n. Het C.O.C. zou daartegen in door als vereniging eraan mee te ;en, dat de huwelijkstrouw in het ng komt, ook in het seksuele vlak. tt C.O.C. staat namelijk in de prdk- verleemt meewerking aan tot stand komen van seksuele contac- gehuwden met anderen. Dat is &MJd met de grondslag van het' hu- Ijk, aldus minister Polak, die sterk lemtoonde, dat zijn verzet geenszins It ingegeven door prsoonlijke opvat- in over de homofilie als zodanig. gehuwden particulier contacten derden zoeken houd ik me daar vol- buiten. Als het in verenigingsver- gebeurt, moet de overheid zich hier- verzetten, aldus minister Polak, verwierp de voorstelling van zaken zijn kant door deze houding ke zou zijn van discriminatie. „Ik stel nog met deze materie", aldus ister Polak. Hij zei, dat het C.O.C. i een afwijzende beslissing beroep aantekenen bij de kroon, waarvan Ie uitspraak „met gelatenheid en ver- zal afwachten, t de Tweede Kamer was met name mevrouw Singer-Dekker (PvdA) en Goudsmit (D '66), mede sprekend ns de PPR aangedrongen op het enen van koninklijke goedkeuring het C.O.C. De heer Van Schaik P) had betoogd, dat de goedkeuring statuten eigenlijk niets anders is een juridische formaliteit, waarop ■e groep Nederlanders recht heeft, minister moet wel ernstige neven- enkingen hebben, ontleend aan het belang, om toch tot een wei- ie polit rlemoci gering te komen", aldus de heer Van Schaik. Mej. Haars (CHU) en prof. Diepen horst (AR) schaarden zich achter de opvattingen van minister Polak. PSP en CPN waren voor de goedkeuring. De VVD neigt naar het standpunt van mr. Polak. Artikel 248 bis Een ander strijdpunt vormde gisteren in het debat een eventuele afschaffing van artikel 248 bis van het wetboek van strafrecht, dat homoseksuele contacten van meerderjarigen met minderjarigen strafbaar stelt. Minister Polak zei, dat hij over de afschaffing van dat artikel nog geen definitief oordeel heeft. Hij wacht nog op een advies van de gezond heidsraad over deze materie, dat overi gens nog wel enkele maanden op zich zal laten wachten. „Men weet nog heel weinig over de ho mofilie. De discussie in de gezondheids raad vergt daarom tijd", aldus minis ter Polak. Ook hij acht echter spoed ge boden. Vanuit de Tweede Kamer was gisteren van vele zijden aangedrongen op afschaffing van artikel 248 bis, dat een discriminerend karakter heeft aangezien heteroseksuele contacten van meerderja rigen met minderjarigen van 16 jaar en ouder niet strafbaar zijn. Voor homosek suele contacten zou na afschaffing van artikel 248 bis eenzelfde regeling gaan gelden. De afschaffing werd bepleit door bijna alle partijen, uitgezonderd de klei ne rechtse groeperingen. Minister Polak bleek afwijzend te staan tegenover een ruimere wettelijke toelaat baarheid van pornografie, zoals bepleit door mevrouw Sinter-Dekker (PvdA) en mej. Goudsmit (D '66). Hij zei, dat de huidige wetgeving voldoende soepel ge formuleerd is om met de ontwikkelin gen van de maatschappelijke opvattin gen rekening te houden Hij was het eens met de opvatting van de Kamerleden Van Schaik (KVP), Geertserria (VVD) en prof. Diepenhorst (AR), dat bescher ming van de persoonlijke levenssfeer en de bescherming van de jeugd zwaar moe ten wegen. Abortus Terzake de abortus provocatus bepleit te mevrouw Singer-Dekker een wettelij ke omschrijving van het begrip abortus op medische indicatie. Minister Polak zei eerst de meningsvorming in medi sche kring over dit vraagstuk te willen afwachten. Dit beraad is momenteel in volle gang, onder andere bij een werk groep van de Koninklijke Maatschappij voor Geneeskunde. De medici willen zelf geen volledige verantwoordelijkheid ter zake de abortus provocatus dragen, al- TRECHT (ANP) Het overlegor- de drie vakcentrales heeft minister van Economische Zaken onderhoud gevraagd om zijn Drgdheid kenbaar te maken over de even, die sommige huisartsen in uitsluiting brengen. et overlegorgaan heeft de minister jptmei nnerd aan zijn brief van 16 decem- j.l., waarin ook reeds blijk werd wen van verontrusting over de stij- van de huisartsentarieven. Er wer- voorbeelden genoemd, waarbij de feopendlsartsen f 10,consult en f 15,per sta) berekenden. rbij was volgens het overlegor- sprake van een prijsverhoging !5 orocent vergeleken met de fca- AASTRICHT (ANP) De officier justitie bij de rechtbank te Maas- ht heeft 12 maanden gevangenisstraf ist tegen de 24-jarige vertegenwoor- er Pierre R. uit Maastricht wegens in- ak, vervalsing van een postchèque en handeling van een 16-jarig meisje, had het meisje twee dagen en nach- zijn flat vastgehouden en mishan- I 2093! i. Het meisje verklaarde tor zitting, zij aanvankelijk niets had durven Jen, omdat de verdachte haar ge- £d had te rallen vermoorden, rieven, die golden in de week van 23 tot 29 september 1967. Toen werd een prijsstop voor de huisartsentarieven van kracht. Deze prijsstop werd begin januari 1968 weer ingetrokken. DEN HAAG (ANP) De Exploitatie Maatschappij Scheveningen N.V. (E.M.S.) behoeft de ex-directeur drs. A. H. Langeraar niet ineens het bedrag van f 62.500. een half jaar salaris, te betalen. De ex-directeur beschikt over euige ver mogen. De E.M.S. is van plan om maan delijks een uitkering te doen en heeft erkend schadepliclitig te zijn. Er is voors hands geen reden de toezegging in twij fel te trekken. Drs. Langeraar zal dan ook niet in een financiële noodsituatie geraken. Dit bepaalde vanmorgen de president van de Haagse rechtbank, jhr. mr. G. Witsen Elias in zijn vonnis in het kort geding, dat de ex-directeur tegen de E.M.S. had aangespannen. Hij merkte nog op, dat de E.M.S. juister had gehan deld als ze de ex-directeur tijdig had verwittigd van haar voornemen om hem na ingang van het ontslag periodiek te betalen. Dat dit bij de behandeling van het geding vorige week als novum werd gelanceerd, ontlokte mr. Witsen Elias de opmerking, dat daarom de E.M.S. in be taling van de kosten van het geding zou kunnen worden veroordeeld, ware het niet dat hij op andere gronden de eis van de ex-directeur al had afgewezen. „Wjj zijn ook mensen van vlees en bloed", stond onder andere op de spandoeken, die gisteren werden meegedragen door demonstranten op het Binnenhof. Zij ei sten afschaffing van artikel 248 bis van het wetboek van strafrecht, welk artikel als discriminerend wordt beschouwd, voor de homofielen. dus minister Polak. De bewindsman kon digde voorts aan, dat deze zomer eer wetsontwerp tot verruiming van de echt scheidingsgronden zal worden ingediend. Er komt ook spoedig een wetsontwerp terzake het stakingsrecht. Minister Polak zei voorts, dat het pro bleem van de zogenaamde soft-drugs, waarover de Kamer had gesproken, van zijn zorgenkinderen is, „omdat het om zorgelijke kinderen gaat". Er zijn de nodige contacten gelegd met 't open baar ministerie om tot gecoördineerd be leid te komen terzake vervolging rechtspleging. Het vraagstuk is dezer dagen ook besproken met de gemeente Amsterdam, waar dit probleem nog al aan de orde is. Bij de replieken kwam mevrouw Sin ger-Dekker (PvdA) met een door PPR en PSP ondersteunde motie, waarii de minister vraagt om bij de beslissing terzake het COC zich uitsluitend te ba seren op het belang van het rechts verkeer en dus koninklijke goedkeuring te verlenen. Mevrouw Singer-Dekker ontkende dat het COC zich zou toeleggen op 't leggen van seksuele contacten gehuwden met derden. Ook mr. Geertse- ma (WD) ontkende dat dit een wezen lijk onderdeel van de doelstellingen van het COC zou zijn. Overigens bleek uit zijn woorden, dat de WD-fractie over de goedkeuringskwestie verdeeld is. De heer Van Schaik (KVP) zei dat het onjuist zou zijn indien de Kamer pre ventief toezicht zou gaan uitoefenen op een beslissing, die bij de minister be rust en die nog niet door hem genomen is. Hij drong aan op een zeer grote spoed bij het nemen van deze beslissing het COC. Mejuffrouw Haars (CHU) zei de in druk te hebben, dat het COC-streven lijkt op verwerving van een statussym bool, Mejuffrouw Goudsmit (D'66) dien de voorts bij de repliek een motie in, waarin aangedrongen wordt op spoedige indiening van een wetsontwerp tot af schaffing van het preventief overheids toezicht op verenigingen. Minister Polak had eerder reeds betoogd, dat dit zal worden bij de invoeringswet het tweede burgerlijk wetboek. Dialoog moet mogelijk zijn (Van onze correspondent VATICAANSTAD. „WU zien Neder land niet als iets dat ons vreemd is en waartegenover w(j ons opstellen, maar en deel van het geheel, waartoe ook wü behoren". Aldus de waarnemend hoofdredacteur van de Osservatore Ro il, Allessandrini, in het tweede arti kel, dat hij aan het Nederlands katho licisme wUdt. H(j stelt opnieuw vast dat dit katholicisme altijd zeer vitaal is geweest en dat het steeds verder uit groeide naarmate de omstandigheden dit toestonden. Allessandrini constateert, dat door de calvinistisohe onderdrukking in vroeger tijden de eenheid van de Nederlandse katholieken is gegroeid. Men heeft in Rome toen al gemerkt, dat deze eenheid gebaseerd was op een eenvoudig en sterk geloof. In de 19e eeuw begon het proces der emancipatie dat pas na de tweqde wereldoorlog kon worden voltooid. „Tot dan toe", aldus Allessandrini, „was het Nedex-lands katholicisme een echt en oprecht geloof, dat met een zekere jaloezie moest worden beschermd. Thans voelt het de drang in zich tot een nieuwe ontmoeting, die voortkomt uit het potentieel dat in zijn kern ligt opge sloten. Krachtens deze drang streeft het ernaar aan uitdrukkelijke eisen van deze wereld te beantwoorden". De vernieuwing met al haar moeilijk heden ls op dit. ogenblik overal aan de gang, aldus Allessandrini. „Het tweede Vaticaans concilie heeft de richtlijnen voor deze vernieuwing uitgestippeld en de breedst mogelijke uitzichten geopend". Het pogen van de Nederlandse Kerk vonrvt, naar het inzicht van haar voor mannen. een aspect van deze vernieu wing. Daarbij is wezenlijk, dat deze vernieuwing zich voltrekt op een manier, die aan geen enkel lidmaat van de Kerk te kort doet. Allessandrini bevestigt dat Rome zich niet opstelt tegen de Neder landse Kerk maar haar als een deel van de Katholieke Kerk beschouwt. De Osservatore zegt, dat men hel psy chologisch rijpingsproces van de Neder landse katholieken moet proberen te be grijpen en vele al te summiere oordelen over hen zal moeten hei-zien. Eén van die oordelen is, dat het in toenemende mate anti-Romeins is geworden. Alles sandrini gaat dan in op de bezwaren die men tegen de Romeinse curie heeft. Deze curie vertoont, evenals iedere menselijke instelling fouten en gebreken en heeft voort-durend behoefte aan ver nieuwing. Maar soortgelijke fouten en gebreken komen overal voor waal mensen zijn. „Ze komen hier in Rome voor", aldus Allessandrini, „maar ze ontbreken ook niet bij groepen in Neder land en andere landen, die oordelen en veroordelen, dikwijls op basis van on volledige en tendentieuze berichten. Als dat zo is, dan moet er een dialoog komen tussen broeders in liefde en nederigheid. Dan zal men bij de gesprekspartners eenzelfde welwillendheid, eenzelfde eer lijke bedoeling, eenzelfde bereidheid tot dienst aan de waarheid moeten ver onderstellen". Aldus Allessandrini. CELIBAATSKWESTIE AMSTERDAM (KNP) Dc vier pas tores Van Kllsdonk, Vrijburg, Van der Stap en Oosterhuis van dc Amsterdam se studentenparochie zullen zondag een gezamenlijke verklaring afleggen, waarin zij zullen reageren op de situatie ont staan na de verklaringen van kardinaal Alfrink en bisschop Zwartkruis ovei celibaat. Tijdens de begin deze week gehouden debatten der Utrechtse studentenparo chie ging het gerucht, dat de vier Am sterdamse studentenpastores zondag a.s hun afti-eden bekend zouden maken. De betrokkenen weigerden dit gerucht te bevestigen. De tekst van de zondag af te leggen vérklaring moet nog worden opgesteld. Hoe deze tekst zal luiden hangt mede af van het resultaat var het gesprek, dat bisschop Zwartkruis gis teravond met de vier pastores heeft ge had. De heer v. d. Stap verklaarde var de bisschop geen rechtsomkeer te ver wachten in diens afwijzend standpunt In zake de handhaving van de huwende priester in het ambt. Op de vraag of de studentenpastores dan zelf hun stand punt zouden kunnen herzien, antwoord de hij„Dat valt nog te bezien". ROME (Reuter) Bij Napels is het gisteren tot een vechtpartij gekomen tussen de politie en mensen die op de spoorrails waren gaan liggen protest tegen de verhoging van spoortarieven. Politiemannen probeerden de me van de rails te jagen. Toen dit niet lukte, kwam het tot een handgemeen. Verscheidene mensen zouden gewond zijn geraakt. Ook in het dorp Baia raakte de po litie slaags met honderden mensen het trein- en wegverkeer, blokkeerden. In Sardinië lag het werk gisteren stil door een algemene staking die twee da gen zal duren. De staking is uitge roepen uit protest tegen het Italiaanse systeem van loonschalen, waardoor ar beiders in bepaalde gebieden minder loon ontvangen dan elders. In Rome staakten de bus- en tram bestuurders dinsdag vier uur wegens 'n loongeschil. Duizenden forenzen den hiervan het slachtoffer. (ADVERTENTIE) EEN KOU KRIJGT GEEN KANS KON. BEZOEK DUURT VIER DAGENLANGER ADDIS ABBEBA (AP) Koningin Juliana en prins Bcrnhard zullen na bun officiële bezoek dat morgen begint en een week zal duren, nog vier dagen langer In Ethiopië blijven. Tijdena deze vier dagen zal koningin Juliana op 1 fe bruari de Asmara Expo 69 openen in de hoofdstad van Eritrea, 1080 km ten noor den van Addis Abbeba. Op dezelfde dag nog zal het koninklijk paar met 't vlieg tuig naar de Ethiopische hoofdstad te rugkeren. Op 2 februari zullen prins Bernhard en koningin Juliana vertrekken voor een tweedaags bezoek aan het jachtge bied in de Awash vallei, 250 km ten oosten van Addis Abbeba in het hart van de Ethiopische Riftvallei. Deze reis naar het reservaat is spe ciaal georganiseerd voor prins Bernhard, die president is van het World Wildlife Fund en in 1953 bij zijn eerste particu liere bezoek aan Ethiopië al eens in het reservaat is geweest. PORTO ERCOLE (AP) De Italiaan se politie heeft vandaag bekend ge maakt dat de dieven die in het week end hebben lugebroken in het zomerver blijf van dc Nederlandse koninklijke fa milie voorwerpern ter waarde van onge veer 10 miljoen lire (Iets minder dan 60.000 gulden) hebben meegenomen. De concierge van ..De Gelukkige Oli fant'» heeft door de diefstal heen gesla pen Tot de" voorwerpen die werden ge stolen behoren volgens de politie twee beeldjes, een olifantstand van een me ter en een zilveren wekker. De ko ninklijke familie is ingelicht over de „Johnny, toe, zet als ive vanavond uitgaan die béééééldige pruik nog eens op. Die staat je zó enig". Dat kan Johnnie nu doen, want de Parijse kapper Jacques de Closets heeft in het kader van „De Zevende Dag Van Het Mannelijk Kapsel" in Parijs de nieuwe pruikenmode voor mannen gelanceerd. Modeman Paco Rabanne had voor bijpassende kostuumpjes gezorgd. Snoezige kos tuumpjes (half bedekkend, dus heel pikant). Kienprocessen stagneren SITTARD In verband met de ei stlge vertraging bij het hof van beroep te Luik (door ziekte en onderbezetting wgchten nog elrca 500 zaken op afhan deling). zal het proefproces rond de kienwedstrijden in de Belgische grens streek op zijn vroegst pas eind februa ri in behandeling komen. Dit natuurlijk tot grote teleurstelling en ergernis van de klenmagnaten voor wie iedere week uitstel duizenden guldens schade bete kent. Feit is, dat de meesten van hen zich momenteel gezamenlijk bereiden over eventueel te ondernemen stappen en dat het zich bij het tiental „kien'bossen" dat voor gezamenlijke rekening twee beken de advocaten heeft aangetrokken om hun belangen tijdens genoemd proefproces te verdedigen, de laatste weken nog ver schillende collega's hebben aangeslote-n. De, meestal grote, zalen waar de kien- avonden plaats vonden, staan nu al en kele weken leeg, en vele organisatoren zijn met flinke prijzenvoorraden blij- zitten. Er gaan dan ook geruchten, zeer binnenkort enkele van hen het 3 zullen nemen en toch weer een kienavond gaan organiseren. (Van onze correspondent) HOOGEVEEN-KOEKANGE De 76-jarige alleenwonende H. Brand in Koekange heeft een avontuur beleefd, waardoor h(j enige tijd ziek is geweest en waarvan hij nu nog beeft al6 hij het vertelt. Enige weken geleden stopte er een vrachtauto bij zijn afgele gen woning, waar drie mannen uitstapten. Ze brachten grind, Toen de heer Brand zei, dat hij niets besteld had, namen ze een dreigende houding aan en begonnen meteen het grind snel over het pad naar en rond de woning te strooien. Toen dit gebeurd was, gingen ze naar binnen en stelden de prijs op 700 gulden. „Het Is hoogstens honderd gulden waard", aei de heer Brand tegen hen. Maar ze eisten 700 gulden en een fooi voor de chauffeur. Totaal overbluft betaalde hij hen hierna het ge vraagde bedrag en gaf 25 gulden fooi voor de chauffeur, om dat hij niet kleiner had. Tn volle vaart gingen ze er daarna met de auto van door. De heer Brand trok zich het geval zo aan, dat hij ziek werd en bij zijn dochter in Meppel ging logeren. Pas na enkele dagen vertelde hij daar over zijn avontuur, waarbij hem een groot deel van zijn gespaarde A.O.W.-geld afhandig werd gemaakt. De groep handelaren heeft oo bij andere inwoners van Koekange geprobeerd de truc toe te passen. Maar niemand is op hun voorstellen ingegaan. De rijkspolitie heeft de zaak in onderzoek. Hoop gevestigd op Tiveede Kamer (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG. Het Nederlandse weg vervoer is het beu. Na een jaar klagen over de Duitse vervoersmaatregelen. na een jaar wachten op Nederlandse tegen acties. wil men dat er nu eindelijk met de vuist op tafel wordt geslagen. Aange zien de regering zich beperkt tot dreige menten, heeft men de hoop gevestigd op de Tweede Kamer. Morgen zullen de parlementariërs zich onder meer buigen over de problemen, waarmee het weg vervoer te maken heeft. Die problemen zijn legio en worden vooral veroorzaakt door de Duitse ver- voersmlnister Georg Leber. Deze socia listische bewindsman kampt met de reus achtige tekorten van de Duitse Spoor wegen (Bundesbahn) en laat geen middel onbeproefd om hierin verandering te brengen. Het begon ermee, dat hij het vervoer van een groot aantal goederen volledig wilde verbieden. Toen hij dat er niet doorkreeg, kwam hij met een tweede plan, de Nederlandse wegver voerders mochten dagelijks niet méér dan 1950 auto's tegelijk op de Duitse wegen hebben. Het wegtransport, dat jaarlijks bijna een miljard gulden bijdraagt aan het nationale inkomen, is ervan overtuigd, dat hierdoor elke groeimogelijkheid is uitgesloten Door allerlei kostbare maat regelen, zoals het razendsnel per perso nenauto's overbrengen van vergunningen van de ene naar de andere grenspost, heeft men vorig jaar nog een sprong vooruit kunnen maken. Een groei van twaalf procent mag gunstig schijnen, het is toch al een relatieve achteruitgang ten opzichte van 1967, toen er dertien procent méér werd vervoerd. En dit, terwijl de uitvoer met veertien procent aanzienlijk sterker toenam dan een jaar eerder. Praten Het wegvervoer klaagt er nu over, dat de regering wel druk praat, maar ver zuimt in actie te komen. Niet alleen door inkapseling van het Nederlandse vervoer in de huidige omvang, ook door andere dwangmethoden wil de heer Leber het vervoer naar de spoorwegen jagen. Zo heeft de Duitse minister een „Be- förderungsteuer" ingesteld, op grond waarvan vervoerders één Pfennig moe ten betalen voor iedere ton goederen, die één kilometer wordt vervoerd. Dat lijkt een luttel bedrag, maar bij nadere berkening blijkt dat op langere afstan den de vrachtprijzen met tien procent worden opgevoerd Dit kost het Neder landse wegtransport twintig miljoen per jaar. Het bedrag wordt rechtstreeks doorgespeeld aan de Duitse Spoorwegen. De gedupeerde wegvervoerders vragen zich nu af, waarom Nederland niet een soortgelijke belasting in rekening brengt aan Duitse exporteurs. Zij vinden het een fabeltje dat Nederland geen moge lijkheden heeft Duitsland te dwingen. Aangezien de Duitse uitvoer naar Neder land een miljard Mark groter is dan omgekeerd, zou er ruimte genoeg zijn voor represailles. Nog ongeruster maken de vervoerders zich over Lebers voornemen om op be paalde tijden en op sommige wegen iedere vrachtwagen te verbieden ten behoeve van het toeristisch verkeer. Men vreest, dat de verladers dan een andere oplossing zullen zoeken en de wegver voerder volledig zullen uitschakelen. Dreigen Bij monde van staatssecretaris Keyzer heeft de regering bij herhaling gedreigd met een proces „als de uiterste grens is bereikt". Het wegtransport is zeer benieuwd wanneer die grens in zicht komt Tot nu toe heeft de regering zich beperkt tol pogingen om de heer Leber op vriendelijke manier tot andere ge dachten te brengen. Met als gevolg, dat binnen de E.E.G. nu bijna alle landen aan andere beperkingen opleggen, ter wijl Nederland met een eerlijk gezicht ethisch loopt te doen. Binnen een naar opheffing van grenzen strevende ge meenschap zijn aan het vervoer nog zelden zoveel moeilijkheden in de weg gelegd als juist nu. De wegvervoerders hopen slechts, dat een sterke oppositie in de Tweede Kamer de regering ertoe kan brengen alsnog een vuist te maken en desnoods terug te slaan. Drie negers vermoord door negerbende EAST ST. LOUIS (AP) Drie negers zijn gisteren doodgeschoten en vier ge wond toen de bus, waarin zij reden tot stilstand was gebracht en werd bescho ten door een onbekende groep negers. Er bestaat in de stad een zwarte mi litante groep bekend als „zwarte krijgs heren", maar die zou er, volgens de politie, niet voc verantwoordelijk zijn. De bus werd door kogels doorzeefd en er was geen ruit meer van heel. De 7 slachtoffers werken allen voor een uit geverij in Kansas City. Over de reden voor de moordpartij tast men nog in het duister. Slechts zeker is dat het hier geen roofoverval betreft.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 5