S)e£eidAcSouYcwit Herman Krebbers bespeelt de beroemde Mozartviool Veel wereldpremières in Holland Festival Inzamelingen voor MEMISA en lepra Ni VyTT anders i dan andere f PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT WOENSDAG 22 JANUARI 1S6J WOE Nederland, Djakarta en West-Irian 1ITAT kan er terecht komen van de volksstemming die, krachtens een beslissing van de Verenigde Naties, Dja karta komende zomer in West-Irian moet laten plaatsvinden? Het oriënteringsbezoek van oud-am bassadeur Soedjarwo aan Nederland moet wel verband houden met een Indo nesisch voornemen, om de volksstemming zo eenvoudig mogelijk te houden. Dus geen direct referendum, waarbij zo veel mogelijk Papoea's gelegenheid zullen hebben om zich uit te spreken over de toekomst van hun land, maar een stem ming op getrapte wijze: alleen door de plaatselijke besturen aan te wijzen kies mannen zou naar hun mening gevraagd gaan worden Juridisch valt hiertegen wel het een en ander in te brengen, zelfs wanneer het een feit is, dat de wereldorganisatie des tijds niet nauwkeurig heeft aangegeven, wat er precies onder een volksraadple ging moet worden verstaan. Maar in de internationale politiek komt men zo bewijst de praktijk met juridische ar gumenten dikwijls niet ver. Ook de Ne derlandse politici die de heer Soedjarwo thans vrijblijvend raadpleegt, moeten naast hun juridisch geweten het gezond verstand laten spreken. WIJ dachten dat voor Nederlandse politici thans voorop moet staan de overweging dat, wat voor de Papoea's het beste, of het minst uitzichtloze, is, dient te geschieden. Voor ons is het een grot» vraag of dan enig heil te verwachten valt een zelfstandigheidsstreven, dat enkeie Papoealeiders zoals de heer Jouwe niet willen loslaten. Na het terugtrekken van Nederland uit Nieuw-Guinea hebben verschillende Indonesische regeringen van hun aan ae Papoea's gedane beloften weinig waar gemaakt. Maar van de wrange vruchten van Soekarno's beleid en de daaraan ge paard gaande corruptie heeft het gehele Indonesische volk een bittere nasmaak in de mond gekregen. Het zal best waar zijn, dat de Papoea's in doorsnee niet beter eraan toe zijn als op het moment dat de Nederlandse vlag gestreken werd. Maar dan nog blijft het antwoord op de vraag wat voor het achtergebleven volk het beste is, een heel moeilijke zaak Want bepaalde oplossingen die tien jaar geleden nog aanlokkelijk leken, zijn door de feitelijke ontwikkeling achter haald en op dit moment een politieke fictie of een zakelijke onmogelijkheid. CTELLEN we voorop, dat in het ge- val van de Papoea's het zelfbeschik kingsrecht in hun tegenwoordig toestand reëel gezien een recht van twijfelachtige waarde is, dan komen we bij de overwe ging wat komende zomer het zwaarst moet wegen onherroepelijk bij de best- mogelijke kans op een betere toekomst. Onder het Indonesische bewind is die kans tot nog toe allesbehalve goed ge bleken. Maar zal zij groter worden, wan neer zoals de heer Jouwe c.s. wil, er een politiek zelfstandige status voor zijn land uit de bus komt? Wij vrezen dat elke be slissing omtrent West-Irian die een an dere status dan de huidige tot gevolg heeft, de Papoea's alleen nieuwe ellende gaat berokkenen. Dit impliceert natuurlijk niet, dat het referendum in West-Irian alleen maar zo gehouden mag worden, dat het een meer derheid voor Djakarta oplevert. Wel dat men mensen die niet oordelen kunnen, moet dwingen toch een oordeel uit te spreken? Bijvoorbeeld ten gunste van een zelfstandigheid die alleen maar nieuwe spanning zonder reële kans op verbetering kan betekenen? DETER is het omwille van de Papoea's met Djakarta goede afspraken te maken waaraan de Indonesische autori teiten zich zullen houden. Hoe zich dan op de lange duur de Indonesische staats vorm in het algemeen en de rol van West-Irian in het bijzonder ontwikkelen gaat, moet afgewacht worden. Per slot van rekening is de geschiede nis van het vrije zuid-oost Azië amper begonnen. Openbaarheid rlEE bezwaren heeft het voorstel-Aar den om een parlementaire enquête te houden over fusies en andere vormen van economische machtsconcentratie al bij zijn geboorte te verwerken gekregen: ten eer ste de beperkte omvang, ten tweede het houden van „hearings" met gesloten deu- Geen van beide bezwaren mogen een aanleiding vormen om het voorstel te verwerpen. Een totaalonderzoek blijkt zo ingewikkeld en omvangrijk te worden, dat de parlementaire enquête naar ge beurtenissen rond de tweede wereldoorlog mogelijk in tijdsduur en „slijtage" zou zijn overtroffen. Bepaalde conclusies en aanbevelingen komen dan beslist als mos terd na de maaltijd. Bovendien kan, als de eerste onderzoekingen onvoldoende blijken te zijn of zo snel tot voorlopige conclusies leiden, altijd nog het parle ment om uitbreiding van de opdracht worden gevraagd. De openbaarheid lijkt op het eerste ge zicht bij zo'n enquête onmisbaar. Maar wanneer openbare verhoren, hetzij door wettelijke bepalingen^ hetzij door onwil van getuigen om in publieke discussie te komen, het eigenlijke doel van de enquête zou gaan schaden, moet men er vrede mee hebben, dat het verslag van de enquête commissie zelf zo min mogelijk openbaar zal worden. Nu er slechts sprake is van een partieel onderzoek gaat het bovendien niet in de eerste plaats erom personen of bedrijven in gebreke te stellen: maar lacunes te ontdekken in het maatschappelijke en wettelijke systeem dat ook in ons econo misch bestel rechtszekerheid en welzijn voor alle betrokkenen verzekeren moet. In zijn huidige vorm kan men van het voorstel-Aarden bepaald niet zeggen dat het voor het bedrijfsleven onaanvaard baar is. Maar ook niet dat het door zijn beperkingen de te maken kosten niet waar maken kan. En wie het achterwege laten van volledige openbaarheid hoog opneemt, moet zich maar troosten met de overweging, dat langzaam maar zeker de sluiers om het doen en laten van ons be drijfsleven toch minder ondoorzichtig worden. En wie in dit tempo meer snel heid wenst, mag niet vergeten dat over heid en politieel bedrijf soms een slecht voorbeeld geven omtrent hun eigen doen Last en contributie VOLGENS een kranteverslag over de vergadering waar de heer Koekoek zich als alleenheerser in de Boerenpartij heeft laten herkronen, is daar een nieuw argument geboren om lastige partijleden te weren. Van zijn opposant, de Noordhollandse heer H. den Hartog, moet Boerenleider Koekoek gezegd hebben dat het hoofd bestuur die man maar snel moet royeren: „Want al betaalt hij vijf gulden contribu tie, we hebben voor vijfentwintig gulden last van hem". Kennelijk behoort bij de contributie voor de Boerenpartij te zijn inbegrepen, dat men het met de voorzitter eens is. Elke kritiek, hoe zinvol ook, gaat de heer Koekoek in guldens voor overlast omre- Veronderstel dat mede-Kamerleden en regering dat eens op de heer Koekoek zelf gaan toepassen. Voor meestal zinloze kritiek betaalt hij niet eens, maar krijgt hij een schadeloosstelling van een paar tienduizend gulden. Maar royeren kunnen ze hem niet. Zo lang tenminste er nog voldoende burgers bereid gevonden worden op de heer Koe koek te stemmen met of zonder vijf gul den contributie, maar in elk geval zonder de intentie om ten aanzien van de Boe renleider kritisch te zijn. Want wie wel kritisch is, doet zo iets maar één keer. En dan nog bij wijze van vergissing. DEN HAAG Holland Festival 1969 wordt gehouden tussen 15 juni en 9 juli, evenals vorig jaar dus over een perio de van drie weken. Er is een voorlopig programma vastgesteld waaruit blijkt dat de plannen in de muzikale en mu ziekdramatische sector vrijwel vaststaan, doch dat men nog onderhandelt over het aandeel van ballet en toneel. Op dit laatste terrein staat alleen vast dat het Ballet van de 20ste eeuw van Maurice Béjart voorstellingen zal ko men geven, dat het Nationale Ballet speciale voorstellingen brengt, de El- ckerlycvoorstellingen in Delft weer door gaan en verder meldt men onderhande lingen met de Royal Shakespeare Com pany te Stratford-on-Avon en verscillen- de buiten- en binnenlandse toneelgezel schappen. Verder te verwachten evene menten zijn: Opera: Voorstellingen door de Holland Festival Opera van Mozarts Cosi fan tutte o.l.v. Alexander Gibson, regie Vla- do Habunek. Medewerking verlenen het Nederlands Kamerorkest en het Neder lands Kamerkoor. De Ned. Operastich ting brengt Das Rheingold van Wagner o.l.v. Heinrich Hollreiser, regie Herbert Graf met het Residentie-Orkest in de bak. Voorts wordt de wereldpremière gegeven van Reconstructie van de Ne derlandse componisten Louis Andriessen, Reinbert de Leeuw, Mischa Mengelberg, Peter Srchat en Jan van Vlijmen. Het werk wordt geleid door de componisten zelf, de regie wordt gevoerd door Hugo Claus en Harry Mulisch. Tenslotte zijn er voorstellingen van twee Stravinsky- werken: Le rossignol en Petrouchka o.l. v. respectievelijk Jean Fournet en An- dré Pressen, regie Jan Bouws m.m.v. het Rotterdams Philharmonisch Orkest en het Nationale Ballet. Orkestconeerten: Festivalorkesten aljn de Berliner Philharmoniker, het Concertgebouworkest, het Residentie-Or kest, het Kunstmaandorkest, het Radio Philharmonisch Orkest en het Rotter- Jean Fournet, Michael Gtelen, Ber- NEDERLAND I Antenne woensdag Televisie hedenavond Nederland I (STER-reclameuitzen- dingen om 18.55, 19.03, 19.56 en 20.16) NTS 18.50 uur: De fabeltjeskrant 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.06 uur: Scala, magazine 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Zendtijd Politiekë Partijen (CPN) 20.30 uur: Inburgeren 20.55 uur: Duel op het eiland, film 22.35 uur: Uitzending Stichting Socutera 22.50 uur: Tweede journaal NEDERLAND II (STER-reclameuitzen- dingen om 18-55, 19-5Q en 20.16) NTS 18.50 uur: De fabeltjeskrant 19.00 uur: Nieuws in het kort VPRO 19.03 uur: Later 20.00 uur: Journaal (NTS) 20.20 uur: Dc oude draaidoos. filmprogramma 21-00 uur: Betaling in natura, korte film 21.30 uur: Blikopener, kunstaspecten 22-15 uur: Tweede journaal (NTS) Televisie morgen NFPERLAND I NTS/NOT 11.00 uur: Beeldverhaal van de Kerk 1125 uur: Achtergronden van de bijbel 14.00 uur: Kijk, als je tekent aangegeven programma's zijn kleuren'elevisieprogramma's. VARA 20.10—20.40 uur: Ellv en Rikkert, liedjesprogramma 22.55—23.40 uur: Charles Ives Society HILVERSUM II NRU 2015—22.20 uur: Concertgebouw- Orkest Radionieuwsdienst 7.00, 8.0 Hilve 11.00. 13.00, 16.00, 18.00. I 19.30, 22.30, 23-55 Hilversum II: 7-00, 7-3 8.00, 8.30, 11.00, 12.3 16.00, 18.30, 22.30, 23.55 I Hilversum III: Elk heel uur vanaf 9.00 dams Philharmonisch Orkest. Dirigenten: nard Haitink, Herbert von Kara jan, An ton Kersjes, Lorin Maazel, David Ois- trakh en Edo de Waart. Solisten: so praan Gré Brouwenstijn, mezzo-sopraan Sophia van Santé, pianisten Jörg De- Christoph Eschenbach, Herbert Karajan en Peter Nero, violisten Arthur Grumiaux, David en Igor Ois- trakh. De programma's omvatten onder meer Mozart (Krönungsmesse. mis in c.. Symfonie KV 543), Stravinsky (Le sacre du printemps, Oedipus Rex, Re quiem Canticles X, Cantata, Symfonie in drie delen), Mahler (9de symfonie) en Schönberg (Gurrelieder). Koorconcerten worden gegeven door de Ned. Bachvereniging, het Nederlands Kamerkoor en het Nederlands Kamer orkest dat o.l.v. Felix de Nobel uitvoe ringen zal geven van de Vespro della Beata Vergine van Monteverdi. Eigentijdse muziek zal in een aantal wereldpremières klinken: Stockhausens Theaterstück Oben und Unten o.l.v. de componist; Ton de Leeuws Lamento Pacis o.l.v. Marinus Voorberg; Lagues- tra's Communication en Simon ten Holts Tripticon. Voorts staan uitvoeringen op het programma van twee werken van Luciano Berio, Passagio en Symfonie, o.l.v. de componist en van Francis Tra vis. Kamermuziekconcerten: er komt een Mozartcvclus, te geven door het Neder lands Strijkkwartet, het Ardito Kwintet, Elly Ameling en Jörg Demus. Ook in deze categorie een wereldpremière: Ro bert Heppeners Hymns en conversations voor 28 harpen door het Nederlands Ka merorkest o.l.v. Bart van Beinum. Andere evenementen zijn het concert voor koper-orkesten, het Internationale beiaardconcours te Hilversum, het Inter nationale Koorfestival te Scheveningen, de Internationale Film week te Arnhem en het Orgelconcour» te Haarlem dat op 1 juli wordt geopend met een concert door het King's College Chapel Choir, het Concensus Musicum en het Leo- nhardt Cooeort. e omroepcorrespondent HILVERSUM De TROS-televisie zal 27 januari, de geboortedag van Mozart, een bijzonder programma uitzenden. De TROS is erin geslaagd om door be middeling van de in Salzburg aan het Mozarteum afgestudeerde Nederlandse pianist Jan Laurens Hartong, met de camera door te dringen in Mozarts geboortehuis. Het bestuur van de internationale stichting Mozarteum bleek bereid de wereldberoemde concert-viool van Mozart uit de glazen schrijn te halen, teneinde onze Nederlandse violist Her man Krebbers in de gelegenheid te stellen op deze prachtige viool voor de Nederlandse kijkers te spelen. Dit is nog nimmer tevoren in de geschiedenis van het Mozarteum gebeurd. Volgende maand van 21-35 tot 22.15 uur zullen de kijkers het geluid van de Mozart viool in hun kamers horen klinken. Herman Krebbers, die de Sonate no. 28 voor viool en piano in E Moll koos, wordt begeleid door prof- Kurt Neu- muller op het originele Mozart-ham- merklavier. In hetzelfde programma zal bovendien het echtpaar Neumuller quatre-mains van Mozart ten gehore brengen op de door Mozart zelf bespeelde vleugel- Dit zeldzaam programma voor de muziek liefhebbers werd geregiseerd door Paul Wallenburg, onder supervisie van Jack Diron en met muzikale adviezen van Jan Laurens Hartong. ANVV-prijs voor t.v.-team van „Hier und heute (Van onze omroepcorrespondentI HILVERSUM De prijs voor de beste toeristische reportage in pers, radio en televisie, is dit jaar gewonnen door Manfred Kemper, verslaggever van het „Hier und heute"-team van de West- deutsche Rundfunk. De prijs, die hem gistei-en in Keulen door de Nederlandse ambassadeur dr. J. de Beus is uitgereikt, bestaat uit een oorkonde, een unicum (kunstwerk van glas) en een verblijf van een week in Nederland voor twee personen. Manfred Kemper kreeg de prijs voor zijn reportage over windmolens ge titeld „Sind Hollands Windmühlen in gefahr", die op 14 mei van het vorige jaar door de Westdeutse Rundfunk werd uitgezoriden. AMSTERDAM Zondag 26 januari houdt de MEMISA (medische missie actie) een landelijke geldinzameling. Dc opbrengst (vorig jaar 4l/ï miljoen gul den) wordt geheel besteed aan het leni gen van medische noden in ontwikke lingslanden. Met name de bestrijding van melaatsheid. Tradititegetrouw wordt deze collecte ieder jaar de derde zondag van januari gehouden. Het toeval wil, dat de Lepra stichting Nederland die dag haar wereld- lepradag houdt. De directeur van de Le prastichting, de heer H. E. M. de Bok, noemt dit een ongelukkige samenloop van omstandigheden. „De wereldlepra- dag wordt die dag niet alleen in Neder land gehouden, maar in alle landen van de wereld. Daar kunnen wij moeilijk van afwijken. Het is in geen geval onze be doeling (ie MEMISA op enigerlei wijze concurrentie aan te doen. Uiteindelijk streven wij ergens hetzelfde doel na. De MEMISA doet dat curatief en wij preven tief. 26 januari is voor ons meer een herdenkingsdag". De MEMISA bij monde van drs. J. A. Mikx: „Prettig is het niet. Als we het tijdig hadden geweten hadden we onze landelijke collecte een week eerder ge houden. Jammer dat er geen overleg is geweest. Dat had verwarring kunnen voorkomen". Theater Scarabee moet in verband met vertraging bij de verbouwing van het eigen theater de première van het uit te voeren schouwspel „Poppetgom" korte tijd uitstellen. Verwacht wordt dat die première nu op 13 februari zal kunnen plaatsvinden. De VARA startte gisteravond liefst twee nieuwe tv-series en merk waardig genoeg speelden in beide series een lid van de uitgebreide en inmiddels ter ziele zijnde Forsyte- familie de hoofdrol. Vóór het journaal „Nicholas Nickleby" een tv-bewerking van het gelijknamige boek van Dickens. Een zeer aanvaardbare bewerking dunkt ons. De Engelsen zijn meesters in het produceren van tijdgetinte stuk ken. En de sfeer van Dickens leek ons zeer juist getroffen. „Nooit een onver togen woord", waarin Nyree Dawn Porter als vrouwelijke heift van het echtpaar Baldock voorkwam, was qua gehalte beduidend minder. Een routine- Voor deze series: „Kenmerk", de bü-de-tijdse informatierubriek van de kerken, waarin dit keer een boekje werd opengedaan over de celibaats- kwestie zoals die leeft bü onze Zuider buren. Een niet zo prettig boekje overigens- Duidelijk kwam naar voren dat de ontkoppeling van priesterschap- celibaat moet worden voorafgegaan door de ontkoppeling priesterdom- staat- Iets waar wij in Nederland ge lukkig niet mee worstelen. Van „Hadimassa" hebben we slechts een deel gezien en het moet ons van het hart dat zelfs dat kleine stukje aanzienlijk beter was dan de vorige afleveringen in hun geheel. Zowel qua tekst als qua presentatie- Romy Schneider eertijds bekend ge worden door haar allerliefste creatie van de jonge Oostenrijkse keizerin Sisi speelt vanavond in de NTS-film. „Duel op het eiland", de hoofdrol. Zij is het onderwerp van een hevige twist tussen twee rivalen. Met een van hen is zij wettelijk getrouwd, terwijl zij met de ander een intieme liaison onder houdt. Angstig wacht zij af wie er als overwinnaar uit de liefdesstrijd tevoor schijn komt. De film werd gemaakt door de Franse regisseur Alain Cheva lier, die onder leiding stond van de bekende regisseur Louis Malle (o.a. bekend van „Viva Maria"). Wie ge zorgd heeft voor de aantrekkelijke sfeer en de goede opbouw, is iets wat we wel nooit te weten zullen komen (Nederland I 20.55 uur) Reportages staatsiebezoek aan Ethiopië (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM Vanaf vandaag tot zaterdag 1 februari zullen NRU en NTS verslag geven van het bezoek van de koninklijke familie aan Ethiopië- De NTS zal vandaag, 24, 27, 28 en 29 janu ari in het tv-programma „Scala" repor tages uitzenden van het Ethiopië zoals het er in het dagelijks leven uitziet. Daartoe vertrok een team, bestaande uit verslaggever Joop van Zijl, regis seur Louis Wage, cameraman Pieter Puts. geluidstechnicus Piet Monnereau en producer Hans Verhoeven naar Ethiopië. De dagelijkse verslaggeving van het bezoek van de koninklijke familie zal worden verzorgd door het NTS-jour- naal. dat daartoe de verslaggevers Jan Gerritsen en Rien Huizing naar Ethio pië heeft gezonden- Voor de NRU gaan Eef Brouwers (AVRO) en Henk Visser (KRO). Hun reportages zullen, voor zover de verbindingen het toestaan, rechtstreeks te horen zijn in de radio actualiteitenrubrieken na de bulletins van de radionieuwsdienst. Op de verjaardag van prinses Beatrix, vrijdag 31 januari, zal om 21-30 uur via Hilversum 2 in een nationaal program ma een documentaire over Ethiopië en het koninklijk bezoek worden uit gezonden. Première Net!. Dans theater uitgesteld DEN HAAG (ANP) De première van het ballet „Arena" van Glen Tettley door het Nederlands Dans Theater in de Ko ninklijke Schouwburg in Den Haag kan vanavond niet doorgaan. De solist Jaap Flier, die aan de uitvoering ervan zou meewerken, raakte gisteren geblesseerd. Vermoedelijk zal het nieuwe ballet van de Amerikaanse choreograaf begin vol gende maand worden uitgebracht. In- plaats van „Arena" zal nu het ballet „Mythical hunters" worden gedanst. (ADVERTENTIE) Violist Herman Krebbers in het geboortehuis van MozartAan het klavier: prof. Kurt Neumuller. „De ingenieur in nieuwe kinderserie iroepcorrespondent HILVERSUM Dc acteur Piet Hen driks, bü de kykers vooral bekend als de ingenieur uit „Ja zuster, nee zuster" speelt de hoofdrol in de nieuwe kin- der-tv-serie die de VARA met ingang van zaterdag 25 januari eenmaal per maand gaat uitzenden. Deze nieuwe serie heet. „Komt dat zien, komt dat zien" en is geschreven door Jaap ter Haar. Piet Hendriks speelt in deze tv-reeks de rol van Poppenpeter, maar de zaken met zijn poppentheater gaan niet best. Hij heeft al in 7 weken de huur van zijn pension niet betaald en hoewelde hospita medelijden met hem heeft, wil haai man nu eindelijk wel eens geld zien- De rollen van hospita en hospes wor den gespeeld door Tonny Huurdeman en Hans Boswinkel. Als Poppenpeter in zijn kamertje van vermoeidheid iri slaap valt, gaan de poppen een eigen leven leiden en dat veroorzaakt zeer bijzondere situaties. De regie van deze poppenserie heeft Niek van den Boezem. RADIO PROGRAMMA iteTten. 18.20 Uitzending ij. 18.30 Stereo: VAKA's gesprekken. NRU: :o: Klassieke^ kame portage laatste voetbalwedstrijd i-D.W.S.) NVSH22.20 Sex tant," radioweekblad van de NVSH. NRU: 22.30 Nieuws. 22.38 Parlement. 22.45^Stereo: BRUSSEL NED (324 m) Lichte grammofoonmuzlek. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. Lichte grammofoonmuziek (8.30- reck Colum muziek. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaml-p nen. (gr). (11.00-11.02 Nieuws). 11.30 Sterei Radio Filharmonisch Orkest (opn): klassiek muziek. 11.55 Beursberichten. 12.00 De rijks- politiekapel. 12.26 Mededelingen platteland. ws. 13.11 jaar: 1 torisch: programma over geschiedenis archeologie. 5.00 Voor de zieken. 16.0Q Nii lii.02 Van vier tot vijf: radioprogramm een Notedop. 17.00 Country and Westcrr sic (gr). 17.30 Voor de jeugd. 17.55 Mee lingen. HILVERSUM II (298 m) KRO: huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor ïisvrouw). NRU: 10.00 Wat heeft dat kint dagogische lezing. 10.20 Stereo: Muziek i Barok (gr). KRO: 11.00 Nieuws. _11.02 Vo NRU: 15.30 1 10.03 Muziek bij de koffie: licht pla- Nieuws). NRU: 17.02 Actualiteiten, draaiikverzoekplaten. BRUSSEL NED (324 12.03 Gevarieerde muzi mededelingen, pre berichten voor de muziek. 12.55 Nieuws, weerbericht, dagklapper en beur: berichten; 13.20 Tafelmuziek. 14.00 Nieuw 14.03 Schoolradio. (15.00-15.03 Nieuws). 15.: Lichte muziek. 16.00 Nieuws. 16.03 Beursbe richten. 16.09 Hand in hand met Nederland 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen. ADVERTENTIE rijFS caballero constante kwaliteit Toneelspeler en TV-acteur Guldo de Moor EEN LAURENS PRODUCT

Leidse Courant | 1969 | | pagina 2