KOMISCHE THRILLER KENDE VOOR LFC EEN ONPLEZIERIGE APOTHEOSE GRILLIGE V. D. STARP SCOORDE VOOR LUGDUNUM TWEEMAAL CVV VOLTROK VONNIS OVER LEIDENAARS IN VIJF MINUTEN UVS mocht blij zijn met 1—1 tegen Quick Boys OFFENSIEF HAD SUCCES Lisse combineerde beter SCHIMMENSPEL ROODENBURG OEFENDE IN UTRECHT Feijenoord suDerieur aan UVS-regionalen Ter Leede won eerste wedstrijd om „Dokters-cup" UITSLAGEN STANDEN EN MATIGE WEDSTRIJD MAANDAG 11 NOVEMBER 1968 (Van onze Sportredaktie) Een filmregisseur zou met open mond heb- n staan kijken naar het slot van de wedstrijd C—CVV. Met bewondering zou hij de apo- iose, waarmee scheidsrechter Volger uit nsterdam en z'n 22 mannen dit duel afsloten, bben bekeken. Aan de Boshuizerkade werd een finale, die voor iedereen een verras sing was. De eerste 45 minuten waren wat eentonig geweest en niemand kon bevroeden dat er nog zoveel opwindends te wachten lag. Maar naarmate het tijdstip, waarop het doek zou vallen, naderde, werden de taferelen des te spectaculairder. Een van de acteurs leek voortijdig te zullen worden weggezonden, maar hem werd clementie verleend. Hij had dan wel een van zijn tegenspelers wat onheus behan- LFC was het alleen het laatste, die een desillusionerend slot ir de kanaries met hangende zeer geschonden doorkwamen rorertreding, die Verhagen tegen 'beging door in plaats van de bal de Leidenaar te verplaat- vormde de inleiding tot de grote itie voor LFC, dat tot dan een r gezien de schotloosheid de Rotterdammers veilig lijkende /oorsprong had gehad. Koster, de ij( l-middenvoor, die in de eerste helft de kant was gelaten werd na de itting plotseling met de hoofdrol- Niemand wilde deze moeilijke op zich nemen, ofschoon velen er ans voor hadden gehad. Ook De ir voelde er aanvankelijk niet veel Veertig minuten liep hij te zoeken zijn tekst, die hy daarna pas weer zich zag. FIGURANTEN hjj Kievit (de man ngevallen) had hij al enkele malen dieptepasses aan gehold, maar was hij iets te laat. Totdat hij 41ste minuut wel op tijd kwam van Leeuwen zijn eerste gang maken. Dick Dubbeld werd twee ten later een solo gegund. Drie °f nstanders werden gedevalueerd tot anten en terwijl van Leeuwen een et verwachtte voltooide de Rotter- reohtsbuiten zijn stunt door op- het doel de bal hoog naar de 5 hoek te „werpen": 1-2. Weg oelde voorsprong van LFC, dat al na -kwartier spelen dankzij een sterk lifnent van Aat Heymans, die de bal t doel gleed, was gerealiseerd. as de zelfverzekerdheid van de achterhoede, die zo'n slag niet had verwacht en al- een nieuwe ittoer dacht volbracht te hebben, leur Kraak zag het ook al niet en deed er het zwijgen toe. Leo ng en Reinier de Wit, alsmede Sira, die zich zo nu en dan na lokerslagen ver naar voren begaf, al afscheid te hebben genomen BLAUW ZWART—HBS ontmoeting tussen Blauw Zwart BS is een bijzonder goede en snelle :rijd geworden, waarin de thuis- ln de tweede helft een zeker over- uitdrukte in een overwinning, lam reeds na 5 minuten de leiding as P. v. d. Vergte, die van korte ni! and doelman Pieterse kansloos pas- ilf fle (0-1). Blauw Zwart kwam deze islag snel te boven en ondernam aanvallen op het HBS-doel, dat doelman v. d. Werf uitstekend ver- eil d werd. In de 25e minuut leidde melle Blauw Zwart-aanval tot de maker. Ham plaatste hoog voor, J. •oom speelde de bal naar binnen "i prachtig schot van R. Timmer doel (1-1). HBS kreeg voor de nog enkele fraaie kansen, maar van Boose en Smabers gingen of naast. de rust begon Blauw Zwart aan [eweldig offensief, dat echter pas minuten succes opleverde. R. Tim- plaatste hoog voo rhet doel en H. Ham kopte de bal via de paal in et (2-1). HBS antwoordde met te- invallen, waarmee echter de ing van de thuisclub wel raad wist. eslisslng viel toen J. Barnhoorn na snelle rush de bal voor het doel ste en J. Borsboom hard en laag oot (3-1). het publiek. De CW'er De Koster tweemaal dicht bij een doelpunt, maar het was rechtsback Blom die het hoofd nog het meest koel hield en zich temidden van de routiniers nog het rus tigst hield. Zo kopte hij eenmaal nog de bal van de lijn en ruimde hij ook ver der rustig op. Maar het onheil wai geschied. De zekere oogst was door een zwaar onweer geheel vernield. De zon had zo lang geschenen. Goed, mooi was het spel niet van LFC. Lange trappen deld, waardoor deze zijn toch al grimmige gezicht een nog woestere uitdrukking gaf, maar hij beloofde zich in het verdere verloop beter aan de tekst van het scenario te zullen houden. Het slachtoffer werd opgelapt, de spelers grijnsden elkaar vriendelijk toe, de scheidsrechter liet zijn arm, die naar de kleed kamer was gericht, zakken en er werd weer verder gewerkt aan de komische thriller. maai- kijken of een medespeler de bal toevallig in bezit krijgt, maar toch lang niet gek verlopen. Heymar-s had eenmaal gescoord, Gubler had CVV-doelman Knappe tot 'n moeilijke redding genoopt en „klit" Cor van Weer- lee, die je niet zomaar van je afschudt maar die steeds opnieuw opduikt had eenmaal maar juist overgeschoten. Nee, voor het patroon dat LFC in gedachten had waren geen moeilijke steken nodig. NIET OBJECTIEF De kans dat er een steek zou vallen was dan ook niet zo groot dan bij CW, dat het veel verzorgder wilde doen. maar steeds stootte wel iemand tegen de breinaalden aan en verstoorde alle fraaie illusies. Al gauw nam CW dan ook het type spel van haar tegenstander over, zij het dat het enthousiasme niet zo groot was. maar de techniek was er wel en met name De Quant, de aanvoerder, die zich als middenveldspeler ook veel vuldig in de spits van de aanval ophield, viel in dit opzicht op. Maar steeds als men er dacht te zijn hief de LFC-grens- rechter zijn vlag op. Met zijn „geel zwarte" bril op zag hij overal, ten on rechte, een buitenspelsituatie in. Geen unicum natuurlijk want overal in de amateurwedstrijden gebeurt dat. Toch zou het aanbevelenswaardig zijn als de clubs de KNVB, die bij gebrek aan arbi traal materiaal niet voor grensrechters kan zorgen, tegemoet kunnen komen door een zo objectief mogelijke grens rechter aan te wijzen. Dat de strijd, me de door zulke onvolkomendheden wat harder werd is niet te verwonderen. Bovendien waren er dan twee ploegen aan het werk, die beide de fysieke kracht aanspraken 'n stevig persoonlijk duel niet schuwden en niet schroomden voor een ferme tackle. Dat vereist een al strakke leiding en die was er helaas niet. Wat de uitslag betreft zouden we willen stellen dat een gelijkspel de krachtsverhouding beter had weergege- In de wedstrijd-der-invallers hebben Quick Boys en UVS zaterdagmiddag op „Nieuw Zuid" elkaar weinig toe gegeven en vooral van de zijde der Katwijkers is dat natuurlijk een fraai resultaat. Of men echter al te veel waarde aan dit wapenfeit moet hech ten betwijfelen we (och. Immers, zowel Quick Boys als UVS verschenen met maar liefst zijde waren Koren, Plezier, Dcsar Logeman niet present. De Groot, Bak ker. Stouten en De Jonge waren de vervangers, waarvan vooral laatstge noemde zich goed aanpaste en een leuke indruk in de badplaats achterliet. Quick Boys had invallers voor G. Vooys en Leen de Best, die beiden in het Gewestelijk elftal speelden, terwijl aanvoerder Leen Aandewiel nog altijd de „lappenmand" zit. Bovendien _.j ook Aat Pluimgraaff een weekeind rust gegund. Voor hen in de plaats traden Van Duyvenbode, Verdoes, Plug en Van Dijk op. In dit pretentieloze duel had Van Duyvenbode zijn klasse moeten tonen. De doelman van het derde elftal van de Katwijkers heeft echter weinig gelegenheid gehad zijn klasse te tonen. In de eerste helft hielden de bezoekers het spel veel te kort. Terwijl Quick Boys het veelal in de dieptepass zocht, speelde UVS con- Wie gedacht mocht hebben, dat met slechts één eersteklas wedstrijd in Leiden (LFCCVV) Lugdunum op haar terrein aan de Haarlemmer trekvaart wat meer publiek zou trekken heeft het goed mis. Maar een kleine driehonderd man keek gistermiddag naar de wedstrijd tussen de kikkers en Sportclub Lisse. En het moet gezegd worden, de thuis blijvers hebben niet veel gemist. Of het moet zijn dat zij hadden kunnen zien hoe Lugdunum een ietwat geflatteerde 31 overwinning behaalde. recht. Deze twee spelers zouden onge twijfeld een van de gevaarlijkste duo's van Leiden kunnen vormen als zij wat beter met elkaar overweg konden. Geflatteerd, omdat ten eerste Lisse het eerste halfuur gewoonweg beter speelde, beter combineerde en zich meer kansen schiep, terwijl de kikkers zich te veel verlieteyi in te individueel spel. Vooral Hans v.d. Starp en Kees de Kier doen er in het vervolg beter aan het uiten van hun onenigheden op de grasmat achterwege te laten en wat als ploegmaten op te treden en niet zoals gisteren ieder voor zich maar wat te pingelen, want dan brengen zij doorgaans toch niet veel van te- HILLEGOM—VITESSE Vlak voor de aanvang van de belang rijke wedstrijd tussen Vitesse en Hille- gom was het „zicht" nog maar nauwe lijks 25 meter. Scheidsrechter Van Djjk uit De Bunnik voelde er echter niets om maar direct de verre terugreis - Bunnik te aanvaarden en liet de elftallen aantreden. Negentig minuten er gespeeld, maar de bezoekers en v verslaggever hebben maar heel wei- g van het gebodene gezien In de eerste helft viel het op, dat Vitesse over meer aanvalsdrift beschik te dan het team van de Leekstraat. In de selectie van Vitesse speelden de drie gebroeders Jonker een belangrijke rol. Toch heeft Hillegom in die eerste helft de beste scoringskansen gekregen, maar doelman Struifbergen toonde zich een doelman van klasse. De club uit Castricum "kon in de eer ste helft een voorsprong van twee doel punten nemen; beiden gescoord uit hoek schoppen. In de 15e minuut schoot rechtshalf Kuis de bal onhoudbaar naast Van der Waal, terwijl Opdam bij een hoekschop naar voren oprukte en met een kopbal de stand op 0-2 bracht. Een sterk aanvallend Hillegom heeft in de tweede helft bijna drie kwartier Vitesse onder druk gezet. Een hoek- schoppenregen plus de vele overtredin gen van Vitesse, met evenzovele vrije trappen mochten tot acht minuten voor tijd aan de stand niets veranderen. Toen scoorde de voor Van Oyen ingevallen Dorst uit een vrije trap van Liefheb ber een verdiend tegenpunt (1-2). We hebben het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Van Dijk wel gehoord, maar de beste man niet zien fluiten. Een bijzonder triestige middag! Het combineren ging hun duidelijk be ter af dan de Leidenaren en als de schoten wat beter gericht waren ge weest, dan had Lugdunum al gauw te gen een paar goals achterstand aange keken. De ijverigste en "technisch be kwaamste man in de Lissese voorhoede was ongetwijfeld Aat Hoogkamer, die als taak had de gepasseerde goal-getter Nederpelt te doen vergeten. Hij zorgde in de twintigste minuut voor het eerste doelpunt. Bij een voorzet van v.d. Laan wijfelde Lugdunum-keeper Peters of hij nou wel of niet uit zijn doel zou komen. Hij deed noch het een, noch het ander, liep maar half uit, met het gevolg dat Hoogkamer vrij gemakkelijk de bal over hem heen kon koppen. Na dit eerste doelpunt viel Lisse terug, de combinaties wilden niet meer zo lukken en Lugdunum nam het initiatief over. Bij een scrimmage voor het Lisse-doel kreeg Boot de bal - ons inziens niet op zettelijk - tegen de hand en scheidsrech ter Borderivijk wees resoluut naar de Lisse kreeg de grootste klap, toen Hans v.d. Starp een van zijn „pingel- akties" eindelijk eens zag gelukken. Hij passeerde in volle ren twee man, zette Lefeber op het verkeerde been en scoorde: 21. De tweede helft was van weerszijden niet om over te roepen. Bij Lugdunum blonken Leo Rèdel en Kees Vermond uit, maar de rest was verre van groots. Bij Lisse was de kleine v.d. Zwet heel ijverig en wilde v.d. Laan er ook wel tegen aan, maar verder leek het of de Lissenaren al tevreden waren met gelijkspel. Slechts èèn werkelijk mooie combinatie hebben we gistermiddag kunnen zien. Dat was toen Kees Ver mond naar voren stormde, eenmaal c tikte naar Pijnakker, hem weer terug kreeg, en doorstuurde naar de geheel vrijstaande v.d. Starp, die onbegrijpe lijk faalde. Toch maakte diezélfde Hans v Starp nog luttelde seconden voor tijd de derde Lugdunum-treffer. Na wat heen en weer getrap voor het Lisse-doel kreeg Lefeber de bal niet onder controle v. d. Starp ontfutselde hem de bal en schoot uit een moeilijke hoek raak: S-l. GEWICHTHEFFEN De trainer-coach van de LKV „De Spartaan", de heer Th. Brandt en zoon S. Brandt zijn zaterdagmiddag in Breda geslaagd voor de scheidsrechter- Midden-zwaargewicht Dick vai Riet is gekozen in de nationale ploeg voor de interland tegen Denemarken, die 30 november a.s. gehouden wordt. slant in de breedte, hetgeen er op neerkwam, dat Quick Boys zich de meeste kansen schiep. Van Leeuwen wist er niet veel raad mee. maar aan een speler als Leo Pluimgraaff is dat wel toevertrouwd. Hij zorgde dan ook dal de ruststand 10 werd. "Toen UVS na de hervatting het spel „open gooide" werd de druk op het vallers. Aan Leidse c]pei van yan Duyvenbode direct ook veel groter. Aan de schot loosheid en het feit dat Quick Boys soms zes man voor eigen doel opstelde was het te wijten dat UVS pas in de 17e minuut via Leo Holl langszij kon komen. Bart Lardé kreeg daarna nog een uitste kende kans om zijn ploeg de zege te bezorgen, maar een penalty, toegekend omdat Leo Holl in het beruchte gebied onderuit was gehaald, leverde geen rendement op. Lardé miste de elf- meterschop, zodat dit uitermate spor tieve duel in een gelijkspel eindigde. AI hoefde Roodenburg gisteren niet te spelen, trainer v. d. Meent vond het voor zijn spelers raadzamer niet thuis te blijven bakken, maar een oefenpart ner op te zoeken. Die werd gevonden In de Utrechtse tweede-klassor HMS, die in betrekkelijk korte t(jd uit de 4de klas se is opgerukt naar de 2de en nu het ook daarin lang niet gek doet en zelfs op een tweede plaats staat. Klasse-ver- schil was nou direct niet zo waar te nemen gistermiddag in Utrecht, maar toch hoefde Roodenburg zich niet al te zeer in te spannen om een overwinning te behalen. Een overwinning, die met de 1-2 uitslag beslist niet weergeeft boe zeer de Roodenburgers wel de meerdere waren van de Utrechters. Er waren een paar omzettingen in de Roodenburg-formatie. Zo speelde Klink hamer niet op de vleugel, maar vormde samen met Rijsbergen de spits on speel de Sam den Os er de rechtervleugel. De jeugdige Wetzelaar en Ooyendljk speel den ieder één helft. Uit een één-twee combinatie tussen Rijsbergen en Den Os schoot laatstge noemde voor de eerste maal raak: 0-1. In de tweede helft deed Den Os na wat breiwerk waaraan de hele Rooden- burg-voorhoede mee pende dat nogmaals: 2-0. HMS kon daar niet veel tegenover stellen, maar slaagde er toch in 1 minuut voor tijd via Daalderop. die uit een corner raak kopte, de stand een enigszins dragelijker aanzien te geven. Het regionale jeugdelftal van UVS heeft het zaterdagmiddag niet kunnen redden tegen koploper Feijenoord. De nog ongeslagen Rotterdamse junioren kwa men voor eigen publiek bijzonder goed voor de dag en trokken na een 2-0 voor sprong by de rust even ruim als ver diend met 4-0 aan het langste eind. De blauwwitte Leidse junioren heb ben zich op Varkensoord overigens niet zonder meer gewonnen gegeven. Met doelman Brand, Van der Burg en Sieval aan het hoofd verdedigde UVS zich bij zonder bekwaam. Twee treffers van uitblinker Kleis binnen een kwartier maakten echter aan alle illustes een einde. Toen de Rotterdamse halfspeler tien minuten na de rust met een kop bal uit een hoekschop opnieuw succes had, dreigde een grote nederlaag voor de jeugdige Leidenaars, die overigens aanvoerder Hans Franke geblesseerd de strijd hadden zien staken. Met invaller Bennie Nleuwenhuis bleef de door trai ner Piet Kantebeen gecoachte formatie echter goed op de been. Meer dan een doelpunt, één minuut voor het einde door rechtsbuiten WiertB gescoord, le verde het grote veldoverwicht het su perieure Feijenoord dan ook niet op (4-0). In een levendige wedstrijd heeft Ter Leede een verdiende 4-2 zege behaald In de eerste van twee beslissingswedstrijden. Bij Ter Leede stond Overdevest weer o| gesteld In plaats van Van Glnhov Noordwjjk was zichtbaar verzwakt door het missen van Marjjt en Karstens die In het gcmeenteiyk elftal moeten uitko- EERSTE KLASSE B Ove l-< 0 0 16 22-7 2 2 10 14-10 2 2 8 12-12 3 2 7 11-9 TEYLINGEN—ARCHIPEL In een zeer matige strijd heeft Tey lingen weer twee punten behaald op een zwaar verdedigend Archipel. Op papier had Teylingen de beste kansen, maar het vertoonde viel bar tegen. Bijna elke aanval van Teylingen werd afgebroken door een dubbele Archipel verdediging. De enkele keren dat deze verdediging doorbroken werd zorgde de uitstekende doelman R. Pondman voor een prima opruiming. De eerste aanvallen waren voor Teylingen. Al spoedig schoot Houwerts keihard tegen de Haagse golie. Bij een tegenaanval, waarbij weinig gevaar aanwezig was, schoot Hoogervorst te zacht uit, voor de voeten van rechtsbuiten R. Pond man (II). Deze schoot hard op het Teylingen-doel, maar Hoogervorst red de prima. Teylingen kwam hierna veel in de aanval, maar de Sassenheimers hielden de bal veelal te lang bij zich, waardoor de Archipel-defensie kon in grijpen. Enige vrije trappen gingen via Van Dam over de lat heen. Uit een corner kwam de bal schitterend voor het Haagse doel. De keeper was reeds verslagen, toen Wiering fraai op doel kopte, maar back Van Driel kon nog juist wegkoppen. Verder dan een vijftal hoekschoppen kwam Teylingen in de eerste helft niet. De tweede hèlft werd er wat feller gespeeld met diverse gevaarlijke aan vallen van Teylingen. Na een corner van Teylingen verdween de bal via een Archipel-hand in het Haagse doel, maar scheidsrechter Vader besliste vrije trap voor Archipel! Geprikkeld door deze tegenslag vocht Teylingen nog harder en na een snelle combinatie kon Van Dam met een prachtige om haal de bal weer in het Haagse doel laten verdwijnen: 10. Maar Archipel gaf zich lang niet verslagen en beet fel terug. Enige keren moest Hoogervorst ten koste van ners redden. Het uithoudingsvermogen van de Hagenaars liet veel te wensen over, want vele malen moest de arbiter affluiten als een speler zich liet vallen. Kort voor het einde zette Archipel alles op alles om nog één punt te be machtigen, maar Hoogervorst liet zich niet verschalken. In de allerlaatste conden was hij bijna verslagen, maar de arbiter floot juist voor het einde. TOM OKKER TROUWT IN HAZERSWOUDE Het huwelijk van top-tennisser Tom Okker en de Hazerswoudse Annemarie Wanschers heeft, zoals gemeld, op 21 december a.s. plaats. Intussen Is be kend geworden, dat het huwelijk om 12.00 uur zal worden voltrokken voor de ambtenaar van de burgerlijke stand te Hazerswoude in het gemeentehuls aan het Frederik van Eedenplein aan de Rijndijk. Hoewel men van de zijde van de ge meente Haarlem, waar Tom Okker offi cieel woonachtig is, heeft getracht, het huwelijk daar te doen plaatsvinden, ls het a.s. echtpaar hij zijn beslissing ge bleven: het huwelijk vindt plaats in de woonplaats van de a.s. bruid! 21 voorsprong tegeo Sportclub Lisse. Toch begon Noordwijk met een fraai offensief waaruit Heemskerk een kanon schot op het Ter Leededoel afvuurde, Maar Schelllngerhout Het zich niet ver schalken. Even later was Schelllngerhout wel verslagen, maar stopper De Bruin I kon redden. Hierna trok Ter Leede «nel in de aanval. Rade plaatste zuiver naar Van Biezen die schitterend de bal voor gaf aan Versluis. Met een ferme kop stoot lag de bal achter v. d. Niet: 1-0. Spoedig hierna volgde een prachtige voorzet van Bröring waarna v. tl. Llppe de schaal in evenwicht brucht: 1-1. Weer j vocht Ter Leede terug. Het rammelde ln tie Noordwljkse defensie en hiervan wist Versluis handig gebruik te maken met een strak schot was de stand 2-1. Er j was pas een kwartier gespeeld toen I Overdevest een vrije scoringskans kreeg maar over de bal heen maaide. Dit was steeds uitstel van executie 1 want even later kreeg hij nog mooier leans aangeboden door Versluis. Toen j kon Overdevest niet meer missen: 3-1. i Intussen was Barnhoorn voor Noordwijk I weer verdwenen en nam K. Spnander- man zijn plaats in. Het bleef paniek In de defensie van Noordwijk en men speel de „weg ls weg". Na een misser van I Overdevest kreeg Van Biezen het leer te pakken en het was weer Versluis dlo hierdoor keihard kon raakschleten: 4-1. In de tweede helft kwam Noordwijk meer ln het offensief. Hierbij kreeg Van de Lippe enige opgelegde scoringskansen De Musschen Neptunus Pnpendrecht UVS GOUDA 7 2 3 2 7 8-8 Olympla 7 3 1 3 7 7-9 CVV 7 2 2 3 6 14-13 LFC 7 2 2 3 6 9-12 Overmaas 7 2 1 4 5 .3-8 Unitas 7 2 11 5 7-8 Roodenburg 7 2 14 5 4-7 EBOH 7 1 2 4 4 4-17 TWEEDE KLASSE A: Tweede klasse a: DHL-ODB 2-2. RVG -Alphen 5-2, Laakkwartler-Leonldas 2-1 VFC-Alblasserdam 2-0, Blauw Zwart- HBS 3-1, VUC-ODS 0-2. Laakkwartier 8 4 3 1 11 14-9 Leonidas 8 4 2 2 10 18-7 RVC 7 4 2 1 10 12-8 Alblasserdam 8 3 3 2 9 12-6 ODB 8 1 7 0 9 8-5 VUC 7 4 1 2 9 10-10 ODS 7 3 1 3 7 9-8 DHL 7 1 4 2 6 8-9 BI. Zwart 8 3 0 5 6 12-17 HBS 7 2 1 4 5 10-12 VFC 6 1 1 4 3 8-16 Alphen 7 1 1 5 3 5-10 DERDE KLASSE A: Derde klasse a: ESDO-Tediro 2-0, Lugdunum-Spcl. Lisse 3-1, Wilhelmus- HMSH afg. Cleritas-RKAW 1-1, Van Nispen-ONA 0-0 gest., Teylingen-Archl- pel 1-0. Teylingen 8 6 1 1 13 16-7 Celeritas 7 5 1 1 11 17-6 Lugdunum 7 4 1 2 9 20-12 Wilhelmus 6 3 2 1 8 13-10 ONA 7 2 4 1 8 12-7 RKAW 7 2 3 2 7 16-18 Tediro 7 3 0 4 6 13-17 ESDO 7 2 2 3 6 13-18 Spel. Lisse 7 2 1 4 5 11-11 Van Nispen 7 2 1 4 5 8-16 HMSH 7 1 2 4 4 12-16 Archipel 7 0 2 5 2 3-16 VIERDE KLASSE A: Vierde klasse a: BMT-Concordia 2-1, Rijpweterlng-Warmunda 0-1, DOCOS- VTL 2-1, Alphla-SJZ 6-2, Nlcolaas Boys -DOSR 1-3. BMT 6 4 2 0 10 14-4 DOSR 7 4 1 2 9 10-5 Nic. Boys 6 4 0 2 8 11-10 Alphia 6 3 1 2 7 14-10 DOCOS 7 3 1 3 7 7-7 Rljpwetering 7 2 2 3 6 10-11 SJZ 7 2 2 3 6 13-16 Warmunda 6 2 2 2 6 4-7 Concordia 6 2 1 3 5 7-7 SJC 6 1 2 3 4 7-11 VTL 6 1 0 5 2 6-15 VIERDÉ KLASE B: Viefde klasse b: VVSBi-Wassenaar 1-2, HDV-Concordia 0-2, ASC-DSO 3-1, RKSV Wit Blauw-Tonegido 1-3, Rljs- wijk-Oliveo 1-0. Tonegido 7 4 2 1 10 14-8 ASC 7 4 1 2 9 17-12 Wassenaar 6 4 1 2 9 16-10 Concordia 6 4 1 1 9 8-6 Rijswijk 6 3 2 1 8 14-8 Oliveo 7 2 2 3 6 8-7 Westerkwartier 6 2 2 2 6 7-7 Wit Blauw 6 2 1 3 5 10-14 VVSB 6 12 3 1 3-6 DSO 6 1 1 4 3 8-13 HDV 7 0 16 1 5-19 VIERDE KLASSE C: Vierde klasse c: Moerkapelle-Bode- graven 3-1, Donk-Bergambacht 2-0, Woerden-BCG Floreant 3-2, Waddlnx- veen-VEP 2-3, ESTO-Moordrecht 1-0. VEP 5 5 0 0 10 17-5 Moercapelle 6 5 0 1 10 15-6 DONK 6 4 2 0 10 9-4 Woerden 6 3 3 0 9 9-5 Waddinxveen 6 2 2 2 6 8-8 Moordrecht 7 1 4 2 6 8-8 Groeneweg 6 1 3 2 5 4-5 ESTO 6 2 0 3 4 5-8 Bodegraven 5 1 1 3 3 5-8 Bergambacht 6 0 2 4 2 1-12 BGC. Floriant 7 0 16 1 5-18 LEIDSE VOETBAL BOND UITSLAGEN EERSTE KLASSE: Rouwkoop-Altlor 3-2 ZLC-Stompwljkse Boys 0-3 Alphense Boys-UDO 0-1 MMO-SVLV 0-3 Slnt-Bernardus-Foreholte 0-0 Foreholte 8 5 3 0 13 24-10 Alph. Boys 8 5 0 3 10 17-7 SVLV 8 4 2 2 10 17-12 UDO 8 4 2 2 10 8-7 Rouwkoop 8 113 9 14-9 Stompw. Boys 8 3 3 2 9 15-14 St.-Bernardus 8 3 1 4 7 14-15 MMO 8 1 3 4 5 6-21 ZLC 8 0 4 4 4 4-19 Altior 8 116 3 13-18 TWEEDE KLASSE: VNA-Weterlngse Boys 0-4 Unitas Lelden-Meerburg 3-7 Oranje Groen-WO A 1-1 KRV-VNL 3-4 LDWS-Leidse Boys 3-1 LDWS 8 7 1 0 15 23-7 Meerburg 7 4 1 2 9 20-12 Wet. Boys 7 4 1 2 9 19-11 Leidse Boys 7 4 1 2 9 19-15 VNL 7 4 1 2 9 16-15 Oranje Groen 8 4 1 3 9 15-11 VN A 8 2 2 4 6 12-17 WOA 8 1 3 4 5 16-19 KRV 8 2 0 6 4 12-21 Unitas L. 8 0 17 1 12-36 maar faalde hierbij volkomen. Na 22 mi nuten van Noordwijk R. Bröring schit terend plaatsen en naar Van Kcstcron die de bal ln de bovenste hoek liet ver dwijnen: 4-2. Een goede combinatie van Noordwijk zorgde voor een doelpunt maar arbiter Fennls gaf buitenspol. Bij een tegenaanval van Ter Leede wist ook Rade het doel te treffen. De arbiter wees naar de middentrap, maar doelman v. d. Niet protesteerde. Na raadpleging van de Noordwljkse grensrechter werd hot doelpunt wegens hands afgekeurd. Er kwamen nog enige fraaie kansen voor Noordwijk maar het was weer v. d, Lippc die er geen weg mee wist. Aon da stand kwam geen verandering. En nu maar weer wachten op de returnmatch.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 11