79, 'BLOMALOM' NIEUWSTE FLOWERPOWER IN DE BOLLENSTREEK Vierduizend mensen liepen Minerva dit is één van die vele, echt mooie mantels die slechts Geen instrument kan mens op maan vervangen 95 kosten f De Mantelspecialist Mr. A. L. Melai hoogleraar straf- en strafprocesrecht Voorbereiding ruilverkaveling Grote Westeindse Polder begint Ruime meerderheid hij stemming Ook de Zvvet- en Blankaartpolder EERSTE ZEGE VOOR ARGOS-DAMES Kangeroes koploper Stichtings bestuur met nieuwe samenstelling DE LEIDSE CUUHAiN'l ALL AMERICAN NIGHT Verkiezings kennis met popcorn, showbands en cola Het was stampend druk, gisteravond in sociëteit Minerva, waar het corpsdis puut „Doctrina" een avond organiseerde over de Ameri kaanse presidentsverkiezin gen. Het had allemaal veel weg van een kermis, een gi gantische eettent en een mas sieve worsteltent. Wanneer de bezoeker een uur gewor steld had om binnen te ko men kwam hij terecht in een gezelschap van zo'n vierdui zend mensen, die de verkie zingsuitslagen, die doorlo pend binnenkwamen, kon- tónt bekommentarieerden, o! er stomweg de schouders otzr ophaalden, ff NTS zorgde voor een di recte beeldverbinding met de studio's in Bussum. zodat er telkens korte flitsen op de beeldbuis konden konten van het panel deskundigen, dat onder voorzitterschap stond van Frits van der Poel. Even naast de smoorhete lampen stonden groepjes mensen pop corn te eten of cola te drin ken. Er waren boekenstalle tjes, er werden op verschil lende plaatsen films gedraaid, die een korte schets wilden geven van de levensloop van de kandidaten. Bij de ingang stonden stemhokjes opge steld, waar de argeloze be zoekers automatisch hun stem konden uitbrengen. Een intern televisiecircuit liet de grote massa mensen, die niet rechtstreeks bij de diskussies van het forum betrokken kon den zijn omdat ze er te ver van afzaten toch alles mee beleven. Als een van de inleiders sprak de heer H. A. Luns hof, oud-hoofdredakteur van Elseviers Weekblad. Hij bracht de tegenstelling tussen Amerika en Rusland naar voren en de betekenis, die Amerika voor Nederland heeft. Prof. dr. E. H. -v. d. Beugel zou, wanneer hij Amerikaan was, voor* Humphrey stem men. Humphrey is gewoon 'n aantrekkelijker figuur en hij heeft een bekwame vice-pre sident gekozen. Dat laatste blijkt steeds belangrijker te worden, omdat de vice-presi dent maar één hartslag van het presidentschap afstaat. De studentenleider Ton Reg- tien zei, dat de verkiezings uitslag fundamenteel niets zou veranderen in de Ame rikaanse verhoudingen. Wie kijkt naar de daden van Ame rika in het buitenland moet op zijn minst wantrouwig worden voor de toekomst, door welke president die ook gemaakt zal worden. Prof. dr. A. Lijphart had zich eerst voorgenomen op Ken nedy te stemmen. Na zijn dood zou Rockefeller zijn eer ste keus geworden zijn. Nixon zal op dit mom-nt voor Ame rika de beste president zijn, omdat hij dan toch eindelijk toe zal moeten geven, dat Amerika op een belangrijk stuk van zijn politiek gefaald heeft. Bovendien krijgen de Democraten dan de gelegen heid in de oppositie te gaan en hun interne struktuur te herzien. Dat is hoognodig. De heer A. de Swaan pleit te in dit verband voor de oprichting van een nieuwe partij. Drs. G. v. Benthem van den Bergh ging daar op door, omdat ook hij de keuze tussen Humphrey en Nixon een konstitutionele klucht vond. Een absurd tafereel. Op al deze inleidnigen volg den telkens levendige diskus sies, die echter maar 'n klein onderdeel van deze verkie- zingskermis vormden. De pop corn, de showbands en de cola eisten de aandacht even gever het genoeg. Op dat moment leidde Nixon met 45 procent, gevolgd door Hum phrey met 35 en Wallace met 20 procent. Het hoeft niet duurder te zijn Wintermantels Jjt en mantelpakjes'Éi met of zonder bont Terlenka Regenmantels 49,95 met "Borg" voering 59,95 Bontmantels extra mooi en uiterst voordelig Niet alleen dankzij het onderzoek met behulp van raketten en ruimtevaartui gen maar ook door gebruik van nieuwe en zeer verfijnde meettechnieken op aar de is de kennis omtrent de maan in de laatste decennia enorm toegenomen. Maar geen instrument, van welke aard ook, zal In staat zijn op passende wijze verrassingen te verwerken zoals de mens dat zal kunnen, wanneer hij binnenkort zelf voor onderzoek naar de maan zal gaan. Dat is de menig van prof. dr. M. Minnaart, oud-hoogleraar in de astrono mie aan de Rijksuniversiteit te Utrecht en deskundige op het gebied van weten schappelijk onderzoek. Hij sprak gister avond in het Snouck Hurgronjehuis voor een gr9te schare belangstellende leden van K O. Prof. Minnaart gaf aan de hand van foto's een korte uiteenzetting over talloze details die thans met be trekking tot de maan bekend zijn. Hij verklaarde dat de deskundigen over net algemeen na de jongste onderzoekingen van mening zijn, dut de veelbesproken kraters zowel van vulkanische oorsprong zijn als veroorzaakt door de inslag van I meteorieten, terwijl ook in sommige gf- vullen gedacht moet worden aan inzak- I Idngskraters. De oppervlakte van de I maan zal vermoedelijk bestaan uit zeer donker uiterst poreus gesteente dat een vrij grote samenhang vertoont. Op grond van metingen in het infrarood tijdens maansverduisteringen kan voorts wor- den geconcludeerd, dat van plaats tot plaats verschillen in dc consistentie van J de maanbodem moeten voorkomen, j Prof. Minnacrl wees er voortdurend op. dat de moderne technieken de mens in staat «Lellen de meest verbluffende de tails omtrent dc maan vaat te stellen, zoals het geleidingsvermogen van de bodem, hut Lemperatuurverloop in de bo venste bodemlagen etc., zonder dat hij ooit een -out od de maanbodem heefl gezet. Dc kennis zal ongetwijfeld enorm toenemen wanneer de mens daar binnen kort wel toe komt, waarbij vele vragen omtrent ontstaan van dc maan. en ook ontstaan van het zonnestelsel dichter bij een oplossig zullen worden gebracht. V LeidenHaarlemmerstraat 163 Opvolger van prof. v. Bemmelen L. Melai, wW hoofdmedewerker bij de faculteit der Rechtsgeleerdheid van de Leidse Uni versiteit, is benoemd tot gewoon hoog leraar in liet sircif- en strafprocesrecht. Hij is als u,danig dc opvolger vun prof. mr. M. van Bemmelen, die na een hoogleraarschap van zevenendertig jaar op i september met emeritaat is ge- laatsgenoemd jaar werd hij als advocaat en procureur verbonden aan het kantoor van mr8. Pels Rijcken en Beelaarts van Blokland in Den Haag. In 1958 werd mr. Melai, die in 1956 is opgetreden als voorzitter van de Jon ge Balie bij de Hoge Raad der Neder landen. benoemd tot wetenschappelijk ambtenaar eerste klasse bij de juridische faculteit der Leidse Universiteit. Dit jaar promoveerde hij bij prof. mr. J. M. van Bemmelen tot doctor in de rechts geleerdheid op het proefschrift „Het ge zag van norm en feit in strafzaken". Zoetenvouds S.J.Z. gaat tribune bouwen Hoewel het nog bijna twee jaar zal duren voordat S.IZ zal kunnen gaan spelen op het nieuwe complex aan de Nieuweweg zijn er toch al volop voor bereidingen hiertoe. Er is een bouwcom missie gevormd die hedenavond 'n eer ste bespreking zal hebben met het col lege van b. en w. over het niet geringe aandeel van dc sportvereniging in de nieuwe accommodatie. Zo zal het club huis moeten worden overgeplaatst, waar bij aan uitbreiding wordt gedacht, en er zal een geheel nieuw kleedgebouw moeten komen. De Zoeterwoudse voet balclub, die over een imposant suppor- tersleger beschikt, dat sinds kort in een vereniging is georganiseerd, mag van uit deze hoek veel steun verwachten. Los hiervan heefl de jonge vereni ging zich ten doel gesteld oen tribune op het nieuwe complex te bouwen. Men denkt aan een capaciteit van 400 zit plaatsen, die alle overdekt zullen zijn. Zo hoopt men het publiek meer ser vice te kunen bieden wat bij de sterk wisselvallige weersomstandigheden ze ker bijzonder gewaardeerd zal worden. Men streeft er naar deze tegelijk met het nieuwe complex in gebruik te kun nen nemen. Daartoe worden diverse fi nanciële aktfes ondernomen. Sinds en kele weken geschiedt dit o.m. rond de wedstrijden van het eerste elftal. Ei staan enkele bingo-avonden op het pro gramma. terwijl de jeugd door middel van een pleisterverkoopaktie hierbij betrokken zal worden. Er is een giro nummer en wel 1643276 t.n.v. „Tribune- aktie". het bijzonder de meisjes die voor de punten zorgden voor rle Zoeterwoudse tafeltennisvereniging PIT '54. Heren 1 verloor in de Prinsenstad van DHC en schijnt een abonnement te heb ben om de 9-1 uitslag. Kas Koemans redde opnieuw de eer. Het tweede team is nu ook het goede spoor bijster, wat tot uitdrukking kwam in een 7-3 neder laag tegen Wibats 8. Ditmaal was P Opdam het meest succesvol en won twee partijen. G. Verhagen voegde daar een puntje aan toe. Het derde team moest met 9-1 de eer laten aan RTC 3. I. Do- brony zorgde voor het tegenpunt. Team 4 was kansloos tegen Steeds Vooruit (10-0). Jongens Hoewel 4 partilon pas In de derde game werden besfist leed het le juniorenteam toch een maximale ne derlaag tegen Valken. Het 2e team van de Valken maakte korte metten met PIT 2 (10-0). Dames PIT '54 1-Doco« 1 eindigde onbeslist (5-5). Mevr. F. v. d. Geeat- Schuur bleef ongeslagen en A. Beere- boom kwam tweemaal tot winst. Het 2e team kwam niet achter de tafel, want Cebusta liet verstek gaan. Het 3e team volgde de grote zussen en boekte, tegen Docos, een gelijkspel. Meisjes Het eerste meisjesteam klopte Avanti, waarbij alleen Corry Rot teveel een stekje liet vallen. Meisjes Helm moest eet ster feliciteren. Programma Excelsior 3; ren 5 nov.: PIT 1- Baronle -PIT 2; 8 nov.: Synthnt 1-PIT 3 (wijziging van het oorspronkelijke programma l4 nov RTC 6-PIT 4. Dames 7 nov.: Wlbata 1- PIT 1; 5 nov.: PIT 21Treffers 8; 8 nov Ti-effers 3-PIT 3. Meisles: Avanti 5- PIT 2. Jongens: PIT 1-TOV 6, Baronie 1-PIT 2. Deze week trainen op donderdag In Don Bosco, aanvang 7 uur. De stemgerechtigde ingelanden, ol huil gevolmachtigden, van de Grote West eindse Polder, onder Zoeterwoude en Stompwijk, hebben gisteravond beslo ten voor deze polder het maken van een plan tot, ruilverkaveling aan te vragen. Dat geschiedde met royale meerderheid 80 stemmen voor, waaronder 11 met voorbehoud en 28 tegen. Voorzitter L. Uroogh, die wat teleurgesteld was over de geringe belangstelling die er was ge weest om kennis te nemen van het ruil verkavelingsobject Zwanunerdam, had de aanwezigen bij de aanvang van de bijeenkomst met klem gevraagd deze kans met beide handen aan t<? grijpen. Hij had daarbij gewezen op de toe komstige Rijksweg 11 en de provinciale omleidingsweg die de polder zullen door snijden waardoor nog meer versnippe ring zal ontstaan. Daarna was er nog volop gelegenheid geweest tot het stel len van vragen die door ir. C. J. K. van Dam van de Cultuurtechnische Dienst werden beantwoord. Daartoe was ook de heer C. J. van Staalduinen van de Landbouw Voorlichtingsdienst aanwe- üe heer M. van Haaster zag ga dat ook de Zvvet- en Blankaarlpoldi de ruilverkaveling betrokken zou W( omdat een aantal ingelanden van de Westeindse Polder ook daar land heb ben. Hy vond dit zo belangrijk dal bij onder dit voorbehoud zou vóór stemmen, wat later ook gebeurde. Ir. Van l> iel dat dit zeer wel mogelijk zal ziji 2 zijn afhankelijk van vele fac- In Zwammerdam, waar de kosten vrij hoog .waren, komen «leze gemiddeld op 600,per ha- wat by een aflossing over 30 jaar neerkomt op een last van 30,per ha. per jaar. Aan het begin van de verkaveling worden de hoedanig heden van percelen bij schatting vast gesteld. Evt. ruiling van grond gaat om waarde. Voor de nieuwe indeling mag men wensen uitbrengen. Bij voorkeur zal grond van dezelfde hoedanigheid worden toegewezen als is ingebracht. Daarna kwam het voorstel in stem ming en behaalde de hier boven ge noemde royale meerderheid. Westeindseweg afgesloten Een der ingelanden wees er op, dat hem bij kennisname van de stukken van de provinciale omleidingsweg, die thans ter inzage liggen, was gebleken, dat de Westeindseweg zal worden afgesloten. Wethouder H. Sies die ook aanwezig was zei dat ook het gemeentebestuur onaangenaam was verrast door de nieu- De daarop voorkomende situatie bjj de Westeindseweg is in tegenspraak met door de Provincie gedane toezeg gingen. Een voorstel tot een grote pro- testaktie kreeg een warm onthaal. Mi A. L. Melai, die in 191S te Rotter dam is geboren, werd in 1938 reserve- officier. In 1944 ging hy naar Engeland waarna hij van 1945 tot 1948 als oor logsvrijwilliger in het toenmalige Ne- derlands-Indië verbleef. Na in Neder land te zijn teruggekeerd studeerde hy rechten aan de Leidse Universiteit, waar hij in 1951 het doctoraal examen In disch recht en in 1953 het doctoraal examen Nederlands recht aflegde. In JOS VAN DRIELS 22ste CORSO: Volleybal Na drie opeenvolgende nederlagen zonder dat daardoor de setzege heeft het damesteam van Argos gister avond eindelijk het zoet der overwinning kunnen smaken. In de thuiswedstrijd te gen het Haarlemse Die Raeekse, dat 3-0 i Vooral in de le en 2e set lieten de Argos-dames een gedegen party volley bal zien. Hoofdfiguren in de aanval wa- ral Josien v.d. Bosch en Hanna Wang, die keer op keer de Haarlemse net-defensie wisten te doorbreken. Ook Coby de Wolf en Wil v.d. Wijngaard gen hun steentje bij aan de twee- 15-12 settzege voor Argos. Jn de I 3e set echter gaf Die Raeekse zicli niet zonder slag of stoot gewonnen. Argos werd herhaaldelijk in de verdediging ge- drukt en keek steeds tegen een achter- De juiste begrenzing van liet gehele 8(-anf] aan Eerst in de beslissende fase, object wordt nog nader bezien. Het ligt b„ een achterstand van 11-13, wisten de voor de hand dat ook in deze polder de mening gepeild zal worden. Evt. zal het altijd mogelijk zijn voor een aantal gelanden zich bij het objekt aan te slui- i in de ko- Leidse dames het heft weer in handen j te krijgen en door een 16-14 setzege be reikten zij de 3-0 overwinning. Deze ze- I ker verdiende overwinning lcu- i Argos een stimulans zijn or Inderdaad mag worden verwacht, dat m€nde wedstrijden men tenminste over 15 ha. grond zal ^sultaten te komen, moeien kunnen beschikken wil men voor subsidie bij nieuwbouw in aanmerking komen. De juiste oppervlakte staat een ter nog niet vast. Bij de bepaling hiervan speelt de gem. bestaande bedrijfsgrootte een rol. Overheidslichamen kunnen nooit in een verkavelingsgebied grond kopen tegen een lagere prijs dan de normaal gangbare. Nu nog geen kosten Uit de beantwoording van vragen over de kosten werd nog eens duidelijk ge steld, dat aan het voorstemmen nu geen enkele financiële konsekwentie is ver bonden. Als hetp lan, dat nu wordt ont worpen, over drie vier jaar in stem ming komt zijn d« kosten hiervan be- Door eenduidelijke 3-0 zege op liet reserve-team van HVS (Haarlem) heeft het eerste herenteam vau Kangeroes zich aan het hoofd van de ranglijst ge plaatst. Alleen in de le set moest coach Jac ques de Vink enkele malen aan de nood rem trekken door middel van time-outB, maar in de 2e en 3e set speelde Kange roes duidelijk beter dan HVS 2. Zelfs kon Kangeroes zich in de 2e set per mitteren om hoofdaanvaller Jaap Broers- ma geruime tijd buiten de lijnen te laten, kwam. Setstanden: 15-13, 15-6 en 15-12. Ook de reserves van Kangeroes boek ten een overwinning. Uitspelend tegen DOS. Schoonhoven werd het een 3-2 zege voor het Leidse team met de merk waardige score van 15-8, 1-15, 6-15, 15- 12 en 7-15. Vooral in de 2e en 3e set speelden de Leidenaars niet alleen tegen maar bovenal met hun tegenstanders, voornamelijk door een grote variatie in de aanval door middel van korte- en steek set-ups De Rijnsburg dames boekten in de af gelopen week zowel ivinst als verlies. De uitwedstrijd tegen het Amsterdamse Ar mada 2 leverde mej. Van Delft c.s. een 1-3 zege op, ondanks dat Rijnsburg met twee invalsters moest aantreden. In deze bepaald niet spectaculaire wedstrijd trok Rijnsburg verdiend aan het langste einde met de cijfers 15-1, 14-16, 8-15 en 14-16. In de gisteravond gespeelde thuiswed strijd tegen het geroutineerde Argos 2 schoot het Rijnsburg-team echter duide lijk tekort. Zowel aanvallend als verde digend waren de dames van Argos veel rvan de cijfers een goed 13-15, 8-15, 15-13 en 6-15. Door deze overwinning heeft Argos nog steeds aansluiting met de kopgroep, ter wijl Rijnsburg zich langzaam maar ze ker naar de middenmoot gaat opwerken. Seizoenprijs Valkenklasse 1968 De Valken seizoen pry! ie* de behaalde punten in de Voorkaag, oefenwedstrijden en Nakaag, is in het afgelopen seizoen gewonnen door de heer E. A. A. Rolf v. d. Baumen. De prflii Is dit jaar een fraaie kristallen R ij ks goedkeuring Zwakzinnigen inrichting te Zwammerdam met 600 bedden Naar het bestuur van de Vereniging Johannes Stichting mededeelt heeft de Staatssecretaris van Sociale Zaken en Volksgezondheid, gelet op de adviezen van de Ziekenhuiscommissie en het College van Ged. Staten van Zuid- Holland, principiële goedkeuring ver leend aan het plan van de vereniging (ot het bouwen van een zwakzinnigen inrichting mei een capaciteit van 600 bedden te Alphen aan den Rijn. Het nieuwe gebouw zal worden ge realiseerd op het gebied van de voor malige gemeente Zwammerdam. De vereniging heeft tot dusver al een aan tal soortgelijke inrichtingen bij haar in leiding cn exploitatie. Het centraal bureau der vereniging, waarvan voor zitter is oud-burgemeester Z. Bruins Slot van Alphen aan den Rijn, is in het oud-Zwammerdams gebied gevestigd. Leidse Universiteit slaagd I de heer P. Kleerebezem (Wassenaar) mej. M. Pasman Heemstede i Op 1 november zijn geslaagd: doct.- j ex. II Gen., de dames E. G. G. v. Seu- J meren (Poeldijk), M. J. v.d. Zijden (Den j Haag) en de heren L. P. Bos (Breda), A. G. J. v. Brussel (Leiden). S. G. Ph Faber (Wassenaar), W. J. v. Geldrop (Rotterdam), D. A. Houwert (Den j Haag), J. R. Mulder (Dissen), E. Sle- benga (Den Haagt en L. G. M Wilberls Bergen op Zoom semi-artsex., de he ren R. S. H. M. Beijersbergen Loosdui nen i. C'. W. Koch (Leiden) en P. E. Sandel (Den Haag); artsex.. mej. E. Ch. M. Hoefsmit Oegstgeestmej. C. I F. Tcekens (Spijkenissei en de heren R. Deutman (Meppeli en P. H Th J. Slee (Rotterdam). bokaal, die (weemaal achtereen of drie maal in totaal moet worden gewonnen, welke beschikbaar was gesteld door een Ud. De rangorde der eerste tien geplaat sten is als volgt: 1 E. A. A. Rolf v.d. Baumen 378 pnt., 2 H. v. d. Zwaan 278, 3/4 C. Sentel en V. Struycken, beiden 250, 5 J. Lips 350, 6 J. v. Asselt 226, 7 Th. L. Möllers 221, 8 H. C. L. v. d. Made 208, 9 N. v. Buren 138, 10 K. v. Schagen 182 pnt. Het Bloemencorso in de Bollenstreek krijgt volgend jaar het motto „Blomalom", een term waarmee ontwerper Jos van Driel en zijn zoon zich een beetje hebben laten inspireren door de flower-powerbeweging in Amerika. In het Hillegomse Treslong werden gistermiddag vijftig modellen getoond, waaruit de deelnemers voor circa 30 tot 35 praalwagens kunnen kiezen. Dat kiezen vindt plaats op dinsdagavond 19 november in hetzelfde Treslong. Het Stichtingsbestuur Bloemencorso Bollen streek hoopt dat er dan naast buitenstaanders ook eens meer vak mensen bij het bepalen van de keuze aanwezig zullen zijn. Het corso zal op 26 april door de bollenstreek trekken; de route blijft on gewijzigd en de start is weer in Haar lem. Over het vertrekpunt is men het nog niet eens. Sommige Haarlemse win keliers zagen de startplaats graag ge wijzigd. Vanwege de hoogte van de praalwagens en enkele viaducten in de directe omgeving zal dat echter zeer moeiljjk zijn. De stoet wordt weer beëindigd In Sassenheim. Daar zoekt men naar een ander eindpunt, om voor een grootsere apotheose te kunnen zorgen. Van het coraocomité werd onlangs een stichting gemaakt, omdat het ge heel daardoor makkelijker te besturen is, aldus directeur A. Weaselo. Er is zoveel organisatie aan verbonden en men wil het jaarlijkse bloemenfeeat hier mee wat zakelijker benaderen. Naast hem bestaat het bestuur uit voorzitter S. Bonkenburg, vice-voorzlter B. D. Arendshorst en de heren H. v d. Voet, i W. W. v Ruiten en Jac. C. Ruygrok. I De functies van secretaris en penning meester zijn in het directeurschap ver- Onderwerpen hand, waarvoor hij geput heeft uit de mythologie, opera en operette, geschie denis (ook «le moderne, want «Ie ruimte vaarder in eveneens aanwezig) en zo maar oen serie uit namen van zijn klein kinderen. waaruit hij sierlijke praalwa gens heeft „gecomponeerd". „De meeste ontwerpen zijn abstracte vormen, maar daarmee willen we toch niet de kunstenaar uithangen, want dal pretenderen we niet te zijn", aldus de heer Van Driel. Ttvee Ion Hel corso van vorig Jaar heeft naar schatting ruim twee ton gekost. Volgens «le Haarlemse WV-«Ilrecteur Van VVil- legon heeft alleen de gemeente Haarlem al 25.000 gulden uit moeten trokken voor «Ie uf/.eltlng, politiemaatregelen en werkzaamheden van de afdeling open bare werken. Desondanks hebben b. en w. van Haarlem weer toegezegd een bijdrage in de kosten van het corso zelf te zullen leveren. Het bedrag zal zelfs groter z.yn dun vorig jaar. Hoeveel, daar moei de gemeenteraad nog over beslis sen. Ook liet c«*ntraal BloembollenromltA zal weer een subsidie verlenen. Geen medewerking verleent echter de veiling HBG in Lisse, die vorig Jaar enkele hallen voor de opbouw van hel corso afstond. Het corsobestuur heeft nu, niet tevergeefs. b|J veiling Hobaho aangeklopt. Daar krijgt men een hal ter beschikking. Omdat deze te klein is zal bij die veiling echter nog een tent ge plaatst i het cors Volgens ontwerpei liet by «lit «-orso nle j leen, maar is «Ie ve Jos v. Driel gaal om «ie bloem al- m ook belangrijk, liet publiek reke- De ontwer|>ers zjjn v eorsowagens, ««•billende aard. *r «ie Van Drtelei

Leidse Courant | 1968 | | pagina 3