Kijk, dit zijn die moderne, handige Philips cassettes Klaar voor gebruik in al deze Philips recorders en spelers Compact cassettes Minicassettes PHILIPS voor zelf opnemen en weergeven van muziek, van gesproken woord, van elke vorm van geluid. Klein en licht. Kant en klaar voor gebruik. Niets te spoelen. Makkelijk mee te nemen in uw binnenzak. Beschadigen niet. met kant en klare muziek. Er is al een enorm programma van deze voorgespeelde bandjes. Meer dan 800 titels - van Stravinsky tot Ja zuster - nee zuster; van E.P. tot L.P. Musicassette in het apparaat. Klaar. Spelen maar. Opname en weergave apparaten in vele uitvoeringen. Op net en batterijen. Mono en Stereo. Voor uit, thuis en auto. Kijk zelf maar welk apparaat het beste met uw wensen overeenstemt. Welke u ook kiest: hij is gemaakt voor de Philips compact- en musicassette. De wonderlijke vinding voor opnemen en weergeven van muziek, van gesproken woord, van elk geluid. Portable radio met 4 golt'gebieden, mono musieassettee-Netooeding. waaronder FM, met bigetonwde Functioneert radio, versterker, cassetterecorder. Een verrassende bandrecorder of elektrogrammoioon, combinatie met bijzonder veel waardoor een fantastische mogelijkheden. Aansluitingen voor geluidsweergave mogelijk is 199.- oa. grammofoon en microfoon- Auto matische opname-sterkte-regeling Philips cassettofoon Voor het afspelen van musicassettes waar u maar wilt. Een gpheel nieuwe Philips stereo cassettespeler manier van muziek maken. U draagt en bedient hem met één hand. Werkt V oor het afspelen van stereo- en Qp batterijen. Licht, modern, compact Een complete radio en cassette recorder die opneemt en weergeeft (cassettes en musicassettes). Opname via microfoon of van radio terwijl u luistert. Met automatische opname- sterkteregeling 329.- Philips autoslede Met de autoslede is de cassette recorder in de auto te gebruiken. Voor het opnemen en weergeven van uw eigen programma's of musi cassettes. Ideaal voor onderweg 69 Combinatie van autoradio en cassettespeler De voordelen van de autoradio verenigd met de vele muzikale mogelijkheden van de cassettespeler. Musicassette erin en muziek. De autoradio is uitgerust met volledige lange- en middengolf 359.- Philips cassetterecorder Een volledige recorder, handig, compact en draagbaar,die opneemt en afspeelt waar en wat u maar wilt. Muziek en gesproken woord. Ook voor het afspelen van musicassettes. Batterij-voeding. Ook aansluitbaar op radio en versterker 260.- Philips stereo cassetterecorder Ingenieuze recorder voor opnemen en weergeven. Ook voor musicassettes. Geheel getransistoriseerde versterker. Netvoeding. Functioneert via twee luidsprekers of via radio- of versterker- installatie 429 - (exclusief luidsprekers) Philips cassetterecorder Cassetterecorder voor opnemen en weergeven. Netvoeding. Ook geschikt voor musicassettes. Kan aangesloten worden op radio en versterker. Met aansluiting voor extra luidspreker 349- Philips cassette speler voor in de auto Speelt musicassettes via uw autoradio. Radioweergave wordt automatisch onderbroken als u de oassettespeler inschakelt. Een continue bron van ongestoorde muziek 249.- Philips cassetterecorder Voor batterij- en netvoeding. Bijzonder compact en modern uiterlijk met inklapbare draagbeuget Verlichte modulatie-indicator. Voor cassettes en musicassettes. Groot uitgangsvermogen 329.-

Leidse Courant | 1968 | | pagina 20