Frits v. d. Poel niet bij Mies in de stoel KAMER Willy Haak overleden Regering is bezorgd over peil van t.v. TELEVISIE VANAVOND Wij weten een (wollen) wederhelft voor uw eenzame rok. PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT VRIJDAG 11 OKTOBER 1968 Verouderde stellingen Met interesse hebben we de discussie 1T1 gevolgd die deels mondeling deels via artikelen in de vakpers, gaande is tussen de katholieke aannemers- en patroonsbond en de katholieke bouw vakorganisatie over het recht op winst deling. De kwestie is daarom zo belangrijk, •mdsrt ze ook meer en meer in het poli tieke vlak een rol begint te spelen, zij het dan in meer algemene zin, omdat het hoodonderwerp is het wijzigen van de vermogensverhoudingen in Nederland. Met andere Kamerleden heeft, zoals be kend, drs Schmelzer van de KVP deze week de kwestie op opmerkelijke wijze ter sprake gebracht. De laatste zet op het bord is vandaag gezet in het vakblad van de Neder landse katholieke aannemers. Men keert zich tegen een opvatting van bouw- vakkersvoorziter Brouwer die eerder verkondigde, dat in katholieke en protestants-christelijke kringen het recht van de werknemers op het delen in de winst en het verwerven in het alge meen van bezit geen discussiepunt meer !s. Van werkgeverszijde wordt nu het anno 1952 uitgegeven rapport van de regeringscommissie-Cobbenhagen ter sprake gebracht. Daarin staat onder meer: „Ook de rooms-katholieke ethiek acht toepassing van winstedeling niet te zijn een eis van strikte rechtvaardig heid Het loondienststelsel dient op grond van de strikte rechtvaardigheid niet noodzakelijk door het contract van maatschap te worden vervangen of met enige vorm van winstdeling te worden aangevuld". Op grond hiervan zou de heer Brou wer zijn „leerstellige uitspraak" maar eens moeten corrigeren. WAT de heer Brouwer van de katho lieke bouwvakkers gaat antwoorden weten we niet. Wij vragen ons af. of men nu wel zo erg sterk staat met Het etteren uit een rapport anno 1952. Wie de maatschappij rondom zich in ogen schouw neemt, zal wel moeten erken nen, dat er sedertdien ook in de inter pretatie van de rooms-katholieke ethiek, om niet te zeggen in de ethiek zelf wel het een en ander veranderd is. Bovendien erkent de commissie- Cobbenhagen zelf dat het in beginsel behalve gerechtvaardigd ook wenselijk is de werknemers op gepaste wiize te laten delen in de resultaten van de onderneming, los van het gewone over eengekomen loon De aannemers- en patroonsbond vindt het bevorderen van algemene spaar regelingen bij uitstek „de gepaste wijze" en waarschuwt zijn leden tegen mede werking aan andere vormen van wel vaartverruiming: bijvoorbeeld inves- teringsloon en winstdelingen per onder neming. De bond zweert bij het bevor deren van het bezit door algemene rege- "nsen op het nationale vlak. deling waarbij de contanten direct op tafel komen. Er zou uit verschillende overwegingen bijvoorbeeld veel voor te zeggen zijn eerst te mikken op een grondige verbetering van de pensioenen. Maar voor een goed resultaat in het «resorek tussen werkgevers en werk nemers moeten beiden bereid zijn in ruime zin mee te denken aan de ont wikkeling in de maatschappelijke on- vattinzen. Dit impliceert onherroepelijk een andere verhouding tussen werk gever en werknemer dan die alleen maar berust on werkzaamheden te verrichten door de één en het uitbetalen van loon en oobrengen van sociale lasten door \fjP krijgen uit de aanhangitr ziinrie dis cussie wel eens de indruk dat de pa troons- en aannemersbond op dit nunt *i«s te«en een berg zit aan te kijken. wailirM kan een zich oriënteren oo na 1Q52 geweven gezaghebende uitspraken ben een beetie helDen over de berg te i'nmen Achteraf valt de hoogte ook hun -»*"> wellicht nog mee. Voor sommige van hun leden zal de aannpfr0"- eri patroonsbond dan wel het nnd!«e n->n mentaliteitsverandering moeten doen. Maar een soortgel<ike taak v>ohben ook de vakbonden. Zü zullen direct beamen, dat die taak niet altiid pen Gemakkelijke, hoewel een nood- rakeliike is. Succes in Utrecht MET succes heeft het dagelijks bestuur der Katholieke Volkspartij bemid deld in de crisis binnen haar Utrechtse raadsfractie die tot oprichting van een onafhankelijke katholieke groepering had geleld. We hebben onze lezers in deze kolom al eens gewezen op de onver kwikkelijke en zonderlinge gevolgen van dit conflict: de meerderheid van de KVP- fractie waaronder beide wethouders was op die manier „dissident" geworden. We zijn blij dat de hoogste leiding van da „Mauritskade" zich met het conflict te gaan bemoeien; we zijn blij dat er een motie gevonden is om de eenheid in de Utrechtse fractie formeel te herstellen; we zijn nog het meest blij met de beslis- «ing dat het dagelijks bestor, v,an de KVP in Utrecht „goede diensten" blijft eerlenen om van de formeel herstelde eenheid ook weer een werkelijke fractie- eenheid te maken. (Vervolg von de voorpagina) De motie-Den Uyl (P.v.d.A.) inzake ont wikkelingshulp kreeg alleen de steun van P.P.R., P.S.P. en D '66 en werd met zit ten en opstaan verworpen. De democraat De Goede diende een motie in voor verhoging om te bewerk stelligen, dat het aantal te subsidiëren woningen in 1969 van 100.000 op 105.000 wordt gebracht als het aantal in aanbouw te nemen ongesubsidiëerde huizen bene den de 25.000 blijft. Hij trok deze later weer in. De communist Bekker trok zijn motie over Indonesië in. De motie-Den Uyl voor betere inko mens- en vermogensverhoudingen en te gen het brengen van de huurverhoging per 1 Januari van 4 op 6 percent werd verworpen en kreeg alleen de steun van van de P.v.d.A., de P.S.P. en de Radica len. De motie van de socialist Berg tot op voering van de woningbouw 130.000 woningen in 1969 en 135.000 in 1970 werd door P.v.d.A., P.S.P., D '66, de Ra dicalen en de Koekoek-Boeren gesteund Een motie van de democraat De Goede om bij de belastingoperatie in 1970 en kele belastingen voor de allerhoogste in komens te verhogen en de verhoging van de omzetbelasting zo klein mogelijk te doen zijn, werd eveneens verworpen met alleen de stemmen van D '66 en de Paci fisten voor. Gesteund door de Radicalen vroeg Den Uyl een uitspraak van de Kamer over o.m. bevordering van spaarloon, investe- ringsloon en vermogensaanwasdeling van werknemers; een heffing op vermogens winsten; het achterwege laten van de huurverhogingen van 6 percent per 1 jan. en het opnieuw bekijken van de ver laging der inkomstenbelasting op 1 janu ari 1970. Deze motie kreeg onvoldoende steun. Ambtenaren In de motie-Den Uyl-Aarden werd de regering ook gevraagd om met ingang van 1969 een deel van de salarisverho gingen van ambtenaren in een voor ieder gelUk bedrag, dus niet alleen In percen ten. nlt te betalen. Hierdoor zouden de laagst betaalden er beter op vooruit gaan dan de hogere salaristrekkers. Minister president De Jong had al laten weten, dat hU voor salarisverhogingen, waarvan een gedeelte In een voor leder gelijk be drag sou worden uitbetaald, voor 1969 niets voelt. De regering schiet fundamenteel tekort in de bestrijding van de werkloosheid, betoogde drs. Den Uyl. Een gemiddeld aantal werklozen van 75.000 in 1969 is onaanvaardbaar. Waardering had de op positieleider wel voor wat de regerings partijen ten behoeve van een betere in komensspreiding willen. Maar beter pers pectief voor de laagste inkomens achtte hij geboden. Drs. Schmelzer had veel waardering, maar zei, dat er nog veel valt te verbete ren. Hierbij dacht hij met name aan de bezitsvorming en de medezeggenschap van de werknemers. Bijzondere aandacht is nodig voor de jongeren in de bedrijven. Intussen is ook belangrijk dat met het Utrechtse conflict de partijleiding der Katholieke Volkspartij zich geconfron teerd heeft gezien met praktijkmoeilijk heden van het ingewikkelde vraagstuk der gemeentelijke financiën. Ook wan neer een bepaalde interpretatie van het KVP-pi'ogram .,in de gegeven omstan digheden" als de meest juiste wordt er kend, blijft de mogelijkheid en blijft de wenselijkheid, dat vóór de volgende ge meenteraadsverkiezingen dit vraagstuk nog eens grondig onder de loep genomen Dit mag eventueel de voltooiing van het nu Jiereikte succes niet in de weg staan. Met mr. Van Stee cis. vinden we: „Alle betrokkenen moeten alles achter- wegé lat'eri^tfat herstel -van de eériheid fc Utrecht in de weg kan staan". AMSTERDAM (ANP) Gisteravond U in Driebergen ln de ouderdom van 71 jaar overleden de actrice Willy Haak. De laatste grote rol die zij speelde was die van Clairc Zachanas- sian in Dürrenmatt s „Het bezoek van de oude dame" bij toneelgroep Thea ter. De crematie zal maandag 14 ok tober om 10.00 uur te Westerveld plaats vinden. Willy Haak was een der weinigen in ons land die het toneelvers alle recht kon doen wedervaren. Haar reien in de Gijsbreght waren befaamd. Daar naast was zij een voortreffelijk karak terspeelster. Als een van haar mooiste rollen herinneren we ons haar onder wijzeres in Tsjechovs „De kersentuin" bij de Haagse Comedie. Willy Haak werd op 26 september 1897 te Batavia geboren. Al vroeg kwam zij naar Nederland. In 1920 be haalde zij het einddiploma van de toneelschool te Amsterdam. Zij debu teerde bij Louis de Vries, speelde la ter onder meer bij Die Haghe Spelers. Comedia, het Verenigd Toneel, het Oost-Nederlands Toneel en het A.T.G Na de oorlog was zij verbonden aan de Haagse Comedie, het Rotterdams Toneel en sinds 1955 aan Theater. We gens ziekte kon zij de laatste jaren niet meer optreden. Simon Vestdijk 70 jaar DEN HAAG Op 17 oktober wordt Simon Vestdijk zeventig jaar. De schrij ver heeft zich bereid verklaard om ter gelegenheid van deze verjaardag een be sloten receptie bij te wonen op maan dagmiddag 21 oktober in het Letterkun dig Museum te Den Haag. Tijdens die receptie zal hem een geschenk worden aangeboden, benevens het eerste exem plaar van zijn dissertatie „Het wezen van de angst". Theun de Vries zal hem toespreken, Lo van Hinsbergen vervangt Maxim Hamel AMSTERDAM (ANP) Maxim Ha mel zal in het toneelstuk „Alles voor de tuin" van Albee door de Nederland se Comedie worden vervangen doop Lo van Hensbergen. Woensdagavond bleek een kwartier voor de voorstelling in Den Haag dat Maxim Hamel, die de manne lijke hoofdrol vervult, wegens stemaan- doening niet kon spelen. Op verzoek van het publiek werd de voorstelling niet uit gesteld. De rol werd toen door Lo van Hensbergen gelezen. In de volgende voor stellingen zal Lo van Hensbêrgen even eens Maxim Hamel vervangen, waarbij hij af en toe genoodzaakt zal zijn het manuscript te raadplegen, aldus de Ned. Comedie. HILVERSUM Het produktleteam van „Mies en soène" heeft Frits van der Poel uitgenodigd vanavond in Frascati te Amsterdam zijn hart te luchten tegenover mevrouw Bouman. Maar Frits heeft bedankt voor dit ver zoek. Wel zal h(j deelnemen aan een forum tezamen met mr. Van Riel en Jan Rogier, dat vrageu zal beantwoor den over persvrijheid. Deze bijeen komst wordt gehouden in de Pieters poort te Amsterdam en is georgani seerd door de federatie van jongeren groepen In de P.v.d.A. Voorts vernemen wij dat momenteel vanuit Utrecht door de Katholieke Werkende Jeugd een handtekeningen actie wordt gehouden tegen het ontslag van Van der Poel. Het bestuur van de vakgroep radio en tv van de bU het Nederlands Katholiek Vakverbond aangesloten Unie B.H.P. heeft zich tijdens een gisteravond ge houden bijeenkomst beraden over het ontslag van zijn lid Frits v. d. Poel. In verband met de nog niet afgesloten besprekingen tussen de KRO-directle en de groepraad van de KRO heeft het bestuur besloten het bekendmaken van zijn standpunt op te schorten. De groepraad van de KRO heeft mede gedeeld dat vandaag, samen met een vertegenwoordiger van de hiervoor aangewezen organisatie voor het om- roepper'soneel, de unie van beambten en hoger personeel, de bewuste ont slagkwestie opnieuw besproken zal worden. In eerste instantie heeft de groepraad reeds op dinsdag 8 oktober schriftelijk enkele bezwaren kenbaar gemaakt tegen de procedure die ge volgd is bij de schorsing en tegen de wijze waarop deze maatregel in de pu bliciteit is gebracht. Zevenentwintig journalisten in Breda hebben de voorzitter van de vereniging van de Nederlandse journalisten, de heer J. J. van Raalte, een telegram ge stuurd, waarin zij zeggen ernstig ge schokt te zijn door 't naar hun mening tot nu toe door de KRO-leiding onvol doende gemotiveerde uitrangeren van Frits van der Poel. Zij vragen in dit telegram om in het belang van de jour nalistiek en journalisten in Nedebland de gang van zaken te onderzoeken en volledige openheid over de toestand bij de KRO te bevorderen. VANAVOND VIA NED. I „Viva el papa", cameraverslag van Euch. Congres De KRO-produktie „Viva cl papa" zal vanavond 11 oktober om 22.10 uur via Nederland I worden uitgezonden. De opnamen voor dit programma werden gemaakt door een team onder leiding van Ad Zonneveld, waarvan verder deel uitmaakten pater André Truyman o.p. (redactie) en Peter Bos (camera). Ook echo-verslaggever Jan Scholtens heeft aan de opnamen meegewerkt. De camera glijdt langzaam langs hon derden krotten tegen een van de heu vels van Bogota. Een zware regenbui lijkt voldoende om de schamele behui zing van deze Columbiaanse gezinnen naar beneden te spoelen. De kinderen spelen in de modder. Ondertussen re peteert de erewacht bij het witgeschil derde paleis van de nuntiatuur. De nuntius, mgr. Paupini, geeft binnen aanwijzingen aan de tientallen werk lieden, die koortsachtig bezig zijn om de voorzieningen voor het driedaagse verblijf van de paus op tijd klaar te krijgen. Elders in de hoofdstad leggen werkgevers de laatste hand aan de veertig kilometer weg en een groot via duct, die zijn aangelegd om de intocht van de paus goed te doen verlopen. Op het terrein aan de rand van de stad is de Campo Eilcharistica bijna klaar; de gedachteniskerk, de templete, die het centrum van het 39e internationaal eucharistisch congres zal zijn, wordt door stoffeerders met vele honderden meter kardinaalsrode vloerbedekking bekleed. Uit de portable radiootjes roept trots de omroeper van één van de vele commerciële radiostations: „Bo gota, centro del mundo catolico". Bo gota, het centrum van de katholieke wereld). Zo begint dit cameraverslag van het godsdienstig spektakel in een van de voor een groot deel onderontwikkelde landen van Züid-Amerika. Een docu mentaire die wellicht veel kijkers de ogen zal openen voor de harde feiten van het leven in dat werelddeel. DEN HAAG De regering deelt in bepaalde opzichten dc zorgen van de heer Van Dis (SGP) en Jongeling (GPV) over het peil van sommige televisie- uitzendingen, maar meent anderzijds I dat te snel ingrijpen beslist verkeerd zou uitwerken. Premier De Jong zei gisteren in de Tweede Kamer dat he'. stellig een over heidstaak is om het zedelijk peil te helpen beschermen. Waar echter nor men zich wijzigen en tradities verdwij nen, is het een zeer delicate en moei lijke taak geworden die uitgevoerd moet worden bipnen het kader van grondwet en andere wetten. „We leven hier in een pluriforme maatschappij en ook onder christenen bestaat er in deze zaak een verscheidenheid van opvat ting", zo voegde premier De Jong daar nog aan toe. Hij zag vooral een taak in het stimuleren van de geestelijke weerbaarheid. Premier De Jong gaf niet aan over welke tv-uitzendingen de re gering zich precies zorgen maakt. NEDERLAND I (STER-recIame-uitzen- dingen om 18.55, 19.03, 19.56 en 20.16) NTS: 18.50 uur: De fabeltjeskrant 19.00 uur: Nieuws in het kort KRO: 19.06 uur: De Waauwshow NTS: 20.00 uur: Journaal KRO: 20.20 uur: Brandpunt, actualiteitenrubriek •20.40 uur: De drie-sterrenshow 21.20 uur: De reporter, tv-serie 22.10 uur: Viva el papa. documentaire NTS: 22.45 uur: Tweede journaal NEDERLAND II (STER-reclame-uitzcn- dingen om 18.55 en 20.16) NTS: 18.50 uur: De fabeltjeskrant 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.03 uur: Scalia, magazine 20.00 uur: Journaal VARA: •20.20 uur: Toklo-Olympiade, documentaire 21.20 uur: Mies-en-scène NTS: 22.20 uur: Tweede journaal Televisie morgen NEDERLAND I TELEAC: 9.30 uur: Meten en vergelijl 10.00 uur: 10.30 uur Kijk eens wat ik rx NTS: 15.30 uur: Nieuws in het kort NCRV: 15.32 uur: Onder de loep. filatelistisch allerlei 15.45 uur: Made in Holland 15.55 uur: Abott en Costello 16.20 uur: Gentle Ben, film 16.50 uur: Kijkkast 17.00 uur: Ha die Swiep, tv-serie De met aangegeven programma's zijn kieurentelevisieprogramma'a. „Ver van ons bed" heette het bericht van Niek Heizenberg dat gisteren over beide netten werd uitgezonden. Doel ervan was de actie te ondersteunen om geld bijeen te brengen voor de her bouw van een der vele door aardbeving verwoeste dorpen In Pcrzië. Heizenbergs reportage was een werk stuk dat ons bepaald niet koud liet. We hopen dat de actie oplevert wat' de Initiatiefnemers er zich van voorstel len en herhalen graag; giro 282828 t.n.v. „Dorp voor Perzië" Rotterdam. Het moet ons wel van het hart dat er via tv erg veel en erg ongecoördineerd acties gevoerd worden. Natuurlijk is het zö dat juist de tv ons zo direct in kennis brengt met de noden van de wereld. De nood in Perzië is inderdaad groot, maar dat geldt ook voor Biafra. voor Koreaanse weesjes, voor Tsjechi sche vluchtelingen. Ons eigen „Dorp" en „Vakantiehuis voor gehandicapten" niet te vergeten. NCRV: 21.00—22.00 uur: Een zonnig weekend, luisterspel TROS: 22.30—23.55 uur: Nieuws, nieuws nieuws, magazine HILVERSUM II VARA: 21.00—22.15 uur: Bayruther Festspiele 22.55—23.55 uur: Prettig weekeind, platenshouw Radionieuwsdienst Hilversum I: 7.00, 7.30, 8.00. 8.30, 12.30, 18.30, 22.30, 23.55 Hilversum II: 700, 8.00, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00, 19.30, 22.30 23.55 Hilversum III: Elk heel uur vanaf 9.00 een gevaar voor afstomping dreigt. Is er geen mogelijkheid om binnen NTS-verband bijvoorbeeld te komen tot een soort „Wilde ganzenactie" die telkens het accent legt waar de nood het hoogst is, die desnoods werkt met een soort van loterij systeem. En die vooral ervoor zorgt dat het vragen zo gedoseerd wordt, dat het mogen geven iets aantrekkelijks blijft houden. Over het AVRO-tv-spel „Houden van" van Paul Géraldy kunnen we kort zijn. De enige mérite die aanleiding tot de keuze van dit stuk is geweest was waarschijnlijk de kleine dus goedkope, bezetting: drie personen slechts. Van alle driehoeksstukken die we gezien u op zoek bent naar een pullover voor een eenzame rok of naar een vest voor een alleenhangende pantalon, kom dan even bij ons langs. Wij hebben een geweldige collectie vesten en pullovers binnengekregen. Bekroond met het wolmerketiket en dus van zuiver scheerwol. De modellen zijn nieuw. De kleuren zijn jong. En de prijzen zijn klein: van 16,95 tot 54,75. Maak uw eenzame rok gelukkig bij hebben en de hemel weet dat we er veel zagen was dit het vervelendste, slechtst gecomponeerde en psycholo gisch minst uitgediepte. Jan Retèl regisseerde, maakte mooie plaatjes, die de onmogelijke leegheid van het geval niet konden verbergen. De bezetting van de drie rollen was zo goed als men van een kwaliteitssluk had mogen verwachten. Hier was dit drievoudig talent niet op zijn plaats. Info, door AVRO-radio en tv gepresen teerd in samenwerking met AVRO- bode en Televizier wordt een vragen- rubriek ten behoeve van kokers en luisteraars en lezers van AVRO-bode en Televizier. Antwoorden komen re gelmatig via tv, radio en in AVRO- bode en Televizier. Het gehele geval Ujkt opgezet als propagandamiddel voor AVRO-bode en Televizier. Gezien het feit dat AVRO-bode, maar zeker Televizier, een comerciële opzet beogen vinden we dat Info eigenlijk een STER- aangelegenheid moest zijn. Vg. RADIO PROGRAMMA irpraatje. 18.46 Actualiteiten. 19.05 W reldpanorama. 19.15 Lichte orkestmuizlek zangsolstte. 19.35 Wijd als de wereld: wek lijkse Internationale ding en oekumene1 foonmuzlek. 21.00 Een zonnig weekend de kans op regen, hoorspel. TROS: 22.00 Kans Nieuws: 18.16 Berichtdn. 18.20 Uitzending van de Partij van de Arbeid: Socialistisch beke ken. 18.30 Hee: een programma^ voor^onvol- 19.35 Criterium: kunst nader beschouwd. 20.00 Jazzconcert. VARA: 21.00 Bayreuther Festspiele 1968: Parsifal, opera van Wagner (derde bedrijf), door het Festspiel Orchester, het Festspielchor en solisten. 22.15 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. 22.30 Nieuws. 22.40 Mededelingen. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Stereo: Prettig weekend: licht muziekpro gramma. 23.55-24.00 Nieuws. BRUSSEL NED (324 m) - 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesport- ultslagen. 18.30 Stereo: Orkestmuziek. 18.35 Wegwijs wezen. 18.40 Stereo: lichte muziek. 18.52 Taalwenken. 18.55 Stereo: grammofoon muziek. 19.00 Nieuws, weerbericht actualitei ten en Het weer bij ons. 19.40 Oude Instru menten. 20.15 Pop zonder beat. 20.30 Ook dat nog. (22.00 Nieuws en berichten. 23.00 Nieuws). 23.40-23.45 Nieuws. ZATERDAG wijde muziek 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de huls vrouw. 9.00 Theologische etherleergang. 9.35 Waterstanden. 9.40 Gymnastiek voor de huis vrouw. 9.50 Muzaiek: klaslek muziekprogram ma met aansluitend luisterwedstrijd. 10.55 vliegwerk: kunstkroniek. 11.00 il vraaggesprek. 11.55 Mededelingen. KRO: 12.00 Stereo: Gitaar-recital. 12 14 Marktberichten. 12J6 Overheidsvoorlichting: Exportlviteiten, Nieuws, wenken en advie zen op exportgebled. 12.26 Mededelingen v. ren. KRO: 14.00 P.M.: een weekblad met veel plaatjes. (16.00-16.02 Nieuws). NRU: 16.30 Bezig met muziek, muzikale lezing. HIRO: 17.00 HIRO-Magazim-: presentatie en Informatie. KRO: 17.30 6-8-6-9. pocketradio HILVERSUM II (298 m) - VARA: 7 00 Nieuws en ochtendgymnastiek. 7.20 Socialis tisch strijdlied. 7.23 Stereo: Lichte grammo- 10.30 Werk-ge\ zangsollst. 12.10 Een nieuw geluid: program ma met jonge artieste. 12.26 Mededelingen grammoloonmuziek. 13.00 Nieuws. 13,11 VA- RA-varln. 13.15 Stereo: Tijd voor teenagers. 13.50 Uitlaat: programma voor de jeugd. 14.25 Uilenspiegel: studentenprogramma. 14 45 Radio Jazz Magazine. NRU: 15.00 Jazz ma gazine. 15.20 Cursus Frans- Duits- Engels. (16.00-16.02 Nieuws). VARA: 10.30 Nationale Brassband: moderne muziek. 16.50 Swing en Swcet: licht platenprogramma. 17.25 Radio- weekjournaal. 17.55 Mededelingen. HILVERSUM III (240 m en FM-kanalen) KRO:9.00 Nieuws. 9.02 DJinn: gevariec.d programma. (10.no en 11.00 Nieuws.) NRU: 16.30 Pop Think -in: programma waarin tlenermuziek crl- tisch beluisterd wordt. 17.00 Nieuws. 17.02- 18.00 Hirer en Nu: wekelijkse sportshow met lichte grammofoc BRUSSEL NED (324m) 12.03 Licht concert. 12.40 Weei delingen, progi de schippers. 12.45 Big Jim Sul livan. sltar. 12.55 Buitenli 13.00 Nieuws, weerbericht en dagkl 13.15 Gevarieerde muziek. (14.00 ni< 15.00 Nieuws. 15.03 Grammofoonm 16.30 Amusementsmuziek. 17.00 Nieuws, bericht en mededelingen. 17.10 Noo Zuid. 17.35 Jazzmuziek.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2