Wat schort er aan de Roodenburg formatie? Twee penalties brachten Teylingen de overwinning Van Kampen scoort luttele seconden voor tijd 1 ste goal van dit seizoen Hillegom op schot tegen Kon. HFC: 5-3 De Musschen nog zonder puntenverlies wt Ha RKAVV werkte 3-0 achterstand weg Come-back van Kluivers brengt rust bij Alphen Eerste punten Goede inzet was voor Lugdunum niet voldoende Van kastje naar de muur UITSLAGEN EN STANDEN SPORTBIJLAGE MAANDAG 23 SEPTEMBER 15 Roodenburg is ook na de derde competitie zondag nog steeds zonder punten. Onbegrijpelijk voor ieder, die de Leidse blauwzwarten in dit nog prille seizoen heeft zien spelen. Werd verleden week tegen Papendrecht zo ongelukkig verloren, gisteren in Rotterdam tegen Neptunus zat het Roodenburg al evenmin mee. Tot vier, vijf malen toe gingen schoten van een Sam den Os, Theo van Kampen of Isaac Klinkhamer tegen paal of lat. Domme pech tartte de Leidse formatie. „Het lijkt wel of als Roodenburg speelt de keeper van de tegenstander net zijn dag heeft", zei een Roodenburg-aanhanger. En ja, het lijkt er wel op. Stond vorige week keeper Romijn van Papen drecht vele malen een Roodenbrug-doelpunt in de weg, gisteren was het keeper Van der Merwe, die een overwinning aan Roodenburg ontfutselde. Eén troost hebben de Roodenburgers: gisteren is eindelijk het eerste doelpunt gevallen. En nog een, al is het dan een schrale: ze vertonen beter voetbal dan hun tegenstanders. Constant waren ze aan de bal en de korte combinaties zijn vaak een lust voor het oog. De lange trap is helemaal verdwenen. Sterker nog: als een van de Rooden-. burgers zo'n lange trap probeerde, mislukte deze subiet. Maar wat schieten ze daar mee op. Doel punten moeten er komen. Trainer Van der Meent gisteren na afloop van de wedstrijd in de kleed kamer, waar geen van de spelers ook maar iets zei en gedesillusioneerd het hoofd liet hangen: „Jongens, net voor tijd is het eerste doelpunt gevallen en jullie zullen zien, nou komt het. Vol gende week winnen we." Aanvoerder Isaac van Weerlee even later heel optimistisch: „Er komen nog 19 wedstrijden, dat betekenen 38 punten." De slag voor Roodenburg kwam gisteren al na nau welijks drie minuten spelen. Pennenburg had een cor ner weggegeven niet echt gegeven, hij moest wel en uit die corner ontstond het eerste doelpunt. Hul- scher bracht de bal hoog voor doel. Mat Keereweer bleef in zijn doel staan de gehele Roodenburg-achter- hoede stond trouwens apatisch en de bal kwam, na eerst nog een hoofd van deze of gene geraakte te heb ben, voor de voeten van Leupe, die in een keer raak knalde: 10. Met Leupe laten we meteen de naam van de beste speler uit de Rotterdamse ploeg vallen. Deze van Sparta gekomen speler was samen met Den Ouden en natuur lijk keeper Van der Merve, de enige van Neptunus die voldeden. De Leidenaars waren geschrokken van het doelpunt en probeerden zo snel mogeiyk gelijk te komen. Dit had tot gevolg, dat het spel te haastig werd en dat er vaak ondoordacht werd gespeeld. Na 10 minuten sneden Sam den Os en Theo van Kampen door de Neptunus-defensie, Den Os trok de enige Neptunus-speler, die nog niet gepasseerd was. naar zich toe en schoof dan de bal naar Van Kampen, die echter loei-hard in de handen van Van der Merwe schoot. Een paar ogenblikken latpr ranselde Van der Merwe een schot van Jansen uit zijn doel. Akties van Den Os en Jansen mislukten net steeds op het allerlaatste ogenblik. Niet in de laatste plaats ook vaak, door het tijdig ingrijpen van de hard. maar toch niet té hard spelende blonde Den Ouden. Een paar minuten voor rust knalde Van Kampen nog eens vrese lijk hard op de lat. maar het zat Roodenburg niet mee, al deed ze nog zo haar best en was ze nog zo ijverig. Na rust gooide trainer Van der Meent Ooyend\jk die meespeelde voor de donderdag tijdens de training geblesseerd geraakte Koos van Weerlee naar achte ren en Klinkhamer naar het midden. Veel effect resul teerde het niet. Bood Neptunus in de eerste helft Roo denburg genoeg tegenstand, 4n*de tweede helft zijn de Rotterdammers hoogstens 6 4 7 maal in aktie geweest op de Roodenburg helft. Mat Keereweer stond vaak ver voor zijn doel naar de andere kant van het veld te kij ken. Roodenburg drong op, maar kwam er niet door heen. Isaac van Weerlee ging naar voren met de hou ding van: dan moet ik het maar eens proberen. Maar ook hem lukte het niet. Van der Meent riep Van Weer lee terug. Er mochten geen gaten vallen. Het meest viel de 16-jarige Wim Rljsbergen op. Hij was wel dé man. HU regeerde over het hele middenveld, maar liep zich vooral by gebrek aan routine als hij het alleen probeerde, nog al eens vast. Jansen, in de eerste helft heel aardig, viel later wat terug. Hij mist nog de flair. Klinkhamer liet van zeker 25 meter een enorme poeier los, maar onbegrijpelijk, de bal kwam via onder kant lat terug in het veld. Klinkhamer viel een kwartier voor het einde uit en werd vervangen door Gerard Dubbeldeman. Zoals zo vaak als een ploeg opdringt, het doelpunt valt dan meestal aan de andere kant. Zo ook gistermiddag. Keereweer stond ver voor zijn doel. toen Bouljon plotseling de bal kreeg toege speeld. De Roodenburg-keeper eü Theo van Kampen belaagden samen de Rotterdammer, maar deze wist de bal nog net naar Van Zessen te schuiven. Van Zessen overigens een speler, die nog helemaal niets van zich had laten zien en die ook ongetwijfeld de slechtste van het veld was schoot de bal richting doel. Echter niet zo hard, dat Bert de Jonge een paar centimeter voor de doellijn de bal inhaalde. Maar, het moest alle maal te vlug gebeuren. De Jonge raakte het leer ver keerd, met als resultaat: een heuse goal. Dat gebeurde allemaal één minuut voor tijd. Luttele seconden later viel Roodenburg al weer aan. Edoch, zonder resultaat. Maar Roodenburg kwam toch nog aan haar doelpunt. Een van de Neptunianen treuzelde met de bal, speelde deze voor de voeten van Theo van Kampen, die eindelijk raak kon schieten: 21. Het was de eerste. Het is voor Roodenburg te hopen, dat er meër komen. Na ruim een kwartier speeltijd, in welke periode HFC de meest aanval lende partij was, maar Hillegom door snelle uitvallen de beste scoringskan sen kreeg, stopte scheidsrechter Ver beek uit Rotterdam de strijd voor en kele fikse regenbuien. De toeschouwers zochten enige bescherming onder de kaalwordende boom van de Leekstraat. Ondanks de minder gunstige weers omstandigheden waren toch plm. 1000 bezoekers aanwezig om de belangrijke ontmoeting tegen de Haarlemmers bij te wonen. HFC drukte vanaf het beginsignaal direct stevig door en de verdediging van de Hillegomse blauw-wrtten werd rwaar op de proef gesteld. Toch kwam het gevaar van de andere zijde. Hout zager werd bij zijn opmars naar 't doel van Dalmeyer stevig onderuit gehaald, de bal kwam bij Van Werve, die kei hard inschoot, maar Dalmeyer stond geen treffer toe. Na een schot van Po- lanen, uitmuntend bedwongen door de HFC-doelman, werd het spel door de regen onderbroken, maar nauwelijks waren de spelers zich van hun plaats bewust, of Van Werve scoorde 't eerste doelpunt voor zijn club uit een pass van Po lanen (10). De bezoekers hielden voorlopig stand, konden door uitvallen naar het doel van Hillegom oprukken. Van der Waal moest een hoekschop weggeven, Koen- ders milimeterde de paal, maar toen het gevaar was geweken, kon Hillegom gaan bouwen aan een verhoogde score, die kwam in de 32ste minuut, Van Po- lanen, bleef na een tackle overeind, plaatste de bal voor de doelman, pre cies op de kuif van Van Werve en doel man Dalmeyer was kansloor: 20. Bij Hillegom liep 't steeds soepeler. Een opbal van Polanen uit een voorzet van F. Sytsma was Dalmeyer te machtig, direct gevolgd door- een prachtig doel punt van P. Tholen, die Van der Waal kansloos liet met een verrassende trek- bal: 3—1. In de tweede helft zag het er voor Hillegom bijzonder triest uit toen Wille met knap schot Van der Waal passeerde en hiermede voor HFC Voordat een der HFC'ers zich meester maakt van de bal, stort Hillegom-doelman Van der Waal zich op het leder. weer wat gunstiger perspectieven open de: 32. HFC stoofde door, stuitte op de defensie van Hillegom, die het altijd niet even gemakkelijk kreeg. Toen Houtzager een pass van Polanen opving en na een korte dribbel Dalmeyer ver raderlijk passeerde (42) stonden de blauw-witten in gewonnen positie. Een doelpunt van Polanen in de 33ste min. maakte de zege nog duidelijker. HFC zag een bekroning op het volhardende werk door een doelpunt van Van der Wal, die van dichtbij de bal langs Van der Waal schoot (53). Hiermede wa ren de laatste scoringskansen voorbij en had Hillegom een verdiende zege behaald op HFC, dat niet in zijn sterk ste formatie naar Hillegom was geko- Na het gelijkspel-op-het-nippertje, dat UVS gistermiddag uit de derby tegen LFC wist te halen is de achter stand op leider De Musschen, dat het met drie gewonnen wedstrijden zeer goed doet, opnieuw groter geworden. De Rotterdammers versloegen CVV niet 4-2 en opnieuw waren het man nen als Verschoof en Paul Roodnat die voor de goals zorgden. Grote ver schillen zijn er nog niet. De ploegen volgen snel achter elkaar al is b.v. tussen -De Musschen en Roodenburg een gat van zes punten. Misschien dat de blaauwzwarten daar zondag a.s. iets aan kunnen ver anderen wanneer zij „thuis" Unitas ontvangen. Wellicht volgt na het eer ste doelpunt dan ook de eerste zege. LFC. voor wie velen de toekomst ang-i stig tegemoet zagen (een vrees die ons inziens na het overtuigende spel tegen Unitas en UVS nu wel zal zijn wegge nomen) is intussen de best geplaatste Leidse club met 3 punten, uit evenzo- vele wedstrijden. In de overige klas sen veranderde al evenmin veel. De „outsiders" bleven de toon aanvoeren en vooraanstaande ploegen uit het vo rig seizoen zoals Almania en Middel burg konden er niets aan veranderen. Integendeel, beide verloren hun wed strijden en zakten weer iets op de ranglijst.. Topper voor a.s. zondag is ongetwij feld LFCDe Musschen aan de Bos- huizerkade. UVS trekt naar debutant Olympia en krijgt dan eindelijk de gelegenheid te tonen dat zij in haar aanval toch wel wat mans is. Rooden burg tenslotte ontvangt op „Noord" het Gorcumse Unitas. Topscorers eerste klasse B: 1. A. v. d. Most (De Musschen) 4 2. Rooymans (Overmaas) 3 3. T. Valk (Unitas) 3 4. Verschoof (De Musschen), Versteeg (Papendrecht), De Quant (CVV), v. d. Werf (Gouda). P. Gubler (LFC) en A. Heymans (LFC) 2 goals. Zo voetbalden de derde klassers Tegen aller verwachting in, heeft Lisse het niet kunnen bolwerken tegen Tey lingen. In deze eerste bollenstreek-derby werd Lisse op eigen veld een verdiende nederlaag toegebracht, alhoewel de belde doelpunten voor Teylingen uit twee strafschoppen ontstonden. De beide speelhelftcn waren zeer verschillende; In de eerste waren de bezoekers het meest in het offensief, terw\jl Lisse in de tweede helft het meest aanvallend was. R.K.A.V.V.—E.S.D.O. Terwijl de vlag van RKAVV halfstok hing, ging aan de wedstrijd van giste ren een minuut stilte vooraf ter nage dachtenis aan de op 22-jarige leeftijd overleden jeugdleider G. van Veen. Daarna bracht RKAW de bal aan het rollen en al dadelijk ging RKAVV regel recht op het doel van ESDO af. Een strafschop kon de ESDO-keeper tot cor- verwerken. RKAW bleef echter het doel van ESDO opereren ir alle schoten konden door de keeper schadelijk gemaakt worden. Toen ESDO wat van de schrik bekomen was, kreeg RKAW het zeer te verduren. Met verre schoten werd het Leidschendamsedoel belaagd, maar keeper Van Brecht hield stand, totdat na een kwartier Vink de bal over Van Brecht heen in het doel werkte: 0-1. RKAW zakte wat spel betreft af, waarvan ESDO gebruik maakte en voortdurend gevaarlijke bal len lanceerde, tegen het einde van de eerste helft had ESDO Bucceé en het was weer Vink, die de voorsprong ver grootte op 0-2. Na de pauze was RKAW behoorlijk in de aanval, doch ESDO toch nog beter op schot want voor de derde maal gelukte het aan Vink de bal in het Leidschendamse doel te wer ken 0-3. Daarna kwam RKAW sterk opzetten en het was Frederiksz, die het eerste tegenpunt maakte 3-1. Na 30 minuten kreeg RKAW een vrije trap emen. De bal zweefde voor het doel ESDO en het was Van Benten, die geluk had en de stand op 2-3 bracht. Terwijl de toeschouwers reeds aanstalten maakten te vertrekken, gaf RKAW zich nog niet gewonnen en bij een duel het ESDO-doel kreeg RKAW op Score blijft echter negatief Het wan aan de wedstrijd duidelijk te zien, dat In Alphen twee bepaald zwak ke elftallen elkaar de winst betwistten. Wat Alphen en VI'C dan ook demon streerden was beslist het predicaat tweede klasse niet waardig. Bij Alphen had men de opdracht gekregen met een versterkte defensie te trachten de te genpartij het scoren zo moeilijk moge lijk te maken. Daarnaast moest de voor hoede dan proberen met snelle aanvallen vanuit de verdediging tot de gewenste doelpunten te komen. Voor deze tactiek had men Jan Klui vers weer uit het tweede elftal gehaald en het moet gezegd worden dat daarmee tevens ook de rust voor een groot ge deelte weer ln de achterhoede terugge keerd ls. Wat de voorhoede betreft kan men beslist minder tevreden zijn. Het moest in deze aanvalslinie hoofdzakelijk van Arie Ouwerkerk en Klaas de Bruin komen, die het begrijpelijk tegen de Haagse verdediging met zijn tweeën niet bolwerken. Mede door dit krampachtige spel van det huisclub en het vaak on kundige spel van de VUC'era viel er voor de ware voetballiefhebber dan ook weinig te genieten. In de eerste helft liet Alphen enkele kansjes liggen maar ook aan de andere zijde bleek de Haag se voorhoede maar tot weinig goeds in staat. De rust kwam dan ook met 0-0. Na de hervatting bleef Alphen dezelfde taktiek toepassen. Men liet de tegen partij steeds maar komen, maar daarbij verzuimde men met snelle uitvalsstoten de eigen verdediging te ontlasten. Twin tig minuten voor het einde kwam dan ook het enige doelpunt van de middag, dat gescoord werd door de Haagse rechtsbinnen Wilborst, die uit een voor zet het leer Ineens opving en keihard langs doelman Britsemmer inschoot 0-1. Alphen kwam daarna fel terug, maar wat men ook probeerde de gelijkmaker bleef uit en toen het laatste fluitsignaal weerklonk had Alphen haar derde ne derlaag ln deze competitie te pakken en wacht men nog steeds op de eerste punten. Het gaat er waarlijk triest uit zien voor de Alphenaren. BLAUW ZWART-VFC Blauw Zwart heeft gistermiddag In een vrjj matige wedstrijd tegen VFC de eerste punten in de nieuwe competitie blnnengehauld. Het begin was hoopvol voor de Vlaardlngse bezoekers. In de tweede minuut namelijk namen zij al de leiding uit een voorzet van Hollebeek, die vla G. Hoogerwerf In het Wassenaar- se doel verdween (01). Blauw Zwart ging na dit doelpunt direct fel ten aanval, maar de VFC-ver- dedlging gaf geen krimp. In de 14e mi nuut werd de stand toch gelijk toen een van de backs van VFC hands maakte en de scheidsrechter een strafschop toe- keude. die door R. Timmer werd benut (11). Halverwege de eerste helft kreeg Blauw Zwart een voorsprong dank zij eeu misverstand in de Vlaardlngse de fensie. waarvan H. v. d. Ham profiteer de (21). Na de rust In de 17e minuut kreeg H. v. d. Ham een fraaie kans toen hem dooi R. Timmer de bal werd toege speeld. Hij had een vrij veld voor zich eu kogelde enorm hard onder de lat 13 1Blauw Zwart bleef In de aanval, maar VFC verdedigde zich goed en wist door uitvallen de Blauw Zwart-achter- hoede nog veel werk te bezorgen. Negen minuten voor het einde werd de eind stand S2 bereikt, toen uit een hoek schop van Van Fessem door Van Veen ingekopt werd. Er volgden nog spannen de minuten. VFC viel verwoed aan, maar Blauw Zwart hield het doel goed afge sloten en in de stand kwam geen ver andering meer. De wedstrijd werd door scheidsrechter A. Boaman voortraffeiyk Het eerste kwartier was het een vrij wel gelljkopgaande strijd waarbfl op viel dat de Teylingen-voorhoede met zeer snelle aanvallen de Lisse-defensie verschillende malen in het nauw bracht. Totdat na 20 minuten de rechtsbuiten van Teylingen fraai voorzette. Een schot op doel volgde, maar doelman Le- feber werkte het leder weg. Een door braak van Teyllngen-midvoor werd door een der achterspelers op unfaire wijze gestuit, hetwelk met een penalty werd bestraft. Hieruit wist P. Noordermeer Lefeber kansloos te passeren 0-1. Tien minuten later herhaalde zich hetzelfde geval en opnieuw wees scheidsrechter Nederpelt naar de witte stip en weer het Noordermeer die van de toege stane strafschop gretig gebruik maakte 0-2. Voor de Sportclub Lisse een grote teleurstelling en voor Teylingen een mo rele steun van twee doelpunten voor. In de tweede helft was Lisse de te- De keeper van Lisse plukt de bal van het hoofd van een der Teylin- gen-aanvallers. ongeveer 20 meter voor het ESDO-doel een vrije trap te nemen. Ondanks een brede muur schoot Van Benten de bal juist onder de lat door in het net: 3-3. Een stand, waarmede RKAW wel tevreden kan ztfn, want ESDO was het algemeen de meerdere van RKAVV. 3S& LUGDUNUMONA De interne beetuursmoeiiykheden heb ben de eerste-elftalspeler» van Lugdu num klaarblijkelijk niet ongunstig be ïnvloed. Gistermiddag speelden de Lug- dunumers zoals ze tpden niet gedaan hebben: met de volle, maar dan ook volledige Inzet. Toch Is de volle winst niet uitgekomen. In het begin van de wedstrijd zag :t er ook niet naar uit. dat de wed strijd voorspoedig voor de Leidenaars verlopen. ONA startte nog al over donderend en had de eerste twintig mi nuten een stevig greep op het midden veld. Na vijf minuten al was het raak. De ONA-spitsspeler S. de Jong spurtte De Roo voorbij e» passeerde daarna de goed uitgelopen Piet Peters kansloos: 1-0. Ona bleef aandringen, maar kreeg langzaam maar zeker toch steeds min der vat op het spel. Lugdunum werd sterker en nam nog voor rust het Initia tief van ONA geheel over. Doelpunten bleven vooralsnog uit. Zo had G(js Collé bijzonder weinig geluk met zijn schoten. Na rust was Lugdunum duidelijk de sterkere. Binnen vijf minuten was de stand gelijk. J. Pijnakker gaf een trek- bal op maat naar Henk de Kier, die de overigens zeer goed voor de dag komende invaller-doelman van ONA, Straver, geen schijn van kans gaf. Daar na zat vrouwe Fortuna Lugdunum niet meer mee. Toch kwamen de Leidenaars nog aan een doelpunt. Een combinatie tussen Pijnakker en De Kier werd door laatstgenoemde goed afgerond, maar.... de scheidsrechter keurde het doelpunt af. Leo Redel zou de ONA-keeper een moment vastgehouden hebben. Geen winst dus voor Lugdunum, maar wel leta hoopgevends; er werd goed ge- ■PMtti leürstelllng weer wat te boven geko men en pakte de thuisclub energiek dan, Teylingen werd geruime tjjd op eigen speelhelft teruggedrongen, maar de ach terhoede met de voortreffelijke doelman Hoogervorst als uitblinker liet zich moeilijk'passeren. Het was steeds een gewirwar voor het Teyllngen-doel, maar voorlopig bleef succes voor Lisse uit. Eerst na een half uur wist Mooyekind met een fraaie kopbal de achterstand te verkleinen. Heel Lisse vocht voor de ge lijkmaker, tot tweemaal toe ontsnapte het doel van Teylingen aan een doorbo ring. Door het vele opdringen van de thuisclub waren de tegenaanvallen van Teylingen uiterst gevaarlijk. Zo zelfs, dat Lisse zich gelukkig nycht prijzen, dat twee fraaie scoringskansen Teylingen mede zij dank door het snelle reageren van doelman Lefeber nog Juist verhinderd konden worden. Hoe beide partyen zich ook inspanden, de stand onderging geen verandering meer. was voor de ruim 3.000 bezoekers geen grootse derby, het spel van Teylingen was vlotter dan van Lisse, de voorhoede van de thuisclub was niet schotvaardig en uit dit opzicht mag de 2-1 zege voor Teylingen wel verdiend genoemd VAN NISPEN-CELERITAS De strijdlust in deze wedstrijd was van beide partijen groot, maar de tekortko mingen waren bij Van Nispen legio. Geen tactiek, technisch ver de mindere en vooral de opbouw was slecht, het middenveld was steeds voor Celeritas waar zij goed gebruik van maakte. Voor al de spil van Celeritas verdient een pluim. Zijn inzicht op het spel was zeer goed te noemen: hij was wel het grootste struikelblok voor de zeer schaarse aan vallen van Van Nispen. Van de voor hoede van Van Nispen ging geen stoot kracht uit, vooral van Maris, Daalman en Nederstigt lieten het er deze middag bij zitten. Zij waren niet opgewassen tegen de snelle spelers van Celeritas. In de 30e minuut was er voor Van Nispen geen houden meer aan. De voorzet van de rechtsbuiten van Celeritas werd keu rig ln het doel gewerkt: 01. Hierna volgde een spelletje van kat en muis. Steeds waren de spelers van Celeritas de Van Nispen-mannen voor. Van Nis pen speelde te onsamenhangend en zij moesten in elke man van Celeritas hun meerdere erkennen. In de 44e minuut kreeg de rechtsbuiten de bal toegespeeld en plaatste deze voor het doel en doel man Pompe kon niet voorkomen, dat de bal achter hem in het doel belandde: 0—2. In de tweede helft begon Van Nispen hoopgevend, maar na een kwartier spe len verviel Van Nispen weer in dezelfde fouten van voor de rust. De gasten be heersten het middenveld en Van Nispen kwam er niet aan te pas. Steeds liepen z(j van kastje naar de muur en als zij de bal hadden, wisten z(j er geen raad mee en gaven hem dan in de meeste gevallen aan de tegenpartij. In de 16e minuut kreeg Van der Linden nog wel een kans, maar door het goede ingrijpen van de doelman van Celeritas liep ook deze kans op niets uit. De resterende dertig minuien was het spelpeil van dien aard dat niemand meer geloofde In een comeback van Van Nispen. Ook Celeri tas liet nog enige scoringskansen onbe nut en zo verstreek de laatste fase van deze voor Van Nispen teleurstellende wedstrijd, EERSTE KLASSE B le klasse B: OvermaasEBOH 3- De Musschen—CVV 4—2, UVS—L 11, GoudaOlympia 0—0, Unita Papfendrecht 12, NeptunusRoodi burg 21. De MiAschen Neptunus Papendrecht Gouda Overmaas LFC UVS EBOH CW Olympia Roodenburg 3 3 0 0 3 2 10 3 1 1 0 5 4- 3 2 1 0 5 7- 3 2 0 1 4 4- 3 1113 5- 3 1 0 2 2 6- 3 0 2 1 2 2- 3 1 0 2 2 1- 3 0 12 16- 3 0 12 1 0 0 3 0 1 TWEEDE KLASSE A: 2e klasse A: Alphen—VUC 0—1 onidasODB 11; Alblasserdarr DHL 0—0; HBS—RVC 0—1; ODS Laakkwartier 11; Blaauw Zwari VFC 3—2. RVC Leonidas Alblasserdam Laakkwartier VUC HBS ODB DHL Blauw Zwart VFC ODS Alphen DERDE KLASSE A: 3e klasse A: Spel. LisseTeijlinga 1—2; HMSH—Tediro 3—0; RKAW- ESDO 33; ONALugdunum 1- 3 3 0 0 3 2 1 0 5 KM 3 1 2 0 4 6- 3 1 2 0 4 6-4 3 2 0 1 4 3 112 3 3 0 3 0 3 3 1113 3 10 2 2 3 0 12 1 5-i 3 0 12 1 34 3 2 10 5 3 2 0 1 4 74 3 2 0 1 4 64 3 1113 51 3 1113 3 1113 3 10 2 2 3 0 0 3 0 3 0 0 3 0 AMS1 (wee is zate tuig i tot d< koster het ti' Teylingen ONA Wilhelmus Celeritas Lugdunum Spel. Lisse HMSH ESDO RKAW Van Nispen Archipel VIERDE KLASSE A: Vierde klasse A: VTL-Concordia 1- SJZBMT 1-1, DOSRRypweterin, 2-1, SJCDocos 1-0, Nicolaas Boys- Alphia 21. Nic. Boys 3 3 0 0 6 7-2 SJZ 3 1 2 0 4 5-4 BMT 3 1 2 0 4 3-2 DOSR 3 1113 2-2 SJC 3 1113 3-3 Warmunda 2 1 1 0 3 3-2 VTL 2 10 12 DOCOS 3 1 0 2 2 3-4 Concordia H 3 1 0 2 2 2-3 Rtfpwetering 3 012 1 2 Alphia 2 0 0 2 0 2 VIERDE KLASSE B: Vierde klasse B: DSOWassen; 1-5, Rij§wijk-Wit Blauw 2-3, Tonegidi -VVSB 2-0, Oliveo-HDV 1-1, Wester kwartierASC 1-2. ASC 3 2 1 0 5 10-5 Tonegido 3 1 2 0 4 5-3 Oliveo 3 1 1 11 3 5-3 Wassenaar 3 1113 8-7 Concordia 2 1 1 0 3 3-2 Rijswijk 3 1 1 1 3 10-6 Westerkwartier 3 1113 WSB 3 1113 1-2 Wit Blauw 2 10 12 HDV 3 0 12 1 2-8 DSO 2 0 0 2 0 VIERDE KLASSE C: Vierde klasse C: BGG Floreant-- degraven 1-3, VEP—Moerkapelle 2-1 MoordrechtDONK 1-1, Groeneweg- Woerden 1-1, ESTO-Waddinxveen 0-! VEP 2 2 0 0 4 5-1 DONK 3 1 2 0 4 4-3 Woerden 3 1 2 0 4 3-2 Moercapelie 3 2 0 1 4 4-4 Moordrecht 3 1113 5-3 Waddinxveen 2 1 1 0 3 2-1 Bodegraven 3 0 2 1 2 4-4 Groeneweg 3 0 2 1 2 3-4 Bergambacht 10 10 1 O-O BGC. Floreant 3 0 12 1 1-6 ESTO 3 0 0 3 0 1-4 LEIDSE VOETBALBOND Eerste klasse: UDO-Foreholte SVLV-Stompwijk8e Boys St.-BernrdU8-Altior 1-5 MMO-Rouwkoop 0-5 Alphense Boys-ZLC tussei solgni vraag rorge: De H Rouwkoop Foreholte Alphense Boys Altior SVLV UDO St.-Bernardus Stompw. Boys MMO ZLC 3 2 1 0 5 7-1 3 2 1 0 5 8-2 3 2 0 1 4 5-1 3 1113 5-3 3 1113 6-5 3 1113 3-4 3 1 0 2 2 7-8 3 0 2 1 2 4-8 3 0 2 1 2 2-7 3 0 12 1 1-9 Tweede klasse VVOA-Leidse Boys LDWS-Weteringse Boys 5-3 KRV-VNA 1-r Oranje Groen-Unitas 2-1 Leidse Boys 3 2 1 0 5 11-5 LDWS 3 2 1 0 5 9-5 Oranje Groen 3 2 0 1 4 6-6 Meerburg 2 1 1 0 3 3-1 VNA 3 1113 5-5 VNL 2 10 12 3-6 Wet. Boys 3 1 0 2 2 7-8 KRV 3 1 0 2 2 3-5 Unitas L. 3 0 12 14-8 WOA 3 0 12 1 3-6

Leidse Courant | 1968 | | pagina 10