Verbaasd dat Peek Cloppenburg een damesafdeling heeftr Verrast dat zq zich specialiseren op mantels, pakjes, pantalons 't zijn toch coupeurs! peek& cloppenburg Waar elegance In de mode is. Als een specialist in herenkleding besluit, een damesafdeling te beginnen, is er maar één verstandige manier: dié damesmode verkopen, waarvan je verstand hebt. En dat is voor Peek Cloppenburg: alles, wat met het kleermakersvak te maken heeft. Mantels dus, pakjes, jackets, pantalons, regenjassen, sportkleding. Dat betekent: dat u voor dit deel van uw garderobe (het belangrijkste deel...!) nergens beter terecht kunt dan op de damesafdelingen van Peek Cloppenburg. En mevrouw, vraag uw man maar eens naar de kwaliteit èn de prijzen van Peek Cloppenburg! Tailleur. Van warm, geïmporteerd tweed. Een pakje, dat niet gauw gaat vervelen... maar toch modieus, charmant is. Leuke zakjes met knoop- sluiting op het jasje, een vlotte rok. f 159.- Drie-kwart camel coat. De sportief/klassieke jas die het altijd doet. U zult ingenomen zijn met de kwaliteit en afwerking. 98.- Modieuze damespantalon in Trevira met wol. Gepaspelleerde zakken en brede sucde ceintuur. Geheel gevoerd. f34.75 Wintermantel. Een elegante mantel in de eerste plaats. Maar een gezellige, warme jas niet in de laatste plaats. En daar hebt u in de komende maanden beslist behoefte aan. 198.- Regen-wintermantel. Een practische mantel van fijne Diolen met warme teddyvoering. Een jas waar u. niet buiten kunt. f38.-

Leidse Courant | 1968 | | pagina 18