iïM Uw baard is net zo uniek als uw vingerafdruk! 0\jcrc;ooiers Gegolfde scheersleuven Constante snelheid Conclusie: Philishave PHILIPS EEN ONDERWIJZER KLEUTERLEIDSTER JONGEMAN TELEFONIST® Slank-O-Mel zonder dikmakend vet. Met nog meer eiwitten dan gewone melk. Slank-O-Mel ^ideaal voor moeder en kind DE LEIDSE COURANT WOENSDAG 11 SEPTEMBER De korte rechte haartjes vormen nooit een probleem. Die krijgt elk scheerapparaat er wel af. Maar de langere, lig gende, daar gaat het om. Die moeten worden opgevangen en pal op de huid worden afgesne den. Dat bereikt u alleen met de scheerhoofden met gegolfde scheersleuven. Vooral als u al scherend met de hand een draaiende beweging maakt, kan geen haartje worden overgesla gen. En door die secure wer king bent u altijd lekker vlug klaar met scheren. Ook de snelheid van de mesjes is belangrijk. Die moet constant zijn. Om op elk mo ment evengoed te snijden. Dat kan het best met rond- f draaiende mes- Ijes, doordat de snelheid dan nooit wordt on derbroken. Die ronddraaiende mesjes zorgen er bovendien voor, dat de haartjes nooit worden uitge rukt, waardoor dat schrijnen de, irriterende gevoel ontstaat. Gegolfde scheersleuven in ronde, verende scheerhoofden vindt u alleen bij de Philishave. Daardoor is de Philishave ge schikt voor elke baard, hoe uniek die ook mag zijn. Met de Philishave scheert u zich lekker glad, bent u vlug klaar en heeft u nooit last van een geïrriteer de huid. Goed doordacht - Goed Kleine snekursus in scheertediniek. Philishave 3 de Luxe. Uw garantie voor 100®/o Philishave comfort. Deze heeft alles wat de Philishave 3 Special heeft, maar bovendien nog een ingebouwde tondeuse voor bijwerken van snor en bakkebaarden. 72.95 Inderdaad, elke baard is weer anders. Daar is bij de Philishave terdege rekening mee gehouden. Het probleem is: staande en liggende haren moeten gelijktijdig en met evenveel gemak worden weggeschoren. De Philishave kan dat. Dank zij de gegolfde scheersleuven. Die vangen elk haartje op, dat daarna pal op de huid wordt afgesneden. Soepel gaan de verende scheerhoofden mee met de vorm van het gezicht. Geen plekje kan daardoor worden vergeten. En omdat de mesjes met constante snelheid ronddraaien, kan de Philishave niet trekken of de haartjes pijnlijk uitrukken. Daarom scheert u zich met de Philishave zo lekker glad, bent u vlug klaar en heeft u nooit last van een geïrriteerde huid. Daarom mag elke baard uniek zijn. De Philishave is er op gebouwd. School voor Elementair Buitengewoon Onderwijs vraagt voor zo spoedig mogelijk met hoofdakte en akte R (A B) voor assistentie Brieven aan het hoofd der school, Brederostraat 42 gevraagd voor assistentie ln win- wel bij bestelwerk. Leeftijd 16-17 jaar. Leeuwin's Meubelpaleis, Haarlemmerstraat 54b LEIDEN In het St.-Elisabeth-Ziekenhuis te Leiden is plaats Sollicitaties bij de Direktie, Hooigracht 15, Leiden Telefoon 26541, toestel 140. Aangeboden wegens vertrek zwarte kamervleugel in prima staat, merk Hooff- Berlin. Uiterste prijs 750. Te zien vrijdag na 20 uur, zaterdag of zondag, Breestr. 133, ingang Ketelboetérssteeg la Leiden, tel. 33597. Slank-O-Mel is een nieuw produkt van de Melk Unie. Het is een drinkmelk waarin het vetgehalte tot een te verwaarlozen percentage is terug gebracht. Gewone melk heeft 3,2 vet. Slank-O-Mel precies 0.2 Maar voor de rest is dit melkprodukt allesbehalve mager. Al het goede van gewone melk zit er volop in. Veel eiwitten (meer zelfs dan in gewone melk), veel vitaminen en voeoingszouten. En weinig vet. Precies wat we volgens de moderne voedingsleer nodig hebben. Dit moderne melkprodukt voor jong en oud, dik en dun wordt gebracht in moderne plastic verpakking, die het voordeel heeft dat ze in de koelkast makkelijk stapelt. Voor twee lege liter melkflessen (of 50 cent) krijgt u er bovendien een handige schenkkan bij. Opgelet bij het koken: Slank-O-Mel "koekt" snel ler aan. Prijs per liter: 47 cent (dus 13 cent goedkoper dan gewone melk) 'n Modem melkprodukt van de Melk Unie. leuk praktisch voordelig 1 Tedenb/wol 55/45 (polyester),bovenstuk gevoerd. 92-H0 14.75 2Tncot oveigooier mej truitje in 100% polyester. 115-145 27.50-29.75 3„ScfnmefSveld" tinneroy spenccrpakje. 134-167 29.75-32.75 No-iron poplin blouse. 134-167 8.95-9.75 Vraag da voortiehtingsloldgr war d. magere produktan van da N.M.U.. Poetbua goto. Amsterdam

Leidse Courant | 1968 | | pagina 12