SMALLE MAAR KLEURIGE HEER OP MODEBEURS S)a£ekAse(Soiirta/iit Zeven zeeën geven herenmode kleur Richard Schoonhoven naar informatieve programma's mossei+ Reportage doop Prins Maurits REORGANISATIE BIJ K.R.O.-T.V. TV orgels piano's hifi installaties versteege i'AÜINA 2 DE LEIDSE COURANT DINSDAG 3 SEPTEMBER 1968 Radicalen wel bereid tot topgesprek 99 ANDERS dan D-'66 en de Pacifisten is d e Politieke Partij Radicalen wel bereid tot een „top"-gesprek met de Partij van de Arbeid, naast of in plaats van plaatselijke gedachtenwisselingen. D-'66 heeft zijn ja-woord afhankelijk gesteld van de beslissing van het binnen kort te houden partijcongres; de P.S.P. deed ook nogal behoedzaam. De Radica len van kandidaat-voorzitter mr. Jurgens daarentegen zijn bereid tot elke vorm van gesprek: zowel met de socialisten alléén als met alle partijen, die voor een progressieve concentratie in aanmerking kunnen worden gebracht. Deze grote bereidheid is behalve prin cipieel ook practisch zeer wel te verkla ren. De P.P.R. is meer dan welke andere partij ook aangewezen op samenwerking in een groter verband. In radicale krin gen heeft men steeds minder fiducie ge kregen in het meekrijgen van meerder- heidsgroepen uit andere partijen. Het antwoord aan de Partij van de Arbeid rept nog wel over het „radicale" verlan gen om ook de anti-revolutionairen in het beraad te betrekken, maar het ge beurt op een weinig overtuigde manier. Het zal voor de P.P.R. zelfs een uit komst kunnen zijn, wanneer niet zij, maar haar gesprekspartners constateren, dat er in de anti-revolutioaire hoek voor de progressieve concentratie, waar nu aan gedacht wordt, wel splinters, maar geen boomstammen te halen zijn. NET als D-'66 hebben mr. Jurgens de zijnen overigens wel voorop ge steld, dat de vooruitstrevende concen tratie waaraan gewerkt gaat worden, geen socialistische concentratie mag zijn. ..Wij willen niet dat ook straks visies, levensbeschouwingen of tradities er de oorzaken van zijn, dat scheidslijnen voortbestaan, die geen wezenlijke poli tieke betekenis hebben....", aldus de antwoordbrief. Om het risico te verkleinen dat zij straks alleen samen met de socialisten in de boot zou zitten, doet de P.P.R. nog het voorstel om bij het „top"-gesprek eerst centraal te stellen, hoe de toppen gebruik kunnen maken van de lokale contacten die de Democraten van Gruy- ters en Van Mierloo zo zwaar laten wegen; men zou zelfs vanaf de top naar beneden suggesties kunnen doorgeven. Dit laatste vindt de P.P.R. nuttig om niet met lege handen te zitten „in het geval wij door vervroegde verkiezingen worden verrast". Niet duidelijk maken de radicalen of zulke vervroegde ver kiezingen een aangename dan wel een onaangename verrassing voor hen zou den zijn. Gelet op de huidige gang van zaken, onder meer wat betreft de inter nationale verwikkelingen, lijkt ons dit een zaak, waarover in de kringen die thans aan het oppositiefront staan, in derdaad met gemengde gevoelens ge dacht moet worden. DIJNA op hetzelfde moment, dat de radicale partij haar houding ten op zichte van de P. v. d. A.-brief als een instemmende bepaalde, heeft de man, die straks drs. Bogaers als voorzitter opvol gen gaat, ontdekt, dat de P.P.R. best met Nieuw-Links moet kunnen opschieten. Waarmee des te meer interessant wordt, hoe de verhouding tussen Nieuw-Links en de huidige topleiding van de socia listische partij worden gaat. Kortgeleden heeft een van de actiefste Nieuw-Linksers Hans Lammers zwart op wit de huidige politieke leider van de Partij van de Arbeid, drs. Den Yyl, het advies gegeven om, verder on bruikbaar zijnde, maar op te stappen. Mogelijk heeft dus straks de Partij van de Arbeid de „radicalen" even hard nodig om niet te ver uit de koers te wijken, als Nieuw- Links deze radicalen gebruiken kan voor het forceren vaij, een nieuwe koers. WE zijn benieuwd hoe op deze moge lijkheden uit de hoek van D-'66 zal gereageerd worden. Volgens bepaalde opinie-onderzoekers is de aantrekkings kracht van deze partij het laatste jaar flink verminderd. Niet gebleken is, waaraan dit precies te wijten valt en naar wie de teleurgestelden zich hebben gericht. De Volkskrant heeft maandag in een hoofdartikel erop gewezen, hoe D-'66 nu eenmaal een ander soort aan hang heeft dan de P.P.R. Is het verschil zodanig, dat de politieke concentratie, waaraan de radicalen denken, er door bemoeilijkt zal worden. Zo ja, dan had Nieuw-Links voorman Van der Louw zaterdag als gastspreker voor de kerngroep van de P.P.R. niet alleen moeten opmerken, dat naar zijn mening de socialisten na de volgende verkiezingen niet met de K.V.P. mogen samenwerken, maar zou ook D-'66 door hem afgeschreven moeten zijn. Trouwens verklaringen van het soort „niet meer samenwerken met...." hebben in de praktijk politici nog al eens zeer gedaan. In dit geval kunnen ze leiden tot een soort van ultimatum als: „Partij van de Arbeid, slagen met de progressieve con centratie tot elke prijs of anders ge doemd zijn oppositie te blijven". Wie voorspelt trouwens, dat de pro gressieve concentratie zonder concessies harerzijds ooit tot een regeringsmeerder heid leiden zal? Impulsen voor herenmode tot het jaar 2000 (Van onze moderedactrice) AMSTERDAM Omdat de kleuren, die de International Fashion Council voor zijn super progressieve herenmo de koos. „tinten van de zeven zeëen". heten, voer een groep genodigden gis teren over deinende baren van Amstel en IJ naar het oude pakhuis „Donder dag". Dit pakhuis, volgeladen met Oos terse tapijten, was podium en decor voor een formidabele show van heren mode in vijf tafrelen. De International Fashion Council, dat zijn leden telt in 20 landen binnen en buiten Europa, en thans reeds samen werkt met negen van de belangrijkste Europese textielindustrieën, legt er zich op toe de herenmode met avant garde ideeën te bezielen, juist nu in deze tijd de couturier noodgedwongen een industrieel moet worden om de mas sa te kunnen bedienen. Het eerste deel van de showomvatte de katoencollectie van de Council met veel vaderlandse katoen en onder an dere twee Nederlandse ontwerpers: Doede van Duyl en Frans Molenaar. Een serie strand-, gemak- en sporten- sembles van zeer ongewone, maar over tuigende snit was veroverend van kleur. De zeven zeeën inspireerden tot ko- I i-aal, vademdiep bruin. Atlantisch blauw en plankton groen, telkens afzwakkend tot de zachte tinten van schelpen en SLOBBERENDE JAKKEN Discussie over de t.v.-satire Programma's die het meest stof doen opwaaien zijn merkwaardig genoeg vaak satirische programma's. Welke spot Is toelaatbaar, welke gekwetstheid is belachelijk, welke satire is smoeze lig en welke zinvol? Over deze vragen, die werkelijk niet alleen in Nederland leven, werd on langs een discussie gevoerd op de En gelse televisie. De NTS zendt dit ge sprek vanavond op Nederland 2 uit. Het programma wordt ingeleid door George Noordhoff. Deelnemers zijn Spike Hillegan, Ned Shervin (BBC-producer van „That was the week that was", het programma dat in Nederland navolging vond onder de titel „Zo is hetMichael Flan ders, John Wells, Richard Ingrams en Robert Maxwell. (Nederland II 21.10 uur) RADIO PROGRAMMA B U Actualiteiten 10.Q4 vamJrrtu- je 't hebben: licht programma. orkest en solist: klassieke muziek. Nieuws. 23.40 Mededelingen. *2.43 Overwe ging. 22.45 De zingende kerk: geestelijke HILVERSUM II (*98 m) AVRO: 18.00 Nieuws. 1S.16 Radiojournaal. 18.30 Stereo: dansorkeot met zangsollsten. 19.00 Trelpunt: dlacuaalerubrlek voor actuele zaken. 19.30 Nieuws. 19.35 Cees de Langea Varlételtenka- blnet, gevarieerd programma. *0.45 De Cita del, hoorspel (dL 21.25 Promenade or kest en zangsollst: spirituals. 22.05 Zing met ons mee: liedjesprogramma. 22.30 Nieuws. *3.40 Radiojournaal. NRU: 22.55 Nederland se muziek ln de komende 14 dagen. 23.55— BRUSSEL NED. (324 m) 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesportuit- •lagen. 18.30 Tai WOENSDAG HILVERSUM I (403 m) NCRV: 7.00 Hel levende woord, 7.15 Stereo: klassieke mu- ztek (gr.). 7.30 Nieuws. 7.32 Actualiteiten 7.46 8tereo: klassieke pianomuziek (gr.), (gr.). TROS: 8.00 Nieuws. 8.11 Op sleeptros programma voor automobilisten. (8.30 Nieuws en actualiteiten). 9.15 Heel toevallig, klankbeeld. 9.35 Waterstanden. 9.40 Voor de kleuters. 9.55 Stereo: moderne muziek, (gr.). 10.30 Voor de luisteraars. 16. Nieuws. 16.02 Voor de Jeugd. 17.00 Zing Je mee?: Nederlandse liederen en liedjes. 17.15 Stereo: lichte gramniofoonmuzlek. 17.50 Overheidsvoorlichting: hoe gaan we? Een programma over verkeei uitzien. Samenstelling presentatie: Rob HILVERSUM H (298 m) VARA: 7.00 Nieuws en ochtendgymnastiek. 7.20 Socialis tisch atrijdlled. 7.23 Stereo: lichte gramn foonmuzlek. (7.30—7.35 Van de voorpaglr VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nleu- 8.11 Actualiteiten. 8.20 Stereo: lichte gra raofoonmuzlek. (8.308.35 Van alle mark thuis, praatje voor de huisvrouw). 9.00 Ste reo: «cml-klassleke muziek. (gr.). 'ijft Schoolradio. 10.00 Lichte grommoloonmi tuinbouw. 12 29 Stereo: Walsokest. 13.00 Nieuws. 13.11 Actualiteiten. 13.28 Licht orgel- >el. 13.45 Gesproken portret. 14.00 Voor cl> De badstof strandjakken slobberen origineel, maar d e sportieve pakken „zitten" uitstekend. Officierskragen ma ken hemd of das bijna overbodig, shirts hebben een col of gestrikte kravat Een twill jacket heeft een overslag mei rbocht, de lussen van het schuinge- streepte blauwe shirt hangen over het blauwe cordurov jacket dat indrukwek kend van kleur is. Een meesterwerkje is het zandkleurig jacket van suèdc met katoenen bies en zadelsteek. De sportieve colberts, zijn allesbe halve colberts met hun holle schouders verrassingen als blinde sluiting, ceintuur met reliëfwerking en bias- De ontwerpen van Gerard de Both voor een Italiaanse wollenstoffenfabriek vormden het tweede bedrijf. Pakken met schootjes, stolpplooien in de plaats van het split, maar met knoopjes of met een rits gesloten, en hoog aan de hals van een rondlopende kraag voor zien. De pantalons hieronder recht en niet te smal. Daarna volgden industriële produkten uit Zweden en uit Nederland, waarvoor de inspiratie was gezocht ln de unieke collecties van de Council. De jassen uit Zweden zijn mooi van stijl, met militaire look, breed van schouders, ge tailleerd en klokkend, fraai belijnd. Maar de pakken doen in de vaart van deze show stijf en ouderwets aan. In het vierde tafereel de adembene mende avant gardecollectie die de kor telings verongelukte Spanjaard Esteban Pila tekende, maar helaas niet meer gerealiseerd heeft gezien .Hij had de Catalaanse dansers op het oog, toen hij de pantalons nauw getailleerd zeer hoog opknipte en de pijpen bijna klok kend wijd maakte. Voor sport twee hoge poortjes vóór uit de zoom van de grijze broekspijp geknipt om er rood witte gestreepte kousen door te laten zien. De witte pantalon gedragen met doorschijnend zwart hemd (de blote blouse van madame uit de Parijse col lecties). De zandkleurige pantalon met tien donkere knoopjes duidelijk geslo ten en nog eens tien knoopjes voor de geborduurde blouseachtige shirt zonder De finale bestond uit avondkleding, een getailleerd jacket van donkerzee- blauwe texture, het schootje aan de achterkant langer, effen manchetten, kraag en pantalon, hierbij een colshirt met kantjes. Tenslotte een zwart en semble van astrakan militaire jas, rood gevoerde sombrero en doorschijnend wit hemd; ontwerper Gerard de Both Een show met genoeg impulsen voor herenmode tot het jaar 2000. Manhaftige coureurs hebben model gestaan voor dit jack in blousonstijl met brede overslag onder de super sportieve rits. Jat was een heel bijzonder evenement risteren: concert met een wereldver- naard solist, waarvan, bij monde van >avid Koning, een uitgebreide, nogal lechte, kritiek werd geleverd. Zulks log voordat de man ook maar één noot cproduceerd had. Dat kon, omdat het •en opname betrof, die eind juni al emaakt was: Promenadeconcert door iet Rotterdams Philharmonisch Orkest iet Benny Goodman als solist. Iet was natuurlijk andere bedoeld. <ICRV-tv had. in samenwerking met iet Holland Festival, de befaamde \merikaanse klarinettist naar ons land ;ehaald om de sleur te doorbreken van v-concerten, die maar nauwelijks be keken worden. Het leek zo 'n aardig •dee: een der grootste jazzmusici Mozart te laten spalen en (na de pauze) een modern werk van Arnold. Maar de kritieken waren niet goed. Men had buiten-muzikale bezwaren, (stoeltje, glaasje, praatje) tegen Mozart en ook wat styitechnischc bezwaren, onder meer wat de tempi betreft. En in Arnold was, o doodzonde! Goodman er uitgeraakt en had men opnieuw moeten beginnen. De NCRV liet zich niet voor één gat vangen. Ze gaf de uitzending het ka rakter van een stunt, „waarin een onbehouwen jazzman werd getoond in al zijn „onbeschaafdheid". De NCRV- persdienst zond zijn communiqué's uit en David Koning citeerde ijverig uit de kritieken. Daarmee een min of meer onbevangen oordeel totaal onmogelijk makend. Werd het een stunt? We hebben giste ren na de uitzending onze plaat opge zet van hetzelfde concert. Met een „beschaafde" solist en zonder één enkel tempoprobleem. Ook zonder de wonder mooie toon. die Goodman produceerde, overigens die, speciaal in het adagio, ons al het stuntachtige deed vergeten, dat David Koning ons zo vlijtig had pogen aan te praten. Achteraf vinden we dat hij Goodman daarmee onrecht deed. Om van Mozart maar niet te spreken Volgende week dinsdag gaat overigens het tweede deel van het concert de ether in. Arnold dus; lekker helemaal zonder één enkele coupure. Wedden, dat Goodman er wéér uitraakt? Ken- je-lachen! ..Dubbelspion" De playboy en het mooie meisje de serie „Dubbelspion", die de NTS vanavond op Nederland II uitzendt. Plaats en handeling is Acapulco, de mondaine badplaats ln Mexico, waar playboy Andrew Wellington woont. Hij verdeelt zijn aandacht tussen mooie meisjes en Russische staatsgeheimen. Op het ogenblik, dat de film begint heeft hij het weer druk met Melanie, een meisje met heel bijzondere gaven, ceel innerlijk als uiterlijk. Melanie AMSTERDAM Wot het beeld van de Nederlandse man in zijn ..nette pak" anno 1969 zal zijn. kunnen wij, naar het geen de zojuist geopende 23ste herenmo- debeurs laat zien, terugvinden in het on vergankelijke jamilie foto-album: de kleurige pantalon. Het album bevat geen kleurenfoto's; bij de kleur houdt de ge lijkenis dan ook op: het is nu lichtgrijs, fris-groen, blauwgrijs en kaneel en aalle nuances (zelfs in talloze streep-variaties zoals de kaneelstok van de kermis). Kleuren die dikwijls goedkoop aandoen en de mannen zelden flatteren. Onder de 59 op een show getoonde modellen was maar één donker kostuum te vijl den dat. zoals werd gezegd, tevens avondkleding kan vervangen. Ofschoon de Londense flairline is weg- gevraagd en de man overdag weinig buitenissigheden in zijn coup zijn gegund t de drie prijswinnende kostuums van de herentnodebeursprogressief met weggesneden voorpanden en wijdmtlopende pantalon. Het vage streepdessin is grijsgroen van kleur. Opzet of niet? Reconstructie van ramp met Thetis In de reeks „Opzet of niet" wordt van- I avond de derde en laatste aflevering uitgezonden. Deze aflevering is gewijd aan de ondergang van de onderzeeër „Ttaetis", die in 1939 bij zijn eerste proefduik zonk. Slechts vier van de honderd en drie opvarenden ontkwamen aan de dood. Met behulp van archiefmateriaal is ge tracht een zo nauwkeurig mogelijke re constructie van de ramp met de Thetis te realiseren. (Nederland I 21.35 uur) Kermisachtige kaneelstok streepvariatie ziet hij er toch soigneurs uit, met veel lange revers en slanke eenrijige slui tingen, duidelijk deelnamen, diepe rug- splitten. doorgestikte naden, opgestikte zaken. Hoe sportiever (en jeugdiger) hij is des te meer verandert de coup van de pantalon: de taille ligt zeer hoog, er hoeft geen riem gedragen te worden, heupplooien zijn verdwenen en soms ook de zijzakken. De pijpen lopen naar be neden wijd uit en er zijn grapjes ge maakt met zijsplitjes in de zoom, ge garneerd met knoopjes. Volgens de statistieken koopt de Ne derlandse man elk jaar één pak of sport- combinatie. Aan sportkleding wordt dan ook uiteraard bijzonder veel aandacht besteed. Via stiksels, houten en leren knopen, komen wij aan de blousons, jackets met ritsen aan alle kanten en blazers die een groot artikel wonden in jersey. Het jersey-kostuum heeft in tussen ook al zijn entree gemaakt. De dunne pullover met col, op lange sport- pantalon gedragen, hoort nu met een contrastbies te zijn gegarneerd. De kragen van de shirts zijn bijvoor- keur vastgeknoopt, terwijl de kleurige, gestreepte en geruite weekend shirts rugplooien zijn voorzien. Een zeer bijzonder vrije-tijds hemd is met rudhes lurex geborduurd band opgeluisterd. Overjassen zijn op de beursshow niet ge toond, wel regenjassen die weinig ver andering hebben ondergaan, ofschoon er minder korte modellen zijn. De detailhandel reikte drie prijzen aan fabrikanten uit voor de geslaagdste mo dellen van de show. Met deze „beau I Brummel" werden bekroond: een vrije- tijds pak dat wij liever flaneerpak zou- den noemen van zandkleurige soepele i stof, zeer slank met twee eindeloze rij en knopen. Een progressief heren kos tuum: grijsgroen met weggesneden voor panden en wijduitlopende pantalon. En een olijfgroen stand-ensemble van elas tische badstof, dat de jongeman ook door zijn meisje kan laten dragen. weet wel raad met een opdringerige man, zeker als zij zijn kluis gevuld weet met documenten die Kelly en Scott graag willen bemachtigen. Zo helpt zij immers de goede zaak! De rol van Melanie wordt gespeeld door Arlene Galonka. Voorts worden gastrollen gespeeld door Mariono Ma- se, Ken Tobey, Stella Garia, Gil Gil- vano en Victor Sen Young. '(Nederland II 20.0 uur). HILVERSUM (ANP) De NTS zendt dinsdag 10 september van 18.30 tot 18.50 uur op Nederland II een repor tage uit van de doopplechtigheid van Prins Maurits in de Grote Kerk te Apeldoorn. HILVERSUM IU (340 m en TM-kanalen) NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Lichte vocale mu- «lek. 10.00 Nieuws. 10.03 Ment?elmuze: nieuwe prise*, lozen; 1 13.03 Radiojournaal, platenprosramma, 14.00 Nlouw». 14.03 Mu- ziek-Bootlek: programma met prominente •-17.06 Radiojournaal). BRUSSEL NED. (3*4 m) lï.00 Nieuw*. 12.03 Lichte muziek. 12.40 Weerbericht, me dedelingen, programmaoverzicht en SOS-be- riehten voor de schipper*. 12.48 Lichte mu ziek. 13.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nieuws, weerbericht, beursberichten. 13.20 TafelmuxleJc. 14.03 Gevarieerde muziek. 06.09 Nieuws). 16.15 Voor de kinderen. 18.00 Nieuwe. 16.03 Beursberichten. 18.09 Dansmu ziek. 17.00 Nieuws, weerbericht en medede lingen. 17.16 Voor de Jeugd. Kernredactie en produktie bureau Graaf Van Lvnden onderscheiden DEN HAAG (ANP) Bij KB. is Schout-bij-nacht R. W. Graaf van Lyn- den benoemd tot riddder in de orde van de Nederlandse Leeuw. De versierselen van deze onderscheiding werden d e schoud-bij-nacht uitgereikt door de mi nister van Defensie W. den Toom. Graaf van Lynden heeft de Koninklijke Marine verlaten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. (ADVERTENTIE) (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM Met Ingang van 1 sep tember J.l. is er bij de KRO-televisie een belangrijke reorganisatie doorge voerd. Opgericht werd een nieuwe af deling „Informatieve programma'a". omvattende 40 tv-medewerkers van de KRO. Als hoofd van deze nieuwe sec tie werd benoemd, de beer Richard Schoonhoven, thans plaatsvervangend hoofd van de KRO-televisie, en oud- chef-redacteur van „Brandpunt". Br It tevens een kernredactie gevormd. waarvan deel gaan uitmaken pater dr. G. J. Mulders S.J., hoofd van d e af deling godsdienstige zaken bij KHO- radio en tv, de heer Jacques Grijpink, die met ingang van 1 oktober is be noemd tot chef van de „Brandpunt"- rcdactie en de heer Henk Neuman, na mens de thans opgeheven afdeling do cumentaires. Alle medewerkers van de afdelingen actualiteiten, godsdienst, documentai res en sport zijn nu ondergebracht in de nieuwe afdeling „Informatieve pro gramma's". Verder wordt er opgericht een centraal produktlebureau, dat voor de KRO-televisie allo servicetaken zal gaan vervullen. Dit bureau staat on der leiding van mejuffrouw M, wac der Heijden en omvat de afdeling slu- diofaciliteiten en algemene zaken, ter wijl de afdeling film- en decorfacilitei ten komt te staan onder leiding van de heer F. Ublnk. De ingrijpende reorganisatie maakt het noodzakelijk dat diverse afdelin gen, die gescheiden waren onderge bracht in enige villa's rond de KRO- studio, thans werden samengevoegd in andere percelen die in gebruik zijn De afdeling informatieve programma's is than6 gezeteld in de villa's Werner- laan 14 en 16, waarin voorheen onder andere do amusementssector was ge huisvest. De afdelingen amusement en filmzaken, respectievelijk onder super visie van do heren Jos van der Valk en 1L Ik DrodMinoyAw rijn «bao» «rixHf- NEDERLAND I i STER 1 (Reclameuitzendingen om 18.55, 19.03, 19.56 en 20.16) NTS 18.50 uur. Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort VARA •19.06 uur: Samen op het dak - ja gezellig, t.v.-serie •19.31 uur: Puzzel music, muzikaal avontuur NTS 20.00 uur: Journaal VARA '20.20 uur: Achter het nieuws, actualiteitenrubriek 20.45 uur: Maccus amusements- 21.10 uur: Tenlange leste de 1948- show, amusements programma 21.35 uur: De Thetis, documentaire NTS 22.20 uur: Tweede journaal NVSH 22.25 uur: Sextant TELEAC 22.35 uur: Cursus informatie NEDERLAND II STER (Reclameuitzendingen om 18.55 cn 20.16) NTS 18.50 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.15 uur: Van gewest tot gewest 19.35 uur: Wij Europeanen - Spanje, documentaire 20.00 uur: Journaal •20.20 uur: De dubbelspion, 21.10 uur: Satire of niet 21.55 uur: Concert in A-dur voor viool en orkest 22.40 uur: Tweede journaal Televisie morgen NCRV 17.00 uur: Berenstreken, t.v.-serie 17.25 uur: Kijkkast, jeugdprogramma vest in het perceel Nassaulaan 40 HILVERSUM i Ook bij de radioprogrammadienst heb- KRO ben enkele interne wijzigingen plaats gehad. De afdeling vrouwenprogram, ma's zetelt thans op de hoek van de Koningstraat en de Emmastraat, even als de Zonnebloem, terwijl de afdeling godsdienstradio is verhuisd naar de vil la Marksland aan de Emmastraat 20.00—21.00 uur: Het Omroeporkest 23.00—23.30 uur: Vergezichten, vakantiemagazine AVRO 20.45—21.25 uur: De citadel, luisterspel NRU 22.55—23.55 uur: Nederlandse muziek in de komende veertien RADIO NIEUWSDIENST HILVERSUM I: 7.00, 7.30, 8.00, 8.30. 12.30, 18.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM II: 7.00, 8.00, 11.00, 13.00, 16.00. 18.00, 19.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2