Schotense sportverenigingen te gast in Voorschoten Gezamenlijk optreden werd spontaan feest Opening nieuwbouw Vroom Dreesmann Volop druiven in Noord wijk AKTIEVE BEZORGERS Burgemeester Kolfschoten van Leidschendam doopte nieuwe boot van Roeiver. „Rijnland" Voorschoten Duitsers winnen toernooi Boskoop Waterfeest aan Kniplaan te Voorschoten GROFVUIL' OPHAALDIENST. VTL grijpt naast de Gouden Leeuw PAGINA 4 DE LEIDSE COURANT Het Belgische Schoten, gelegen ten noorden van Antwerpen, ter hoogte van Brasschaat, wint zich gisteren door meer dan 1 procent van het totale Inwonertal vertegenwoordigd In de sportontnioetlng Voorachoten-Schoten. Vierhonderd van do dertigduizend Schotenaren werden om ongeveer negen uur bij het Wapen van Voorschoten namens de gemeente en haar sportliefhebbers door wethouder Hammings welkom geheten. Na het overhandigen van een speciaal voor deze dag gemaakt herinneringsvaantje aan de heer L. Mertens, schepen van onder- Wtys en sport van de gemeente Schoten, voegden de besturen van de thuis vere nigingen zich hij de respectieve Belgi sche gezelschappen en begon een mas sale sportontmooting, die mede dank zy het gunstige weer tot een groot succes Is geworden. SPONTAAN FEEST Hoewel het wedstrijdelement zeker niet ontbrak, was de afloop van een clubduel, noch de individuele prestatie in de persoonlijke ontmoeting van enig belang bij dit gebeuren. De groots op gezette tienkamp (hengelen, badminton, tennis, voetbal, gymnastiek, bridge, hoc key. tafeltennis, biljarten en volleybal), organisatorisch beslist geen sinecure, groeide in de loop van de dag uit tot een spontaan feest, waarin niet slechts de sfeer tussen Schotenaren en Voor schotenaren bijzonder goed was, als was er nooit een tiendaagse veldtocht ge weest, maar waarbij ook binnengemeen telijk contacten gelegd werden tussen mensen, die tevoren door uiteenlopende interesses, hoewel wonend binnen dezelf de gemeente, nauwelijks weet van elkaar hadden. De spreekwoordelijke noordelij ke nuchterheid bleek voor de Schotena ren niet zo nuchter te zijn en ook de Vlaamse leut bleek in sport en gesprek plaats te kunnen maken voor een bijna noordelijke serieusheid. In deze richting hadden besturen en raden van beide ge meentes zich een dergelijke massale ont moeting ook gedacht. MASSAAL Massaal was deze ontmoeting, zo zelfs, dat het voor sommige verenigin gen bepaald onmogelijk was met alle deelnemers een compleet wedstrijdsche ma in zo'n kort tijdsbestek af te wer ken. Bij andere clubs stond men broe derlijk aan de tegenpartij spelers)-sters) af, terwijl weer andere gezamenlijke de monstraties organiseerden. De gasten LEIDSE AGENDA DINSDAG S SEPTEMBER Stadsgehoorzaal: Teach-in over „Cri- 18 in Tsjeeho-SlowakiJe". 20.00 uur. Leldato-hallenopenstelling „Leidato" an 13-17 uur en van 19.-22.30 uur. WOENSDAG 4 SEPTEMBER waren ook niet honkvast, maar toonden hun belangstelling bij andere wedstrijd- evenementen. Waren by de kennismaking over en weer door de clubvoorzitters vaantjes geschonken, tydens de algemene slot- meeting in het Cultureel Centrum wer den door enige verenigingen wisselpry- zen en gelegenheidsprljzen uitgereikt. De Schotenaar Cowels, eerste-pryswin- naar bij de vissport, werd even extra in het zonnetje gezet, toen men meedeelde, dat hy juist deze dag 34 jaar getrouwd HOOGTEPUNT Wethouder Iestra benadrukte in zijn slotwoord, dat 1 september 1968 tot nu toe een hoogtepunt betekent in de jume- lage tussen de twee gemeentes. ,.In het verleden is dit contact geleideiyk ge groeid van een ontmoeting der gemeen tebesturen vla cutlurele contacten ik denk hierbij aan toneelen kooruitwis- selingeu en de gezameniyke kunstten toonstelling- en initiatiofvolle vereni gingsontmoetingen tennis en gymnas tiek tot deze massale demonstratie van de jumelagegedachte. We menen deze dag als geslaagd te mogen be schouwen: organisatorisch én wat be treft de accommodatie, die voor alle sporttakken toereikend bleek te zyn", aldus sprak hy en hy besloot zijn woor den met de wens, dat in de toekomst een uitbreiding tot twee dagen, zater dag en zondag, mogeiyk zou biyken. In zyn slotwoord had hy eerder alle wer"- kers achter de schermen, speciaal de con cierge van het C.C. en zijn jeugdige medewerkers, bedankt, in welke dank hy ook de Schotenaren betrok, by wie Voorschoten volgend jaar gaarne op be zoek zal gaan. Schepen Mertens sprak vervolgens 'n dankwoord namens het Schotens gezel schap. waarna velen van het Cultureel Centrum naar de plaats van aankomst, Het Wapen van Voorschoten, terugkeer den, om daar voor het vertrek handen te schudden en afspraken te bevestigen, en vervolgens uitgewuifd te worden door nieuwe vrienden en een vermoeid perso neel, dat als alle Voorschotenaren zich ingespannen had de gasten zo goed mo gelijk te ontvangen. Derde lustrum Akkordeonorkest Neerlatidia Het Leids Hohner-Akkordeon-orkest „Neerlandia", directeur L. Boellaard. viert zaterdag 14 september zijn 3e lustrum met een uitvoering in het St.- Antonius-clubhuls. Daarby verlenen medewerking het Erstes Kölner Akkordeon-Orchester en de so listen Irma Stender-Ost uit Bielefeld (Duitsland) en Henny Langeveld uit Lelden (winnaar van de Coupe Mondiale 1966). De uitvoering begint te 20.00 uur. De avond tevoren, vrijdag 13 september, ontvangt het bestuur van 19.3021.00 u. 's avonds in het St. AntoniuB Clubhuis. Rode Kruis-colonne vraagt hulp De nieuwbouw van Vroom Drees mann N.V. aan de Ma&rsmansteeg zal maandagmiddag 16 september worden geopend. B EJ AARDEN SOCIËTEIT PAROCHIE HERENSINGEL De byeenkomsten van de bejaarden- sociëteit parochie Herensingel beginnen weer op woensdag 4 september, aan vang 14.00 uur. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom in de zaal in de Maria Gysensteeg. Vanmorgen om 11.00 uur nam de heer W. A. Kosten afscheid van de Leidse brandweer als waarnemend comman dant. Tevens werd de heer A. C. Broes- hart geïnstalleerd als commandant. SASSENHEIM Jaarvergadering Teylingen-Voetbal Voor de jaarlijkse ledenvergadering van Teylingen-voetbal in het clubhuis van het Sportpark, vrijdagavond, kon voorzitter v. d. Meer spreken van een betere opkomst dan vorig jaar. In het bijzonder verwelkomde hij wethouder Mazee en de voorzitter van het hoofd bestuur van de RKSV Teylingen, de heer v. d. Vaart. Met vreugde kon hij vaststel len dat het naar wens ging afgelopen jaar. waarbij hij de kampioenschappen van het eerste en de jeugd memoreerde. Het nieuwe verharde trainingsveld staat een feit te worden. Hiervoor moet Tey lingen nog de resterende 3000,- op ta fel leggen. De vereniging is financieel gezond als er maar niets byzonders ge beurd, maar dat is niet voldoende. Er moet een reserve worden gekweekt om sterk te staan en de wensen voor de ko mende jaren te verwezenlijken. Bij de bestuursverkiezing werden de heren C. L. J. v. d. Meer en H. L. van Veelen, in I de vakature v. Reisen, secretaris, werd P. I Berg gekozen. Hoewel er stemmen op- gingen om de donaties nog meer te ver- 1 hogen, werd het voorstel van het be stuur aangenomen, waarmee deze van 7,80 tot 10,- per jaar werd verhoogd. De ledencontributie werd voor de senio-1 ren (vanaf 18 jaar) verhoogd tot ƒ1,- per week; voor de 16- en 17-jarigen tot 40,- en voor de 12- en 13-jarigen tot 30 cent. Verder werd meegedeeld dat do nateurs recht hebben op een gezinskaart. Eveneens uitvoerige discussie leverde de begroting 1968-1969 op. maar werd toch aangenomen. Trouwens na de pau ze waren de tongen toch flink los. Ook bij de verkiezing van de elftalcommissie ging het er fors toe. De heren N. Zee straten, H. de Zwart en J. Wolvers wer den herkozen in de vacatures Jorna en v. d. Klugt werden gekozen de heren A. Owel en B. van Vliet Pzn. Van de rond vraag werd ruimschoots gebruik ge maakt. Niet minder dan 12 man gaven zich op. Hierbij kwamen diverse zaken aan de orde, o.a. het veteranenelftal (dit blijft spelen), het wegbiyven van spelers (mag niet zonder reden), het bedrijfs voetbal (mag alleen bulten de competi- tietyd) aandrang verbetering contact spelers-bestuur: behoorlijke presentatie spelers en woorden van waardering voor het bestuur. De heer v. d. Vaart gaf o.a. eeu uiteenzetting over de gemeenteiyke bemoeiing met het trainingsveld. Hy wees erop dat de burgemeester persooniyk zich hiervoor had ingespannen. Ook hy drong er by de leden op aan het belang van de vereniging primair te stellen. Het middernachtelijk uur naderde toen met de christelijke groet werd gesloten. LEIDSE BIOSCOPEN De films in de week van 29 aug. tot 5 sept. zyn door de KFC als volgt ge keurd: Camera: Le Gendarme de Saint Tropez (prol.), alle leeftijden. (Nacht, vr. en zat. 23.30): The young one, 18 jaar. Dagelijks: 2.30. 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Lldo: Bruggenhoofd Beachi, 18 jaar. Dageiyks: 2.30. 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Ik ben nieuwsgierig - geel. 18 jr. (prol.). Dageiyks: 2.30, 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Studio: Samen uit, samen thuis (a.l.) prol. Dageiyks: 2.30, 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: Wat deed je toen het licht uitviel?, a.l. I Dageiyks: 2.30, 7.00, en 9.15 uur. j Zondag 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: Terugkeer voor de wreker, 14 j. (Nacht, vr. en zat. 23.30): Liefdes spel, 18 jaar. Dageiyks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. Ter gelegenheid van de Westlandse Oogstfeesten is de Dr. van den Bergh- stiehting te Noordwyk vanmorgen bezocht door de Drulvenprinses, de Bloemenfee en de Oogstfee. De charmante bezoeksters kwamen overigens niet met lege han den. Als afgezanten van de broederschap De Blauwe Druif uit Naaldwyk reikten zy met gulle hand druiven uit aan patiënten en personeelsleden van de stichting. Een wagen vol, was het wel. De getracteerden toonden duidelijk hun dankbaar heid voor deze welkome en smakeiyke geste. LEIDSCHENDAM Jaarverg. RKAVV W. G. van der Meer groots gehuldigd In de jaarvergadering van RKAVV ls de heer W. G. v.d. Meer op grootse wyze gehuldigd ter gelegenheid van zyn af treden als bestuurslid van de voetbal vereniging. Gedurende veertig jaren heeft hy als bestuurslid de belangen van de voetbalsport gediend. De voorzitter van RKAVV, de lieer W. P. Spigt, dank te het aftredend bestuurslid voor zyn prestaties in het belang van de sport. Onder daverend applaus bood hy de Voor de bezorging van c krant in LEIDEN vragen wij Mooie byverdienste voor scholieren. AanmeldeDA B( JN N KM ENTEN-AFDELING DE LEIDSE COURANT PAPENGRACHT 32 LEIDEN TELEFOON 20935 heer v. d. Meer een sieriyke aansteker met een waarderende inscriptie aan. Ook de Nederlandse Katholieke Sport bond betuigde by monde van de heer Kruyver dank voor de vele activiteiten welke de heer v. d. Meer vooral bij de opkomst van de katholieke sportbond in het belang van de Leidschendamse jeugd heeft verricht. Naast de ideële belangen behartigde de heer v. d. Meer ook de materiële belangen van de voetballers en als waardering van de zyde van de katholieke bond overhandigde spreker aan het aftredend bestuurslid het NKS- insigne, waardoor de heer v. d. Meer de eerste Leidschendammer is die dit insigne heeft ontvangen. Voorzitter Spigt memoreerde daarna de totstandkoming van het prachtige clubhuis. Spreker betreurde het dat het eerste elftal van de tweede klasse heeft moeten degraderen naar de derde klasse en hoopte dat in de eerstkomende com petitie het verloren terrein herwonnen zal worden. De aftredende bestuursleden, de he ren H. J. Bunnik, C. v. Rijswijk en J. Willemse. werden zonder stemming her- Het bestuursvoorstel tot verhoging van de contributie voor de senioren met 25 cent per maand werd zonder tegen stem goedgekeurd. NOORDWIJK PUZZZELRIT ORANJE VERENIGING GAAT NIET DOOR Wegens te geringe belangstelling voor de puzzelrit van 5 september is de Oranjevereniging genoodzaakt dit evene ment af te gelasten. Parlement in Raadszaal. 20.0(1 Leldato-hallcn: openstelling „Leidato"! von 13-17 uur en van 19.-22.30 uur. VRIJDAG 6 SEPTEMBER j Galerie Van der Vlist: opening ten toonstelling Rudi Polder. 20.30 uur Leldato-lmltenopenstelling ..Leidato" van 13-17 uur en van 19.-22.30 uur. ZATERDAG 7 SEPTEMBER ZONDAG 8 SEPTEMBER Roosevelt ut nu» l„Open-house-party" jeugdgebouw „Het Honk", 14-16 uur. Leldato-hnlleuopenstelling „Leidato" van 13-17 en 19-22.30 uur MAANDAG 9 SEPTEMBER Re»t. Elgenzorg: Jaarvergadering Centr. Org. van Voetbalscheidsrechters. 20.00 uur Geopend voor spoedeisende gevallen. Apotheek Reyst. Steenstr. 35, tel. 20136. Apotheek R. v. Breest Smallenburg te Leiderdorp en Apotheek Voorschoten zijn de gehele week geopend. De Oegstgeestse Apotheek is op zondag 25 aug. gesloten van 8-24 uur. De Rode Kruis-colonne staat voor 'n moeiiyk probleem. Zy heeft dringend hulp nodig, niet die hulp, die het Rode Kruis steeds maar weer van de burgers vraagt om te voorzien in de vele geval len van nood, maar de hulp van mensen, die in staat en genegen zijn de Rode Kruis-colonne in haar veel omvattende arbeid by te staan. Degenen, die in het bezit zyn van een verplegers!sters)-diploma en die iets voelen voor het mooie Rode Kruis-werk, kunnen zich opgeven als lid van de co lonne, die altyd en overal waar mogeiyk zich inzet om te helpen. Maar. er zijn wellicht ook velen, die willen helpen, niet in het bezit zyn van een ver eist diploma. Ook dat is geen bezwaar, want in het gebouw van het Rode Kruis aan de Morsweg begint op 23 september weer een cursus voor de opleiding. Nadere byzonderheden hierover vindt men vandaag of morgen in een des betreffende advertentie, Door de R.Z, en P.V. „Boskoop" werd! zaterdag een propaganda wnterp-do- toernooi gehouden, waaraan werd deel genomen door het poloteam „Rheijdt" uit Duitsland; SZPC uit Schoonhoven; CUT uit Den Haag en het eerste zeven tal van „Boskoop". De Duitse gasten toonden zich verreweg het sterkste. De uitslagen waren: Rheydt-CWP 3-2; Boskoop-SZPC 0-0; SZPC-Rhey<lt 2-5; CWP-Boskoop 3-2; SZPC-CWP '1-2; Bos- koop-Rheydt 1-6. Door deze uitslagen werd Rheydt nummer één en dus winnaar van het toernooi. 2. CWP; 3. Schoonhoven (be ter doelgemiddelde) 4. Boskoop. Tydens de pauzes werd nog geapeeld Boskoop jongens-Bodegraven met als uitsiag 0-6; j de ontmoeting Boskoop-Bodegraven da mes eindigde in een 2-2 gelijk spel. PUNT De nieuwe werkster. KORRELTJE Tegen de tyd, dat ouders zover zyn, dat ze van de gemakken van het leven kunnen gaan genieten, zy'n het dikwyis de kinderen, die ervan profiteren. Marktberichten AMSTERDAM. 2 september - Vee - Aanvoer 245 runderen. Pry's 3,705,15. Handel vlot. 70 varkens 2.92-2.98, han del lager. ROTTERDAM, 2 september - Vee - Aanvoer totaal 1667, slachtrunderen 1214 varkens 453, slachtrunderen 480-520. 420-465, 380-405, 360-375, varkens 232- 236, '229-232 218-229, stieren 430-485, worstkoeien 355-370, slachtzeugen 175- 185, zware varkens 195-205, slachtrun deren: iets ruimer, kalm, even lager; varkens: korter, kalm,, afloop traag, lager. RIJNSBURG, 31 aug. - Bloemen - Tros Chrysanthen: L-ona 140-170, Tokyo 160-180, Koens Elite 35-75, White Spider 200-230, Lilian Hoek 35-70, Indianapolis 180-200, Delightfull 80-120, Tunyfull 170- 200, Freesia's: White Swan 80-170, Gol den Yellow 35-105. Diverse snijbloemen: Statice: 80-100, Anemonen 8-20, Ridder sporen 35-75, Asters 20-55, alles per bos. Dahlia's: 200-700, Ornithogalum 100-230 per 100, Anthurium 35-175, Gerbera 13- 33, Gladiolen 5-11, Golvillei 2-10, Am. Anjers: Witte Sim 4-12, Rode Sim 4-14, Rose Sim'3-13, Crowly Sim 4-15, Dusty Sim 517, Arthur Sim 3-12, G. J. Sim 4-13, William Sim 5-15, Selecta Sim 5-16, Espérance 6-18, Farah Diba 4-13, Harvest Moon 7-23, Clear Yellow 8-24. Rozen: Baccara 5-28, Zorina 6-11, Carol 2-6, Junior Mis 8,14, Grote Chrysanten: Alex Bedser 20-31, Migoli 10-16, Breit- ner 15-25, White Hope 15-20 alles per stuk. zeker niet DINSDAG 8 SEPTEMBER Buurt 14: Herenstraat. Prinses Wil- helminastraat, Bloemistenlaan, Lelie- straat. Pioenstraat, Pioenhof, Linde- i straat. Resedastraat. Pieter de la Court - straat, Koninginnelaan, Acaciastraat, Tulpenstraat, Zoeterwoudsesingel (van Herenstraat tot Lammenschansweg). DONDERDAG 5 SEPTEMBER Buurt 15: Stationsweg, Paviljoens hof, Stationsplein, Morssingel, Pest huislaan, Piel Paaltjespad. Morsweg, Paul Kriigerstraat, Pres. Steynstraat, Transvaalkade en -hof, Joubertstraat, Wolmaransstraat. v. d. Tasstraat. Lop- senstraat, Rijnzichtstraat. De Wetstr., Reitzstraat, De la Reyst raat, Pretorius- straat VRIJDAG 6 SEPTEMBER Buurt 16: Schelpenkade, Andries Schotkade. Leuvenstraat, Gerrit v.d. Laanstraat. Leeuwkenstrant, Valdez- straat, Stadhouderslaan, Magd. Moon- straat, Drie Octoberstraat, Duivenbo- destraat. Staalwijkstraat. Buitenrust straat, Kastanjekade, Meidoornstraat, Hyacinthenstraat, Seringenstr., Dalia- straat, Anjelierstraat. Een bevvys van Intergemeentelijke sa menwerking is de roeivereniging Rijn land aan de Kniplaan te Voorschoten. Het particulier initiatief ia hier de voor loper van de intergemeentelijke samen werking op het water. Twee jaar voordat de gemeenten een bepaalde overeenstem ming bereikt hadden over het grote re creatiegebied 's-Gravenwoude, werd reeds aan het eind van de Kniplaan een roeivereniging gesticht met leden uit de Haagse agglomeratie. Zy bevaren de Vliet tussen Den Haag en Lelden, hebben ruim twee honderd leden en komen In de belangstelling van de jeugd te staan. Zaterdagavond was het burgemeester E. J. M. Kolfschoten van Leidschendam, die In aanwezigheid van een Wasse- naarse en een Voorschotense wethouder een „dubbel twee" ten doop hield. Ter- I wijl de burgemeester een emmertje Vliet- J water over de body van de nieuwe aan- I winst plengde, sprak hij: „Ik doop U de Pauw en wens U behouden vaart" I De Pauw, evenals de andere boten vernoemd naar een buiten in de agglo- meratie, heeft een plastic body en kan daarom beter de stryd aan tegen de j di-yvende deuren, ramen en boomstam- men in de vervuilde Vliet, dan de hou- i ten boten, i Particulier initiatief Burgemeester Kolfschoten prees het particuliere Initiatief, de vereniging werkt zonder subsidie en vertrouwde dat Leidschendam, dat slechts 16 leden telt I onder de roeiers, meer belangstelling zal krijgen voor deze mooie dure watersport. De voorzitter van Rynland. dokter De Waal. sprak verheugd over het grote aantal jeugdleden, dat naar de roeiver eniging Rynland komt. Binnenkort zal ■ie vereniging een leraar lichamelijke op voeding aantrekken om de jeugd te coachen, waardoor eenmaal rle roeiver eniging ook een sportlef woordje mee zal spreken tijdens wedstrijden. Na het officiële gedeelte begon voor de leden een stryd tegen de wind. De vastgestelde lampionroeitocht van de Knip naar het dorp Voorschoten kreeg te kampen met een sterk opkomende wind. Het vlaggeschip met trots de vereni- gingsvlag in de gelegenheidsmast ont popte zich als een zeilschip tot niet ge ringe last van de roeiers. De vier met stuurman kwam toch in Voorschoten aan. In totaal tien boten, waaronder eni ge vier met stuur en dubbel twee, gin gen de donkere Vliet op en met iedere meter blies de wind weer een lamploen uit. Het doorzettingsvermogen won het van de wind en de belangstelling was er niet minder om. Chloor in drinkwater te Warmond In verband met de uitvoering van werkzaamheden aan de hoofdleidingen in het bestemmingsplan „Endepoel" wordt het noodzakelijk geacht het te leveren drinkwater tc cholereren. Deze maatregel draagt echter een I tijdelijk karakter. De bezitters van aqua- I rium, alsmede zy die het drinkwater I voor bedrijfsdoeleinden gebruiken, wor den verzocht hiermede rekening te hou den. Zodra toevoeging van chloor kan op- I houden zal hiervan terstond kennis wor den gegeven. VOORSCHOTEN Het Gouden Leeuw-toernooi, jaariyks door SVLV georganiseerd, is ook dit jaar weer een succes geworden. VTL was de laatste van vier verenigingen in dit toernooi en gisteren zag het ernaar uit. dat het hoge ogen gooien in de stryd om de Gouden Leeuw-wisselprys. In de eind stand kwam het naast DSO te staan Helaas moest de organiserende vereni ging besluiten tot een „buiten mededin ging" van het tweede elftal van VTL. dat tegen de regels in aantrad tegen SVLV 3. Daardoor is DSO nu voor een jaar de bewaker van de Gouden Leeuw. In de wedstryd SVLV 1 —VTL 1 (Zoetemelk 10 en 2—0, ruststand 21; Th. George 31 en eindstand) moest de keeper van VTL een kwartier voor het einde gebles seerd naar het ziekenhuis vervoerd wor den, waar uit voorzorg foto's werden ge nomen. Uitslagen van het toernooi: SVLV 1—Lisse 1 3—2; SVLV 2—Llsae 2 3—1; SVLV 3— Lisse 3 6—1; SVLV Al—Lisse Al 4—4. SVLV 1—DSO 1 1—1; SVLV 2—DSO 2 3—0; SVLV 3—DSO 3 3—7; SVLV Al —DSO Al 5—0. SVLV 1—Wippolder 1 3—3: SVLV 2— Wippolder 2 1—1; SVLV 3—Wippolder 3 2—1; SVLV Al—Wippolder Al 10—0. SVLV 1—VTL 1 3—1; SVLV 2—VTL 3 5—1; SVLV 3—VTL 2 2—8; SVLV Al

Leidse Courant | 1968 | | pagina 4