De Wit deed in begin te veel KEETIE HAGE Noppie Koch reed vol rancune Proost in één rush naar wereldtitel Wat moeten de directies met zo'n achtervolger C.H.I.O. HAD OOK DUITSE DAG KNVB wil eerst praten BEGHETTO SPRINTTITEL OP PURE SNELHEID Ik red het zeker nog een keer Kesslers selectie was zeer matig in vorm De Graafschap gaf goed partij Finnzeilers moesten op het kompas varen "'Li RIJD AG 30 AUGUSTUS 1968 DE LEIDSE COURAN- PAGINA 17 Dit gebaar bleef voor Patrick Sercu gisteren achterwege. Hij werd geklopt door de Italiaan Beghetto. Tegen Polen en Bulgarije?, DEN HAAG. De Kon. Ned. Voetbal Bond is momenteel niet van plan zich terug te trekken uit het toernooi om het. wereldkam pioenschap voetbal 1970, omdat Nederland in de voorronden moet uitkomen tegen twee landen van het Warschaupact, Polen en Bul garije. De eerste wedstrijd, tegen Bulgarije, wordt pas eind oktober gespeeld en de K.N.V.B.-leiding wil enige weken daar vóór haar standpunt bepalen 'na overleg met de Nederlandse regering, de Euro pese Voetbalunie, de Internationale Voet balfederatie en vermoedelijk ook met Luxemburg, waartegen Nederland op woensdag 4 september in Rotterdam uit komt. De Luxemburgse voetbalbond deelt volkomen de mening van de KNVB. IN UTRECHT Gemeentesteun na fusie tussen voetbalclubs UTRECHT B. cn W. van Utrecht zijn in beginsel bereid financiële t te verlenen aan het semi-profvoetbal, maar drie clubs acht men te veel. Het bevorderen van fusie beschouwt het college niet als zijn taak, maar zodra een samengaan is bereikt tussen DOS, Elinkwijk en Velox zijn B. en W. be reid de hulpverlening nader te bezien. De wethouder van sportzaken, mr. A H. Looten, verklaarde gisteren in d. gemeenteraad dat het initiatief voor eei fusie van de clubs dient uit te gaan. Mr. Looten maakte deze opmerking bij de behandeling van een concept-ant woord op een adres van een groep Utrechtse voetbalsupporters, die het ge meentebestuur had gevraagd om bijdrage van twee miljoeo gulden het Utrechtse semi-profvoetbal. Voorlopig volstaat het gemeentebe stuur met het verbeteren van de ac commodaties voor de betrokken clubs. Er komt binnenkort, een oefen veld bij het Utrechtse stadion. Utrecht heeft dit jaar op de exploitatie van de gemeente lijke sportaccommodaties een tekort van vier miljoen gulden. Marokko uit olympisch voetbaltoernooi CASABLANCA Marokko heeft zich teruggetrokken uit het eindtoernooi on het olympische voetbalkampioenschap in Mexico daar de FIFA het Marokkaan se verzoek om de indeling in de - vier groepe zodanig te wijzigen, dat Marokko niet met Israël in de zelfde poule zit, heeft afgewezen. Behalve Marokko en Israël komen in groep uit Hongarije en El Salvador. ROME. Hugh Porter (28) ajk zijn armen omhoog. Hij was wereldkampioen achtervolging bij de profs. Eindelijk kwam er iets van een glimlach over zijn gezicht. Porter is een stugge Brit, moeilijk te benaderen. Daarom zijn de winterbaandirecties er ook niet zo gelukkig mee dat hij de Deen Ole Ritter in de finale versloeg. „Wat moet je met zo'n jongen?", vroeg men zich af. Hij rijdt weinig of geen zesdaagsen en er kan bij hem geen glimlach af. Hij is een moei lijke jongen. Het enige dat Porter 1 kan, is gewoon hard rijden op de baan. „De Engelse wielerbond betaalt geen cent aan ons, professionals", kwam het zijn lippen. „Ik moet dit zelf beta- en ik heb het al niet zo breed". Por ter, getrouwd met de Engelse Olympi sche kampioene op de rugslag (merk waardigerwijs ook in Rome) Anita Lons- borough, jammerde: „Mijn vrouw moet dikwijl» bijspringen omdat ik met fietsen niet genoeg geld verdien". Als achtervolger heeft de Brit inder daad klasse. Hij won in het Antwerpse sportpaleis het toernooi om de „armband" en reed de op een na beste tijd ooit door een prof ach tervolger gemaakt, 6 00.45. Alleen de Fransman Roger Rivière kwam in San Sebastian in een rit tegen de Italiaan Faggin tot een betere prestatie: 5.59. Dit jaar startte Porter in de Tour de France om na enige ritten weer naar huis te gaan. Zijn toekomst? „Ik wil straks met Anita een sportzaak begin- Groot succes Het sluitstuk van dit wereldkampioen schap werd voor de Italianen een groot In twee sprintritten versloeg ROME In de finale van de prof stayers nam Noppie Koch wraak. Kaars recht op zijn motor gezeten, met de neus hautain in de wind joeg hij de Belg Leo Proost op tot een geweldige krachtsinspanning. Proost lag al meer dan een ronde voor. Dat was ruim voldoende voor een wereldtitel. Waarom dan nog risico's nemen? Maar Koch draaide, rancuneus tegenover iedereen die gezegd had dat hij Kees Stam in de amateurfinale had verkocht, de gashandle telkens weer open en alle tegenstanders van de in grootse vorm rijdende Proost gingen in dit geweld ten onder. Ook Piet de Wit, onze nationale kampioen die, als zesde gestart, aanvankelijk snel naar de eerste plaats joeg. Koch had toen nog de tijd. Hij liet De Wit, die achter Stakenburg reed, krachten verspillen. Eerst halverwege de wed strijd sloegen Koch en Proost toe. Zij klommen hoog in de baan en passeerden in één rush onweerstaanbaar Staken burg en De Wit. Er was geen houden -.c aan- °P het gezicht van Koch, onder de Beghetto de Belgische favoriet Sercu' motorbril 2ag men de HiJ gedecideerd. In de eerste rit verraste de reed met pr0()st van De wlt sne, m Italiaan de op kop rijdende Belg aan de zeker Me, negentig ronden te rijden overkant van de baan. Hij het zich plot- dubbelde bet tweetal De wit voor het seling omlaag vallen, nam twee lengten voorsprong en Sercu kon op het laatste eind slechts tot zijn voorwiel komen. De tweede rit, die na de finale van de stayers werd gereden, werd een nog dui delijker zege voor de Italiaan. Sercu, in middels zeer nerveus, trok opnieuw de sprint aan en weer versloeg Beghetto hem in pure snelheid. Ditmaal was er zelfs geen verrassing bij. Uitslag van de finale achtervolging: 1. Hugh Porter (G.B) 6.05.93; 2. Ole Ribter (Den.) 6.13.97. In de rit om de derde en vierde plaats versloeg de Ita liaan Leandro Faggin (6.11.46) zijn land genoot Pietro Guerra (6.16.13). Sprint profs: eindklassement: 1. Be ghetto (It.); 2. Sercu (België); 3. Pette- nella (It.); 4. Bianchetto (It.). ZEIST Het Nederlands elftal heeft gistermiddag op het KNVB-sporteen- trum in Zeist In 'n oefenwedstrijd tegen de 2de divisieclub De Graafschap aller minst kunnen Imponeren. De Oranjehem den wonnen weliswaar met 20, maar daarmee is dan ook alles gezegd. Het zit bondscoach Kessler zo kort voor de wedstrijd tegen Luxemburg volgende week woensdag niet erg mee. Hans Eykenbroek was wel in Zeist maar had bij de training van Sparta een blessure opgelopen en kon niet meespelen. Johan Cruijff kwam wel in het veld, maar het was duidelijk dat zijn enkelblessure nog lang niet genezen is. Ook de overige spelers in deze oefenwedstrijd waren niet al te zeer in vorm. De enige die een duidelij ke voldoende haalde, was Rinus Israel. De Graafschap toonde zich een goede tegenstander, die met opbouwend voet bal de nationale selectie uitstekend partij gaf. De combinaties van de Doe- tinchemse ploeg brachten de defensie van de selectie herhaaldelijk in moeilijk heden. Als Hiddink en Moellers beter op schot waren geweest, had doelman Vah Beveren het bijzonder moeilijk kunnen hebben. Hij kreeg nu weinig moeilijk werk en de schaarse keren dat hij zijn talenten moest tonen, trad hij uitstekend In de voorhoede van Kesslers forma tie klopte het niet best. Er werd slecht geplaatst. Steeds weer kon de verdedi ging van De Graafschap, waarin Koen- ders een opvallende partij speelde, in grijpen. In de eerste helft was een schot van Willy van der Kuylen tegen de paal het enige opmerkelijke feit. Na de rust was Veenstra vervangen door Rensen- brink, waardoor er wel iets meer vaart in de aanval kwam. Het duurde ech ter nog een kwartier voordat Van Hane- gem met een effectvol genomen vrije schop doelman Doornebosch voor de eer ste keer kqn passeren. Vier minuten la ter werd het. 2—0 toen Cruijff een lis tig passje gaf naar Van der Kuylen, die hard inschoot. Het selectieteam speelde in de vol gende opstelling: Van Beveren, Warnas, Israel, Muller en Van Duivenbode; Veen stra en Jansen; Van der Kuylen, Cruijff, Van Hanegem en Moulijn. eerst. Koch ging door door. Hij moest zou voldoening hebben. Piet de Wit vocht wat hij kon. Maar Koch en Proost waren als losgebroken duivels, een zeldzaam gaaf duo. En weer moest De Wit eraan geloven. Hij werd op twee ronden en nog wat gereden. Koch had zijn wraak, Proost zijn wereldtitel. Na afloop van de race vroeg Koch on middellijk: „En heren, hoe was deze combine?" Niemand zei iets. Koch drong aan. „Toe, vertel me hoe het dit keer in elkaar zat?" Tenslotte mompelde iemand: „Ik geloof dat het een eerlijke race was." „En gisteren dan niet soms?" brieste Koch. Fataal Inmiddels zat Piet de Wit op een bankje op het middenveld. Men las de teleurstelling van zijn gezicht „Ik had op deze wereldtitel gehoopt omdat ik in de series zo sterk reed", zei hij. „Ik heb in het begin te veel werk gedaan, dat is me later fataal geworden". „Kom Piet", zei Zwartepoorte, „je weet zelf ook wel dat Proost niet te klop pen was, zoals hij nu reed. Koch en Europees record 100 m vlinderslag BERLIJN De Westduitser Lutz Sloklasa heeft gisteravond tijdens de Duitse zwemkampioenschappen in Ber lijn het Europese record op de 100 ter vlinderslag verbeterd en gebracht op 58.0 seconden. Het oude record stond sedert 8 september 1967 met 58.4 sec. op naam van de Rus Alexander Gordeyev. Het wereldrecord is met 55.7 sec in handen van de Amerikaan Mark Spitz. Jeugdrecord atletiek VENLO Eric van Lieshout, Jan Melis, Ben v. Stiphout en Ben v. d. El zen van het Helmondse HAC hebben gis teravond op de nieuwe sintelbaan Venlo het Nederlands jeugdrecord op de 4 x 800 meter verbeterd. Het Helmond- se kwartet kwam tot 8 minuten ei sec. Het oude record stond sedert 5 sep tember 1954 op naam van AAC met 8.03. Proost hadden nog wel een uur op dit tempo kunnen doorgaan". Piet knikte. Zwartepoorte troostend: „Het geeft niet joh, jij bent 22 en je hebt de toe komst. Proost is al 34. Jouw tijd komt nog wel". De Wit, berustend: „In die twaalf jaar red lk het zeker een keer". De Wit gaf toe dat het ook hem voorbereiding ontbrak. Hij had nog nooit eerder deze afstand van 100 km gereden. Maar ook dat was geen excuus, want wie Leo Proost beter kent, weet dat hij het niet zo nauw neemt met de training. Biertjes Proost fietst per dag hooguit vijftien kilometer op de weg. Daarna slaapt hij een paar uurtjes en gaat dan onveran derlijk biljarten met zijn vrienden. Zijn grootste ontspanning: een paar biertjes pakken, thuis, want hij kan eenvoudig niet van huis af. De Italianen hadden hem uitgenodigd een maand voor dit reldkampioenschap op hun kosten naar Rome te komen. Hij zou dan op de Olym- pische piste een wedstrijd kunnen rijden en verder in Rome kunnen trainen. Proost kwam niet. Hij bleef liever thuis. Vorig jaar, in Amsterdam, tekende deze helmwee zich ook al af bij de drievoudige wereldkampioen stayeren (1963, 1967 en 1968). Hij arriveerde een half uur voor de wedstrijd op de baan en tien minuten na afloop va huldiging maakte Proost al weer stalten om naar huis te gaan. Dat is Leo Proost, een vreemde figuur, een kundig stayer. Niet in spel De andere Nederlanders in de finale, Jaap Oudkerk (vierde op zes ronden) Piet van der Lans (vijfde op acht r< den), konden zich niet in het spel van groten mengen. Oudkerk lag enig# tijd in derde positie, maar moest plaats ma ken voor de Duitser Rudolph, van wi« het verhaal na afloop wilde dat hij (om wille van de Duitse winterbanen) de enige onregelmatigheid vormde in deze finale en naar de derde plaats „mocht" Uitslag van de finale profstayers: 1. Proost (België) 1 uur 19 min. 30,4 sc 2. De Wit (Nederland) op twee ronden 200 meter; 3. Rudolph (W.-Duitsland) op twee ronden en 380 meter; 4. Oudkerk (Nederland) op 6 ronden; 5. Van der Lans (Ned.) op 8 ronden; 6. De Loof (België) op 13 ronden; 7. De Lillo (Italië) op 17 ronden. De Fransman Raynal «n de Belg Versohueren staakten de strijd. „de Jan Janssen onder de meisjes" (Van onze sportredactie) ROME Insiders alen in Keetie Hage (19) de wereldkampioene ach tervolging van 1968. Ook de KNVVU gelooft daar nu in. Keetie die in wedstrijden te Rome op een vrij oude fiets reed, krijgt van de wieler bond een nieuwe. Het was te gek. vond ook de wielerbond tenslotte, dat een meisje dat voor Nederland de regenboog trui bad kunnen winnen, op een oude fiets over de baan reed. Keetie: „Mijn vader wil geen cent in het wielrennen steken en Ikzelf heb geen geld". Daarom dus die oude flets. Dat belette Keetie niet om tot twee keer toe de snelste tdjd van alle deelneemsters te rijden. Hoe langer men erover nadenkt, hoe meer men tot de overtuiging komt, dat de Russin Obodovs- kaya, die nu voor een jaar de regenboogtrui heeft, bijzonder veel geluk heeft gehad. Want nogmaals: het waren de onervarenheid van het Zeeuwse meisje en het gebrek aan een goede xmching, die haar de weg naar 'n wereldkam pioenschap versperd hebben. In de ochtend uren van een dag, waar in je drie keer op een bijzonder zwaar nummer als de achtervolging moet uitkomen, is het waan zin krachten te verspil len als het niet nodig is. Keetie heeft dat in haar kwartfinale tegen de Oostduitse Hannelore Mattig gedaan. Er was niemand langs de baan, die haar zegedrift tem perde. Ze lag al meer dan een halve ronde voor op de Oostduitse en ging maar gewoon door, perste alle macht uit haar benen en bracht al dus zichzelf in een ver liezende positie voor de halve finale die enige uren later plaatsvond tegen de latere wereld kampioene. In dde rit immers was ze nog niet hersteld van die eerste krachtsinspanning. Uit fouten leert men. Ook Keetie Hage doet dat. Ze zegt nooit zoveel, verleden als ze is. Maar later, tijdens een excur sie in het Vaticaan, in de donkere gangen lopend langs de pracht en de praal van de St.-Pleters- kerk, zeinze: „Als ik die nieuwe flets heb probeer Oude fiets toch nog goed voor brons ik regelmatig te trainen op de baan van Ant werpen. Daar worden toch vol gend jaar de wereldam- ploenschappen gehou den?" Want ook Keetie ontbrak het, evenals de meeste Nederlandse deelnemers uan een „baantred", de souples se waarmee men op snel le houten latten het best rijdt. Kracht (en die heeft de stevig gebouw de Zeeuwse) alleen is niet voldoende. Keetie Hage heeft in het toernooi te Rome naam gemaakt. De Rus sinnen vrezen haar nu. Wereldkampioen Obodovskaya vreesde haar trouwens al voor die beslissende halve fi nale. In haar kleedka mer vertelde ze: „Ik heb maar één concurrente, Hage uit Holland". De tolk vertelde ook nog: „Ik denk dat Hage het volgend jaar sterker zal zijn, ik heb gehoord, dat ze nog zo jong is". Kee tie, op een huishoud school naallerares, blijft ondanks haar groeiende reputatie vriendelijk, verlegen meisje. Profstayer Piet de Wit: „Ze heeft het zelfde karakter als Jan Janssen, ze kan zo haiti l ijden dat ze van de fiets valt". Dat gebeurde dan ook na haar eerste rit in het achtervolgings- toemool. Wat drie jaar geleden met het rijden van toe- ristentochten begonnen In, lijkt nu te zullen ein digen in 'n wereldkam pioenschap. De meningen over het dameswlelren- nen zijn nog immer ver deeld. De een heeft het aanvaard, de ander wijst het als nlet-vrou- welijk van de hand. Maar hoe men er ook te genover staat, als daar op zo'n piste in den vreemde eon meisje in een oranje trui in staat b eindelijk na jaren de heerschappij van de Rus sinnen te doorbreken, dan groeit er toch bij de Nederlandse toeschou wers een zekere sympa thie. enthousiasme zelfs. Straks in Antwerpen, zo dicht bij huis, zal Keetie Hoge daardoor een apart hoofdstuk in 't wereld kampioenschap vormen. Binkhorst nam revanche MEDEMBLIK De deelnemers aan het Europese finnjollenkampiocnschap stonden gisteren voor een zware opgave. Door het ongeldig verklaren van de race van dinsdag moesten de 32 zeilers op het IJsselmeer tweemaal in actie komen onder weersomstandigheden, die hoge eisen stelden aan het uithoudingsvermo gen. Een diepe golf en een krachtige wind maakte het hen vooral in de ochtendrace erg moeilijk. Boudewijn Binkhorst, de Nederlandse Olympische flnnzeiler, kwam 's morgens in de achterhoede binnen, maar behaul- dc in de middag een prachtige tweede plaats achter de Duitser Uwe Mares. In de algemene rangschikking bezet de Am sterdammer de zesds plaats. Na vier ge zeilde wedstrijden heeft de sterke Deen Henning wind de leiding. In de morgenuren leidde Wind van start tot finish, waardoor hij voor de tweede maal in deze wedstrijdenreeks als winnaar over de aankomstlijn ging. De Deen had door zijn voorsprong op het veld weinig hinder van de onverwachte winddraaiingen. Veel last ondervonden de deelnemers van de mist, die hen dwong vrijwel uitsluitend op het kompas te varen. Toen de zeilers in de middag de haven van Medemblik uitvoeren waren de om standigheden gunstiger. De wind flauw- de af van matig tot zwak. Dat was voor al voor Binkhorst gunstig. Hij zeilde zeer sterk, werkts zich van de vijfde plaats op tot de tweeds en vormde zelfs nog lange tijd een bedreiging voor Uwe Mo res, die zich knap verdedigde. Frits Beck was niet succesvol. In de ochtendrace werd hij op protest van de Pool Zawleja uitgesloten en 's middags kwam hij niet verder dan sen zestiende plaats. Uitsla* Uitslag van de vierde i ld.). 2. Binkhorst (Ned.), 3. Koehler (Flnl.). Zawleja (Polen). S. Kozlov (Rust.), 14. 9 Koehler (Finl.) 40.7 pnt, 10. Mankin (Rusl.) 42.7 pnt., 11, Anderseon (Zwed.) 46 pnt., 12. Beck (Ned.) 47,7 pnt., 13. Wlnqulat Flnl.) 40 pnt. Motorcrossers mijden Rusland LONDEN Nadat /weden zich reeds had teruggetrokken, heeft ook Groot- Brlttannlë besloten geen ploeg af te vaardigen naar de motorcross der na ties. die op 1% september in Rusland wordt gehouden. Reeds voor de bond deze beslissing had genomen, had de Britse wereldkam pioen in de 500 cc-klasse motorcross, Jeff Smith, zich als een persoonlijk pro test voor de gebeurtenissen in Tsj.-Slo- waklje uit de ploeg teruggetrokken. De KNMV, die telegrafisch door de Britse en de Zweedse "bond op de hoog te is gesteld van hun beslissing, zal nog nader haar standpunt bepalen. ROTTERDAM Na de openingsdag waarop de amazones alle eerste plaatsen veroverden, was het gisteren in het OHIO van Rotterdam een complete Duitse dag. Alle eerste prijzen op de (drie) internationale nummers kwamen in Duitse handen: de prijs van Xeno- phon (dressuur) ging naar Kurt Ca- pellmann, het jachtspringconcours om de prijs van de Kralingse Plas leverde een zege op voor Gert Wiltfang en Willibert Mehlkopf besliste het spring concours om de prijs van de Scheep vaart na barrage in zijn voordeel. De beste Nederlandse bijdrage lever de Jan Maathuis met „Fliegette", die in het jachtspringconcours op een ge deelde vierde plaats eindigde. Anton Ebben, die woensdag niet startte, pro beerde het met „Kairouan" in het eerste springnumme». Hij reed voor zichtig een foutloos parcours, maar had na afloop toch zo veel last van zijn nauwelijks genezen blessure dat hij van deelneming aan het jacht springconcours afzag. Aanfluiting De druilerige dag met zware regen val in de ochtenduren had het par cours uitermate zwaar gemaakt. Maar dat alles was kennelijk een bron van inspiratie voor de Duitse deelnemers. Het jachtspringconcours was, met uit zondering van enige goedwillenden, een aanfluiting. Vooral de Amerikaanse deelnemers, die vooral zijn gekomen om de landenprijs weg te halen, maak ten er een gewoonte van om na een hindernis de baan vrijwillig te verla ten. Slechts de Engelsen en Duitsers brachten de nodige vaart op. Drie combinaties kwamen beneden de hon derd seconden rond: Gert Wiltfang (96.6 sec), Hauke Schmidt (98.2) en Ann Drummond Hay (98.8). Sneller In het laatste nummer, een spring concours om de prijs van de Scheep vaart, bereikten tien equipes van de eenenvijftig zonder strafpunten de bar rage. Hierbij was echter geen Neder lands duo. Alleen Mehlkopf met „Fi- delus" en de Amerikaanse mevrouw Chapot bleven ook in deze herkamp zonder fouten. De Duitser, die als eer ste startte, maakte de snelste tijd: 46.5 sec tegen 47.1 «ec voor mevrouw Chapot. De pas twaalfjarige Arno Kouwen- berg was de enige die in de twee manches tellende strijd om het jeugd kampioenschap van Nederland foutloos bleef. Hij veroverde daarmee de titel, i,virUenjz"(KM) metbtm Vm tlU Rob Rademakers en Ellen van Oekel deelden met ieder 4 strafpunten de tweede plaats. Titelverdedigster Rita Meulendijks reikte niet verder dan de vierde poritie. Hoofd koel Na de eerste manche waren er nog drie kanshebbers; Rita Meulendijks, Arne Kouwenberg en Ellen van Oekel. Alleen de kleine Ame Kouwenberg hield het hoofd koel en als beloning werd het Wilhelmus voor hem gespeeld en mocht hij zijn paard met een rood- wit-blauwe sjerp tooien. Capellmann (W-Dld) S3; 3. mej. X. Dam (Den) 1. Wiltfang (W-Dld) Fcrrara M.s *ec.; 2. Schmidt (W-Dld) met Espartaco 98.2; 3. Ann Drummond Hay (GB) met Quanthos 98.8; 4 Jan Maathui* (Ned) met Fliegette 105.7; J. Mehlkopf (W-Dld) met Nunili.r Ilij.7Slurriie (l'.Hg) niet Fapérsn- cc 113.2; 7. Petwoo (Br) met Feldherr 113.»; 8. Gockel (W-Dld) met Spritzer 117.4; 9. Wouters v, d. Oudenweljer (Nederl) tnct Fablola 118.1; 10. Adrlaens (Belg) met Rayon d-Or 114.3. van de Scheepva« met Fldell» t Chapot (VS) r mej. A. Kom (GB) 4. Gockel (W-I)' fang (W-Dld) met Xxtra 4-41.3; (VS) met San Uucon 4'.4—44.3; Goodwin (GB) met Hobo 8—30.2; Knsi.LT (VS) met Fru 8—53.7; 9. m« Bok Rademaker* (Waasenaar) met Lochlnvar 4/0—4 atr.p. en Ellen van Oekel (Veldhoven) met Ilya 0/4—4 4 c* aequo: Rita MeulendUkji (Stiphout) met Saberena 0/4—4 «tr.p. en Paul WUten (Soest) met Zobara 4/4—8 str.p.; 0. Sumuel van den Bergh (Was- -• atr.p.; 4. Samuel iar> 1/11—14 str.p.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 17