VOORDRACHT ROEIERS PUBLIEK GEHEIM Tino Tabak door val verloren voor achtervolgingsploeg In Nootdorp koers om Zilveren Zweep CLIQUOT OP DUINDIGT METEEN NAAR ZEGE Geen profsprinter naar titelstrijd MALIEPAARD GEWOND Wankele speculaties voor Triton HOEKSTRA VERVANGER 3 La_ VRAAGTEKEN BIJSTAL- WEDDENSCHAP Hoot Song enig geluk adidas MAANDAG 12 AUGUSTUS 196; Vreugde eu verslagenheid op een klein stukje water. De volkomen uitgeputte Nereus-vier is tenonder gegaan i;t een temposlag met de Laga-Njord-vier achtergrond). AMSTERDAM De wegploeg van de professionals voor de wereldkampioen schappen wielrennen, die op 1 september op het circuit van Imola in Italië worden echouden, Is compleet. Aan Jan Janssen, Eddy Beugels, Evert Dolman, Arlc den Hartog, Harm Ottenbros en Rini Wagt- mans heeft de sportcommlssie toegevoegd Peter Post, Jan Harlngs, Wim Schepers en Harry Steevcns. De reserves zijn Cees Zoontjes en Gerard Vlanen. Voorts heeft de sportcommissie de profstayers Piet de Wit, Piet van der Lans en Jaap Oudkerk ingeschreven. In de achtervolging bij de beroepsrenners zal ons land worden vertegenwoordigd door Leo Duyndam en Gert Bongers. Voor het eerst sinds vele jaren zal Neder land niet vertegenwoordigd zijn bij de profsprinters. De sportcommlssie heelt daarentegen wel besloten alsnog Keetie Hage te laten uitkomen in de achtervol ging voor dames. De Duitse wielerbond is niet van plan renners af te vaardigen naar de wereld kampioenschappen voor amateurs, die in begin november in Montevideo worden gehouden. De organisatoren hebben nog steeds niet definitief bekend gemaakt hoe zij een compensatie willen geven voor de hoge reiskosten. Auto-ongeluk Bas Maliepaard is zaterdag ernstig gewond geraakt bij een auto-ongeluk in de Belgische plaats Moorsele. Op een kruispunt bij Moorsele reden twee auto's op elkaar in. De Nederlandse professio nal. die op weg was naar een wielerwed strijd in Kortrijk werd ernstig aan de mond gewond. Hij werd in een plaatse lijk ziekenhuis opgenomen. Duyndam tweede Leo Duyndam is zaterdag in een inter nationaal profcriterium in Zonhoven (België) als tweede geëindigd achter Her man van Springel. De Belg reed de 82 km in 2 uur en 5 minuten. Duyndam had een achterstand van vijftien seconden. De klasseringen van de overige, Neder landers waren: 5. Karstens op 29 sec.; 7. Dolman z.t.; 10. Wim Schepers z.t.; 13. N ij dam z.t. Omgekeerd De mogelijkheid bestaat dat de klas sieke wegwedstrijd van Bordeaux naar Parijs op 8 september in tcgcnovergestel- de richting: zal worden gereden. De organisatoren weten namelijk nog niet waar in Parijs de eindstreep zal moeten komen, omdat de baan van Vineenncs 8 september niet gebruikt kan worden. l\len overweegt nu de renners in Bor- j deaux te laten finishen. Aimar kampioen Lucien Aimar heetf zondag in Aubenas het Frans kampioenschap op de weg voor professionals veroverd. De uitslag is: 1, Lucien Aimar 267.968 km in 7 uur 53 min. en 35. sec.: 2. Pingeon op 5 min. 43 sec.; 3. Perin op 5.53.: 4. Bellonë op 6.30; 5. Poulidnv op 8.10. Na het kampioenschup heeft Marcel Bidot twaalf renners aangewezen, die in aanmerking komen voor het wereldkam pioenschap op de weg in Imola. Pas na Parijs—Luxemberg, van 22 tot 25 augus tus. zal de definitieve keuze worden be kend gemaakt. De geselecteerden zijn Aimar, Anquetil, Bayssière. Bellone, Delisle, Dumont, Guyot, Jourden, Perin, Pingeon, Poulidor en Samyn. Oudkerk 1 en 2 De Nederlandse prof Jaap Oudkerk heeft zaterdagavond in Zürich een stayerswedstrijd gewonnen. In de eerste manche moest hij de Belg Leo Proost wegens pech de overwinning laten, maar ln de tweede manche stelde Oudkerk de overwinning veilig. De eindstand luidt: 1. Oudkerk 3 p.; 2. Proost 4 p.; 3. Van der Lans 7 p.; 4. Sta- delman 7 p.; 5. Jean Raynal (Fr.) 9 p.; 6. Willy Spuhler (Zwlts.) 12 punten. Op de baan van Frankfort nam Broost gisteren revanche. Hij en Oudkerk waren toegevoegd aan de vijf renners die om de Duitse titel streden. De uitslag was: 1. Proost; 2. Oudkerk (op 5 m); 3. Rudolph; 4. Streng; 5. Schulze. Merckx won De Belg Eddy Merckx heeft zaterdag in Verese een Internationale wielerwed strijd. de Drie Valleien van Varese, over 250 km gewonnen. De wereldkampioen zegevierde in 6 uur en 26 minuten. De Italianen Michele Dancelli en Giani Mot- ta bezetten met een achterstand van 1 min. en 05 sec. een tweede en derde plaats. Ronde van Maarheeze Jules van der Flaes heeft gisteren de Ronde van Maarheeze bij de beroepsren ners gewonnen. De in Nederlandse dienst rijdende Belg moest de eindsprint aan trekken voor zijn ploeggenoot Peter Post, maar de Amstelvener had moeilijkheden met zijn achterwiel en kwam niet verder dan de derde plaats na Van der Flaes en Vianen. De uitslag was verder: 4. Nijdam; 5. Brands (België); 6. Schuuring; 7. De Wit; 8. Zoet; 9. Hoogerland; 10. Stevens (B.). MALLORCA Guillermo Timoner, zes keer wereldkampioen bij de prof stayers, heeft in de afgelopen weken ge probeerd weer een plaats te veroveren in de Spaanse ploeg voor de wereld kampioenschappen. Timoner heeft geen succes gehad. Bij een wedstrijd op de baan van Palma de Mallorca kwam hij ten val en liep een gecompliceerde sleu telbeenbreuk op. Timoner (42) lijkt ge dwongen te zijn zijn loopbaan te beëin- (Van onze roeimedewerker) AMSTERDAM. Een rommelig verlopen strijd om de Nederlandse roeikampioenscliappen op de Bos baan in Amsterdam heeft alleen een rij vraagtekens rond de ge stuurde vier van Triton gelaten. Hoewel de K.N.R.B, heeft besloten de voordracht niet aan de buiten wereld prijs te geven om het N.O.C. vandaag in vrijheid te laten beslissen, is de Mexico- equipe roeien, op de ongestuurde vier na, vrijwel éen publiek ge heim: Jan Wienese (skiff), Droog en Van Dis (dubbel twee), Van Nes en Suselbeek (gestuurde twee), Luynenburg en Stokvis (ongestuurde twee) en de acht van Nereus. Tijdens de kampioenschappen is voor de ongestuurde vieren van Laga/Njord, Nereus, Aegir en Laga de deur voor Mexico gesloten. Uit het annuleren van een geplande trial tussen Aegir en Ne reus putten insiders de informatie, dat Nederland op de Xochimilcobaan op dit nummer niet vertegenwoordigd zal zijn. Wat de Tritonuitzending in de ge stuurde vieren betreft worden in Utrecht speculaties gedaan. De in 1967 succes volle Varsity-Tritonvier met Rouwé, Hartsuiker, Dronkert en Brummelman, was op de Bosbaan, die door het gril lige weer vanaf de start van de kam pioenschappen soms aanmerkelijke boei- verschillen te zien gaf, waardoor de laatste Mexico-roeitest herhaaldelijk in de war werd geschopt, de grote troef. Dat wat anders bij de start. Het Delftse Laga nam de leiding met Nereus op de tweede plaats. Snel accelererend be gon Laga een voorsprong op te bouwen. Nereus hield lang stand, maar zakte na 750 meter af. Triton raakte in het ver geetboek. Na een kilometer leken de Utrechters plotseling geïnjecteerd. Het tempo vloog omhoog. Laga bleef nog 750 meter aan de leiding, maar Amstel- Sköl en de Nereus-Amstelcombinatie waren toen reeds door de knieën ge gaan voor de goed lopende Triton machine. Triton deed er nog een schepjë op en in een grandioze eindspurt werd Laga compleet overroeid. Triton ver overde de leiding, hetgeen voor Laga een zodanige klap was dat de Delftse energie ineenschrompelde. Als laatste finishte Laga achter Triton (6.36.06), Amstel-Sköl (6.39.89), Néréüs (6.39.38), Nereus-De Amstel (6.40.52). Onzeker Daar voor Triton geen enkel buiten lands resultaat bij het N.O.C. ter tafel kon worden gebracht, is alleen de krachtsexplosie in de roeikampioenschap- pen van gewicht. Dat maakt de uitzen ding onzeker. De in Kopenhagen ontstane combi natie Laga-Njord roeide in het onge stuurde nummer weliswaar een voor treffelijke race, maar daar Van Nes en Suselbeek (de andere opvarenden: Zit man en Werner) reeds het gestuurde tweenummer in Mexico voor hun reke ning nemen en Laga-Njord (6.31.93) alleen zaterdag tot grote hoogte kwam, zou een Mexico-vier uit Nereus (6.38.54) en Aegir (6.41.12) gerecruteerd moeten worden. Dat lijkt niet aannemelijk ge zien de miserabele tijden van beide ploegen, alsmede hun roeiwerk, hetgeen ook de K.W.R.B. heeft ingezien. Geen twijfel Hoewel Harry Droog, de Proteus- skiffeur, de Nederlandse skifftitel van de wisselvallig roeiende Jan Wienese AMSTERDAM Voor de 22-jarige Tino Tabak ziet de olympische wielertoekomst er na een ernstige val in de Ronde van Borne somber uit. Tabak nam za terdag by een premiespurt de laatste bocht te ruim en brak zijn rechterbovenarm op drie plaatsen nog wel, zoals zondag bleek bij een onderzoek in het VU-ziekenhuis in Amsterdam. De coureur, die een van de voornaamste kandidaten was in de achter volgingsploeg op de baan, zal zijn arm zeker vier weken niet mogen gebruiken en aangezien de Ne derlandse ploeg over zes weken naar Mexico ver trekt, zijn Tabaks kansen op een plaatsje in het vliegtuig vrijwel tot nul gereduceerd. Eei^ bittere tegenvaller voor deze ijverige coureur, die vorig jaar uit Nieuw-Zeeland naar ons land kwam om zioh hier verder te bekwamen in de wiel rennerij, waarin hij in zijn tweede vaderland niets meer kon leren. Zijn lijst van successen in het vijfde werelddeel was indrukwekkend: in 1965 werd hij wegikampioen van Nieuw-Zeeland, hij won in 1965, 1966 en 1967 de driedaagse van Southland, was ach tervolgingskampioen van Nieuw-Zeeland in 1966 en bracht vlak voor zijn terugkeer naar Nederland het Australische uurrecord op 43.439 km. Eenmaal in Nederland aangekomen sloot Tabak zich aan bij de ASV Olympia en werd al spoedig een van de vooraanstaande renners van deze vereniging. Jan Derksen liet voor de' Olympische Spelen het oog vallen op de sterke en altijd goedgemutste Nieuwzeelandse Nederlander. Tabak maakte deel uit van de kernploeg, die vrijdag in het geheim op de stadionbaan in Amsterdam met een tijd van 4 min. 38 sec. voor het eerst in dit seizoen ruim onder de grens van 4.40 kwam. Tabak zou ook aanstaande donderdagavond meerijden bij de laatste test van de achtervolgingsploeg op de baan tegen West-Duitsland. Deiiksen, die zondag van de tegenvaller op de hoogte werd gesteld, heeft inmiddels een beroep gedaan op de Fries Piet Hoekstra, die de komende dagen met Frans van der Ruit, Henk Nieuwkamp en Klaas Balk in Amsterdam zal trainen. „Piet is sterk ge noeg, maar mist nog de technische vaardigheid voor het rijden in een ploeg. Misschien leert hij het gauw aan. Zo niet, dan kan ik altijd nog Harrie Jansen inzetten", aldus Derksen. afsnoepte, blijft Wienese favoriet voor Mexico temeer daar Droog reeds voor de dubbeltwee met Van Dis naar Mexico reist, en Wienese zijn mysterieuze hoog tepunten heeft. Rondom de ongestuurde twee Luynen- burg-Stokvis is elke twijfel over de fysieke conditie van de Neroïd Luynen burg (blindedarmoperatie) overbodig, daar het tweetal reeds in training is en de behandelende chirurg heeft verklaard dat er voor de Amsterdammer geen complicaties worden vernacht. Zonder twijfel zal de K.N.R.B. de Nereus-acht aan het N.O.C. voordragen en al gelooft men, ondanks de voor treffelijke derde plaats in een sterk internationaal veld te Luzern, in roei- kringen niet in een finaleplaats in de olympische roeiarena, een uitzending van een acht blijft een machtig vlag vertoon. Daar is eenieder het over eens. Toen de combinatie Nereus-Willem III aan de start lag. bleek een riem te zijn gesneuveld. Ook de eerste start leverde geen race op. omdat de kamprechter (te laat) een defect aan de Aegir-Nereus- Amstelboot opmerkte en de race werd afgevlagd. Zonder deze equipe werden een half uur later drie achten wegge schoten. Nereus ging onmiddellijk in hoog tempo weg. Nereus-Willem III en Laga-Sköl-Amstel beten zich vast in de compleet Amsterdamse ploeg, maar ble ven duidelijk in de schaduw roeien. Ne reus, los van het veld, ging zonder con currentie in 6.00.82 over de eindstreep. Nereus-Willem III noteerde 6.03.68 en Laga-Sköl-Amstel liet 6.04.44 afdrukken. Kampioenen twee zonder stuurman: 1. en kampioen van Nederland: Laga (Van Nes—Suselbeek 7.21.G; Suselbeek, zitman, Werner} 6.31.93: 2. reus 1 6.38.54; 3. Aegir 6.41.12; 4. Nereus 2 6.42.35; 5. Willem III 6.55.91; 6. Laga 6.59.31. achten: 1. en kampioen van Nederland: Nereus (Kloosterman. Bom. Van Ernst, Ree- sink, Steinhauser, Mlehe, Wesdorp, Van Laarhoven en Koning (stuurman 6.00.82 2. kampioen: Laga/NJordcomb. Nereus 1 6.38.54; 3. Aegir 6.4 6.42.35; 5. Willem III 6.55.91; Billie King won twee finales BINGHAMTON De Amerikaanse Wimbledonkampioene Billie Jean King heeft zaterdagavond in Binghamton het damesenkelspel van een internationaal tennistoernooi gewonnen. In de finale versloeg zij haar landgenote Rosemary Casals met 108 62. In het gemengd dubbelspel behaalde Billie Jean King ook de titel. Met de Australiër Roy Emerson versloeg zij het profduo Fran- Qoise Durr-Fred Stolle met 108 75. (Van onze paardesportmedewerker) DEN HAAG In Hilversum is dins dagavond het Midzomer Criterium voor de dravers aan de beurt. Er zijn twee series en een finale aan het slot van de avond. Voor de finale zien wij wel iets in Duchesse Mac, die daar misschien de steun kan krijgen van Charles H. Het is overigens wel zo, dat men in Nederland toch eens zou kunnen kijken naar bijvoorbeeld België, waar paarden van één entrainement, als zij samen in een koers zitten, wel degelijk lopen on der wat wij nu als stalweddenschappen kennen. In ons land is er alleen bij twee paarden van dezelfde eigenaar sprake van stalweddenschappen, maar het rij den van vooral de Wagenaars hoe zeer ook „wettelijk" toegestaan is vaak zo dat hier overduidelijk het prin cipe van het niet in eerste instantie rij den voor de eigen kans. Maar de NDR is nooit te vlug met nieuwe maatrege- Overigens: een goed programma in Hilversum, aanvang 6 uur, waarvan on ze prognoses zijn: Reservaatprijs (2440 m, met trio): Geus Akerendam - Fleetwood - Freule Hanover. Outsider: Greta. Kerkelandenprijs (1500 m, eerste afd.): Hasso Beroona - Hoop van Rhea Midzomer Criterium I (2000 m, met .trio): Stal Hoogendoorn (Dox en Dorus van Rood en Noot) - Dirk de V - Du chesse Mac. Midzomer Criterium II (2020 m): Charles H - Champion Harvester - C Al- kestis van E. Heideparkprijs (2440 m): Gunnar Dear - Gusta W - Guy Volann. Gooise Warandeprijs (2000 m. eerste afd., met trio): Goudvos - Courage - Fa- biola Spencer.. Gooise Warandeprijs (2000 m, tweede afd. met trio): Edward A - Camingo Scotch - French Mac. Kerkelandenprijs (tweede afd.): Ha- ria Buitenzorg - Happy Hollandia - Hol- gapluto Gerda. Erfgooiersprijs (2000 m, voor ama teurs met trio): Grand Geste - Fillette Six -Gea Volann. Finale Midzomer Criterium. Nootdorp Nootdorp heeft woensdag een van de grote meetings in het jaar: de draverij om de Zilveren Zweep. Het is een num mer dat in series wordt gelopen en er komen zeer goede paarden op de iets verlengde mijl uit. Entrainement Van Dooyeweerd heeft in de eerste serie Dougalls Stern en Eri ca en in de tweede serie Diogen als gro te kanspaarden. Toch is er, ondanks het feit dat juist de Van Dooyeweerds in Nootdorp de laatste maanden zeer veel winnaars hebben, geen zekerheid dat zij nu ook vooraan- komen. In de eerste se rie staan geduchte concurrenten als Dy- veke D, Cecilia Magowan, de onbere kenbare Darlin' Jill en Athos the Saint. Diogen heeft waarschijnlijk het meest te maken met Nick, Bento Kitty en Teres. De eerste start is om vijf uur. Het programma met onze favorieten luidt: S. v. d. Poelprijs (2040 m, met trio): Gay Rodney - Dora Harvester D - Ellen Axkit. Outsider: Darina Braun. J. Postprijs (2000 m, autostart, eerste afd.): Flierefluiter - Greta - Gina Nar- cisco. Zilveren Zweep I (1680 m, autostart, met trio): rijder J. van Dooyeweerd (Dougalls Stern S of Erica) - Dyveke D - Cecilia Magowan. Zilveren Zweep II (1680 m): Diogen - Bento Kitty -Nick. Hoogeveenprijs (2000 m): Flevo - Frie da O - Frickson R. Sytwindeprijs (2040 m, met trio): Full- speed - Eranthis - Aleph. Burgemeester Schölvinckprijs (2040 m): Stal Marianna Emily Ellen en Es- moreit - Full Time - Fille d'Unique. Zilveren Zweep (finale 2000 m, met trio). J. Postprijs (tweede afdeling): Gold Speed B - Germo Buitenzorg - Gislada. (Van onze paardesportmedewerker) WASSENAAR Cliquot en Hoot Song de de de draverij voor de Iweejarigen, die za terdag de grote nummers op Duindigt waren. Vooal Cliquot was een paard, waarvan men alles, maar ook niets kon verwachten, want het was zijn eerste ren. Hij heeft het zich niet moeilijk gemaakt. Dat was blijkbaar niet nodig. Zelfs van de zeer goede Ferguut liep hij spelenderwijs met zijn ruime galop weg. Hoot Song had misschien enig geluk dat de snelle Haman halverwege een flinke fout maakte, maar hij won keu rig in de beste kilometertijd van 1.27,2 na eerst een robber om de leiding I gestoeid te hebben met Haman die tenslotte precies gelijk met Happy First i als tweede binnenkwam. 1 Little Miss Mitzie won de mijl en het Amerikaantje kon, nu zij haar afstand had plus de warmte die haar frêle spieren soepel hield, ditmaal eens I alles geven tot het eind. I Wonderlijke verrassing: Indian Cress I won zomaar een ren waarin toch aan genomen mocht worden dat er betere paarden meededen. Toto: w. f41,90, pl. f 14,10, f2,40, f3,80; kop- >el f22,70; cov. f5,60; trio: f 1971,20. Flying Dutchmanprijs (2000 pl. f 1,50, f2,80, f2, v. f9,10; trio: f82,60. FinJoUenpr(Js (2000 m, met auntostart): pel f4,l Finjoll 1. Fury Hollandia (E. de Visser) 1.25.4, 2. Duffy. 3. Fleetness V. Toto: w. 18,90, pl. f3,40. f5,90, f3,40; kop- Schwarz) 1.24.7, 2. Enigste, 3. Youngstar. Toto: w. f4,60, pl. 11,60, f 1,40, f 1,80: kop pel f^,—eov. f3,50.- trio: f 60,20. Toto: w. f 1,70, pl. f 1,80. f4,60; koppel f24,10; cov. f8.60. Criterium der 2-Jarigcn (1500 m): 1. Hoot Song (Th. Kooyman) 1.27,2, 2. Hamran, 3. Happy First. Toto: w. f4,30, pl. f2,—, f3,20 f2,60; kop pel f 8,80/4.10; cov. f 5.50/3," 'alkenprijs (2140 FlOche (W. Stol Clingendaalprijs (1350 m): 1. Cllqubt (J. Dodd) 1.24, 2. Ferguut, 3. Norlshan. Toto: w. f8.60, pl. f 1.30, f 1,20; koppel f4,70; COV. f4,10. H. P. Baron van Tuyll van Serooskcrken MemorlaalprUs (2500 m): 1. Abgars Bonny Boy (A. Borland) 2.46.2, 2. Schermer, 3. Beluga Toto: w. f 3,60, pl. f 1,50, f1,20; koppel ■b's (2100 Schwan zange, 3. Molvcdo II. Toto: w. f30,30. Dl. f el f 14,30; cov. f6,30; Totaltsatoromret f 233.408,M uitslagen van de zondag in Alkmaar iden draverijen zijn: cclprljs (2040 m). met autostart): 1. Fiet- 3 (ir. J. Oosting) 1.26, 2. Funny Boy, Toto: w. f4,90, pl. f 1,40, f 1,50, f2,60; kop pel f9,30; cov. f3,30. Cylindcrprtls <2700 m): 1. Flamingo Six (J. Geluk) 1.26.4, 2. Baron Klnley, 3. Ben- endam (P. A. Strooper) 1. Generique Belwin, 3. Full Blood Ma) f4,60, pl. f 1,70, f 1,30; i CH. A. v. Ooijer 3. Frederlca. f 3,60, pl. f 1.50, f 1,30; koppel lre (Ir. J. Oos- rnoldus (J. L. Olsthoorn) 1.24.4, r. Bonnie K. 3. Dazy H. Toto: w. f5,30, pl. f2,70, f 1.90; koppel biola, 3. Esta Klnley. Toto: w. f5,30, pl. f 1,50, f 1,70, f 1,40; kop pel f 16,50; cov. f5,60; trio: f 191,70. Trapezlumprijs (1700 m, met autostart. 2c afd.): 1. Bonnie Mars (Th. Kooyman) 1.25.3, 2. Eddl Scotch, 3. Chris Hanover P. Toto: w. f 1,80, pl. f 1,70, f2,80; koppel f 12,80; cov. f8,- Totallsi f 231.881,90, Doelman van Leeuwen haalde uit Tonny van Leeuwen heeft ongetwij feld geen plezierige herinneringen aan de oefenwedstrijd die hij zater- terdagmiddag met een combinatie- elftal van zijn club speelde tegen de tweede klas amateurvereniging Eiler- mark uit bet tot de gemeente En schede behorende dorp Glanerbrug. Na een kwartier in de tweede helft was Van Leeuwen het middelpunt van de rel, waarbij stevig werd ge slagen en geschopt. Vier bewoners/ van het Enschedese woonwagenkan?/ gedroegen zich vanaf het begin de tweede helft bijzonder onplezieis\l tegenover Van Leeuwen, die op veiAl zoek van zijn ex-collega Piet Lagar-1 bj (thans trainer van Eilermark) met G.V.A.V. naar Glanerbrug gekomen. Plotseling sprong een de kampbewoners over de omhei ning en kwam in de bokshouding op de Groningse doelman toegesneld. Deze bedacht zich geen moment t haalde fors uit. De aanvaller werd goed geraakt, ging lang uit en Van Leeuwen plantte hem vervolgens c schoen met aluminiumnoppen ln het gezicht. Terwijl de andere kampbe woners zich opmaakten om hun j vloerde makker te helpen, stroom den van alle kanten toeschouwers het veld op om Van Leeuwen ter zijde te staan. Het gevolg was korte, maar hevige vechtpartij, waaraan door enige op het veld r wezige politiemannen een einde werd gemaakt. Tonny van Leeuwen wilde ns incident niet verder spelen. Hij liet zich vervangen. ADVERTENTIE Importeur: J. van Kooyk VALKENSWAARD

Leidse Courant | 1968 | | pagina 10