DUO JANSEN/LOEVESIJN VERZEKERD VAN MEXICO Tennisprimeur op Melkhuisje Koersen Duindigt van licht kaliber Honkballende clown bij Grand Sullivans Janssen lid van verdienste Wieier Unie Hoofdschotel Mereveld Mijl VRIJDAG 26 JULI 1968 DE LEIDSE COURANT PAGINA 9 Nederland heeft zijn eerste Tour de Francewinnaar passend gehuldigd. In het Olympisch Stadion werden Jan Janssen en zijn overgebleven oloegmahkera uitbundig gefêteerd. De apotheose was een ereronde van van links naar rechts: Arie den Hartog, Ab Geldermans, Jan Janssen fin zijn gele trui), Eddy Beugéls en Evert Dolman. Stam behaalde stayertitel met machtsvertoon AMSTERDAM. Wanneer de dopingcontrole niet opnieuw roet in het eten gooit, heeft Nederland weer een sprintkampioen bij de amateurs: de 23-jarige Westzaner Jan Jansen. Hij versloeg gister avond in een enerverende finale in het Olympisch Stadion in Am sterdam Leyn Loevesijn in twee ritten waarin duidelijk bleek dat Loevesijn nog routine te kort komt. Jan Jansen dus kampioen van Neder land. Het was bijna niet anders te ver wachten na de resultaten van dit sei zoen, waarin deze gebrilde atleet ook buiten onze grenzen al fraaie su< sen had geboekt. In die wedstrijden ook was Jansen steeds ten opzichte Loevesijn de sterkere geweest, zodat zijn zege geen opzien baarde. Hij werd wel een beetje geholpen, omdat Loevesijn de laatste dagen noj»al ongelukkig had gefietst. Eerst wai Amsterdammer zondag in Odense zoda nig ten val gekomen dat zijn linkerduim werd geblesseerd, waardoor hij moeilijk in het stuur kon knijpen en gistermiddag in de rijsteberg van voorritten smakte hij een keer nogal hard tegen het cement en bleef een tijdje liggen Maar ook zonder die pech zou Loevesijn door de uitstekend in vorm zijnde Jan sen verslagen zijn. Buitenspel De grote verrassing van dit kampioen schap was in de strijd om de derde en vierde plaats tegen Klaas Balk de neder laag vaa de Rotterdammer Wim Koop man, die het vorige jaar Jan Jansen in de finale had verslagen. De titel werd hem echter ontnomen, toen bleek dat hij en Jansen verboden stimuleren de middelen hadden gebruikt. Koopman heeft ui het begin van dit seizoen moeilijkheden gehad met Jan Derksen en is daardoor een tijdlang buitenspel ge weest. Dat is van invloed geweest op zijn vorm.Want al mag Klaas Balk dan een aardige sprinter zijn, normaal ge sproken moet Koopman van hem kunnen winnen. Maar nu was de Rotterdammer in twee ritten kansloos. Werd voor Jan Jansen en Leyn Loeve sijn een retourtje naar Mexico nu wel zekerheid, Koopman moet op een ande re manier proberen de Nederlandse de legatie binnen te dringen. Zijn hoop op een succesje op de tandem samen met Raaymakers heeft hij kennelijk opgege ven in de wetenschap dat het duo Jan- sen-Locvesijn toch te sterk zal zijn. „Ik ga proberen die reis volgende week in de tijdrit over een kilometer te verdie nen", zo zei Koopmans tenminste. Verkeerd verzet In de amateurachtervolging zullen vol gende week Frans van de Ruit en Fedor den Hertog om de erfenis van Gert Bon- gers strijden. Frans van de Ruit kwam nogal gelukkig door de kwalificatierit- ten, waarin hij een verkeerd verzet had staan en maar juist als achtste werd ge klasseerd. Daarna heeft hij zijn aanspra ken op de titel met uitstekende tijd on dubbelzinnig onderstreept: 5.10.0 in de kwartfinale tegen Gerrie Bruin (deze was als snelste uit de kwalificatie geko men), en vervolgens 5.06.3 in de halve eindstrijd tegen de Fries Pier Hoekstra. Maar Van de Ruit Is er nog niet. Fe dor den Hertog imponeerde weliswaar nog niet (zijn 5.11.3 tegen Zoetemelk in de halve finale was zijn beste prestatie), Tour '69 in principe met merkenploegen PARIJS Vertegenwoordigers van de Franse bladen l'Equipe en Ie-Pari - sien Libere, die de supervisie hebben over de Tour de France, zijn gisteren tijdens een informele bijeenkomst in Parijs met woordvoerders van de Fran se sportieve groeperingen in principe overeengekomen van de Tour de Fran ce 1969 weer een merkentour te maken. De Tour de France is de laatste twee .iaar gehouden met de landenformulc. Van 1962 tot en met 1966 werden alleen fabrieksploegen toegelaten tot het deel nemersveld. maar hij heeft nog een week de tijd orp de baantred weer aan te leren en dan moet hij tot veel snellere tijden in staat Geen rol De stayerstitel bij de amateurs bleef in Zaanse handen. Na Piet de Wit in 1967 zegevierde nu met evenveel machts vertoon de 23-jarige Cees Stam uit faijde Wormer, die in één uur op de Station- baan 78 kilometer en 420 meter afraasde. Hij is dit jaar veruit de beste ama teur achter de motor, heeft in het sta dion bijna alle wedstrijden tot nog toe gewonnen. Oud-kampioen Dries Helssloot was zijn enige concurrent. De Amsterdammer reed de eerste 25 km op kop, maar moest toen de leiders positie aan Stam afstaan. Zeven minu ten voor het einde werd echter ook Hels sloot door Stam gedubbeld. De anderen speelden totaal geen rol. Raats, Tous en Nieuwkamp stapten onderweg af, om dat hun achterstanden geen uitzicht op enige eer meer boden, Boom, Romijn en Van Nunen reden tot het einde mee als figuranten. Wegens regen moest tenslotte de 50 km voor amateurs zonder gangmaking worden uitgesteld. Dit nummer zal nu op 1 augustus worden verreden. De uitslagen luiden: Stayer amateurs 1. Cees Stam achter Koch In 1 uur afge legd: 18.420 km.; 2. Helssloot achter Wtersma op 900 meter: 3. Boom achter Walrave op 3900 meter; 4. Romijn achter Van Roey op 6970 meter; 5. Van Nunen achter Bos op Achtervolging amateurs Kwartfinales le rit: 1. Frans v. d. 0.—2. Gerrie Bruin 5.14.2.- !e rit: 1. Pier Hoekstra 5.20.5, 2. Ai Joop Zoetemelk 5.14.7, 2. Daan Hertog it: 1. Frans van de Ruit 5.06.3, 2. Pier Hoekstra 5.10.6. l. Koopman 12.6. 2. Van Nlmwegen. 1. Jan Jansen 11.9, 2. Vlijm, jevestljn 12.2, 2. Fichter. Halve finales 13.—, 2. Janser 1. Jansen 12.5, 2. Loevesijn 12.3, ANTILL1ANEN VIJFDE SLACHTOFFER HAARLEM Op de zesde dag van de Haarlemse honkbalweek heeft het team van de Grand Rapid Sullivans een zege van 40 geboekt op dc Antillen. De Antillianen speelden veel sterker dan in de eerste ontmoeting tegen de Amerika nen, toen zg de klimaatsovergang nog niet te boven waren. Desondanks kwam er geen enkele Antilliaan over de thuis plaat. zelfs het derde honk werd niet bezet. Het veld van de Sullivans zat zoals steeds potdicht, en aan slag werden elf honkslagen geplaatst, waaronder twee homeruns. Na de tweede homer van de Ameri kanen, van Jack Benedict in de achtste slagbeurt, werd het pitcher Jacobs, die overigens goed had staan werpen, te veel. Hij liet zich vervangen door Rasmijn, die echter ook nog vier honk slagen tegen kreeg, wat de vierde run van de Sullivans opleverde. Matt Rock- wood legde een honkslag neer, stal het tweede honk en werd binnengeslagén door Hoffmann. Met drie honkslagen uit vier slagbeurten was Rockwood de beste slagman van de Sullivans. De eerste run was al in de eerste slag beurt binnengekomen door Rich Uhlmann. Een honkslag, een gestolen honk, een tik van Jack Benedict en een fout van de achtervanger op een aangooi uit het verre veld waren hier debet aan. De tweede punt kwam op naam van Rich Uhlmann die de bal in de derde slag beurt onbereikbaar voor de velders het veld uitsloeg. Origineel De Antillianen werden slechts gevaar lijk door vier honkslagen, die echter te verspreid vielen om punten op te kunnen leveren. Bovendien klaarden de Sullivans tot twee keer toe een gevaarlijke situatie met een dubbelspel. Het is gran dioos zo snel als de Amerikanen elkaar de bal toespelen. Pitcher Gebben werd na zeven innings, ondanks zijn zeer behoorlijke optreden, vervangen door Angelo. de clown van het Amerikaanse team. Hij wisselt zeer harde ballen af met enorme boogballen, waarop de slag mensen toch vaak misslaan. Een bal die hem niet bevalt gooit hij met het groot ste gemak over de perstribune, en als het er om gaat zich aan het publiek voor te stellen, weet hij altijd iets origineels te verzinnen. In de wedstrijd tegen Nederland, waar aan hij zelf niet deelnam, klom hij in een lichtmast en begon daar met een Nederlandse vlag te zwaaien. Honkballen kan hij echter ook. Dat bewees hij door de Antillianen ook in die laatste twee innings geen punt meer toe te staan. BoxscoreAntllll. 0=0. Sullivans 1—o 7"^Rasmljn L. LeimoniasDe Metselaars Kampioensdubbel op 10 augustus DEN HAAG Het resterende eerste gemengd dubbelspel van de competitie wedstrijd Leimonias-De Metselaars, die op 19 mei bij de stand 55 werd ge staakt wegens een blessure van Ada Bakker, zal op zaterdag 10 augustus worden gespeeld. Mochten weersomstandigheden spel breker zijn, dan zal de partij een dag later op zondag worden gespeeld. De partij is beslissend voor het kampioen schap van Nederland. Ada Bakker met haar partner Evert Schneider stonden in deze partij tegenover Marijke Jan sen en Fred Hemmes. AMSTERDAM Jan Janssen gaat van de ene huldiging naar de andere. Gisteravond waren voornamelijk te zij ner ere ongeveer 20.000 toeschouwers naar het Olympisch Stadion gekomen om de nu beroemde Nederlander uitbun dig toe te juichen. Toespraken werden gehouden door KNWU-vooriztter Van Dijk, die aankon digde op de eerstkomende bestuursver gadering Janssen te benoemen tot lid van verdienste, en stadiondirecteur J. Mellegers, die Janssen de Stadion-pla quette overhandigde. Er waren nog meer geschenken, onder meer een groot pakket afkomstig van de gedetineerden en het personeel van de strafgevange nis in Leeuwarden. De in zijn gele trui fel tegen het grau we beton contrasterende Janssen en zijn ploegmakkers reden hierna een ereronde, die door staccato handgeklap en uitbundig gejuich werd begeleid. Wat later op de avond werd ook gang maker Frits Wiersma uit Amsterdam in het zonnetje gezet door de voorzitter van de KNWU. Wiersma is al zestig jaar gangmaker en kwam daarvoor nu op het erepodium. Ook Wiersma zal wor den benoemd tot lid van verdienste. Ondine eerste in zeilrace TRAVEMüNDE Het Amerikaan se Jacht „Ondine" is gisteren ais eer ste van de 33 deelnemers aan de transatlantische zeilrace van de Bermu da eilanden naar Travcmtinde de ha ven van laatstgenoemde stad binnen gelopen. Een half uur na de „Ondine" kwam het Nederlandse schip „Stormvogel" binnen. Het jacht van Cornells Bruyn- zeel heeft praktisch de gehele race in eerste positie gelegen. De Stormvogel maakte na de Ondine de tweede snelste tijd, maar komt na de omrekeningspro cedure -(de Stormvogel is het grootste jacht in de wedstrijd) pas op de voor lopige vijfde plaats. De Italiaanse boot „Stella Polare" is eerste. Okker naar Duitsland Den Haag Tom Okker zal van 513 augustus deelnemen aan de inter nationale kampioenschappen van Duits land in Hamburg. Behalve Okker zal ook Marijke Jansen de Nederlandse kleuren verdedigen. (Van onze paardesportmedewerker) DEN HAAG Het programma dat Duindigt zaterdagmiddag aanvang half drie geeft is niet van groot kali ber, maar meer van het soort routine werk dat nu eenmaal ook door de molen moet. In de ren voor amateurs en ama- trlces is J. Voss. een voortreffelijk ama teur, te verwachten met Grain en die zou voor Padre Bramo die goed met mevrouw De Kat overweg kan ge vaarlijk kunnen zijn. Overigens: In beide rennen zijn ten hoogste zes paarden aan de start. In de hoogste klasse bij de dravers kan het gaan tussen Diana R en Diogen, die el kaar waarschijnlijk tot het laatst zullen opjagen. Het programma luidt: Vredespalelsprijs (2140 m): Florican Dear - Frieda Magowan - Golprise. Outsider: Frances G. Madurodamprijs (1500 m, autostart, met trio): Harry TH - Herwouter Trlx - Ha 11a Hollandia. Gevangenpoortprijs (2000 m, auto start): Formosa - Fils du Coq d'Or - Fl- lette Six. Surpriseprljs (ren, 1900 m voor ama teurs en amatrices): Padre Bramo - Grain - Right Royal. Binnenhofprijs (2100 m): Diana R - Diogen - Aristo Scotch. Planetariumprijs (2100 m. voor leer- lingenf Francina - Ever Queen - Doro thea. Outsider: Emprit S. Accelerandaprijs (ren, 1800 m): Pixi- cata - Blason - Contessa. Voorhoutprijs (2100 m, met trio): Dougalls Stern S - Diana Sunshine - Ca- racara S. Outsider: Dirk de V. Mauritshuisprijs (2000 m, autostart): Firestone - Eland - Elfine. Twee series Mereveld heeft zondag een klein, maar bijzonder goed programma. Hoofdscho tel is de Mijl van Mereveld, die ditmaal in twee series met dc finale aan het eind van de meeting wordt gehouden. Vergeefs probeert men nog steeds er een werkelijk internationale koers van te maken. Het bleef wat betreft de bui tenlandse eigenaren bij de Belg Van- leynseele, die met Serviteur komt. In tussen zijn paarden als Cherie Spencer, Blazing Song, Coryphee RH en Satan Hanover dieren, die op een mijl best onder de 1.20 als km-tijd kunnen blijven: bij de rest zit er hier en daar ook nog wel eens een die het kan, maar die zijn iets minder vast in de leer. Dan is er de 3200 meter, een zelden voorkomende afstand, maar als de pi keurs hier een koers op tactiek van ma ken ongetwijfeld ook zeer de moeite waard. Het programma begint om half twee en het luidt: Culemborgprljs (2140 m, autostart, met trio): Fleche - Flying Six - Fury RH. Outsider: Elleke van Our Bonni. Hsrderwijkprljs (2140 m): Grace Bel- win - Grand Prix - Greta. Tockomstbcker III (2200 m, met trio)t Fire Bird W - Clementina Lee - Dula- cinti. Merevelds Mijlrevord, eerste serie (1610 m>: Cherie Spencer - Blazing Sonf - Dave Fez. Tweede serie: Coryphee RH - Satan Hanover - Berndine. Edeprljs (2140 m. autostart, met trio): Fenv Hollandia - Fair Play - Furie O. Twee Mijl van Mereveld (3200 m): Charles H - Ernie Rita - Boyke van Our Tlelprljs (2140 m, autostart, met trlo)i Good Luck S - Fluiter S - Fury Hol landia. FLAMINGO'S—M.C.C. Spannend slot cricketwedstrijd AMSTELVEEN De Flamingo's heb ben de tweedaagse wedstrijd in Amstel veen tegen MCC in de allerlaatste minuut verloren. De Britten, die eerder op de dag in de eerste innings genoegen namen met een score van 153 runs (voor zeven) in antwoord op de 175 all out van de Flamingo's, passeerden pas met de laat ste over het totaal van de gastheren: Flamingo's 175 en 148, MCC 153 en 171 voor 7. De gedetailleerde cijfers ven de tweede da« Mjn: eerste Innings; MCC 153 voor 7 gesloten) Gale 58. Dyson 29. Endean 35. Duff 11 n.o. Bowllngcljfers Flamingo's: Van Weelde 2. 33, Koolstra 3/4, Wijkhuizen 2/32. Tweede Innings: Flamingo's 148 a.o., Leem huis 14. Zweerts 88. Bowllngcljfers MCC: Walt 1/17, Bally S/m, MCC 171 voor 7, Gele 37, Endean 28, Mur ray 27, Duff 37 n.o. Way 12. Howling Flamingo's: Onsteln 1/17, Wljk- Paul Min en Peter Soeters vormden in lief internationale tennistoernooi t Tom Okker en Edison Mandarino als tegenstander treffen. In twee sets t en Paul Min. De Jans(s)ens blijken grote schappen voor amateurs in eveneens gebrild maar met bloemen wielrenners te zijn. Tijdens de baankamploen- het Olympisch Stadion werd Jan Jansen één kampioen bij de sprinters. Beker, kampioenstrui waren zijn deel. HILVERSUM Het internationale tennistoernooi van Hilversum is na de enkciespelen van gisteren nog slechts een klein beetje nationaal. Alleen Tom Ok ker. die uit dc kwartfinales nog een achterstallige partij te goed heeft, is nog in de strijd. De tegen stander van Okker is nog niet bekend. De Tsjech Kukal werd gisteren laat in de middag geschrapt voor het enkelspel, omdat hij nog steeds niet was ge arriveerd. Zijn oorspronkelijke tegenstander, die Australiër Dent, moet na een papieren overwinning op Kukal nog uitkomen tegen de Japanner K. Watana- Jan Hajer verdween uit het toernooi door een neder laag tegen Buding, die later in de kwartfinales werd uitgeschakeld door Istvan Gulyas. Behalve de Hon gaar mogen de Zuidafrikaan Robert Maud en de Tsjech Jan Kodes zich halve finalisten noemen. Trudy Groenman en Marijke Jansen beëindigden het toernooi volgens verwachting in de kwartfinales. Trudy Groenman was niet bestand tegen Margaret Court-Smith (16, 36) en Marijke Jansen onder vond de kracht van Pat Walkden (6—3 6I). De andere halve finalistes bij de dames zijn Annette du Plooy-van Zyl en Judy Tegart. Verrassing De verrassing gisteren was de nederlaag 16—2. 97) van de 29-jarige Roemeense sportleraar Ion Ti- riac, als nummer twee geplaatst, tegen de Zuidafri kaan Robert Maud. Deze eerste -wedstrijd van Maud tegen een Roemeense tennisser was een primeur vun Hilversum". Roemenië trok zich terug voor het Dayis Cuptoernooi, toen Zuid-Afrika ais tegenstander naar Boekarest moest komen. Op het Melkhuisje stonden Tlriac en Maud wel tegenover elkaar. Opvallender nog was dat Tiriau en Maud naast elkaar staan in het dubbel spel en zeer gemakkelijk wonnen van Strodmcy- er en Huizinga doordat het organisatiecomité geen rekening heeft gehouden met de gedachten van Roe menië over Zuid-Afrika. De uitschakeling van Jan Hajer tegen Buding vol trok zich In de ochtenduren. Nederlands tweede man had de eerste set nodig om warm te lopen (2—6) maar bleek in de tweede volledig opgewassen tegen de Westduitse Davis Cupspeler. Hij nam zelfs 'n voor- HAJER GEBRUIKTE VOORDEEL NIET sprong van 20, maar werd na 33 toch weer gepas seerd door de Forse Duitser, die op eigen service daar na steeds een voorsprong nam. Hajer, goed serverend, werkte de achterstand een paar keer weg, maar bleek te sportief. Na 5—5 maak te d» scheidsrechter een fout in zijn voordeel. Hajer wilde er geen gebruik van maken en sloeg de volgen de bal opzettelijk fout. Dat gebaar, bleek later, kost te hem de game. De volgende zou de laatste zijn. Buding nam een voorsprong van 400 op de opslag van Hajer en liet de Nederlander slechts één wed- strijdpunt overleven. De uitslagen luiden: Herenenkelspel Tweede ronde: Dent (Australië) won zonder spelen van Kukal (Tsj.-Sl.) Derde ronde: Tlriac (Roem.)—Pokorny (Oost.) 9—7, 6—2; Mandarino (Braz-)—Saya )It.) 6—1. 6—1; Kodes (Tsj.-Sl.)Iseo Watanabe (Jap.) 61, 61; Buding (W.-DId.)—Hajer (Ned.) 6—2, 7—5 Kwartfinales: Gulyas (Hong.)—Buding (W.-Dld.) 1—6, 64, 6—2; Kodes (Tsj.-Sl.)—Mandarino (Braz.) 9—7, 3—6, 8—6; Maud (Z.-Afrika)—Tlriac (Roem.) 6—2, Damesenkelspel Kwartfinale»: Annette du Plooy (Z.-Afr.)—Joanne Venturino (Fr.) 6—1, 6—0. Pat Walkden (Z.-Afr.)— Marijke Jansen (Ned.) 6—3, 6—4. Judy Tegart (Austr.)—Kora Schediwy (W.-Dld.) 6—3, fi—2. Mar garet Court (Austr.)—Trudy Groenman (N. 6—1, 6—3. Herendubbelspel Eerste ronde: Iseo en Kelshiro Watanabe (Jap.)— de Koning/Rapange (Eur./N.) 6—0, 6—1. Goroetlaga/ Velly (BoLCamer/Pretorlus (Z.-AIr.) 6—4, 6—2. Scholtz/Van Eijsden (Ned.—Seegers/Breetzke (Z.Afr.) 8- 6. 6—2. Hajer/Scluieider (Ned.—Hartog/Ehrllch (Ned.) 6—0, 6—0. Tweede ronde: Mandarina/Okker (Braz./Ned.)Van Mln/Soeters (Ned.) 6—2, 61. Maud/Tlrlac (Z.-Afr./ Roem.)—Hulzlnga/Stradmeyer (Ned.) 6—3, 6—0. Creuly/Giltlnan iAustr.)—Scholtz/Van Eijsden (Ned.) 9-", 6—1. Oul.vas/Pokorny (Hong./Oofttenr.i— Hajer/ Schneider (Ned.) 3—8, 7—5, 11—9, Kodee/Kukal Tsj.-Sl. >-6aya/Cangltan (It./Ind.) 6—4, 6—4. Bu- ding/Elschenbrolch (Did.)—-Gorostlsgu/Fleury (Bol./ Ned.) 6—0, 7- 5. I. en K. Watanabe (Jap.)—Van Gel der/Reed (Ned./Za.) 60, 63. Alexander/Dent (Austr.)—Blaas/Welschen (Ned.) 8—6, 6—2. Damesdubbelspel Eer-te ronde: Mevr Court-Smlth/Marijke Jansen Af ij 6 o, 6.2 Betty Stoeve/Trudy Groenman (Ned.)—Marianne Drummer/mevr. Blom (Za./Ned.) 6-1, 46. 6—1. Kerry Harris/Lesley Hunt (Austr.)— Annemieke Blom/Dita IJspaard (Ned.) 6—2. 6—3. Maria José Aubet/Maria Guzman (Sp./Ecuador)— Koosje do Jongh/Sue Petersen (Ned./Braz.) 6—2, 6—1. Judv Tegart/AM rid Suurbeek (Austr ./Ned.)— mevrouw Kodes/Noortje Blom Gemengd dubelspel Eer»te ronde: Ietie v. Leeuwen/I. Watanabe (Ned./ Jap. mevr. Baars-Wlenese/Goronstiaga (NedJBoUvla) 4 -6. 61. 61. Wendy Tomllnson/Seegers (Z.-Afr.) mevr. Blom/Alutenschlager (Ned. 6-4. 7-5, Lesley Hunt/Alexander (Austr.)—-DRa IJspaard/Sangttan (Indonesië) 6—0, 6—3. Marianne Brummer/Breetzke (Z.-Afr—Noortje Blom/Van Oei der <Ned.) 10—12, 6—2, 6—2. Mevr. Veentjer/Spruyt-v. Eysden (Ned.) Brenda Kirk/Rees (Z.-Afr.) 6—3, 6-0. Marijke Jan- scn/Gulyas (Ned./Hong.)—Nicky Voe/Hulzlnga (Ned.) 6-1. 6-2. Judy Tegart/Crealy (Austr.)—Annemieke Blom/Luvk (Ned.) 6—2, 6-4. Kora Schediwy/Elsehen- brolch (Did.)—Rita Glscafre/Garner (Arg-'Za.) 64, 6—4. Mevr. Du Plooy/Maud (Za.)—mevr. NleUen/Po korny Ned./Ooatenr.7—5, 6—1. Eva Luodqulat/ Tlriac (Zweden/Roem.)Koosje de Jongh/De Koning (Ned./8ur.) 61. 61. Sue Petersen/Soeters (Braz./ Ned.)—Kerry Harrls/Gtltlnan (Austr.) 7—5, 4—6, 8—6. Mevr. Kodes/Kode» (TsJ.—61.)— Astrid Suurbeek/Dent (Ned./Austr.) 6—3, 6—3.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 9