Voor-Olympische krachttoer van drie Tsjechen Roomburg en Noord wijk op drempel eerste klas VOORLOPIG RUSTPUNT N00RDW.H0UT APOSTOLISCH GENOOTSCHAP GAAT BOUWEN IN LEIDEN ZUID-WEST Bezit U een giro-rekening UVS-MIDDELBURG Amateurvoetballer-van-het- jaar hersteld van blessure EINDEXAMENS GYMNASIUM AAN ST.-BONAVENTURA LYCEUM TE LEIDEN Examens lerares nijverheidsonderwijs Team van 50 man mag niet in actie komen LFC (Boshuizerkade of De Vliet wil weten waar zij aan toe is KANARIES WILLEN ACCOMMODATIE GELIJK AAN UVS EN ROODENBURG ZATERDAG 15 JUNI 1968 DE LEIDSE COURANT 8000 kilometer op de fiets naar Mexico Slot van tenniscompetitie Vanaf vrijdagmiddag logeren in hotel „De Vlashoven" in Noordwijker- hout drie Tsjechen. Zeven dagen lang kunnen zij in dat hotel uitrusten van de vermoeienissen die circa 1800 kilometer fietsen ongetwijfeld met zich brengen. In die tijd kunnen zij zich ook voorbereiden op de nog ongeveer 4000 km. lange fietstocht die hen wacht: van San Fran cisco naar Mexico. Vrijdag 21 juni a.s. zal het drietal Tsjechen vanaf Schiphol de overtocht naar New York maken. Van daaruit gaan zij per bus, zig-zaggend van oost- naar westkust, naar Californië om dan van uit San Francisco naar Mexico te fietsen, waar zij in oktober de Olym pische Spelen bij willen wonen. gewisseld worden. De eigenaar van dat bedrijf, de heer J. Crooy, heeft hen ook ondergebracht in het hotel. TWEELEDIG DOEL De reis heeft eigenlijk een tweeledig doel, vertelt Jaroslav Jung. „Wij wil den niet alleen naar de Olympische Spelen in Mexico, maar wij wilden ook het studentenleven in de verschil lende universiteitssteden van Europa en Amerika leren kennen". De reis kon gerealiseerd worden door de samenwerking van studenten en sportinètructeur met verschillende Tsjechische en een westerse firma. Een Praagse firma stelde de fietsen ter beschikking; een Tsjechisch le- Democratisering hielp Op 29 mei j.l. begonnen Jaroslav Jung, een 22-jarige student van de Praagse filmacademie, Ilja Maran, een eveneens 22-jarige student wiskunde en de 45-jarige sportinstructeur Milos Restl in Praag aan een fietstocht die hen in Mexico moet brengen waar zij in oktober de Olympische Spelen wil len bijwonen. Via München - Bazel - Parijs - Brussel en Den Haag kwamen zij vrijdagmiddag in Sassenheim aan. Daar zullen tijdens hun verblijf in Noordwijkerhout in het importbedrijf van Tsjechische fietsen, de N.V. Du- rij co, de wielen van hun fietsen om- Maandag 24 juni zal de heer L. Slok uit Bussum als hoofdbestuurder van het Apostolisch Genootschap op een bouwterrein aan de César Franckstr. in Zuidwest de eerste paal slaan voor het tweede vergadercomplex van het Apostolisch Genootschap in Leiden. De bouwput is reeds gegraven en met hekken afgezet. Doordat het gehele complex gelijkvloers wordt gehouden en alle ruimten worden gegroepeerd rondom een patio, is de totale opper vlakte vrij groot, belangrijk groter dan die van het vergadergebouw Lei den I aan de Sumatrastraat in Noord. Het nu te bouwen vergadercentrum van Leiden II, waarvan dr. L. J. Men- ges voorganger is, dient ter vervan ging van het veel te klein geworden vergaderlokaal aan de Rembrandtstr. Men hoopt het over ongeveer een jaar in gebruik te kunnen nemen. De stich- tingskosten bedragen ongeveer 7,5 ton. Het is ontworpen door architect H. Korswagen te Driebergen en het aan nemersbedrijf N.V. Woudenberg te Ameide gaat het bouwen. Het centrum zal onder meer om vatten een vergaderzaal met plm. 350 zitplaatsen, een grote bijzaal, een klei ne bijzaal, een spreekkamer, een kin derbewaarplaats (crèche), een knut- selruimte, een schilderruimte, een keuken en toiletten en garderobes: Er komt ook een stallingsruimte voor fietsen en bromfietsen. Dr. <Menges vertelde ons, dat een Kerk in Zuidwest heeft gepolst of er „niet iets gemeenschappelijks" zou kunnen gebeuren ten aanzien van het gebruik van dit complex. Maar aan gezien het te verwachten is, dat het Apostolisch Genootschap zelf het com plex zeer intensief zal gebruiken, blijft er„,behalve 's nachts", geen enkele mogelijkheid voor eventueel mede gebruik over. BETAAL AUTOMATISCH BESPAAR ROSTEN BETAAL AUTOMATISCH Betaal dan het abonnementsgeld op De Leldse Courant door middel van een periodieke overschrijving. U bespaart dan maandelijks of per kwartaal een hoop moeite en kosten. Verstuur daarom vandaag nog onderstaand invul- formulier aan de abonnementen-afdeling van De Leidse Cou rant, Papengracht 32, Leiden. ondergetekende: wonende: te: gironummer: verzoekt toezending van een machtigingsformulier automatische girering. De rekeninghouder: BETAAL AUTOMATISCH BESPAAR KOSTEN BETAAL AUTOMATISCH De drie Tsjechen fietsen de oprij laan van de N.V. Durjjco aan de Industriekade in Sassenheim op. Voorlopig eindpunt van hun reis naar Mexico. V.l.n.r. Ilja Mar&n, Milos Restl en Jaroslav Jung. Morgen is de laatste dag van de ten niscompetitie 1968. Doch tevens is dit de belangrijkste dag voor Noordwjjk, Roomburg en De Munnlk. Er zijn zeer redelijke kansen voor Noordwljk en eventueel Roomburg om de eerste klas te bereiken, terwijl De Munnlk voor haar laatste kans voor behoud strijdt. Het belooft zondag et drukte op Casino in Noordwljk te den, aangezien de T.V. Noordwljk met liefst drie team in de promotieslag gaat. Noordwljk 1 ontvangt het zeer zwakke Spieghel 1, wat alle hoop heeft laten varen, en gaat bijna zeker de eerste klas bereiken. Aan Josine v. d. Koogh, Joke Bos, Blommendaal, Jaap Temmink, Ge rard Pasma en Karsten sr. de taak om Noordwljk op deze hoge trap te bren gen. Noordwijk 2 speelt eveneens „thuis" en wel tegen Spieghel 2, dat eveneens weinig interesse in de overgangsklasse schijnt te tonen. De loting is voor Noord- wijk dus bepaald niet ongeschikt ge weest, daar het in beide teams van Spieghel een club treft, die haar sterk ste spelers de laatste jaren heeft ver- Noordwljk 3 tenslotte ontvangt Zaan dam 2 en gaat proberen de tweede klas te bereiken. Hier doet zich werkelijk een uniek feit voor. „Good old" Karsten, die dit jaar derde klas is gaan spelen, ls de grote steunpilaar In de strijd tweede klas, maar tevens speelt hy nog twee partijen ln het eerste team. Wel een bewijs van de geweldige vitaliteit van deze 60-jarige man. ROOMBURG Wanneer Roomburg kans ziet middag een van de twee enkelspelen te- vensmiddelenbedrijf voorziet het drie tal onderweg van voedsel, het Tsje chische Ministerie van Onderwijs be taalt de overtocht Amsterdam-New York en New-York-Praag en 'n Ame rikaanse luchtvaartmaatschappij be taalt de bustocht in Amerika. De Tsjechen zelf betalen voor de hele DUBBELE VRIJHEID Het idee voor de reis is van de 45- jarige sportinstructeur, die vier jaar geleden al naar Tokio wilde fietsen. Toen bleek zijn plan echter niet uit voerbaar. Nu wel Waarom? „Het democratiseringsproces is ons te hulp gekomen. Het is de eerste keer dat zoiets in samenwerking met een westerse organisatie tot stand komt. Dat komt door de democratisering, want vorig jaar had het beslist niet gekimd. We zijn nu veel vrijer. Het verkrijgen van visa gaat veel gemak kelijker. De tegenwoordige president heet Svoboda, zijn naam betekent vrij heid, zodat we eigenlijk een dubbele vrijheid hebben". TELEXBERICHTEN Via telexberichten, die zij oversei nen uit de ambassades van hun land in de steden die zij aandoen, houdt het drietal de vaderlandse pers op de hoogte van hun ervaringen tijdens de reis. Zij bezoeken de universiteiten van de steden die zij aandoen, zoals Parijs waar zij de Sorbonne niet kon den bezoeken omdat zij afgesloten was en Brussel waar zij in gevecht kwamen met een aantal studenten. „In Brussel zijn we door een raam de universiteit binnengeklommen. We kwamen in een zaal waar studenten vergaderden. Die studenten hadden helmen op en houten knotsen in de hand. Ik maakte daarvan foto's en plotseling kwamen we in gevecht met een aantal studenten die me mijn foto apparaat afnamen. Het mooiste was, dat dat gebeurde onder een affiche waarop stond „Leve de Tsjechoslo- waakse studenten". Dat was opgehan gen om sympathie te betonen aan de Tsjechische studenten". ADVERTENTIE ZONDAG 2.30 UUR De belangrijke wedstrijd om het kampioenschap van Nederland Dash 2 te winnen, wordt ELTV 2 de volgende tegenstander op weg naar de eerste klas, En in deze Eindhovena- hebben de Roomburgers bepaald 'n sterke opponent getroffen. Immers hierin bevinden zich o.a. het zeer ge routineerde echtpaar Van den Wilden berg, die vorig jaar nog deel uitmaakten het eerste team, dat kampioen van Nederland werd. Bij winst op Dash 2 zal het dus zondag ongetwijfeld zeer span de Kanaalweg. DE MUNNIK Om haar plaats in de tweede klas te handhaven moet De Munnlk zondag het vijfde team van Bllthoven zien te ver slaan. En al is de competitie bepaald slecht verlopen, toch geven wy de Lei derdorpers een redeiyke kans op de vol- bult. Het tweede team van de Leidse Hout tenslotte gaat vla winst op eigen ter rein op Thor 9 de terugkeer naa tweede klas bewerkstelligen. HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND De Verenigde vergadering hield te Leiden haar rekening-bijeenkomst. Bij de aanvang van de vergadering her dacht de dijkgraaf de in de voorgaande nacht overleden hoofdingeland voor het gebouwd eigendom in de gemeente Alphen aan den Rijn, Boskoop Waddinxveen, wijlen de heer dr. J. F. Taat te Boskoop, en memoreerde naast diens voortreffelijke eigenschap pen als mens zijn verdienstelijk werk, gedurende een reeks van jaren in di verse functies in het belang van het hoogheemraadschap. Het over het dienstjaar 1967 door het coUege van dijkgraaf en hoog heemraden gevoerde financiële beleid werd goedgekeurd. De vergadering werd geïnformeerd omtrent de stand van zaken met betrekking tot de ver vanging van het gemaal te Halfweg. Men kan zich in beginsel verenigen met de godachte de levering van het werktuigkundig gedeelte van het nieu we gemaal t.z.t. onderhands op te dragen. Aan de Vereenigde Binnenpolder onder Haarlemmerliede en Spaarn- woude werd toelating verleend tot uit- maling op de Binnen Liede met een nieuw te stichten gemaal. De verdere genomen besluiten waren van huishoudelijke aard. De jaarlijkse excursie voerde dit maal naar het nieuwe gemaal van het Hoogheemraadschap van de Uit- waterende Sluizen in Kennemerland en Westfriesland te Zaandam, alsmede naar de Zaanse Schans aldaar. Psychiatrische examens „Endegeest" In het Psychiatrisch Ziekenhuis „En degeest" c.a. te Oegstgeest slaagden de volgende verplegenden voor het eerste overgangsexamen: br. J. H. BekLng, M. C. v. d. Berg, zr. A. K. Cleton, br. P. H. Desjardijn, br. J, J. T. G. v. Doorn, br. W. den Dunnen, br. A. van Duyven- bode, zr. C. E. M. Heyenrath, zr. W. de Jong, br. A. Jongejan, zr. I. G. de Kos ter, br. F. Kramer, br. N. van Llngen, zr. A. J. Maier, zr. C. G. M. Müller, zr. P. Mustamu, br. C. B. Pluym, zr. E. W. J. van Schie, br. M. Vreeken, zr. A. L. v. d. Willigen Gatsonidea, zr. W. J. Zoe- tewey. Voor het tweede overgangsexamen: zr M. J. van Klaveren, br. W. v. d. Meer, zr. S. van Pelt, br. H. C. Pijpers, zr. A. van Renssen, br. T. Robbemond, zr. E. P. Vries. Voor het Staatsdlploma Zlekenverple- ging B: zr. O. M. Bronsgeest, zr. O. H. M. Cremers, zr. J. E. G. Dewals, br. P. C. R. J. Dewulf, br. P. G. Hofman, zr. G. A. C. Meilof, zr. M. I. den Os, br. W. U. M. Soen. Delmotte versterkt Middelburg De in Ossendrecht gelegerde Adri Delmotte, grote steunpilaar in de Mid delburgse achterhoede en amateurvoet baller van dit jaar, zal morgen tegen UVS met zyn drie medeverdedigers de gevaariyke aanvalslinie van UVS in toom moeten houden. Na in de laatste competitiewedstrijd tegen TSC een en kelblessure te hebben opgelopen, die hem vele weken actief voetballen onmogeUjk maakte vierde Delmotte vorige week in de thuiswedstryd tegen Emmen zijn ren- Het werd een overwinning, maar de cy- fers 3-2 wijzen niet bepaald op een her metisch gesloten defensie. In ieder ge val haalden de Zeeuwen de punten bin nen en rehabiliteerden zij zich voor die ongelooflijke misstap een week eerder toen in Emmen doelman But vijfmaal verslagen werd. Met een totaal van 6 punten, hetgeen een achterstand van 3 punten betekent op UVS en liefst 4 op DCG kan men een nieuwe titel ver overing vrywel uitgesloten achten. Maar had Middelburg vorig jaar toen de kam pioenscompetitie in poules werd ge speeld na twee wedstrijden ook geen ho peloze aohterst&nd, die toen door, falen van da concurenten teniet kon worden gedaan? Het elftal dat toen de tweede landstitel naar de Zeeuwse hoofdstad sleepte is vrijwel ongewijzigd gebleven. Hoewel verscheidene spelers door prof clubs benaderd zijn (Vlaamse clubs leggen veel belangstelling aan de dag voor Delmotte) bleef het team intact. De Zeeuwen, die bekend staan als honkvaste mensen konden daardoor leder jaar weer een grote rol meespelen i tegenstelling tot bv. Unitas uit Goi en RIOS '31 ieder jaar weer in de top meedraaien. Van betaald voetbal wil men niet weten. De reizen zyn n lang genoeg en bovendien aelil me ligging niet gunstig om iedere week „vol huls" te hebben. Uitspraak voorzitter Simonse: „Ieder die betaald voetbal wil gaan spelen moet zeker tien jaar vooruitkunnen". De opstellingen van beide elftallen luidt: Middelburg: doel: J. But, achter: A. Delmotte, J. Groenewegen, A. Schoen makers en (aanvoerder) J. Vogel; mid den: J. Bostelaar, H. Wijs en W. Groene wegen; voor: B. Pentury, T. Hen- drikae en W. de Vos. U.V.S.: doel: W. Sloos, achter: T. Balkhoven, E. v. Duyl, B. Lardé en H. Plezier; midden: J. Leget, A. Koren; voor: S. Teske, L. Holl, G. Désar ou G. Logeman. Aan het R.K. Lyceum St.-Bonaven- tura te Leiden zijn geslaagd voor het eindexamen. Gymnasium A: Wim van Dam, Kat wijk; Jaap Maassen, Leiden; Frans Of- fenberg, Leiden; Jos van der Putten, Hazerswoude; Gerard Schelvis, Noord- wijk; Hans Vreeswijk, Leidschendam. Voor de 3-jarige vooropleiding voor lerares bij het nijverheidsonderwijs aan de Christelijke Nijverheidsschool voor Meisjes „Boshuizen" zijn geslaagd: Leiden: Nettie Been, Ellen Klinkha mer, Trees Nljhuis, Nan Verberg, Cor- rle van Weizen. Leiderdorp: Toos v. Houwelingen. Katwyk: Willy Kulk, Elles Noort, Le- nie Ouwehand. Willy v. d. Plas, Hanne- ke Schaap, Willy Schuitemaker. Noordwyk: Marian Passchler. Roelofart-ndsveenRoos van Berkel, Marlët Reijnders. Sassenheim: Ritsje Anne Meyer, Han- neke Westerbeek. Voorschoten: Anita Matze. Gymnasium B: Joep Avezaat, Voor schoten; Pierre v. d. Berg, Noordwij- kerhout; Louk v. d. Borgt, Henk Bo venlander en Peter Brouwer, allen te Leiden; Leo Buck, Voorhout; Bob Faa- se, Noordwijk; Niek de Groot. Leid schendam; Piet Hooymans, Voorscho ten; Theo Janson, Leidschendam; An dre van der Kwartel, Leiden; Jacob Limburg, Oegstgeest; Onno Nieman, Wassenaar; Ton van Remundt, Leider dorp; Paul van Schie, Oegstgeest; Huub Scholtz, Leiderdorp; Hans Stuurman, Leiden; Michaël de Vreede, Noordwijk; Jan van Wely, Voorschoten; Daan Zoet Sassenheim. Het examen wordt met één kandi daat voortgezet. NIEUWVEEN Ondenvys Aan de r.-k. Kweekschool „De Voorzienigheid" te Amsterdam, slaagde dezer dagen voor onderwijzeres, mej. Annelies Roberts, te Nleuwveen. NIEUWKOOP GESLAAGD CUM LAUDE Aan de Vrije Universiteit te Amster dam ls geslaagd voor het doctoraal exa men opvoedkunde (cum laude) de heer S. de Wltt. LFC, de Leidse Football Club, die vorig jaar het 60-jarig bestaan vierde, verkeert in de heu gelijke omstandigheid dat zij beschikt over een groot aantal aktieve leden, die steeds bereid zijn zich voor de belangen van de club in te zetten en daarvoor menig vrij uurtje willen opoffe ren. 40 a 50 Man willen ervoor zorgen dat LFC niet met oude kleren voor de dag zal komen in de eerste klasse, maar in een kostuum dat niet onderdoet voor dat van de overige deelnemers. M.a.w. de huidige accommodatie, die sterk afsteekt tegen de riante onderkomens van b.v. UVS en Roodenburg behoeft vernieuwing. Staat iedereen klaar om het karwei a-an te pakken toch kan er niets gedaan worden, alvorens een definitief antwoord is gegeven op de beklemmende vraag: blijft LFC aan de Boshuizerkade of krijgen de kanaries onderdak aan de Voorschoterweg waar naast het zwembad „De Vliet" vier velden te wachten liggen op een eigenaar? Zolang de Sportstichting noch de gemeenteraad uitsluitsel geven herinneren alleen de ma quettes eraan dat er plannen leven doch van verwezenlijking is nog geen sprake. En dat ter wijl de nieuwe competitie zich in de verte alweer aandient met alle gevolgen van dien. „Ik zou toch graag; wel een ant woord willen hebben voor de heren op vakantie gaan", vertelde ons de heer H. Holswilder (47), die aan het begin van de al weer enkele weken achter ons liggende competitie 67/68 de voorzittershamer overnam van collega F. v. Waveren. Na een uit stekende start „lk had het me niet beter kunnen wensen, al ben ik wat teleurgesteld door het 2e elftal, dat nu afgezakt is naar de derde klasse, waardoor het verschil tussen het eerste en tweede elftal te groot is geworden" zijn grote bezwaren gerezen. De toppen, die qua toeschouwers aantal in het afgelopen seizoen wer den bereikt zullen Bchril afsteken tegen de grote toelopen, die verwacht mogen worden wanneer de derbles tegen UVS en Roodenburg gespeeld worden. 8000 Bezoekers is zeker niet onmogelijk, maar waar moeten al deze mensen blijven? Ook de tribunes zullen dan niet meer voldoen, terwijl de ingang de massa niet snel kan verwerken. Een Ideale oplossing lijkt het sportpark De Vliet. „Wanneer Lugdunum straks mag gaan spelen op het tweede Kikker- polderplan en de toezeging krijgt dat zij binnen vijf jaar daar terecht kan, dan zal deze club waarschijnlijk wel afzien van het Sportpark De Vliet. Dan komt het mij voor, dat LFC de enige gegadigde wordt voor de vel den aan de Voorschoterweg. Kleine verenigingen zouden te weinig rendement opleveren. Omdat er zoveel geld in gestoken is zou LFC de aangewezen club zijn om de kosten enigszins te dekken. Ik denk dan ook b.v. aan een uitbreiding van het Zilveren Molentoernooi, dat mo gelijk het komend jaar niet kan wor den gehouden. Het Ned. Jeugdelftal wedstrijden kunnen komen spe- Aan de Boshuizerkade kunnen we vrywel niet uitbreiden. Het uitzicht van het verkeer zou belemmerd wor den. Aan de Voorschoterweg zou de gemeente een sportpark kunnen cre- eren, dat de andere ver overtreft, met een accommodatie van zo'n 10 i» 15.000 toeschouwers. De parkeer gelegenheid ls daar ook veel groter. Wanneer het zwembad sluit heeft LFC alle parkeerplaatsen tot zyn be schikking. Het oversteken zou safe zijn door het tunneltje. Het zou een voordeel zijn voor de gehele Boshui zerkade. Een ontlasting. Nu voethal len circa 90 elftallen op 7 velden. De andere verenigingen zouden dan van ons huidige veld gebruik kun nen maken", aldus de heer Holswll- LFC voorzitter H. Holswilder werd na de tweede wereldoorlog aktief voetballer. Doelman. Niet van uitzonderlijke klasse, en te meer omdat in die tijd Herman Duffels de plaats onder de lat van het eerste elftal innam was er voor de heer Holswilder niet meer weggelegd dan het reserve-elftal en zo nu en dan de reservebank bij het standaardteam. In 1947 werd hij kaderlid in de elftalcommis sie welke functie hij moest neerleggen toen hij in 1952 Nederland vaarwel zei en zijn geluk ging beproeven in Australië.' Tien jaar bleef het gezin Holswilder dit werelddeel „trouw". Op aandringen van mevrouw Holswilder, die niet kon aarden in de „country", zocht men toch weer het polderlandschap op. Nauwelijks terug in Holland hervatte de heer Holswilder zijn werkzaamheden bij LFC. Eerst in de elftalcommissie doch medio '63 als 2e penningmeester secretaris, waarna hij in augustus van het vorig jaar F. van Wa veren opvolgde als voorzitter. staat te popelen i i in actie te ko- „De mensen hebben al een beton molen aangeboden en een graafma chine. Ze wilden al zand gaan stor ten. Er is zaad beschikbaar, maar we kunnen niets doen." Geheel werk loos is men toch niet. Alles wordt thans voorzien van een nieuw laagje verf. omdat men bij eventueel ver trek de terreinen keurig verzorgd wil overdragen. Bij monde van de Sport stichting heeft het LFC-bcstuur ver in, dat het de verbeteringen, die het op het oog heeft, niet mag uit- ;n. Zo ls reeds een nieuwe licht installatie aangeschaft. Vier masten met drie armaturen en een hoogte 20 meter, thans 2 m, die de ca paciteit van de huidige acht masten half maal overtreffen. Globaal werd ook een begroting gemaakt van de kosten van de tribunes. Men kwam uit op een bedrag dat schommelde rond de ton. Een overdekte tribune voor minstens 700 bezoekers en on overdekte tribunes. Teneinde dit te kunnen financie ren start In augustus een lotery, die het batig saldo met f 25.000.— moet verhogen. Daarbij rekent men dan ook op een gemeentelijke subsidie. Het LFC-bestuur acht het bezit van een overdekte tribune zeer belang rijk. Vooral in de wintermaanden zou men de greep op het publiek wel eens kunnen gaan verliezen, nu de binnensporten zo'n opgang maken bij het verrijzen van de sporthallen. De mensen willen zoveel mogelijk com fort. Zou LFC aan de Boshuizerkade biyven (en dat ls minsten» één Jaar, omdat de nieuwe velden nan de Voorschoterweg nog enige tijd rust nodig hebben) dan wil men het pu bliek vla een tweede Ingang en wel vanaf de Uhurehllllann bet veld la ten betreden. Ook het tweede veld vraagt extra aandacht. Niet zelden gebeurt het dat wedstryden, die lUer- op gepland waren na „een stoeipar tijtje" van de weergoden, afgelast worden omdat het water op het veld bleef staan. „Dit terrein zou ver hoogd moeten worden. Het Is ondui delijk of er nu wel of niet drainage- buizen onder liggen". Ongeacht wel ke club hierop gaat spelen een on gewenste situatie. I. P. A. F.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 3