Hoes krijgt eindelijk z'n zin PARIJS Radioprogramma Vanavond in geuren en kleuren op de buis Herder beschuldigd van vertrou we nsbreuk We kregen nooit een kruimeltje van de tv-koek... VERBOLGEN REGERING NIGERIA OP DE Treffen van handel wordt overwogen EEN AVONDJE GEZELLIG HEIKREKELEN OP NED. I Aldert wil je een stuk kaas* uit het vuistje FLFXI PUP PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT DINSDAG 11 JUNI 1968 E Belangrijke blauwdruk CEN voornaam punt van de zaterdag- se partijraadsvergadering der Katho lieke Volkspartij vinden we het lijstje met politiek-urgente punten dat prof. Steenkamp als een soort „blauwdruk" voor de volgende kabinetsformatie heeft voorgesteld. Een „blauwdruk" is nog geen defini tieve tekening; tijdens de bouw kunnen om praktische redenen sommige details worden herzien. Zo ook met prof. Steen kamps tienpuntenprogram. Er zal ver dere studie nodig zijn om de blauwdruk te vervolledigen en om de punten de vorm te geven van praktische politieke voorstellen. Maar een groot winstpunt zou het zijn, wanneer op korte termijn, in elk geval ruim vóór de eerstvolgende Kamerver kiezingen, de Katholieke Volkspartij zo'n stuk zou aanbieden als de hoofdzaak van haar program, met weglating verder van allerlei franje waarover de kiezers bij wie de partij gehoor zou kunnen vinden het toch wel eens zijn. TO'N program van kernvraagstukken is immers de beste bijdrage om van uit de Katholieke Volkspartij mee te werken aan het bijtijds aangeven van de grote lijnen van een politieke concen tratie die zo'n program zou kunnen uit voeren. Men kan intussen verder gaan met het tot elkaar brengen van de drie christen-democratische partijen, zonder de samenwerking met andere partijen ermee uit te sluiten. In feite is een dergelijke systematiek beter dan die, die de afgescheiden ka tholieke radicalen nog steeds voorstaan: eerst streven naar een vooruitstrevende concentratie en dan zien op welk pro gram men het eens zou kunnen worden. Het is beter mede, omdat de weg die de KVP volgens de opvattingen van prof. Steenkamp zou moeten bewandelen niet uitkomt op de kleurloze middenpositie die tegenstanders van „het onverzoen lijke verzoenen" haar verwijten, niet op een positie die met simplificerende be grippen als „links", „rechts" of „cen trum" aangeduid kan worden, maar op een beweeglijk punt vanwaaruit met de vooruitstrevende mentaliteit van de partij die de maatschappij wil hervor men, alle vraagstukken en taken kritisch worden benaderd en met voortvarend heid worden aangepakt, zodra men weet dat een oplossing mogelijk is. TER partijraadsvergadering is van meer dan één zijde duidelijk gemaakt dat een dergelijke politieke gerichtheid niet behoeft te betekenen een wegsturen van het kabinet-De Jong. In tegendeel, via zijn politieke vrien den in de regering en andere bewinds lieden die voor de urgente taken die men in de KVP onderkent, ontvankelijk zijn, kan er nu misschien meer bereikt wor den, dan wanneer men het land zou blootstellen aan een politieke crisis met alle risico's van dien. Duitse vertaling Katechismus MtlNCHEN (K.N.P.). Kardinaal Döpfner van Milnchen, voorzitter van de Duitse bisschoppenconferentie, heeft bU z()n terugkeer uit Rome (vergadering herziening kerkelijk recht), aangekon digd, dat de Duitse bisschoppen zich in hun eerstvolgende vergadering zullen beraden over de conclusies, die zU moeten trekken uit het feit, dat de Herder Verlag de Duitse vertaling van de Nederlandse Katechismus b(j een Nederlandse uitgeverij heeft laten uit- Vervolg van,de-.voorpagina).... De politie barricadeerde zich in het com missariaat en begon van daaruit te schieten met traangasbommen. Verster king dreef de studenten achteruit. De gehele nacht werd hier en daar en overal op de Boulevard St.-Michel en in de kleine zijstraten gevochten. Overal zag men nieuwe barricaden en over de Bou levard St.-Michel lag over de volle breedte van de straat een barricade van meer dan een meter hoog, van auto's, stenen, planken en verkiezingsborden De gevechten waren minder hevig dan in de beruchte nacht van 10 op 11 mei, maar van weerskanten werden nieuwe wapens gebruikt. Studenten klommen op de daken van huizen en gooiden zoge naamde molotovcocktails naar beneden, die bij explosie brand veroorzaken. Explosies Van haar kant schoot de politie met traangasbommen die over het algemeen alleen maar bij het leger worden ge bruikt. Gedurende de gehele nacht hoorde men overals in Parijs en zelfs tot in de voorsteden de explosies. De ongerustheid van de bevolking was des te groter omdat er geen radio was, want toevallig waren de twee zenders van de reclamestations Europe en Luxembourg door reparatie niet in de lucht. Iedereen hoorde de ontploffingen, maar niemand wist wat er aan de hand was. Pas van morgen om zes uur begonnen de zenders weer te werken. De gevechten op kleine schaal waren toen nog aan de gang en duurden tot acht uur in de ochtend. De studenten hadden zich in de Sorbonne terugge trokken en bombardeerden vanaf het dak van de universiteit de politie met dakpannen, stenen en molotovcocktails. Raad Aan alle automobilisten werd van morgen de raad gegeven het Quartier Latin te vermijden. Bulldozers zijn bezig opgebroken straten vrij te maken van barricaden en verbrande auto's weg te slepen. Tal van winkels en woonhuizen zitten met gebroken ramen en ook in de Sorbonne zelf zijn heel wat ruiten vernield. In Sochaux, in het oosten van Frank rijk, trokken drie compagnieën oproer politie het terrein van de Peugeot- fabriek binnen in een poging om de staking te breken. De politie trachtte de posters van de stakers van het terrein te verwijderen om zo zesduizend arbei ders van de ochtendploeg-de gelegenheid te geven het werk te hervatten. De stakers wierpen barricaden op en zetten vrachtwagens dwars over de weg. Zij wierpen stenen. Hessen en stukken me taal naar de politie, die gebruik maakte van traangas. De gevechten duurden tot lang na het aanbreken van de dag voort Er zou een dode gevallen zijn. Bij Renault ligt het werk nog altijd stil. Hier en daar is bij de automobiel fabrieken gevochten, maar het juiste daarvan komt men niet aan de weet. De middelbare scholen gaan woensdag weer aan de gang, maar onder geheel andere omstandigheden dan vóór de grote sta kingen. Leraren zullen eerst met de leerlingen in de klassen vergaderen hoe- het toekomstig middelbaar onderwijs moet worden gereorganiseerd. Bij het hoger onderwijs is er natuurlijk geen sprake van dat met de bezette Sorbonne examens kunnen worden gehouden. De avond zien wij hier in Parijs met grote bezorgdheid tegemoet, want de studentenbond heeft een massa protest demonstratie bij het Gare de l'Est aange kondigd. komen. Kardinaal Döpfner noemde deze handelwijze van de Herder Verlag een „vertrouwensbreuk". Hij legde zijn verklaring schriftelijk af, op verzoek van het Duitse katholieke persbureau K.N.A. Hij zegt daarin, dat het Duitse episcopaat bijzonder verbaasd was over de handelwijze van de Herder Uitgeverij, omdat deze wist dat de Duitse bisschoppen de Nederlandse Katechis mus niet principieel hadden afgewezen, maar hun goedkeuring hadden opge schort tot de ook door het Neder landse episcopaat noodzakelijk gedachte herziening van de tekst zou zijn door gevoerd. De „Katholische Gesellschaft für Kir- che und Demokratie", een kortgeleden in Münster opgerichte organisatie van katholieke leken, heeft de kritiek van de Duitse bisschoppen als „ongegrond" van de hand gewezen en hun een „for malistische manier van argument er eiV' verweten. De opmerkingen van de leken organisatie zijn vervat in een maandag in Münster gepubliceerde brief aan kar dinaal Frings, aartsbisschop van Keulen, I en mgr. Schaufele, aartsbisschop van I Freiburg. I De „Katholische Gesellschaft für Kir- i che und Demokratie" zegt in zijn brief, dat de Vaticaanse commissie van kardi- I nalen, die een studie heeft gemaakt van de Nederlandse Katechismus, in decem ber 1967 heeft meegedeeld dat deze Kate chismus geen geloofsdwaüngen bevat. Het verwijt van de aartsbisschoppen, dat I Herder de uitspraak van het jongste Vaticaanse concilie over het leergezag van de Paus en de bisschoppen naast zich neer heeft gelegd, treft daarom geen doel, aldus de brief. Het secretariaat van de Duitse bis schoppenconferentie liet maandag in München weten, dat er tussen de Neder landse, Duitse en Romeinse kardinalen overeenstemming bestaat over een her ziening van de Nederlandse Katechismus. Voor 90 procent was deze Katechismus goed; hier en daar bevatte hij echter formuleringen die verkeerd begrepen konden worden en verder ontbraken er enige onderwerpen van de katholieke geloofsleer. De tweede wedstrijd ItaliëJoego-8U- vië kreeg een uitslag waar iedereen wel vrede mee kon hebben. Beide wed strijden betekenden overigens het in leiden van een nieuwe faze in de t.v.- voetbalreportage. De RAI bereidde de al gekende scala van mogelijkheden duchtig uit. Niet zozeer door nieuwe vondsten, maar door de al gekende I met veel fantasie en met enorm ehoe- veelheid technisch materiaal. Herhalingen van belangrijke sportmo- menten is niets nieuws. Maar de RAI deed het met extra-camera's die achter de doelen waren opgesteld. Dat gaf vaak een verrassende kijk. De doelpun ten werdén zelfs ten derde male ge toond, nu in verlangzaamde opname. En er was een extra-camera beschikbaar die, bij onderbrekingen bijvoorbeeld, zelfs óp het terrein werd gevoerd. Het maakte de reportage levendig. De Nederlandse t.vt-technici die tot voor kort voorop gingen als het om een ga ve beeldreportage van voetbalwedstrij den ging zijn thans door hun Italiaan se collega's duidelijk voorbijge streefd. Hopelijk werkt deze situatie tot afgunst; dat kan alleen maar leiden tot verdere verbetering. Het had ons inziens voor de hand ge legen als de commentator bij de wed strijd van gisteren dezelfde zou zijn als die van zondag. Maar zondag zond de AVRO uit en gisteren was het de NTS. Dus was Coen Verhoef vervangen door Herman Kuiphof. De continuïteit kwam dat niet ten goede. We hadden bijvoor beeld graag gehoord in hoeverre de Spaanse arbiter van gisteren de strijd aantrekkelijker liet verlopen doordat hij geen dienstige obligaatpartij op de fluit speelde en daarmee de wedstrijd kapot blies. Maar Kuiphof kwam gelukkig beter voor de dag dan hij de laatste tijd placht te doen, zodat de t.v. poli tieke commentatorwisseling weinig reden tot klagen liet. Vg. (Van een on eer verslaggevers)' WEERT Johnny Hoes zegt: „Radio en televisie wor den betaald door het hele Nederlandse volk. En als je dat dan nog beschouwt als een koek die verdeeld moet worden, dan zou je kunnen zeggen: nou, gezien het aantal platen dat Hoes heeft verkocht, heeft hij eigen lijk toch wel recht op een behoorlijk gedeelte van die koek. Maar wij kwamen tot de conclusie, dat we zelfs nog geen kruimeltje kregen." Hij zegt het bijtend, ook al weet hij, dat hij die kruimel vanavond krijgt. In kleur nog wel. In het Belgische Mechelen aan de Maas nam de VAR A-televisie een programma op met Johnny Hoes als kleurrijk middelpunt, omgeven door zijn wel bekende maar nog nooit op de t.v. vertoonde artiesten: De Heikrekels, Zangeres zonder Naam, Dikke Leo en Zwarte Lola. Het programma, dat „Een lach en een traan" heet, wordt vanavond via Nederland I uitge zonden van 20.50 tot 21.40 uur. Johnny te midden zijner treurwilgen Heikrekels, Dikke Leo, Zwarte Lola, Zangeres Zonder Naam. Kwart ton voor hulp vluchtelingen UTRECHT (ANP) Voor hulpverle ning aan vluchtelingen en gewonden in Nigeria en Biafra heeft het werelddia- konaat van de gereformeerde Kerken een eerste bijdrage van 25.000 gulden ter beschikking gesteld. Onderzocht wordt hoe verdere hulpverlening mogelijk is Er is onder andere een aanvraag binnen gekomen voor een ambulance. Geen democratie Een telefoongesprek met Johnny Hoes j is alles wat er van af kan. Hem persoon lijk zien praten, zijn gezicht dat een stuk I jonger lijkt sinds hij zijn hoofd heeft j gesierd met een zwart haarstukje zien, I grimassen, kan niet meer: Johnny Hoes staat op het punt drie weken vakantie te nemen. Hij gaat naar Montreux, voor zover de toestand in Frankrijk dat toe laat. Hij zegt: „Ik heb altijd geleerd, op de h.b.s. al, dat de democratie een instelling is waarbij de minderheid zich naar de meerderheid richt. Maar bij ons is het altijd precies omgekeerd geweest. De meerderheid en dat waren in dit geval de duizenden en nog eens duizenden ge wone mensen die had helemaal geen response, die werden volkomen gene geerd. En omdat de radio en t.v. geen commerciële instellingen zijn, komen wij er helemaal niet aan te pas, want zij kunnen de geborneerdheid opbrengen om te zeggen: „Nou, wij draaien hem niet. Al vragen er wel duizenden mensen om de Zangeres zonder Naam, om Johnny Hoes of om wie ook, ze hebben het ge woon niet nodig. Kijk, als het een com merciële zaak was, dan zou iemand zeg- Staking wapenleveranties het vroegere Nederlandse - fregat „Ogo- ya" van de Nigeriaanse Marine, 5080 houwitzer granaten en ruim zestien mil joen geweerpatronen. Nigeria behoort tot Nederlands be langrijkste handelspartners in Afrika. Als leverancier stond het in 1966 op de tweede plaats na Libië. Ook als afnemer van Nederlandse produkten bezette Ni geria in 1966 onder de Afrikaanse lan den de tweede plaats. Een van de Ne derlandse belangen in Nigeria is de Ni gerian Breweries Ltd, de belangrijkste brouwerij in dit land, waarin Heineken en United African Company samenwer ken. Nigerian Fermentation Industries Lid, waarin Bols als technische partner optreedt, vervaardigt alcoholische dran- geïmporteerde alcohol en ex- LAGOS (Rlr.) De Nigeriaanse fede rale regering heeft maandag scherpe kritiek geuit op het feit dat de Nederland se regering zich vrijdag bereid verklaard heeft de wapenverkopen aan Lagos op te schorten. 7,ij dreigde met niet nader genoemde vergeldingsmaatregelen legen de Nederlandse zakenbelangen in Nigc- trac ria. Het Franse persbureau meldde I de Nigeriaanse regering roods besloten In de verklaring, waarin dat staat, i heeft maatregelen op handelsgebied wordt gezegd dat door de Nederlandse oen Nederland te treffen, laatregel dc huidige militaire operatief en van: Nou, mooi vind ik het niet, laar net als met een krant je moet r bepaalde rubrieken op na houden, ge- oon omdat de mensen er om vragen". Grote haaien Hij zegt, een beetje alsof hij het wel al honderd keer heeft gezegd tegen men sen die er alleen maar om glimlachen: „De een houdt van kaviaar, de andere houdt van haring, hè. En nou kun je als televisie wel zeggen: Ik geef geen ha ring. Maar als nou toevallig alleen maar haring wordt gewild? Dan moet je die haring geven. Voor mijn part als com promis met wat bijzonders. Een uitje bij voorbeeld". Maar met name Hilversum-3 brengt nogal wat muziek van Hoes-artiesten. Hoes: „Ja, Hilversum-3, die gaat de goe de kant uit. Ik zou gewoon liegen als ik zei, dat het niet zo was, maar de andere kant: Veronica. En dat wil ik nu wel eens stellen, want de grote massa weet niet wat er aan de hand is. Veronica is op 't ogenblik gewoon 'n instelling waar bij die Joost de Draaver en die Haayen ge woon met eigen uitgeverijen werken en die hebben zich voorgenomen alleen dat te plukken wat komt uit de produktie van Joost de Draayer en Haayen. Nou, het zijn daar op 't ogenblik grotere haai en om in de a-klanken te blijven dan waar ook ter wereld en in Hilver sum aanwezig. Want je kan daar, in Hilversum, nog zeggen dat er geen reali teit bestaat, hè. Ik kan namelijk niet zeggen, dat die mensen omdat ze ons niet draaien, dat ze daarom corrupt zijn. Dat kan ik niet zeggen. Ik kan daar al leen maar zeggen: Ze draaien ons niet". Dan wij ook Hij zegt mij, dat Mies Bouman hem (ADVERTENTIE) voedzaam gemakkelijk lekker NEDERLAND I (STER- reclameuitzendingen 18.55, 19.03, 19.56 20.16) NTS: 18.50 uur: Nieuws in het kort VARA: 19.06 uur: Dagje ouder, bej aa rdenprogramma NTS: 20.00 uur: Journaal VARA: 20.20 uur: Achter het nieuws, actualiteitenrubriek 20.50 uur: Johnny Hoes presen teert, amusem.pro. 21.40 uur: Joego-Slavië - commu nistisch solitair, documentaire NVSH: 22.25 uur: Sextant; de pil. NTS: Tweede joümaal NEDERLAND II (STER- reclameuitzendingen om 18.55 en 20.16) NTS: 18.50 uur: Barend de Beer 19.00 uur: Nieuws in het kort 19.03 uur: Suriname en de Ned. Antillen, ïilmbericht 18.15 uur: Van gewest, tot gewest 19.35 uur: Holland Festival Magazine 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: De dubbelspion, tv-serie 21.10 uur: En nog vele jaren, documentaire 21.50 uur: Karei, eenakter 22.20 uur: Tweede journaal TELEAC: 22.25 uur: Universiteit en hoge school Televisie morgen NCRV: 17.00 uur: Berenstreken, film 17.25 uur: Kijkkast, jeugd programma De met aangegeven programma's zijn kleurentelevisieprogramma's. RADIO HEDENAVOND ADVERTENTIE tegen Biafra niet zullen worden getrof fen, de federale regering heeft al afdoen de regelingen getroffen voor het betrek- van voorraden uit andere bron. Ni geria waarschuwt de Nederlandse lege ring, niet de „onvriendelijke stap" le doen andere landen over te halen tot een zelfde maatregel. Volgens de verklaring hebben de Biaf- ranen het vredesoverleg afgebroken on der meer omdat hun ln het geheim door de Nederlandse regering was beloofd dat de Nederlandse wapenleveringen aan de federalen zouden worden stopgezet Mi nister-president De Jong verklaarde op 31 mei naar aanleiding van vragen van het Kamerlid Westerkerk, dat de rege ring na 1 juli vorig jaar vergunning had verleend voor de uitvoer naar Nigeria van zeshonderd granaten bestemd voor Premier De Jong heeft vanochtend voor zijn vertrek naar Suriname op Schiphol de Nigeriaanse beschuldiging i tegengesproken, volgens welke de Neder- landse regering zich tot België zou heb- ben gewend met het doel ook dit land tot j opschorting van de wapenleveranties aan Nigeria te bewegen. „Nigeria is voor onze handel een be langrijk land", beaamde de minister-pre sident. Maar op vragen of Nederland voor dreigementen zou zwichten of dat alleen van een tijdelijke opschorting der leve ranties moet worden gesproken, kon bij niet Ingaan. m Lucky Luke, Billy the Kid, Jolly Juni/ of de gebroeders Delion bij 3 pakjec KOOP uifnllo MANS "llClld IHSWfTPUDDIHG ook naar die corruptheid heeft gevraagd: „Ik heb gezegd: dat wil ik niet zeggen. Maar als je de affaire Siebe van der Zee kent, dan houdt alles weer op. Wat moet zo'n man nou zeggen ter verontschuldi ging als-ie buiten komt? Ik heb niet over die affaire gepraat met Mies Bouwman. Ik heb alleen gezegd: Als morgen een gewone jongen een plaatje maakt en dat wordt 20 keer gedraaid voor de radio, dan treedt op datzelfde moment de com mercie in, want daar profiteert dan de platenmaatschappij van. Ik zeg: Ik mis gun het niemand dat het gebeurt. Maar als zij ervan mogen profiteren, dan wij Wat denkt Johnny Hoes van het pro gramma zoals dat vanavond in de huis kamers komt? Hij zegt: „Ik heb tijdens de opnamen op de monitor gekeken in de wagen en. nou ja, dan weet je het eigen lijk nog niet. Of het programma goed is? Dat kun je natuurlijk nooit zeggen. Vol gens de technici is het goed. Die zeggen, dat ze het bijzonder leuk vonden. Maar ja. die technici. Als we een plaat op nemen en de technici en musici vinden hem mooi, dan wordt hij meestal niet verkocht, dan is hij vaak niet commer cieel. Ja. zeggen ze, wat een mooi plaatje Maar wat zeggen de mensen ervan, hè'' Daar gaat het om. Ik ben ervan over tuigd. dat wat vanavond op het scherm komt, nooit die hoogte bereikt van de shows waar een half jaar of zo aan wordt geschaafd. Want alles wat wij hebben gedaan, met de aankondigingen van mij i er tussen door. alles was al' improviste I Helemaal niet gemaakt of zo, het is op een dag allemaal gedaan. Op een middag. I Als er vanavond maar een beetje vanaf -traalt, dat wij mensen zijn die pretentie loos een gezellige avond willen...." Wat venvacht hij dan van dit eerste televisieoptreden? Hij zegt: „Ik hoop dat deze show beslist niet de laatste zal zijn, cn dat men nu ziet, dat er overal talent aanwezig is. En ja, wat moet je vorder i verwachten? Je verwacht eigenlijk dat dadelijk zal blijken uit dc talloze reacties die binnenkomen bij de VARA en weet ik waar dat die gewone man I zegt: Ha, eindelijk eens een program- j maatje dat we gewoon gezellig hebben ge- HILVERSUM I HILVERSUM I: AVRO: 20.45—21.25 uur: Mijn naam is Cox, luisterspelserie NRU: 22.55—23.55 uur: Nederlandse muziek it de komende veertien HILVERSUM II KRO: 20.00—21.35 uur: Beethovenconcert 23.00—23.30 uur: Kontekst, magazine Radionieuwsdienst HILVERSUM I: 7.00, 8.00, 11.00. 13.00. 16.00, 18.00, 19.30, 22.30, 23.55 HILVERSUM II: 7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 12.30. 18.30. 22.30, 23.55 HILVERSUM III: Elk heel uur vanaf 9.00 AVRO: 18.0 18.30 Stereo 19.00 Trefpunt Nieuws. 22.40 Radiojournaal. en dagen (opn). 23.55-24.00 II f298 m) KRO: 18.00 Ste- luending van dc Communistische Par- i Nederland. 18.30 Nieuws. 18.46 Actu- •n. 19.05 Licht ensemble en solisten. Stereo: Radio Phllharmonlsch orkest: ke muziek. (In de pauze: 20.45-21.00 "Sancta. lezing). 21.35 :ultureel progra ofoonmuzlek. 18 32 Grammofoon- 5 Sport kroniek. 18 5.' radiokroniek. 18.52 HILVERSUM I (402 m) VARA: 7.00 Nieuws en ochtendgymnastiek. 7.20 Socialis tisch strijdlied. 7.23 Stereo: Lichte gram- mofoonntuziek. (7-30-7.35 Van de voorpagina). VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nieuws. 8.11 Actualiteiten: 8.20 Stereo: Lichte gram- 9.40 Schoolradio. 10.00 Lichte ws. 11,02' Voor de vrouw. 11.4! •rkorgelconcertoude muziek. 12.01 iek (gr). 12.21 V001 Oude Madrigalen. 15.40 Stereo: Omroepor- kest: moderne muziek. 16.00 Nieuws. 16.02 tig. NRU: 17.02 Oude liedjes. VARA: 17 20 Voor de jeugd. 17.55 SOS-berlchten. HILVERSUM II (298 m) NCRV: 7.00 Nieuws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Stereo. Plano-recital: klassieke muziek (gr). TROS: 8.00 Nieuws. 8.11 Op Sleeptros: programma lltelten). 9.15 Heet toevallig: klankbeeld over roeporkest en solisten (opn.): klassieke mu ziek. 10.30 Sphinx: gevarieerd programma Voor de jeugd. 17.00 Stereo: Nederlandse üe- Actualitclten). NCRV: loonmuziek. 14.40 Stere id; 12.26 Mcdedellnger 12.30 Nieuws: 12.41 0.03 Mengelmuze: 1 op!: vrolijk plat Uteltem13JI6 *Zet ten. 15.00 Nieuws. 15.03 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nieuws. 16.03-18.00 Super Clean Dream Machine. (17.00 Nieuws; 17.02-17.05 Actuali- tlten). BRUSSEL NED (324 r 12.55 Buitenlands persoverlcht. 13.00 Nieuws, weerbericht en beursberichten. 13.20 Ta fel- muziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Lichte muziek. 14.20 Flitsen uit de selectie voor de wedstrijd schoolkoor 1968. (14.30 Voor de Jeugd. 15.00 Nieuws.). 15.15 Voor de kinderen. 16.00 Nieuws Tussen 16.00 en 17.00 Reportage Ronde van Italië. 16.03 Beursberichten. 18.09 Jazzmuziek. 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen 17.15 Lichte muziek.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 2