Motelcomplex met 200 kamers werd in recordtijd gebouwd een eigen huis binnen uw bereik HOLIDAY INN OFFICIEEL GEOPEND PRISMA7 Kantonrechter treedt op tegen onverzekerd rijden rum-cola, rum-sinaasappelsap of rumpunch fefer UW MENING DONDERDAG 25 APRIL DE LEIDSE COURANT Burgemeester mr. G. C. van der Willigen heeft hedenmiddag de eerste Europese Holiday Inn, gelegen aan de Leidse invalsweg langs rijksweg 4 officieel geopend. De officiële opening was reeds een maand eerder - in het grote motelcomplex werden zelfs al enige univer sitaire congressen gehouden - omdat de directeur van de Motel Maat schappij Leiden N.V. de Amerikaan Thomas N. Voigt de Holiday Inn officieel in volle glorie wilde laten openen, d.w.z. met reeds „ingespeeld" personeel en in aanwezigheid van de hotelgasten. De Holiday Inn met zijn opvallende kleuren - het hele complex is zoals alle andere vestigingen van de motelmammoet geschilderd in opvallen de kleuren groen en geel - is in nog geen elf maanden tot stand gekomen. Onderdeel van 's werelds grootste motel-mammoet In maart vorig; jaar besloot de Leidse "gemeenteraad de grond te verkopen de Motelniaatschappy. Hoewel de Mo telniaatschappy enige vertraging heeft ondervonden, omdat de vereiste vergun ningen even op zich lieten wachten, werd het complex, dat.uiteindelijk meer dan zeven miljoen kosttte toch opgeleverd in recordtijd. De Holiday Inn langs de rijksweg, die eigendom is van de KLM, Heinekens Brouwerijen, Nederland N.V., EAro-Transport ('n dochteronderneming van de N.S.), de Centrale Levensverze keringsbank N.V. en de heren Floyd J. Voigt en zijn zoon Thomas N. Voigt, maakt deel uit van verreweg 's werelds grootste hotel- en motelorganisatie. Meer dan 950 Holiday Inns in de Ver enigde Staten, Canada, Puerte Rico en de Bahama's hebben voor hun gebouwen het opvallende bord staan zoals ook te zien is bij de Leidse invalsweg, ter hoogte van de Lage Morsweg. Dat houdt onder meer in, dat alle gelegenheden die zich Holiday Inn mogen noemen voldoen aan de eisen, die door de Raad van Beheer in Memphis gesteld worden: bepaalde afmetingen van de kamers, de verplichte aanwezigheid van een zwembad, een sauna, souvenirwinkels, kapsalon, kinderkamers, hondenkennels, airconditioning etc. De Leidse Holiday Inn, die bediend wordt door 85 man personeel onder lei ding van de heer A. E. Velthuisen, die dit Jaar zijn opleiding tot Innkepper vol tooide in Memphis, telt zeer smaakvol ingerichte kamers, die alle voorzien zijn van 2 dubbele bedden. Bij ieder appar tement hoort voorts een bad- en toilet kamer. De kamers zijn alle bovendien voorzien van een televisietoestel en een directe telefoonverbinding. Kinderen gratis Per overnachting betaalt een echt paar 47,kinderen onder de twaalf jaar mogen evenwel op dezelfde kamer gratis mee logeren. Het complex be staat uit twee gedeelten: het motelge deelte van twee verdiepingen en het hoofdgebouw met zijn gemeenschappelij ke voorzieningen voor de motelgasten en de dienstruimten als kantoren en keu kens. In het hoofdgebouw, dat een op pervlakte beslaat van 20.150 m2, liggen ook de 3 meetingrooms van verschillen de grootte. Eén zaal, die plaats biedt aan 600 personen, heeft in de afgelopen maand al reeds zijn bruikbaarheid bewe zen voor het organiseren van congressen. Motel-keten Naar de heer Voigt ons gisteren me dedeelde ligt het iu de bedoeling, dal Europa mettertijd met een zelfde net werk van Holiday Inns overdekt zal zyn als de Verenigde Staten. Plannen bestaan al om by alle Europese steden soortge lijke motels te gaan bouwen. Wat- Neder land betreft: men zoekt nog naar ge schikte vestigingsplaatsen in Amster dam en in Utrecht. Dat Leiden het eerst aan de beurt was is vooral toe te schrijven aan de gun stige verbindingen met Schiphol. In nog geen 15 minuten is men via rijksweg 4 op de luchthaven, die naar men aan neemt het voornaamste „toeleverings bedrijf" van het motel zal zijn. Met het oog daarop onderhoudt de KLM dage lijks een geregelde busdienst tussen de Inn en Schiphol. Een vaste busverbin ding bestaat er ook met Leiden en Den Haag. Deze wordt onderhouden met eigen materiaal. Anders dan per auto in de toekomst wellicht Ook per heli copter is de Inn evenwel niet te berei ken. Per flets of bromfiets kan men er niet komen, want de toegangsweg komt uit op de invalsweg, die slechts alleen door auto's bereden mag worden. Ter wijl toch de bar en de restaurants van de Holiday Inn in principe voor iedereen, ook niet motelgasten dus, open staat. Een kykje In de hal van Holiday-Inn Nieuive narc.s 1 genoemd naar Holiday Inn Holiday Inn heet sinds giste ren ook een nieuwe cultivar nar cis, die door de bekende Voor- schotense kweker J. P. Gerritsen werd gekweekt. De narcis wijkt belangrijk af van de gebruike lijke types met de trompet. De kelk van de Holiday Inn ligt tegen de dekbladeren aan en heeft een helgele kleur met een enigszins rode gloed. De dekbla- edren zijn licht geel getint, tegen wit aan. De narcis, zo vertelde ons de heer Gerritsen, heeft een teelt geschiedenis van ongeveer veer tig jaar. De narcissen, welke gisteren in een arrangement werden aangeboden door de heer Gerritsen en de fa. Vliegenthart, die de tuin van Holiday Inn ver zorgde, behoren door de platte kelk tot de zgn. split-corona's, de prehistorische „voorouders" van de trompetnarcissen. Geen bebording Met deze moeilijkheid zullen waar schijnlijk ook de studenten te maken krijgen, wanneer in de congreszaal van de Inn iets georganiseerd wordt. Een an der knelpunt is de bebording. Nergens op de rijksweg staat aangegeven waar men af moet rijden om de Inn te berei ken. Door de Hotel Maatschappij Is reeds voor de aanvang van de bouw aan Rijks waterstaat gevraagd om tezjjnertijd een bebording te plaatsen, doch tot nu toe moeten de automobilisten het zelf maar uitzoeken. Diploma's uitgereikt aan geslaagden Bloenibindcursussen te Rijnsburg it voor de bloembindcursus te Rijns burg veel belangstelling bestaat werd donderdagavond bewezen toen aan 65 cursisten in de kantine van veiling „Flo ten diploma werd uitgereikt, dat zij in het afgelopen winterseizoen hadden behaald. De voorzitter van het comité Bloem bindcursus, de heer J. van Iterson, heette de aanwezigen harelijk welkom, in het bijzonder de voorzitter van veiling Flora, de heer P. van Delft, die de diploma's heeft uitgereikt. Ook de beide leraren de cursus, de heren W. Buurman uit Oegstgeest en Van der Berg uit Ravensbergen, die gedurende de cur- ;n de leraren en de cursisten tot hulp is, werden verwelkomd. Voor de diploma-uitreiking door de heer Van Delft wees deze er nog op dat het bestuur van Flora zich verheugde, dat deze cursussen in het leven zijn ge roepen. Tot slot sprak hij de hoop uit dat de cursussen mochten uitgroeien en hoe langer hoe meer cursisten zou krijgen. Aan het eind van de uitreiking wekte de heer Van Delft de begincursisten op ook deel te nemen aan de vervolgcur sussen. Tijdschema van het Bloemencorso 1968 10.10 uur Vertrek Nassaulaan - Haarlem 10.21 uur Grote Markt - Haarlem 10.45 uur Houtplein - Haarlem 11.11 uur Wagenweg - grens Heemstede 11.44 uur Herenweg - ingang Groenendaal - Heemstede 12.12 uur Rijksstraatweg - Willinklaan, Bennebroek rustpauze tot 14.00 uur 14.30 uur Weeresteinstraat-Treslong - Hillegom 14.49 uur Leidsestraat-Lapinenburg - Hillegom 15.20 uur Heereweg-Lisserweg - Lisse 15.34 uur Heereweg-'t Vierkant - Lisse 16.20 uur Hoofdstraat-kruising Prov. weg no. 3 - Sassenheim 16.45 uur Hoofdstraat-Warmonderdam - Sassenheim Een v an de vervolgcursisten bood Buurman een prachtige fruitmand aan. In het slotwoord zei de voorzitter dat de beide leraren zich weer bereid hadden verklaard hun medewerking te geven aan de nieuwe cursussen waarvoor zich reeds 38 personen hadden opgegeven. Hij wees erop dat voor de deze cursussen gestelde opgavetyd tot uiterst 31 augus tus is gesteld. Geslaagd voor de vervolgcursus: W, M. Brekelmans te Voorschoten; G. Aan- geenbrug te Hillegom; mej. H. v. Delft te Rynsburg; P. Vianen te Oegstgeest; mevr. R. Delfos, H. de Roode en M. van Riet te Leiden; mej. Bosman en mej. R. Spek te Leiderdorp; mej. W. Nienwe- steeg te Boskoop; P. Beehm te Naarden; mej. A. Jansen te Valkenburg; mej. C. J. Teeuwen te Noordwijkerhout; mej. M. de Lange. Geslaagden Bloembindcursus: mevr. M. C. de Koning-van Klaveren, J. Wes- tra, H. Star, mevr. A L. de Best-Verloop en mej. A. J. C. de Vijver te Rijnsburg; mevr. J. van Egmond te Leiderdorp; mevr. A. v. d. Nagel-v. d. Meij en H. v, d. Mejj te Valkenburg; L. J. M. Steyn te Voorhout; mevrouw J. J. Mekking-Ar- kema te Leiden; F. v. d. Gugten te Kat wyk aan den Rijn; mevr. L. Glasbergen v. d. Gugten: mej. L. C. Glasbergen, vrouw G. van Klaveren, mevr. P. H. E Heemskerk, B. Cornet, A. van Bezouw mej. M. Binnendijk, mevr. D. van Zuilen den Heijer, mej. J. den Heljer, C. P. No pert. mej. P. v. d. Vijver, mej. VV. J. d Mooij, mevr. Heemskerk, mevr. F.a Ra vensbergen, mevr. D. Kralt-Wachter mevr. A. Anholts, mevr. C. J. v. d. Met] Balkenende, mevr. A. J. v. d. Etjkel-Kes teloot, mej. H. Hemmes, mej. A. J. C. v d. VtJver, D. S. Schonevelten, G. v. d Eijkel te Rijnsburg, mevr. M. C. Kunnen en mej. E. C. M. Alkemade te NoordwQ kerhout, mevr. S. Kanbier en mej. H. B Monteba te Lelden; M. v. d. Meij en mej. G. Postmus te Valkenburg, mej. C den Haan te Katwijk aan Zee, mej. E Kuyt te Katwijk aan den Rijn; mej. A A. M. Schrama te Oegstgeest; mevr. L M. van Egmond-Oosterveer te Voorburg; A. J. Zundert te Lelden, mevr. 'M. de Mooij-de Best te Rijnsburgj P. C, T. van Tol te Katwyk, tot onder meer tot verdwaald raken in Oegstgeest of in het Morskwartier. Zowel vanuit Oegstgeest als vanuit het Morskwartier is het motel niet via bin nenwegen te bereiken. De enige moge lijkheid is via de afritten bij het che- miecomplex of via de oude rijksweg bij het Haagsche Schouw. Het complex, dat werd ontworpen door het architectenbureau Ir. W. F. Saar- berg en Ir. J. W. van der Scheer N.V. te Bussum, werd gebouwd door de N.V. Ingenieurs-Bureau voor Bouwnijverheid Leiden-Rotterdam. De constructie was van de N.V. Civielco. De aanleg van de tuin tussen en rond de gebouwen werd verzorgd door de fa. Vliegenthart. VOORHOUT Ernstige aanrijding te Voorhout Bejaard echtpaar zwaar gewond Omstreeks zes uur gistermiddag is e op de Jacoba van Beierenweg een erni tig ongeluk gebeurt, waarvan het be jaarde echtpaar van Loon, 67 jaar, v. Loon-Timmers, 70 jaar, wonende He renstraat 16 te Voorhout, het slacht offer is geworden. Rijdend p hun bromfiets, bestuurd door de heer v. Loon in de richting Voor schoten kwam het echtpaar na een slip in 'n groentetuintje vanaf 't Soldaatje, werden zy voor de ingang van 't perceel J. C. Boere aangereden door 'n luxe auto bestuurd door de 22-jarige Boere, terwyi deze het erf van zyn ouderiyk huis op reed, aangereden. De heer v. Loon is in w met een arm en beenbreuk, be ns verwondingen aan het hoofd naar het Academisch ziekenhuis in Le iden vervoerd. De rykspolitie van Voorhout maakte proces-verbaal op. ADVERTENTIE PRISMA T^ricsufaAyi 1) geheel nieuwe automatio met dag- en datumaanduiding - waterdioht - lncabloo doublé 165.- edelstaal 179.- Van enkele verdachten, die gisteren ►or de Leidse kantonrechter mr. W. de Koning verstek lieten gaan, kreeg de tegen hen aanhangig gemaakte zaak toch een openbare behandeling. Voor een niet verschenen 46-Jarlge lompensorteerder uit Lelden werd door het rechtscollege de celdeur al vnst op kier gezet. Hjj werd op heterdaad betrapt toen hy zowel zonder rjjbewUs als WA-verzekering rondreed en al- de, zo meenden de kantonrechter en de officier mr. C. van Steenderen, een groot gevaar op de weg betekende. De officier laakte verdachtes gebrek in verantwoordeiykheidsgevoel in hoge mate en eiste zowel twee weken voor- waardeiyke hechtenisstraf met 'n proef- tyd van twee Jaar als twee geldboeten in resp. 100,- en 200,- subs 6C in. De kantonrechter vonniste uiteindeiyk by verstek met de gevraagde voorwaar- deiyke straf en twee geldboeten 100,- en 150,- subs. 50 dagen. Een 21-jarige fabrieksarbeider liet eneens verstek gaan. Hy bezat zyn auto wel een rijbewys, doch geen verzekering tegen wetteiyke aansprake- ïykheid. In een eveneens zeer scherp ge steld requisitoir eiste de officier tegen verdachte een geldboete van 200,- subs 40 dagen en by wyze van ernstige waarschuwing een voorwaardeiyke in trekking van de rybevoegdheid voor dt tyd van 6 maanden met een proeftyd m 2 jaar. De kantonrechter vonniste by verstek met de gevraagde voorwaardeiyke in trekking der rijbevoegdheid en een geld boete van 150,- subs 30 dagen. Een wel voor de balie verschijnende 22- jarige onderhoudsmonteur uit Sassen heim hoorde zowel twee weken voor- ADVERTENT1E De Rijkspostspaarbank en het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten brengen samen Snel en voordelig sparen Op een speciale "bouwfonds-rekening" bij de Rijkspostspaarbank spaart u met-kleine bedragen (f 50,- minimum) per maand. De regelmaat van dit sparen en de voor deze spaarvorm hoge rente van 5% brengen het benodigde geld snel bijeen. In veel gevallen krijgt u een hypotheek van 90% Dat betekent slechts 10% eigen geld. Zo kemt uw eigen huis snel dichterbij. De aflossing en de rente liggen vaak maar weinig hoger dan wat u anders aan huur zou betalen. Voor jonge mensen is er bovendien een extra voordelige betalingsregeling met nog lagere maandelijkse termijnen! Een volledig "pakket" bouw-voordelen voor u Het Bouwfonds garandeert - en dat is zeer belangrijk voor u - de kwaliteit van zijn huizen zwart op wit. Het informeert en adviseert u strikt eerlijk en objectief. Het helpt u bij uw plannen en het con troleert uw bouwwerk. In veel gevallen heeft u als "bouwfonds- spaarder" bovendien voorrang. Er ligt een uitvoerige brochure voor u klaar Als u onderstaande coupon invult en verzendt aan de Rijkspost spaarbank, Afd. Publiciteit, Amsterdam, krijgt u een brochure met alle gegevens. U kunt ook een briefkaart met uw naam en adres sturen. Doe het vandaag nog! COUPON Aan Rijkspostspaarbank, Afd. Publiciteit, Amsterdam. Zend mij vrijblijvend dc gratis brochure LCT "lk koop een huis" en het Reglement Bouwfondsrekeningen. adres: tel.no.: woonplaats: prov.: datum: handtekening: RIJKSPOSTSPAARBANK ROUWFONDS NEDERLANDSE GEMEENTEN waardeiyke hechtenisstraf met een proeftyd van 2 jaar als twee geldboetes van resp. 100,- en 150,-. subs 50 da gen tegen zich eisen. Ook deze verdachte bezat wel een au to, doch geen enkele rybevoegdheid er geen WA-vrzekering. Deze feiten kwa men aan het licht toen hy ln zyn woon plaats by een keermanoeuvre gedeelte- ïyk het trottoir opreed en een kind byna aanreed, waardoor hy enkele voorby- gangers tegen zich „ln het harnas jaag de". Alles zou hoogstwaarschyniyk met een sisser en dus zonder proces verbaal zyn afgelopen als verdachte niet zo dom was geweest min of meer agressief tegen de protesterende voorbygangers op le treden. Achteraf ontdekte de politie ook nog, dat verdachtes auto ln een zeer „gammele" staat verkeerde. Inzake de ontbrekende verzekering voerde verdachte als een z.i. verzach tende omstandigheid aan, dat hy de auto pas had gekocht en een verzekering had aangevraagd. Waarop de kantonrech- scherp repliceerde: „Dat kan niet, want u hebt geen rybewys en kan dus ook geen verzekering krijgen". Verdachte zweeg toen maar. Nadat de officier bovenvermelde els had gesteld, protesteerde verdachte te gen de hoge geldboetes. „Zoveel kan lk niet betalen. Ik verdien niet zoveel moet een flink kostgeld betalen", zekerde hy de rechter. Deze verlaagde hierna weliswaar de boeten tot tweemaal 50,- subs 20 da gen, doch bepaalde tevens, dat verdach tes ln beslag genomen en in slech te staat verkerende auto van Rykswege zal worden vernietigd Inzake de waardeiyke hechtenisstraf vonniste hy conform. AUTO GERAMD Toen een 22-jarige schilder uit Lelden op een avond in december met zyn auto vanaf de Lage Rynayk de Sumatrastr. inreed, ramde hy aldaar een geparkeerde auto, hetgeen een flinke schadeclaim op leverde. „Het was nogal glad en daardoor gleed m'n auto door", voerde verdachte aan tot zyn verdediging. ,U gaf destyds aan de politie anders volmondig toe, dat U te hard reed en daardoor min of meer de macht over het stuur kwyt raakte", reageerde de kantonrechter prompt na randpleglng van het proces-verbaal. De schilder her innerde zich toen plotseling, dat het lo wél gegstu» was". De officier noemde het een byzonder ernstige overtreding en eiste dan ook ter correctie een geldboete van 150,- subs 30 dagen. Omdat verdachte voor de eerste maal terecht stond liet hij diens rybevoegdheid ditmaal nog buiten het geding. Nadat verdachte uiterste clementie had bepleit liet de kantonrechter het dit maal nog by 125,- subs 25 dagen. LEVENSGEVAARLIJK Een 19-jarige scholier uit Lelden werd op het Levendaal aangehouden met een bromfiets, die ln een dermate slechte staat van onderhoud verkeerde en zoveel gebreken vertoonde, dat de politiedeskun dige het een levensgevaariyk „vehikel" noemde. De scholier had hier niets tegen aan te voeren en was slechts ter zitting gekomen om te pleiten voor een lage boete, omdat hy geen Inkomen had. De officier beperkte daarom zyn eis •t een totale boete van 90.- aubs 18 dagen en vroeg tevens de verbeurdver klaring van de ln beslaggenomen on derdelen. De kantonrechter maakte er 85,- subs 17 dagen van, doch legde in zyn vonnis de verbeurdverklaring van de gehele bromfiets vast. „MOTORRIJWIEL" Een 28-jarige schilder uit Rotterdam had dermate aan zyn bromfiets zitten „sleutelen" en zoveel onderdelen verwis seld, dat het geheel een „echt" tweewielig motorrijwiel was geworden. Voor het ryden waarvan een officieel rybewys no dig is. Een en ander kwam aan het licht toen de schilder op de Churchllllaan werd aangehouden, omdat hy met een snelheid van 75 km per uur reed. Ter zitting liet hy verstek gaan. Offi cier en rechter waren het er over eens, dat het hier twee zeer ernstige feiten be trof. Conform de eis luidde het vonnis dan ook by verstek: twee geldboeten 75,- subs 30 dagen en vernietiging Rykswege van het ln beslaggeno- „motorrywiel". Fikse straf voor loketbediende PTT l)e Haagse rechtbank veroordeelde gistermorgen een 20-Jarlge vroegere lo ketbediende van de PTT uit Den Haag ►vereenkoniHtig de els van de Officier .-an Justitie twee weken geleden tot negen maanden gevangenisstraf met af trek van de tyd In voorarrest doorge bracht, terzake verduistering van 8000,- toen hy werkzaam was in het postkantoor te Lelden en voorts tot vUf maanden gevangenisstraf waarvan drie maanden voorwaardelijk voor een door verdachte gepleegde overval op een ambtenares van het bykantoor van de ITT aan de Erasmusweg te Den Haag. Verdachte zou de feiten hebben ge pleegd uit wraak, omdat hem 10,- op zijn salaris was gekort, toen hy eens een kastekort had van 100,-. Volgens zyn verklaring was hy voornemens ge weest het verduisterde geld te verbran den. De overval pleegde hij des morgens even voordat de gebrulkeiyke geldzen ding van plm. 25.000,- zou arriveren. Toen de door hem overvallen ambtenares begon te gillen, sloeg de jongeman op de vlucht ADVERTENTIE Rum Is een tropische drank. Wordt bereid uit het sap van suikerriet (wist U dat?). Het leuke van rum ls dat Je er zoveel lekkere long-drlnks mee kunt maken. Rum met een scheut bruisend en pittig ginger-ale b.v. of rum met cola of rum met sinaasappelsap (al eens ge proefd? proberen!) Rum-punch is ook lekker, U weet wel met water, suiker en citroen COSTER'S slokje van de week» ORIGINAL JAMAICA RUM (40%) per fles 11.25 wijnen en gedistilleerd Steenstraat 8 Telefoon 21361 Herenstraat 6 Telefoon 30069 Haarlemmerstraat 204 Telef.' 21611 Eind- en overgangsexamens Rijks Middelt). Tuinbouw school te Lisse Aan de Rijks Nflddelbare Tuinbouw school voor de Bloembollenteelt te Lisse yn geslaagd voor het einddiploma, o.a.: M. J. L. M Beelen. Hillegom; B. A. v. d. Blom, Voorhout; H. J. P. de Boer, Hillegom; J. Duyndam, Noordwyk; A. C. v. Eeden, Noordwykerhout; S. Eike lenboom, Sassenheim; W. Granneman, Hillegom; J. S. P. de Groot, Noordwy kerhout; W. A. J. v. Haaster, De Zllk; W. K. Heyi, Warmond; H. J. M. Ho- gervorst, C. A A, Oostdam, H. W. P. Oostdam, H.' P. C. Penning» en G. v. d. Putten, allen te Noordwykerhout; W. J. C. de Ruyter, Noordwyk; N. H. v. d. Valk, Katwyk; N. J. C. v. Veelen, Sas senheim; J. A. E. v. d. Velden, Hille gom; Ch. Verdegaal, Sassenheim; H. J. M. Vester, Voorhout; A. J. v. d. Vlugt, Lisse; A. J. M. v. d. Vlugt, Lisse. Bevorderd werden tot de derde klas, a.: N. A. Azler, Hillegom; J. M. J. Berbée, Noordwyk; R. R. Boot. Sassen heim; R. I. M. Blsschops, Snssenhelm; C. P. Clemens. Abbenes; C. Doets, Kat wyk; F. Duiker. Snssenhelm; Th. J. Duinhoven, Warmond; E, L. M. Gre- vers, Wassenaar; K. J Guldemond, Lis se; N. H. Heemskerk, Bennebroek; P. A. M. Hogervorst, Noordwykerhout; G. W. Koomen, Voorhout; J. C. Lammerse. Bennebroek; M. J. A. Matze, Sassen heim; M. Munnekc, Warmond; G. C. Nleuwenhuls, Lisse; A. C. Pennings, Noordwijkerhout; J. H. C. Pennings, Noordwykerhout; A. Reyerkerk, Noord- wijk; G. A. M. Rotteveel, Noordwljk; H. M. M. v, Tol, Katwyk; J. Vroiyk, Noordwijkerhout; J. c. M. Warmerdam, Noordwijkerhout. Bevorderd tot de tweede klas, o.a.: G. Th. v. Beek, Hillegom; E, D. den Breejen, Lisse; A. P. Clemens, Lisse; J. P. M. Clemens, Nieuw Vennep; G. v. Egmond, Rijnsburg; J. J. M. Heems kerk, Bennebroek; P. Imanse, Nw Ven nep; J. Juffermans, Hillegom; J. P. M. Lommerse, Heemstede; W. J. H. van Marls, Oegstgeest; H. P. M, Pennings, Noordwijkerhout; J. T. M. Pennings, Noordwijkerhout; J. Rot, Sassenheim; \V. A. J. Rulgrok, De Zllk; G. Y. van Ryn, Katwyk; P. J. Schoone, Lisse; P. J. M. Topper, Wassenaar; Th. J. Turk, Noordwyk; J. Visser, Lolden; A. Vry- burg, Sassenheim; G. B. J. Warmer dam. Noordwljk; J. C. Weyers, Hille gom; G. Zwetsloot, Warmond. SJC-TEYLINGEN Naar aanleiding van het Ingezonden stuk in de Leidse Courant van 17 april betreffende de wedstrijd SJC-Teylingen deelt het bestuur van SJC mee dat hy als bestuur niet verantwoordeiyk la voor uitlatingen en een visie op een bepaalde wedstrijd van een verslaggever van de Leidse Courant. Het weergegeveno en de uitlatingen jn voor verantwoording van dc betref fende verslaggever en beslist niet de nlng van het besuur van SJC. Het bestuur van SJC betreurt het dan ook ten zeerste dat de betreffende „kranten lezer" zich niet eerst op de hoogte heeft gesteld van de gang van zaken alvorens zyn woorden op papier te zetten. Met dank voor de verleende plaats ruimte. Het bestuur van SJC, O. VERHAEGEN, secr.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 3