Studenten-Archeologen speuren naar Castellum bij Zwammerdam Leiderdorpse schooljeugd beplantte deel „Houtkamp' „EX ANIMO" BRACHT MET SOLISTEN BACHS MATTHAEUS PASSION Toonschaal '68 te Voorschoten Vuilophaaldienst dit jaar bloemententoonstelling DE LEIDSE COURANT WOENSDAG 10 APRIL 1068 Mr. M. J. Hansen (28) kandidaat-voorzitter afdeling Leiden KVP Mr. M. J. D. A. Hai i door het i VOORTZETTING VAN TRADITIE Kinderen van de hoogste klussen van alle Lelder- dorpae lagere scholen heb ben hedenmorgen een ge deelte van het boapark „De Houtkamp" beplant. In de afgelopen maanden ia onge veer 2 ha van het park, dat ultelndeiyk 15 ha /.al om vatten „plantrijp" gemaakt aanleg paden en dralne- rlng, het graven van water partijen, et». waarna he denmorgen aan de jeugd de taak waa om het park ver der van de grond te helpen. Dat men de jeugd actief by het werk betrokken heeft geschiedde niet ronder re den. Burgemeester mr. Gal las zei dat ook tydens de bijeenkomst In het Dorps huis, die aan de planterij vooraf ging. „Jullie worden by de aanleg betrokken, om dat jullie straks ook mede verantwoordeiyk zijn voor het aanzien van het park". De jeugd kreeg daarom ook te horen wat het park ongeveer gaat kosten. ,,Ja. het kan geen kwaad als de jeugd wat pryabewust is...", interrumpeerde de burge meester, waarop de heer Mulder van het bureau voor Tuin- en Landschapsarchi tectuur mededeelde, dat al leen de aanleg en beplan ting meer dan 2 miljoen gulden kost. In het park dat in fasen zal worden uitge breid tot 15 ha komen be halve een kinderboerderij (boardery van De Graaf), ook een sporthal, waterpar tijen, speelweiden, wandel promenades en het nieuwe gemeentehuis, aldus deelde de heer Mulder mede. De bijeenkomst werd besloten met de vertoning van een zeer instructieve film over Daarna gingen de jonge lui <270 in totaal) met hun onderwijzers en het ge meentebestuur naar het park aan de Van Diepenin- genlaan, waar de burge meester, de wethouders Nie- vaart en Meerburg en ge meentesecretaris Hobo en hun dames de eerste vier van de 45 bomen (catalpa's) planten. De verschillende scholen kregen daarna ieder een „eigen" hoek toegewe zen. In de eerste fase van het plan komen in totaal 45 bomen en enkele duizenden heesters. De jeugd, die voor haar arbeid met een reep choco lade en een vrije morgen be loond werd, zal in de ko mende weken over het eve nement een opstelwedstryd houden. Voor de drie beste opstellen looft de gemeente drie prijzen uit. TWEEDE LUSTRUM Toonschaal is zo langzamerhand een begrip geworden in Voorschoten. Het doel van T9onschaal is de burgerij zoveel mogelijk te betrekken in de uitingen van kunst en kuituur, waardoor steeds een vorm van kunst of kuituur wordt ge zocht, waarvan verwacht wordt dat die bij een zo groot mogelijk deel van de burgerij inslaat. De Toonschaal '68 is d# tiende voorstelling in die cyclus. Dit Prof. Nauta buitengewoon hoogleraar thorax-chirurgie Prof. dr. J. Nauta. gewoon hoogle raar in de thoraxchirurgie aan de Me dische Faculteit te Rotterdam, is be noemd tot buitengewoon hoogleraar in de thorax-chirurgie aan de Leidse Univer siteit. Prof. Nauta. die in 1922 te Rot terdam is geboren, doorliep vervolgens geneeskunde aan de Leidse Universiteit. In 1950 legde hy het artsexamen af. Vyf jaar later promoveerde prof. Nau ta. die toen reeds een aantal jaren te Leiden werkzaam was op de afdeling Algemene Chirurgie, cum laude op een proefschrift, getiteld: „Een studie van het afslulting8inechanisme tussen slok darm en maag". Prof. Nauta. die sinds 1956 werkzaam is op de afdeling Thoraxchirurgie van prof. dr. A. G. Brom te Lelden en sinds 1950 tevens optreedt als consulent aan de gemeenteziekenhuizen te Rotterdam, werd in 1965 benoemd tot lector te Lei den en vorig jaar tot gewoon hoogle raar te Rotterdam. Van zijn hand zijn zowel in binnen- als buitenlandse vak bladen vele publikaties verschenen lr. M. L. Kalff ridder in orde Nederlandse Leeuw Tydens de afscheidsreceptie, die het bestuur van de Leidse Universiteit gis teren heeft aangeboden aan Ir. M. L. Kalff, is de scheidende bomvcurntor mededeling gedaan van zijn benoeming tot ridder in de orde van de Nederland se Leeuw. De versierselen, behorende by deze onderscheiding, werden hem op gespeld door dr. .1. Plekaar. direc teur-generaal van de w etenschappen van het ministerie van Onderwijs en We tenschappen. BURGERLIJKE STAND Geboren: Annerieke, d.v. M. van der Linde en H. S. Jacobs; Richard, z.v. R. Kip en W. M. Polderman; Gijsbert, z.v. G. van Duijn en C. Q. den Hollan der; Johannes George Maria, z.v. J. C. Nozeman en J. J. M. Körber; Richard Martinus, z.v. M. W. M. Vader en S. R. van Kampen; Margaretha Maria. d.v. B. J. M. van Gijlswijk en M. M. Kol; Jan, z.v. J. M. Star en D. Kuljt; Marije Femke Johanna, d.v. J. R. Faber en D. L. Wetters; Jennefer Jacqueline, d.v. W. Vrolijk en J. E. Molenaar; René Gabriel Maria, z.v. G. W. La Haye en C. A. Bijersbergen van Henegouwen. Harald Sebastiaan. z.v. E. J. van Hil ton en M. E. A. van der Heijden; Ro- bertus Theodorus Cornelis, z.v. G. C. J. Bemelman en M. J. T. Scholten. Gehuwd: A. van Leeuwen en J. C. Wassenaar. Overleden: L. C. Lieber, 27 jaar, vrouw; H. van Dalen, 79 jaar. man; J. K. Verhoog, 70 jaar. man: W. C. Si- rag, 84 jaar. echtgenote van N. de Haas; A. Mühlschiegel, 95 jaar, vrouw; L. de Mooij, 62 jaar, man; A. W. Möl, Ier, 37 jaar. vrouw; C. J. H. van de Lindeloof. 65 jaar, e.v. C. P. Vergou wen; J. Velleman, 83 jaar, echtgeno te van H. Jansen; J. Pison, 47 jaar, man: C. Fraij, 74 jaar. man; H. A. M. van Kerkhoff, 57 jaar, man. jaar zal er door het sukses dat in 1963 werd behaald een bloementen toonstelling plaatshebben. Een kommissie bestaande uit de heren B. Hoogwerff Kroon, A. J. Stemerding, L. van der Zwan, J. van Alphen en J. den Dikken hebben daartoe talrijke bloe misten aangeschreven en persoonlijk be zocht. De medewerking was vrijwel una niem. Deswege is er een keur van bloem soorten te bezichtigen, Verheugend is de deehnitne'van de dit dit jaar 75-jarige Kon. Alg. Ver. vooij Bloembollencultuur. Deze gëerf zijn me dewerking ter gelegenheid van hun ju bileum. De moeilijkheid dat de vloer van het Kultureel Centrum niet te nat mocht worden, is opgelost door plastic op deze vloer te leggen. OPENINGSTIJDEN EN FESTIVITEITEN DONDERDAG 11 APRIL Buurt 5: Paramaribostraat, Coran- tijnstraat, Willem de Zwijgerlaan (ge heel), Abr. Grijssenstraat. Stuyvesant- hof. Van Riebeeckhof, Jan Pieterszoon Coenhof, Peiter Bothstraat, Albertine Agnesstraat, Charlotte de Bourbonhof, Juliana van Stolberghof, Anna v. Bu- renhof, Marnixstraat (van Willem de Zwijgerlaan tot Volkstuinen), Zwarte Buurt 7. Herensingel, Julianastr., Julianakade, Sophiastraat, Anna Pau- lownastraat, Alexanderstraat, Prinsen- van de afdeling Leiden van de I KVP voorgedragen voor de vervulling tan de vacature, welke in het beNtuur enige tijd geleden is ontstaan door het bedanken (op doktersadvies) van voor zitter prof. mr. W. L. G. Lemaire. De heer Hansen, die thanB 28 jaar is. heeft zowel in zijn geboortestad Heer len als in Leiden actief deelgenomen aan het verenigings- en politiekeleven. In Heerlen was hij de oprichter van een KVP-Jongerengroep en in het bestuur van de afdeling Leiden was hij de laat ste tijd speciaal met propaganda belast, j Daarnaast is hij lid van de werkgroe- 1 pen. De verkiezing van een nieuwe voor zitter - in de achterliggende periode werd het voorzitterschap bekleedt door vice-voorzitter S. Menken - staat op de agenda van de afdelingsvergadering, welke vrijdag 26 april in De Burcht wordt gehouden. Tijdens deze vergade ring zal cr ook gediscussieerd worden over christen-democratische samenwer king en radicalen. Het KVP-Tweede Ka merlid drs. M. W. J. M. Peyenburg zal aan de gedachtenwisseling deelnemen. Van 10 t.e.m. 15 april wordt er in de Stadsgehoorzaal een meubelshow gehou den van de firma Langezaal, behalve eerste paasdag is de tentoonstelling da gelijks te bezichtigen van 10 tot 12 uur, van 2 tot 5 en van 7 tot 11 uur 's avonds. De tentoonstelling strekt zich uit over de gehele ruimte van de Stadsgehoorzaal tot de hal en de koffiekamer toe. In de koffiekamer worden technische „meube len" geshowd, als wasmachines, koel kasten, gashaarden etc. De zaal boven toont o.a. slaapkamermeubelen, alsmede kinderwagens en kinderstoelen - en an dere kinder- en baby-meubelen. Op het toneel staat een tienerinrichting en di verse tapijten (kamerbreed) worden er tentoongespreid. Ook is als nieuwigheid een bed met verwarming te zien. Hier door wordt de elektrische deken over bodig. Dat bed heeft een zomerkant en een winterkant, d.w.z. dat men in de zomer het bed met de „koude" kant bo ven neemt en in de winter de „warme" zijde. In de hal worden de klassieke stij len geëxposeerd. LEIDERDORP Gehuwd: D. den Hollander en S. Vuijk; G. Koning en E. M. Swarts. Overleden: Jan H. van der Stoel, 58 jaar, e.v. Antje Wille. Voor de zesentwintigste maal heeft Herman de Wolff, in een Leidse traditie die men niet graag meer zou willen missen, aan de monumentale en diepgelovige Matthaeus Passion van Joh. Seb. Bach gqptalte doen geven. Een volle Stadsgehoorzaal is hiervan - ook tijdens de maandagavond gehouden gene rale repetitie - getuige van geweest. De uitvoering door de Christelijke Orato riumvereniging „Ex Animo" heeft op nieuw duidelijk gemaakt, dat deze Pas sie een onvervreemdbaar geestelijk be zit van dit ensemble is geworden. Het werd een vertolking vol verdiensten, waar by wij de doorwrochte leiding van Herman de Wolff willen loven voor de aansprekende muzikale wijze die de Goede Week-vertolkingen van Ex Ani mo kenmerken en die van De Wolff elk jaar weer een religieuze bewogenheid meekrijgen. Deze kwaliteiten bepalen in hoofdzaak deze Passions-uitvoering. Ar tistiek missen we wel enige diepgang. De slordigheidjes zijn er nog niet he lemaal uit, ook de begeleideöde strijkers van het Rotterdams Philharmonisch Or kest hadden hier gisteravond mee te kampen. Over het algemeen hebben we evenwel een verzorgde koorklank en ver antwoorde instrumentale partijen be luisterd. Deze Passion zit er bij „Ex Animo" „geheid" in, op de repetities heeft de dirigent niets aan het toeval willen overlaten en daarmee heeft Her man de Wolff bereikt, dat hij zijn volge lingen volledig betrouwbaar in de hand heeft. Ook de solisten leverden een belang rijk. volledig aangepast aandeel in de uitvoering. Het meest opvallend was het solistisch optreden van de bas Marco Bakker. Hij beschikt over een imposante stem met een donker timbre, vooral pri ma tot uiting komend in de aria „Gerne will ich mich bequemen". De nestor der Nederlandse vocalisten, Herman Schey, die de zeventig reeds ruim gepasseerd is, verrast immer nog met zijn edele Christuspartij. De tenor Sylvaln Deruwe uit Antwerpen zong vyf jaar terug te Leiden voor de eerste maal als Evan gelist. Zyn voordracht is sterk, vol rea listische trekken, levendig en expressief tegen overdaad aan. In het eerste deel van de passie scheen zijn stemvastheid enigszins labiel, op het gevaar af van uitglijden. Later op de avond groeide zijn partij uit tot een van zeer goede klasse. Angéle Geerts kon ons met haar wel zuivere, doch wat iele stem zbnder be zielde kern niet erg bekoren. De alt Diet Kloos daarentegen had een fraaiere toonvorming. De tenor Ruth Pos zong zyn aria's met veel gevoeligheid en tech nisch beheerst. Met begrip pasten de obligaat-solisten Annie Blankenstein, or gel, en Rienk Jiskoot, clavecimbel, zich aan bij De Wolffs bedoelingen. Ook het jongenskoor van „Ex Animo" weerde zich prijzenswaardig in de koralen. T. P. De tentoonstelling is geopend "van 17 j t.e.m. 21 april. Officiële opening: woens- j dag 17 april te 19.30 uur". Verder geopend: woensdag 17 april van 20.30— 22.00 uur; I donderdag 18 april van 14.00 tot 17.30 en van 19.00 tot 22.00 uur; vrydag 19 april van 16.00 tot 17.30 uur eu van 19.00 tot 22.00 uur: zaterdag 20 april van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.30 uur en van 19.00 tot 22.00 uur; zondag 21 april van 14.00 tot 17.00 u. De toegangspryzen zyn: ƒ0.50 voor volwassenen en een kwartje voor de Verdere festiviteiten in verband met de tentoonstelling zijn: Woensdag 17 april: diavoorstelling van de heer M. A. Vermet over wilde planten in Voorschoten en omgeving, 20.30 uur. Donderdag 18 april: lezing met dia's over vormgeving en beplanting van kleine tuinen door de heer P. Hosman, 20.15 uur. En na de lezing de pryauitreiking van de tuinwedstryd 1967, waarna een forum eventuele vragen zal beantwoorden. Dit wordt georganiseerd door de Maatschap pij tot Nut van 't Algemeen, afd. Voor schoten. Vrydag 19 april: Bloemschikdemon stratie door de heer L. van der Zwan, 20.15 uur. ZO ET E R W OI DE H.R. BRAND IN OUDE SCHUUR In een houten, bouwvallige loods op bouwland achter de Vijf Meilaan te Zoeterwoude H.R. is gisteravond brand uitgebroken. De schuur stond reeds enkele jaren leeg en was een speelterrein geworden voor de jeugd, die er van alles sloopte. Enkele malen werden er ook vuurtjes gestookt, die door de politie gedoofd werden.Gister- avond echter laaiden de vlammen al spoedig hoog op, zodat assistentie van de Leidse brandweer werd gevraagd. Van de bouwval bleef nu helemaal i 'kaustraati^M* Paardenlaan, Berphardkadg. Marijke-; straat, Margrietsfreat.' Irenestr. Befc- trixstraat, Bernhardstraat, Dillenbur gerstraat. LEIDSE AGENDA WOENSDAG 10 APRIL Rijksherbarium Kon. Ned. Nat. Hist. Ver. Bijeenkomst en demonstra- ties. Aanvang 2Q.00 uur. Academiegebouw (Rapenburg) j Herdenking ds. Maarten Luther King. Aanvang 19.30 uur. DONDERDAG 11 APRIL AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN Geopend voor spoedeisende gevallen; Apotheek Herdingh Blanken. Hoge- woerd 171, tel. 20502 en Apotheek Zuid-West, Brahmslaan 20, tel. 21522. De zaterdag-, zondag-, avond- en nachtdienst van apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waargenomen door apotheek Herdingh Blanken. De dienst van Apotheek Voorschoten wordt op zondag 7 april van 's morgens 8 uur lot 's avonds 22 uur waargenomen door Apotheek Zuid-West. De Oegstgeestse Apotheek is geopend. HILLEGOM Dodelijk ongeval Kalkzandsteenfabriek De heer J. Spreeuw is gistermorgen door tot op heden onopgehelderde oorzaak bekneld geraakt in het me chanisme van een steenpers in de Kalkzandsteenfabriek te Hillegom. De heer Spreeuw, die 58 jaar oud is, werd in de loop van de morgen door een collega, die het mechanisme in de bleek toen reeds te zijn overleden. De heer Spreeuw was voorzitter van de afdeling Hillegom van de kath. bond van industriële werknemers „Sint Willibrordus". BELANGRIJKE VONDSTEN Al enkele weken is een aantal stu- denten van het Intsituut voor Pre en Protohistorie uit Amsterdam aan het onderzoeken of in Zwammerdam inder daad een Romeinse nederzetting is ge weest. Het terrein van onderzoek be vindt zich tussen de rijksweg en de spoorlaan: van de Spoorlaan tot vlak- by het benzinestation. Het onderzoek heeft het vermoeden van een Romeinse nederzetting door 't vinden van talryke voorwerpen uit on geveer de 2e eeuw versterkt. In een waarschijnlijk later opgevulde zandkreek heeft men vele Romeinse voorwerpen, waaronder kogels, gevon den. Naar aanleiding van deze vondsten vermoedt men met een Castellum, een soort Romeinse militaire nederzetting, te maken te hebben. Ook zyn de studenten op het spoor van een weg gekomen. Bij een afgra ving werden de overblijfselen van stut- palen gezien, waarop Romeinen met zand, grind en keien een weg hebben geplaveid. Het onderzoek, dat veel gegevens i heeft opgeleverd, zal waarschyniyk op den duur op grote schaal worden I voortgezet. Nu was het meer 'n oriën- tatie, waar in verband met de bouw van een paviljoen voor de Johannes-stich- ting, wel en niet mag worden gebouwd. Donderdag wordt waarschijniyk van dit onderzoek opening van zaken gegeven. PAUZE DE GENIALE GEDACHTE De wereldgeschiedenis kent vele geni ale mannen en vrouwen, die, gestorven, voortleven in hun werken en blijvende bewondering wekken tot in het verre nageslacht. Eén mens is op het idee gekomen en dat idee mogen we ge niaal noemen niet slechts door zyn werken maar zélf te biyven voortleven. Het is niets bijzonders en toch zeer bij zonder, dat we in 1968 aldus worden toegesproken: „Zie het Lam Gods en dat we dan op de borst kloppen en hardop zeggen: „Heer, ik ben niet waar dig, dat U tot mij komtwy spre ken iemand aan, die tweeduizend jaar ge leden gestorven is, en die we zien en die „tot ons komt". Het is in deze kring onnodig te vertellen met welk een een voudig maar geniaal middel deze mens bewerkstelligde, wat geen ander gelukt is: levend te blijven op aarde na zijn verscheiden, al vele eeuwen geleden. Dit is niet geniaal meer, dit is een goddelijke vondst van mede-menselijkheid. Met opzet hebben we in „onheilige" bewoordingen geschreven om het buiten gewone er beter uit te laten springen. Men vergisse zich niet in de eenvoud van het middel, het gedachtenismaal. Het is een goddehjk kontakt met de levende Persoon van de Christus. Reeds Paulus moest aansporen „niet op onwaardige" wyze aan deze maaltijd deel te nemen, onwaardig vooral in deze zin, dat men zonder eerbied en onverschillig van dit „levend Brood" eet. In dat opzicht kun nen we een voorbeeld nemen aan de pro testanten, die zich zeer degelyk erop voorbereiden. LEIDSE BIOSCOPEN De films in de week van 4-11 april. Camera: Nog wat nieuws, Pussycat? (prol.) 18 jaar. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Vrijdag en zaterdag, nachtvoorstelling: Modesty Blaise (18 jaar). Lldo: Onderwereld van New York (18 jr). Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Luxor: Bonnie en Clyde (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Studio: De Non (prol.) 18 jaar. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Trianon: O, wat een vakantie! (a.l.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur Rex: Het web der ontucht (18 jaar). Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur Vrijdag en zaterdag 23.30 u. Nacht- i voorstellingSatan op. koge hakken, i 18 jaar. BURGERAVOND IN VOORSCHOTEN OVER VERKEERSMAATREGELEN B. en w. van Voorschoten hebben do bewoners van het gebied, begrensd door de wyngaardenlanii. Oranjekade, Pape- laan, Veur*eweg gedeeltelyk) en een gedeelte van de Schoolstraat, «-en rond schrijven toegestuurd, waarin hiin wordt medegedeeld dat vooral betreffende de te treffen verkeeramaatregelen die in genoemd gebied ophanden *Un, een bur- geravund wordt gehouden in het Cultu reel Centrum, op dinsdag 23 april a.s. te 20.00 uur. ners, maar ook de autochtone bevol king heeft de wens te kennen gegevei voorgelicht te worden over het wel ei wee van hun gemeente. Indien het aanla bezoekers groter zal worden dan he Cultureel Centrum kan bevatten, zal ii mal een tweede avond worden gehouden Er bestaat gelegenheid algemene peraooniyke problemen schrifteiyk o mondeling naar voren te brengen. Op <1 avonden vertellen b. en w. een en and.- over zaken die speciaal tot hun porte feuille behoren, terwyi de gelegenheic bestaat kennis te maken met het collegi van burgemeester en wethouders. LEIDEN 10 april. VEE Aantal: Stieren 2; melkkoeien 40; vet te koeien 25; vare koeien 66; totaal 133. vette kalveren 7; nuchtere kalveren 10. vette schapen 136; weide schapen 149; vette lammeren 65; zuiglammeren en weidelammeren 98; varkens (zeugen) 16; schrammen 74; biggen 273; paar den 3; geiten 6. Totaal 970. Notering: per stuk per kg. (s is schoon gewicht. 1 is levend gewicht). Melkkoeien 925, 1225 en 1650; vette koeien S 3.60, 4,20 en 4.85; vare k ien 650. 1000 en 1400.; vette kalveren' L. 3.35, 3.55 en 3.75; vette schapen 110. 130 en 1; weideschapen 1. lam. 165 200; 2 lam. 250 en 300: vette lammeren 135, 140 en 185; zeugen (drachtige) 350, 40 en 475; schrammen 85. 95 en 115; biggen 65. 70 en 75. Handel: melk koeien flauw, vette koeien rustig; traag; nuchtere kalveren rustig; vette schapen vlug; vette lammeren flauw; weideschapen met lammeren rustig; zeugen; schrammen en biggen matig. LEIDEN, 10 april. KAAS RIJNSBURG, 9 april Bloemen Narcissen: Unsurpassible 250-350. Gol den Harvest 200-300. Carlton 250-310 Dutch Master 180-270, Tulpen: Sweet Harmony 275-300, Kansas 180-200, Bin»; Crosby 165-185. Pink Attraction 150- 180. Aladdin 130-170, Red Giant 125- 150, Blenda 100-125, Lustige Witwe 85- 125, Prins Charles 90-110, Apeldoorn 85- 110, Bellona 80-110, v. d. Eerden 85-110, Rosa van Lima 80-100, Preludium 80- 100, Hyacinthen gemengd 100-130, Free- sia's: Marina 225-270, Golden Melody 180-215. Apollo 150-175. White Swan 100-150. Golden Yellow 85-110 alles p bos, Anemonen 500-1040 p. 100. Orchi deeën 85-135. Amaryllis 11-33 p. kelk. Anthurium 200-310, Irissen 18-40, Ger- bera 15-38, Rozen: Baccara 35-71, Zo- rina 25-31, Carol 20-28, Garnet 20-26. Am. Anjers: Dusty Sim 30-41, Rode Sim 30-41, Witte Sim 28-38. Farah Diba 28-38, Crowly Sim 25-37. Espérance 27- 38. Keefer 25-36, Rose Sim 25-35, Ar thur Sim 25-35, G. J. Sim 20-33 allei per stuk.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 4