zaterda Radicale druk op politiek huwelijk Wensen kardinalencommissie door theologen uitgevoerd Wijziging Nieuwe u, Katechismus 3ronchiletten SCHIJNCONCESSIE PARIJS AAN EEG Bemiddeling n conflict „Vrij Nederland Allen Dulles gedagvaard door Garrison Burgemeester van Wierden bood pers excuses aan Telefonistes weten nu bijna alles Strand van Walcheren slijt weg Verhoudingen verscherpt MENSEN WAT EEN MENSEN 19 .TERDAG 17 FEBRUARI 1968 DE T.ETDSE COURANT El (Door dr. Alfred v. d. Weijer) ILVERSUM De twee Romeinse >Iogen, pater E. Dhanis en pater J. r, hebben ii. samenspraak met de het Nederlands episcopaat aange- en theoloog prof. Fortmann een con- t voorstel tot wijziging van de Nieu- Katechismus uitgewerkt. De wijzi- hebben onder andere betrekking de maagdelijke geboorte van Chris- op de erfzonde. Dit werd gister- nd door prof. Fortmann meegedeeld „Brandpunt"-interview, dat hü had Frits van der Poel. ortmann zei, dat het overleg was ge- rd op basis van het rapport der dinalencommissie. „Onze opdracht niet zozeer discussiëren over de gegeven punten, maar uitvoeren van ïaar voren gebrachte wensen. Hoe- ik soms bij mezelf dacht: was dat wel nodig, zijn wij toch altijd tot reenstemming gekomen. Indien ik met de naar voren gebrachte wen- volkomen oneens was geweest, had het niet gedaan. Daar ligt het ver- Bloemengroet .MSTERDAM (A.N.P.). Bloemen ben vorig jaar een zeer grote rol peeld in het leven van de Nederlan- s, want ze hebben elkaar bijna 30.000 emengroeten meer gezonden dan in 6: 734.929 tegen 705.067. Dit blijkt uit jaarcijfers van Fleurop-Interflora- lerland. In geld uitgedrukt gaf de derlander in 1967 8,3 procent meer uit het verzenden van bloemengroeten. imaand was december. ADVERTENTIE oestdrank in tabletvorm.95ct schil tussen mij en pater Mulders". Op de vraag of de Nieuwe Katechis- mus nu een ander boek was geworden, antwoordde Fortmann: „Ik hoop van niet. We hebben getracht ons zoveel mo gelijk in de sfeer van de Nieuwe Ka- techismus in te leven. In dit verband heb ik de grootste bewondering voor pater Dhanis, die zich de geest van het boek werkelijk eigen had gemaakt". Als voorbeeld van een meer ingrij pende wijziging noemde Fortmann de passage over de maagdelijke geboorte van Christus. „In de bestaande tekst werd niet duidelijk genoeg uitgesproken dat het hier om een werkelijkheid gaat, en niet alleen om een symbool". Het woord „biologische maagdelijk heid wilde hij in dit verband niet gebrui ken. Hij sprak liever van werkelijke maagdelijkheid. „De bijbel doet geen uitspraak over biologische feiten, wel over werkelijkheden". Het tweede voorbeeld betrof de leer over de erfzonde. Met alle waardering voor de pogingen van moderne theolo gen om aan deze leer een nieuwe for mulering te geven, vond prof. Fortmann het niet duidelijk, dat deze pogingen in overeenstemming waren met de tradi tionele leer van de Kerk. Daarom was het zijns inziens niet verantwoord, deze pogingen in een katechismus op te ne men, zeker bij een katechismus die lang zamerhand een internationale betekenis begint te krijgen. „Pastorale overwe gingen", aldus prof. Fortmann, „spre ken natuurlijk in deze een woordje mee". Prof. Fortmann lichtte ook een klein tipje op van de sluier, die nog altijd de procedure van wijziging hangt. De kardinalencommissie heeft het advies gevraagd van een commissie van theolo gen. De leden van deze comissie ren het in grote lijnen met elkaar eens, zij kwamen zeker niet alleen uit coi vatieve kringen. In hoeverre de kardina lencommissie zelf tot eenstemmigheid in haar oordeel was gekomen, kon prof. Fortmann niet zeggen: „Soms warei het niet geheel eens, meermalen wel". Hij weigerde uitdrukkelijk, de eerlijk heid van de procedure in twijfel te trek ken. De wijzigingen, die door de drie theo logen werden voorgesteld, bestaan uit doorhalingen in de tekst, die dan met een nieuwe tekst werden overplakt, soms uit hele wijzigingsbladzijden. Deze „Offensief van de glimlach" (Van onze correspondent L. Kleijn »ARIJS Kiesinger en Willy Brandt n weer weg na een voltallige zitting Parijs, waaraan niet minder dan zes ministers, staatssecretarissen en ho- ambtenaren hebben deelgenomen, gaullistische bladen stellen het voor lof de Frans-Duitse besprekingen, die derhalve dag hebben geduurd, een DEN HAAG (ANP). Een commissie, •staande uit prof. mr. Ch. J. Enschede :t Amsterdam, drs. G. van Lieshout uit en Haag en de heer A. Scheffer uit arfsen, heeft de taak op zich genomen bemiddelen in het conflict, dat is ge- Jen bij het weekblad „Vrij Nederland" ssen de hoofdredacteur, de heer M. nedts en zeven van de acht redacteu- n. Drs. Van Lieshout en de heer :heffer zijn ereleden van respectieve- ik de K.N.J.K. en de N.J.K. van de deratie van Nederlandse journalisten, heeft voorgesteld in het conflict te emiddelen. :even redactieleden van „Vrij Ne erland" dienden vorige week hun ont- ig in, toen hoofdredacteur Smedts op voorpagina van het weekblad zijn rontschuldigingcn aanbood aan „Het arool" voor een artikel van één van redactieleden, dat een week eerder „Vrij Nederland" was verschenen. :n de heer Smedts en de zeven redac- eleden daarop niet nader tot elkaar wamen, deed de federatie van Neder- indse journalisten het voorstel in het onflict te bemiddelen. NEW ORLEANS (Reuter) Jim Gar- j bon. officier van justitie in New Orleans, •feft hel voormalige hoofd van de Ame- j =c inlichtingendienst Allen W. Dul- I es (CIA), als getuige gedagvaard in ver- •And met zijn onderzoek naar de moord >P president Kennedy. Samen met de dagvaarding werd een erklaring. uitgegeven, waarin gezegd fordt dat „elementen van de CIA heb- deelgenomen aan de moord op presi- lent Kennedy te Dallas In november 1963". Zoals bekend voert Garrison een cam- >agne om te bewijzen dat Kennedy het j slachtoffer is geworden van een samen- bering. Hij Het weten dat hij Dulles, die d was van de commissie-Warren, no- lg heeft om meer te weten te komen ter de activiteit van de CIA in het gebied van New Orleans. De commissie- j Warren heetf destijds een rapport opge-1 yver de moord op Kennedy. I groot succes zijn geweest, en da Duitsers diep onder de indruk zijn ge komen van De Gaulles pathetische v den: „De wrede en ondraaglijke schei ding, die het Duitse volk moet onder gaan". Op de voorpagina's van de gaullisti sche Paris Presse van gisteravond preik- te een foto van De Gaulle en Brandt naast elkaar, de een zowel als de an der met het allervriendelijkste gezicht. Met zijn „offensief van de glimlach" heeft De Gaulle volgens dit blad met grote nadruk herhaald dat hij in begin sel geen enkel bezwaar heeft tegen de toetreding van Engeland tot de ge meenschappelijke markt. „Maar, som migen van Frankrijks partners beschul digen De Gaulle van huichelachtigheid en menen dat achter de technische argu menten van Parijs een politiek veto schuil gaat. Die indruk heeft De Gaulle weg willen nemen. Hij rekent ook op de Duitsers, om die wantrouwende part ner van Frankrijk duidelijk te maken, dat Parijs géén bijgedachten heeft". Dat de Fransen met de afloop van de be sprekingen heel tevreden zijn is begrij pelijk. Met zijn concessie dat Frank rijk bereid is om op 29 februari in Brus sel bepaalde arrangementen te bespre ken om de door de Duitsers gewenste aansluiting van Engeland bij de ge meenschappelijke markt in etappen mogelijk te maken, geeft De Gaulle in werkelijkheid niets toe. Zijn oude standpunt blijft onveranderd, hij heeft alleen maar een schijnconcessie gedaan om Kiesinger en Brandt niet met lege handen thuis te laten komen. Zeer dui delijk is dat de Duitsers in Parijs door De Gaulle aan het verstand is gebracht dat, mochten de vijf onder elkaar be sprekingen willen voeren achter de rug van Frankrijk om, de Duitsers zee slist zullen moeten zeggen: „Daar doen wij niet meer aan mee". Overigens maakt Parijs feieh geen illusies dat de Engelsen dit compromis zullen vaarden, want de Franse radio zei: „Het is nog minder dan associatie bij de ge meenschappelijk markt die de Britten altijd hebben verworpen". worden gefotocopieerd en verzonden naar het staatssecretariaat, „dat het toezicht heeft op de uitvoering van de wensen der kardinalencommissie". Door het staatssecretariaat worden ze naar Nederlandse bisschoppen gezonden, ze doorsturen naar het hoger kate- chetisch instituut. Mochten de bisschop pen de wijzigingen niet accepteren, dan zal het overleg met Rome opnieuw ge opend moeten worden. Op de vraag of de bisschoppen ook konden weigeren, de wensen van de kar dinalencommissie in te willigen, ant woordde prof. Fortmann: „Theoretisch kan dat, maar in feite zal men wel pro beren tot een vergelijk te komen. Ik weet nog niet, welk verzet er mogelijk zal ko men en ook niet wat de houding van de bisschoppen zal zijn". (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Beernink van Binnenlandse Zaken heeft geen ant woord gegeven op de vraag van het Tweede-Kamerlid Franssen (PvdA) of de burgemeester van Wierden aan xijn positie van drager van overheidsgezag te kort heeft gedaan en ontoelaatbaar heeft gehandeld. De vraag van de heer Franssen kwam voort uit zijn veronder stelling, dat de burgemeester nieuwe politieke stromingen in Nederland ver wantschap met Hitier zou hebben ver weten en dat „mest" de burgemeester het juiste woord voor pers leek. Volgens de minister is de eerste ver onderstelling onjuist. Wierdens burge meester wees namelijk in een nieuw jaarsrede op het gevaar van nieuwe po litieke stromingen zonder zinvol pro gramma. Vooral als deze speculeren op ontevredenheid en vervolgens herinner de de burgemeester er volgens de mi nister aan, dat Hitier ook zo is begon- De uitdrukking „mest" heeft de bur gemeester inderdaad gebruikt in ver band met de pers, zo erkent de minis ter. Dit gebeurde, toen de burgemees ter de indruk had gekregen, dat zijn woorden waren verdraaid. Later heeft de burgemeester van Wierden echter gezegd, dat zijn opmerking in geprik keldheid was ontstaan en hij heeft zon der terughouding zijn verontschuldiging aangeboden. Gelet op het bovenstaande behoeft de vraag, waarvan in de aanhef sprake was, geen beantwoording, vindt de minister. rADVSRTBNT1B vandaag is 't en ook vandaag kopen weer zeer velen in ons land een DAF33. Vanzelfspre kend. De eeuwig jonge DAF33. De kranige DAF33. Hij is en blijft een onge ëvenaard succes en dat is geen wonder. Zijn fameuze Variomatic volautomatische transmissie heft hem ver uit boven alle andere wagens in zijn klasse. HIJ heeft ruige rallyerijders triomfen bezorgd en geeft dag-in-dag-uit tienduizenden het meest intelligente antwoord op alle rijproblemen die er zijn. De DAF 33 is goed voor 112 km per uur kruis-snelheid, hij accelereert van 0-50 km in 7 seconden, hij heeft een zeer grote kofferruimte (98 x 98 x 46 cm), een zeer laag benzineverbruik en be hoeft nimmer te worden doorgesmeerd. Ruim plaats voor 4 5 personen. De prijs van deze populaire DAF-sprinter: f 4995,-. En natuurlijk een vol jaar garantie. de Daf 33 van üw levenreeds bij f 1.075,- aanbetaling. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG De rijkstelefonistcs we ten thans ongeveer alles over nieuwe aansluitingen, verhuizingen cn andere soorten veranderingen. Zij worden sinds kort van alle telefoonmutaties op de hoogte gehouden, zodat zij nauwelijks meer een ontkennend antwoord behoeven Sinds gisteren circuleren op alle tele foonkantoren speciale telefoongidsen. Ze worden dagelijks bijgehouden in een op lage van 250 stuks, voldoende voor de informatrlces op alle telefoonkantoren. Met dit nieuwe systeem, geboren bij de telefoondienst in Amsterdam en graag overgenomen door de centrale directie, wordt behalve een grotere ser vice een behoorlijke besparing bereikt. Voorheen moesten alle veranderingen en aanvullingen met de hand bijge werkt worden, waarbij de telefonistes alleen beschikten over de gegevens van hun eigen telefoondistrict. Later kwam er een soort draaibaar kaartsysteem, maar ook dit werkte bijzonder tijdro- De nieuwe informatiegidsjes worden dagelijks door de Staatsdrukkerij met de jongste gegevens aangevuld. Om de vier maanden verschijnt vervolgens een com plete nieuwe informatiegids. De centrale directie heeft wel eens overwogen of deze viermaandelijks ge heel bijgewerkte gidsen ook aan tele foonabonnees uitgereikt konden worden. Dit zou echter zoveel werk veroorzaken, dat er niet eens verder aan gedacht kan worden. INFORMATIE/COUPON Stuur mij per omgaand alle beschik- naam bare informatie over de DAF 55/ 110Occ/136 km/u DAF 44 DAF 44 ^rttm l Stationcar DAF 33 DAF Bestel- mQf°m wagen/ Pick-up. I (aanstrepen wat u wenst) pfaats.._~ In enveloppe verzenden aan DAF, Eindhoven. Frankeren alt brief. DAF HEEFT ALLES PLUS plus het pienterste pookje ter wereld AUTOMATIC/VAraOMATIC DAF 33 f 4.995,- bestelwagen f4.650,- pick-up f 4.350,- DAF 44 f 5.950,- stationcar f 6.695,- DAF 55 f 6.595.- (Van o tspondent) VLISSINGEN Opdringende bran ding heeft de laatste tijd aan de Wal- cherse kust grote hoeveelheden strand en duinzand weggesleten. Vooral op het anderhalve kilometer lange gedeelte Zoutelandcn Groot Valkenissen heeft deze steeds verder gaande slijtage ern stige vormen aangenomen. Hel strand loopt hier over grote af standen naar de duinvoet ut. Door het steeds verder afvreten aan de voet is door instorten van het voorste gedeelte het duin gevaarlijk steil geworden. Wind hebben nu praktisch geheel vrij Aan de Lijnbaansgracht in Amsterdam is gisteren het folksongca/é ,'t Cloppertjen" geopend. Wim lbo was ren van de eerste gasten en moe et met de initiatie fnaemst er, Anne-Mans Brandt, natuurlek de deurklopper proberen. (Van onze parlementaire redactie DEN HAAG De politieke verhoudin gen in Nederland zijn verscherpt door het „huwelijk", van de drie christelijke partijen KVP. CHU en ARP. De radica len ln deze partijen hebben de sleutels van de ontwikkeling in handen, zo zei mr. U. van Mierlo, Kamerfractieleider voor D '66, gisteravond in een VARA- t.v.-interview. Uit zijn woorden en uit die van drs. E. van Tliijn (PvdA) bleek duidelijk, dat de komende weken de dis cussies zullen worden aangescherpt en dat zeer grote druk op die radicalen zal worden uitgeoefend. In „Achter het nieuws", zei de AR- radicu.tl drs. D. Th. Kuiper onder meer de stellige indruk te hebben, dat voor de anti-revolutionairen een samengaan met de KVP niet aantrekkelijk is, als in die KVP de radicalen niet meer aanwezig zijn. Daarom vond hij het ja-woord van mr. Bicsheuvel op het aanzoek van drs. Schmelzer, woensdagavond in een t v- uitzending gegeven, op dat moment ig. Het verheugde hem dun ook. Biesheuvel zich donderdag al /at genuanceerder heeft uitge drukt en het samengaan heeft afhanke lijk gesteld van het karakter van het Op dit moment kan men nog geen aanspraken maken, aldus \H drs Kuiper, omdat de partijen zelf nog niet tot klaarheid gekomen zijn. met de KVP niet En blijkens een uitspraak van drs. P J Janssen, radicaal in de KVP-Kamer- fractie is het nog maar de vraag of de zaak in zijn fractie geklaard wordt „Er hangen al enige tijd donkere wol ken boven onze partij. De kans. dat het gaat donderen en bliksemen is toegeno men door het aanzoek van drs. Schmel zer", zo verklaarde hij desgevraagd. De heer Janssen was ook daarom zo verbaasd over de stap van zijn fractie voorzitter, omdat juist drs. Schmelzer een dergencn was, die het initiatief nam voor het inroepen van bemiddeling van vier vooraanstaande KVP-ers in 't binnen de KVP ontstane conflict bemiddelaars wordt zeer bemoeilijkt", vond hij. Bovendien was het volgens drs. Jans sen vreemd, dat zijn fractievoorzitter bij de algemene discussie over een s te busakkoord als niet praktisch afwees nu zelf een akkoord nastreeft en dan nog wel zonder aeker te zijn van 'n meerder heid. De heer Van Thijn vond, dat de sa menwerking tussen de drie katholieke partijen een stuk reële partijvernieu wing in de kiem smoort. „Het blijft eer kleurloze toestand. Als je van drie ka potte vazen een nieuwe wilt maken, ont staat er iets gammels", aldus de Van Thijn. Drs. Van Mierlo-voegde eraan toe: „Ze gaan nu met zijn drieën doen. wat totnu- loe ieder afzonderlijk doet. Ze zoeken hun aanhang door middel van een nlet- politieke noemer: de geloofsovertuiging. Uit het samengaan kan alleen maar 'n middenpartij ontstaan, zelfs al zou ze progressief van start gaan. We krijgen een conglomeraat, waarvan men in hot buitenland (CDU in Duitsland en in België) al weer zijn bekomst heeft. Drs. Van Thijn zou het rampzalig vin den, zo zei hij desgevraagd als do coa litie ook nog een wijziging van de kies wet zou bereiken, waardoor zij de r derheid in hel parlement zouden kunnen krijgen. „Maar voor zo'n wetswijziging hebben zij ook een meerderheid nodig en die hebben de drie partijen niet als de radicalen niet mee doen. Op ben zal het aankomen". Drs. Van Mierlo zei veelbetekenend: „Als er in de KVP breuk zou komen, is hel de vraag of dc solidariteit van de drie blijvend is". Terwijl de radicale KVP-ers vinden, dut drs. Schmelzer door zijn aanzoek niet handelde overeenkomstig dc beslui ten van het KVP-congres te Arnhem drs. Janssen getuigde hiervan ook zei eerder op (le avond de vice-voorzitter van de KVP-fractie, de heer Nelissen, via de radio, dat de verklaring va drie fractieleiders niets nieuws inhield. „De heer Schmelzer heeft zijn verklaring afgelegd in overeenstemming met het aanvaarde consequent voortuitstreven- de beleid, zoals dit tijdens het KVP-con gres in Arnhem verleden jaar werd stuurssamenstelling „Het werk van deza vastgesteld". Radioactief .Goeiemiddag. dames en heren. Dtt le Grenobbel. Ken regenachtig en grijs Grenobbel. Er u-aait hier momenteel klein unndje. eigenlijk niet de te waard, maar ja, u weet hel. bij schaatsen is nu eenmaal elk wind- Zojuist dames en heren, zijn wij ge tuigen geweest van de magistrale race, >nze Truus Taal tegen het Finse meisje Kweckebrödje heeft gereden. was geweldigdit was in één woord fantastisch. U heeft het al in orv- uitzendingen van elf vóór tien. twaalf over elf, tee vóór half twaalf twaalf uur en in de herhalingen van i over tien. kwart over elf, half twaalf en kwart over twaalf kunnen n. Truus. onze taaie Truue wit Deventer heeft goud gegrepen. Ja. n hoort het goed. Truus ts kampioen, ach, wat moet ilc er eigenlijk nog won eggen? U weet zelf, hoe ze gelijk tn het startschot viel en vier. vijf meter op het Finse meisje pakte. Dat wat geweldig, dat was fantastisch, zoals se dat deed. En allemaal in die soepele, gemakkelijk stijl, die wij van Truus gewend zijn. Intrekken, spreiden, sluif» Dat ging allemaal even gemakkelijk. GEWELDIG! We hebben Truue gevraagd om even naar onze microfoon te komen en se staat naast me. Truus, je weet hel, woorden schieten hier te kort. Wij hebben met je meegeleefd, we hebben in die pierde ronde even ons hart vastgehouden, maar je bent sterk te ruggekomen en je hebt het gehaald. Truus, het was geweldig, het was fan tastisch. Heb je nou zelf een idee. hoe het allemaal gegaan, hoe het gekomen ieT Truus, hoe heb je het gedaanf" „Nou ja, geen idee. Ik geloof wel, dal ik harder gereden heb". „U hoort het dames en heren. Truus denkt, dat ze harder gereden heeft. Maar wat zij denkt, weten wij zeker. De uitslag ligt hier voor ons en daar uit blijkt, dat Truus het heeft gehaald. Dat is één woord geweldig, dat is fantastisch. Truus even over die twee de ronde. Ik bedoel dat gedeelte na d« écht*, ronde.' toen zakte je even weg, het leek net. of je aangeslagen was. Je draaide opeens niet meer zo soepel. Hoe moet ik het zeggen. Het was mis schien nog wel geweldig, maar het was niet fantastisch. Wat is er toen gebeurd?" „Nou ja, ik was effe met me hoofd ergens anders. Ik weet eigenlijk niet. wat er met me aan de hand was. Hoe zal ik het zeggen". FANTASTISCH!! „Nou Truus, je hoeft al niks meer te zeggen, want alles is vergeven en vergeten. Wat jij hebt gedaan, wat jij hebt gepresteerd, dat is geweldig, dat is fantastisch. We hebben ge zien, hoe je in die derde ronde weg sprong. Vier. vijf zestiende seconde. Dat is niet kinderachtig, dat is fon- fastisch. En je draalde door. Truus, je kon alles. Wat zeg je zelf?". ,,Ik geloof, dat ik alles kon". „Truus, dat is geweldig, dat is fan tastisch. Als je even je vader en moe der gedag wil zeggen, ga dan gerust je gang. Kom, kom dames en heren. wilt u even plaats maken voor onze Truus. Noe som van de televisjion hollandèse. Wij zijn aan een uitzen ding bezig. Television. Truus ga je ..Dag pa. Hoe is het met RieT, is het kind er al. Ik heb de rol drop gevon den hoor. Ik had liever frujetta gahad. Komen jullie me maandag ook afha len?". „Dat was Truus, dames en heren. On ze eigen Truus, taaie Truus uit Deven ter. Moet ik er nog iets aan toevoegen, moet ik er nog veel pan zeggen? Neen, dacht ik zo. Alleen nog dit. Het falen t«an Mien Koning, in die dramati sche twaalfde race werpt opnieuw de vraag op, of onze meisjes hun zaken nog langer af kunnen handelen met Natuurlijk, ome Piet is geweldig, hi) is fantastisch. Geen kwaad woord over ome Piet. Zeg maar Zwan tegen Zwanenburg. Die man heeft gedaan wat ie kon en de resultaten rijn er naar. Goud voor Truus, zilver en brons voor Mien en A lie. Noem dat maar kattcdrek, nietwaar. Maar ome Piet kan nu eenmaal niet alles. Hij kan bijvoorbeeld niet beitsen zonder te druppen. Geen doodwond, natuur lijk. maar de meisjes lijden er toch onder. Wat wij nodig hebbhen voor on ze meisjes is een pspcholoog. Togo heelt er allang één, alleen heben ze geen ijs. Ik zou zo graag zien, dat de KNSR een bioloog aantrekt. En een uroloog is ook nooit weg. Als de heren van de KNSR nou de volgende keer gewoon vóór hun televisie gaan zitten en het geld uitgeven voor een speleo loog. een astroloog en een archeoloog. dan blijven de meisjes tenminste pluk ken De KNSH moet nou eindelijk eens afstappen van het dwaze idee, dot schaatsen een grapje is. Je hoort ook hier en daar zeggen, dat het een spor tief genoegen is. Toe maar. Tot zover de resultaten wan deze laat ste dag van de olj/mpisrhe strijd op de 3000 meter. U kunt ons vanavond nog horen In de uitzendingen over Hil versum I om tien uur, tien over Hen en kwart over elf en op Hilversum II om negen uur. tien voor half Hen. twaalf voor elf. vijf voor elf, zes over elf. acht over elf, twaalf over elf en hall twaalf. Herhalingen om vijf over half twaalf, tien over half twaalf en Vijf voor twaalf. Dit was Grenobbel. een regenachtig en grijs Grenobbel. waar het windje nog steeds waait. Te rug naar de studio in Bussum".

Leidse Courant | 1968 | | pagina 5