LEIDSCH UNIVERSITEITS-FONDS INSTELLING VAN BIJZONDERE LEERSTOELEN EN REGISTRATIE VAN AFGESTUDEERDEN Onmisbare steunpilaar van Leidse universiteit MEDISCHE DIENSTEN I ew JAZZCONCERT VAN ART FARMER EN JIMMY HEATH IN STADSSCHOUWBURG Th. J. v. d. Heijden ZATERDAG 3 FEBRUARI 1968 DE LEIDSE COURANT PAGINA B Tijdens de Diës-viering van de Leidse universiteit, van 8 t/m 11 februari a.s., zullen honderden oud-alumni (afgestudeerden aan de Leidse universiteit) in Leiden verblijven om zich aan een men geling van wetenschappelijke en feestelijke besognes te onder werpen, ln 't pand Rapenburg 61, het z.g. „Snoek Hurgronje-huis" werpen de Diësdagen hun schaduwen maanden vooruit. Daar zetelt het Leidsch Universiteits-Fonds. dat niet alleen de herden king van de stichtingsdag van de Leidse universiteit organiseert, maar zich het veelzijdige doel heeft gesteld de bloei van de Leidse universiteit te bevorderen. Dit tracht het Fondsdat als bescherm vrouwe Koningin Juliana heeft en waarvan mr. P. Heering voor zitter is, te bereiken door een aantal loffelijke initiatieven, waar onder het vestigen van bijzondere leerstoelen, het steunen van wetenschappelijke onderzoekingen en van studentenbelangen, het exploiteren van huizen aan het Rapenburg ten dienste van de universitaire gemeenschap en het verzorgen van een centraal kaartsysteem van afgestudeerden en niet-meer-studerenden. Spil in deze bezigheden is mej. mr. M. E. Blok, secretaris-penningmees ter van het college Gecommitteer den van het Leidsch Universiteits- Fonds en secretaris van de Diës- oommissle 1968. Haar explicatie over wat het LUF allemaal is en doet houdt ze temidden van de georganiseerde wanorde, die de beneden-verdieping van 't Snouck Hurgronje-huis beheerst en die he lemaal in het teken van de komende Diës staat. De Stichting Leidsch Universiteits- Fonds werd in 1890 opgericht op initiatief van prof. mr. P. A. van der Lith en werd in 1917 gereorganiseerd door prof. mr. C. van Vollenhoven. Vanaf die tijd werd het een groot fonds, dat meer naar buiten trad en zocht naar daadwerkelijke banden met de oud-alumni. Een Universiteitsraad met negentig leden door heel Nederland woonach tig vormt het algemeen bestuur van het Fonds; een College van Gecom mitteerden voert namens deze raad het beheer van het Fonds en een Commissie van Uitvoering, bestaande uit vijf professoren door de acade mische Senaat uit zijn midden ge kozen, besteden de beschikbare gel den van het Fonds. Aan deze com missie van uitvoering dient men de aanvragen om subsidie te richten. Het Snouck Hurgronje-huis te Lelden Zo op het eerste oog een wat straffe organisatie, die echter een optimale werking van het Fonds moet garan- Steun aan studenten organisaties Vroeger vroeg men uitsluitend om subsidies voor wetenschappelijke doeleinden" zegt mej. Blok. „Tegen woordig lopen die aanvragen terug, omdat er vele andere instanties zijn, die subsidies geven, zoals TNO en ZWO. We hebben op het ogenblik meer te maken met verzoeken uit studentenkringen om subsidies voor byv. voordrachten tijdens lustra, ex cursies, studieweken en om uitwisse lingen op internationaal niveau mo gelijk te maken. Een voorbeeld hier van was de vertegenwoordiging van de Leidse universiteit op het toneel festival in Zagreb verleden jaar. De subsidies geven we vooral als steun aan nieuwe initiatieven en moeten ieder jaar wisselen. Het LUF verleent ook credieten aan studentenorganisaties, bijv. aan het Leidsch Studenten Corps voor de wederopbouw van Minerva eh «en 'de roeivereniging „Aesopos". Naast de Stichting Leidse Studentenhuisves ting, die ƒ500,kreeg per kamer in de te restaureren huizen in de bin nenstad werd de Stichting Leidse Corpshuizen op dezelfde basis ge- kunnen bewijzen, maai perspectieven opent, Nieuwe vakken Van grote waarde zijn de werk zaamheden van het Leidsch Universiteits-Fonds inzake de be noeming van bijzondere hooglera ren en sinds kort ook lecto ren. Thans heeft het Fonds negen leerstoelen bezet, nl. parlementaire geschiedenis; vergelijkend zee recht; natuurkunde, studie van de de materie met behulp van neutro nen; Afrikaanse volkenkunde; we reldgezondheidszorg mathemati sche antropologie; westelyke sa menwerking na de Tweede wereld oorlog en de jongste leerstoel: ex perimentele transplantatie-biologie, een nienw vak. dat zijn bestaans recht nog niet voldoende heeft r dat tal van de Leidse universiteit en met name de medische faculteit dankzij het LUF kennis kan nemen. „Het ls de bedoeling" verklaart mej. Blok, dat men als we een vak ontdek ken, hetzij door bemiddeling van der den, hetzij door een faculteit, die laat weten over drie jaar een bepaalde hoogleraar op de begroting te kunnen hebben, maar het erg op prijs zou stellen als het LUF hem nu al vast als bijzonder hoogleraar benoemde, we deze leerstoel aanvragen bij de Kroon en na toestemming in overleg met de curatoren iemand benoemen". Rapenburg-politiek Belangrijk is ook de „Rapenburg- politiek" die het Leidsch Uni versiteits-Fonds voert. Huizen op het Rapenburg, die leegkomen wor den zoveel mogelyk gekocht, ten einde het Rapenburg als universi tair centrum in stand te houden en te vergroten. Vijf huizen zyn op deze manier al in het bezit geko men van het LUF en worden ten dienste van de universitaire ge meenschap geëxploiteerd. De gelden om deze en andere werk zaamheden van het Fonds mogelijk te maken dankt men aan de schenkin gen van stichters, beschermers, do nateurs, begunstigers en de bijdragen van leden. Daarnaast zijn er de erfe nissen, aanzienlijke bedragen die aan de Leidse Universiteit worden nage laten en dan onder het beheer van het LUF staan of speciaal aan het LUF zelf worden vermaakt. „In het eerste geval" zegt mej. Blok. „be treft het mensen, die wel geld willen geven, maar dan uitsluitend voor één bepaald vak, zoals bijv. bij het Lo- rentz-fonds het geval is. De gelden daarvan komen uitsluitend ter be schikking van de natuurkunde. Bij deze fondsen zorgt het LUF voor het beheer, terwille van de continuïteit, maar wijst niets toe". Universiteitsdag en Dies Mej. mr. M. E. Blok Leidsch Universltelts-Fond» erg be langrijk, maar daarnaast moet men zich zeker weten van de sympathie van leden, die achter het Fonds staan, teneinde zich daar de nodige autoriteit aan te ontlenen. „Om het Fonds aantrekkelijk te ma ken hebben we vooral na de oorlog er naar gestreefd iets voor de leden te doen. We zijn begonnen met het aanleggen van een kaartsysteem, dat we uit niets hebben opgebouwd en waarin thans 17.000 afgestudeerden van de Leidse universiteit geregi streerd staan. De vrouwen bijv. ook met de namen van hun man. Voor de mensen, die de band met Lelden niet echt aanhouden, maar wel op prijs stellen iets over Lelden te horen, heb ben we een mededelingenblad dat eens in de drie maanden in samenwerking met de Stichting Pro Civitate wordt uitgegeven. We organiseren voor de leden jaarlijks twee evenementen, nl. de universiteitsdag op 26 november op 22 verschillende plaatsen in Ne derland, maar ook in Brussel, Parijs en Londen. In iedere plaats houden twee Leidse sprekers, een hoogleraar en lid van de wetenschappelijke staf of student, een lezing. Op 8 februari is het de bedoeling dat de leden naar Leiden komen voor de Diësviering. Meestal zijn er zo'n 800 deelnemers, de vrouwen niet meegerekend. Het zijn ook vaak dezelfden; veel juristen, maar dat hangt ook wel 'n beetje van de sprekers af, die we hebben". 6000 leden „Hoeveel leden het Leidsch Universi teits-Fonds heeft? 6000" zegt mej. Blok, die in de periode '25'30 rech ten studeerde (in Leiden uiteraard), daarna als secretaresse van prof. Meyers werkzaam was, dat tot zijn dood bleef en vervolgens, nadat zij eerste halve dagen voor het Univer siteits-Fonds had gewerkt en dat moest combineren met haar andere werkzaamheden, helemaal in dienst van het LUF kwam en daar in 1957 tenslotte secretaris-penningmeester van werd. „Die 6000 suggereren ech ter een ongunstige verhouding, die er niet is, want er zijn veel Leidse echt paren onder. Na de oorlog kregen we 7000,contributie binnen, nu be draagt dit ƒ41.000! De mensen be seffen echt wel, dat we iets voor ze doen, ze sturen bijv. ook adreswijzi gingen. Voor de minimum contributie van 5. - per jaar krijgen ze het mededelingenblad en het Jaarboek van de Leidse universiteit". In dat jaarboek, onder het hoofdstuk Instellingen nauw verbonden aan de universiteit", staat als eerste het Leidsch Uni versiteits-Fonds met een over zicht van een aantal indrukwek kende werkzaamheden in het jaar 1967-1968 HELEEN CRUL-v. BRUSSEL voor Leiden en Omgeving Leiden: Voor alle artsen, die de, weekend-diensten waarnemen, telef. I 22222 bellen. Tot zaterdag 10 uur dient I men de eigen huisarts te raadplegen, j Apotheken Leiden: Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Her- j dingh Blanken, Hogewoerd 117, tel. i 20502 en Apotheek Zuid-West, Brahms- laan 20, tel. 21522 Alkemade en Leimuiden: dkt. R C. N. Glansbeek, Peeklaan 22, Oude We tering. tel. 01713-511 en dkt. J. H. v. cl. Werf, Koppoellaan 1, Rijpwetering, tel. 01712-202. Alphen aan den Rijn: zaterdag dkt J. H. Veenendaal, Rembrandtlaan 31, teL 2072; zondag dkt. A. J. Zwarten dijk, Stationsstraat 5. tel. 2472. Bodegraven: dkt. V. Cats, tel. 2030; zr. B. de Groot, tel. 2599. Dierenarts J. van Oosterom, tel. 3798, Boskoop: dkt. Pompe, tel. 2038. Wijk verpleging: zr. Van Dam, tel. 2141. Hazerswoude: zie Leiderdorp. Hillegom.- dkt. G. P. D. Ie Cocqd'Ar- mandville, Sixlaan 7, teL 5613. Wijk verpleging: zr. Fr iele, W eereste ins t raat 33. Tandarts Bollenstreek: A. H. Dis selkoen, Hoofdstraat 306, Sassenheim. Apotheek Bollenstreek: Sassenheimse Apotheek, Sassenheim. Dierenarts: dkt. G. van Rijn, Meerlaan 157. Katwijk aan den Rijn: dkt. C. J. Hagen. teL 3222. Apotheek: Prince- »traat 3. tel. 2755. Katwijk aan Zee: dkt. P. A. Visser, teL 2023. Apotheek: zie Katwijk aan den Ryn. Koudekerk aan den Rijn: zie Lei derdorp. Langeraar, Nieuwveen en Woubrug- ge: dkt. SandkuyL Langeraar, telef. 01722-139. Wijkverpleging: mevr. zr. Wassenaar-Visser, teL 017723-364, b.g.g. 264. Leiderdorp: dkt. H. Bakema, Hoofd straat 2, tel. 24828. Wijkverpleging: zr. v. d. Laar, B. G. Cortslaan, tel. 01710- 23109. Apotheek: Herdingh Blanken Hogewoerd 171, Leiden, teL 20502. Lisse: dkt. H. A. HolL Veldhorst- straat 50, tel. 3155. Apotheek Bollen- „Vogelvlucht'''' prijswinnaars „De Vogelvluchtprijsvraag", die wy in het oudejaarsnummer af drukten heeft vele abonnees nog al wat hoofdbrekens gekost. Slechts één persoon stuurde een foutloze oplossing ln. De gelukki ge was J. B. Disseldorp, Europa plantsoen 20 in Hoogmade, die daardoor zonder enige concuren- tie beslag legde op de eerste prys; een chèque van f 50.De overi gen maakten één of meer misstap pen en met name de nummers 2, 10, 11 en 19 leverden de nodige moeilijkheden op. Om niemand teleur te stellen hebben wij gemeend de overige drie prijzen toe te kennen aan hen, die één fout maakten. Na loting kreeg mevr. Molen kamp. Duinhof 19 te Lelden, de tweede prys k f25,toegewezen, terwyi de derde en vierde prys, waaraan resp. f10.en f5.— verbonden zyn, gaan naar L. Q. J. Onderwater, Ommedykseweg 9. Zoeterwoude en D. Kop, Span jaardslaan 8 te Leiderdorp. Tenslotte volgt hier de juiste op lossing: 1 Engeland niet ln EEG; 2 Foto's van de aarde; 3 Aan stootgevende TV-programma's; 4 Willem Alexander; 5 D'66; 6 Van Heyst; 7 Kwestie Plet Keizer; 8 Love-ins; 9 Fusie AVRO-RTN; 10 Studietoelage; 11 Nieuw Schip hol; 12 Werkloosheid: 13 Deva luatie Engels Pond; 14 Torrey Canyon: 15 Jansen, groene trui in Tour; 16 Schaatskampioen schappen (Verkerk): 17 50-Jarlg Jubileum Russische Revolutie; 18 Nieuwe Drankwet: 19 Verkeers- nota Bakker. streek: zie Hillegom. Tandarts Bollen streek: zie Hillegom. l.ciilNclu-ndum - 3 febr.: dkt. J. J. Grobben, Patryslaan 32, tel. 4445; op 4 febr dkt. J. H. Uhl, Patryslaan 74. tel. 3039. Tandarts alleen spoedgevallen tel. 070-543035. Ziekenauto tel. 3923. Dam-apotheek. Damlaun 41, tel. 4238. Nieuwkoop en Noorden dkt. M. San ders, Nieuwkoop, tel. 01725-555. Noordw-yk dkt. J. van Nes. Van Berckelstraat 22, tel. 2405. Wijkverple ging: Gemeensch. wykgebouw, v. Pan- huysstraat, tel. 2338 of 2907. Apotheek: Duinrand Apotheek, Nieuwe Z.eweg 1. Noordwykerliout dkt. H. H. A. M. Verdeven. Kerkstraat 28. tel. 2285. Tand arts eu apotheek Bollenstreek: zie Hille gom. Wijkverpleging: zr. L. P. Lanke, Dorpsstraat 47, tel. 2468. Oegstgeest dkt. E. W. F van Wal cheren. Oranjelaan 28, tel. 52130. Wijk verpleging: Groene en Wit-Gele Kruis zr. v. d. Klelj, tel. 33773, bgg. 22222. Rynsburg Zie Katwijk a. d. Rijn. Sassenheim Tandarts Bollenstreek zie Hillegom. Apotheek Bollenstreek: zie Hillegom. dkt. W. J. de Graaff. Teylin- gerlaan 17. tel. 8479. Valkenburg zie Katwijk a. d. Rijn. Voorhout en Warmond Tandarts Bollenstreek: zie Hillegom. Voorschoten dkt. F. H. W. Swen, Veurseweg 20, tel. 2356. Wykverpleging zr. Molleman, Wljngaardenlaan 2, tel. 2177. Apotheek: Zuid-West, Brahmslaan 20. tel. 21522 Lelden. Tandarts: G. M. Manschot, Pauwenstraat 1 (spoedgev. 9.30 uur). Wassenaar dkt. H. W. Pllnk, Prln- senweg 44a, tel. 2075 en K. de Wit, Jon kerlaan 83. tel. 2460. Apotheek: Wasse- naarse Apotheek. Schouwweg 32, tel. 2402. Tandarts: P. C. T. A. Brederode. van Zuylen van Nyeveltstraat 112, tel. 3116. Zw-ammerdam dkt. K. Gill, Zwam- merdam, tel. 01726-257. Advertentie [W|;!iW!iiiiiii TILBURG ETEN VOOR NOORD SUMATRA LEIDSE BIOSCOPEN Films In de week van 17 febr.i Camera: Liefdesspel in Finland (18) Dagelijks: 2 30. TOO en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 eu 9.15 uui\ Lido: Meesterslag in dienst harer Majesteit (14 l Dageiyks: 2.30, 7.0(1 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.16 UUfl Luxor: Up to down staircase (14) Dagelijks: 2 30. 7 (Ml en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uuw Studio: Le Scandals (18) Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: De kanonnen van Navarona Prol. (14 jr.) Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur Zondag: 2.00, 5.00 en 8.00 uur Rex: Cairo, broeinest van spionnen (14) Dageiyks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45, 7.15 en 9.15 uur. Nachtvoorstelling: vrydag on zater dag 23.30: Strip Poker (18) KORRELTJE PUNT „Een ogenblik alntubllefIk moet •nel even naar Iteneden, myn wagen verzetten." LEIDSE 'ADELBERr SNIJDT PROBLEEM VAN GEZONDHEIDSZORG AAN REEKS VRAAGPUNTEN TER DISCUSSIE Op de algemene ledenvergadering van de Leidse Adelbertvereniging is be sloten om voor het seizoen 1967/1968 met een nieuwe opzet te komen voor het wlnterprogramma. In het kader van deze nieuwe opzet Is op donderdag 8 februari a.s. een eer ste byeenkomst georganiseerd, waarin aan de orde zal worden gesteld het vraagstuk: Gezondheidszorg als ipaat- schappelijk probleem. Dit onderwerp zal niet op de gebruikeiyke wijze door een deskundigèworden ingeleid, méar zal ter discussie worden gesteld op basis van de vraagpunten. De discussie zal worden geleld door lid dra. P. J. Stol- ker, psycholoog. De gezondheidszorg in ons land ls ten delen een medisch-technische, ten dele een maatschappeiyk-organisatorl- sche zaak. De gang van zaken ln het huidige medische handelen komt uit beide ele menten voort. Partyen zyn de artsen enerzyds, de maatschappij anderzyds. Veranderingen in die gang van zaken dienen door beide partijen bepaald te worden, vooral t.a.v. de maatschappe- lijk-organisatorlsche kant. Argumenten worden en geschiedt derhalve uit de gemeenschapsmiddelen. De bouw van ziekenhuizen, revallda- tle-centra enz. geschiedt met overheids- De organisatie» van de volksgezond heid zyn voor een groot gedeelte een zaak van nlet-medlsche Inbreng, zowel bestuuriyk als financieel. De beroepen rónd de praktlzerende arts (verpleegster - assistenten - mas seurs - apothekers) hangen ln vele op zichten van de srfhktótir van 'de me dische wereld af. De moderne eu toekomstige medische Ingrepen dreigen het budget van iedere particuliere patiënt te boven te gaan en betekenen ook steeds meer 'n claim op de Overheids-middelen. Om al deze redenen lykt het billik, dat de maatschappij een overwegende stem by de organisatorische en finan ciële regeling van de geneeskunde heeft. Vrage Georganiseerd door VPRO en K O Athene van het Noorden" - Leiden en Parijs). Waarschijnlijk zal ook Oslo worden aangedaan en misschien Hel- sinki. Art Farmer wordt gerekend tot de allerbeste (de z.g. Top) van de hedendaagse jazz-trompettisten. lleatli Vrijdag 9 februari a.s. kunnen de jazzliefhebbers smullen in de Stads gehoorzaal. Vanaf 8 uur treden daar artiesten op van wereldformaat. Na men: Dick Vennink Kwartet, Art Far- mer/Jimmy Heath Kwartet. De orga- nLsatie berust bij de VPRO, dit in sa menwerking met de stichting K O. Het Dick Vennink Kwartet komt uit Nederland. De bezetting is als volgt: Dick Vennink, saxofoon; Rein de Graaff, piano; Rob Langereis, bas en Pierre Courbois, drums. De trekpleister vormt ongetwijfeld de samenwerking tussen Art Farmer en Jimmy Heath, artiesten met een faam over de hele wereld, tot in Rus- Art Farmer Geboren in 1928. Hij werkte samen met Horace Handerson en Floyd Ray in Los Angelos. Daar kreeg hij zijn scholing als musicus. Verder zwierf hij met talrijke groepen en mensen (we noemen Benny Carter, Lionel Hampton en Gerry Mulligan) dour ge heel Amerika. Hij trad op in enkele films, waaronder de beroemde „The Subterraneans". Hij maakte 'een bui tengewoon groot aantal LP's. Momen teel maakt hij een toernee door Europa (Manchester, Wenen, Berlyn - „Het Geboren in 1926 (The roaring Twen ties). Hij is niet alleen tenor-saxofonist maar tevens componist en hespeier van alt- en bariton-saxofoon. Mensen waarmee hij speelde zijn o.a.: Dizzy Gillespie. Miles Davis, trompettist. Kenny Dorham en Gil Evans. Namen die klinken als een klok. Maakte ver der enkele LP's met Miles Davis, Charlie Parker en Sonny Stitt. Hij schreef ook muziek voor Cannon Ad- derley. Hel gehele kwartet Farmer/Heath bestaat behalve genoemde personen nog ui Mal Waldron en Jimmy "Woode. Waldron speelde vanaf zijn tiende jaar reeds piano (vanaf 1836J. Hy werd op zijn 20ste beroeps. Mensen mand minder dan de King of the bas, Charles Mingus. Verdei John Coltrane. Donald Byrd en Jackie McLean. Hij maakte 10 LP's en schreef bij diverse films de muziek. Jimmy Woude was een begeleider van Sarah Vaughen. Veel plalen met orkest van Duke Ellington. Dan lust but not least Steve McCall, drummer sinds zijn 11e jaar. Begon blusey te dummen in hel orkest van Lucky Car- michael, speelde in dé juzz-stad Chi cago. Mederwerkende bij Billy Green Trio en Buddy Jones. Ook nog met Oscar Brown Jr. De prijzen voor het te geven con cert zijn ongemeen laag. Een reden voor alle jazzminnaans om een kijkje te gaan nemen, en vooral: (e luisteren. Saxofonist Jimmy Heath 2. Moet er een globale tarleflQat ko men voor medische behandelingen? 3. Is het Juist, dat medische tarieven variëren met de klassen van een ziekenhuis? 4. Kan er aandrang uitgeoefend wor den op artsen en apothekers om een meer efficiënte en economische ge neesmiddelen-voorziening mogeiyk 5. Valt er een regeling te vinden om medische overconsumptie te bestry- den? 6. a. Is het mogeiyk uit het medische handelen bepaalde werkzaamhe den af te splitsen, die door in- ger-opgelelden kunnen worden verricht? (o.m. bevallingen, ge- boorteregellngs-eontrole, tand heelkundige verrichtingen), b. Is het verantwoord het aantal medische behandelingen te be perken door hljvoobreeld sommi ge geneesmiddelen zonder me disch advies beschikbaar te stel len. o.a. ook de pil? 7 Kunnen sommige Institutionele vormen van medische verrichtingen (ADVERTENTIE) lid van de Nederl. Vereniging van Rechtskundige Adviseurs HOGE RIJNDIJK 103A LEIDEN TELEFOON 23405 nlcl worden Ingekort of prysgege- ven (G.G.D., Verzekeringen, achool- artsendienst. ziektecontroles enz.)" 8. Is er een regeling mogeiyk voor fle opbouw en financiering van een artsenpraktijk, voor een oudedags voorziening voor medici, zodat een duidelijke en verantwoorde Inko- mcnaregellng mogelijk wordt" 9 Is het nuttig een adviesraad In te stellen, welke voor de medici voor zieningen helpt ontwerpen, die een efficiënter gebruik van hun kennis en kunde mogeiyk maakt en die bovendien gelegenheid schept voor artsen om de nieuwe ontwikkelin gen van hun beroep bij te houden? 10. I» er behoefte aan de medlsch- ethlsche raad. waarin ook nlet-me- dtd zitting hehen" De discussies over deze onderwerpen worden de laatste tyd In en bulten ons land nogul eens gehouden nrinr aanlei ding van acute tarieven- en honorarium- kwesties. Dat lijkt niet de Juiste sfeer om deze zaken te regelen maar rtnt betekent dan ook dat partyen In rustige j tyden bijeen moeten komen.

Leidse Courant | 1968 | | pagina 5