Het heeft ook nu u/eer lintjes geregend VRIJDAG 28 APRIL 1967 DE LEIDSE COURANT PAGINA 15 DEN HAAG Ofschoon er twijfel bestaat aan de waarde van de traditie van de lintjesregen, jaarlijks op koninginnedag, is de Staatscourant zoals te doen gebruikelijk ook nu weer met een grote reeks namen gekomen van openbare e n in alle bescheidenheid werkende persoonlijkhe den, wier betekenis voor de samenleving onderstreept is geworden door de decoratiecommissie uit de ministerraad. Bij het kabinet is een wij ziging van het decoratiestelsel nog steeds in studie, maar het nieuwe kabinet heeft hierin bij de gecomp liceerde politieke en economische toestand niet direct haar hoofdtaak gezien. Aan de laatste lintjesregen zijn we misschien dan ook nog lang niet toe, te meer waar het de vraag is, of men echt af wil van dit systeem van het onder scheiden van verdienstelijke Nederlanders, va n wie wij hier, gerangschikt naar de departementen, een lijst afdrukken. Met onze complimenten uiteraard. Kabinet van de vice-minister-president NEDERLANDSE ANTILLEN Officier Oranje-Nassau, bij bevorde ring: J. J .Beaujon, gezaghebber van de Bovenwindse Eilanden: A. Boomgaart, administrateur; R. Pietersz, admini strateur; ridder Oranje-Nassau: W. M. Derksen (Priorin Meletia), Priorin Maria Con vent; A. A. Emerenciana, hoofd Eilan- delijke Dienst Land-, Tuinbouw en Vee teelt; J. Fruchter, koopman; P. A. van der Heuvel, hoofd mulo-school; H. E. Hoyer dir.-eig. van drie omroepstatibns J. H. Kromhout, referendaris A; F. M. i der Vaart, voorz. Reclassering; H. S. Weber, best. Curagaosche Voetbal eremedaille,- Oranje-Nassau: goud, mej. N. A. E. M. van Agtmaal, hoofdver pleegster, directrice ,,Wit Gele Kruis" mej. B. Bijvang (zuster Arnolda), ver pleegster; mej. Ch. Comvalius, vroed- w; J. N. E. Craane, scheepsbouw meester; N. M. Meulens, onbevoegd le- J. Slieker, onderinspecteur; J. Timmers, hoofd ulo-school; P. F. Ver voord, onderwijzer; A. A. de Windt, kassier; mejuffrouw G. A. R. Zefrin, onderwijzeres; zilver, mej. S. L. Brunings, zuigelin genverzorgster; mej. Th. van den Eisen, hoofdzuster (religieuze); mej. C. A. Dorner, verpleegster; mej. C. Hassell, leidster voor soc. werk; V. M. Johannes walbootsman; mejuffrouw A. C. van Resteren, klerk; J. W. van Lier, hoofd agent van politie; R. O. Martha, mijn werker; J. O. Minguel, operator ver pompingen en verschepingen; G. W. Ni- cholsen, hoofdopzichter Iste kl. C. A. Ni- colaus, onderwijzer 4de rang; L. B. Ogeni astuurm an-motorist-schipper mejuffrouw M. A. G. Peterson ass. ma nager en kassière; B. G. Petrona, con troleur; M. Reyes, sportman; F. A. Ri chardson, belast met het onderhoud van wegen in de buitendistricten; E. Tromp, hoofdbrievenbesteller; J. C. Zink, mijn werker; mej. D. M. Visser gepens. on derwijzeres hoedenvlechtster; brons, J. H. Abrahamsz, werkman; H. M. Apostel, arbeider; E. S. Bernardus, machinemonteur; V. M. Daké, brie venbesteller; mej. E. Danje, huishoud ster; A. C. Josefina, straatveger; R. M. Gerly, smeerder Iste klasse; mej. G. N. Madure, huishoudster; P. de A. Mar les, ploegleider wegwerker; D. F. Mar tha, chauffeur; I. I. Martijn, timmer- J. G. Martina, gasolinepompbe- diener; N. O. Martiszoon, machinehout bewerker Iste klasse; J. G. G merseli- monteur voor buitengewone werk zaamheden; F. J. Pedro, Caporal Fire Fighting en Cleaning; F. D. Peloz, ma chinedrijver Iste klasse; N.V. Scherp- tong, landbouwer; B. M. de Wind, op zichter in de smederij; W. J. Winklgar, evangelist; H. S. Sewberath Misser Florence; K. W. Poldervaart, hoofdcom- "J "'"jj'mies; S. Primikiris, consul te Heraklion Griekenland; T. N. Raman, hoofd van de adm. dienst te Bombay; A. E. v. Schijn- del, dir. ,,Ind.-Spedition (Philips NV), te Mönchengladbach; J. P. Sjödahl vice- consul te Gavle, Zweden; m-j. mr. A. Stenfert Kroese, assistente cult, zaken te Londen; S. N. Stephanou, consul te Fa- magusta, Cyprus; A. Uriel, consul der Nederlanden te Haifa; J. Veltsos, atta ché-handelsassistent te Athene; P. Ver- i, kanselier Iste klas te Peking; van Waveren, te La Garenne-Co- lombes, Frankrijk: mej. H. L. van ly wet. ambt. bibliotheek Vredespaleis te 's-Gravenhage; W. Weijsenfeld. voor zitter van de Ned. Vereniging te Buenos Aires; E. A. Winters, redacteur dagblad „Gazet van Antwerpen"; N. van Zelm, vice-consul te Seoel; lid van de! Gem. Sapatan Dharm; A. H. Stjura, kapitein Caraïben; A. H. Ul- terloo, machinist Iste kl.; G. J. Vakkes, baas timnjerloods C. Kersten en Co. N.V.; M. G. Chr. Vliet, controleur Iste kl.; W. A. Yard, hoofd elektricien; M. Resohadiwidjojo, landbouwer; brons, A. Abanbauw, landbouwer/ houthakker; K. Amatsoerdi, fabrieksar beider; M. Asmita, Chr. Cairo, voorman 2de kl. Billiton Mij. Suriname N.V.; J. A. Cooman, kok; R. D. Fikki, smid Suriname Aluminium Cy, te Moengo; L. J. Grauden, landbou- A. A. Lie A Tjam, sjouwersbaas N.V. Scheepvaart Mij. Suriname; H. R. Reit, timmerman Iste klasse; R. Wolf- jager, districtslijnwerker Telefoon- Buitenlandse Zaken Ridder Nederlandse Leeuw: H. Hage naar, Hr. Ms. Buiteng. en Gem. Amb. te Buenos Aires; H. S. A. Hartog, voor zitter raad van bestuur „Unilever NV" en vice-vodrz. raad van bestuur van „Unilever L" te Londen; L. C. J. J. M. Herckdnrath, voorm. pres.-dir.-gen. „Société dfe Construction et d'Exploi- tation aux Champs Elysées" te Parijs; jhr. mr. J A. de Ranitz, dir.-gen. poli tieke zaken; mgr. dr. J. G. M. Wille- brands, secr. Secretariaat voor de Her eniging van de Christenen te Rome, tit. bisschop van Mauriana; officier Oranje-Nassau, J. E. Schaap, laatstelijk ambassaderaad te Djakarta; prof. dr. J. Verkuyl, alg. secr. van de Ned. Zendingsraad en Buitengew. Hoogl. aan de Vrije Universiteit te Am sterdam. officier Oranje-Nassau: mr. A. N. ba ron van Aerssen Beijeren van Voshol, ass.-secr.-gen. adm. zaken; A. E. Aker- lund vice-consul te Loviisa, Finland; H. G. M. Bensdorp, dir. van Bensdorp te Wenen; J. P. A. M. van den Bogaert, dir. van hpt Ned. Informatie Bureau te New York; mr. W. V. Cohen Stuart, con sul-gen. te Sao Paulo; mgr. J. A. Cuij- pers, Apostolisch Prefect Indianen Mis sie van Vi'chada, Columbia; G. E. Erik- son, vice-consul te Mariehamn, Finland; ir. P. L. Fauel, voorz. Groep Zuid-Afri- ka Kon. Inst, van Ingenieurs te Johan nesburg; O. L. Gabrielsson, vice-consul te Söderhamn, Zweden; H, Gazan, dir. Philips Ecbador C.A. te Quito; P. T. A. v. Gelder, manager Algemene Bank Ne derland te Singapore; dr. G. J. van der Hejden, vdormalig dir. Instituut „Small Scale Industries Management" (RVB), te Delft; drs. G. N. Ch. Janssen Ande eremedaille Oranje-Nassau: goud. W. H. Klein Meuleman, commies; C. Th. de Meyier, kanselier 2de klas te Ran goon; mej. J. C. Persoon, voormalig adm. ambt. D. te Singapore; C. Ples- .Technical Officer" Iste klas te Tokio; mej. A. J. C. Postema, kanse lier te Luxemburg; mej. L. H. R. Ra makers te Genève; mevr. Ch. M. E. Vi- dor-Telcs, kanselier te Wenen; mej. W. A. Walburgh Schmidt, adm. ambt. te New-York; C. M. baronesse van Was- senaer-Loertscher, adm. ambt. te Brus- Williams-Watson te Londen; B. J. Zuidberg, voorz. Ver. van Ned. Agrariërs in Luxemburg; zilver, mej. J. C. B. Bol, hoofdschrij- ?r, telefoniste Warschau; mej. C. Knegt, hoofdschrijver, telefoniste; mej Lennep, adm. medew.; C. Looye adm. medew.; mej. E. H. C. Luyendijk. adm. ambt. J. B. W. Portier, adj.-com mies A.; mevr. E. E. de Waal, adm. ambt. D. te Quito; mej. A. C. Wild schut, hoofdschrijver te Rome; brons, A. J. Blokland, rijksambt. Justitie ber. hoofdambt-directeur; O. W. van Gende- Statenlid Suriname; H. A. F. Heid- weiler. Statenlid Suriname; W. Lim A Po, Statenlid Suriname; A. C. Morgen stond, Statenlid Suriname; C. D. Ooft. Statenlid Suriname; S. van Praag, me disch adviseur; J. G. Sof, Statenlid Su riname; E. L. A. Wijntuin, Statenlid Su- ridder Oranje-Nassau: C. J. M. Cop- pelmans, priester-missionaris aan de Marowijne; L. H. Duvant, insp. van on derwijs; E. R. van Eyck, griffier van het Hof van Justitie; R. E. Guicherit, hoofdinsp. van politie; Ch. J. A. Gullit, insp. van scholen der Evangelistische Broedergem. In Suriname; A. E. Her melijn, hoofd Blufpandschool, leraar Rechtsschool en Kweekschool A; E. St. Jong Baw, gouvernementsgeneesheer Mastenbroek, administrateur; Mohammed Radja, voorz. Kamer van Koophandel; D. A. Samson, lid van de Rekenka- Suriname; O. G. Sanches, per sonnel administrator bij de Suriname Aluminum Cy.; J. M. R. Tjin A Sie, hoofd Friedrich Stahelinschool; eremedaille Oranje-Nassau: goud, H. J. Chr. Arno, opzichter te Paramaribo; W. H. E. Anijs, hoofdboekh. dagblad ,,De West"; H. N. Haras, gehuwd Van Ewijk, onderwijzeres; J. L. Bottenbley, hoofdopzichter; J. J. J. Eliazer, voorz. Saramacca sportbftnd; J. R. Jiawan, hoofdcommies; M. L. Kapel, hoofdop zichter; O. J. H. Liesdek, gehuwd Kola der, sociaal werkster; F. E. L. Kola der, adj.-inspecteur van politie; Ch. H. G. Kout, hoofdopzichter Centrale Werk plaats Beekhuizen; J. J. L. Lau A Kien, inspecteur van politie Iste klasse; R. Nandoe, best. Stich ting Tehuis van Ouden van Dagen; E. N. Olenski, industrieel: S. P. Parsan, hoofd techn. ambt. Telefoondienst: Ph. Ritfeld, hoofd kleuterafd. Wanica- school; J. E. Samson, hoofdonderwijze- N. L. Sof. hoofdcontr. landsbus- dienst; H. A. Dj. Tjong A Kiet, hoofd techn. ambt.; R. G. Wolf, deurwaarder; zilver. M. Kent, magazijnmeester r.-k. missie; A. Ch. L. Anijs, kerke- raadslid/bestuurslid ..Noorderkring" en „Naastenliefde": V. E. Asaf. kerke- raadslid en kerkdienares; H. J. Bijlhout, onderwijzeres-titulair; A. E. Burgos, directeur te Johannesburg: J. H. Broers kerkmeester Sint Bonifaas; R. G. Chin hoofd Bureau Paspoortaangelegenheden Chan Sen. machinist Iste kl.; A. N. A.G. .1 A. Chabot. chef van de ;.fd. Be- Craig. secr. bedrijfsleider Suriname velliging; pater E. R. Davids, missiona- Aluminum Cy. te Moengo; A. J. Daniëlslris in Auckland; E. Deckers, bestuurs- kerkeraadslid en kerkdienaar; Drs. D. H. G. Bolten, directeur Huis Lambert van Meerten te Delft, officier in de Orde van Oranje- Nassau. weg, hooft} Bureau Midden Oosten; E. E. S. de Jongh, ambassaderaad te Bei roet; mr. K. Kruyt, sous-chef der Direc tie Raad tan Europa; dr. M. J. Meijer, consul te Hong Kong; R. F. de Roos, laatstelijkambassaderaad, ambassade te Londen;' dr. Ch. V. Stutterheim, con sul te New-York; J. Tjaardstra, eerste handelssec}-, te Londen; mr. A. van der Walle, administrateur; drs. A. U. W. van Werven, consul-gen. te Johannes- ridder Oranje-Nassau: mej E. S. F. v. Alphen, kanselier Iste klas aan Hr. Ms. ambassade bij de Heilige Stoel; A. Ar nold, hoofdcommies; J. E. Bache, vice- consul te prammen, Noorwegen; mevr. S. Berkhout-de Vita, presidente „Socie- dade Holandesa de Assisténcia Social" te Sao Paulo; W. L. Binnendijk, consul Straatsburg; J. D. G. Blankenstein, Ridder Nederlandse Leeuw; Blom, ondervoorz. cent. raad te Utrecht; mr. C. J. de Bruyn.Kops, kantonrechter te Utrecht mr. P. v. Era- pel, pres. arrondiss. rechtbank te Mid delburg; mr. B. W. v. Houten, vice-pre-J sident arrondiss.rechtbank te Arnhem; A. W. baron v. Imhoff, officier van justitie te 's-Hertogenbosch; Chr. de Jong, vice-president gerechts hof te 's-Gravenhage, jhr. mr. M. W. C. de Jong, deken van de orde van ad vocaten te Zutphen; prof. dr. J. Kloek, geneesheer-dir. psych. observatiekli niek te Utrecht; mej. mr. A. A. L. Min- kenhof, adv. gen. bij de Hoge Raad te j 's-Gravenhage; mr. J. H. P. E. Mijns- sen, president gerechtshof te Amster dam; mr. F. A. J. Schade van Westrum I kantonrechter te Amsterdam. 1 officier Oranje-Nassau, bij bevorde- ring: H. Oltmans te Zaltbommel; j officier Oranje-Nassau: ds. N. K. v. I d. Akker, te "s-Hertogenbosch; mr. H. P. J. M. Coebergh, oud-notaris te Am sterdam; G. J. M. van Dijk, oud-de- I ken en pastoor te Bergen op Zoom; drs. J. J. Eijckeler, rector van Huize „Bol- dershof" te Druten; mr. F. W. D. C. A. van Hattum, advocaat te Amsterdam; j Th. J. A. v. Hout, dir. van de missiezus ters te Asten; L. P. H. de Jong dirige rend officier der rijkspolitie 2de klasse, j te Hemen; mr. P. Mostert, directeur-af- delingschef te Monster; mr. H. E. Prin- I sen Geerligs, secr. raad voor de kinder bescherming te Haarlem; ds. F. Slomp emeritus-predikant te Vaassen; ds. P. v. Strien, predikant te Delft; mr. J. Win kel, oud-notaris te Naarden; ridder Oranje-Nassau: mevr. A. E. I Bosman-Cohen, Amsterdam; P. J. M. Boogaards, sociaal hoofdambt, te Arn hem; ds. A. W. Brink, emeritus-predi kant te Zeist; K. Brouwer, insp. der rijksrecherche te Baarn; H. J. C. van I der Burg, pastoor te Vogelenzang; ds. 1 I C. B. Burger, emeritus-predikant te Leusbroek; C. L. Dey, referendaris te Rijswijk (Z.-H)W. H. van den Dool, oud-lid van de generale synode te Rot terdam; L. Evenhuis, dir. huis van be waring te Assen; J. Feron, pastoor te Montfort (L.)ds. B. van Ginkel, predi kant te Utrecht; D. G. Hooijschuur, r.-k. geestelijk verzorger rijksasiel „Veld zicht" te Avereest, wonende te Ommen; J. H. L. de Jong, pastoor te Leeuwar den; P. J. A. Juffermans, emeritus-de ken en pastoor te Kwintsheul; ds. J. Ka- relse, te Goes; W. A. Kelder, hoofdcom mies A te 's-Gravenhage; ds. A. C. Nood, predikant te Velsen; B. J. J. M. Rademaker, dir. „Jeugdzorg Don Bos- co" te Tilburg; W. A. Smulders, deken te Wijk bij Duurstede; mejuffrouw dr. W. Timmermans, secretaresse hervorm de vrouwendienst te Utrecht; ds. I. de Wolff, predikant te Enschede; J. J. 'Zaatman, referendaris te 's-Gravenha- Dors, baas timmerafd. Scheepvaart Mij. Suriname N.V.; A. J. Ch. Goveia. kos- ran r.-k. kerk te Copieweg, lijkbe- er; A. E. Helstone, brig, van politie; G. G. Homberger, machinist Iste kl.; A. J. Jessurun, kapper; L. Fr. Karg, ma chinist Iste kl.; Ch. M. Lewis, hulpon derwijzeres; E. A. Long A Mou, kerke- raadslid; G. Mahabalie, motorist Iste klasse; G. A. Ommel, ziekenoppasser; J. C. A. Oehlers, gehuwd met H. S. Ranchor, hoofd deb. I. Fernandes en Son; R. Rotink, soc. werkster; J. E. Sa lesman, lijkdrager van het Begrafenis fonds „Het Heilig Verbond"; J. V. G. Schmeltz, lijkbewasser; E. E. Seca, de Ned. Kamer van Koophandel Italië te Milaan; mr. Ch. L. Door- hoofd Bureau Handels- en Beta lingsverkeer; A. R. van Dorp, erelid Vereniging Neerlandia te Londen pa ter J. v. d. Dungen, missionaris in de Staat Amdzonas; H. van Duijkeren, at taché te Bonn, J. L. Hanns, vice-consul te Blyth; J. J. L. Huber, wonende te Marseille, dir. Scheepvaartkantoor Marseille van Ruys en Co, te Rotter dam; pater L. J. Jacobs kap. te Kumbo, West Kan}eroen; J. de Jager, voorz. Coöperatieve Ca&trolanda" to Castro Brazilië M. de Luca, consul te Palermo; O. P. Moe, vice-consul te Kristiansand, Noorwegen; G, do Plaisant, consul to ge: eremedaille. Oranje-Nassau: in goud: J. W. van Adrichem, notarisklerk te "s-Gravenhage; D. W. van Amerongen, adj. der rijkspolitie te Leiden; mej. H. J. van Houten, adm. ambt. A te 's-Gra- venhage; H. Kloos, boekhouder notaris kantoor te Noordwijk; M. G. Remijn adj. der rijkspolitie te Pijnacker: J. D. P. Vermeulen, werkzaam op een nota riskantoor te Noordwijk; zilver, mej. E. Batelaan. te Bodegra ven; Z. Biever, huism. te 's-Gravenhage; A. Melis huismeester te 's-Gravenhage; A. Nierop, oud-koster te 's-Gravenhage; G. Schrijver, reclasseringsbezoeker te •s-Gravenhage: mej. H. P. Verweij te Bodegraven; F. Winkel, adjunct-com mies te 's-Gravenhage. brons, C. Boulogne, rijksambtenaar E te 's-Gravenhage; J. Kettenes, wacht meester der rijkspolitie te 's-Gravenha ge; J .Voogd, koster te 's-Gravenzande; JUSTITIE EN FINANCIëN Ridder Nederlandse Leeuw: J. Har tong te Rotterdam; mr. H. van Manen te Wassenaar, effloler Oranja-Nassaut dz* A. de I W .Rietveld, Harderwijk; J. te Roelle. meenle Tietjerksteradeel)J. Combrink, Heurne; A. Roseboom, Bennekom. D. te Amsterdam; F. J. Don, oud-hoofd Ruitenbeek (Nijkerk); J. T. H. Schot-openb. lagere school Rijswijk; H. van makers, Zevenaar; B. Pellikaan, oud- I Eunen, te Kampen; mejuffrouw M. E. burg, Vianen en Lexmond; B. A. Bons. A. Feskens (zuster Albina), te Amster- Sliedrecht; J. Breevaart, lid raad gem. dom; mej. J. M. J. Filott, te Brunssum; Dordrecht; L. van Gelder, Dordrecht; mej. A. A. Groot (zuster Crescentio). te J. Hailing, Krimpen aan den IJsscl; J I IJussum: M. Hemmer. te Hilversum; tan Heuvelhof voorz. Nederlandse Chr. mej. B. Kamerling, te Rotterdam Bond Overheidspersoneel, Leidschen- Konings, te Geldrop; R. L. Boer te Leeuwarden; prof. dr. L. H. Smid. te Leeuwarden; ridder Oranje-Nassau: J. B. F. Gott- schalk te Amsterdam. Binnenlandse Zaken Commandeur Oranje-Nassau: mr. H. W. Bloemers comm. der Koningin in de prov. Gelderland; ridder Nederlandse Leeuw: J. B. Broeksz, lid Eerste Kamer, Hilver- i; prof. dr. J. W. van Hulst, lid Eer- Kamer Amsterdam; S. de Jong, lid Eerste Kamer te Zutphen; I. Baart, oud lid Tweede-Kamer Zaandam; mej. mr. J. J. T. ten Broecke Hoekstra, oud-lid Tweede Kamer 's-Gravenhage; J. M. A. C.van Dongen, oud-lid Tweede Ka- Aardenburg, dr. M. A. M. van Hei voort, oud-lid Tweede Kamer Boxtel; mr. A. P. Schilthuis, oud-lid Twee de Kamer 's-Gravenhage; dr. B. van den Tempel, oud-lid Tweede Kamer Gravenhage: prof. mr. T. A. Ver steeg, oud-lid Tweede Kamer, Amster dam; J. Zwanikken, oud-lid Tweede Kamer Hilversum: mr. A. D. Kuiper dir.-gen. voor Overheidspersoneelsbeleid s-Gravenhage; drs. P. J. C. Lebens, lid Gedeputeerde Staten van Limburg Buchten; prof. dr. J. P. van Praag, lid Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Voorburg. officier Oranje-Nassau: J. P. C.od- waldt burg. gem. Roosendaal en Nispen; B. A. Hesselink, oud-lid raad gem. Mid delburg. officier Oranje-Nassau: J. Eloom, Algemene Rekenkamer 's-Gravcn- hag,e; F. .J. E. Hogewind, dir.- Rijks 'rsychDienst 's-Gravenhage; W. J. Mühring, dir. van de Rijks-centrale voor Mech. Administratie 's-Gravenhage; drs. H. B. F. Snelting, hoofd van de vleeskeuringskring en dir. openbaar slachthuis Eindhoven; L. A. Brouwers, oud-commissaris van gemeentepolitie •Hertogenbosch: drs. T. J. M. Gijsen, burg. Kerkrade; J. B. Vlam burg. gem. Winterswijk; C. J. van der Hoeven burg. i. Ridderkerk; ir. J. A. Fijn van Draat. Dordrecht; mr. E. Heringa, hoofdadm. A, afdelingschef prov. griffie Zuid-Holland, 's-Gravenhage; A. Wol- hoofdcomm. gemeentepolitie te Rotterdam; ir. W. H. van Marie, dir. prov. waterleidingbedrijf Noord-Holland te Bloemendaal; A. Smies. directeur gi rokantoor gemeente Amsterdam (ge- Voorbarige lintjesbui (Van onze correspondent) BREDA Gisteravond zijn In Nieuw Vossemeer en Halsteren reeds koninklijke onderscheidin gen uitgereikt. Deze kleine buitjes gingen wat voorbarig vooraf aan de grote lintjesregen, die vandaag losbarst. De gemeentebesturen is nadrukkelijk verzocht de onder scheidingen pas vandaag, vrijdag, morgen, uit te reiken. In genoem de gemeenten heeft men zich daaraan echte- niet gestoord. Ook in andere plaatsen blijken gister avond reeds onderscheidingen te zijn uitgereikt. dam; J. v. 'tHoff, oud-lid raad en wet houder gem. Zoetermeer; mr. M. .1. M. van Kinderen, weth. Schiedam; D. M. Verkerke, commissaris gemeentepo litie Rijswijk; F. Verstegen, Bergen; L. van Wingerden, Delft: \V. C. van Zwieten, chef afdeling bevolking verkiezingen, burg. stand mil. zaken ge- meentesecr. Leiden; J. de Boer, burg. Assendelft; C. Mol, burg. gem. Wijde- nes en Schlllinkhout; W. E. Bock, insp. gemeentepolltle-korpschef Laren; M. J. Hille, weth. gem. Zaandam; Jonkvr. C. E. de Jong v. Beek en Donk te Amstel veen; W. Ronner, te Amsterdam; ir. W. Zuurmond, Zaandam; A. A. v. Eeten, burg. gem. 's-Heer-Arendskerke; A. S. Wisse, oud-weth. J. Dijkstra, burg. gem. Franeker; H. W. Born, Berlikum A van Faassen, te Lutten; F. W. Haselhoff Vroomshoop; F. J. L. Berkenvelder Groningen; mr. E. W. de Fielliettaz Goethart, burg. gem. Odoorn; D. Ber ger, weth. gem. Assen; F. Furda, weth. Meppel; eremedaille Oranje-Nassau: goud. C. T. Nowack, ambtenaar B Iste klasse te 's-Gravenhage; C. van Alphen adjudant gem, politie te's-Gravenhage; H. v. d. Graaf, adj. gem. politie te 's-Gravenha ge; J. Hoornaar, adj. gem. politie te 's-Gravenhage; M. H. Rijnsburger, hoofdcommies gem. water- en lichtbe- drijven Alphen aan den Rijn; in zilver. A. J. van Riel, adjunct-com mies A te 's-Gravenhage; J. N. Henkes, techn. ambten. 1ste kl. Wassenaar (ge pensioneerd); L. A. J. Jacobs te Ha- zerswoude; A. J. Jansen, brigadier gem. politie te 's-Gravenhage: J. H. M. Jans sen, brigadier gem. politie te 's-Graven hage; brons, J. C. van Driel, hoofdagent pensioneerd)mr. II Westermann Amsterdam; ir. P. Kluyver, dir. prov. planologische dienst Utrecht te Maar tensdijk; A. P. G. van Konlngsbruggen, wethouder gemeente Utrecht; mr. G. F. W. Hartung hoofdadm. A chef Kabinet de Comm. Koningin in de prov. sland, Leeuwarden; F. M. van Panthaleon baron van Eek, burg. gem. Niioi-.lonstpolder; ridder Oranje-Ka C. Morks, hoofdcommies Min. Binnenland se Zaken, 's-Gravenhage; J. J. de Wolff, hoofdambt. 4de kl. Ministerie Binnen landse Zaken. 's-Gravenhage; F. A. M. Aarts, referendaris Stichting adm. Indo nesische pensioenen, wonende te Voor burg; M. F. Broos. weth. Bergen op Zoom; M. Eijsvogels. Oss; P. J. v. d. Meijden Boxtel; M. van der Palen, Waal- re; P. J. Valkenburg, te Dinteloord; F. A. A. H. Breekpt, burg. Valkenburg- Houthem J. H. Boshouwers, Hoens- broek; L. A. van Knippenberg, Helden; A. E. van Arkel. burg. gem. Vorden; mr. G. A. F. baron van Lynden, burg. gem. Valburg; P. J. Donker. Zaltbom mel; R. P. Groeneveld, Garderen;; A. J. Heinen, Aalten; H. T. A. Hogen- kamp, Doesburg; mej. zuster S. Hoi- ting gem. sociale dienst Arnhem; H. J. Klaassen, Oosterbeek; F. Klomp, Brummen; M. Molenaar (e Ulftj C. F. J. Miedema, voorzitter Nederlandse Bioscoopbond, officier in de Orde van Oranje-Nassau. gem. politie, te 's-Gravenhage; M. J. Hoekstra, hoofdagent gem. politie te 's-Gravenhage. BINNENLANDSE ZAKEN EN SOCIALE ZAKEN EN VOLKSGEZONDHEID Ridder Oranje-Nassau: J. W. Webr- meijer. dir. Van der Woudenstichting, tevens gemeentelijke si Delft. Onderwijs en wetenschappen Ridder Nederlandse Leeuw: prof. dr. F. B. J. Kuiper, hoogleraar rijksunivers. Leiden; prof. dr. H. Th. Fischer, hoog leraar te Utrecht; prof. mr. E. H. s'Ja- cobs, rector-magnificus rijksuniv. Gro ningen; prof. J. B. Aninga, oud-hoog leraar te Eindhoven; prof. dr. G. Berk- hoff, rector-magnificus T.H. Twente, te Enschede; prof. dr. A. Heijting, hoogle raar Gem. Universiteit Amsterdam, te Castricum; prof. dr. N. H. Ridderbos, hoogleraar Vrije Universiteit Amster dam; mevrouw prof. dr. Ch. A. E. M. Mohrmann, hoogl. Kath. Unlvers. Nij megen; ir. C. J. Tuijn, plv. voorz. college curatoren T.H. Delft te Am sterdam; drs. J. H. Bannier, dir. Ned. Org. Zuiver-Wetenschappelijk Onderz. 's-Gravenhage, te Wassenaar; officier Oranjë-Nassau. M. E. 't Hart, directeur Kon. Ned. Akademie van We tenschappen Amsterdam; officier Oranje-Nassau: C. Boshuizen, adm. Min. Onderwijs en Wetenschap pen 's-Gravenhage; drs. P. H. van der Eist. jr., hoofdadm. Min. van O en W., te 's-Gravenhage; drs. J. W. C. Aarts, te Tilburg; drs. J. G. L. Ackermans, Nijmegen; H. J. Carpaij, Eindhoven; M. A. Ch. Lindeman, Amersfoort; mr. J. II. M. Waterreus, Almelo; H. van Hoogdalen, bijz. kw. Groningen; M. de Weger. Winschoten; H. Knuvers (broe der Fulgentius), St. Louis' te Ouden bosch; drs. C. van der Zwet. dir. Chr. Pedagogisch Centrum, te Voorburg; mr. J. L. Meertens, hoofdadm. Min. O. en W te 's-Gravenhage; mejuffrouw dr. M. W. Alkemade (zuster Mechthildis), rectrix te Rotterdam; dr. F. H. de Bruijne, te Utrecht, mej. dr. M. D. J. Th. Snijders (zuster Cherubine), rectrix te Amster dam; dr. D. van der Veen, te Wagenin- gen; dr. N. Veis Heijn, rector chr. gym- „Sorghvliet" te 's-Gravenhage; mej. drs. A. A. H. Breekpot, burg. Valkenburg Beekman, coördinerend insp. nijver- heidsond. te 's-Gravenhage; mr. H. J. E. Vermeulen te Utrecht; dr. E. B. J. Postma te Breukelen; dr. H. F. Jongen, te Amsterdam; ridder Oranje-Nassau: M. G. Stoeven- beld, referendaris Min. O. en W., 's-Gra- venhage; H. W. G. Bauer, hoofdcomm. A Min. O. en W. te 's-Gravenhage; J. Battenbert, te Doetinchem: L. L. J. Heu gen, te Hilversum; C. J. Rol, te Rotter dam; H. L. Baars, te Rotterdam; A. Bergsma, te Leeuwarden; J. Th. Bogie, te Weert; J. Brands, te Bergum (ge- feer (broeder Raymundus), Amsterdam; mej. W. .1. Munster (zuster Cleta). te Heerlen; T. Murris, te Opwierde; R. A, Ch. Rothfusz, te Amsterdam; B. van der Steeg, te Heemstede; J. J. de Vast, Ter- neuzen; J. A. J. Weetink (broeder Aste rlus), te Schiedam; C. J. Alders, te Haarlem; W. J. M. Boonekamp, te Heer len; drs, G. Th. M. Janssen, te Roer mond; drs, N. J. Mcdemblik, oud-leraar Maerlant-lyceum te 's-Gravenhage; dr. J. G. van de Putte, te Harderwijk; dr. A. Scheijgrond, te Gouda; L. P. A. Ver- heijen, oud-onderdir. gem. hogerburger- school „Beeklann" en oud-directeur van de gemeentelijke handelsavondschool „Beeklaan" te 's-Gravenhage; dr. J. Verseveldt, te Zwolle; R. Verwers, te Haarlem; dr. W. J. A. Visser, leraar r.-k. m.m.s. „Cor Mariae Immacula- tum" te 's-Gravenhage; dr. H. J. van de Vliet, te Amsterdam; dr. P. G. J. Vredenduin. te Oosterbeek; drs. F. W. van der Wilt, te Utrecht; ir. W. F. Engels, dir. uitgebreid technische school van het Kon. Genootschap, Leiden; A. M. van Ginkel, Surhuisterveen; A. Glansdorp, te Rotterdam; ir. W. van der Schrier, oud-leraar aan de t.h., „Donge- straat" te Amsterdam, wonende aldaar; R. van der Velde. dir. van de chr. techn. school te Harderwijk; mej. G. Algra, dir. van de Enschedese huishoudschool; mej. M. P. van den Berg, dir. van de Groningse kook- en huishoudsch. te Gro ningen; mej. F. M. Blümel vulgo Libal, oud, oud-dir. van de r.-k. huishoudsch. te Terwinselen; mej. E. Ch. M. Coe bergh (zuster Bernadette), oud-dir. r.-k. huishoud- en industriesch. „St. Agnes", te Roermond; mej. G. van Driesum. oud-dir. van de r.-k. huishoudschool, te Apeldoorn; mevr. S. R. Houwing-van Sloterdljck, oud-voorz. Ver. Vak- en Huishoudsch. „Prinses Irene" te Am sterdam; W. de Jong, dir. huishoud- en industriesch. voor meisjes te Meppel; I mevr. H. M. M. Knaapen-Boezeman, dir. r.-k. school voor gezinsverz. te Hel mond; mej. B. Olij, chr. nijverheidssch. voor meisjes te Arnhem; mej. P. J. Rij ken. oud-dir. chr. landbouwhuishoudsch. te Sprang-Capelle; drs. M. J. Simmer, leraar aan een r.-k. huishoudsch. te 's-Gravenhage en directeur van het Kath. Pedag. Bur. nijverheidsond. voor meisjes, wonende te 's-Gravenhage; me juffrouw W. F. Sturing, dir. nijverheid- school voor meisjes te Wngeningen; eremedaille Oranje-Nassau: goud, me vrouw H. Bletz-Leeuwerke, ond. bij het b.l.o. te 's-Gravenhage; P. Boer, ond. bijzonder l.o. te Hazerswoudc; mej. K. de Kraa, hoofdl. openb. kleuterond. te 's-Gravenhage; M. C. Oudesluys, ond. bljz. l.o. te Delft; mej. E. v. Tol (zus ter Ceclliana), oud-hoofdl. bijz. kleuter ond. te Lelden; mej. F. Trouborst, ond. bij het bljz. l.o. te Waddlnxveen; mej. J. M. E. Watervis (zuster Annunciade), hoofdl. bljz. kleuterond. te 's-Gravenhn- I ge; mej. W. Ch. Wientjes, oud-ond. bljz. I g.l.o. te Voorschoten: mevr. M. Wijn- maalen-Galllard, hoofd openb. kleuter ond. te 's-Gravenhage; W. Duk. techn. I ambt. 1 aan de rijksuniv. te Leiden; L. Verschragen. hoofdtechn. A aan de I rijksuniv. te Leiden; zilver, H. J. N. van Oosten, laborant A bij de rijksuniv. te Leiden; H. Treur, laborant A bij de rijksuniv. te Leiden; silver, J. Hogervorst. rijksambt. D. bij het Min. van O. en W. te Voorburg; L. van Tilburg, adm. ambt. C 1 bij het Min. van O. en W. te 's-Gravenhage; W. van Werven, adm. ambt. C 1 bij het Min. van O. en W. te 's-Gravenhage. Financiën Ridder Nederlandse Leeuw: mr. S. Boomstra, dir. Bulten!. Betalingsverkeer bij het Min. van Fin; T. Dekker, dir. van 's Rijks belastingen, hoofd Dir. In tern. Fisc. Zaken Min. van Fin.; mr. E. A. Liefrinck, fin. raad bij Harer Ma- jesteits Ambassade te Parijs; P. J. van Kerkoerle, dir. van 's Rijks belastingen, hfd. dir. der rijksbel. te Breda; officier Oranje-Nassau: C. P. Aal- bers, adm. plv. hoofd afd. Comptabiliteit van het Min. van Fin.; mr. A. W. van Nes, adm. Directe Wetgeving Dir. Be- I lastingen van het Min. van Fin.; mr. V. Spieksma, hoofdadm. Directe Defensie Aangelegenheden Min. van Fin.; A. R. Touw, insp. financiën bij de afd. Insp. der Rijksfin. van het Min. van Fin; dr. S. J. Rltzema, adm. bij 't Rijksinkoop- bur. te 's-Gravenhage; C. Slagmolen. hoofdinsp. van 's Rijks belastingen, te Rotterdam; A. C. H. van Rietschoten, hfd. insp. invoerr. en accijnzen Amster dam; J. H. van der Made, hoofdinsp. van 's Rijks belastingen, Arnhem; A. ten Hoeve, hoofdinsp.-titulair van I 's Rijks belastingen te 's-Hertogenbosch j 's Rijks belastingen te Zwolle: Hv d Siol- pe, hoofdinsp titulair van 's Rijks be- P. C. W. Wolfs, hoofdinsp.-titulair vun 's Rijks belastingen, te Maastricht; A. J. W. B. van Rietschoten, hoofdontv.-ti- I tulair van 's Rijks belastingen te Eind hoven; prof. drs. A. L. Brok, hoofdacc. bij de Rljksacc. dienst te Amsterdam; J. van Bullegooljen, hoofding. A van het kadaster, te Assen; ridder Oranje-Nassau: W. H. A, Btflgg gemann, oud-dir. van het kantoor Am sterdam van de H.B.U. N.V.; D. van Delden, dir. Brielle van de A.B.N. N.V.; M. Eek, Haarlem vun de Ned. Middcn- standsb. N.V.; W. C. Leker, hoofd afd. Controle Ned. Spuarbankbond te Amers foort; H. C. van Suljlckom, dir. Meppel van de Amro Bank N.V.; H. Hijzen. adj.-accountant 1 bij de afd. Centr. Ac countantsdienst van het Mm. van Fin T. van Norden, hoofdcomm. Min. van Fin.; J. R. Veldhorst, hoofdcomm. A van het Min. van Fin.; A. P. E. de Wolff, hoofdcommies bij het Min. van Fin.; G. J. Bastiaanse, techn. hoofdambt. 1 der domeinen te Dordrecht; W. J. Aben, ref, van 's Rijks belastingen, te Arnhem; J. J. Geelhoed, ref. van 's Rijks belas tingen te Amsterdam; L. J. Maissan, hoofdcontroleur A 's Rijks belastingen te Amersfoort; J. Doeven, hoofdcontroleur A van 's Rijks belastingen te Groningen; T. J. Kortschot, hoofdcontroleur A van 's Rijks belastingen te Amsterdam; A. Brederoo, hoofdcontroleur A van '8 Rijks belastingen te Rotterdam; E. A. L. Damm, hoofdcontroleur van 's Rijks be lastingen te Epe; J. Freljsen, hoofdcon troleur van 's Rijks belastingen te Am sterdam; P. J. Mos, hoofdcommies-se cretaris van 's Rijks bekistingen te Am sterdam; J. G. Koekoek, hoofdcommies- secretaris van 's Rijks belastingen tv Eindhoven; T. Fcenstra, hoofdcommies van 's Rijks belastingen te Hilversum; F. H. Vilain, hoofdcommies van 's Rijks belastingen tc Kerkrade; W. de Bloois, hoofdverificatcur-controleur der invoerr. en acc. te Amsterdam; F. Vorstenbosch hoofd verificateur-controleur der invoerr. en acc. te Rotterdam; H. J. van de Klundert, hoofdverificateur invoerr. en acc. te Roosendaal; M. J. W. Jongmans, hoofdverificateur invoerr. en acc. te Venlo (Keulse Barrière); E, Bajemu, hoofdverificateur invoerr, en acc. te Amsterdam; A. Stuiver, verificateur der invoerr. en occ. te Almelo; P. S. Tee ling, techn. hoofdambt. 1 van het ka daster te Alkmaar; ercmcduille oranJe-Nassau: goud, II. Stobbe, algemeen procuratiehouder bij de firma Taams en Keyser te 's-Graven hage; W. C. Bakker, commies A bij het Rijksinkoopburcau te 's-Gravenhage; zilver, mej. M. A. Hagenaars, adj.- commles bij de afdeling Indir. Belastin gen van het Min. van Fin.; mej. J. M. tnris-gencraal van het Min. van Fin.; D. Kruizingn. assistent A van 's Rijks belastingen te 's-Gravenhage; A. J. Starrenburg, ndj-commles van 's Rijks belastingen te 's-Gravenhage; brons. D. Val, administratief ambte naar C 2 klasse van het Min. van Fin.. B. van der Bor, rijksambtenaar G bij het Ministerie van Financiën; A. F. G. Rademakers, rijksambt. E bij 's Rijks Munt te Utrecht. Ridder Nederlandse Leeuw: drs. R. Mnnschot, directeur van de Coöp. Cent. Raiffeisen-Bank te Utrecht. Ridder Nederlandse Leeuw: vlce-ad- mi. J. B. M. J. Maas te 's-Gravenhage; luit. gen. ir. L. W. C. Adunk, van de technische staf te 's-Gravenhage; gen- maj. W. C. H. van Reede. van het wa pen der cavalerie, te Breda; luit-gen. A. L. Cox, van de Koninklijke lucht macht, te Den Dolder; P. P. Kuntze, pl. secr.-gen. belast met de aangelegen heden betreffende de Kon. luchtmacht, te 's-Gravenhage; officier Oranje-Nassau, met de zwaar den: kapt. ter zee P. van Noort, te Hilversum; kapt. ter zee G. van der Graaf (bij bevordering), te Vlisslngen; kapt. ter zee J. B. van den Berg, te Voorschoten; kapt. ter zee J. E. Zlctse (bij bevordering), te 's-Gravenhage; kapt. ter zee van adm. K. T. Bremer (bij bevordering), te 's-Gravenhuge; kapt. luit. ter zee B. Veldkamp, te Rock- vllle (U.S.A.); kupt-luit. ter zee A. P. E. J. J. Besnord (bij bevordering), te Santpoort; kapt-lult. ter zee vlieger H. J. E. van der Kop, te 's-Gravenhage; kapt-luit. ter zee waarnemer T. J, M. Gruter, te Katwijk aan Zee; kapt-luit, ter zee van adm. J. J. Stam, te Nleuw- Loosdrecht; kol. H. L. Graafmans, van de generale staf, te 's-Gravenhage; luit-kol. C. Kolft, van de generale staf, te Apeldoorn; luit-kol. S. D. Catnlnni, van de gen. staf, te Tetelrath (W.-Dld); luit-kol. J. T. A, Zwljnenbcrg, van de generale staf, te Warschau; luit-kol. L. S. Smid, van de intendance staf, tp 's-Gravenhage; lult-kol. ir. T. A. van Zanten, van de techn. staf, te Voorscho ten: kol. T H. Wessels, van de inten dance. te Lelden; kol. G. IJsselstcin. van de intendance, tc Voorburg; kol. A. M. Herbrink, vnn de Infanterie, te Eindhoven: kol. C. R. Dassen, van de infanterie, te 's-Gravenhage; kol. F. Touber. van de infanterie, te Voorburg lult-kol. H C. P. Vennik, van de Ingan- te Rijswijk (Z.-H.); lult-kol. H. J. Beekers. van de Infanterie, te Venlo: luit-kol. A. J. H. Wijnen, van de infan- terle. te Eindhoven; luit-kol. J. M. Lam- meróe, van de infanterie, te Wolfheze; kol. F. T. A. Crul, van de cavalerie, te Heemstede; lult-kol. C. A. Heshualus. van de cavalerie, te Amersfoort; kol. H. J. van der Meer, van de artillerie, te 's-Gravnnhage; lult-kol. A. L. Stad houders, van de nrtlllerie. te Bergen op Zoom; kol. E. H. van Heerde, van de genie, te Apeldoorn; kol. A M. J. Taks (bij bevordering), van de genie, te Breda; kol. K. W. M. Brantje». van de Kon. marechaussee, te Arnhem; kol. P. J. van der Giesscn. van de mil. adm. te Wassenaar; kol J. C C. Crrna Ui- terwijk, van de mil. adm., te Middel burg; commodore C. R. R. Mandors, van de Kon. luchtmacht, te 's-Graven hage. commodore C. A. Robertus (bjj bevordering), van de Kon. luchtmacht, te VGravcnhuge; kol. W M. van den Bosch, van dr Kon. luchtmacht, te Zeist; kol. H. H. Pceters, vun dc Kon. luchtmacht, te Nijmegen; kol. J. H. Oorthuijs. van de Kon. luchtmacht, te Soest; kol. Ir. H. K. Stoklu (bij bevor dering), van de Kon. luchtmacht, te Wassenaar; lult-kol. A. J. W. Wijting (bij bevordering), van de Kon. lucht macht, te Maassluis; luit-kol. A. vnn Oosten, van dr Kon. luchtmacht, tr Bllthoven; lult-kol. mr. C. Munte, van de Kon. luchtmacht, te Rijswijk (Z.-H); luit-kol. G. R. Bosch, van de Kon. lucht macht, te Uden; officier Oranje-Nassau: de earvol ontslagen kol-tlt. W. van Wijk, van dr

Leidse Courant | 1967 | | pagina 15