Oude schoorsteenstukken in nieuwe Kath. Bibliotheek Veiligheidsauto-ontwerp Leids student bekroond DUKLA-AJAX Sybrands onverslaanbaar in simultaanwedstrijd MEDISCHE DIENSTEN I PAGINA 3 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 18 FEBRUARI 196T ADVERTENTIE Wij hebben gegarandeerd kaarten voor u! NU VOOR 1 GULDEN NAAR Dit moet U doen: 1. Schrijf alleen de letters van de goede antwoorden op de 5 vragen adreszgde van een briefkaart van 15 cent. 2. Plak op deze briefkaart eveneens aan de adreszijde 1 gulden a 3. Opsturen aan: Postbus 88, t.n.v. Herbouw Uithoek - Alphen 4. De briefkaarten moeten uiterlijk 24 februari a.s. 17.00 uur in U mag net zoveel oplossingen insturen als U wilt, echter één oplossing per briefkaart. 1. Hoeveel geldige doelpunten heeft Ajax in de eerste vier wedstrijden uit het Europacup I toer- a. 11 nooi 1966/67 gemaakt? 2. Met hoeveel won Ajax op 15 januari 1967 va F.C. Twenthe 3. Johan Cruijff is geboren in het jaar? -1 b. 6—0 5. Voorzitter van Ajax ii a. 1947: b. 1948: c. 1949 a. Joego-Slavië b Tsjecho-Slowakije c. Bulgarije a. Solleveld b. Michels c. Van Praag d. Berg zal op 24 februari 1967 uit de goede inzendingen de prfls- le prijs i S VOOR 2 PERf DEN ZAKGELD. 2e prijs: Reizen zjjn geboekt en kaartjes verzekerd. Prijswinnaars krijgen zaterdag 25 februari a.s. bericht. Deze actie wordt gevoerd voor de herbouw huis, waarbij alles verloren ging. Verruiming verleend door B 4 W van Alphen a/d Rijn, bij besluit van 2 februari i afgebrand jeugd- 1967, 31614 afd. A.Z. Kangeroes blijft in Na twee opeenvolgende overwinnin gen heeft Kangeroes gisteravond in de thuiswedstrijd tegen DTS uit Enkhui zen weer een nederlaag moeten in casseren. DTS startte bijzonder sterk: 715. Kangeroes bood in de 2e set echter prachtig partij. Alles werd op de aan val gezet en hoofdaanvallers Broersma, Van Duyvenbode en Oudeman benut ten elke kans Uitstekend: 155 voor Kangeroes. De Enkhuizers namen weer een voorsprong dank zij een 1215 zege in de 3e set en liepen in de 4e set heel gemakkelijk uit tot 48. Kan geroes herstelde zich weer en kwam via 810 en 1010 zelfs in winnende positie: 1310. Domme fouten van de Leidenaars waren toen oorzaak van het verlies. DTS profiteerde dankbaar en sloot de wedstrijd af door een 1315 zege in de 4e set. ARGOS-DAMES ZEGEVIERDEN Het experiment tan coach Henk Kleingeld van Argos, om in de wed strijd tegen het Dordtse St. Paul het penetratie-systeem te spelen voldeed nog niet helemaal aan de verwachtin gen. Duidelijk kwamen de Leidse da mes nog tempo tekort, hetgeen echter niet verwonderlijk is, omdat Ai-gos dit systeem moet instuderen in een veel kleinere trainingszaal dan de ruime sporthal aan de Morssingel. Na het verlies van de le set met 815 schakelde Argos weer terug naar het spelen met vaste set-ups en nu was er geen vuiltje meer aan de lucht. De Argos-coach kon in de volgende drie sets rustig wijzigingen in 't team aanbrengen zonder dat de overwin ning in gevaar kwam. Afwisselend werd het team gevormd door Hanna Bosboom, Hanna Wang, Josien v. d. Bosch, Heieen van Steenwijk, Lennie Kneppers, Klazien Peeters en Wil v. d. Wijngaard en gezamenlijk zorgden deze speelsters voor drie achteenvol- gende set-overwinningen met de cijfers 15—9, 15—10 en 15—7. Scylla-Nedlloyd topduel Vanavond zal de grote strijd om de landstitel tafeltennis waarschijnlijk in alle hevigheid losbarsten. Het Leidse Scylla ontvangt n.l in haar zaal aan de Hoge Morsweg 12 het Amsterdamse Nedlloyd (en niet AMVJ zoals abusie velijk op aanplakbiljetten is vermeld). De Leidenaars zullen het tegen het trio Frans en Bert Schoofs en Wim Schoonemeyer zwaar te verduren krij gen. Om te beginnen kunnen zij al op drie verliespartijen rekenen, daar Giel Kuyper niet in staat moet worden ge acht ook maar één winstpuntje bin nen te halen. Speelt de Nederlandse kampioen Bert v. d. Helm echter'voluit en geeft Gerard Bakker ook alles wat hij heeft dan menen we toch wel dat onze stad genoten de beste papieren hebben. Aanvang 18.00 uur. In het inwendig geheel vernieuwde en gemoderniseerde gebouw van de Kath. Leeszaal en Bibliotheek aan het Steenschuur naast de Lodewijkskerk zijn de oude schoorsteenstukkendie enige maanden geleden soms achter het behang werden ontdekt, weer aantrekkelijk en kleurig onderdeel ge worden van de toch altijd wat zakelijke ruimte in onze moderne tijd. De schilderingen zijn nog niet op hun plaats gebracht, want schilder, stucadoor en andere handwerklieden zijn nog druk bezig aan de afwerking, die altijd stof en ongemak ongunstig voor schilderijen met inch meebrengt. Maar binnenkort zullen deze voortbrengselen van de sierlijke rococotijd in een moderne entourage prijken. De allegorische voorstelling toont de zinnebeelden van de visserij, de jacht en de ioijnbouw. De dame op het portretstuk is onbekend, vermoedelijk een der vroegere bewoonsters. Wintertje dreigde roet in Kijnsburgse bloemenhandel te gooien Even leek het. alsof de winter tóch og zou terugkeren, hetgeen zonder wtjfel zijn Invloed zou hebben gehad >p het verdere verloop van de produktie de bolbloemen. Al spoedig trad chter de dooi weer in en in hoeverre Ie korte periode van kou van invloed al zijn geweest op de tulpen van het 'rtje veld zal straks blijken wanneer le in bloei komen. Voor de bloemen- toopman is schaatsenrijden nu eenmaal :een plezierige bezigheid. Op de eerste "laats oelet het weer hem dan om zjjn "eroep normaal uit te oefenen, maar iet is soms nog letterlijk op te vatten »k. Toen namelijk 'zaterdag j I. de chaatswedstriiden in Noorwegen via de elevisie werden uitgezonden, had dit gevolg dat de koopman weinig of i klanten meer te zien kreeg. U ziet welk een verstrekkende betekenis lolets kan zijn. Evenals in de achter ons liggende v*ek het geval was, worden ook in de tomende dagen forse prijzen en een lanzienlljke aanvoer verwacht. Zolang nog dagen voorkomen dat er naast export naar Duitsland, o.a. twee ex- vliegtuigen naar Parijs vertrekken t voor het merendeel een Inhoud van 'lbloemen voor de Franse hoofdstad 'n de provincie, zullen de noteringen 'oorlopig nog wel aan de hoge kant SUBSIDIE VOOR MAATSCHAPP. WERK EN GEZINSZORG TE HAZERSWOUDE? R.K. Stichting werkt met onbevoegde kracht Subsidie maatschappelijk werk en ge- tinsznrg. r.k. Stichting werkt met onbe voegde kracht. Burgemeester en wethouders zullen de gemeenteraad voorstellen aan de stich ting voor maatschappelijk werk en voor gezinsverzorging te Hazerswoude en de k. Stichting voor Maatschappelijk Werk n Gezinszorg te Zoeterwoude een subsi die te verlenen. Deze wordt jaarlijks ver- Urekt tot een bedrag, dat gelijk is aan de door het rijk verleende subsidie of h el het bedrag, dat door het rijk verleend zou kunnen worden -zulks kosten waarin de subsidie wordt ver leend, zijn gemaakt ofwel geacht kunnen worden te zijn gemaakt ten behoeve van het werk in Hazerswoude. Het personeel van de stichtingen moet naar liet oordeel van b. en w. voldoen naar redelijkheid le stellen eisen van opleiding. Dit ontwerp-besluit wordt de raad voorgelegd, nu de r.k. Stichting voor Maatschappelijk Werk. evenals de neu trale stichting, een principiële subsidie toezegging bezit voor een tweede maat schappelijk werkster te krijgen, die vol doet aan de door de minister gestelde opleidingseisen, maar is in haar opzet tot nog toe niet geslaagd. Deze maat schappelijk werkster zou belast worden met de leiding van de gezinszorg. In 1966 kwam het bestuur van de r.k. stichting voor de keus te staan, een deel van de gezinszorg af te stoten of een onbevoeg de kracht aan te stellen. Voor genoemde kracht zou de stichting uiteraard het recht op subsidie verliezen en dat bete kende dus tevens, dat voor deze kracht door Hazerswoude niet zou worden ge subsidieerd. Het bestuur van de stich ting vond het in 1966 niet verantwoord een deel van de gezinszorg aan de Rijn dijk af te stoten en heeft bijgevolg een onbevoegde kracht aangesteld. Nu heeft het bestuur bij de gemeente gevraagd om subsidie, op gelijke voet als waarop dit plaats vindt voor krachten, die ook door het rijk worden gesubsidieerd. De leden van het college gefren toe, dat zij in principe in het algemeen vrij ernstige bedenkingen- koesteren tegen het laten vallen van eisen inzake de opleiding van personeel. Anderzijds zijn zij daar entegen van mening, dat door star vast houden aan de eisen de noodzakelijke gezinszorg en gezinshulp voor een deel van de Hazerswoudse ingezetenen in de waagschaal worden gesteld. "Ons col lege wil hiervoor de veantwoording niet dragen", zo wordt gezegd door hen. Rekening-courant overeenkomst Het college van Hazerswoude stelt de raad voor met de Coöperatieve Raif- feisenbank "Hazerswoude-Koudekerk" een rekening-courantovereenkomst zon der kredietbepaling aan te gaan. In dit verband wordt er op gewezen, dat hier door de betaalgelegenheld ten behoeve van het publiek wordt uitgebreid: fcas- betalingen van schulden aan de gemeen te kunnen onder andere dan bij genoem de bank geschieden. IN DE FORD-STAND op de RAI-automobieltentoon- stelling te Amsterdam zijn tien ontwerptekeningen opgehangen, die door een internationale jury zijn gekozen uit ruim 800 inzendingen voor een wedstrijd door Ford uitgeschreven. Het is de tweede maal, dat deze auto-industrie een dergelijke wedstrijd hield. Vorig jaar organiseerde het tijdschrift „Ford Wereld" in samenwerking met de Jeugd Automobiel Club ook een jacht naar ontwerperstalent. Bij de prijswinnaars was destijds de 21-jarige Leidenaar Jop de Jong. Voor zijn bekroonde tekening ontving hij een horloge met inscriptie en werd hem een twee-daagse excursie naar Keulen aangeboden. Toen het allemaal voorbij was, wijdde Jop zich weer aan zijn studie, vierde jaar scheikunde, en tekende hij in zijn vrye tijd voor zich zelf allerlei nieuwe modellen, aangepast aan de nieuwe mode; de z.g. mustang-look. IOP's ONTWERP, de Segura 8 (segura Spaans voor vei lig) vertoont uiterlijk sterke overeenkomst met de Citroen ID, zonder er een imitatie van te zijn. De voornaamste kenmerken van het ontwerp zijn: stalen, onver vormbare carrosseriekooi, waarin de stoelen zijn ingebouwd, be weegbare zuil met o.a. stuur (trapeze-vormig) en bedie ningsorganen, interieurbekleding van overtrokken schuimplaslic, schuifdeuren, verzonken hand vatten en knoppen, geheel ge sloten wielkasten en een plastic burntjer rond de hele wagen. De techniek is tot in de details omschreven en maakt een heel aanvaardbare indruk. Jop's studio is zijn achterkamer tweehoog in de Groenesteeg. Bij zijn studie en zijn tekenhobby heeft hij ook tijd een winkeltje in tweedehandsgoederen te drij ven samen met een huisgenoot. Via een tweetal steile trappen gaat Jop ons voor naar zijn warme kamer, waar in 't midden een alladin lustig snort. In een hoek staat een kleine tekentafel en daar is het dat nieuwe mo dellen worden geboren. Gedu rende zijn schooltijd (gymna sium b) ontwikkelde zich. reeds Jop's voorliefde voor de auto mobiel. Enkele malen reed hij mee in een rally. ..Nee. alleen binnenlands hoor. We zijn een poosje geleden op verkenning uit geweest naar Frankrijk voor de tulpenrally, maar het is ons nog te riskant". Veiligheid voor- PORD nodigde hem enkele maanden geleden uit, op- nieuw mee te doen aan de nationale wedstrijd, die voortaan jaarlijks gehouden zal worden. Er was naast de rubrieken bruikbaarheid en fantasie een nieuwe bijgekomen, de veiligheid. De veiligheidscam pagne van de Amerikaan Naber zal hieraan niet vreemd zijn. Jop ontwierp een veiligheidsmodel en schaarde zich hiermee bij de tien landelijke winnaars. Blijkbaar was zijn opvatting van de veiligheid zo goed op papier gezet, dat de jury, bestaande uit de Nederlander Piet Olyslager, de Ier John Fallis en de Duitser Uwe Bahnsen, zijn ontwerp met die van twee anderen in de afdeling veiligheid de hoogste waarde ring toekende. r op. Jop de Jong: voor de tweede maal winnaar veiligheidsauto. Of liever, dat doen volgens hem de fabrikan ten niet. „Ze zullen nooit een auto op de markt brengen, die met alle mogelijke veiligheids zorg is gebouwd. Eenvoudig om dat zo'n model ofwel te duur wordt ofwel er ontoonbaar uit zal zien. Nee, ik geloof biet, dat de fabrikanten blij zijn met de publiciteit, die de pers heeft gegeven aan de manco's, die aan sommige merken kleven uit vei ligheidsoogpunt. Commercieel ge zien worden de fabrikanten hier door gehandicapt in hun ont werpen. omdat de knal)potten- kijkers hen dwingen onvoorde lige voorzieningen aan te bren gen". Wat is Jop's favoriete auto van het ogenblik? „De mustang is een pracht van een wagen, de zephyr ook wel. Maar wat dat betreft, alle auto's van General Motors krijgen nu een „mus tang-behandeling". Als ik op het. moment geld had. zou ik een Fiat 850 Sport voor de deur willen hebben. Dat is waar voor je geld. Russische wagens? Het aankijken niet waard. De Franse roesten onder je handen weg. De Japanners komen nu met hele aardige wagens naar voren. Daf 44 is een keurige, func tionele wagen". En aan welke auto- heeft prijswinnaar Jop de grootste afkeer" „De Citroen Ami. Die auto is geen vlees en geen vis. Hij is niet chic en niet eerlijk lelijk zoals de lelijke eend. Een wanprodukt." |"\E AUTO-ONTWERPER in de U dop is er van overtuigd, dat hij zijn hobby deelt met vele anderen. Aangesloten bij 'n club is hij niet en lui heeft ook geen raadgevers. Alles komt voort uit eigen ideeën. Aspiraties voor de toekomst? Jop zal geen baan in stappen als ontwerper zolang hij van scheikunde nog het meeste heil vei-wacht. Het moet bij een hobby blijven Tinman „veegt" Leids kampioen Jacob Kort In de eregroep van het Noteboom- toernooi is dit jaar een vrij jonge bezet ting. Op kop staat de 15-jarige jeugd kampioen Jan Timman, die de kam pioen van Leiden en van het organi serende L.S.G., J. C. Kort, versloeg. De partij tussen de Nederlandse stu dentenkampioen A. v. d. Berg tegen W. Verreck, die invak voor Kerkhoff, werd remise. De partij tussen Timman en Kort was even kort als spannend. Via een klassieke damegambiet kreeg het spel duidelijke kenmerken van de Sokolsky-opening. Een onnauwkeurig heid van zwart werd door de talent volle Timman met een verbluffend slukoffer uitgebuit. Na IV» uur spelen zag Kort zich gedwongen groot ma teriaal prijs te geven of mat te lopen, en gaf toen maar op. De partij tussen A. v. d. Berg en W. Verreck verliep aanvankelijk po sitioneel met een licht overwicht voor wit. dat langzaam aangroeide tot een mataanval. Verreck trok aan de nood rem en offerde voor vage eeuwig- schaakkansen een volle toren. Na wat heen en weer ge-offer, beging de Philidor-speler een paar onnauwkeu righeden. waarna de Hagenaar inder daad, met toren en loper achter, remi se had. ZIJL-JEUGD GEEN KANS TEGEN DJK Het Jeugdteam van de Zjjl Is gister avond door de jeugd van De Jonge Kam pioen uit Amsterdam In het bad aan de Helllgerweg In de hoofdstad met duide lijke cjjfers (114) verslagen. Van begin af aan werden de jeugdige Leidenaars totaal overspeeld en hadden ze tegen de snelle Amsterdammers geen schijn van De rust ging dan ook met een 81 achterstand In. Gé Rol zorgde voor het enige Leidse doelpunt. Verder moet nog aangetekend worden, dat de achterstand nog groter was geweest als de Leidse doelman Joop Bodt niet in grootse vorm had verkeerd. Hij stope maar liefst twee strafworpen. Na rust bleven de Leide naars in de verdediging om de score zo laag mogelijk te houden. En dat lukte, want de geroutineerde Amsterdammers met de bekende zwemmers Nolting en Walter kregen niet zoveel kansen meer. Toch wisten zij nog 3 maal te scoren. Maar daar zeten onze stadgenoten ook drie doelpunten van Rol 111 en Van der Moolen (2) tegenover. Tonny Sybrands, 17 jaar, jeugd- kampioen dammen en Nederlands 4 hope voor de toekomst speelde I gisteravond in de Burcht tegen 26 dammers uit Leiden en om- I streken een simultaanxcedstrijd. J Het dam wondert je. in bruin ge- I ribte broek met fel rode trui en een sleutelhanger aan een riem i bengelend, speelde met een on- I rrrstoorbaar gezicht de 26 par- J tijen uit. Door niets was hij uit I zijn concentratie te halen en het I gelukte dan ook maar slechts 3 IAv. d. Zwan, L. Schild en W. r. d. Blomdammers remise op I de Amsterdammer te behaten. De I rest van de dammers, ran 16 tot en-met 77 jaar, rolde de dam- I kampioen zonder meer op. Ook I in de Burcht was de jeugdkam- J pioenschaken Jan Tinman aan- I wezig. Deze schaker (15 jaarI speelde in het. Noteboom-toernooi tegen de Leids kampioen Jacob i Kort, die door de jonge schaker I in de kortst mogelijke tijd van het bord werd „geveegd". Voor f de beide jeugdkampioenen met de I wedstrijd begonnen, werden eij J door onze fotograaf vereeuwigd. I Links Tonny Sybrands en rechts Jan Tinman. 4 VAN EN OVER DE CLUBS Roodenburg Opstelling voor de thuiswedstrijd tegen SVW: Keereweer, B. de Jonge. Hensen. Van Weerlee, Ooyendijk, De Klerk, Van Leeuwen, Klinkhamer, Den Os. Heymans en E. dc Jonge. VNL Opstelling voor de uitwed strijd tegen VVOA: H. v. d. Hoogen. H. van Fulpen, Ch. Devilee, J. v. d. Hoogen, Th. v. d. Maat, K. Wesselman, H. v. d. Berg, H. Breedevelt, A. Dub- beldeman, J. Wesselman, J. ter Beek. HOCKEY SISEO Voor zes teams van Siseo staan morgen de navolgende wedstrij den op het programma: Dames 1 BDHC 4 (12 uur): HDM 5Dames 2 (13 uur); Kieviten 5Dames 3 (14.30); Heren 1LMHC (15.30); Meisjes A— HHYC E (15.00); VCL B—Jongens 3 (13.00) Het eerste damesteam preikt sinds afgelopen zondag namelijk we derom boven aan de ranglijst en zal via een nieuwe overwinning haar fraaie positie belangrijk verstevigen. De op stellingen van de beide eerste teams zien er als volgt uit: Dames 1: Marjo lein van Schaik, Jopie Beekman, Anke van Putten, Joke Aalders, Marian van Brussel, Olga Kruisman, Ludy v. d. Meer, Els de Vrind, Carla v. d. Meer, Joke de Vrind. Emy van Brussel. Heren 1: Frans van Adrichem, Karei Köllmann, Peter Gerris, Hans Smiet, Gijs Groenewegen, Vincent Bus, Ben Ramakers, Lex van Hoof, Jacques Ger ris, Bert van Brussel en Mieehei Gerris. voor Leiden en Omgeving Doktersdiensten Leiden Voor alle artsen die de weekend- diensten waarnemen, telefoon 22222 bellen. Zaterdag tot 12 uur eigen huis- j arts raadplegen. Apotheken Leiden Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Hooigracht 48, tel. 21060 Op zaterdag 18 februari is in Lei den voor spoedeisende gevallen, des morgens van 8 tot 12 uur. bovendien geopend: apotheek D. C. Kok, Rapen burg 9, tel. 24807. De zaterdag-, zondag-, avond- en nachtdienst van apotheek R. v. Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waar genomen door apotheek Tot Hulp der Menschheid De Oegstgeestse Apotheek en Apo theek Voorschoten zijn geopend. Alkemade en Leimuiden dkt. P J. J. Heynen, Noordeinde 166, Roelof - arendsveen. tel. 01713-329. en dkt Brinkhorst, Dkt Stapenseastraat 6. Leimuiden. tel. 01721-269. Bodegraven dkt. D. Ragay, Noord- straat. 'tel. 2030, en zr. Boef. Spoor straat 52. lei. 2535. Dierenarts G. Hof- j land. Vijverlaan, tel. 3798. Apotheek Bodegraven Boskoop dkt. Bom, tel. 2136 Wijkverpleging, zr. v. Dam. tel. 2141. Hazerswoude zie Leiderdorp. Hillegom dkt. H. Zimmerman, Hoofdstraat 142. tel. 5121. Tandarts A. de Wilde. Weeresteinstr. 27, tel. 02520- 5992. Hillegomse Apotheek, Hoofdstr. 78, Hillegom Katwijk a. d. Rijn dkt. E. E. v. d. Laan, tel. 2810. Apotheek, Princestr. 3, tel. 2755. Katwijk aan Zee dkt. J. C. J. Lod der. tel. 460C. Koudekerk a. d. Rijn zr. Prins, Kom van Aaiweg 7, Leiderdorp, tel. 01710-24909, ook voor Koudekerk-Ha- zerswijk (Rijndijk) en Zoeterwoude (H.R.) en Leiderdorp. Bij ongevallen aan de Rijndijk, bellen tel. 01714-278. Langeraar, Nieuwveen en Woubrug- ge dkt. A. M. v. Dongen, Nieuw - veen, tel. 01723-101. en zr. Visser te Zevenhoven, tel. 01723-364. b.g.g. 264. Leiderdorp dkt. L. v d. Berg. Bil- derdijklaan 52. Hazerswoude, tel. 01714- 344. Leidsrliendam dkt. M. W. Hannig Kon. Wilhelminalaan 64, tel. 3994. Tandarts alleen spoedgevallen, tel. 070-543035. Wijkverpl. Groene Kruis, Willibrordusstraat 2. tel. 3449. Zieken auto: tel. 3923. Lisse dkt J. M. v. Dijk, Achter weg 6, tel. 3134. Apotheek en tandarts onder Hillegom. Nieuwkoop en Noorden dkt. C. G. A. Essens Noorden, tel. 01724-282. Noordwijk dkt. H. Kruyt, tel. 2030. Voor het Wit-Gele Kruis, tel. 2338; Groene Kruis, tel. 2907. Apo theek zaterdag; De Duinrand, gewone dienst; zondag: aan zee van 12 tot 1 uur en van 17 tot 18 uur. Oegstgeesl dkt D Held, Mare- laan 36. tel 52222. Zr. Warmenhoven, tel. 51188. b.g.g. 22222 Rijnsburg zie Katwijk a d Rijn. Sassenhcim dkt. H. Kwint. Hoofd straat 324. tel. 7253. Voorhout en Warmond dkt. L. J. H. Lempers, Churchilllaan 13. tel. 6140. Voorschoten dkt J. M. Abarbanel. Chopinlaan 32. tel 3875. Tandarts (al leen spoedgevallen) melden om 9.30 uur: B. v Wijk. Koningin Julianalaan 32. Apotheek Voorschoten, Leidsewég 66. tel. 2525 Wijkverpleging: zr. Par- mentier, Curielaan 27. tel. 4646, b.g.g. tel. 4641. Wassenaar de artsen E. M. N. Oosterbaan, Prinses Marielaan 14A, tel. 3056, en J. H. Jaarsma, Wittenbur- gerweg 106, tel. 9676. Apotheek: Was- senaarse Apotheek, Schouwweg 32, tel. 2402. Tandarts (zaterdag en zondag v. 18.00 tot 18.30 uur) J. T. Ancion, Lan ge Kerkdam 63, tel. 4207. Storings dienst gas, water en elektriciteit: tel. 2248. Zwammerdam dkt. P. K v. d. Ent- Braat, Aarlanderveen, tel. 01725-308.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 3