Weergaloos spelend Blokkeer ontnam Dinamo in withete derde set plaats in kwartfinale Ultimatum Swift aan leiding Zesdaagse UVS EN ROODENBURG EXPERIMEN TEERDEN IN OEFENWEDSTRIJDEN Albanese score kroop net iets te langzaam Bart Zoet laat sterkste crossers z'n hielen zien Al vijf met 13 goed MAANDAG 23 JANUARI 1967 SPORTBIJLAGE VAN „DE LEIDSE COURANT" Onmiddellijk na hun grandioze zege holden de spelers van Blokkeer ?i< coach Henk Hoogerioaard, die spontaan op de schouders werd genomen in triomf de sporthal werd rondgedragen. Een welverdiende hulde voor man, die Blokkeer „maakte". UVS heeft gistermiddag in een oefen wedstrijd tegen tweede klasser Blauw zwart in Wassenaar een 21 over winning behaald. Voor dit oefenpar tijtje waren Wally van Schooten en Koos Fasel er naast gezet. Eddy van Duyl en Mattie Kantebeen namen hun plaatsen in. Jan Verver en Sjoerd Teske hadden van plaatsen verwisseld. Teske speelde nu op rechts en de jonge Verver op links. Bepaald spectaculair is de wedstrijd niet geweest. Voor rust werd reeds de stand (12) bereikt, waarmee de wedstrijd ook zou ein digen. Na een kwartiertje spelen werd Lar- dé in het strafschopgebied door een der Blauwzwarten zo onheus béjegend, dat de scheidsrechter daar een straf schop in zag. Lardé nam de strafschop uitstekend en hielp zo zijn club aan een 10 voorsprong. Tien minuten later echter kwamen de Blauwzwarten naast de UVS'ers. Een te trage reactie van de Leidse achterhoede was daar schuld aan. Enkele seconden voor rust hielp Mattie Kantebeen zijn club aan de overwinning. Bij een voorzet van E. van Duyl stond hij op de goede plaats en zijn harde kopstoot deed de bal achter de Blauw-Zwart-doelman in de touwen verdwijnen. (Van onze sportredactie) DEN HAAG Heel Nederland is ééns in de ban geweest van Feijenoord in de Europa-Cup wedstrijden. Een groot deel van Nederland is het weer, omdat Ajax aanstalten schijnt te maken het ver te brengen in dat toernooi. De tribunes zijn dan kolkende mensenmassa's, die zich uitleven in gejoel en gekrijs, in aanmoe digingen en die „op van de zenuwen" het ver loop van de strijd volgen. Dat was zaterdag middag in de sporthal aan de Steenwijklaan in Den Haag hetzelfde. Daar speelde Blokkeer de tweede wedstrijd in de achtste finales van het Europa-Cuptoernooi volleybal tegen het Alba nese Dinamo. De hal is kleiner dan een stadion, maar wat cupsfeer betreft was er geen verschil. Een kleine tweeduizend toeschouwers hebben in een propvolle hal de Nederlandse kampioen het bijna onmogelijke zien verrichten. Blokkeer, gestart met de wetenschap dat met 30 moest worden gewonnen en dat de Albanezen niet meer dan negenentwintig tegenpunten mochten scoren, heeft, gedragen door de aanmoedigingen van het publiek, door het gescandeerde „Blok keer", onderstreept door handgeklap, die opgaaf tot een goed einde gebracht. In een withete derde set, toen alles verloren leek, sloegen de mannen van Blokkeer de mannen uit Tirana geblesseerde De Klerks. Aad Heymans met gave smashes, met geraffineerde combi naties en met een onblusbare energie zo om de Vier van de „grote zes" van Blokkeer aan het net. Links Frank Constandse. De gespannen toe kijkende speler is Hans Kranenburg, opspringend Joop Tinkhof en achter hein Jacques de Vink. Kleine zege Dukla PARIJS De Tsjechische voetbal kampioen Dukla Praag, op 1 en 8 maart tegenstander van Ajax in het toernooi om de Europa Cup. heeft de eerste van de serie van vier oefenwedstrijden in het buitenland gewonnen. Gisteren zegevier den de Tsjechen in Parijs met 10 over Stade Paris. Het enige doelpunt werd in de 79e minuut gemaakt door Nederoet. Trainer De Vos verlaat Roodenburg DEN HAAG De 48-jarige succesvolle trainer Henry de Vos gaat Roodenburg verlaten aan het eind van dit seizoen Deze Haagse trainer bracht de Leidse club in twee jaar in de eerste klas. •as het laatste kwartiertje partij om de nog stijve spieren beweging te geven. De Leidenaars hebben deze wedstrijd Hoe lanS heeft coach Henk Hooger- nederlaag gespeeld. Welk een veer- met 10 verloren. Van een foutje in waard al aan de ploeg geschaafd? Het kracht, welk een conditie, welk een de achterhoede (de bal werd te lang- succes van Blokkeer werd zijn succes, strijdlust. zaam op doelman Keereweer terugge- In triomf werd hij op de schouders van I Want het zag er somber uit na twee speeldprofiteerden de Katwijkers zijn dolgelukkige equipe door de hal sets. Blokkeer moest in de eerste een dankbaar. In de tweede helft werd er gedragen. Blokkeer had een tegen-1 achterstand van 2—4 goed maken. Maar aan beide kanten nogal wat geexperl- stander Van 'formaat en nog wel een menteerd, wat het spel niet ten goede Oosteuropese ploeg, die per traditie kwam. Doelpunten werden er dan ook (nog) beter heten te zijn dan de West- niet meer geproduceerd. europese, op formidabele wijze naar de oren, dat de Albanezen bezweken onder het spervuur van de Hagenaars, die het laaiend enthousiaste publiek schonken waarop eigenlijk niet gehoopt mocht worden: de zege binnen de puntenlimiet. Twee punten bleef Dinamo van een beslissingswedstrijd af. drie van de totale zege en een plaats in de kwartfinales, die voor Blokkeer werd gereserveerd. Daarin krijgt de Nederlandse kampioensploeg op 18 februari, eveneens in de sporthal, Rapid Boekarest als tegenstander, de ploeg die het Antwerpse Brabo met 30 en 31 versloeg. TALLIN Zaterdag zjjn In Tallin atletiekwedstrijden gehouden waaraan werd deelgenomen door Nederlandse at letes. Lia Louer won de 400 m in 56.8 sec. voor de Hongaarse Antonia Munkas- sy (57.3). Marjan Thomas zegevierde bij het hoogspringen met 1.67 m. Tweede werd de Tsjechische Alona Proskova met 1.64 m. Corrie Bakker kwam gisteren als enige Nederlandse aan de start. De Utrechtse kwam in de series van de 60 meter tot 7.5 sec., waarmee zij zich plaatste voor de finale. In de eindstrijd maakte zij slechts enkele passen. Toen moest zij uit vallen wegens een lichte beenblessure. „O wee," dachten de kleine drie honderd Roodenburg-supporters zater dagmiddag op het sportpark „Noord". „Daar hebben we de zoveelste bles sure". Gelukkig viel de botsing tussen aanvoerder Weerlee en een Katwijker nogal mee. Roodenburg speelde, een oefenpartijtje tegen het Katwijkse Quick Boys, omdat in verband met het inhaalprogramma de Leidenaars zondagmiddag niet behoefden te spe- ging toen ook meteen door en 126. De tweede time-out, die de Albanezen aanvroegen, had het ritme in Blokkeer niet verstoord, al moesten de Hagenaars ook in de time-out vluchten toen Dinamo toch nog tot 138 terug kwam. Het werd 1510. Een goede setwinst, maar Dinamo had tien punten gescoord. Er hoefde geen hogere reken kunst aan te pas te komen om te consta teren. dat Dinamo met zulke cijfers in het Voordeel de dertig zou kunnen halen. Vertraging Op het punt van techniek hadden de Albanezen hun gelijken zeker gevonden. Dat beseften zij en daarom gingen zij het over de tactische boeg gooien. Rond de organisatie van de vierae internationale wieleravondzesuaagse voor i Weliswaar geen aantrekkelijke, maar het amateurs is in de afgelopen dagen enige beroering ontstaan. De Leidse wie- i was tenslotte een Europa-Cupwedstrijd, lervereniging Swift één van de zes organiserende verenigingen heeft met alle foefjes die daaraan te pas tijdens de laatste vergadering van de organisatiecommissie in Den Haag een kunnen komen. Dinamo. kennelijk ge- ultimatum gesteld: wanneer de organiserende verenigingen niet het recht schrokken van de aggressiviteit van krijgen (reglementair) om de eerste keus te hebben bij de samenstelling een ploeg, dan trekt Swift zich uit de organisatie terug. Swift is tot dit (goedbedoelde) dreigement gekomen, omdat men vreesde, dat de invloed van de sponsors in de komende avondzesdaagse te grote vormen gaat aannemen. „We hebben de avondzesdaagse indertijd op touw gezet om met verenigings- ploegen naar buiten te treden. Eerst betaalden de clubs zelf het inschrijfgeld, maar de steeds hoger wordende organisatiekosten maakten dit na het eerste jaar onmogelijk. We hebben toen de mogelijkheid opengelaten om vereni- gingsploegen door bedrijven te laten adopteren. Dat is goed gegaan". Swift- seeretaris Jan van der Lelie heeft tegen deze inmenging dan ook geen enkel bezwaar. „Het was een prima oplossing. Nu echter zijn plannen op tafel gekomen om ook ploegen die door bedrijven op de been zijn gebracht, dus geen clubteams, het recht te geven in te schrijven. Op zichzelf hebben bepaald geen hoogstaand we ook hier geen bezwaar tegen, mits we als vereniging onze eigen renners voetbal, wat beide ploegen op de gras- mogen behouden. En juist daarin wil de commissie ons nog niet tegemoet- mat legden. Aan beide kanten werd er 1 komen. Het zou toch onzinnig zijn, wanneer Swift renners als Joop Zoetemelk, vrij voorzichtig gespeeld. Zowel Roo- Ton van der Valk, Leo van Velzen e.a. moet missen denburg als Quick Boys durfden blijk- Swift verwacht niet. dat de organisatiecommissie het op een breuk met de baar niet vrijuit te spelen uit angst Leidse club laat uitlopen. Jan van der Lelie zegt: „Op het einde van de voor blessures. Pennenburg speelde vergadering, waarbij de gemoederen nogal wat verhit waren, kregen we ook mee voor de vorige week bij Gouda wat voorstanders. Ik verwacht dan ook wel, dat het erdoor komt". Blokkeer, ging de tactiek traging toepassen: talmen met de op slag, protesteren (en daarin waren de Albanezen meesters, die deden ver moeden, dat er een ploeg uit het diepe zuiden in de hal stond) en op zijn elf- endertigst spelers wisselen. Het leek. dat Blokkeer onder die tactiek zou bezwijken. Eén set verlies en de zaak zou verloren zijn. En Dinamo kwam op 1312. Toen beet Blokkeer zo venijnig terug, dat de set met 1513 toch nog werd gewonnen. Maar dat waren intussen driëntwintig punten voor Dinamo. dat er nog slechts zeven nodig had voor een beslissingswedstrijd en acht voor de volgende ronde. Langzaam maar zeker kroop de score van Dinamo naar de kwartfinales. De stilstand kwam abrupt en onver wacht in de derde set. Het zestal Con- moeid. Althans, het voelde de spanning en de vermoeidheid niet. Met een onge looflijk elan, met een ontembare wils kracht en spel van zeer hoog gehalte ging het de Albanezen te ljjf. Het pu bliek voelde, dat er iets groots ging gebeuren. Constandse en De Vink groeiden naar een topvorm. Zij konden alles. Tinkhof gooide alle registers van zijn grote techniek open en de overige drie „hadden er hun leven voor over". Onder dat tomeloze geweld bezweek Dinamo en ging ook de Duitse scheids rechter Loose af en toe even ten onder. Het deerde Blokkeer niet. Toen het een maal 22 was geworden, was er geen houden meer aan. Het als een dreiging boven de Haagse hoofden hangende puntentotaal van de Albanezen werd weggevaagd door een menigte, die „het stadion afbrak" Heerlijk publiek, dat een onmisbare steun verleende en met rode koppen het verloop van die feno menale derde set volgde: 52, 83, 14—4. En 14—5. Toen dromden de van hun stuk ge brachte mannen uit Tirana om hun coach. Druk gebarend stonden daar de ..grote twee" van Dinamo. de routiniers Rusi en Panteqi. De opslag was aan Dinamo, werd door Blokkeer over genomen, ging weer naar de Albanezen en nogmaals naar Blokkeer, waar Con standse de valbijl over Dinamo liet suizen: 155. Het onwaarschijnlijke was door Blokkeer waar gemaakt. Met de steun van het publiek, met de hulp van de gemeente, die zeilen op de dure vloer had laten leggen, stoelen had laten aan rukken om nog meer kijkers en mentale steun) te kunnen bergen en de hinder lijke „plaat" op de boventribune had laten verwijderen, zodat iedereen onbe lemmerd zicht had op de geweldige prestatie van Blokkeer, had de Neder- Bart Zoet is ook als cycle-crosser heel wat mans. De in het Zeeuwse Waarde wonende Swift-renner komt er de laatste weken steeds beter in en ziet op het ogenblik zelfs kans om erkende veldrijders als Jan Harings (broer van profrenner Huub),' Cock van der Hulst, Cor Rutgers en Cor van Tol achter zich te laten. Het ziet er op het ogenblik zelfs naar uit, dat de óud-Sassenheimer 'n gooi doet naar een plaatsje in de Nederlandse afvaar diging naar het wereldkampioenschap, dat binnenkort in Zwitserland wordt gehouden. Want met Huub Harings is Bart Zoet de enige prof, die ervoor in aanmerking komt. Ook dit weekeinde kwam Bart Zoet weer opmerkelijk goed voor de dag. Gisteren in het Limburgse Elsloo legde hij als beste Nederlander tijdens de internationale cross zelfs op de tweede plaats beslag, achter de sterke Belg René de Clerq. Direct na de start van de 25 km lange wedstrijd in Elsloo ging de Belg er met Jan Harings vandoor. Harings kon het hoge tempo van De Clerq echter niet bijbenen en werd in de slot fase voorbijgestreefd door de onweer staanbaar naar voren komende Bart Zoet, die het groepje achtervolgers, waarin hij zat liet voor wat het was. Zo verrassend als het rijden van Bart Zoet was, zo teleurstellend kwam de Zoeterwoudse Cock van der Hulst voor de dag. De lange Swift-renner, erleden week nog in eigen (Dui aanmerkelijk beter voor de dag moeten komen in de nationale titelwedstrijd, wil hij zijn ..bijna zekere" plaatsje in de Nederlandse amateurploeg niet ver spelen. De uitslag luidt: profs en amateurs: 1 René de Clerq (België) de 25 km in 1.08.46; 2 Bart Zoet (Waarde) op 1.05; 3 Jan Harings (Sibbe); 4 Jan van Dijk (Lisse); 5 Cor Rutgers (Naarden); 8 Cock van der Hulst (Zoeterwoude); 10 Cor van Tol (Alphen aan den Rijn). JAN VAN DIJK VIERDE De bekende cycle-cross-specialist Jan van Dijk uit Lisse, die dit seizoen nog nauwelijks op de voorgrond is getre den, komt langzaam maar zeker weer wat in vorm. Zaterdag veroverde hij in Twente een eervolle vierde plaats in een nationale wedstrijd. Winnaar werd Theo Meijer (Denekamp) vóór Gerrit Ruttenberg (Baarn) en Gé Wildeboer (Apeldoorn). Achter Van Dijk legde de Lissenaar Herman Zui derduin op de vijfde plaats beslag. DEN HAAG De competitiewedstrijd tussen ADO en NAC begint zondag 29 januari om 12 uur. In verband met de TV-uitzending van de Europese kam pioenschappen. Ook de Rotterdamse der by tussen Feijenoord en Sparta begint op hetzelfde tijdstip. landse kampioen de kwartfinales be- j rell) huis zegevierde kwam nu niet reikt. In een pure Europa-Cupwedstrijd: verder dan de achtste plaats. Van der witheet van spanning, groots van spel. I Hulst zal zondag a.s. in Sibbe dan ook Afwerker ontbrak Ondanks 't feit. dat noch ADO noch Elinkwijk tot redelijk technisch voetbal «vamen, is de wedstrijd loch het aanzien wel waard ?eweest. Elinkwijk begon boog tempo en ADO 't begin nogal moei- t de Utrechtse aan- allen. Reeds toen kwam ot uiting, dat Elinkwijk de llergrootste moeite zou lebben om een doelpunt maken. De voorhoede ergat op de beslissende nomenten te schieten zo- lat keeper Thie het niet noeilijk had. De rust ging net een gelijke stand in. ^a de rust begon Elinkwijk 'Pnieuw bijzonder ener- liek. maar weer werden zeker aanwezige kansen (iet op de juiste wijze af- ewerkt. Hoewel Elinkwijk egelmatiger in de aanval ftas kwam succes aan de mdere kant toen Sulzle »an den Oever de kans tot voorzet gaf. Houwaart naakte geen fout. Elinkwijk—ADO 0-1 (0-0) '2 Houwaart 0-1. Scheids- 'whter Bijleveld. 6100 toe- chouwers. Winst voor Sittardia Sittardia heeft weinig moeite gehad met een falend DOS. Van tijd tot tijd deelde ook Sittardia in de malaise, maar de thuisclub kende daarnaast ook oplevingen, waarin men tot gevaarlijke acties kwam De eerste helft werd afgesloten met pen 2-0-voorsprong. Mares be nutte in de elfde minuut een strafschop (toegekend omdat doelman Theo Hoo- geveen, de Joego-Slaaf Ce- binac ten val had gebracht) en in de npgenerdertigste minuut kwam Mares na zoed voorbereidend werk van Louis Dullens tot zijn twee de treffer. Ook in de tweede helft bleef Sittardia de betere ploeg. Cebinac bracht na acht mi nuten de stand op 3—0 en toen was de wedstrijd be slist. ook al omdat de Utrechtse aanvallers, als zich eens kansen voordeden, volstrekt niet in staat ble ken die te benutten. Sittardia—DOS 3—0 (2—0). 11. Mares (strafschop) 10. 39, Mares 2—0, 53. Cebinac 3—0. Scheidsrechter Van Gemert, toeschouwei'8 6.000. Kleine man grote man De eerste helft van de wed strijd tussen MVV en Feijen oord gaf weinig krachts verschil te zien. Daarbij bleek wel dat Feijenoord maar matig speelde. Alleen Bild bleek gevaarlijk. De Maastrichtenaren speelden technisch een goede partij. In de voorhoede die door goede combinaties vaak ver raste. werd de kleine Gerard Hoenen, de grote man toen hij na 20 minuten Pieters Graafland passeerde. De na tlonale doelman ging bij deze treffer niet geheel vrijuit. De tweede helft gaf een veel al defensief spelend MVV en een meer aanvallend, goed combinerend Feijenoord te zien. maar doelpunten bleven uit. Feijenoord viel over het geheel genomen tegen, terwijl MVV toonde dat het beter kan als maar alles op alles gezet wordt. MVVFeijenoord 1-0 (1-01. 20. Hoenen 10. Scheids rechter Bom. toeschouwers 17.000. Vrije trap werd zege Een vrije trap vijf meter bui ten het strafschopgebied waarvoor scheidsrechter Van Oostrom eigenlijk eeri straf schop hkd moeten geven, want de overtreding van Wamas tegen Madsen vond binnen de beruchte lijnen plaats», werd merkwaardig genoeg toch een doelpunt. Het tikje naar Kemper was de inleiding tot een hard laag schot dat langs vele benen doel trof. Dat betekende te vens meer enthousiasme en een grotere inzet in de strijd tussen Sparta en Go Ahead, die zich tot dan in hoofd zaak op het middenveld af speelde. Go Ahead was aan vallend begonnen, omdat in de Spartaanse achterhoede wat foutjes werdei-. gemaakt Naarmate de tijd verstreek bewogen de Deventerpresta- tles zich op dalende lijn. En zelfs in de stotperiode bleven de kansen op nog een Rot terdams doelpunt groter dan op de gelijkmaker. SpartaGo Ahead 10 (1-0) 22 Kemper 1—0: Scheids rechter Van Oostrom; toe-, schouwers: 16.000. Strafschop gemist Wanneer FC Twente de af gelopen. bepaald niet succes vol verlopen maanden ooit dicht bij een overwinning is geweest dan was het wel te gen GVAV, De Groningers hadden weliswaar lange tijd een voorsprong door een snel en fraai doelpunt van Vissers, maar halverwege de tweede helft kwamen de beter voet- balspelende Enschedeërs toch aan de lang verdiende gelijk maker via de ver opgerukte verdediger De Vries, die Van Leeuwen met een kopbal pas seerde. GVAV dat geruime tijd de nadruk op de verdedi ging had gelegd, moest nu weer aanvallen waardoor de oostelijke ploeg ruimte kreeg. Dat leidde tot gevaarlijke ac ties. die evenwel geen resul taat opleverden totdat zeven minuten voor het einde Koe man de bal met de hand uit 't doel sloeg. De Joego-Slaaf Samardzic nam de door scheidsrechter Schalks toege kende strafschop evenwel on- FC Twente—GVAV 1—1 (0-1) 13 Visser 0—1, 71 De Vries 1—1; Scheidsrechter échalks. toeschouwers: 8.000. Doelpunten na de rust In de eerste helft van de wed strijd NACFortuna '54 bleek een goede schutter onvind baar. De spanning vergoedde echter dit gebrek aan schot vaardigheid ruimschoots. NAC speelde met 'wee Invallers voor Van der Merwe en Frans Bouwmeester. met wiens geblesseerde enkel het niet zo goed gaat. Na twintig minuten in de tweede helft opende Jacobs met een goed genomen vrije schop de score en gaf hiermee Fortuna de reeds geruime tijd verdiende voorsprong. Daarna ontplooi de NAC echter grotere be drijvigheid. maar het duurde toch nog tot de 75ste minuut voor Rij riders doelman Pak- beers passeerde (11». Korte tijd later nam NAC zelfs een voorsprong dank zU 'n doel punt van invaller Schnebeli. maar Fortuna '54 liet het er niet bij zitten en kwam kort voor tijd dank zij Fischer ge lijk: 2-2. NAC—Fortuna '54 2—2 (0—0) 65 Jacobs 01. 75 Rijnders 1—1. 78 Schnebeli 2—1. 84 Fischer 2—2; Scheidsrechter. Lausberg, toeschouwers 8.000. Hattrick v. d. Kuylen In het sfeerloze duel tussen PSV en Willem II hebben de Eindhovenaren door noncha lante afwerking van de aan vallen tal van doelrijpe kan sen onbenut gelaten. Dat zij niettemin een royaal verdien de 4—1-overwinning behaal den. zegt genoeg omtrent de zwakheid van Willem II. Vooral de voorhoede van de Tllburgers was volslagen machteloos Pas drie minuten voor het einde, toen de Eind- hovense achterhoede meende zo n beetje op de geoogste lauweren te kunnen rusten de stand was toen 40 werd de moeite van de Til- burgers beloond met een tref fer van Mettes. Halverwege de eerste helft hadden Ver donk en Van der Kuylen bin nen een minuut PSV aan een l0-voorsprong geholpen en na de rust passeerde Van der Kuylen doelman Schobertnog PSV—Willem II 4—1 (2—0): 12 Verdonk 1—0, 23 Van der Kuylen 2—0, 69 Van der Kuy- en 3—0, 78 Van der Kuylen l—0. 87 Mettes 4—1. Scheids rechter J Regtop, toeschou wers 11.000. DWS gelijk aan Ajax Alleen heel in het begin was er sprake van een Ajaxover- wicht, dat door Johan Cruyff na veertien minuten uit een magnifieke pass van Sjaak Swart in een doelpunt werd uitgedrukt. Daarna echter wist d(e uitstekende DWS- defensie de gevaarlijke Ajax- voorwaartsen geheel uit te schakelen. Een rol daarbij speelde ook het falen van Piet Keizer. Aanvallend was aan vankelijk alleen Rensenbrink bij DWS gevaarlijk Uit een van zijn voorzetten kopte Piet Kruiver tegen de paal Ajax was dus nog even gespaard, maar vijf minuten later rondde Waayenberg een com binatie met Kruiver met een harde schuiver af (1—1). Na de hervatting is DWS lan ge tijd veel doortastender ge weest dan de rood-witten, maar doelpunten kwamen er niet. In de laatste vijf minu ten trachtte Ajax nog de over winning te,forceren doch dit mislukte. DWS—Ajax 1—1 (1—1): 14 Cruyff 1—0. 42 Waayenburg 11. Scheidsrechter A. Aal- brecht, 45.000 toeschouwers. DEN HAAG. Het aantal deel nemers aan aporttoto 29 bedroeg 645.383. De bruto-inleg was ƒ910.685.-. Eerste prjjs ƒ165.289.-. Tweede prijs ƒ90.158.-. Derde prija 45.079.-. Gisteravond hadden zich reeils v(jf deelnemers met dertien goed voor spelde uitslagen gemeld. De uitslagen van de wedst die gelden voor sporttot luiden: P.S.V. Willem II Sittardia D.O.S. M.V.V Feijenoord D.W.S. Ajax FC. Twente G.V.A.V. N.A.C. Fortuna '54 Elinkwijk A.D.O. Alkmaar Den Bosch Volewijckers S.C. Drente D.H.C. '66 Zaanstreek N.E.C.— Heracles VeendamV.V.V. Fortuna VI.—H.V.C. 4—1 3—0 1"O 1—1 1—1 2—2 0—l 1—2 4—1 2—0 2—0 0—0 P.S.V. Willem II Sittardia D.O.S. M.V.V.—Feijenoord D.W.S.—Ajax F.C. Twente G.V.A.V. N.A.C.—Fortuna '54 Elinkwijk—A.D.O Alkmaar—Den Bosch VolewijckersSC Drente D.H.C.Zaanstreek N.E.C.Heracles VeendamV.V.V. Fortuna VI H.V.C.

Leidse Courant | 1967 | | pagina 9