S>e£eidóe0owfcct/nt Weekend in de ether HU1BERS GAS VOOR Ml OMFORT PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 15 OKTOBER 1966 Kamér na het kabinet „weg wezen" TTTE gaan wat betreft de epiloog na de regeringscrisis een nieuw gevleugeld woord van mr. Toxopeus gebruiken: „Weg wezen". Maar dit maal geldt die vriendelijke invitatie niet het kabinet, maar de volksver tegenwoordiging. Het lijkt namelijk niet alleen waarschijnlijk, maar ook noodzake lijk dat "de adviezen aan koningin Juliana volgende week ondubbelzin nig uitgaan naar een snelle Kamer ontbinding en zo spoedig mogelijk algemene verkiezingen. Dat libera len, christelijk-historischen en Boe renpartij de afgelopen maanden zo vurig bepleit hebben, mag nu geen belemmering meer zijn. Immers, aard en aanleiding maar vooral de omstandigheden van de val van het kabinet-Cals wettigen geen politieke constructie meer, die ontworpen wordt vóór de kiezers hebben laten blijken wat zij ervan denken. Daarom hebben dan ook thans geen pogingen meer zin om een zakenkabinet of een andere noodregering te formeren die tot taak zou krijgen te zorgen dat Nederland de tijd tot de aanvanke lijk vastgestelde verkiezingsdatum uitzingen kan. lijkheden geopperd: het demissio naire kabinet-Cals kan de nodige maatregelen treffen, wanneer het bereid gevonden wordt even niet- demissionair" te zijn; het staatshoofd kan ook iemand verzoeken voor namelijk om de Kamer te ontbinden een soort van noodkabinet te for meren, dat dan tevens de lopende zaken afhandelt. Zo moeten, vóór de Kamer met „groot verlof" gaat, tussen volks vertegenwoordiging en regering af gesproken worden, hoe het nu gaat met zaken als huurverhoging en loonbeleid, met maatregelen die moeten voorkoyien dat de kip al geslacht is, terwijl partijen nog twis ten wie de eieren rapen mag, waar bij we dan onder de kip 's lands budgettaire en economische welzijn verstaan. Want tussen nu en aantrekken van een nieuw kabinet liggen minstens vier maanden ei die tijd kan de volkshuishouding katastrofaal gat aan de boeg op lopen. MAAR meer dan strikt noodzake lijk, is, moet er nu vóór de ver kiezingen niet gedaan worden. Eerst moeten de politieke partijen in het bijzonder de vijf grotere de kiezers laten weten wat hun con crete- hoofdlijnen en minimumeisen voor de nieuwe periode zullen zijn. En dan geen brochures van twin tig of meer pagina's, doch een kort, voor iedereen bevattelijk stuk. We erkennen dat politiek vaak kwestie van subtiliteiten is, doch voor zoverre daaraan thans dacht moet worden besteed, beperke men dit tot partijraden of andere geschikte colleges. Maar de kiezers zelf moeten de partijen nu benaderen met urgentieprogram dat te begrijpen valt en dat kleur bekent. Welke nationale taken zijn urgent en als er gekozen moet worden in welke volg orde; hoe komt men aan de middelen om een urgentieprogram uit te voe ren; hoe wil men de inflatie bestrij den; waar moet het accent liggen bij lastenverzwaring. Dit achten we de beste kans op een kabinetsformatie, waarbij de coalitievorming niet beslist wordt door een paar zetels winst of verlies, maar door een zo groot mogelijke eenheid in visie op hoofdzaken die tussen zelfstandige politieke par tijen mogelijk is. „Het blijft Hollands" met nieuwe t.v.-quiz Naar aanleiding van het overweldi gende succes van „Ik hou van Hol lands" in het afgelopen seizoen heeft laire groep van dat programma en een nieuwe se hopelijk nóg meer aanslaat. Trekpleister zal de nieuwe gezinsquiz zyn, die een onderdeel is van „Het blijft Hollands". De hoofdprijs bedraagt maar liefst duizend gulden met daarnaast nog tien prijzen van 36 gulden, ofwel een jaar kijkgeld. De quiz bestaat uit acht vragen, waarvan vier zogenaamde „krantevragen", betrekking hebbend op het nieuws, en vier „visuele" vragen. Om zo actueel mogelijk te kunnen zijn, wordt het programma pas 's middags opgenomen. De regie van „Het blijft Hollands" wordt weer gevoerd door Kitty Knappert. (Nederland I, 21.05) Liefde in liedjes met Marianne FaithfulI :endt vijf, die handelen het „volkslied". Het is niet zo maar een liedjesprogramma, het is eerder een documentaire over dit genre van de lichte muziek, dat na een kortstondige periode van „uitgerangeerd" zijn thans weer opkomt. De liedjes worden door middel van film- en fotoprojectie uitgevoerd tegen de historische achtergrond. Aan de eerste aflevering van „Liefde in liedjes" Engeland, Julie Felix, Buffy Sainte- n Robert Fleming. (Nederland II, 21.40). TELEVISIE Hedenavond NEDERLAND I NTS: 19.00 Nieuws. 19.01 Pipo de Clown; NCRV: 19.05 Aap. Snor, Swiep. amusementsprogramma. 19.50 Progr over een revalidatiecentr in Seoul (Zuid-Korca NTS: 20.00 Journaal; NCRV: 20.20 Attentie. 20.30 Stiefbeen en Zoon. 2105 Het blijft Hollands, showprogr.. 21.55 Close-up: interview. 22.20 Feiten van de laatste 14 dagen. 22.40 Morgen is het zondag. NTS: 22.45 JournaalKRO-RKK. 22 50 tot 23.10 Gesprek met de nieuwe bisschop van Haarlem NEDERLAND II - NTS: Nieuws: VARA: 20.01 Rawhide, tv-Wild-West- film. 20.50 Achter het nieuws, 21.15 De graaf de Monte Ohrlsto, tv-feuille- Zondag hl rh> rlnnlhnf vnn T«S™w°<>r<>ie h« hoofdthema van uc LlUUlllUI uil hoorspelen vrijwel altyd het ontrouw zyn '91'. T van een echtpaar. Met deze „traditie" trouw luisterspel wordt gebroken in „In de doolhof van trouw", "n luisterspel van Miklós Gyarfas, dat de V.A.R.A.-t.v. vanavond uitzendt. Het verhaal speelt rond een jonge vrouw, die er prat op gaat haar man trouw te zijn gebleven. Als hy echter eens op reis is, realiseert zij zich eigeniyk pas goed, dat zij nooit in de gelegen heid is geweest haar standvastige houding op de proef te stellen, zy probeert dan ook een afspraak te maken met een man, die het geweldig vindt, dat NEDERLAND I NTS: 15.30 Monitor, met om plm. 15.50 Flipper, tv-film v. d. jeugd, en om plm. 16.30 Sport uitslagen: CVK: 17.00—18.00 Godsd. gesprek en geesteiyke liederen: CVK- IKOR-RKK: 19.00 Bijbelvertelling v.d. kinderen: CVK-IKOR: 19.05 Een trouwdienst ergens in Calabrië. docu mentaire; NTS: 19 35 Sport. 20.25 Journaal: AVRO: 20.30 De Caterina Valenteshow, 21 35 De vluchteling, tv- „The fugitive thriller denaar een man met slechts één i wegrennen. Politie-inspecteur Gerard gelooft zijn verhaaltje echter niet, temeer daar zyn alibi niet biykt te kloppen. Hy wordt dan ook veroordeeld, maar de trein, waarmee hij zyn tocht naar de gevangenis zou maken, ontspoort: hy is vry! Inspecteur Gerard gaat nu echter een verbeten klopjacht organiseren. Kimble is eeh vogelvryverklaarde. Hem rest slechts de moordenaar op te zoeken en te ontmaskeren, teneinde alsnog zijn onschuld te bewijzen. Dat is de inhoud van de voorgeschiedenis van „De vluchteling", waarvan de A.V.R.O.-t.v. morgen avond een nieuwe aflevering op het scherm brengt. (Nederland I, 21.35 zondgavond). „De amateurs", zwende'lfilm Een andere solidariteit het voor de loonbeweging in 1967 staat. Die argwaan valt te begrijpen, omdat hele maal niet vast staat hoeveel van elke procent loonsverhoging verdwijnen zal door prijsstijgingen, hogere fiscale las ten en premieverhogingen. Argwaan wordt tevens gewekt door de wetenschap, dat verschillende bedrijven, op zichzelf gezien, meer zouden kunnen betalen dan een natuurlijk omlaag gedrukt gemid delde en er geen enkele zekerheid be staat over de manier waarop die ruim te dan besteed gaat worden. Immers, er bestaat in de val-beweging zeker begrip voor bestrijding van de in flatie en als consequentie hiervan ook voor matiging bij het loonbeleid. Maar diezelfde vakbeweging kan men niet kwa lijk nemen, wanneer ze zich verzet te gen meer ruimte voor investerirgen en voor kapitaalsuitkeringen als gevolg van loonbeheersing en zonder dat de werk nemers dan op enigerlei manier profi teren van de wel aanwezige, maar niet voor loonsverhogingen beschikbare ruim- Daarom is het zo dubbel jammer, dat van werkgeverszijde nog altijd overwe gend afwijzend gereageerd wordt op sug gesties die in de richting van spaarloon en investeringsloon gaan. Er mogen dan bepaalde praktische en misschien zelfs ook economische problemen rijzen wan neer men besluit die weg in te slaan, zoals we reeds eerder in deze kolom veronderstelden, moeten er in gemeen schappelijk overleg middelen te vinden zijn waarmee tegemoet kan worden ge komen aan reële bezwaren van werkge verszijde tegen de door de vakbeweging reeds ingediende plannen. Mede naar aanleiding van het nega tieve resultaat van deze plannen wordt door de vakbonden de laatste weken weer fors gehamerd op het aarnb» l de vrije loonvorming. Natuur- a deze methode dan bedrijfstakken meer te kunnen krijgen dan de gemiddelde minimumpercentages. Toch zullen ook de vakbondsleiders weten, dat men op die manier een geduchte gevarenzone binnenvaart. Want de éne loonsverho ging lokt nu eenmaal de andere uit. Hoe zullen de werknemers in niet wel varende bedrijfstakken zich voelen wan- of werk verrichten waarbij antwoordelijkheid te pas komt, inhoud in het loonzakje naar is hier een nieuwe, andere solidariteit in het geding. Na- nen kan redeneren, dat ied< ko- die sterk zijn. Maar de volkshuishouding is bij zo'n goedkope theorie niet gebaat. En laat men niet uit het oog verliezen, al dreigt er dan geen grootscheepse cri sis, de werkgelegenheid wordt op be paalde punten toch wel bedreigd. Ongeacht wat voor een politiek bewind volgend jaar na het kabinet-Cals de teu gels in handen krijgt, de volksgemeen- dat het schip in veel woeliger econo misch vaarwater dan we nu al ruim tien jaar kennen, de goede koers blijft houden. Wat daarvoor gevraagd wordt, komt beslist niet alleen neer op versobe ring bij de overheidsuitgaven en meer voorzichtigheid bij het treffen van ge meenschapsvoorzieningen. Terwille van het welzijn op langere termijn moet ie dereen een paar stappen terugdoen, of in elk geval inzien dat men niet meer met forse passen vooruit kan gaan. In het bedrijfsleven moet dit beteke nen, dat werkgevers en vakbeweging hun achterban leren de realiteit te zien. Wie dit alleen van de overheid vergt, streeft naar een goedkope en tevens ilechte oplossing. Onrust duurt voort DRS. H. ELSEN schrijft in De Katho lieke Werkgever over de onrust in de sociale verzekeringen. Hij verdedigt de nota der werkgeversorganisaties bestemd voor de Tweede Kamer ook met het argument dat de situatie op het gebied van de sociale verzekeringen eens duidelijk uit de doeken moet worden gedaan, duidelijker „dan uit de niet bij te houden stroom van stukken, die het ministerie van Sociale Zaken en Volks gezondheid de laatste tijd verlaten, is op te maken". Werkgeverssecretaris drs. Eisen klaagt er nu over dat de vakbondsprominenten op een verkeerde manier, in de bres ge klommen zy'n voor minister Veldkamps politiek; zij zouden hem „kundiger, zakehjker en waardiger" moeten ver dedigen. Daarom vinden we het jammer dat drs. Eisen zelf in zyn artikel hoogstens twaalf regels besteedt aan de antwoord nota van minister Veldkamp. In die regels constateert drs. Eisen dat dr. Veldkamp de structurele kostenstijging van de interimwet invallditeitrentetrek- kera en ziekenfondsverzekering erkent en voor het overige „er niet in geslaagd is onze cijfers te weerspreken". Nu beamen we direct minister Veldkamp zelf heeft dat ook gedaan dat de lastenstijging der sociale voor zieningen een probleem vormt, maar wanneer men oprecht een einde wil maken aan de sociale onrust, dan zal van werkgeverszijde aan de contra-argu menten van ministen Veldkamp betere aandacht moeten besteed worden dan bijvoorbeeld in het onderhavige artikel van De Katholieke Werkgever gebeurt. Eddy en Phil zyn twee gezworen kameraden. Wat de één doet, kan de ander niet laten. Het wekt dan ook helemaal geen verwondering, als er bij kascontrole bemerkt wordt, dat zij samen aan het werk zijn geweest een hoeveelheid geld maatschappij te laten verdwijnen, middels een „water- dichte" zwendelparty. Inspecteur Colquhoun merkt direct, dat er iets mis is met de boeken. En de onafscheidelijke vrienden hadden nog wel gedacht, dat er geen vuiltje aan de lucht zou zijn. Dat is de inhoud van „De amateurs", een zwendelspel, dat de N.T.S. morgenavond uitzendt. (Nederland II, 20.30 zondagavond). (ADVERTENTIE) film. 22.25 Dichters dichterbijNTS: ItAIIIO Hedenavond Tineke en Joost, 16.30 Tijd voor top- pers. 17.00 Paradepaardjes der lichte muziek, 17.30 Showprogr., 18.00 In de Gilde Taverne, 18.15 Veronica's juke- box (verzoekjes), 18.45 The Dutch Swing College Band, 19.00 Joost mag 't weten: hits hot en haar door elkaar, 20.00 Klass. verzoek, opera en operette. 21.30 Griekenland zingt, 22.00 tot 1.00 Gevarieerde gram, platen. J HILVERSUM I (402 m> KRO: 18.00 Orkestmuziek, 19.00 Nieuws en actual.. 19.30 Liedjesprogr.. 20.30 Ver- zoekplatenpiogramma, 22.10 Spelletje met gram. pi.. 22.30 Nieuws. 22.45 Muzikaal sportprogr., 23.55 Nieuws. Halbertsmaprijs naar dr. Woltjes BOLSWARD (ANP) In de raadszaal van het stadhui ste Bolsward heeft de commissaris der koningin in Friesland, mr. H. P. Linthorst-Homan, gistermiddag geest. Het was de tiende maal dat deze prijs, die in 1947 Is ingesteld, te Bols- ard werd uitgereikt. Het is een tweejaarlykse prijs die by toerbeurt wordt toegekend voor een boek het gebied van de Friese heemkunde folklore en het andere jaar bij toer beurt voor een wetenschappelijk werk. Ditmaal was het voor een wetenschap- pelyk werk, n.l. een dissertatie over de hervormingstijd in Friesland, geschreven door dr. J. J. Woltjer. De commissaris der koningin stelde in zyn toespraak, dat de Friese geschiedbeoefening actueel is. Se dert de oprichting van de Friese academie 1938 heeft deze instelling 280 uitgaven doen verschynen, waarvan 25 gewijd zyn de Friese geschiedenis. Kath. jongeren y eront wa ardigd op de KYP UTRECHT (ANP) De „Katholieke Werkende Jongeren" (KWJ) heeft In 'n Tweede Kamer haar de politieke situatie KWJ Is verontwaar digd, aldus het telegram, over de wijie aarop een regeringscrisis is veroor- takt door een motie van drs. Schmel- ir, fractievoorzitter van de KVP. Hierdoor krijgt ons land binnen een termijn van vier jaar zijn derde rege ring. De KWJ vraagt zich af of de poli tieke partijen zich wel bewust zijn van de gevolgen die een kabinetscrisis voor ons land heeft. Zeker in deze tijd met bedrijfssluitingen aan de lopende band algemeen groeiende onrust, ider de jongeren, is het van het hoogste belang dat ons land regeer- baar blijft. Deze crisis zal naar de me ning van de KWJ het 1 ANTENNE de 1 Watersnood in Algerije ALGIERS (U.PX). Als gevolg van hevige regens en overstromingen in het grootste deel van Algerije hebben j Kh ruim veertig personen het leven der ondermijm i in de politieke partijen hebben K.K.K.-leider veroordeeld WASHINGTON (Reuter). De Ku ux Klan-leidcr Robert Shelton is eroordeeld tot een jaar gevangenis- ti boete van duizend dollar Haarlemmerstraat 123 brengt U een grote sortering in geboorte aankondigingen Vraagt :abinet dat NTS stelt tweede omroepster aan (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM De NTS-omroepster Jantine de Jong heeft er een collega bygekregen. Het ls mevrouw Leny van der Meulen, geboren te Leiden, thans woonachtig in Arnhem. Zij volgde na de m.m.s. een opleiding tot medisch analyste. Haar man ls als arts aan het diacones- senhuis van Arnhem verbonden. Het gezin telt drie kinderen. Mevrouw Van der Meulen is oprichtster van de Arn hemse Cabaretgroep „De Foekepot". Zij volgde de regieopleiding van de Nederlandse Amateur Toneel Unie. Zij zal morgen voor het eerst voor de NTS-camera'8 optreden. T.v.-voetbalreportage Real MadridPenarol (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM De NTS is voornemens woensdagavond 26 oktober a.s. van 20.25 uur-tot 22.15 uur op Nederland 1 een rechtstreekse reportage uit te zenden van de voetbalwedstrijd tussen de Europese kampioen Real-Madrid en de Zuidamerikaanse kampioen Pena rol, die strijden om het officieuze we reldkampioenschap voor clubs. De uit zending wordt door Herman Kuiphof commentaar Ike 76 jaar Ds Amerikaanse president Dwight D. Eisenhower gisteren in Gettysburg zijn 76ste jaardag gevierd. de onderdelen van het KRO-program- ma gisteren allemaal op een ander dan het oorspronkeiyk aangekondigde tyd- Iang, kreeg terecht voorrang. De redac tie bleek, als te verwachten was. zich Boekenwijsheid. 19.35 Stereo: Licht ensemble. 19.55 Nieuws. 2000 Lichte muziek, uit Kopenhagen. 21.00 In de doolhof van de trouw, hoorspel, 21.45 Gram. muziek; 22.00 Spontane reacties, discussie over muziek, 22.30 Nieuws. 22.40 Gram.. 22.50 Rakelings, licht programma. 23.25 Gevar. gram. muziek. 23.55 Nieuws. Maandag r Swing College Band. 19.00 Joost mag r{ 't weten: Engelse top-20, 20.00 Week- r end surprises, 21.00 Muziek voor u, 22.00 Italiaans programma, 23.30 23.U0 Dansmuziek, n lm. 12. K35ÏÏ tellei „links Ne hebben daar niets op tegen; integen deel, een vast principieel standpunt siert elk publiciteitsorgaan. ook bij tv. Maai- zelfs al loopt onze persoonlijke mening in het onderhavige geval onge veer gelijk aan die van de Brandpunt redactie. we moeten toch aantekenen dat hier meer sprake was van een dui delijk eigen standpunt bepalen dan van een zich puur-objectief opstellen. )at bleek o m. doordat de KVP-..dissiden- tcn" uitvoerig aan het woord kwamen, doordat PvdA-fractieleider Nederhorst met begrijpende sympathie werd onder vraagd en KVP-fractleleider Schmelzer met onverholen kritiek. Opmerkelykst was het gesprek met NKV-voorzitter Mertens: „Dit is onbegrijpelijk, zeer teleurstellend en onverantwoordelijk". De heer Mertens verklaarde ook nog dat hij liever vandaag dan morgen zijn (qualltate qua-) lidmaat zyn van het KVP-hoofdbestuur zou neerleggen. Iet is overigens we) gebleken dat Brand punt zeker geen KVP-spreekbuis ge noemd kan worden Daar kan de KVP nog last mee krijgen als ze straks in een andere regeringscombinatie zou gaan optreden. Omdat Brandpunt voor gisteren nog meer actueels op het pro gramma had goede reportage van Hans Keiler rond de film Gangstermeis je en gesprek met mgr. Bluyssen door Frits v. d- Poel werd het wél een documentair avondje overigens. tehalve dat e Leuvenreportage, goed werk, maar alles bij elkaar van goede te veel. De KRO zou er, gelo- wy. beter aan hebben gedaan om taire kaliber. Overigens de (ADVERTENTIE) voor geyser, gasfornuis, verwarming... Esso Gas in fles 1 Zondag HILVERSUM I (402 m) KRO: 8.00 Nieuws, 8.10 Gram., 8.55 Hoogmis, 10.00 Muziekprogr. voor kenners en liefhebbers. 12.00 Licht ensemble, 12.30 J Nieuws. 12.37 Buitenlands commentaar, 12.50 Opera en bel cantoprogr.. 13.30 Voor de kinderen, 14.00 Harrewarren, licht progr., 15.00 Klass. en moderne muziek, 16.05 Moderne liederen, 16.30 J Cavalcade: muziekprogr.; CVK: 17.00 Leger des Heils-bijeenkomst; 18.00 Ge- wijde muziek; IKOR: 18.30 Geestelyke -k liederen. 18.50 Religieuze kroniek; NCRV: 19.00 Nieuws, 19.07 Gewijde muziek, 19.26 Brusselse kanttekenin- gen, 19.30 Geestelyke liederen, 20.00 Lezing. 20.15, 20.15 Gram., KRO: 21.00 De nacht na de première, detect Lve- spel. 21.55 Jazzmuziek, 22.00 Liedjes, documentaire, 23.3i Jazzrubriek. 23.55 r Voor het platteland, 8.30 Weer of geen weer, gevar. progr.. (9.00 Sportmede- J delingen), 9.45 Nieuws: IKOR: 10.00 Onderweg (van alles wat). 10.30 Herv. t kerkdienst. 11.30 Vraag en antwoord. 11.40 Gram.. 11.45 Lezing; AVRO: 12.00 Bonte muzikale show, 13.00 Nieuws. 13.07 De toestand in de wereld, lezing. 13.20 Radar: radio-periodiek, 14.00 Or- kestmuziekNRU14.30 Marathon. sportrevue; VARA: 17.00 Gram. muz. voor tieners. 17.30 Het huis met de gekroonde karnton, hoorspel. 17.30 i Nieuws en sportuitslagen: NRU: 18.05 Vervolg Marathon: VARA: 18 30 Vrij entree, cabaretprogr., 18.50 Forum; J VPRO: 19.30 La me niet lachen, caba- retprogr., 19.50 Instrumentaal kwartet, AVRO: 20.00 Nieuws, 20.05 Klass. en mod. muziek. 21.15 Boekbespr.. 21.55 7.32 Gram., 7.40 Radiokrant, 8.00 Nws, 1 8.10 Gram8.30 Nieuws. 8.32 Stereo: Gram. pl„ 9.00 Voor de zieken, 9.35 -< Waterstanden. 9.40 Voor de vrouw. 10.25 Theol. etherleergang, 11.00 Gram., j 12.02 Voor land- en tuinbouw, 12.30 J Nieuws. 12.40 Variant: actualiteiten. reportages en veel muziek. 13.30 Stereo -> Gram. muziek. 14.05 Schoolradio. 14.35 Stereo: Licht orkest, 15.00 Stereo: j Klass. en mod. muziek. 16.00 Studio- J dienst,416.30 Oude liederen. 16.50 Gram. j 17.00 Overheidsvoorlichting: Gram., 8.00 Nieuws, actual.. 8.15 Lichte gram. muziek, <8.308.35 De groente- J man). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Klank- juwelen, 9.40 Stereo: Kinderkoor. 10.00 J Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami- nen, (11.00 Nws). 12.00 Stereo: Lichte orkestmuziek. 12.27 Voor land- en tuin- J bouw. 12.30 Modern platteland, praatje. 12.35 Orgelmuziek, 13.00 Nieuws, 13.10 J Journaal, 13.30 Gram., 15.00 Voor de vrouw. 16.00 Nieuws, 16.02 Parels der muziek, 17.00 Voor de padvinders, 17.05 Jazz- en dansmuziek. HILVERSUM III (240 m en FM-kan.): KRO: 9.00 Nieuws. 9.02 Gevar. platen- progr., 10.00 Nieuws. 10.02 actual., 10.05 Lichte muziek, 11.00 Nieuws, actual., 11.5 Licht muziekprogr., 12.00 Nws, actual., 12 05 Gram., 13.00 Nieuws en actual.. 13.05 Gevar. platenprogr., 14.00 Nieuws, actual., 13.05 Licht platenpro- J gramma, 15.00 Nieuws, actual., 15.05 Klik, momentopname van een stukje Nederland. 16.00 Nieuws. 16.02 Actual., 16 05 Tienershow. 17.00 Nieuws, actual, verder tot 18.00 Verzoekplatenprogr. bij de lunch. 14 00 Met plaatje om. 15.00 Nederl. ïj 10 Hits uit zee. 17 15 Show. i 00 Platenpalet. progr., 22.30 Nieuws. 22.40 Actual., TROS: 22.55 Op de valreep: felicita- ties. 23.10 Gevarieerde muziek: NRU: 23.55 Nieuws. HILVERSUM III (240 m en FM-kan. i AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Muziek mozaïek; KRO: 10.00 Nieuws. 10.02 Verknipt. J 1100 Nieuws. 11.02 Licht platenprogr VARA: 12.00 Nieuws. 12.02 Loco. een t progr zonder motief. 13.00 Nieuws. 13.07 Ringo: Beat- en Popfestival. 14.0 !-Athene: J Gram. muziek. (16.25 Voetbaltoto-uit- slagen), 17.00 Nieuws, 17.02—18.00 RADIO VERONICA (192 m) 7.00 Ook goeiemorgen. 9.00 Artiesten uit vervlogen dagen, 9.30 Vlaamse progr.. 10.00 KoffletUd met Tineke, 10.30 The Dutch Swing College Band. 10.45 Koffletyd (vervolg). 11.15 Fantasti- J cabaret, 11.30 Gevar. progr., 12.15 k Veronica's sportjournaal, 12.45 Gevar. Ted de Braak, medewerker aan programma, 13.15 Oud en nieuw, 13.45 farce majeure". J k Hammondorgelparade, 14.00 The Teen- (Nederland I, 22.20).

Leidse Courant | 1966 | | pagina 2