De „R" in de maand zal hen niet deren! BRflun onmisbare bouwstoffen onmisbare vitamine^ extra caroteen ew een heerlijke VROOM DREESMANN nieuw! de braun parat een nieuwe braunshaver inde prijsklasse van f65- Blue |Band PAGINA 10 DE LEIDSE COURANT DINSDAG 27 SEPTEMBER 1966 Stoere 3/4-coat voor school Wollen mohair Flausch, capiton gevoerd. Twee zakken en leren(!) knopen. Vele wanne winterkleu ren. Maat 152: J5.75;maat 110:25.75 Op en top stoere jongensjas van kortharig Flausch. Half capiton en half plaid gevoerd. Twee zijsplitten en rugceintuur. In leuke kleuren. Maat 170:67.50; maat 128:49.50 Flausch brossé trenchcoat. Heeft de zo gewilde mouwlummels.' Keuze uit diverse frisse herfst kleuren. Maat 152:56.75; maat 116: 44.75 Camelmantel met superieure kwaliteit Borg-bontvoering. Mo del boxcoat in een prachtige cameltint. 'n Warme garantie voorde winter» Allé matenvanl52totl67 79.50 Warme tweedmantel met hèt As- cot-moderuitje. Voorzien van een echt wollen camelvoering. Met rugceintuurtje. Maat 146:59.75; maat 116:49.75 Pittige kleutercoat van wollen Flausch. 2-Rijertje met 3-delige (dubbele!) capuchon. Geheel ca piton gevoerd. In diverse echte jongenskleuren. MaatU6:36.75; maat 92:29.75 Zuiver wollen Aabe Flausch klenterjasje. Leuke kraag en zak- garnering. Moderne rugpas en leren knoopjes. In vele modische kleutert inten. Maat 110:44.75; maat 92: 38.75 100% Tricot Helanca kleuter- pantalon. 2 Zakken, elastiek rond om. Met voetbandje. Zeer elas tisch, zit gegoten! Charmant fantasieruitje in tal van kleuren. Maat 116:ïl.25;;maat92: 7.75 LEIDEN—ALPHEN Een beroemde ehaver tóch nog verbeterd! De Braun parat Is een verbete ring van zijn voorganger de SM 3. Wat dit wil zeggen zal u duidelijk zijn, als u weet. dat de SM 3 in alle internationale consumententests als uitste kend werd beoordeeld. De verbetering bestaat voorna melijk uit het verchroomd-stalen scheerblad van de nieuwe parat Het scheerblad heeft tevens nieuwe, gepatenteerde, sikkel vormige openingen. Dat betekenti nóg zachter scheren. Dat betekenti nóg «netler sche ren, nóg dieper uitscheren, zónder enige hukMrritatle. Het scheersysteem De nieuwe parat is vanzelf sprekend uitgerust met het be kende Braun-scheersysteem. Dit bestaat uit een stalen scheerblad (verchroomd!) met sikkelvormige openingen. Daar onder schieten 32 half-cirkel- vormige edelstalen messen ra zendsnel heen-en-weer. Tijdens het scheren worden de baard haren opgericht en wordt de huid beschermend terugge drukt. Dit Braun-scheersysteem Is op alle Internationale consumen tentests eltijd bijzonder gunstig beoordeeld. Onovertroffen gunstig! Technische gegevens van de uitgebalanceerde handllgging laag gewicht (300 gram) verchroomd stalen scheer blad 32 edelstalen inesaen Ingebouwde precfrle-ton- deuze voor de bakkebaarden schuifschakelaar 3 jaar INTERNATIONALE ga rantie (overal Braun-service!) afneembaar snoer met flexi bele eurosteker omschakeibaar 110/220 V. Het is haast ongelooflyk. dat deze nieuwe shaver (inclusief het reis-étui) slechts f 65. kostl U kunt de Braun zélf testen bij uw leverancier. Deze test zal u overtulgenl Zo'n spring-in-'t-veld heeft heel wat nodig.. Goed dat Blue Band zoveel geeft: Blue Band. smaak Gemaakt van uitgezochte oliën en vetten. Vol onmisbare bouw stoffen. Verrijkt met vitamine en caroteen om weerstand en groei kracht te verzekeren. En zo heerlijk! van smaak. Huisvrouwen werken mee aan smaakproeven, om de fijn- ste smaak te vinden. Hun voorkeur geeft de door slag. Blue Band. Waar krijgt U tegenwoordig nog zoveel voor zo weinig? mmm... en^erngezond!

Leidse Courant | 1966 | | pagina 10