TOON HERMANS: „DIT IS ZO N ZAAL HEB IK NOG ONGELOOFLIJK, NOOIT GEZIEN" Qzidóc QoiVtcmt Na inspectie van Schevenings Circustheater: Hier kun je uitpakken, hier kun je een veer wegblazen" Defl esnepr ijs oude bekenden voor Ton Lutz Vanavond in de ether TELEVISIE IIAIIIO DE LEIDSE COURANT DINSDAG 20 SEPTEMBER 1966 Geen geluid als van aflopende wekker het volgende kabinet genomen be- j slissingen inzake omzetbelasting en versnelde belastinginning staat dat de regering de gelukkige be- slissing heeft durven nemen af te zien van de belastingspaarbrieven. Een sterk punt voor het saneren j tj EN Troonrede in het laatste van de kapitaalmarkt is verder. jaar van een parlementaire dat dr. Vondeling erop rekent, dat periode maakt nogal eens de in- voor dekking van het begrotings- druk van het geluid van een aflo- tekort voor 1967 geen beroep op ff pende wekker; met de parmantigedie kapitaalmarkt gedaan zal hoe- tikken is het spoedig gedaan en ven te worden. Onze hoop is nu feitelijk kondigt het moment van maar. dat dr. Vondeling minder te- de stilte zich al aan. Vanwege zijn &enwind krijgt als vorig jaar en noodzakelijk kortstondig bestaan dat de eindbalans over 1966 ook de had het kabinet-Cals zich deze PU" over die tegenvalers wat kan luxe moeilijk kunnen permitteren. Wanneer we de Troonrede 1966 om één eigenschap hadden mogen prijzen, het zou vanwege de onder nemingsgeest zijn geweest waar- van de koninklijke boodschap op aansPraken op de beurs van de deze prinsjesdag getuigt. burgl'r "iet zo sympathiek. De Het kabinet blijkt niet alleen zwaardere lasten op.het gemotori- verzachten. Kritiek zal het uitgaven- en dek- j kingsbeleid zeker niet bespaard blijvenook wij vinden bepaalde vastbesloten wat betreft zijn actie tegen de tegenstroom van conjunc turele en budgettaire moeilijkhe den. Verschillende ministers heb ben voor het laatste half jaar van hun termijn nog aardige wetge vende arbeid in petto en in zijn geheel blijkt het kabinet tamelijk voortvarend wat betreft het voor bereiden van toekomstige wetge vende arbeid. Bijvoorbeeld in de vorm van nota's; we vermelden bijvoorbeeld een nota inzake de besparingen, een nota terzake van de groei van onze economie, een nieuwe nota inzake de ruimtelijke ordening, een nota over de zeeha vens, een nota terzake van de ver keersveiligheid. Wanneer deze nota's in het al gemeen meer voorbereidend dan beslissend zullen werken, blijft niettemin een feit, dat nieuw-aan- gekondigde wetsontwerpen mét de zaken die nog bij het parlement aanhangig zijn (bijvoorbeeld de omroepwet, de ziektekostenverze kering voor overheidspersoneel, en diverse projecten van minister Veldkamp) een respectabele hoe veelheid vormen. Men mag dan ook wel hopen, dat de Kamers het komende halfjaar een grote voort varendheid weten te betrachten. Als het kabinet-Cals erin slaagt dan bovendien nog terzake van de grondwetswijziging en de arbeids- voorwaardenwet voor zijn opvol ger goed-vóórbereid terrein achter te laten, zal het althans in dit op zicht aanspraak mogen maken op positieve waardering. kaarten wat betreft een oor deel van de kabinetsplannen op fi nancieel en sociaal-economisch terrein. Hier mag men de voorge schiedenis niet buiten beschou wing laten, maar ook wanneer dit gebeurt, blijft deze kant van het regeringsbeleid de meest kwets bare. Tegenover de op rekening van seerd verkeer laten zich alleen bil lijken, wanneer zowel de wegen bouw als het bevorderen van de verkeersorde en verkeersveiligheid nu eindelijk fors aangepakt gaan worden. Van de manieren waarop de overheid gemeenschapsgeld be sparen wil bij de bouw en exploita tie van woningwetwoningen spreekt het éne onderdeel gemak kelijker dan 't andere (het „over- heidssleutelgeld" bijvoorbeeld) aan. Maar erkend moet worden, dat het kabinet-Cals moest kiezen tus sen stil staan of doorgaan met de kans op kritiek. Dat men tot het laatste besloot, vinden wij op zich zelf zeker geen reden tot kritiek. O NVERWACHT, maar daarom bepaald niet onaangenaam vinden we, dat de regering in het sluitstuk van de koninklijke bood schap aandacht heeft gevraagd voor de jeugdproblematiek. We vinden belangrijk, dat de overheid deze problematiek als iets gewichtigs onderkent, en te vens opwekt tot bereidheid om ernstig nota te nemen van de ver schillende factoren die leiden tot een vertrouwens- en gezagscrisis bij een groot deel van de jongere generatie. De belangrijker achter grond van het op zichzelf nu niet zo belangrijke .provodom' is daar mee vastgesteld. Door haar tot de Kamerverkie zingen gevoerde eigen beleid ter zake kan de regering bijdragen aan,, de oplossing van de jeugd problematiek. Dat kunnen zeker ook de Kamers en de poli tieke partijen; mede door de wijze waarop ze tussen nu en de alge-1 mene verkiezingen met de regering het spel van uitvoerende en wet gevende arbeid zullen spelen. Want wanneer op de overheid terzake van de jeugdproblematiek odium drukt, dan deelt de volksvertegenwoordiging zeker in die schuld. verslag gev* abloeiend veningen vol bloot en petat heeft muzeman Toon Hermans gistermidag Zwolsmans' kersverse rode garde geïnspecteerd. Twaalf minuten trok hij langs de 1650 pluche stoelen, die in het Circus theater stonden opgesteld, twaalf minuten waade hij met één van zijn blonde zonen als adjudant door de stille schemerige binnen zee, die a raison van 71/-» miljoen gulden tussen de muren van Strass burgers vergane glorie is ge creëerd. Aan het einde van die tocht riep hij stralend: „Dat is ongelooflijk, zo'n theater heb ik in mijn hele leven nog niet gezien. Dit is Europees, dit heeft interna tionaal allure. Je kunt zo'n zaal zo overplaatsen naar Broadway en dan is ie nog een sensatie". Op vr(Jdag 7 oktober begint h(j in Scheveningen aan een marathon van ruim drie weken, waarin h(j avond aan avond de immense ruimte van Neder lands nieuwste theater zal vullen met zijn jubileumshow „Tien Toon". Bij baat zegt h(j: „Al9 het publiek niet komt ligt het ln elk geval niet aan de zaal. want een betere accommodatie kan een comedian zich niet wensen. Dit Is geen schouwburg, geen muziektempel, maai een echt showtheater. Hier kun je uit pakken, hier kun Je een veer wegblazen. Moet je zien, als ze dat gordijn open trekken. Dat ia een grandioos gezicht. Ik vraag me alleen af, of de Hage naars ln het naseizoen bereid zullen zijn naar een badplaats te trekken voor hun avondje uit". Eind oktober zullen Hermans en Zwolsmans paladijnen het antwoord op die prangende vraag weten. Tot zolang moeten ze zich behelpen met het loos enthousiasme, dat gistermiddag niet onder de rode stoelen werd gestoken. Op het toneel staarde Hermans in het donkere wak, op de achterste rij ging hjj breeduit zitten_ in de steriele kleedka- keek hij voor het eerst in een spiegel zonder kras of schram. ,Dat is een volmaakt theater", zei hij, „ik heb in alle soorten zalen gespeeld. In kleine middelgrote en grote en ik heb ontdekt dat ik in de grote theaters het beste tot mijn recht kom. Ik kan me nu al voor stellen, hoe het zal zijn, waneer die bak straks vol is. Dan zal er een sfeer han gen, die enorm inspirerend moet wer ken. Dit gaat een feest worden. Ik heb het tot nu toe kalm aan gedaan, maar hier ga ik er weer tegenaan. Hier ga full speed vandoor. Mijn show is ondertussen ook beter geworden. Dwa- poetischer. De zwakke plekken zijn uitgesneden, de teksten zijn bijge schaafd. Dat is bij een show de normale het kabinet-Cals voorspellen, wanneer deze cijfers inderdaad op prinsjesdag uit de bus gang van zaken. Je begint met te weinig zouden rollen. Maar tegelijkertijd stond vast, dat dr. Vondeling uit zijn traditionele materiaal en bouwt vandaaruit op. Als koffertje een stuk zou moeten produceren, dat pijn gaat doen. het lukt in Scheveningen kom ik nog Hoeveel pijn er binnen het kabinet zelf al geleden is. zal de buitenwereld misschien voor het einde van het jaar terug. Wat nooit aan de weet komen. Maar ministers en staatósecertarissen zullen heel wat; mij betreft mogen ze me hier twaalf ln hun plannen hebben moeten schrappen, want de daling van het geraamde be- j maanden achter elkaar neerzetten", gmtingstekort tot 1176 miljoen gulden valt niet alleen te verklaren door de zwaar- Krampachtige miljoenennota het begrotingstekort voor 1967 geruchten gingen in T.v.-uitzending gewijd aan artsencongres dere lasten die op de Nederlandse burgerij gelegd gaan worden (Van onze omroepcorrespondent HILVERSUM. Vrijdag 30 septeml /A de N.T.S. van 22.55 tot 23.25 u via Nederland I in een extra-ultz* ding, in hoofdzaak bestemd voor a sen, een beeldverslag geven van e symposium ovj*r het onderwerp „De beteken!*» van de televisie bij voor lichting over gezondheid en opvoe ding'». Dit symposium wordt die vrijdagmiddag in hotel Gooiland te Hilversum gehou den, als belangrijk onderdeel van het 18e ledencongres van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij ter Bevor dering der Geneeskunst. Aan het symposium gaat vooraf de pre sentatie van een rapport over boven genoemd onderwerp, samengesteld uit gegevens van een onderzoek dat de Maatschappij en de N.T.S., in samen werking met het bureau ,;intomart" te Hilversum, in 1965 en 1966 hebben ingesteld. Aan het begin van de ple naire zitting zal de voorzitter van de NTS., de heer E. A Schüttenhclm, zich tot de congresserende artsen rich ten met een toespraak, getiteld: „Aes- culaap en beeldbuis". Het tijdschrift „Communicatie" zal t.z.t. in een dubbed nummer aandacht wij den aan het op het congres behan delde rappoit Afscheid van De tweede ronde voor de omzetbelasting omhoog gaat; maar om nog eens enkele zaken te noemen die voor 1967 worden aangekondigd: duurder worden van benzine en gasolie, dubbeling van de wegenbelasting, vervroegde inning van belasting groep Nederlanders die Inkomstenbelasting betalen; flinke verdere verhoging AMSTERDAM (A.N.P.) In het leges en tarieven: bijzondere huurverhoging voor sommige huurders van woning- L^uire De Martheater in Amsterdam wctwoningen en de verplichting om een soort „inleggeld" te betalen voor toekom- gutermiddag Ton Lutz onderscheiden i stlge bewoners van de betere woningwetwoningen. Daar staat dan wel de belofte mef de octresneprgs voor de beste van een paar fiscale douceurtjes tegenover ivoor ongehuwden boven de veertig en 1 Nederlandse toneelregie in het seizoen j misschien voor de werknemers die overwerk verrichten i maar dat betekent in het 7Qfi5_ 79h-6 De-e prijs is door de Neder- geheel toch niet veel meer dan een paar tegengoals bij een nederlaag °P_hrt v^tbal- lan(iae vereniging van Toneelkunste- gelegenheid non haar twintig- 1 nederlaag op het voetbal- landse Veri veld. Vergeten we immers niet, dat ook het bedrijfsleven aangesproken wordt. We vragen ons verder af of de regering gelijk heeft dat vrijwel alle werknemers en kleine zelfstandigen bij de fiscale maatregelen „quite" zullen spelen Van onze omroepcorrespondent HILVERSUM. In de laatste week van september zendt de N.T.S, de laatste afleveringen uit van een aantal serle_ programma's, die deels gedurende enkele weken, deels gedurende vele maanden op het scherm zijn versche nen Het zijn „De bosbrigadtcrs'", „De Zweedse gouvernante", „Yogi Bear", „De vreemdeling" en „Hank". 1967 haar beloTte ln dit soort zaken niet heeft kunnen houden. Zowel de versnelde inning van de inkomstenbelasting als de merkwaardige beslissing om als compensatie daar voor de volgende regering vast te nagelen nan een nu precies vast te stellen hogere omzetbelasting per 1 januari 1968 verdienen bovendien meer waardering als handig politiek compromis dan als Ideaal van staatshuishoudkunde. Hier Juist manifesteert de miljoenennota voor 1967, dat hij een krampachtige indruk maakt. Het Nederlandse parlement zou peen knip voor zijn neus waard zijn, als het de op zichzelf sympa thiek en bekwaam geschreven verantwoording van dr. Vondeling als „zoete koek" slikken zou. Aan sommige kabinetsplannen zitten Immers meer bezwaren vast dan de miljoenennota toegeeft; -daarom zal de Tweede Kamer zeker nader geïnformeerd willen worden. WLJ verhelen overigens op dit moment niet. dat de miljoenennota op onderdelen meer aanvechtbaar zal zijn dan als geheel. Vastgenageld als hij zit aan ln het verleden aangegane verplichtingen en aan de consequenties van zijn te optimis tische visie In mei 1965, moet de regering-Cals nu wel doorbijten. Dr Vondeling erkent dat de stijging van de uitgaven de trendmatig beschikbare begrotingsruimte overtreftzijn betoog graaft dieper op het punt. van de manier om het dreigende gat te stoppen dan daar waar het gaat om een verklaring van de oorzaken. De kamerheer van de schatkist kan evenwel stellen dat hij sedert november 1965 met geen andere raak zo intensief bezig is geweest als met de budgettaire verwikkelin gen. dat het. odium van de misère vorige regeringen evenzeer treft a's het zittende kabinet en dat feitelijk pas na de Kamerverkiezingen als de dan te formeren regering met een bijna schone lei beginnen kan de mogelijkheid bestaat voor een program waarvoor alle betrokkenen de volle verantwoordelijkheid kunnen dragen Irt liet kabinet-Cals valt zeker te prijzen dat het de voorkeur eraan heeft gegeven om met deze ondanks uitgestelde omzetbelastingverhoging en het laten doorgaan van de tweede ronde der verlaagde Inkomstenbelasting toch weinig aan populariteit appellerende begroting te komen, dan met een stuk dat de schoon maak aan de opvolger laten *r>u. Onder de maatregelen der verhoging van de inkomsten en beperking der uitga- zijn er bovendien d!e elke objectieve criticus zal hebben te billijken, bijvoorbeeld om de bewoners van woningwetwoningen met de brlan Nederland te jarig bestaan ingesteld stelling voor de regie is Ton Lutz kreeg de prijs, die bestaat uit een door de beeldhouwer Hans Ydo vervaardigde plastiek en (luizend gulden, voor zijn regie van Edward Al bees „Kleine Alice" bij de Nederlandse Co- medle. Voorafgaand aan de prijsuitrei king gaf Albert van Dalsum een karak teristiek van Defresne, naar wie de prijs is genoemd en die medeoprichter en gedurende enkele jaren voorzitter van de N.V.T. Is geweest. Defresne heeft als een van de eersten in Nederland het specifieke beroep van regisseur gestalte gegeven. Egbert van Paridon, voorzitter van de N.V.T., leidde de uitreiking In met een uiteenzetting over het belang van de regie voor de gehele toneelspeel kunst. De jury. die de Defresneprijs voor het seizoen 19651966 toekende, bestond uit mevrouw Charlotte Köhler en de heren E. A. SchiUtenhelm en Daniel de De laatste aflevering van „De bosbriga. diere", getiteld „Beatfestival in Indian River" wordt zondag 25 september van 19.30 tot 19.55 uur op Nederland II uitgevonden Van Katy, de Zweedse gouvernante en haar echtgenoot Glen Morley wordt afscheid genomen met „Nicht Stella op bezoek", zondag: van 20.05 tot 20.30 uur op Nederland II. Eveneens zondag verdwijnen Y°¥f( Bear, Snagglepuss en Yanky Doodle, nadat men eerst nog van 19,00 tot 19.30 uur op Nederland I van hun laatste avonturen deelachtig is ge worden Het slot van het science fiction-verhaal „De vreemdeling" wordt dinsdag 27 september van 19.35 tot 20.00 uur op Nederland I uitgezonden, waarna de clandestiene werkstudent Hank Dear born tenslotte zijn laatste avontuur op woensdag 2$ september van 19 05 tot 19.35 uur, eveneens op Nederland I, beleeft. dat het beeld van deze begroting eoonomlsch. budgettair en conjuctureel redelijk gunstig Is, er, in elk geval „een veilig brug vormt „naar de volgende periode die I evenmin gemakkelijk wordt." Om dit te bereiken heeft liet kabinet evenwel niet alleen de medewerking van een Kamermeerderheid nodig, maar ook de steun van het bedrijfsleven dat aan de sanering van 's lands budget de economische ondergrond ontneemt, en het schip j van staat weer de storm injaagt, zo men voor 1967 de ionen en prijzen niet aan nauwere banden weet te leggen dan de laatste jaren. Dr Vondeling zegt tussen de voorstel i regels door. dat het met de betalingsbalans, de Investeringen en de conjunctuur - inkomen dat een stuk beheersing mis zal gaan. wanneer ondanks enige uitstel van huurverhoging en nieuwe i het loonaccres der afgelopen ij interessante mededeling toegevoegd I veel vroeger in liet kabinet-Cals in het j PvdA aangevallen gaat worden en dat de kritiek dan soms parallel zal lopen, j parlement met overtuiging zijn geloof ln de juiste opzet van de miljoenennota veor soms zelfs oontroverseel zal zijn. Maar al heeft minister Vondeling ditmaal nog niet 1967 weet waar te maken en het parlement (althans zeker de parlementariërs die keihard gezegd dat de kraan helemaal dicht zit. hij geeft ln de miljoenennota wel bereid zijn electorale overwegingen te plaatsen achter hun zorg voor het algemeen te verstaan dat zo er al verschuiving nodig mocht blijken, er aan het totaalbeeld welzijn» duidelijk is terzake van zijn waardering, duidelijk met zijn kritiek en ook van de begroting niet te tomen valt, wil hU zijn verwachting gestand kunnen doen duidelijk wat betreft de strekking van eventuele amendementen. i de regering pas dan kans op succes krijgt. .Mr***.*.***.*.********.*.*.*.*** „Silhouet", Anna Moffo en Nieuwspoort De K.R.O.-televisie begint het avondprogramma met de actuali teitenrubriek „Silhouet", waarin de camera gericht wordt op een theoloog van naamprof. mag. dr. - E. Schillebeeckx O.P. Hierna is fyet de beurt aan Anna Moffo, die in haar eigen showprogramma van de Italiaanse televisie Carlos Montoya en Peter Nero als gasten zal ontvangen. Tot slot belicht minister Vondeling in „Van avond in Nieuwspoort" de miljoenennota, die het Nederlandse volk telkenjare op prinsjesdag gepresenteerd krijgt. (Nederland I, 20.20). „President Kennedy", documentaire „Het is treifrig, dat wij nooit zullen weten hoe de wereld er zou hebben uitgezien, indien hij was blijven leven," aldus de inmiddels overleden Adlai Stevenson direct na de moord op president John F. Kennedy. Er zijn maar weinig mensen, waarvan iets dergelijks met ernst kon worden gezegd. John F. Kennedy is ongetwijfeld een van hen. Over deze president vervaardigde de Amerikaanse televisie maatschappij N.B.C. een documentaire in twee delen, waarvan het eerste deel vanavond door de A.V.R.O.-televisie op het scherm wordt gebracht. Het eerste deel werd samengesteld uit nog nooit eerder vertoond filmmateriaal, dat het leven en de carrière van Kennedy behandelt tot het punt, waarop hij tot president van de Verenigde Staten wordt gekozen. Het tweede deel, dat op maandag 10 oktober zal worden uitgezonden, draagt tot titel ,De duizend dagen" en toont de periode van Kennedy's presidentschap (Nederland II, 21,15). „Van aanpassing tiaar ontmoeting', documentaire „Van aanpassing naar ont moeting" is de eerste van twee documentaires over de veranderingen in de katho lieke missionering, geduren de de afgelopen veertig jaar. Aan dit programma, dat de K.R.O.-radio van avond voor de microfoon brengt, wordt medewerking verleend door prof. dr. J. Kamps O.F.M., hoogleraar in de missiologie aan rie r.-k. universiteit te Nijmegen, het provincialaat van.de witte paters in Boxtel, het provincialaat van de paters van de Heilige Geest in Rhenen, de Sociëteit van de Afrikaanse Missie in Cadier en Keer en vele missionarissen in Tanzania. De samenstelling en produktie van het programma is in handen van Dick de Vree. (Hilversum 1, 20.50). Hedenavond NEDERLAND I NTS: 19.00 Nieuws. 19.01 Klaas Vaak. 19.05 Journaal voor gehoorgestoorden. 19.35 De vreemde ling (5). 20 00 Journaal; KRO: 20.20 Silhouet. 21.00 Anna Moffo Show. 21 50 Vanavond in Nieuwspoort: NTS: 22.30 Journaal NEDERLAND II NTS: 19 30 Prins jesdag. 20.00 Nieuws; AVRO: 20.01 De onbekende wereld, 20.25 The Fugitive, 21.15 Documentaire; NTS: 22.05 Jour naal: RKK: 22.10—22.40 Heidense cultus in Brazilië, gesprek. Woensdag VARA: 17.00 Voor Hedenavond HILVERSUM I (402 m) - KRO 18.00 Lichte muz (opn.). 18,20 Uil zending VVD, 18.30 RVV. De archi tect K P. C. de Bazel 1869—1923. 19.00 Nieuws. 19.10 Actual.. 19.30 Con oillepostbus 19.35 Radio Philharmo nisch Orkest. 20.20 Moderne liederen. 20 50 Documentaire. 2130 Muziek in miniatuur (opn t. 22.00 Geestelijke liederen. 22.25 Boekbespreking. 22 3d Nieuws. 22.40 Epiloog. 22.45 Muz. kpnl geen grenzen (opn.). 23 55 Nieuws. HILVERSUM II (298 mi - AVRO 18 00 Nieuws. 18 15 Actual., 18.25 Lich te orkestmuz. 19 00 Uit Parijs. 19.05 Stereo: Mod. gew muz. (gr.). 19.20 Paul Vlaanderen (51. 19.50 Lichte gram.muz. 20.00 Nieuws. 20.05 Troon rede. discussie. 20.45 Gev progr.. 21.45 Lichte muz. (opn.); 22 00 Stereo: Pianorecital. 22.30 Nieuws.22.40 Actual.. 23 00 Licht gev. platenprngr.. 23.55 Nieuws. Joost mag het weten. Hot 100 U S A.. 20 00 Cowboy Gerard, hoog te paard! 21.00 Even voorstellen, een progr van Max Appelboom. 22 00 Gevar platen. 23.301.00 Hits A Gogo door Rob Out. BRUSSEL Nederl. (221 m) 18.00 Nws v d. -soldaten. 18 30 Lichte muziek.' 15.15 S[X>rtkroniek. 19.00 Nieuws. 19.40 CO.27 Hoorspel. 22 00 Nieuws, 22.30 tot BRUSSEL Frans (4<9l m) 20.00 Opera, Woensdag HILVERSUM I (402 m) - NCRV: 7.00 Nieuws, 7.10 Dagopening, 7.20 Lichte gram.. (7.30—7.32 Nieuws), 7.45 Radiokrant. 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte ..President Kennedy", een tweedelige documentaire over deze grote wereld leider. Nederland II, li.IS). Ron Haddrick als Adam i vreemdeling". (Nederland I, 19.35). gram.muz.. 8.30 Nieuws. 8.32 Klass. gram.muz.. 9.00 Voor de zieken, 9.35 Waterstanden, 9 40 Voor de huls vrouw. 10 10 Lichte gram muz., 10 30 Morgendienst. 11.00 Semi-klass. or kestmuz. (gr.). 12.00 Stereo: Lichte gram. 12.27 Land- en tuinbouw 12.30 Nieuws 12.40 Gram., event, actual., 1250 Stereo: Lichte orkestmuz., 13.10 Stereo: Opera Verdi (1ste acte), 14.00 Hoorspel.' 14.30 Liohte gram.. 15.50 Bijbelvertelling voor de jeugd. 16.00 Voor de jeugd. 17.00 Moderne orkest werken (gr). 17.50 Overheidsvoorlich ting. HILVERSUM II (298 m) VARA: 7.00 Nieuws, 7.23 Lichte gram (7.30— 7.35 Van de voorpagina), 8.00 Nieuws, 8.10 Lichte gram en report., 9.00 Praatje voor de vrouw. 9 50 Stereo: Klass kamermuz (gr.); VPRO: 9 40 Schoolradio. VARA: 10.00 Lichte gram.. 10.45 Voor de kleuters. 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de vrouw, 11.40 Pianorecital. 12.00 Licht instrument, kwartet. 12.22 Voor het platteland. 12.27 Land- en tuinbouw. 12.30 Tango- Rumba orkest. 13.00 Nieuws. 13.10 Actual., 13 30 Stereo: Lichte gram., 13.45 Gesproken portret 14.00 Stereo: Radiokamerorkest. 14.45 Twee plano's, 15.00 Voor de jeugd, 16.0016.02 Nieuws), 17.00 Voor de zieken, 17.30 Dansorkest HILVERSUM III (240 m en FM- kanalen NRU/KRO: 9 00 Nieuws, 9.02 Licht gev. platenprogr10.00 Nieuws, 10.02 Actual., 10.05 Licht platenprogr., 11.00 Nieuws. 11.02 Ac tual.. 11.05 Licht platpnprogr.. pn praatje. 12.00 Nieuws. 12 02 Actual.. 12.05 Gezellige Hollandse plaatjps, 13 00 Nieuws, 13.02 Actual., 13.05 Licht platenprogr. 14 00 Nieuws. 14.02 Ac tual.. 14.05 Licht platenprogr.. NRU/ AVRO: 15.00 Nieuws. 15.02 Platen progr. 16 00 Nieuws. 16.02 Volksliedjes. 16.30 Rhythm and blues. 17 00 Nieuws, 17.02—18.00 Gev platenprogr voor automobilisten RADIO VERONICA (192 m) - 7 00 Ook goeiemorgen door Harmen Siezen. 9 00 V- i zoekplatenprogr v.d bedmven. 10 00 Koffietijd met Tineke. 11 00 Huls vrouwen verzoekprogr. door Gerard de Vries. 12 00 Muziek bij de lunch (Jan v. Veen». 14 00 De draaikolk met prijs vragen. teenagershow. Nederl jeugd- hitparade. maar vooral veel muziek. 15 00 Woensdagmiddag-speciaal door Rob Out. 16.00 Cowboy Gerard hoog te paard. 16 30 Tijd voor toppers, 17 00 Veronica Teenager Muziek Express. Jazz, 17.15 Vo

Leidse Courant | 1966 | | pagina 2