BEELD VAN ALPHENS CENTRUM WORDT RADICAAL VERANDERD DONDERDAG 18 AUGUSTUS 1968 DE LEIDSE COURANT WINKELEN IN DE „CITY" MOET AANTREKKELIJK BLIJVEN Gelijke tred houdende met de uit bouw van verschillende gemeenten, komt veelal ook de sanering van het bestaande centrum aan de orde. Dit gaat soms met geweldige spanningen gepaard, omdat de bestaande midden stand zich bedreigd voelt, of zelfs ten offer valt. Tegenover de afbraak van het bestaande is menigeen niet bij machte in een nieuw pand een bedrijf voort te zetten omdat de investeringen te hoog zijn. Uitgangspunt van vrijwel al deze I plannen is, dat de trek naar het cen- trum zal blijven bestaan. In de nieuwe woonwijken zullen de verzorgingswin kels het wel, doen, maar voor de meer algemene dingen trekt men naar de city om er te winkelen. Uitgaan van het bestaande Uitgaan van het bestaande, is ook de mening geweest van de stedebouw kundigen voor Alphen a/'d Rijn. En niet alleen er van uitgaan, ook hand having. Men zou zich in kunnen den ken, dat gezegd was „die Van Man- dersloostraat (waarvan we hier een foto plaatsen en die wel Alphens Kal- verstraat wordt genoemd), past niet meer in het huidige tijdsbeeld. Wat daar staat, moet maar tegen de grond en plaats maken voor moderne win kelgalerijen". Gelukkig zal dat niet gebeuren. Wel wordt van de middenstanders ver wacht, en met name burgemeester Z. Bruins Slot heeft daar steeds weer op gewezen, dat men trachten zal de tijd bij te houden, door de aanwezige pan den te moderniseren en door goede sortering de trek naar het centrum ook te animeren. De ene dienst moet de andere waard zijn. Kwekerij wordt geofferd In de centrumplannen, zoals we die reeds noemden van andere gemeen ten, spelen ook steeds de toegangs wegen en de parkeerterreinen een rol. Zoals bekend wil het gemeentebestuur de parkeerkwestie oplossen door daar aan de kwekerij van de N.V. Lemkes ten offer te doen vallen. Deze bevindt zich in het vierkant tussen Aarkade, Bloemhofstraat, Van Boetzelaerstraat en Van Mandersloostraal. Voor de directie van de betrokken kwekerij is dit een uitermate moeilijke zaak, want hier ligt een opbouw door meerdere generaties van deze naam. Een kwekerij met een tot in verre streken bekende klank. Hoewel de gemeenteraad en b. en w. hier stellig panden in de laatste tijd en zoals die niet overschillig tegenover staan, i: nog plaats hebben door de firma' Bosch-Bontje, Bosch-Quant en Pon- sioen. Achter de winkelgevels, op de foto links te zien, zal nog wel het een en ander afgebroken moeten worden. Momenteel is men bezig met de af braak van de boerderij van de Kwaas- teniet, tegenover de fa. v. d. Hoek, en de daarachter staande woonhuisjes zijn reeds verdwenen. En zo zal er in de toekomst nog heel wal moeten ver dwijnen om datgene te verwerkelij- toch van mening gebleken dat dit offer mag worden gevraagd. Over eenstemming tussen betrokkenen is nog niet bereikt. Men mag alleen maar hopen dat het niet komt tot een ont eigeningszaak. Staat de economische ontwikkeling dit toe, dan mag verwacht worden, dat ook de omgeving Van Mander sloostraal in de komende tien jaren radikaal veranderen zal. Maar de „Kalverstraat" zelf blijft! RAAD VAN NIEUWVEEN NAM AFSCHEID VAN DRIE LEDEN Wethouder Vreeken diende gemeente 31 jaar lang Koninklijk brons in Zilverfabriek te Voorschoten Wethouder J. Vreeken heeft dins dagavond ln een raadsvergadering, die voor het eerst werd voorgezeten door burgemeester H. L. Breen, afscheid ge nomen van de raad van Nleuwveen. De wethouder, die 31 Jaar lid van de raad ls geweest, waarvan 9 jaar als wethou der, kreeg van het gemeentebestuur een kist sigaren aangeboden; zijn echtge note ontving een fruitmand. Woorden van afscheid werden ge sproken door de voorzitter en de schel dende wethouder, die vooral de gemeen te-secretaris dank zegde voor alle objec tieve adviezen die deze hem in de loop der Jaren had gegeven en met wie hy op bijzonder prettige wyze altijd had samengewerkt. De raar nam tevens afscheid van de raadsleden D. Zemel (20 Jaar lid van de raad) en A. v. Buuren (4 jaar raads- HAZERSWOUDE DIPLOMA'S VOOR EHBO'ERS Burgemeester C. G. van Dobben de Bruyn heeft gisteravond in het gemeen tehuis aan elf inwoners van de gemeente Hazerswoude het EHBO-diploma uitge reikt. De elf, die de afgelopen winter aan een cursus deelnamen, kregen elk eveneens een verbandkoffertje overhan digd. De Hazerswoudse huisarts, dr. van de Berg, en zijn echtgenote gaven tijdens deze bijeenkomst acte de présence. De arts zelf werd voor de medewerking die hfj verleende tijdens de gehouden cursus, met een tastbaar bewijs van waardering bedacht. Ook zijn echtgeno te deelde in deze waardering, betoond door de EHBO-vereniging: zij ontving een fraai boeket bloemen. De heer Th. Vet op zijn beurt werd eveneens op zyn beurt bedacht, te meer daar htJ de cur sisten eveneens ten dienste had gestaan tydens de lesavonden. De namen van de gediplomeerden lul den: mej. N. den Duik, J. van der Geer, C. Klerk, mevr. Th. J. Koopman-Arends, mej. C. M. Koot, mej. C. M. T. Koot, G. Meyer, mej. J. van Rooyen, W. Soeters, mevr. M. W. van de Waard-Vink, mej. R. Wijsman. Diepgangcentnmi Hazerswoude breidt activiteiten uit ORANJEFEESTEN NIEUWE WETERING WEER UITSTEKEND GESLAAGD Een van de jaarlijkse hoogtepunten in Nieuwe-Wetering zijn ongetwijfeld de Oranjefeesten. Ook nu werd hier voor het door het bestuur van de Oranjevereniging „Eensgezindheid" op gestelde programma weer in zijn ge heel afgewerkt. Uiteraard bestond hiervoor veel belangstelling met als belangrijkste onderdelen de kinder en volksspelen. Natuurlijk ontbrak de gebruikelijke optocht als inzet van de festiviteiten niet, waarbij diverse prij zen voor versieringen en costuums waren beschikbaar gesteld. Voor de versierde fietsen werden de prijzen als volgt behaald: le pr. Irene v. d. Luit, 2e pr. Hans Möllers, 3e pr. Tonnie Hoogenboom, 4e pr. Lidia Bontje, 5e pr. Sjaak Bouwmeester. Costuums: le pr. Jackie Opdam, 2e pr. Marcel Opdam, 3e pr. Ivonne Breuer, 4e pr. Paar Zoetendaal, 5e pr. Gebr. Klerks. Bij de kinderspelen werden de prij zen behaald door: Jongens 6-7 jaar (blokjes rapen): 1 Sjaak Bouwmeester, 2 Johnnie van KOUDEKERK A. D. RIJN Oefenprogramma v.v. Koudekerk Het eerste elftal van de v.v. Koudekerk gaat a.s. zaterdag naar Hoofddorp om deel te nemen aan een toernooi, uitge schreven door de v.v. Eto aldaar. Het 2e en 5e elftal spelen uit tegen elftallen van „Alphen", terwijl het 3e en 4de thuis tegen vertegenwoordigende elftal len van „Alphen" uitkomen. Geboren: Liliane Gabrielle Maria, dr. van A. J. C. M. Herijgers en E. H. M. Hirdes. Overleden: Alida Verlooij, wed. van D. Bijleveld. Veen, 3 Bart Klerks; 8-9 jaar (band kruipen met hindernis): 1 Bennie van Haastrecht, 2 Tonnie Hoogenboom, 3 Jos Bouwmeester; 10-11 jaar (spijker slaan: 1. Martien Hoogenboom, 2. Johnnie Borst, 3 Robbie Bontje; 12- 13 jaar (ballon trappen): 1 Wim Lui ten, 2 Gerard Bouwmeester, 3 Piet Loos; 14-15 jaar (langzaam fietsen): 1 Ton v. Veen, 2 Nico Bontje, 3 Joop Zoetendaal. Meisjes 6-7 jaar (blokjes rapen): 1 Mieke Weststeijn, 2 Paulien Bontje, 3 Irineke Witteveen; 8-9 jaar (bandkrui pen met hindernissen): 1 Willie Zoe tendaal, 2 Leni Zoetendaal, 3 Marrie Hoogenboom; 10-11 jaar hardsteppen) 1 Anneke Zoetendaal, 2 Marjo v. Tol, 3 Annie Bouwmeetser; 12-13 jaar (bal- lontrappen): 1 Corrie Los, 2 Cobie v. d. Lip, 3 Marjan Zoetendaal; 14-15 jaar (langzaam fietsen): 1 Annie Möllers, 2 Carla Wagenaar, 3 Tonia Bouwmees ter. Volksspelen (ezeltje prik voor 14 jaar en ouder): 1 Joop Oostwaard, 2 Nico luiten, 3 Cees Klerks, 4 mevr. Oostwaard-Bouwmeester. Ringrijden paren (heren): 1 Jan Hoogenboom, 2 Teun Roeloffs, 3 Cobus Lek. Dames: 1 mevr. Lek, 2 mevr. Hoogenboom, 3 Elly Bontje. Bromfietsen van 16 tot 30 jaar: 1 Jan Bouwmeester, 2 Gerard Zwetsloot, 3 Jan v. d. Weijden Eieren leggen (30 jaar en ouders): 1. Ab Westerwaal, 2 Leo Zoetendaal, 3 Cees Klerks. Korfballen voor dames van 16 tot 30 jaar: 1 mevr. Hoogenboom-v. Haast recht, 2 mej. de Rijk, 3 mej. Nel Bouw meester. Was ophangen voor dames van 30 jaar en ouder: 1 mevr. Klerks-Zwet- sloot, 2 mevr. Bontje, 3 mevr. Zoeten- daal-Hoogenboom. Ringrijden op de fiets: 1 Wim Op dam, 2 Teun Roeloffs, 3 Jos Baars, 4 Koos Schoo. RKAVV. Zondag speelt RKAVV op De werkzaamheden van het Diepgang- centrum van de paters ongeschoeide gemaakt, karmelieten hebben Inmiddels een dus danige omvang verkregen, dat binnen kort een vijfde medewerker is aange trokken: pater drs. Matthias Hautvast. Pater Matthias studeerde v(jf jaar lang het Alfonsianum .te Rome Een voorstel om 20.000 gulden ter be schikking te stellen voor verbeteringen aan de ambtswoning van de burge meester in Rhynsaterwoude ontmoette ook in de Nleuwveense raad geen be zwaren. Op de Oude Nleuwveense weg zal geen snelheidsbeperking worden in gesteld en de Kerkstraat kr(jgt geen ze brapad, zoals het raadslid Van 't Kruis had voorgesteld. In de toekomsct zal alleen aan de z(jde tegenover Huize St. Ursula mogen worden geparkeerd. De woning Oude Nieuwveenseweg 25 werd door de raad onbewoonbaar verklaard. STOMPWIJK JAARVERGADERING STOMPW. BOYS Gisteravond werd de jaarvergadering van Stompwtjkse Boys in café „De Gou den Leeuw" geopend door de voorzitter A. Luiten. Nadat de secretaris L. Waa ler de notulen had voorgelezen bedank te de heer A. Luyten hem voor de diens ten die hy reeds 19 jaar aan de vereni ging bewezen heeft. De exploitatierekening van het afge lopen Jaar vertoonde een klein over schot. Tot zyn spijt moest de penning meester C. Schrader de begroting voor het komende jaar met een nadelig saldo afsluiten. Hij merkte hierbij op. dat de voetbaltoto de vereniging financieel ge zond maakt. Dankzij de sterk gestegen totoinkomsten kon de vereniging het afgelopen jaar met een batig saldo af sluiten. Er werd besloten de contributie voor de junioren met 0,50 per maand te verhogen. De contributie voor de pu pillen werd echter met 0.25 verhoogd. Topscoorder van het afgelopen seizoen was G. Leliveld met maar liefst 21 doel punten. Het bestuurslid J. v. d. Helm trad af. Candidaat W. Disseldorp werd met al gemene stemmen gekozen. De heren A. Luiten en J. Scholtes werden beiden her- De wisselbeker viel toe aan J. Schol tes. De beker werd aan hem toegekend voor de vele werkzaamheden, die hij zoveel jaren belangeloos op het voetbal veld heeft verricht zoals het krijten van de lijnen, het verzorgen van de ballen e.d. Volgend jaar zal Stompwjjkse Boys z(jn 20-jarig bestaan vieren. De heer C. Jansen werd bereid gevonden de festivi teiten voor te bereiden. Aan de leden van het kampioenselftal werden groepsfoto's uitgereikt. De verkiezing van de elftalcommissie werd aangehouden. Aangezien de trainer maar liefst f 36,- per week kost, verzocht voorzitter A. Luiten alle leden van het eerste elftal op de training te verschijnen en bij even tuele verhindering dit te melden. Moch ten de leden van het le elftal zonder geldige reden wegblijven, dan worden zij niet meer in het eerste elftal opge steld. Het eerste elftal krijgt grensrechter. de rondvraag werd druk gebruik In de Kon. Zilverfabriek van Kempen j gemeente Voorschoten, de ere-medallle en Begeer te Voorschoten, werd gisteren In brons, verbonden aan de Orde van de heer H. v. d. Berg, wonende te Lei- Oranje Nassau, den, wegens zijn 40-jarig Jublelum als gereedschapmaker-draaler gehuldigd. De 58-jarige heer van der Berg dank- Na lovende woorden van zijn directie te ann het eind van de bijeenkomst ontving de Jubilaris uit handen van de z(jn directie voor de feestelijke dag en heer Oosterbaan, chef alg. zaken derde overheid voor de onderscheiding. Zomerfeest (nu eens met zon) in Wassenaar Wi nig zomerfeest. Het zomerfeest in augus tus is een al lang bestaande traditie, maar helaas de zomerzon niet. Dit jaar treffen de organisatoren van de Wasse- naarse Oranjevereniging en de feest gangers het zeer bijzonder. Gisteren, op de eerste dag, werden diverse wed strijden voor de jeugd gehouden, 's Mid- I dags waren er op het terrein aan de Berkheijstraat de kinderspelen voor l jongens en meisjes van 6 tot en met 14 jaar: zaklopen, ruiter te paard en hln- dernisbaan voor de Jongeren, een be kerrace en stoelendans voor de meisjes en een stappenrace voor de allerjong-1 sten. De Oranjevereniging was weer niet karig geweest met prijzen. Bo- i vendien ontvingen alle deelnemende Jon- i gena en meisjes een bon voor een ijsje, i VERLOVINGSRINGEN Later In de middag werd de Johi de Wlttstraat voor alle verkei andere j Deze straat werd het domein dige tekenaars Gymnastiekvereniging „Victorie" op non-akticf in verband met werkzaamheden aa afgezet, de vloerbedekking van de gymzaal aa >i jeug- de Vijf Meilaan i hoek Johann Wagnei die met laan) kunnen de gymnastieklessen va KATWIJK AVONDWANDELTOCHT WERD GROOT SUCCES Gelukkig waren de weersomstandig- eigen terrein de tweede nederlaagwed- lector (moraaltheologie) te Smakt-Ven- t? 8ls'eravont' uitstekend strijd tegen VVB uit Velsen bedoeld j ray, tussen 1963 en tot voor kort. De I "ouden van ®en wandeltocht. Er als voorbereiding van de a.s. competi- i leiding van het Diepgangcentrum berust tie. bij pater drs. Alfons Kroese. De eerste wedstrijd tegen Wilhelmus ,.HOU VAST" START WEER. werd door RKAVV gewonnen met 4-2. 1 „Hou Vast" hervat maandag gekleurd krijt op het asfalt hun kunnen de gymnastiekvereniging „Victorie" konden tonen. Een aardig onderdeel van nader aankondiging niet doorgaan het fceatprogramma! Een autobehendigheldswrdstrtjd op 't Van Hogendorppleln trok veel belang stelling. lisse Jeugdheng vol_ het CAJ (Co ROELOFARENDSVEEN NIEUWE VOORZITTER VOOR „TREFFERS" Vrijdagavond te 8 uur komt de tafel tennisvereniging „De Treffers" voor het houden van haar jaarvergadering byeen in restaurant „De Woelige Baren". De agenda vermeldt de gebruikelijke jaar verslagen etc. alsmede bij de bestuurs verkiezing een vakaïure doordat de voorzitter Jos van der Meer zich voor deze functie niet meer beschikbaar stelt. Het bestuur stelt hiervoor als kandidaat de heer Ton Volwater die thans vlce- voorzitter is en als kandidate voor het bestuur mej. Elly Klein. Voorts worden op deze vergadering nog enkele belang rijke zaken besproken o.a. training voor het a.s. seizoen alsmede competitiezaken. Er wordt voor deze vergadering op een grote belangstelling van de ztjde der senioren-leden gerekend. joen Fock de Best, tegenover de Voo, straat. Wederom hadden zich een llcl,ol „.«inuuoK «m F00' .?an,s' deelnemerststers) laten haar activiteiten. In de gymnastiekzaal1 inschrijven. Men is echter in Katwijk de oefenbijeenkomsten gehouden, voor meisjes, jongens, kleuters en dames. Donderdag 25 augustus worden eveneens meisjes en jongens!, dames en heren ver wacht. Men kan zich dan tevens als nieuw lid opgeven. de startkaarten urt te reiken, zodat geen opstopping ontstond. Ook ditmaal waren er weer twee routes, één van vijf kilometer en één van tien kilometer. Het opmerkelijke was, dat vele Duitse badgasten aan JAAKDENS008. De eemlvol- de2f wandeltochten deelnamen. Hg vertelden, dat zy zeer genoten hadden van de uitgestippelde routes, die door de mooiste plekjes "an de badplaats voerden. Na afloop ontvingen de deel nemers. die de route hadden beëindigd een medaille met als motief de „Trium- fatorkerk". ander blijkt wel, dat de het BE. gende bijeenkomst van de bejaardenso- cietelt in het dorp wordt op woensdag 14 september gehouden. Deze heeft weer plaats ln zaal Timmermans. KPJ-ACTIVITEITEN De KPJ, afdeling Hazerswoude-dorp, vil ln het komende seizoen weer vele activiteiten ontplooien. Op het program- staan bezinnings- en ontspannings bijeenkomsten (Sport en spel, toneel, creatief spel en cabaret), evenals dan sen. Hazerswoudes eerste beatband „The Loose Livers" gaat dan onder meer ook van zich doen spreken. GEMEENTEBESTUUR VAN KATWIJK ONTVING DEPUTATIE VAN LOWESTOFT Ter beantwoording van het bezoek van b. en w. en enige Katwykse raadsleden aan de Engelse kustplaats Lowestoft, is een gezelschap uit die gemeente, be staande uit dames en heren en enkele kinderen, thans naar Katwijk gekomen. Enkele dames en een baby kwamen per Harwiehboot, de andere leden van het gezelschap staken per zeilboot de Noord zee over, Een van hen, Tony Smith, be leefde toen het wonderlijk goed afgelo pen avontuur, doordat in de storm z(jn boot omsloeg en hy met z(jn stuurloze vaartuig op het strand by Petten aan spoelde, gelukkig zonder nadelige gevol gen. Het gezelschap werd gisteren officieel op het raadhuis van Katwijk ontvangen door loco-burgemeester H. P. Bloot, die burgemeester H. Duiker verving, omdat deze nog steeds niet is hersteld van een ernstige ziekte. Bij de ontvangst waren aanwezig het voltallige college van b. en w., gemeentesecretaris J. C. Tieleman, de heer v. Zanten, hoofdambtenaar ter secretarie en enkele bestuursleden van „Schuytevaer", met aan het hoofd voor zitter L. Kruyt. De heer Bloot sprak het gezelschap toe en zei verheugd te zijn namens het gemeentebestuur van Katwijk het wel kom te mogen uitspreken. „Wy zyn ver heugd", aldus spreker, „dat u als leden van de Lowestofste club van kruiseige- naren de sinds ongeveer vier Jaren be staande „twlnning'-relatle in praktyk brengt. Het is duidelijk dat zulk een re latie slechts kan worden onderhouden als de respectieve bevolkingen daaraan deelnemen en in uw huidige bezoek mo gen wy het bewys zien, dat het niet een zaak is die zich beperkt tot officiële in stanties, maar een die zich onder de be volkingen onzer gemeenten reeds tot een levende realiteit ontwikkeld heeft". De toespraak werd beantwoord door de leider van het Engelse gezelschap, die zyn dank voor de harteiyke ontvangst daarin tot uiting bracht. Wethouder mr. J. v. d. Plas sprak als vertegenwoordiger te Katwyk van de Lowestoft Cruising Club. Hy roerde de aan Tony Smith overkomen moeiiykhe- den aan, doch ten spyt daarvan noemde hy de overtocht een groot succes. Spr. besloot met de wens uit te spreken, dat de relaties tussen Lowestoft en Katwijk nog meer mogen worden verdiept en uit gebreid. De voorzitter van „Schuytevaer" sprak eveneens woorden van welkom. Ook de belde laatste sprekers werden door de heer Mldgby, de leider van het Engelse gezelschap beantwoord. Na een gezellig drankje met toasten over een weer sprak de heer Bloot een slotwoord. Foto linksi een geselUg Engels-Neder lands onderonsje tfjdens de ontvangst door het Katwykse gemeentebestuur. Vreemdelingenverkeer in Katwyk Zee beslist niet heeft te klagen over de deelneming aan de evenementen, die in het zomerseizoen voor de bad gasten en inwoners worden ge organiseerd. Het is heel belangrijk, dat door de organisatoren bijzondere aandacht aan de jeugd wordt besteed by de opstelling van al deze evene menten. LANGERAAR Altlor. Voetbal-programma voor zaterdag 20 en zondag 21 augustus. Al tlor 7—TAVV 4. Aanvang 18 uur. Lei der J. Akerboom, le terrein. Programma voor zondag. Altlor 1 Olympia 1. Aanvang 2.30 uur Leider H. Egberts, le terrein. Altlor 2Olympia 4. Aanvang 12 u. Leider B. Aartman, le terrein. Altlor 6 Esto 4. Aanvang 12 uur. Leider J. Fransen, 2e terrein. het kuipjesteken uPei >or meisjes en dn- aant ls in het rlngste- 1 aire< vermakelijke spel v beoefend, terwijl er mes een wedstrijd ken op de fiets. Aan de Dr. Mansveltkade Is voor twee dagen weer een kermis ingericht. Gis termorgen was het er bepaald stil, om dat de lagere scholen In Wassenaar In tussen al weer begonnen zyn. 's Middags en 's avonds was het er gezellig druk. Vandaag worden de feestelijkheden voortgezet met rlngryderyen, tocht, kaartwedstryden voor den. jublleumspuitbalwedstryde trekken en andere volksspelen. Iwedstryd C AJ De door ite Activering Jeugdwerk) Jcugdhengelwedstrijd zal ■dag 20 tiug worden gehouden tpunt im half twee by gebouw Werken ann de Ringvaart. Een oole pryzen wordt door het CAJ t afloop uitfopslkt Do visclub verleent voor deze wedstryd sassemieim Dulve SASSENHEIM Geboren: Petronella L. C. M.. d.v. Cornelis A. Kuiper^ en Petronella J C. Holtman; Lucian W. B., z.v. Hendri- kus J. M. Mossevelt en Gerarda J. van Vliet; Richard P. A., z.v Thomas A. de Jeu en Cornelia H. A. van der Vos sen; Wilhelmus M., d.v. Cornelis A. van der Voort en Maria H. P. Kerk vliet; Ronald, z.v. Jan C. Vonk en Antje Kuijper; Paulus H. W., z.v. Hen- dricus N. Zwaan en Gerarda A. Verbij; Cornelia J. P. F. M., d.v. Adam J. A. Remmerswaal en Petronella A. J. M. van der Horst; Bob J., z.v. Jan ten Broeke en Anita B. Nijp. rl Wedvlucht op zaterdag postduivenvereniging „De met Jonge duiven vanaf in. In concours 198 duiven r. Aankomst eerste duif Iheld 1162 m. per minuut, touw- j laatste duif 12.18.28, snelheid 1062 m. per minuut. Uitslag: G. Mens 1. 5. 29; J v. d Krogt 2. 13; T. van Haaster 3. 19. 27. 35. I 36. 37. 3R; gebr. Krom 4.17. 25. W. v. d Zwart 6, A Schrama 7. P. Wolvers H, d. Krogt 9, 34; G. Ammerlaan 10. 21. Ondertrouwd: Adrianus Zuidhoek te Lisse en Theodora J. van der Voorn; Antonius E. C. M. van der Wiel erf Helena H. Veenswyk te Zoeterwoude. ER KEEKHHKIGA DIERTJES Door wachtmeester v. d. Wees van de Ryk8politle zyn weer 40 verkeersbriga- dlertjes opgeleid om gedurende 't school jaar. dat deze week begonnen ls, dienst te doen. Op de vier volgende punten van de gemeente staan zy opgesteld: Hoofd- straat-Julianalaan, Parklaan-St. Antho- nluslaun, Parklaan-Gouveneurslaan en zolang de Hoofdstraat Is opgebroken by de Kerklnan-Parklnan. De diensttyden zyn 8 8.45, 12 12.15, 13 13.30, 15.45 16 u. 's Woendngsmlddngs van 12.15 12.30 uur. De bestuurders van alle voer tuigen worden verzocht hun medewer king te verlenen om op het stopteken van de verkeershrlgadiertjes direct te stoppen en de maximumsnelheid van 50 Gehuwd: Nicolaas C. D. Duijndam I km. niet te overschryden. Van de ouders te Noordwyk en Agatha C. Beijk; Teu-1 wordt verwacht, dat zij hun kinderen er nis van Leeuwen en Cornelia J. P, bij voortduring op wyzen van de genoem- Kuijper te Lisse. Ide oversteekplaatsen gebruik te maken. Het bruidspaar Ouwerkerk-Zevenhoven stond gisteren in het brandpunt van de belangstelling, vooral bij de jeugd van Langeraar. De bruid, mej. A. Af. Zevenhoven, in bij de meisjes erg „getapt" vanwege haar vrolijke aard en haar lust tot feestvieren. Ze is zelf 11 jaar lid geweest van het meisjesgilde en 5 jaar lang heeft zij haar beste krachten aan dit gilde gewijd als leidster. Haar pupillen waren dan ook gistermorgen naar de kerk gekomen om het bruidspaar hun hulde te betuigen met een prachtige ere-haag. Het werd een zonnig tafereeltje. (Foto G. Rui terman)

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3