KRANTENBEZORGERS GEVRAAGD Bonte avond van Tour karavaan in Sassenheim RAADSLEDEN NIET EENSTEMMIG VOOR NIEUWE BOUWVERORDENING AKTIEVE BEZORGERS pOIfDERÜAö 2t> JTTLI 196b DE LETDSE COUKANT BEHALVE AQUARIA OOK HORTUS KIJKEN Wilt U iets weten I fi" IJZEREN WILLEM KREEG VERRASSING „IJzeren Willem", die het tempo n de rennerskaravaan in de Tour der Verenigde Naties op zijn eigen fiets bepaalt, was niet zuinig verrast, toen hij gistermorgen in zijn koffer zaag vond en zes broden com pleet met een begeleidend briefje. „Willem", zo luidde het schrijven, „hier is een kilometerzaag om de af stand kort te zagen en mocht je hon ger krijgen, dan is hier nog een stuk- kie brood voor onderweg". Minder leuk Nadat de jongens tijdens het bezoek in het Rijksmuseum wat achter wa in geraakt op het tijdschema (het kwam door de vele vragen, die men de gids stelde) werden er in het Olym pisch Stadion wedstrijden gehouden. Tijdens de race kwam Auke Strieme uit Arnhem te vallen en liep wat ontvellingen op. Voor alle zekerheid werd Auke in een volgwagen gezet ar hij de pijn als een man verbeet. Avonds kwam een Sassenheimse arts de jongen bezoeken. De angst, dat hij naar huis zou moeten was snel voorbij, want de arts verklaarde dat Auke maar eens goed moest slapen de volgende morgen maar .weer moept gaan fietsen. De etappe van gisteren werd een succes voor Gerard Dijke, want hij wist Hans Smaling op de streep te kloppen na een enerverend duel, 3 Vrielink, 4 Piet Koster, 5 Aad v. d. Meer, 6 Klompert, 7 Nales, 8 Slin- geland, 9 Vermandei, 10 Roomhout. BONTE AVOND 's Avonds was er een bonte avond in Sassenheim, bijgewoond door de ouders van de in het westen des lands wonende deelnemers. Door een beat- band ondersteund traden verschillende reklame karavaanrijders op en zo ont popte zich Uriot Revilac zich als een echte clown en sneltekenaar, die alle lachers op zijn hand had, evenals Slieker van de Hopax, die een leuke quiz verzorgde. Wehkamp gaf weer de prijs voor de strijdlustige renner, die ten deel viel aan Auke Striemen. Het was een complete snorkeluitrus ting. Voor de zwemliefhebber om te watertanden en dat deed Auke dan ook. En om alles compleet te maken won de patiënt ook nog het eetklasse- ment van die avond: een gebraden hele kip. Elly de Hey, Elina Vogel en Joke van Ruiten onder leiding van Puck -Lubbersen traden op als de „naam lozen". omdat deze jeugdige artisten voor de eerste maal als trio optraden. Voor patiënt Auke werd het een dag vol belevenissen, want 's avonds he- sen de artiesten en de tourmiss hem gezamenlijk in de groene trui en kreeg hij onder gebrul van de meute een viertal stevige pakkerts. Met de mededeling, dat het eten ii tourverslaggever zijn relaas voornaamste gebeurtenissen in de 3e etappe. geweldig. De keuken Morgen volgen de belevenissen van de Tourkaravaan tijdens de rit via Leiden naar Rotterdam, waar we in het Feijenoordstadion de schutters- kwaliteiten van Coen Moulijn op de proef gaan stellen. GRAAF-GRAGE HANDEN WELKOM OPNOORDWIJKS SCHATGRAVERIJ Vakantiegangers en diegenen, die hun kinderen eens 'n aparte vakantie attractie willen bezorgen kunnen hier voor op 9 augustus terecht in Noord- wijk. Daar zullen vanaf half drie 's middags gtaaf-grage handen weer naar hartelust kunnen woelen in het zand, want op een gereserveerd strand voor het Palace-hotel organiseert de Leidse St. Vincentiusvereniging weer haar jaarlijkse schatgraverij. WELEN ZULLEN daar al een goede herinnering aan bewaren en de genen, die de schat al eens „geroken" hebben, zullen geen aanbeveling nodig hebben om ook dit jaar weer aan dit festijn mee te doen. Voor de onweten den dit: de toegang is 1.-, het is zaak om wegens de grote belangstel ling vroegtijdig een stukje strand te bemachtigen en daar (en overal el ders) kan men trachten de schat groot 100.- op te graven. Mocht dat niet lukken, dan zijn er nog andere, voor kinderen uiterst be gerenswaardige grijzen als een jon gensfiets, Franse poppen en serviesjes, om zo maar eens een keus te maken uit de grote verscheidenheid prijzen. GEMEENTERAAD VAN ZOETERWOVDE Slootdemping na geheime zitting nog even uitgesteld B(j de vergadering van de Zoeterwoud- »e raad gisteravond bleef een drietal zetels onbezet. Van de heer J. W. Vink bericht van verhindering binnen gekomen. Het onderzoek van de ge loofsbrieven door een commissie be staande uit de heren L. v.d. Geest, P. v.d. Zon en A. Paardekooper leverde geen beletselen op. De voorzitter kwam terug op de vragen, die door de raads leden waren gesteld in een vorige verga- t dering. Een onderzoek door het college en de politie inzake de bezetting van de uitwijkplaatsen langs de Zuidbuurtse- weg nabij de Geerbrug door „lang par keerders" bracht de voorzitter tot de conclusie, dat hij de bezwaren van de beer Straver niet kon delen. De kwaliteit van het zwemwater in de Noord Aa gaf nimmer aanleiding tot klachten. In de rondvraag kwam de heer v.d. Zon hierop terug en vroeg of „de massale vissterfte" in de Zuiilbuurtsevaart niet verontrustend was. Burg. Detmers zag hierin geen gevaar voor de Noord Aa. Het onderhoud van de brandgang tussen de Schenkelweg en Zwetkade blijkt niet voor rekening van de gemeen te te zijn. De gemeente-ontvanger de heer W. Kalkers, die woonachtig is op de Vrou- wenweg heeft aan de Kroon het ver zoek gericht in Leiden te mogen wonen, waartegen de raad geen bezwaar had. NIEUWE INKOMSTEN De lasten van de gemeente zullen na Ie annexatie van een gedeelte naar Lei- len weinig lager zjjn. Door het verlies /an 986 inwoners en 480 ha. zullen de Inkomsten belangrijk dalen. Ingevolge i artikel in de gemeentewet zal een beroep worden gedaan op «le minister van financiën om middels een verhoog de uitkering de nadelige gevolgen van annexatie zoveel mogeljjk te ver kleinen. Het voorstel van b. en w. medewer king te verlenen aan de demping van de sloot tussen het Zuidhof en de be graafplaats was voor de heer v.d. Ploeg aanleiding tot het maken van enige op merkingen. Hij vroeg het voorstel te verwijzen naar de commissie van open bare werken. De voorzitter ontraadde dit omdat de aannemer anders in tijd nood komt. Hij stelde voor in geheime zitting te gaan om deze zaak nader te bezien. Na drie kwartier werd de open bare zitting heropend met de medede ling, dat het voorstel werd aangehouden. De nieuwe bezoldigings verordening hield wel een verhoging in voor het ad ministratief- en technisch personeel, maar niet voor de werklieden, waarover de heer v.d. Ploeg zijn teleurstelling uitsprak. Zijn bezwaar werd door de voorzitter gedeeld die dit een onver kwikkelijke zaak noemde en zegde toe, dit aan de betrokken instantie te zullen mededelen. Het gedeelte Zuidbuurtse- weg tussen de Bakkersbrug en Schou- tenbrug krijgt een parkeerverbod gelijk aan dat van het Watertje. De heer v.d. Zon wil hier tijdens het weekeinde de vrachtauto's weren. B. en w. zien echter geen uitwijk mogelijkheid maar zijn at tent op de uitbreiding van de parkeer ruimte. NIEUWE BOUWVERORDENING Het zonder aarzelen aanbieden van de nieuwe bouwverordening, zoals b. en w. in het preadvies stelde, werd door enke le raadsleden niet gedeeld. Met name de heer Straver was er niet gelukkig mee, gezien de uitlatingen van het Land bouwschap. Hij zag gaarne alle raads leden in het bezit gesteld van de uit gave van deze verordening voor nadere studie en vroeg dit voorstel terug te willen nemen. De heer v.d. Ploeg juichte de nieuwe verordening toe en had geen behoefte aan nadere studie van deze zeer ingewikkelde materie. Zeer belang rijk is hoe deze verordening door de be trokken instanties wordt gehanteerd. De heer J. v. Vliet zei verbaasd te staan na 30 jaar op eens met deze nieuwe ver ordening geconfronteerd te worden. Wet houder Van Hofwegen trok deze verba zing in twijfel omdat juist de heer v. Vliet als lid van de commissie van Open bare Werken zeer wel op de hoogte was van de komst van een nieuwe verorde ning. Hij vindt uitstellen voor nadere bestudering zinloos. De voorzitter be toogde nog eens het grote belang van een uniforme regeling voor alle gemeen ten. Bovendien heeft de raad altijd nog de mogelijkheid om in bepaalde geval len in te grijpen. De nieuwe verordening werd daarna met 6 stemmen voor en 2 tegen (Straver en v.d. Zon) en 2 ont houdingen (J. v. Vliet en C. v. Leeuwen), aangenomen. Het verzoek van de stichting r.k. Scholen Zoeterwoude Dorp tot garan dering van de rente en aflossing van een geldlening van ruim 1 miljoen gulden bij de Algemene Bank Nederland voor de financiering van grondaankoop en scholenbouw ondervond geen enkel be zwaar bij de raad. De heer v.d. Ploeg vertolkte de gevoelens van de gehele raad toen hij de activiteiten van de stich ting prees en de hoop uitsprak voor spoedige aanvang van de bouw. Stilzwijgend ging de raad akkoord met het voorstel om de St. Bernardus- school in het bezit te stellen van brand- blusmateriaal. De opheffing van de los- wal aan de Antoniussraat is ook een feit alsmede de intrekking van de verorde ning op heffing van kadegeld. Op voor stel van de heer Paardekooper werd bij de grondverkoop aan de dames Dorre- paal en de heer C. Bruin de grondprijs bepaald op 24,— per m2. Aangehouden werd het voorstel tot het verstrekken van een krediet voor her stel van een gedeelte van de schoeiing langs de Noordbuurtseweg. De heer v.d. Ploeg zag gaarne de mogelijkheid on derzocht om op deze plaats de beschoei ing meer definitief te maken. Met dit lapwerk zitten we over een paar jaar weer in de narigheid". Het beschikbaar stellen van een kre diet van bjjna 'n half miljoen voor de realisering van het sportpark Nieuwe- weg noemde de heer v.d. Ploeg een enorme slag in de lucht. „Het ziet er naar uit, dat de aanleg van een sport park van een deugdelijke omvang de eerste jaren zeker niet mogelijk is". Het was hem bekend, dat het bestuur van SJZ dit plan in onderzoek heeft en dat gebleken is, dat dit bestuur een goed kopere oplossing mogeljjk acht. Hij nodigde b. en w. uit met SJZ om de tafel te gaan zitten, wat door SJZ's voorzitter de heer L. v.d. Geest werd beaamd. De heer J. Ausma werd met 6. tegen 4 stemmen voor de heer H. Roest gekozen als lid van het college van bij- RONDVRAAG De noodtoestand zoals die vorige week ontstond door de hoge waterstand was voor de heer C. Straver aanleiding tot het stellen van enkele vragen. Het arti kel van de heer C. P. J. Paardekooper in de Leidse Courant wees er op, dat de ingelanden van een polder met hun bebouwd eigendom in de toekomst aan zienlijk hogere polderlasten zullen moeten gaan betalen. Hij acht het dan een goed democratisch recht inspraak te mogen hebben in de beslissingen van het polderbestuur. De geringe mogelijkheid tot waterberging in de polders ontstaan door het achterwege blijven %ran het uit baggeren is hem een doorn in het oog. De voorzitter zegde toe nu reeds G. S. er op te wijzen, dat bij hogere aanslagen van eigenaars van bebouwde eigendom men in de toekomst stemrecht mogelijk moet zijn. Regelementswijziging zal clan waarschijnlijk noodzakelijk zijn.. Nu heeft men pas stemrecht als,men ten minste over 1 ha. grond beschikt. Het lange uitblijven van de aanvang van de werkzaamheden om de Geer- polder en Gelderswoude van waterlei ding te voorzien verontrustte de heer C. v. Leeuwen. „Zijn er financiële moei lijkheden?" Deze zaak heeft sterk de aandacht van het college dat 14 dagen geleden een schrijven heeft doen uit gaan naar „De Rijnstreek" met het klemmend verzoek spoedig met dit kar wei te beginnen. De financiën vormen hiervoor geen bezwaar. Wie was P. v. d. Velden In Roe- lofarendsveen draagt een straat de ie naam Pieter van der Veldenstraai. i Wie was deze persoon, naar wie deze straat vernoemd werd?, vraagt ons mevr. v.d. M. te Roelofarendsveen. - Antwoord Pieter van der Velden was schilder in Oude Wetering. Hij fg werd op 6 april 1895 geboren, en was |p raadslid van juni 1947 tot zijn dood I op 7 maart 1962 in de gemeenteraad Ei van Alkemade. Vakantiegeld Gaarne zou ik u het volgende voor willen leggen. Een ei abonnee van 27 jaar is sinds december j 1965 werkzaam in de huishouding. =7(||| mingoden v.n d- Hortu, opmgmtpld.Voor de 2'. dag. die ze werkt, ver De stroom bezoekers was de laatste da-1 dient ze 40.- Nu is haar vraag: hoe- gen zo groot, d.t do raln.te „»„Hn de veel vakantiegeld knjg ik weltehik I Getekend: mej. R. v. d. K., Zoel er- aquaria staan opgesteld geen mensen woude. Antwoord Hieromtrent is voorwef>- j huishoudelijk personeel helaas nog Antwoord: Wassenaar. Haarlem, Alk i niets wettelijks geregeld. Het is du.; maar. Wieringerwerf, Den Oever. Af bezoekers naast exclusieve vissen ook een kwestie van gezamenlijk overleg sluitdyk. Bolsward, Sneek. Joure, Lem tussen werkgeefster en werkneemster, nier. Emmeloord. Afstand 110 km. Wassenaar- Emmeloord Zoudt beschrijv Ten gerieve van de grote stroom be zoekers van de tentoonstelling Aqua- Flora-Hortus '66 worden de kassen van de Hortus Botanicus gedurende de ope- opgesteld geen ?r kon bevatten. Om de grote drukte wat te spreiden heeft men be naar exotische planten te laten kijken. DE LEIDSE COURANT vraagt voor de stad Lelden Hoge honorering. Bijzonder geschikt voor scholieren. Sollicitaties: Abonnementenafdeling, Papengracht 32, Leiden. Telefoon 20935. WKÊÊÊÊÊÊËBMÊÊÊm ■I111* mMKÊÊKm land i Afsluitdijk? Dit verzoek werd tot ons gericht door A. O. te Wassenaar. Voorts de route terug langs de kortste PAUZE STADHUIS-TAAL De familie Platzak (van Poolse irsprong?heeft geen geld zich in mij j Terugreis: Emmeloord, Kampen, Wezep, de vakantie-stroom mee le laten drij- 'as- schoten, Hilversum, Uithoorn. Leimui- ven. Zij blijven zielig thuis en plegen Emmeloord via Noord Hol-I den, Leiden, Wassenaar, afstand 180 km. toerisme bij honk. Dezer dagen stond het echtpaar Platzak de gevel van het Leidse stadhuis te ontleden en met 't hoofd in de nek de opschriften ervan uit te puzzelen Zjj lazen hard-op: „Alst God den Heer verdroot, gaf Hi uns weder broot, zo veel wi cunsten wenschen". Zij waren nogal in hun nopjes, toen zij de daarop volgende op dracht: „Zuuct en vindt 't jaer, van liden zwaar" uit de vergulde letters hadden opgescharreld (dat is 1574. het had ook 1945 kunnen zijn). Zij waren het nog meer, omdat zij brood hadden „zo veel \vi cunsten wenschen". Brood, een klank even geurijf als: vrede. „In dien Gods goetheyt u brengt voort ghelue kwebbelt de gevel door tol wie het gqluk op de Breestraat „zuuct en vindt". PAARDEMARKTIN VOORSCHOTEN: GROTERE BELANGSTELLING MAAR MINDER AANVOER burgemeester set traditie voort Hedenmorgen om tien uur vertrok een lange stoet met aan het hoofd Voorschotens burgervader L. de Kool, die een houten kruis met zich mee droeg en dit ging plaatsen op de ge reedstaande paal aan het begin van de Voorstraat,^waarmede de enige nog levende kruismarkt in Nederland ge opend werd. De kruismarkt stamt uit 1200 en werd vermoedelijk door Flo- ris V als schenking gegeven. De krui sen werden aan beide ingangen van de markt geplaatst en dit was het teken, dat dieven en schurken op de markt een vrijplaats hadden en dus niet door de schout en zijn rakkers in de kraag gevat konden worden. Deze traditie is nog steeds van kracht, maar in aanpassing aan de moderne tijd werd het kruis nu slechts aan één kant van de markt geplaatst zodat de politie in noodgevallen „even kan omlopen" om via de andere ingang zijn werk te doen. Burgerlijke stand Geboren: Sietse z.v. S. Hoogeveen en M. G. de KookeiJohanna A. G. d.v. H. M. Visser en M. P. G. Clemens; Ronaldus J. z.v. G. J. A. Juffermans en T. J. M. Zonderop; Tina S. A. d.v. P. den Haan en A. de Jong; Karin d.v. A. H. Nagtzaam en J. A. Mak; Petronella H. E. d.v. J. de Groot en A. T. L. Knijnenburg; Ronald J. z.v. J. Westbroek en M. E. van der Heden; Hendrika d.v. J. Vermeer en M. van Leeuwen; Maria A. d.v. C. P. van Maa- nen en A. E. A. Fontein; Marcel z.v. I. Moerland en M. Schuite; Leendevt J. z.v. L. J. H. Bal en M. L. van der Have; Ronald A. R. z.v. L. de Winter en H. E. Been; Joost z.v. A. Hogewo- ning en J. D. M. M. de Ruyter; Nico- laas J. z.v. N. J. Schoemaker en C. J. J. Schilperoort; Jacob z.\P. Pos en M. Dorsman; Helena C. J. M. d.v. A. A. J. M. van Roessel en H. Stuart; Florentius A. z.v. H. A. C. Kempers en C. E. van Engelen. Overleden: J. de Jonge 83 jaar, echt- gen. van P. Hiemstra; J. Ouwerkerk 51 jaar, man; M. H. Schouten 63 jaar. wed. van A. van der Kwaak; A. II. Hartwijk 82 jaar, vrouw; E. Sinteur 53 jaar, man; G. J Bossink 35 jaar, man; L. M. Hendriks 1 jaar, dochter; J. N. M. Bonnet 65 jaar, man; J. Zwart 8 dagen, dochter. ZOETEK WOUDE Het was bijzonder druk op de markt, alhoewel de aanvoer (182 paarden en pony's benevens een niet geteld aan tal veulens) minder was dan vorig jaar. Dit werd echter ruimschoots ge- kompenseerd door de overstelpende hoeveelheid (Duitse) toeristen, die, gelokt door de intensieve reklame- campagen aan de boulevards, in rau we massa's dit stukje echt Hollandse traditie waren komen aanschouwen. De handel was levendig en de kwa liteit van de aanvoer werd zeer hoog geprezen door de handelaren. Burge meester De Kool kon het niet laten en schafte zichzelf ook een paardje aan. De voorzitter van het comité „Paardenmarkt", de heer P. Schrama, sprak er zijn vreugde over uit dat het weer zo mooi was, dat de aanvoer zo groot was en tenslotte dat hij als nieuwbakken Leidenaar (wegens de grenswijziging) toch voorzitter mag blijven van de Voorschotense paarden markt. Burgem. L. de Kool bracht eigenhan dig het kruis aan zodat de schavuiten rustig hun gang kunnen gaan. Grote belangstelling voor de paarden, pony's en veulens. Vooral de kinderen kunnen het best met de dieren vinden, die de strelende handen rustig over zich heen laten gaan. LEIDSE BIOSCOPEM De films in de week van 28 juli t/m 3 aug. zijn door de Kalh. Film Centrale^ als volgt gekeurd: Camera: ontraden. Lido: Marv Poppins (a.l.) (Geprolongeerd i Dagelijks 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Le gendarme de Saint Tropez (alle leeft.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: The Gold Rush (alle leeft.) Dagelijks: 2.30, 7.00, en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Sjors en Sjimmie fa.l.) geprol. (dag. 10.30, behalve zondags). Trianon: Fantomas slaat weer toe (alle leeft) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: Fluiten naar je duiten (alle leeft.) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.15 en 9.15 uur. PUNT OEGSTGEEST Ondertrouwd: F. P. M. Rosdorff en C. E. Tulfer; J. Visser en H. Kuipers. Getrouwd: G. J. C. Verhagen en I. D. Dofferhoff; A. R. Bijkerk en B. C. M. de Wolff; K. F. van Venetiën en I. An- driessen. Overleden: J. P. J. M. Driessen; D. Her- ruer e.v. A. Samsom; J. M. de Melker, w.v. H. C. Zeelt. De sportontmoeting van de harmonie. KORRELTJE crjjgt niets voor niets, vooral geen Wel venvarre ml. raadsvergadering <KVI') Th. Pet Tijdens .1 Neuwahl-Ss (Vrije Lijst) omdat zij wonen in bet ge bied dat naar Leiden is overgegaan. Gisteravond deelde burgemeester Det mers mede dat in de vacature Th. Pel was benoemd de heer W. J. de Jong. Voor de KVP werd benoemd de lieer H. J. van Mil. Deze heeft inmiddels be richt zijn benoeming niet te aanvaar den. Als volgende gegadigde voor dn aanvulling van de KV P-fractie is nu benoemd de heer J. F. M. v. Leeuwen. De voorzitter deelde nog mede van laatstgenoemde bericht te hebben oni- vangen, dat hij zjjn benoeming tot lid van de gemeenteraad niet accepteert. Dit geldt eehter voor de benoeming als kandidaat van de Yrjje Lijst voor de komende zittingsperiode van 4 jaar. welke op de eerste dinsdag van septem ber ingaat Voor de KVP, waarvoor lijj vier jaar geleden kandidaat was, zal hjj evenwel nog ëén vergadering als raadslid kun nen bjjwonen. Marktberichten Ter Aar 27 jult Groente Snijbonen 1,20-2,00; idem stek 30-1,05; stambo- nen 85-1,15; idem b 40-75; stokprinces- senbonen 1,50; witte pronkbonen 90- 1,05; andijvie 32-38; aardappelen 13-15; uien 51; waspeen 12-15: rode kool 18-20; spitskool 13; kroten 38 alles per kilo. Sla 11-20: idem 2 4-9; bloemkool A 1.44- 1,50; idem B 1.11-1.32; idem C 48-54. idem stek 16-29: komkommers 14-30 alles per stuk, selderjj 2-4, bosuien 14- 20 per bosje. Tomaten A 3,10-3,40; idem B 3,00-3,70; idem C 2,15-2,20 per bakje van 6 kilo. Komkommers krom 19 per kilo. Appels: Yellow Transparant 15- 22; Beauty of Bath 11-25 per kilo. Leidschcndam. Kleren Aangevoerd waren 95400 kipeieren. De noteringen waren voor, 2800 eieren no 0 14,75- 16,00: 11700 eieren no 1 13,30-14.10; 24900 eieren no 2 11,90-12,45: 22200 eieren no 3 10,05-10,70; 22500 eieren no 4 8,30-8,65; 9500 eieren no 5 7,20-7,50; 2500 eieren no 6 5,70-6.50; 1000 kneus I 6,00-7,50; 300 kneus II 6,50. R'ARENDSVEEN, 27 juli. Bloemen Am. Anjers: Sim Rose 1527; Sim Rood 15—26; Sim Wit 22—24; Keefer 19; Clear Yellow Sim 21; Pink Mamie 22; Tangerine 21 27: Persian Pink 29. Esperence 20—26; Princes Ann 17—22; Shocking Pink 21; Getbera 2434. Lelies 2236; idem Kubrum 981.05; Rozen Garnrtte en Carol 611; Tra dition 15—18; Zonna 1419, Sonoia 14- 19; Baccara 2634, Super Star 29 37; Carla 3235; Coral Princes 18 20; Chrysanten, geplozer. 27—28 p. st.; Troschrysanten: Indianapolis 2 40 3 15; l.uyona 2.26—2.95, Lilian Hoek 981.13; Snijgroen 3256; Ornithoga- lum 60149; Colvilleis 35—1.35; Gla diolen 90—1 60; Irissen: Dominator 2.00; Montbiclia 6293; Asters 42 86; Zinnia 46—73; Liatrix 38—97; Phy- gos-iegia 3646; Freesia 731.00; WLr- rals Supreme 2971; Phlox 4051; I Goudsbloemen 2939; Anemonen i3 46; Lathyrus 3740; Leeuwenbek ken 3238; Statice 5778; Dahlia's 581.10 per bos. R'ARENDSVEEN, 27 juli, Groente Kropsla 4.0019.00: Bloemkool 73.00; Andijvie 19.00—21.00; Peen 14.00 18.00; Snijbonen 120.00—190.00; idem j Stek 30.00105.00; Dubb. Stanibonen 65.0075.00; Peulen 150.00; Blauw- I schokkers 110,00; Tomaten 2.202.90 per bakje van 6 kg.

Leidse Courant | 1966 | | pagina 3